The Last Of Us - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

Re: The Last Of Us - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי רונן » 14 יוני 2013, 20:29

erezronen כתב:בינתיים גם רוב הקרבות בנויים יותר כמו פאזלים - דהיינו ברור שיש דרך מאוד "נכונה" לפתור אותם.

נשמע ממש טוב.

המשחק נשלח אליי באמצע השבוע, יגיע עד אמצע שבוע הבא. עלה לי 190 ש"ח.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2013, 21:16

תמיד יש דרך אולטימטיבית כנראה כדי להרוג את כולם בקלות, אבל גם אם זה מתפקשש, וזה קורה לי המון - זה עדיין לגמרי אפשרי לעבור את ה"מפגש", זה פשוט יאיץ לך את קצב פעימות הלב משמעותית :)

darkw50
Padawan

הודעהעל ידי darkw50 » 15 יוני 2013, 01:39

Nucleus_Dawn כתב:
יש לגירסאות המיוחדות מק"טים במערכת, אבל אין אותם במלאי, בשום מקום, לפי מה שראיתי.
אני מניח שהם יגיעו בקרוב וכשזה יקרה, אתה יכול פשוט לבקש ממני לבדוק סניפים מסוימים ואני אומר לך אם יש להם במלאי, או לא.
בלי קשר לזה, אתה יכול לבקש מכל סניף שיזמינו לך את המוצר אליהם.

וואלה, כמה זמן אתה עובד בבאג ואיזה סניף? אני עבדתי בק.ערים כפר-סבא כמעט שנתיים במצטבר. (טסתי באמצע לחו'ל לטיול אחרי צבא)

יש למישהו מקום זול להזמין את המשחק? כלומר פחות מ40 פאונד עם משלוח?

אני בכל מקרה נכנס לתקופת בחינות אז אין מצב שאני מזמין עכשיו, אבל אולי עוד חודש ככה (אם לא יהיו מועדי ב', אינשאללה).

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 יוני 2013, 02:46

darkw50 כתב:
וואלה, כמה זמן אתה עובד בבאג ואיזה סניף? אני עבדתי בק.ערים כפר-סבא כמעט שנתיים במצטבר. (טסתי באמצע לחו'ל לטיול אחרי צבא)

יש למישהו מקום זול להזמין את המשחק? כלומר פחות מ40 פאונד עם משלוח?

אני בכל מקרה נכנס לתקופת בחינות אז אין מצב שאני מזמין עכשיו, אבל אולי עוד חודש ככה (אם לא יהיו מועדי ב', אינשאללה).

אני עוד מעט שנה בבאג.
סה"כ יש לחברה המון שטויות מפגרות שיש לכל חברה גדולה והחבר'ה בדרגים היותר גבוהים לא באמת יודעים על מה הם מדברים רוב הזמן, אבל ככה זה.

המשחק עולה בערך 190 שקל דרך בלהDVD, כולל משלוח. שם הכי זול שמצאתי.

----

וואו, המשחק הזה כל כך אינטנסיבי. אני לא יודע איך אנשים יכולים לשחק בו ברצף. זה ממש קשה לי לשחק יותר משעתיים-שלוש בישיבה אחת, כי אני מרגיש כאילו האנרגיות שלי נגמרות ממש מהר. הוא קשה למשחק וככזה, הוא לא באמת כיף, אבל הוא כן יוצר סיפוק אדיר. אני לא יודע איך הם הצליחו ליצור פייסינג כזה, אבל זה פשוט מדהים. אין רגע שבו אני לא מפחד ולא במתח. בכל שניה, אני יודע שאני יכול לפגוש קליקרים, ראנרים, או סתם ציידים.
וואו... משחק מדהים. הוא ממש האנטי טזה של אנצ'רטד, לדעתי וזה שהחברה שפיתחה אותו היא אותה החברה שפיתחה את אנצ'רטד, מראה כמה שהיכולות שלהם מרשימים ומגוונים. לא סתם אני פאנבוי שלהם כבר איזה 12 שנים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2013, 14:03

הרגע סיימתי עוד סשן של משהו כמו 4 וחצי שעות...
וואו.
כמה חוויות עברתי... :)

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 15 יוני 2013, 16:04

סיימתי את המשחק היום.
לדעתי המשחק משתפר ככל שמתקדמים בו, אבל הגיימפליי גרוע לדעתי והגרפיקה נראת טוב רק בסרטוני מעבר (אולי בגלל שהתרגלתי ל-PC) אבל העלילה והדמויות הם אלו שהשאירו אותי עליו עד הסוף.. הסיפור כ"כ מעניין וסוחף שכבר לא היה אכפת לי איך הגיימפליי ושאר הדברים. אחד המשחקים עם העלילות הטובות.

