PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Baba Yaga
Warrior

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי Baba Yaga » 30 אפריל 2018, 23:14

Laskin כתב:בן אדם, אתה צריך לסדר את העדיפויות שלך... קודם כל משחקים, אחר כך החיים עצמם

למה אין פה כפתור לייק?
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 01 מאי 2018, 13:30

Laskin כתב:עכשיו שהם רואים מה עובד ומה לא ויש להם את הבסיס להכל - מעניין כמה רחוק יקחו את העולם הפתוח ומה שעושים אחרי שמסיימים את המשחק במשחק הבא... אני ממש מקווה ל-mount ממש מגניב שישמש אותנו בחקירת העולם, אבל גם בקרבות, לפחות בשטחים פתוחים יותר, שאני מנחש שיהיו במשחק הבא.

ספויילר: הצג
אני גם מוכן להתערב שאם יהיה כזה - אז זה יהיה זאב, וכולנו יודעים מי יכול להפוך לזאב הזה (;
זה יכול להיות חידוש כל כך מגניב לגיימפליי, להפוך את לוקי לזאב בקרבות עם כוחות משלו כשהוא במצב הזה וכו׳, וגם מעולה לאלמנט המטרוידואניה למשל שככה רק תוכל להגיע למקומות מסויימים או לפתוח דלתות... אתם מבינים, נו

אוף, זה טוב מדי... נראה לי הרסתי לעצמי את המשחק הבא (:

אמנם להרבה המשכים עולם פתוח נראה כמו הצעד הטבעי הבא, אבל אני לא חושב שגוד אוף וור הוא אחד מהם.
יש להם "עולם פתוח" סטייל ארקהם אסיילום או אולי טומב ריידר החדשים ואני מרגיש שזה עובד טוב עבורם והם מצאו איזון נכון בין להסתובב בעולם ולחקור בפינות של הדרך המרכזית אבל עדיין למשוך אותך עם הסיפור , ואני לא חושב שעולם פתוח ישחק לחוזקות של מה שהם עשו במשחק הזה.

מבחינתי אפילו אפשר לצמצם את כל המסביב, שיש המון ממנו, בשביל להשקיע יותר בסיפור, דמויות, אולי פחות קווסטים צדדיים אבל כאלה טובים יותר עם ובכן דמויות של ממש ואירועים שמרגישים יחודיים (הדמויות שכן היו במשחק היו נהדרות, תפזר לי עוד כמה כאלה בעולם). נגיד היה קטע אחד צדדי די מגניב שתופס לך את העין בפעם הראשונה שאתה מגלה אותו, אבל אחרי שאתה עושה אותו אתה לומד שיש שלושה כאלה והם די אותו דבר (אני מניח שאתם מבינים למה אני מתכוון) והם עוד שמים לך את זה בצ'ק ליסט כזה שהורס את כל המסתורין , ועכשיו במקום משהו מגניב וייחודי שגילית בחקירה של העולם זה הפך לאוקיי משחק וידיאו כזה. תהרוג 9 כאלה, תמצא שלוש כאלה וכו'.

סה"כ אתה בוחר איפה להשקיע את המשאבים הלא בלתי מוגבלים שלך ואני הייתי מעדיף עוד איזה רגע גדול מפיל לסתות בסיפור המרכזי, או אפילו סתם קצת יותר גיוון באויבים במיוחד כאלה שנחשבים לבוסים.. מאשר עולם פתוח יותר שזה דבר שאני אוהב מאוד באופן כללי כאשר הוא נעשה טוב, אבל אולי פחות מתאים לגוד אוף וור בהרגשה שלי.

אבל האמת שמעניין אותי מה הם יעשו עם הגיימפלי. יעני זה יהיה די זול אם יהיה טריק עלילתי שגורם לקרייטוס לשכוח את כל היכולות שהוא צבר במשחק הזה, ומצד שני העץ יכולות ו xp זה עכשיו חלק משמעותי מהמשחק וזה לא נראה סביר שהם יוותר עליו. אז מה עושים, נשק חדש? אבל הגרזן כל כך טוב , והוא גם מהותי לגיימפלי שמעבר למערכת קרב ומן הסתם גם לעולם של המשחק והמיתולוגיה הנורדית. לבנות על הגרזן הלאה? אני מרגיש שהם מיקסמו את כמות הפקודות שאתה יכול לתת בשלט סטנדרטי.
אולי באמת אין ברירה ויתנו לנו לרכב על משהו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 מאי 2018, 13:31

