ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי swym » 22 מאי 2018, 16:21

InterAl כתב:לשחק את RDR2 בסטרימינג על 720P זאת דרך פתטית במיוחד לחוות את המשחק.

האמת? ברגע שאתה משחק RDR2 בסטרימינג, אין מניעה לשחק אותו על גם ב4K מחובר לטלוויזיה במידה והאינטרנט שלך תומך בזה. הצ'יפסט של הסוויץ' יודע לעשות את זה אם אני זוכר נכון. הבעייה היא יותר לייטנסי, אבל RDR גם ככה היה המשחק עם הלייטנסי הכי גרוע בעולם ואנשים הסתדרו איתו.

ונדב, קוואלקום בהחלט שמים דגש מאד חזק על GPU - הוא פשוט מגיע במעטפת יותר קטנה מהמכשירים עם צ'יפסט של Nvidia ולכן היה פער. אבל הSnapdragon משנה שכברה כבר כמעט סגר את הפער והחדש (845) כבר עוקף את הTegra X1 בביצועים. אפשר להוציא ממכשירים ניידים חזקים היום ביצועים מאד מרשימים (בהיבטים מסוימים יותר ממה שניתן היה להוציא מקונסולות הדור הקודם) אבל רוב המשחקים הניידים מכוונים לחומרה הממוצעת ולא לטופ של הטופ פשוט בגלל התיעדוף של לפנות לבסיס משתמשים גדול יותר.
נערך לאחרונה על ידי swym ב 24 מאי 2018, 10:52, נערך פעם 1 בסך הכל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 מאי 2018, 17:04

היום מכשירים עם סנפדרגון 845 ,מתחילים מאזור ה500
דולר ,ומגעים גם לאזור ה1000 דולר

הns נמכרת ב300 דולר
אז כן יש פשרות ,הכניסו רק 32 ג'יגה זיכרון למידע
יש רק 4 ג'יגה ram
זמן בטריה במשחקים ,לא גבוה מיוחד ,אבל זה פשרות
לקונסולה ב300 דולר ,שגם כוללת גימפאד משוכלל
אולי לא הכי נוח ,אבל משוכלל

ככה שכל ביקורת ,צריכה להתחשב גם במחיר ,ולא
להשוות משהוא כמו גלקסי s9 ,שעולה בערך כפול 3 במחיר
ולהגיד תראו איזה מכשיר חזק

כמו שאמרתי מקודם ,יש קונסולה באזור ה600 דולר
שמריצה win10
יש לה את המגבלות שלה ,אבל אפשר להריץ אליה הרבה משחקי מחשב לא כבדים ,והרבה אמולטורים
אבל מדובר על כפול במחיר ,ולא מקבלים חווית מחשב משחקים מודרני ,כי החומרה יחסית לpc חלשה

ככה שאני מדבר על מתחרה ראש בראש ,יש גם את עניין המחיר
זה שהמערכת הפעלה גן מאוד סגור ,זה כבר עניין אחר
אבל חומרה כזאת ב300 דולר ,זה סבבה
סילד tv ,עולה יותר מ200 דולר ,פעם אחרונה שבדקתי
ואין לה מסך מובנה ובטריה

ואל תבינו לא נכון ,הייתי רוצה אנדרואיד בns
אבל רישמי ,זה לא הולך לקרות

בכל מקרה עלות תועלת מבחינת חומרה ,לטעמי זה בסדר גמור

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 מאי 2018, 17:09

דרך אגב בגלל ,שימוש בusb- c
יש סיכוי סביר שהns יכולה להוציא 4k
כי הסילד מוציאה 4k

גם מבחינת סאונד ,זה צ'יפ של הנווידה
אולי התחנת עגינה ,ומערכת ההפעלה ,מונעים שימוש ב4k
וחבל ,כי זה יכל להיות סטרימר מצוין לסרטים
עם usb- c
אפשר גם לחבר חיבור אינטרנט חוטי

תחנת עגינה אחרת ,ושדרוג מערכת ההפעלה ,אולי יאפשרו את זה בעתיד
תלוי בנינטנדו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2018, 18:25

swym כתב:
InterAl כתב:אם שירות ההזרמה הזה יפעל סביר ב-720P - זה קצת פחות יכאב למי שאין כסף לקונסולה נוספת או מחשב גיימינג, כי אז הם לא יפספסו דברים כמו RDR2.