סמל אישי של המשתמש
Eyal708
Padawan

הודעהעל ידי Eyal708 » 15 יוני 2013, 18:42

^^
מה שאתה אומר מאכזב אותי, כי מבחינתי הגיימפלי זה כמעט הכל במשחק,אבל אנסה בעצמי כשהמשחק יגיע אלי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 יוני 2013, 18:49

Eyal708 כתב:^^
מה שאתה אומר מאכזב אותי, כי מבחינתי הגיימפלי זה כמעט הכל במשחק,אבל אנסה בעצמי כשהמשחק יגיע אלי.

אני נורא נהנה מהגיימפליי, באופן אישי.
השאלה אם חשוב לך שהשוטינג יהיה מאוד מהודק (כמו בגירס, או בCOD), או שאין לך בעיה שהוא יותר מציאותי ומרגיש קצת "צף".
השוטינג באמת לא הכי כיפי, אבל אני חשוב שזה בכוונה, כי אתה לא אמור לשחק במשחק כמו אנצ'רטד או גירס. אתה אמור להתחבא, להתגנב להוריד את כולם בהתגנבות ולהשתמש בנשקים רק אם ממש אין לך ברירה.
אם מישהו רואה אותך, אתה לא אמור לרוץ אליו, לירות בו, או לתת לו אגרופים. אתה אמור לברוח, להתחבא ולגרום להם לחפש אותך במקום אחר.

לקח לי קצת זמן להבין את זה (אחרי כמה וכמה ניסיונות כושלים במפגש האמיתי הראשון עם הזומבים, למדתי את זה ומאז, המשחקיות מרגישה הרבה יותר הגיונית וזורמת).
המשחק עושה הכל בצורה מעוררת כבוד. הוא לוקח סיכונים ועושה דברים לא פופולאריים והוא עושה אותם בצורה הכי טובה שאפשר.

הוא לא באמת עושה שום דבר חדש, אבל הוא לוקח מכאניקות משחק שבהן נוט'י דוג בטופ העולמי ויוצר איתם חוויה מאוד שונה ומעניינת.

בקיצור, שחק בדמו. אני חושב שתוכל לראות איך המשחקיות והאם היא מתאימה לך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Eyal708
Padawan

הודעהעל ידי Eyal708 » 16 יוני 2013, 04:38

מאוחר מדי, הזמנתי בפריאורדר את המשחק לפני כמה ימיםP:
בכל מקרה, המשחק היה נראה לי אדיר מהשנייה הראשונה,ומה שאתה מתאר זה בהחלט דברים שאני נהנה בהם במשחקים.
נחיה ונראה, אם לא אוהב אותו נדפקתי כנראה:)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2013, 22:35

אתה תתאכזב אם תצפה למשחק התגנבות כמו THIEF או שוטר כמו UNCHARTED או גירס, כמו שאמרו. זה לא. זה גם לא ממש משחק השרדות. זה משחק אווירה, עם מעט אימה ומעט אסטרטגיה, אבל במגבלות ריאליים.
זה לא משחק לשבת כמה חברים ולצפות איך הורגים את הרעים. זה משחק אישי מאוד, ואיטי מאוד, הרבה פעמים. אני עוד לא החלטתי אם אני אוהב יותר את האקשן או את הקטעים הרגועים, זה די תיקו כרגע.

עוד לא ניסיתי את המולטיפלייר, אני חושב שהוא יותר בכיוון האקשן ה"חברתי"

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 16 יוני 2013, 00:55

Eyal708 כתב:^^

השליטה בכוונות לא הכי טובה אבל אתה יכול לעשות נעילה אוטומטית בהגדרות וזה יקל הרבה על הגיימפליי.
המשחק מתקדם מאוד לאט וצריך סבלנות.. אחרי החצי שעה הראשונה יש איזה 3 שעות של שיעמום ואויבים מעצבנים, אחרי זה המשחק רק עולה ועולה עד שהוא מגיע לרמות חדשות שפשוט גורמות לך לשכוח את כל הדברים הרעים שחשבת עליו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2013, 08:49

"השליטה בכוונות לא טובה" = WEAPON SWAY
זה פיצ'ר מכוון (משחק מלים?), וניתן לשדרג את זה, כמו כל מיני דברים.