שחר, מצפה לך עוד המון כיף... רק שאלה אחת:

כתבת 2 בוסים - למי התכוונת? חוץ מ"הזר" כמובן...
אגב, בכנות, זה עדיין אולי קרב הבוס הכי טוב במשחק לדעתי, אבל זה בעיקר בגלל שאחר כך כבר "מתרגלים" לכמה שהמשחק מטורף :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 מאי 2018, 17:13

Laskin כתב:שחר, מצפה לך עוד המון כיף... רק שאלה אחת:

אגב, בכנות, זה עדיין אולי קרב הבוס הכי טוב במשחק לדעתי, אבל זה בעיקר בגלל שאחר כך כבר "מתרגלים" לכמה שהמשחק מטורף :)

הטרול. הוא הראשון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 מאי 2018, 20:18

הגעתי עכשיו לחתיכת difficulty spike משוגע. ביליתי באיזה קרב וחצי משהו כמו שעתיים.
לא רציתי להוריד את הקושי, או לוותר. הרגשתי שאני משתפר בכל פעם. מבין יותר טוב את מערכת הלחימה. הקרב הבא שהגעתי אליו? קרב עם האויבים שעשו לי מלא בעיות בשני הקרבות הקודמים, רק ביחד.

בהחלט לא משהו שציפיתי לו ממשחק GOW. הפתעה מעניינת. אני תוהה אם אצליח להכנס לראש של מערכת הקרב יותר טוב, או שאתייאש קודם ואוריד רמת קושי.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 מאי 2018, 21:10

על איזו רמה אתה משחק? אני חושב שכולנו כאן, גם מי ששיחק ברמה השלישית וגם מי ששיחק ברמה השנייה, דיווח על כך שאיפשהו בשליש הראשון של המשחק הכל התחבר לו והמערכת זרמה.
אני שיחקתי ברמה השלישית ואני יכול להעיד שבשעות הראשונות מתתי די הרבה, אבל באמת מתישהו אתה מרגיש הרבה יותר חזק.
זה לא רק שאתה מבין את המערכת, אתה באמת מתחיל יחסית חלש.. תעלה את הגרזן כמה רמות ופתאום אתה תראה כמה אפשרויות יש לך ואיך המערכת נפתחת. כרגע אתה פחות או יותר תוקף חלש או חזק, ומגן או מתגלגל. מבטיח לך שבקרוב מאוד תפתח לך יכולות חדשות שיהפכו את העסק למהנה יותר ואותך לחזק יותר :) .

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 01 מאי 2018, 21:34

אני חושב שאני אתחיל עוד playthrough והפעם ברמה השלישית,מרגיש לי תבוסתני משהו שסיימתי אותו רק בנורמל :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מאי 2018, 22:55

משחקים כל כך טובים, מגיע להם HARD :)
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 מאי 2018, 23:09

אני איתך באותו הראש, רק שסיימתי אותו כבר בhard ואני שוקל לתת נסיון על הרמה האחרונה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מאי 2018, 23:24

אז אחרי שסיימת ב-HARD, ממליץ?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 01 מאי 2018, 23:34

אני מחכה כבר יותר משבועיים למשלוח של המשחק משופטו. פעם אחרונה שאני מזמין משחקים פיזיים באינטרנט.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 מאי 2018, 23:48

Stick כתב:על איזו רמה אתה משחק? אני חושב שכולנו כאן, גם מי ששיחק ברמה השלישית וגם מי ששיחק ברמה השנייה, דיווח על כך שאיפשהו בשליש הראשון של המשחק הכל התחבר לו והמערכת זרמה.
אני שיחקתי ברמה השלישית ואני יכול להעיד שבשעות הראשונות מתתי די הרבה, אבל באמת מתישהו אתה מרגיש הרבה יותר חזק.
זה לא רק שאתה מבין את המערכת, אתה באמת מתחיל יחסית חלש.. תעלה את הגרזן כמה רמות ופתאום אתה תראה כמה אפשרויות יש לך ואיך המערכת נפתחת. כרגע אתה פחות או יותר תוקף חלש או חזק, ומגן או מתגלגל. מבטיח לך שבקרוב מאוד תפתח לך יכולות חדשות שיהפכו את העסק למהנה יותר ואותך לחזק יותר :) .