לשחק את RDR2 בסטרימינג על 720P זאת דרך פתטית במיוחד לחוות את המשחק.

האמת? ברגע שאתה משחק RDR2 בסטרימינג, אין מניעה לשחק אותו על גם ב4K מחובר לטלוויזיה במידה והאינטרנט שלך תומך בזה. הצ'יפסט של הסוויץ' יודע לעשות את זה אם אני זוכר נכון. הבעייה היא יותר לייטנסי, אבל RDR גם ככה היה המשחק עם הלייטנסי הכי גרוע בעולם ואנשים הסתדרו איתו.

ונדב, קוואלקום בהחלט שמים דגש מאד חזק על GPU - הוא פשוט מגיע במעטפת יותר קטנה מהמכשירים עם צ'יפסט של Nvidia ולכן היה פער. אבל הSnapdragon משנה שכברה כבר כמעט סגר את הפער והחדש (845) כבר עוקף את הTegra X1 בביצועים. אפשר להוציא ממכשירים ניידים חזקים היום ביצועים מאד מרשימים (בהיבטים מסוימים יותר ממה שניתן היה להוציא מקונסולות הדור הקודם) אבל רוב המשחקים הניידים מכוונים לחומרה הממוצעת ולא לטופ של הטופ פשוט בגלל התיעדוף של לפנות לבסיס משתמשים גדול יותר.[/quote]
לקח להם 3 שנים להגיע לביצועים של x1 וכמו שאמרת מכוונים למחנה המשותף הנמוך, כלומר לא נראה גרפיקת סוויטץ׳ בסלולר עוד שנים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 מאי 2018, 23:15

DrKeo כתב:מסתבר שגם בושות לאנושות יכולות להשפיע על XCOM3.

מדהים אה? המשחק המביך הזה על הקונסולה הפתטית, בלבל את האיש שאחראי לXCOM... הוא באמת התבלבל.. לא יכול להיות שמשחק מביך שכזה, יכיל עומק, עניין או עיצוב משחק טוב.. :roll:
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 22 מאי 2018, 23:18

יכול להיות, אבל זה לא הופך אותו לפחות מביך.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 מאי 2018, 23:23

לא יודע מה מביך בו, ולא נראה לי ששיחקת בו. הוא משחק מצוין. חושב אחרת? מעולה. האיש שאחראי לXCOM גם חושב שהוא משחק מצוין, עם עיצוב שלבים ומשחק מוצלחים, שבפעם הראשונה מזה הרבה שנים, דחקו אותו להסתכל על המשחק שלו לעומק, ולחשוב על דברים בסיסיים בו.

אבל אתה משחק אותה too cool for school, אז מילא.
?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 23 מאי 2018, 00:53

לא אמרתי שהוא לא טוב או שהוא לא ראוי בשבילי. הוא פשוט משחק שמביך לשחק באוטובוס כאדם מבוגר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2018, 09:57

נינטנדו מתחילה למכור ביפן את הסוויטץ׳ גם בלי דוק, ההפרש מחיר מקביל ללמכור ב249$ במקום 299$. דווקא נחמד למי שרוצה אותה כסוג של ds בלבד, ביחוד שיש דוקים ב35$ מצד ג׳ אם רוצים לשדרג. חבל שהם לא עשו את זה עם הwiiu לפני כמה שנים, אולי הם היו מצילים את הקונסולה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2018, 10:41

אני הייתי שמח דווקא בדיוק להפך :) שימכרו לי סוויץ' נייחת ב-150$ ואני קונה רק בשביל מריו :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2018, 12:12

Laskin כתב:אני הייתי שמח דווקא בדיוק להפך :) שימכרו לי סוויץ' נייחת ב-150$ ואני קונה רק בשביל מריו :P

