Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מרץ 2018, 14:12

איך אני אוהב את הציטוט הסלקטיבי, קלאסי :)
כן, בהרבה משחקים אפשר לשחק שעה+, אבל זה לא מתיחס למה שאמרתי כי כמובן שחתכת את העיקר בציטוט והתיחסת רק למה שנוח. ב-FFXV יש 14 פרקים, יש לו דמו חינמי של שעה+ שהשימרה בו ממשיכה איתך למשחק המלא. אתה נכנס לסטים, משחק בדמו חינם, הולך לחנות ומשלם להם וממשיך לשחק במלא לאורך 14 פרקים. כלומר, משחק אפיסודי לפי גיא. כן?

בנושא ביושוק, נו, הדוגמה הקלאסית לאיך שאתה מעוות את המציאות להגדרות שנוחות לך. ביושוק זה משחק סטנדרטי ומלא שיצאו לו שתי החבילות הרחבה, לא שונה בהרבה מכל משחק בליזארד אי פעם. איכשהו גם זה אפיסודי אצלך. היי, הכל אפיסודי, אנצ'רטד 4 אפיסודי, הרי היו לפניו עוד 3 פרקים ואפילו יצא לו DLC של פרק נוסף. הופ, עוד משחק אפיסודי. הכל אפיסודי!

ובנוגע לציטוט השלישי, ואו, איפה יש קשר בין מה שכתבת למה שציטט? אתה מבין שדברת על דיוק, דיוק נוקם, כן?
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 מרץ 2018, 15:04

טריילר חדש שמראה לראשונה את הקראקן במשחק:

אני עדיין לא יודע מה אני חושב עליו... מת על הסגנון האמנותי, ממש, וגם המים מדהימים, ממש, ובכלל נראה מהנה, מאוד... אבל לא בטוח שזה יכול להחזיק הרבה זמן, אלא אם יש לך חברים טובים לשחק ולתקשר איתם.
ממש מקווה שהוא יהיה הצלחה מסחררת, כדי שהחברה הזו תשאר בחיים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 מרץ 2018, 18:03

הם שייכים לms שנים כבר
גם במקרה וms תחליט לסגור אותם
זה לא אומר שכולם הולכים הביתה ,במקרה כזה כניראה חלק
יספגו בms

Ms מלאה כסף ,ולא תלויה במשחק aaa לשרוד
הם מבחינה כלכלית ,יכולים לקנות חברות בסדר גודל של נינטנדו ,בלי להלוות כספים

בעניין ראר ,הרבה ישתנה מאז ימי הn64
חלק מאנשי המפתח עזבו לפני שנים

חלק גם פתחו סטודיו חדש ,שעשה את המשחק יוקללי

בעניין המשחק ,מאוד הייתי רוצה פלטפורמה מהם
כי אולי נישארו כמה חבר'ה מתקופת הn64
אין לי מושג

אבל המשחק הזה ,להרגשתי פועל יותר לכיוון של מולטי מקוון
ומהדברים שראיתי ,לא מענין אותי
אולי יצא טוב לז'אנר שלו
פשוט לא הטעם שלי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2018, 19:15

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 מרץ 2018, 08:16

נחמד
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 20 מרץ 2018, 09:43

scurvy :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מרץ 2018, 10:18

התחילו לצאת פה ושם ביקורות על SEA OF THIEVES...
חלקן חיוביות, באיזור של ה-80, וחלקן ממש קטלו אותו, בקטע של 50.
מה שמשותף לכולם זה התלונה על חוסר בתוכן, שניתן למצות אחרי כמה הפלגות את כל מה שיש לו להציע, ושיש בו גם מכניקות שניתן לנצל והן הורסות את הכיף.
אומרים בעצם שהוא משחק שנראה כאילו הוא עדיין בEARLY ACCESS ושהוא צריך לעלות יותר כמו 20 דולר מאשר 60, לפחות כרגע.
חבל, כי גם כולם מסכימים שיש פוטנציאל מאוד גבוה, פשוט זה נראה כאילו יש רק את ההתחלה של המשחק, ואין לאן להתקדם משם, אין מה לעשות בENDGAME וגם מגיעים לשם ממש מהר.