הלכתי על רמה נורמלית ואני מאוד שמח שלא בחרתי ברמה הקשה. הספקתי להתקדם קצת מעבר ולמעשה רק עכשיו פגשתי במשדרג ושדרגתי כמה דברים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 מאי 2018, 00:06

המשחק בהחלט נפתח אחרי כמה שעות, גם מתרגלים לקונטרולס (שאני ממש התקשיתי איתם בהתחלה אולי לאור הריצה על הטרילוגיה לא מזמן) וגם מזהים כבר את הפטרנס של האויבים, משיגים יכולות ומשדרגים. מהשלב הזה נורמל כבר מרגיש יחסית סלחני ואחלה לגמרי. אישית אני שמח שלא הלכתי על הארד כי באמת לא היה לי זמן או עצבים לזה (ואין מצב שאני עושה עוד פליית'רו בשנה הקרובה), אבל למי שמתחיל ורוצה אתגר כנראה שהארד זו הרמה.

GMGOW זה כבר מטורף לחלוטין, כל כמה שניות כל אחד מהאויבים מקבל חסינות ל-stun ועושה regen לבריאות בקצב מפחיד אלא אם עצרת את זה בחלון הזמן המזערי שיש לך, ואסור לספוג יותר מ-2 מכות. ראיתי שני קרבות מול הולקיריות ביוטיוב על הרמה הזו וזה מתיש לאללה.

עידן, אני מסכים עם האמירה על העולם הפתוח. השבחים שהתוכן המשני במשחק הזה קיבל הם בעיקר כי אף אחד לא ציפה למשהו כזה בהתבסס על הקודמים, אבל בעולם פתוח פרופר הוא ממש יחוויר מול משחקים אחרים. ללא ספק יש ירידת מתח אחרי שמסיימים את הקמפיין, ולא רק זה, אתה עובד קשה בשביל שדרוגים ולוט שאתה כבר לא ממש צריך דרך תוכן שנפתח ברובו רק באנדגיים.

הקרב עם הסטריינג'ר ייזכר לדעתי כאחד מקרבות הבוסים המרשימים במשחקים בעיקר בזכות הסינמטיקס, ג'רמי דיוויס מצוין במשחק הזה. וכן, אפילו יותר מהקודמים המשחק נוטה לזרוק עליך אויבים שנחשבו למיני-בוסים בצורה קז'ואלית אחרי שנתקלת בהם כבר, קצת כמו דום 2016 :)

אגב, קראתי משהו מעניין על (שחר - לא לקרוא)
האמירה של הדארק אלף קינג שעשינו "טעות מרה" כשקרייטוס משחרר את האור. הדארק אלפס ניסו למנוע את השחרור שלו כדי לעכב כמה שניתן את נהירת הנשמות למידגארד, מה שלפי המיתוסים אמור לשמש זרז לרגנרוק (יחד עם המוות של באלדור). אבל יש מצב שזה באמת כמו שקורי אמר, סתם כדי להראות את שני הצדדים של המלחמה וכו'.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 מאי 2018, 00:43

DrKeo כתב:אז אחרי שסיימת ב-HARD, ממליץ?