זה נקרא שילד וזה עולה 179$ בלי שלט :mrgreen:

היי, אני עדין מדמיין סוויטץ׳ שיש בדוק gpu ועוד קצת זיכרון :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2018, 12:50

בשילד יש מריו אודיסי?! :D

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 מאי 2018, 15:38

Laskin כתב:אני הייתי שמח דווקא בדיוק להפך :) שימכרו לי סוויץ' נייחת ב-150$ ואני קונה רק בשביל מריו :P

אחרי מה שקרה עם הps ויטה tv
לא חושב שנינטנדו מטומטמים לעשות את זה

כל משחק שיש לו אפילו קצת שימוש חובה ,במסך מגע
אופך ללא שחיק ,בלי פאץ
אולי אין כרגע משחקי חובה כאלו ,אבל זה בעיה
שהרבה משחקי קזואל ,פשוט לא יהיו שחקים
בטח יהיו הרבה פורטים מאנדרואיד בעתיד

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2018, 16:59

נו באמת, אין שום קשר בין הויטה לזה. לויטה לא היה קילר אפ אחד, הוא לא נמכר ממש טוב בשום מקום חוץ מיפן וגם שם לא להיט לאורך זמן והייעוד של הסוויץ׳ הוא נייח בדיוק כמו שהוא נייד. בקיצור - דוגמא גרועה.
וכמה משחקים כבר מחייבים טאץ׳? מריו וזלדה מעניינים אותי, אולי גם קארט וכד׳... אלו המשחקים שמוכרים הכי הרבה ולעשות למעט השימוש בטאץ׳ שלהם פאץ׳ זה עבודה של חמש שעות ל-2 אנשים.
העובדה שעד עכשיו לא היה בו שימוש נרחב מעיד על כשלון של הפיצ׳ר הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2018, 18:08

אף משחק לא מחייב טאץ׳ כי אם תחייב טאץ׳ לא תוכל לשחק במשחק במצב דוק.

מצד אחד בסיס בלי ניידות קצת חותר תחת הקונספט של הסוויטץ׳, מצד שני גם ה2ds חתר תחת הקונספט של התלת מימד אז זה לא תלוש מבחינת נינטנדו. אם אפשר למכור את השילד ב180$, אפשר למכור סוויטץ׳ בפחות בגלל שהיא under clocked ביחס לשילד.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 מאי 2018, 11:09

DrKeo כתב:לקח להם 3 שנים להגיע לביצועים של x1 וכמו שאמרת מכוונים למחנה המשותף הנמוך, כלומר לא נראה גרפיקת סוויטץ׳ בסלולר עוד שנים.

בתכלס לקח להם שנתיים - עם הסנאפדרגון של לפני שנה. בשנה הזו הם כבר פתחו פער של 20% על הטגרה (ועל הסוויץ' בת השנה) :)
ובכל מקרה, גרפיקת סוויץ' כבר רואים היום בסלולר בזכות הדחיפה הגדולה של ז'אנר הבאטל רויאל. יש לך את PUBG ואת פורטנייט מבוססי אנריל 5 היום על מכשירים ניידים, ולצידם משחקים כמו Shadowgun Legends שסוחטים גרפיקה שהיא קפיצת מדרגה ממה שהיה פה לפני שנה-שנתיים. באקוסיסטם של אפל זה אפילו יותר קל להצדיק השקעה בגרפיקה מרשימה, כי למרות הGPU החלש יותר יש שם הרבה פחות פרגמנטציה ותמיכה מלאה בMetal על כמעט 100% מהמכשירים בשוק היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2018, 11:30