זה נועד להיות ריאליסטי יותר, שכן אף אחד לא מכוון ופוגע בכל יריה, וגם כדי להלחיץ. עם סבלנות על הטריגר - זה הרבה יותר קל לפגוע, ואחרי השדרוג - עוד יותר.
לא הייתי משחק עם נעילה אוטומטית, זה קצת פוגע בחוויה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2013, 16:18

סיימתי אותו עכשיו...
תחרות ממש קשה אצלי מול ביושוק אינפניט, והסוף של אינפנט ללא ספק העלה את הרף... אבל החווייה בסך הכל של THE LAST OF US לוקחת בנקודה.
פשוט משחק מדהים. לקח לי 17:45 שעות לסיים, חקרתי די הרבה, מתתי איזה 25 פעמים, נהנתי מכל דקה.

שוב חוזר וממליץ - לשחק רק בלילה אם אפשר, ואוזניות, אם יש.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2013, 20:23

סוף סוף אחרי שבוע המשחק הגיע (שזה די אירוני בהתחשב בשה שהזמנתי מחנות בארץ כדי לשחק לפני רק כדי לגלות שהדואר לא מפשל רק עם חבילות מחו״ל :|) והספקתי לשחק שעתיים.
וואו כמה שהמשחק עושה רושם טוב.הוא פשוט תפור עלי ויש לו פוטנציאל להיות אחד ממשחקי הדור מבחינתי,מדהים כמה שהכל עשוי טוב,גם הכתיבה והנראטיב די בכמה רמות מעל כולם.

הדבר היחיד שמדאיג מעט זה אורך החיים הארוך שלו,17 שעות זה נראה לי יותר מדי בשביל משחק לניארי וקשה לי להאמין שישמור על רמה אחידה.אפילו יצירות מופת כמו רזידנט 4 שנמשך 20+ שעות בשלב מסויים עייף אותי ורציתי מעט שיגמר,נקווה שזה לא יקרה פה.

עוד חיסרון קטן זה שכל כך קשה לפגוע עם הנשק עד שעדיף כבר ללכת על מילי שזה קצת מטופש שמכות יותר יעילות מאקדח. מה שכן מתי שכן פוגעים הירי מספק :)

בקיצור לגמרי עומד בציפיות שלי,בינתיים מדהים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 יוני 2013, 06:57

bling כתב:ס
עוד חיסרון קטן זה שכל כך קשה לפגוע עם הנשק עד שעדיף כבר ללכת על מילי שזה קצת מטופש שמכות יותר יעילות מאקדח. מה שכן מתי שכן פוגעים הירי מספק :)

.

אני חושב שבהמשך תגלה שמילי לא באמת כזה מוצלח.
כלומר, הוא עושה את העבודה, אבל הם עיצבו את זה בצורה כזאת שלא כל כך משנה מה, אתה תפצע במהלך קרב מילי. זה הופך את זה להרבה פחות הקרבות באנצ'רטד, שהבטיחו שתהרוג דמות, למשחק של איזונים ומתן תשומת לב לכמה HP שיש לך.
אם יש יותר מאויב אחד באזור, אז המילי בכלל לא עוזר, כי הדבר היחיד שקורה, זה שזה נותן לאחרים זמן להתקרב אליך ואם האחרים האלו הם במקרה אויבים שהורגים במכה, אתה ממש בבעיה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2013, 23:04

הכי טוב פשוט להתגנב (;

ואל תדאג לגבי אורכו של המשחק. בכל פעם תשב שעתיים-שלוש, ייקח לך איזה 6 ״ישיבות״ בסך הכל, ובכל פעם - מצפה לך חוויה מיוחדת.
אולי יש איזה שעה שנמרחת איפהשהו, אבל אני לא הרגשתי את זה בשום רגע באופן שהפריע לי. רק רציתי עוד...

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 17 יוני 2013, 02:30

bling כתב:סוף סוף אחרי שבוע המשחק הגיע (שזה די אירוני בהתחשב בשה שהזמנתי מחנות בארץ כדי לשחק לפני רק כדי לגלות שהדואר לא מפשל רק עם חבילות מחו״ל :|) והספקתי לשחק שעתיים.
וואו כמה שהמשחק עושה רושם טוב.הוא פשוט תפור עלי ויש לו פוטנציאל להיות אחד ממשחקי הדור מבחינתי,מדהים כמה שהכל עשוי טוב,גם הכתיבה והנראטיב די בכמה רמות מעל כולם.

