PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי Laskin » 15 אפריל 2018, 14:17

אני לא אתחיל עם הרמה הקשה פה, ממה שקראתי המשחק בהחלט מהווה אתגר מספק, ואני ממש רוצה לסיים אותו ביומיים שיש לי (שישי בבוקר עד ראשון בבוקר), ואם אפשר גם על 100% :)

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 15 אפריל 2018, 14:24

DrKeo כתב:נשמע כאילו GOW תמיד היה DMC לייט ו-GOW החדש נשמע כמו DS לייט.

ארז, אפשר להחליף רמת קושי באמצע? נניח ואני מתחיל בHARD ואז נזכר שיש לי ילד וזה.

יש אפשרות להחליף רמת קושי בתפריט ה-Settings. לא ניסיתי להחליף בפועל, אז יש איזה מצב שאם מחליפים זה יקפיץ הודעה של "החלפת רמת קושי דורשת ריסטארט למשחק" או משהו. אם אזכור אנסה בערב כשאגיע הביתה ואעדכן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אפריל 2018, 14:29

לא, רק הרמה הקשה ביותר לא ניתנת לשינוי באמצע המשחק. כל השאר לא משפיע, יכול להיות רק שלא תקבל איזה אצ'יוומנט, אבל לא מעבר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אפריל 2018, 14:30

אצ׳יוומנטס מעניינים לי את גיל 25 :)
תודה ארז, אם כך hard it is.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אפריל 2018, 14:32

DrKeo כתב:אצ׳יוומנטס מעניינים לי את גיל 25 :)
תודה ארז, אם כך hard it is.

אני חושב שגם אותם זה לא משנה, סתם השערה :)
ובגלל שגם ככה בחיים לא שיחקתי ממש בשום משחק סולס - נראה לי שקודם אתחיל בקלה ואחר כך אולי אתקדם... נראה לי יומרני מאוד לשחק בו על הארד כשאני כבר לא גיימר כבד כמו פעם :(

אגב, קנית כבר פס4???

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אפריל 2018, 14:35

אני קרוב לקנות, בטח יקרה בחודשים הקרובים. שמתי עין על פרו לבנה, ישב לי טוב במזנון הלבן בסלון. הספרית פס4 שלי כבר גדולה מדי, בערך 10 משחקים לא כולל gow ו-sotc, צריך לקפוץ למים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אפריל 2018, 14:37

למה אתה מחכה בדיוק? ספוילרים לGOW? :) זה הזמן!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אפריל 2018, 15:00

Laskin כתב:למה אתה מחכה בדיוק? ספוילרים לGOW? :) זה הזמן!

זה לא הזמן בשבילי אבל כנראה שסביבות יוני/יולי יהיה הזמן שאני אקנה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אפריל 2018, 15:23

אתה תאכל ספוילרים :/

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 אפריל 2018, 15:24

Laskin כתב:למה אתה מחכה בדיוק? ספוילרים לGOW? :) זה הזמן!

ל-PS5 עם תמיכה לאחור :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אפריל 2018, 15:31

שחקתי את TLOU באיחור של 8 חודשים ושרדתי. פשוט לא מתעסקים בשחק ביוטיוב וכדומה והכל בסדר :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אפריל 2018, 15:55

ארז, אשמח לדעת מה עשית לגבי הגדרות ה-HUD ואם יצא לך לשחק עם זה קצת...
הבנתי שיש פה הגדרות ״חכמות״ יותר, ואפילו אופציה אחת שמבטלת את הכל ועוד אחת שמאפשרת להציג פרטים רק מתי שאתה נוגע בטאצ׳פד של השלט.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 15 אפריל 2018, 16:03

Laskin כתב:ארז, אשמח לדעת מה עשית לגבי הגדרות ה-HUD ואם יצא לך לשחק עם זה קצת...
הבנתי שיש פה הגדרות ״חכמות״ יותר, ואפילו אופציה אחת שמבטלת את הכל ועוד אחת שמאפשרת להציג פרטים רק מתי שאתה נוגע בטאצ׳פד של השלט.

לא נגעתי בהגדרות. הבת שלי בדיוק בגיל שנתיים ונכנסה לגישת ה"אבא ואמא חייבים להתייחס אליי כל הזמן ואם הם לא יעשו את זה אני אתחיל לצרוח עד שהשכנים יזעיקו משטרה", מה שאומר שזמן המשחקים שלי ממש ממש ממש ממממממשששש מצומצם. מנצל כל דקה שאני יכול פשוט לשחק במשחק ומדלג על כל ההגדרות והתפריטים הפעם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אפריל 2018, 16:47

erezronen כתב:
Laskin כתב:ארז, אשמח לדעת מה עשית לגבי הגדרות ה-HUD ואם יצא לך לשחק עם זה קצת...