נחכה לראות מה האתרים הגדולים יותר אומרים אבל זה נראה ממש לא טוב בינתיים.
זה כל כך מבאס גם כי זה יכול לשבור את רייר, וגם כי פאק - המשחק הזה עם כיוון אמנותי כל כך טוב, והמים בהפרש גדול הכי יפים שראיתי בכל משחק... וגם העננים...
פשוט תראו את זה:

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 מרץ 2018, 12:17

אני הבנתי שתוך 24 שעות היו מיליון שחקנים פעילים אז נראה לי שסך הכל זה כבר די הצלחה בשביל רייר
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מרץ 2018, 13:30

המשחק עושה באז, ללא ספק... יש לו הרבה צפיות בטוויץ', אבל אנשים לא יודעים למה לצפות במשחק המלא ואני מניח שלתחזק את המשחק והשרתים שלו זה לא עסק זול.
זה גם לא שהמשחק שבור או משהו, פשוט אין בו מספיק תוכן וניתן למצות את כל מה שיש לו להציע בשעות בודדות...
כן, אולי הם יכסו את ההוצאות שהיו להם ב-4 שנות הפיתוח שלו, אבל אני לא יודע אם זה יספיק כדי להמשיך לתמוך בו לאורך זמן.
נראה איך ימכור המשחק אחרי המכירות "על עיוור" שעשה בינתיים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 מרץ 2018, 13:48

זה כל כך מבאס גם כי זה יכול לשבור את רייר

הם שיכים לMS כבר מספר מכובד של שנים
זה לא ישבור אותם ,הכי הרבה MS יפטרו חלק מהאנשים
וחלק יכניסו לצוותים אחרים

חוץ מזה היו הרבה שינוים מרייר ,מאז ימי הN64 ,חלק מאנשי המפתח עזבו לפני שנים
חלקם עשו את המשחק יוקיללי ,שגם קיבל ביקורות פושרות
אבל יותר קרוב בסגנון ,למשחקי רייר ,בN64

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מרץ 2018, 13:56

מיקרוסופט כבר נטשה צוותים ופרוייקטים למרות שיש לה את הגב הכלכלי, כי חשבה שזה לא מספיק טוב או שזה לא מספיק כלכלי.
אם MS יפטרו אנשים וחלק יכניסו לצוותים אחרים זה ייחשב בדיוק כמו משהו ש"שבר את רייר"

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 מרץ 2018, 13:46

SOT באמת מאכזב. יש לו בסיס טכני פשוט נהדר. נראה שהם פשוט הלכו יותר לכיוון של צעצוע ממשחק. מזכיר במידה רבה את AC המקורי (רק בלי הסיפור שסוג של הציל אותו). במקרה זה, אני חושב שאפשר להניח שמדובר במשחק חי. מעניין איך תיראה התמיכה שלהם ואיך יראה המשחק בעוד שנה מהיום. חסר מה לעשות, אבל יש מלא לב, אז אני באמת מקווה שהם יצליחו לאושש אותו ולהוסיף מספיק דברים מעניינים לעשות.
במקרה הגרוע הוא יזכר כניסוי מעניין שלא הצליח מאוד. אני מקווה שכל מה שנעשה בו טוב (ויש באמת המון) יהיה מספיק כדי לאפשר לRARE לקבל עוד יותר גיבוי ואולי להצליח עם משחק אחר.

מעבר לזה, אנחנו מתבאסים מהביקורות בצדק. נראה שגם מי שממש אהב אותו, בסוף התאכזב מכמה מעט יש לעשות בו. חשוב לזכור שעוד יש סיכוי שהמשחק דווקא מאוד יצליח במכירות. בנתיים אין לנו שום נתון בנושא. אני מקווה שהוא כן הצליח במכירות ושאולי נראה איזה סיפור התאוששות יפה. לא חייב משהו ברמת FFXIV שהפך מהMMO הגרוע בכל הזמנים לMMO הטוב ביותר בהיסטוריה איכשהו, אבל משהו בסגנון ריינבו 6 סיג', או The Division יהיה מעולה לRARE.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 מרץ 2018, 15:21