הדבר היחיד שמדאיג מעט זה אורך החיים הארוך שלו,17 שעות זה נראה לי יותר מדי בשביל משחק לניארי וקשה לי להאמין שישמור על רמה אחידה.אפילו יצירות מופת כמו רזידנט 4 שנמשך 20+ שעות בשלב מסויים עייף אותי ורציתי מעט שיגמר,נקווה שזה לא יקרה פה.

בקיצור לגמרי עומד בציפיות שלי,בינתיים מדהים.

תאמין לי סיימתי את המשחק המשחק, והאורך של המשחק הוא לא מה שיעייף אותך, זה המסע הכבד, הקשה שתעבור עם הדמויות האלה, אתה תעלה לא פעם אחת חיוך על אחת השיחות הרנדומליות שלהם, אתה תזדהה עם הכאב שלהם. תתרגש כשהם יתרגשו, יש פשוט כל כך הרבה לעבור והמסע לא נמאס, הוא פשוט מתיש כי אתה חווה מסע כל כך אמיתי עם דמויות כל כך אנושיות בחיים לא הרגשתי שאני ממש מתעייף ומותש ממסע ווירטואלי כזה, משהו שלא חוויתי כמעט אף פעם במשחק, זה מדהים וזה שווה לעבור את החוויה כדי לחוש את זה במשחק. אני חושב שבסיום המשחק אתה לא תרגיש שאורך המשחק הרתיע אותך.
והבעיה בכוונת היא מכוונת כחלק מהאתגר, יש לך Wepon sway לשדרג, זה נותן לך כוננת מדויקת וג׳ואל לא יזוז
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 17 יוני 2013, 20:41

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 17 יוני 2013, 23:47

התחלתי לשחק בו
הפתיחה ממש טובה, כמו שהרבה אמרו
אני משחק בו כרגע על רמה קשה וזה לא נראה כלכך קשה
נראה מה יהיה בהמשך

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 18 יוני 2013, 20:11

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 18 יוני 2013, 20:29

bling כתב:הדבר היחיד שמדאיג מעט זה אורך החיים הארוך שלו,17 שעות זה נראה לי יותר מדי בשביל משחק לניארי וקשה לי להאמין שישמור על רמה אחידה.אפילו יצירות מופת כמו רזידנט 4 שנמשך 20+ שעות בשלב מסויים עייף אותי ורציתי מעט שיגמר,נקווה שזה לא יקרה פה.

לא מאמין שזה יהיה המקרה, הרי פה, בניגוד ל-RE4, יש עלילה איכותית מאוד.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 יוני 2013, 18:11

המשחק גורם לקריסות במודלים הישנים של הפס3: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=596011

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2013, 18:14

יש לי את אחד המודלים היותר ישנים בשוק... בינתיים לא קרס ושיחקתי 25 שעות בסינגל (אני כמעט 18 וחברה שלי כמעט 7) ומשהו כמו 3 שעות במולטי.

בדרך כלל הידיעות על משחק שגורם למערכת לקרוס הוא אצל מיעוט שגם ככה לא שומר על הקונסולה שלו. לא הייתי דואג יותר מדי במקומכם לגבי הידיעה הזו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2013, 18:47

רונן כתב:לא מאמין שזה יהיה המקרה, הרי פה, בניגוד ל-RE4, יש עלילה איכותית מאוד.

לא חושב שעלילה יכולה לפצות על עייפות מהגיימפליי,אין ספק שזה יכול להועיל למוטיבציה להמשיך,אבל עדיין יש סכנה לרפטטיביות.
אני לא אומר שזה יהיה המצב פה,ונוטי דוג מאסטרים בפייסינג ככה שקשה לי להאמין שהמשחק יעמוד יותר מדי במקום,אבל זה באמת אתגר גדול למלא כ"כ הרבה שעות בתוכן איכותי ומגוון בלי ליפול לחזרתיות.
בקיצור נשחק ונראה,אני משער שיקח לי אפילו יותר מ 17 שעות כי אני משחק על הרמה הקשה ללא עזרים :)

סמל אישי של המשתמש
CaptainWoopy
Padawan

הודעהעל ידי CaptainWoopy » 21 יוני 2013, 14:38

איזה כיף, בדיוק הזמנתי את המשחק ביחד עם Injustice מZAVVI! :) החלטתי לעשות קאמבאק לPS שלי אחרי המון זמן שלא פינקתי אותו בכמה משחקים חדשים :C
CooKie Monster מ-Vgames לשעבר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 90 אורחים