כן.
בדיעבד יש לי איזו חרטה שלא שיחקתי אותו בלי hud בכלל (אפשר להגביל שרק מד החיים יקפוץ בנגיעה על המשטח מגע, והייתי עושה את זה) ואז כמובן על נורמל כדי לא להגזים, אבל לא יודע.. יכול להיות שזה סתם היה נמאס עלי ועשיתי טוב.
בכל מקרה על הארד יש לו שתי בעיות מרכזיות, הראשונה היא שבשעתיים הראשונות אתה באמת מרגיש כמו סבא עם מקל ולא כמו אל המלחמה עם גרזן. שילוב של העובדה שאתה גם לא מבין עוד את המשחק וגם קריטוס עוד חלש והרמה לא 'מוותרת' לך כי אלו השעות הראשונות.
לאחר מכן אתה מקבל 25 שעות שהיו בעיניי מושלמות מבחינת הקושי. כלומר: הרגשתי חזק, יכלתי לעשות דברים באמת מגניבים ולהרגיש עוצמתי, אך עם זאת חייב להשאר עם היד על הדופק ולהשאר מרוכז, כי בכל מפגש אפשר למות תמיד אם אני מתחיל לעשות שטויות.
וממש בשעה האחרונה שוב פעם משומה הרגשתי סתם חלש לעומת האויבים. לא יודע למה, יכול להיות שבאמת סתם כבר הייתי עייף (בכל זאת, זה היה סביבות 2 בלילה אחרי יומיים רצופים של משחק..) אבל הסוף הרגיש לי טיפה קשה מדי ברמה הזו. לא קשה מהבחינה שמתתי הרבה - אבל הבוס האחרון למשל לקח לי משהו כמו 20 דקות סתם כי בקושי הזזתי לו, וזה הרבה אחרי שכבר הבנתי אותו ועברתי את התכלס.
אבל זהו, ב90% מהמשחק הרגשתי שהרמה הזו מושלמת והיא בדיוק מה שרציתי שתהיה. אגב, אני לא בדקתי אישית אבל להבנתי גם בין נורמל להארד האויבים הופכים להרבה יותר אגרסיבים מעבר לעלייה בכל הstats שלהם. ראיתי סרטונים שמשווים את זה ואכן זה נראה ככה. אם זה אכן המצב אני עוד יותר ממליץ על הרמה הזו - קשה לי לדמיין את המשחק אם האויבים לא היו אגרסיבים ו"משוגעים" כמו שהם היו בריצה שלי.

לגבי GMGOD, ברור לי שזו רמה קשה ממה שצריך ולכן גם לא חשבתי בכלל על לשחק אותה בריצה ראשונה. אבל עכשיו, אחרי שכבר עברתי את החוויה הנרטיבית של המשחק ולמדתי את מערכת הקרב, אני מעוניין לאתגר את עצמי עם רמת קושי סופר קשה ומוגזמת לגמרי.
ממש לא מתחייב לסיים אותו על הרמה הזו, סתם להתחיל ולראות עד לאן אני מגיע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מאי 2018, 11:32

Nucleus_Dawn כתב:
Laskin כתב:שחר, מצפה לך עוד המון כיף... רק שאלה אחת:

הטרול. הוא הראשון.

לא הייתי מחשיב אותו כבוס בכלל... זה מיני בוס :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מאי 2018, 11:38

לגבי רמות הקושי - הרמה ה"רגילה", היא הכי מומלצת אם אתה באמת רוצה לסיים הכל, אחרת הוא יהיה באמת קשה ברמה של סולס בחלקים מסויימים, כמו הואלקיריות ועוד כמה דברים אופציונליים, בטח ובטח ב-2 עולמות ה"ארינה" (זה לא בדיוק ככה, לא אכתוב פה ספוילרים)...
אם אתה רוצה להתעכב על קרבות מסויימים ימים שלמים - זה מעולה. לדעתי זה פחות "GOW-י" ואני פחות מחפש את זה... הרמה הבינונית מספקת מספיק אתגר פה.
גם אני אוהב לשחק על הרמה הקשה, אבל בשביל זה צריך הרבה יותר זמן, מה שאין לי כיום, ובאמת שהמשחק הזה מספיק הארדקור כדי שזה ממש לא יהיה הכרחי.

אגב שחר, יש לילד "מחברת" שבה הוא רושם כל פעם שהורגים אוייב חדש את כל החולשות והחוזקות שלו. אם תקרא את זה - ספק אם תמשיך למות כל הזמן במקומות מסויימים, זה מ-מ-ש עוזר. לא כמו בוויצ'ר, כי שם אתה צריך לעשות דברים מסויימים הרבה פעמים *לפני* הקרב, אבל זה על אותו עקרון בדיוק.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 מאי 2018, 12:29

מצטער אבל אני לא מסכים.
בתור אחד שכן שיחק בכל משחקי סולס וכן שיחק את gow על הרמה השלישית, אני יכול להבטיח שאי אפשר להשוות ביניהם.
כל הקושי בסולס נובע מהעובדה שאתה אביר סטנדרטי, מקסימום עם חרב מאוד גדולה. מערכת הקרב בנויה על אותה בסיס אבל היא *מאוד* מוגבלת במכוון, ואתה פשוט לא יכול לעשות יותר מדי כדי להתמודד עם האויבים החזקים ממך חוץ מלשחק טקטי ונכון.
בgow גם אם האויבים חזקים ברמה הזו, אתה עדיין פאקינג אל. זה מרגיש ככה, ולא שיחקתי טקטי אפילו שנייה אחת. לא הייתי צריך, אמנם שמרתי על ריכוז אבל העפתי אויבים באוויר, קפצתי מנקודה אחת לשנייה, זרקתי את הגרזן, פוצצתי דברים וקינחתי עם ספרטן רייג' והריגות ברוטאליות.
אי אפשר להשוות את זה אפילו קצת לצורך המשחק שהקושי בds כופה עליך.