Laskin כתב:מיקרוסופט כבר נטשה צוותים ופרוייקטים למרות שיש לה את הגב הכלכלי, כי חשבה שזה לא מספיק טוב או שזה לא מספיק כלכלי.
אם MS יפטרו אנשים וחלק יכניסו לצוותים אחרים זה ייחשב בדיוק כמו משהו ש"שבר את רייר"

אבל גם ככה חלק מאנשי המפתח ,עזבו לפני שנים
והרבה זמן רייר לא עשתה אף משחק קור איכותי
אפילו את קילר אינסטינקט ,לXBO לא הם עשו אלה צוות אחר

וגם הפורטים ל2 משחקי באנגו ,עשה צוות אחר
היתי רוצה שרייר תיהיה כמו פעם ,אז הינו מקבלים משחקי דור הזה
לבאנגו ,ופארפקט דארק

אבל זה לא המצב

הם היו בטופ בתקופת הN64 ,עבר הרבה זמן מאז

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 מרץ 2018, 15:33

אני מצטער להגיד אבל שאנון לופטיס,ראש Microsoft Game Studios Publishing עושה עד עכשיו עבודה איומה,פשוט ככה. עכשיו אני מבין למה ספנסר החליט ש-343,The Coalition ו-Turn 10 ידווחו ישירות אליו ויעבדו תחתיו בזמן שהוא מפקח על הפרוייקטים שלהם ולא היא. אני לא חושב שהיא האשמה היחידה,אבל אם היא זו שמקבלת את ההחלטות לאילו פרוייקטים לתת greenlight,אילו פרוייקטים צריכים עוד אקסטרה זמן פיתוח או שינוי כיוון ולאלו כמובן יש פונציאל הצלחה ביקורתי ומסחרי,היא פשוט עושה את זה לא טוב. הכישלון של super lucky,הבלגן שנמרח על גבי שנים עם קראקדאון 3 (ובואו נודה על האמת,אני בספק אם יש מישהו שחושב שהוא הולך להיות הצלחה מסחררת בהתבסס על מה שראינו),הכישלון הכמעט ודאי של SoT אחרי שההתלהבות הראשונית תרד בעקבות מחסור משווע בתוכן,אפילו למשחק-שירות מסוגו וזעקת הבינוניות מכל מה שראינו עד עכשיו מ-state of decay 2,בטח אם אני עושה את ההשוואה הבלתי נמנעת ל-days gone שנחשב האקסקלוסיבי הכי 'חלש' של סוני כרגע,לפחות מבחינת PR ומה שראינו ממנו. פשוט כישלון אחרי כישלון אחרי כישלון. והקטע העצוב הוא שאני באמת חושב שמיקרוסופט עושה עבודה מעולה בשאר התחומים של הפלטפורמה שלה: ה-OS של האקס בוקס הרבה יותר feature packed ומקבלת הרבה יותר תמיכה ויחס מאשר זו של סוני,אם היה פרס נובל למשחקים תוכנית ה-BC שלה צריכה הייתה לקבל אותו,קונסולת הפרימיום שלהם מכילה חומרה עדיפה על זו של המתחרה ויוזמות מגניבות כמו הקונטרולרים המותאמים אישית,בקר ה-elite ושירותים עם פוטנציאל לפריצת דרך רצינית בדרך שבה אנחנו צורכים תוכן אינטראקטיבי חדש כמו gamepass וכמובן cross-play והדגש שהיא שמה על ה-PC,אפילו האפליקציה שלה למובייל הרבה יותר עשירה מזו של סוני. ועם כל זה,הם פשוט just don't get it כשזה מגיע לאקסקלוסיביים שומטי לסתות וכאלו שרוצים לגרום לך לרכוש את הקונסולה שלהם,או אפילו להיות יותר invested בפלטפורמה שלהם על ה-PC. כן,FH3/2 מעולים,Gears 4 גם היה בסדר גמור ו-H5..טוב,אני לא חושב שהוא משחק רע אבל משהו לא טוב עובר על היילו ב-6 שנים האחרונות. וזהו,שום משחק שדוחף את המדיום טכנולוגית וסינמטית כמו אנצ'רטד,שום לקיחת סיכונים כמו dreams,אפס השקעה במפתחות יפניות (ומייקרוסופט הוכיחה שאין לה בעיה לעשות את זה בדור ה-360 ואפילו קיבלנו כמה jrpg's ממש מוצלחים כמו vesperia ו-LO).
כן,מדי פעם יש שם הבלחות של גאונות כמו ההימורים המאוד מוצלחים שלהם על cuphead ו-ori,אבל כאן מדובר בעסקאות הפצה,ומימון פיתוח במקרה של ori (אני חושב) של סטודיואים חיצוניים. אבל יש פשוט תחושה של מחסור,פספוס וחוסר יכולת לקלוט מה הקהל שלהם באמת רוצה. אני יודע להגדיר בדיוק מה אני רוצה לראות מהם:
אני רוצה לראות הפקה סופר מושקעת של PD חדש עם סיפור סייבר פאנקי מגניב וגרפיקה שתפיל אותי מהכיסא ודמות נשית חזקה שתעמוד באותה שורה עם הצי'ף ומרקוס פינקיס כ'פנים של האקס בוקס'.
אני רוצה היילו שיחזיר את ההייפ הפסיכי שהיה לפני השחרור של היילו 3,עם אירועים בטיים סקוור ואנשים מחופשים לצ'יף בכל הרשתות הגדולות ובעיקר,אני רוצה היילו חדש שיהיה שוב cultural event כמו הימים ההם,וגם יצדיק את ההייפ.
גירס 5 חדש שלא מפחד לקחת סיכונים,כמו שסוני סנטה מוניקה הפכו את השולחן על Gow עם מה שמסתמן להיות אחד האקסקלוסיביים הכי מוצלחים של סוני בדור הזה. אני באמת מאמין שזה אפשרי גם כאן.
הלוואי שמישהו שם יתפוס שכל ויבין על איזו דמות אדירה הם יושבים עם קונקר,וייתן לסטודיו מוצלח ללכת full deadpool איתו עם איזה פלטפורמר חצוף ומשוגע שמתוקצב כמו שצריך. העולם מוכן לזה,ורוצה את זה לדעתי.
אני רוצה להאמין ש-Playground Games יעשו צדק עם ה-IP של Fable,הפוטנציאל שם אדיר ועם מספיק זמן פיתוח,תקציב והשקעה ברעיון מקורי בלי לדחוף לנו לגרון מולטי פלייר ו-GaaS model features כמו שהם עשו כמעט בכל פיתוח פנימי שלהם שנכשל,אני חושב שיש כאן סיכוי להצלחה עצומה. זה יכול להיות ה-Horizon Zero Dawn moment של החבר'ה האלה,ושל אקס בוקס כפלטפורמה.