Shadowgun Legends אולי נראה טוב בתמונות אבל בתנועה - לא כל כך. האמת שאני לא חושב שראיתי על האייפון משחק שנראה כמו מריו אודסי ואפילו לא דום 2016, וזה כולל את Shadowgun Legends. אין ספק שהם מתקרבים, אולי עוד שנה או שנתיים נראה משחקים שנראים כמו משחקי סוויטצ', כשהיא תהיה בת 3. אני משער קצת באסה לנינטנדו ש-NVIDIA לא הייתה מוכנה עם טגרה פסקל לשיגור שלה והיא נאלצה לקחת גרסה UNDER CLOCKED של SOC בן שנתיים, אם זה היה המקרה אז כנראה שלא היינו מנהלים את השיחה הזאת עכשיו. הרי אולי הסוויטצ' תהיה בת 2-3 כשהסלולר באמת ישווה את הגרפיקה שלה אבל ה-SOC שלה יהיה בן 4-5, כמעט הפרש דורי. נקווה בשבילה שלסוויטצ' 2 יהיה טגרה מודרני יותר, כזה שיתוכנן מראש בשיתוף פעולה עם נינטדו על הארכיטקטורה הכי מודרנית של NVIDIA.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 מאי 2018, 11:48

DrKeo כתב:Shadowgun Legends אולי נראה טוב בתמונות אבל בתנועה - לא כל כך. האמת שאני לא חושב שראיתי על האייפון משחק שנראה כמו מריו אודסי ואפילו לא דום 2016, וזה כולל את Shadowgun Legends. אין ספק שהם מתקרבים, אולי עוד שנה או שנתיים נראה משחקים שנראים כמו משחקי סוויטצ', כשהיא תהיה בת 3. אני משער קצת באסה לנינטנדו ש-NVIDIA לא הייתה מוכנה עם טגרה פסקל לשיגור שלה והיא נאלצה לקחת גרסה UNDER CLOCKED של SOC בן שנתיים, אם זה היה המקרה אז כנראה שלא היינו מנהלים את השיחה הזאת עכשיו. הרי אולי הסוויטצ' תהיה בת 2-3 כשהסלולר באמת ישווה את הגרפיקה שלה אבל ה-SOC שלה יהיה בן 4-5, כמעט הפרש דורי. נקווה בשבילה שלסוויטצ' 2 יהיה טגרה מודרני יותר, כזה שיתוכנן מראש בשיתוף פעולה עם נינטדו על הארכיטקטורה הכי מודרנית של NVIDIA.

גרמת לי לחשוב על היכולת של נינטנדו לשדרג לפני מעבר דורי. כשאני חושב על זה, אם הם רוצים, הם יכולים לשחרר בזול יחסית טאבלט שדרוג. רק טאבלט, בלי שלטים או כל מוצר נלווה אחר. זה יכול לעלות חצי מהמחיר של סוויטצ' מלאה וזה יאפשר להם לשדרג לחלוטין את הקונסולה באמצע הדור ולהפוך את מעבר הדורות למדורג.

מעניין אם הם ילכו על זה. עד כה, אם הם עשו שדרוגים זה הצריך רכישה של קונסולה חדשה לגמרי וזה היה תמיד שדרוגים קטנים יחסית. התצורה של הסוויטצ' תאפשר להם לעשות שדרוג מלא בכל רגע שהם רוצים. קצת כמו אפשרות שהעלית פעם על XBOX עם מגירה לGPU שאפשר פשוט להוציא ולהחליף בשדרוג מתי שרוצים.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 מאי 2018, 12:05

בכל מקרה ,צריך השווה נכונה ,NS רגילה =300 דולר
שהתחילו למכור בלי הדוק=250 דולר

איפון 8 ,עם חומרה מאוד דומה לאיפון X ,מתחיל באיזור ה800 דולר
סמארטפונים חזקים יחסית זולים מתחילים מאזור ה500 דולר

ככה שההשווה ממש לא נכונה

וגם בתחום המשחקים ,המון משחקי פרימיום בסמארטפונים ,חלק מהמשחקים בסמארטפונים "מכרו" המון
כי ה"קניה" בחינם
חלקם הצליחו מאוד כלכלית ,כי הצליחו למכור דברים בתוך המשחק

זה שמשחק "מוכר " 40 מיליון עותקים ,לא אומר ש40 מיליון יקנו דברים בממוצע של 60 דולר בתוך המשחק
יש כמה הצלחות ענקיות בסמארטפונים ,אבל גם כמות עצומה של כישלונות