לא נגעתי בהגדרות. הבת שלי בדיוק בגיל שנתיים ונכנסה לגישת ה"אבא ואמא חייבים להתייחס אליי כל הזמן ואם הם לא יעשו את זה אני אתחיל לצרוח עד שהשכנים יזעיקו משטרה", מה שאומר שזמן המשחקים שלי ממש ממש ממש ממממממשששש מצומצם. מנצל כל דקה שאני יכול פשוט לשחק במשחק ומדלג על כל ההגדרות והתפריטים הפעם.

מבין לליבך כי גם אני באותו שלב בערך, ובגלל זה שלחתי את אשתי והילדות לבית מלון עם אמא שלה משישי ועד ראשון (:
אבל אשמח אם רק לרגע תנסה לשחק רק עם זה... 2 דקות (;
אבל בכללי, כמה חשוב לדעתך לראות כל הזמן את מד החיים של האויבים, למשל?

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 15 אפריל 2018, 16:57

אני אנסה אופציות שונות בערב, אבל בגדול - לא הרגשתי יותר מדי צורך לשחק עם הממשק. הדיפולט כבר "משחק" עם מה שרואים ולא רואים ב-HUD לפי הצורך. מד החיים של האויבים די נחוץ בקרבות כדי לתכנן טקטיקות בהתאם למצב (הוא לא מראה רק את הבריאות, יש שם עוד מכניקה שצריך להתחשב בה כשנלחמים), אין מצב שאני מכבה אותו בשגרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אפריל 2018, 11:57

תודה!
לא ידעתי לגבי מכניקה נוספת...
ויש מצב שנקרא IMMERSION MODE, מעניין אותי אם הוא ON בדיפולט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2018, 13:02

יש משהו מדהים בזה שלסוני יש 5 משחקי 90+ בלעדיים (ואני עוד מתעלם פה מאינדי ורימאסטרים) בזמן שלמיקרוסופט יש רק אחד, פורצה הורייזן 3. מיקרוסופט באמת על הקרשים וזה מדהים אותי שהם לא מצליחים להבין למה. השנה הבאמת טובה האחרונה של מיקרוסופט הייתה 2010, לפני 8 שנים. לא יאומן שעברו 8 שנים והם עדין לא השכילו לפתח צד א' חזק או לחילופין לפתח קשרי צד ב' חזקים. אפילו כשהם עושים דברים טובים, נגיד ריקור, הם משקיעים כל כך מעט בהפקה ונותנים למפתחים כל כך מעט זמן שהתוצר הסופי יוצא משחק B תמיד. פשוט עצוב.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2018, 13:08

המצב של מיקרוסופט פשוט טראגי. אני חושב על עצמי לפני עשר שנים כשרכשתי את ה-360 בתור הקונסולה הראשונה שלי בידיעה שאני רוכש מוצר שהוא חד משמעית יותר טוב ממה שהיה לסוני להציע (לפחות עד המהפך של 2009)..זו בערך גם הייתה נקודת הזמן האחרונה שמיקרוסופט הובילו חד משמעית במירוץ. כל כך חבל. הכל נמצא במקום המתאים אצלם,רק צריך משחקים. נו,לפחות הם נותנים לי לשחק בקונקר מחר..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אפריל 2018, 13:19

כן, אבל השנה אני צופה תערוכה מאוד מרשימה למיקרוסופט בE3... לא שאני חושב שזה באמת משנה משהו, הרי הכל מגיע למחשב, ואני לא רואה שום סיבה לרכוש קונסולה שגם ככה אוכל לשחק את המשחקים שלה כבר ביום הראשון על מחשב. מאז שהכריזו שזה מה שהולך לקרות עם ה"בלעדיים" שהם מפיצים - אני פשוט לא חושב שניתן להסתכל על הXBOX כמשהו אחר חוץ ממכונת משחקים שמיועדת למי שאין לו מחשב גיימינג וגם לא מתכוון לרכוש בעתיד.
אני בכל זאת חושב שתהיה להם תערוכה נהדרת, כי עכשיו שיש להם את הONE X הם פשוט יכולים להציג כל משחק על ULTRA בערך, והיילו הבא, AVENGERS ושות' יראו מרשים יותר כמעט מכל מה שסוני יכולה להציג.