וזה בדיוק מה שמרגיז אותי איתם,הפטנציאל שם,הם יושבים על IP's אדירים ואני בטוח שיש שמות ששכחתי כאן שאפשר לעשות איתם דברים מגניבים. ואני לא רוצה לפתוח מלחמת קונסולות,בחיי שלא,אבל כשאני רואה משהו כזה:

ואז חושב על מה שיש ל-MS להציע אני מבין שזו אפילו לא תחרות.

טוב,סוף חפירה,סתם פרקתי תסכול :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 מרץ 2018, 20:37

מאז שכל הבילעדים הגדולים של הxbo
מגעים לpc
והגימפאג תואם לpc

אני לא רואה סיבה בכלל ,לרוב האנשים
להחזיק xbo

זה יכול להיות טוב לאנשים בתקציב נמוך
אבל אז המשחקים יחסית יקרים לעומת pc

ויכול להיות טוב ,למי שמעוניין בחלק מהמשחקים 360
וxb אורגינלי ,שנתמכים
אבל שם רובם קיבלו גירסת pc

Ms לחזק את win10 ,השמידה הרבה מהצורך להחזיק בxbo
לא סתם הps4 מנצחת
לי היה xbo ,ומכרתי אותה ,בלי צורך להחזיק אותה
לעומת זאת ps4 וns
אני מחזיק לבילעדים