עם חברות של משחקי AAA ,היו חושבות שהן יכולות למכור משחקים ב60 דולר בסמארטפונים ,ולהצליח בזה
הן היו עושות את זה
רובן נצמדות לPC,PS4,XBO ,לא סתם

קודם כל רוב רוכשי הסמארטפון ,הם לא גימרים ומשחקים רק קזואל
מתוך אלה שכן גימרים ,לרובם אין חיבור זמין לגימפאד סטנדרטי ,רוב הזמן
ואז גם שיש ,כל הזמן יוצאת חומרה טובה יותר ,באנדרואיד יש המון דגמים ,והמערכת ההפעלה מקבלת שינוים בין מכשירים שונים

לאומת זאת באפל ,כל מכשיר יקר ,וגם אז צריך לתמוך לפחות שנתיים אחורה ,ולפעמים יותר
אני מנחש שרוב המשחקים עדין תומכים באיפון 5S לדוגמה ,אין לי איפון או דרך לבדוק

אבל נניח לרגע שהאיפון 8 יהיה המחנה הנמוך למשחקי AAA ,באיפון עוד שנתיים ,הNS תיהיה כבר יותר מ3 שנים בשוק
אולי תיהיה NS משודרגת
ואולי תעלה 200 דולר ,כולל משחק

אני חושב שמתחרה אמיתית לא תגיע מהסמארטפונים ,כלכלית בגלל משחקי הקזואל
הרווחים שם כניראה הרבה יותר גדולים ,גם לגוגל ,וגם לאפל

אבל נידת למשחקי AAA צריכה להגיע ממקום אחר ,סוני או MS
או לחלופין שניראה PC קונסולה נידת חזק בהרבה ממה שיש היום ,ובמחיר טוב
אני מת לPC כזה לדוגמה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2018, 13:07

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:Shadowgun Legends אולי נראה טוב בתמונות אבל בתנועה - לא כל כך. האמת שאני לא חושב שראיתי על האייפון משחק שנראה כמו מריו אודסי ואפילו לא דום 2016, וזה כולל את Shadowgun Legends. אין ספק שהם מתקרבים, אולי עוד שנה או שנתיים נראה משחקים שנראים כמו משחקי סוויטצ', כשהיא תהיה בת 3. אני משער קצת באסה לנינטנדו ש-NVIDIA לא הייתה מוכנה עם טגרה פסקל לשיגור שלה והיא נאלצה לקחת גרסה UNDER CLOCKED של SOC בן שנתיים, אם זה היה המקרה אז כנראה שלא היינו מנהלים את השיחה הזאת עכשיו. הרי אולי הסוויטצ' תהיה בת 2-3 כשהסלולר באמת ישווה את הגרפיקה שלה אבל ה-SOC שלה יהיה בן 4-5, כמעט הפרש דורי. נקווה בשבילה שלסוויטצ' 2 יהיה טגרה מודרני יותר, כזה שיתוכנן מראש בשיתוף פעולה עם נינטדו על הארכיטקטורה הכי מודרנית של NVIDIA.

גרמת לי לחשוב על היכולת של נינטנדו לשדרג לפני מעבר דורי. כשאני חושב על זה, אם הם רוצים, הם יכולים לשחרר בזול יחסית טאבלט שדרוג. רק טאבלט, בלי שלטים או כל מוצר נלווה אחר. זה יכול לעלות חצי מהמחיר של סוויטצ' מלאה וזה יאפשר להם לשדרג לחלוטין את הקונסולה באמצע הדור ולהפוך את מעבר הדורות למדורג.

מעניין אם הם ילכו על זה. עד כה, אם הם עשו שדרוגים זה הצריך רכישה של קונסולה חדשה לגמרי וזה היה תמיד שדרוגים קטנים יחסית. התצורה של הסוויטצ' תאפשר להם לעשות שדרוג מלא בכל רגע שהם רוצים. קצת כמו אפשרות שהעלית פעם על XBOX עם מגירה לGPU שאפשר פשוט להוציא ולהחליף בשדרוג מתי שרוצים.