אבל כן, זה קצת מדהים כמה שהם חסרי תועלת עם כל הכסף שלהם, מהבחינה הזו. כמעט והיה להם משהו עם QUANTUM BREAK והם פשוט חירבנו על זה גם כן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 אפריל 2018, 13:27

סוני פשוט הלכו על הקו הזה בכל הכח בערך מ2009 ואין מה להגיד, זה השתלם בטירוף.
זה אמנם גורר לא מעט רגעים מתים והצתה מאוחרת של הקונסולה שלהם, כי הם פשוט נותנים למפתחות שלהם 4-5 שנות פיתוח כמו כלום, אבל אי אפשר להתווכח על התוצאה.
הם גם כן נופלים לפעמים, האורדר הוא דוגמה לכשלון, kz ואינפמוס הם סדאות נחמדות שאני לא יודע אם שוות את ההשקעה, כמו גם רסיסטנס.. אבל גרילה מוכיחים שעם גב כלכלי, יד חופשית מבחינה אומנותית וזמן פיתוח גדול בסופו של דבר סוני תקבל את הפנינים והתמורה מכל החברות שהיא מתפחת. העובדה שהם שוב ושוב מדגישים את השיתוף פעולה בין כל החברות האלו היא גם כן אחד מסמלי ההצלחה. יש חברות שכבר פרחו - ND, סנטה מוניקה ולאחרונה גם גרילה, ויש חברות שיפרחו בעתיד (כמו אינסומניאק עם SM לפי איך שזה נראה, נראה שגם סאקר פאנץ מנסים לתת את 'המשחק' שלהם).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2018, 13:35

Laskin כתב:כן, אבל השנה אני צופה תערוכה מאוד מרשימה למיקרוסופט בE3... לא שאני חושב שזה באמת משנה משהו, הרי הכל מגיע למחשב, ואני לא רואה שום סיבה לרכוש קונסולה שגם ככה אוכל לשחק את המשחקים שלה כבר ביום הראשון על מחשב. מאז שהכריזו שזה מה שהולך לקרות עם ה"בלעדיים" שהם מפיצים - אני פשוט לא חושב שניתן להסתכל על הXBOX כמשהו אחר חוץ ממכונת משחקים שמיועדת למי שאין לו מחשב גיימינג וגם לא מתכוון לרכוש בעתיד.
אני בכל זאת חושב שתהיה להם תערוכה נהדרת, כי עכשיו שיש להם את הONE X הם פשוט יכולים להציג כל משחק על ULTRA בערך, והיילו הבא, AVENGERS ושות' יראו מרשים יותר כמעט מכל מה שסוני יכולה להציג.

אבל כן, זה קצת מדהים כמה שהם חסרי תועלת עם כל הכסף שלהם, מהבחינה הזו. כמעט והיה להם משהו עם QUANTUM BREAK והם פשוט חירבנו על זה גם כן.

אני לא יודע אם היילו 6 יכול להיות ה-next showcase שלהם,כל זמן שה-target framerate בקמפיין הוא 60FPS. זה באמת רצח את כל מה שהיילו מייצג עבורי-מפות ענקיות,גרפיקה מרשימה והמון אויבים על המסך. אני מקווה שהם יחזרו ל-30FPS בקמפיין וימשיכו עם 60 במולטי. אם זה יקרה,היילו 6 על הוואן X בהחלט יכול אולי(אולי!) להיות מרשים יותר ממה שיש לסוני להציע,לפחות טכנית,כנראה שלא ארטיסטית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2018, 14:11

Stick כתב:סוני פשוט הלכו על הקו הזה בכל הכח בערך מ2009 ואין מה להגיד, זה השתלם בטירוף.
זה אמנם גורר לא מעט רגעים מתים והצתה מאוחרת של הקונסולה שלהם, כי הם פשוט נותנים למפתחות שלהם 4-5 שנות פיתוח כמו כלום, אבל אי אפשר להתווכח על התוצאה.
הם גם כן נופלים לפעמים, האורדר הוא דוגמה לכשלון, kz ואינפמוס הם סדאות נחמדות שאני לא יודע אם שוות את ההשקעה, כמו גם רסיסטנס.. אבל גרילה מוכיחים שעם גב כלכלי, יד חופשית מבחינה אומנותית וזמן פיתוח גדול בסופו של דבר סוני תקבל את הפנינים והתמורה מכל החברות שהיא מתפחת. העובדה שהם שוב ושוב מדגישים את השיתוף פעולה בין כל החברות האלו היא גם כן אחד מסמלי ההצלחה. יש חברות שכבר פרחו - ND, סנטה מוניקה ולאחרונה גם גרילה, ויש חברות שיפרחו בעתיד (כמו אינסומניאק עם SM לפי איך שזה נראה, נראה שגם סאקר פאנץ מנסים לתת את 'המשחק' שלהם).

אני לא חושב שסוני עשתה משהו מיוחד ב-2009, הם עושים את זה עוד משנות ה-90 - תומכים בחברת צד ב' עצמאית וממשיכים איתה את המערכת יחסים; אם המערכת פורחת היא קונה אותם וממשיכה לתמוך בהם ולתת להם את הזמן, החופש והתקציב. כל החברות הגדולות של סוני היום התחילו כחברות בסדר גמור, לא יותר. סנטה מוניקה התחילו עם משחק אופנועים סביר בקושי, נוטי דוג עשו משחקי קראש שלמרות שרבים זוכרים אותם בחיבה הם לא בדיוק פאר דור הפס1 וה-N64 (ביחוד שב-N64 כמעט כל פלטפורמר היה דור קדימה מקראש) והתקדמו לאיכות לא רעה על הפס2 עם ג'ק ודקסטר ורק באנצ'רטד 2 הם התפוצצו. היי, רק עכשיו ראינו בלייב את גרילה הופכים ממפתחת נוראית של משחקי FPS למפתחת סבירה מינוס של משחקי FPS למפתחת שהופכת לעילוי בעולם הפתוח.

צריך זמן, כסף, חופש וסבלנות לבנות צד א' איכותי ולסוני היה את זה, ביחוד כי בשני דורות הראשונים שלה צד ג' עשה לה את כל העבודה "בחינם". למיקרוסופט יש את הגב הכלכלי לעשות את זה, הם פשוט צריכים את הביצים. רמדי היו צריכים להיות שלהם לפני שנים, גם ביזאר ולא ממש ברור למה שחררו את באנג'י; אולי אפילו אפיק היו צריכים להרכש עלידם. אבל למיקרוסופט אין סבלנות, הם רוצים לפמפם משחקים ב-18 חודשים או לדחוף שירותים חדשים דרך המשחקים שלהם, לא לבנות לאט לאט צוות מנצח. אם היה להם חצי שכל הם היו מסתכלים פנימה, על T10. איך חברה שהתחילה את דרכה עם פורצה 1 שאולי הצליח לגרד את הרגל של GT, הפכה תוך 3-4 משחקים למובילת שוק עם יכולת טכנית טובה ומשחק איכות אחרי משחק איכות. ובנוסף לטרנד שרק כל משחק פורצה שני באמת מביא התקדמות אמיתית, עדות ללחץ של משחק פעם בשנתיים שלהם שמעכב את קצב ההתקדמות.

מיקרוסופט צריכים להתעורר, להבין שיש מצב שגם הדור הבא אבוד ולתת לחברות כמו הקואליציה, RARE, 343 ופלייגראונד לזרוח (אה, ותקנו את פלייגראונד כבר) עם תקציבים גדולים והרבה זמן פיתוח וחופש. די עם הלחץ פורצה/היילו/גירס, די עם הבנאליות. צריך לתכנן את גירס והיילו מחדש, צריך להתחיל פרנצ'ייזים חדשים, צריך לתת לצוותים להבשיל ולהפוך למה שהם באמת יכולים להפוך. הדוגמה הכי טובה היא הקואליציה ו-343, יש שם אנשים שפתחו את המשחקי FPS הכי טובים בהסטוריה ומיקרוסופט חונקת אותם עם היילו וגירס על לו"ז קבוע לנצח.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 אפריל 2018, 14:17

לא, הם צריכים להפסיק עם הבלעדיים. בלעדיים זה דבר אידיוטי שכופה עליך לקנות 3-4 קונסולות מיותרות כל דור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2018, 14:21

InterAl כתב:לא, הם צריכים להפסיק עם הבלעדיים. בלעדיים זה דבר אידיוטי שכופה עליך לקנות 3-4 קונסולות מיותרות כל דור.

היי, הם הפסיקו, תראה איזה יופי הולך להם 8-)

בלעדיים הם יצורים מיוחדים בעולם משחקי הוידאו ולרוב איכותיים בהרבה ממה שצד ג' יודע להפיק, עולם בלי בלעדיים יהיה ממש מבאס. בנוסף תראה איך הם מקבלים בראש, הם צריכים את זה. אני לא מדבר פה על לשלם לסקוור אניקס כדי שTR יהיה בלעדי ל10 חודשים, אני מדבר על לפמפם כסף, זמן וחופש לתוך סטודיואים כמו הקואליציה כדי לתת להם להתעלות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2018, 14:24

בלעדיים זו אחת הדרכים הבודדות,וללא ספק הכי אפקטיבית,של מחזיקות פלטפורמה לבדל את עצמן מהמתחרות..אמירה קצת מוזרה. זה לא משהו שהולך להיעלם מהעולם,וברור שבאיזושהי מציאות קונסולית אוטופית היה אפשר לשחק כל משחק על כל קונסולה,אבל..לא.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 94 אורחים