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 מרץ 2018, 20:46

זה אפילו לא קשור לקונסולות אלא לפיתוח צד א' הכושל שלהם,לא משנה על איזו פלטפורמה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מרץ 2018, 21:14

אני מסכים ב100%. אגב, קונקר -> אינסומניאק. הם מתים על בדיחות מלוכלכות (בערך כל כותרת של רצ׳ט אי פעם פעם היא הגנבה של בדיחת תחת למשחק שמיועד לבני 9), הם יודעים פלטפורמה, הם אוהבים הומור וסגנון אנימציה, יש להם מנוע מדהים שיזרח על ה-x וכמובן שהם כבר עשו בלעדי למיקרוסופט אז יש מערכת יחסים בסיסית בין החברות.

במקום מיקרוסופט גם הייתי עושה blast corps חדש עם מנוע פיסיקה מטורף על בסיס הgpu של הx. אני משער שהיום זה יהיה משחק ארקייד ב20$ אבל גם מדובר בדמו טוב לx וגם לא בדיוק צריך השקעה גדולה במשחק שכזה. טוב נו, אולי זה סתם פאנבואיזם n64 מדבר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 מרץ 2018, 22:39

מקום מיקרוסופט גם הייתי עושה blast corps חדש עם מנוע פיסיקה מטורף על בסיס הgpu של הx

בזמנו חרשתי שעות על המשחק הזה
המשחק המקורי אולי לא יזדקן טוב

אבל אפשר לעשות משחק חדש מאוד ממכר ,הבעיה שMS מכוונים יותר למשחקים כשרות
וזה פשוט לא מתאים לסדרה
אותו הדבר עם משחקי פלטפורמות

הם צריכים ליראות איזה כמות עצומה מאריו אודיסי מכר על הNS ,עם הבסיס משתמשים היחסית קטן שלו
אולי יכנס להם החשק

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 מרץ 2018, 02:32

פייג', אני מרגיש אותו דבר ומאוד אוהב את הקונסולה אבל כבר השלמתי עם זה שבדור הזה הבוקס שלי היא מכונת פיפא, נטפליקס/קודי וצד ג' (נטו בגלל המחירים הדיגיטליים הזולים שלהם עליה). אם לא הייתי צופה דרכה בטלויזיה היא בכלל היתה מעלה אבק, אפילו בבוקס הראשונה אני משחק יותר.

גם הליינאפ של סוני היה שומם בתחילת הדור, אבל אנחנו כבר לא ב-2015 ורק השנה יש שלושה אקסלוסיביים ל-PS4 שאני שוקל לקנות בהשקה.. יש רמזים ש-E3 תהיה מעניינת השנה אבל אם מיקרוסופט תתן פייט בזירה שאתה מדבר עליה סביר שנראה את זה רק בדור הבא. בנימה אופטימית, אפריל מגיע וזה אומר שבקרוב ייצא הבאץ' השני של משחקי OG ב-BC :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2018, 02:49

כולנו נותנים לספנסר את הזמן להרים סופסוף צד א'/ב' כמו שצריך אבל הוא ראש האקסבוקס כבר ארבע שנים, הזמן שלו אזל. אז נכון, רק בספטמבר האחרון הוא קבל את התפקיד שנותן לו את הכוח להעביר תקציבים לתוך המחלקה של האקסבוקס, אבל זה עדין לא תירוץ למה אין להם משחק גדול טוב כבר שנתיים שלא מתחיל במילה פורצה. אין 3-4 בשנה? אוקיי, סביר, לא היה לך את התקציב. אבל מה עם אחד בודד? איזה אנצ'רטד או GOW של מיקרוסופט? אני מקווה שלפחות היילו יחזור לגדולה אם הם שקטים לגביו כבר שנתיים וחצי.