זה לגמרי נכון ולדעתי יכול להיות מתומחר ב-150$ שזה אחלה מחיר לשדרג את הקונסולה שלך, ביחוד שהצ'יפ הבא של NVIDIA הולך להיות קפיצה של שני דורות כרטיסים (הסוויטצ' מבוסס על סדרה 900 והצ'יפ הבא כנראה על 1100) מה שלדעתי יכול להביא גם לכמעט הכפלה של הכוח של הסוויטצ' וגם להארכת זמן הסוללה. סוג של סוויטצ' פרו אני משער, הבעיה היחידה ששום דבר לא ינצל את זה. הייתי מעדיף לראות סוויטצ "סלים" ולחכות עם שדרוג חומרתי לסוויטצ' 2 עם סדרה 1300 שבטח תצא עוד בערך 4 שנים, כשהסוויטצ' תהיה בת 5. אולי אפילו סדרה 1400 כשהיא תהיה בת 7.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2018, 13:43

גם אם יצא שדרוג, לא נראה לי שנינטנדו תאפשר משחקים שירוצו רק על השדרוג, עכשיו שיש להם בסיס כל כך גדול, שגדל בקצב מסחרר... אז כל עוד המכנה הנמוך הוא מה שקובע איזה משחקים יהיו עליו - יש להם בעייה.

הלוואי והם פשוט יחכו עד 2020 ויוציאו מתחרה ראויה לPS5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2018, 20:04

אני הייתי שמח לראות קונסולת ״פרו״, בערך פי 2 יותר חזקה מבוססת טיורינג, עם מסך טיפה יותר גדול (אפשרי כי יש בייזל ענקי בסוויטצ׳, הגדלת מסך וצמצום בייזל בלי להגדיל את הגוף) oled 900p וכשהיא בתוך הדוק היא תציג במינימום 1080p אם לא 1440p עם אפסקייל. משחקי נינטנדו הם היחידים בתעשיה שיראו נהדר ככל שתעלה ברזולוציה בלי לשנות במשחק כלום.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 מאי 2018, 21:49

InterAl כתב:לא אמרתי שהוא לא טוב או שהוא לא ראוי בשבילי. הוא פשוט משחק שמביך לשחק באוטובוס כאדם מבוגר.

ומריו אודיסי לא? וספלאטון? וSSB? ראצ'ט וקלאנק? או סליי קופר? אולי Mark of The Ninja? ובערך כל משחק מצוייר/מאוייר אחר?

לא יודע מה מביך אותך במשחק הזה.. הוא ממש טוב. הטיעון שלך חסר תכלית....
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 מאי 2018, 22:13

יש משחקים עם גרפיקה ראליסטית בns
דום ,סקרים,ועוד
וכאלו חצי ראליסטים ,זלדה ,זינובליד 2 ועוד

אבל מה כבר אנשים משחקים ,בסמארטפון ?
אנגרי ברדס ?
פוקימון גו ?
ומיליון ואחד ,משחקים מצוירים ,זה לא מביך ?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 מאי 2018, 17:58

DrKeo כתב:אני הייתי שמח לראות קונסולת ״פרו״, בערך פי 2 יותר חזקה מבוססת טיורינג, עם מסך טיפה יותר גדול (אפשרי כי יש בייזל ענקי בסוויטצ׳, הגדלת מסך וצמצום בייזל בלי להגדיל את הגוף) oled 900p וכשהיא בתוך הדוק היא תציג במינימום 1080p אם לא 1440p עם אפסקייל. משחקי נינטנדו הם היחידים בתעשיה שיראו נהדר ככל שתעלה ברזולוציה בלי לשנות במשחק כלום.

אפשר גם להגדיל רק לרוחב אם רוצים (להגדיל לגובה יגרום לשלטים המקוריים להראות מוזר ואני מניח שאנחנו מכוונים ללהשאר עם אותם שלטים) ויש לזה צורך.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 72 אורחים