גם הואלקרית האחרונה, ללא ספק קרב הבוס הכי קשה במשחק ובפער, היא לא משהו יוצא דופן ברמה הזו.
לקחו לי כמה נסיונות, אבל זה רק כדי ללמוד אותה - היא עושה הרבה נזק וסופגת מעט אבל אתה כל כך מהיר וכל כך ורסטילי שברגע שאתה לומד מה הקאונטר לכל מוב שלה זה הופך לקרב של ריכוז מהר מאוד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מאי 2018, 13:25

אני חושב שזה ברור שכשאני משווה לסולס זה לא בשום דבר חוץ מלהגיד "זה קשה לאללה" ושאי אפשר פשוט לרוץ ולפוצץ את אותו אוייב בלי שום מחשבה או טקטיקה.
שוב, זה נכון רק לאוייבים החזקים ביותר כמו הואלקיריות, אבל זה גם תלוי כמה הדמות שלך חזקה... ברמה 4 יהיה לך קשה להרוג ואלקיריות בלי טקטיקה, ברמה 9 יהיה די קל. אני מדבר על הרמה הרגילה.
אני מבין למה "בוגר DS" יגיד שזה קרב לא מאוד קשה ושונה, עבורי, בתור מישהו שלא עשה אפילו קורס מבוא לDS זה בהחלט קשה יותר, או לפחות יותר מכל מה שהיה עד היום בסדרה הזו. ברמה הקשה יותר אני מניח שהואלקירית האחרונה אפילו עוד יותר מייאשת, לא מדבר על GIVE ME GOD OF WAR בכלל...

ממה שהבנתי שחר משחק על הרמה הרגילה?
כי הוא אומר שהוא "נתקע" שם על איזה אוייב הרבה זמן, ואז הביאו לו 2 כאלה.
אני ממש לא נתקעתי בשום שלב עד הואלקירית האחרונה, וזאת למרות שאני לא מגיע מהז'אנר, אז אני מתאר לעצמי ששחר כנראה עושה משהו לא בסדר, או שלא הבנתי על איזו רמה הוא משחק :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 מאי 2018, 15:13

Laskin כתב:לגבי רמות הקושי - הרמה ה"רגילה", היא הכי מומלצת אם אתה באמת רוצה לסיים הכל, אחרת הוא יהיה באמת קשה ברמה של סולס בחלקים מסויימים, כמו הואלקיריות ועוד כמה דברים אופציונליים, בטח ובטח ב-2 עולמות ה"ארינה" (זה לא בדיוק ככה, לא אכתוב פה ספוילרים)...
אם אתה רוצה להתעכב על קרבות מסויימים ימים שלמים - זה מעולה. לדעתי זה פחות "GOW-י" ואני פחות מחפש את זה... הרמה הבינונית מספקת מספיק אתגר פה.
גם אני אוהב לשחק על הרמה הקשה, אבל בשביל זה צריך הרבה יותר זמן, מה שאין לי כיום, ובאמת שהמשחק הזה מספיק הארדקור כדי שזה ממש לא יהיה הכרחי.

אגב שחר, יש לילד "מחברת" שבה הוא רושם כל פעם שהורגים אוייב חדש את כל החולשות והחוזקות שלו. אם תקרא את זה - ספק אם תמשיך למות כל הזמן במקומות מסויימים, זה מ-מ-ש עוזר. לא כמו בוויצ'ר, כי שם אתה צריך לעשות דברים מסויימים הרבה פעמים *לפני* הקרב, אבל זה על אותו עקרון בדיוק.

אני קורא במחברת, האמת. באמת הוא מוסיף טיפים ברגע שהורגים אויב כמה פעמים. מעבר לזה שזו דרך מגניבה להעביר lore, לא ממש זיהיתי איזה טיפ שעזר לי יותר מידי. לפחות לא אחד שלא למדתי כבר לבד בקרבות עצמם.

הוא באמת מרגיש לי מאוד סולס. כלומר, משלמים מחיר כבד על טעויות. אי אפשר סתם לעשות מאשינג, או אפילו לחזור על אותו קומבו אד אינפיניטום. במיוחד לא ברגע שנלחמים מול כמה אויבים. עוד יותר כאשר חלק מהאויבים הם ranged filth.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 מאי 2018, 15:37

כן, אתה בהתחלה. אל תדאג, בקרוב תהפוך להיות סופרמן..

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 02 מאי 2018, 17:08

לדעתי המשחק פשוט טוב יותר על הארד חד משמעית.
לא חושב שיש באלנס טוב בנורמל, אתה מהר מאוד תשחק על אוטומט ,השעות הראשונות מטעות בעניין הזה .

והייתי אומר שאת רוב המשחקים הסינמטיים האלה אני משחק על נורמל בדר"כ, ככה שזה לא עניין של ההרגלים שלי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2018, 09:42

רובוט צ׳יקן בשיתוף עם סוני עשו פרסומת לפס4 פרו, עם קרייטוס ואטריוס... אבל יש שם סוג-של ספוילר אז מי שלא שיחק - שלא יצפה! זה לא ממש הורס אבל קצת כן למי שבאמת נמנע מספוילרים (לא שם עם טאמבנייל בכוונה, למרות שלא נראה לי שהוא בעייתי)

https://youtu.be/TyrMHAWTK5c

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 מאי 2018, 10:36

idan כתב:לדעתי המשחק פשוט טוב יותר על הארד חד משמעית.
לא חושב שיש באלנס טוב בנורמל, אתה מהר מאוד תשחק על אוטומט ,השעות הראשונות מטעות בעניין הזה .

והייתי אומר שאת רוב המשחקים הסינמטיים האלה אני משחק על נורמל בדר"כ, ככה שזה לא עניין של ההרגלים שלי.

תראה, ביליתי יותר משעה על אותו קרב וחצי. לא רוצה לדמיין מה היה קורה אם יחס הבריאות/נזק שלי ושל האויבים היה עוד יותר גרוע בגלל שבחרתי לשחק על הארד. אני דווקא מצפה מאוד לשלב שבו ארגיש כמו אל. זה חלק מהותי מחוויית GOW.

באופן כללי, אני מאוד מסכים עם תת הכותרת/המשפט המסכם של יורוגיימר. עם כמה שהמשחק שונה מאוד מהקודמים בסדרה, הוא שמר בצורה נהדרת על כל מה מאפיין את הסדרה הזאת. הכל כמעט עם איזה טוויסט, או שינוי באיזון, אבל מה שהיה Pillar במשחקים המקוריים המשיך הלאה גם ל"ריבוט".

אגב, אני ממש נהנה מהשיחות של אטריוס וקרייטוס. היו שני מקרים נחמדים למי ששיחקו במשחקים הקודמים, בהם אטריוס מזכיר את הfates ואת האלים שלו וקרייטוס מגיב לו משהו שלילי לגביהם וזה ישר העלה את קרבות בוס ספציפיים שהיו לו. השיחה הכי מוצלחת by far, היתה כשאטריוס ראה גלגל מים מתחת למים ועשה משחק מילים גרוע וקרייטוס הגיב במשהו שהיה אולי גבולי לצחוק.
"-Did you just laugh at that? -No. I don't laugh -Tell me about it".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 03 מאי 2018, 22:53

קיבלתי סוף סוף את המשחק ושיחקתי כמה שעות. הגעתי למשדרג. נכון לעכשיו, המשחק די מאכזב מבחינתי. אין בו שום דבר שהפיל אותי מהכסא. אני משחק על רמה שלישית והוא מאתגר במידה הנכונה, אבל השלבים כ״כ לינאריים, חסרי ייחוד ולא אפיים, והקרבות כ״כ קטנים - במיוחד בהשוואה לקודמים - שכרגע המחשבה היחידה שעוברת לי בראש היא: באמת? על זה כל המהומה?

אבל אני לא ממהר לשפוט - אני רק בהתחלה ונראה איך הוא יתפתח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2018, 18:04

הלוואי והייתי יכול לראות, בטח מלא ספויילרים:

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 60 אורחים