בנוגע לסוני, עוד ב-2013 דברתי על זה שהם פוצצו את כל מה שהיה להם בטיפשותם על הפס3 כך שהפס4 תראה לפחות שנתיים של עקרות וזה באמת מה שקרה. אבל 2016 כבר הייתה חזקה על הפס4 ו-2017 אפילו יותר, כמובן ש2018 ממשיכה להיות חזקה. הם חזרו לגרוב אחרי שהם השמידו אותו עם over stuffing על הפס3 ב-2013. אבל מיקרוסופט? להגיד את האמת אני לא ממש בטוח מי שם יכול להוציא "אנצ'רטד". אין ספק שהקואליציה ו-343 הן חברות שמלאות באנשים מאוד מוכשרים אבל כל עוד הם עושים גירס אחרי גירס, היילו אחרי היילו, איך הם יוכלו לזרוח? רק תתארו שגרילה היו עושים את KZ5 במקום הורייזן או נוטי דוג עדין היו עושים משחקי קראש בנדיקוט. זה מה שמיקרוסופט עושים ל343 ולקואליציה. הכי עצוב הוא שהקואליציה נמשכה מפרוייקט עצמאי לגירס, פשוט ירו עליהם עם מכונת יריה.

אבל מה אני אגיד לכם, אני אופטימי. יש לי הרגשה שהחשיפה של GOW ב-E3 2016 נתנה למיקרוסופט שתי סטירות לחי ואולי נערה אותם קצת. הם היו צריכים שיזכירו להם שפרנצ'ייזים מתישנים ולאט לאט גוססים אם ממשיכים לעשות אותו דבר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 מרץ 2018, 10:14

צריך לזכור ,שסוני גם יצא משוק הנידות
תמיכה חזקה בויטה ,אין כבר כמה שנים טובות

זה שחרר להם ,צוותים לעבוד על משחקי ps4

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 מרץ 2018, 12:37

נתון מכירות ראשון עם SOT - הוא סיים את השבוע הראשון שלו במקום הראשון באנגליה.
אני מקווה שזו סימן ראשון להצלחה במכירות. אני ממש רוצה שRARE יצליחו ויקבלו את הקרדיט לעשות עוד פרויקטים משונים כאלה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 מרץ 2018, 12:51

אני לא יודע... המקרה של SOT זה קצת כמו עם NMS רק עם חברה שאני הערכתי פעם (גם אם ממש מזמן)... מצד אחד רוצה לראות פרוייקטים מגוונים ושאפתניים, מצד שני אולי עדיף להשלים עם המצב ולשחרר את האנשים הכשרוניים שם שילכו לעשות משחקים טובים יותר במקומות אחרים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 מרץ 2018, 13:04

Nucleus_Dawn כתב:נתון מכירות ראשון עם SOT - הוא סיים את השבוע הראשון שלו במקום הראשון באנגליה.
אני מקווה שזו סימן ראשון להצלחה במכירות. אני ממש רוצה שRARE יצליחו ויקבלו את הקרדיט לעשות עוד פרויקטים משונים כאלה.

עם משחק כזה ,שראיתי אפילו ביקורת של אחד שאהב את המשחק
ובכל זאת נתן ציון של 6.5 מתוך 10 ,יצליח מסחרית

ניראה המון משחקים בלי הרבה תוכן ,ב60$ +מיקרו תשלומים
ומודל של משחקים כשירות
ולא שחסר כאלו היום

תיראה לפי הביקורות ,כן יש פוטנציאל שבעתיד המשחק כן יהיה טוב
אבל גם עם יום אחד יהיה טוב
זה לא מהיום למחר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מרץ 2018, 17:30

Laskin כתב:אני לא יודע... המקרה של SOT זה קצת כמו עם NMS רק עם חברה שאני הערכתי פעם (גם אם ממש מזמן)... מצד אחד רוצה לראות פרוייקטים מגוונים ושאפתניים, מצד שני אולי עדיף להשלים עם המצב ולשחרר את האנשים הכשרוניים שם שילכו לעשות משחקים טובים יותר במקומות אחרים.

הבעיה שלהם היא תוכן והם אמרו במפורש שזה game as service, זה בכיף יכול להיות משחק עם לא מעט תוכן עוד שנה או שנתיים. מיקאוסופט היו צריכים לתת לו עוד שנה או שנתיים בתנור אני משער.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים