ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי InterAl » 26 מאי 2018, 18:08

Klayman כתב:
InterAl כתב:לא אמרתי שהוא לא טוב או שהוא לא ראוי בשבילי. הוא פשוט משחק שמביך לשחק באוטובוס כאדם מבוגר.

ומריו אודיסי לא? וספלאטון? וSSB? ראצ'ט וקלאנק? או סליי קופר? אולי Mark of The Ninja? ובערך כל משחק מצוייר/מאוייר אחר?

לא יודע מה מביך אותך במשחק הזה.. הוא ממש טוב. הטיעון שלך חסר תכלית....

מה שמביך הוא בעיקר העיצוב של המשחק, שנראה שמיועד לבני 3.

תמונה

זה ילדותי ודבילי בצורה מביכה, הרבה יותר ממריו אודיסי וכל השאר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 מאי 2018, 19:59

InterAl כתב:
Klayman כתב:
InterAl כתב:לא אמרתי שהוא לא טוב או שהוא לא ראוי בשבילי. הוא פשוט משחק שמביך לשחק באוטובוס כאדם מבוגר.

ומריו אודיסי לא? וספלאטון? וSSB? ראצ'ט וקלאנק? או סליי קופר? אולי Mark of The Ninja? ובערך כל משחק מצוייר/מאוייר אחר?

לא יודע מה מביך אותך במשחק הזה.. הוא ממש טוב. הטיעון שלך חסר תכלית....

מה שמביך הוא בעיקר העיצוב של המשחק, שנראה שמיועד לבני 3.

תמונה

זה ילדותי ודבילי בצורה מביכה, הרבה יותר ממריו אודיסי וכל השאר.

צודק :roll: :

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 מאי 2018, 20:23

אוי נו ,ליצמד לזיכיון של מאריו ?
זה תמיד היה המיקי מאוס של נינטנדו
מבחינה של עיצוב

נו טוב לא ממש מההתחלה
בדונקי קונג ,הוא עוד לא היה כזה צבעוני
אבל אז החומרה היתה ממש מוגבלת ,ובמקרה הטוב
היה אפשר צבעים בודדים על המסך

במקרה הרע ,שחור לבן ,או גוונים של ירוק
אבל מאז ההפמיקום ,הגרפיקה פונה לילדים

מטרויד וזלדה ,יותר בוגרים

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 26 מאי 2018, 20:49

התמונות מאודיסי לא קרובות בדביליות שלהן לתמונה שהבאתי - וגם אלה שכביכול כן, כמו הראשונה, הן אולי אנקדוטות במשחק ולא סמל המשחק כמו הארנבונים. מה לעשות, הארנבונים האלה הם משיאי הדביליות בעולם משחקי הוידאו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2018, 04:44

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:אני הייתי שמח לראות קונסולת ״פרו״, בערך פי 2 יותר חזקה מבוססת טיורינג, עם מסך טיפה יותר גדול (אפשרי כי יש בייזל ענקי בסוויטצ׳, הגדלת מסך וצמצום בייזל בלי להגדיל את הגוף) oled 900p וכשהיא בתוך הדוק היא תציג במינימום 1080p אם לא 1440p עם אפסקייל. משחקי נינטנדו הם היחידים בתעשיה שיראו נהדר ככל שתעלה ברזולוציה בלי לשנות במשחק כלום.

אפשר גם להגדיל רק לרוחב אם רוצים (להגדיל לגובה יגרום לשלטים המקוריים להראות מוזר ואני מניח שאנחנו מכוונים ללהשאר עם אותם שלטים) ויש לזה צורך.

לא הבנתי למה להגדיל לרוחב.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 מאי 2018, 05:58

InterAl כתב:התמונות מאודיסי לא קרובות בדביליות שלהן לתמונה שהבאתי - וגם אלה שכביכול כן, כמו הראשונה, הן אולי אנקדוטות במשחק ולא סמל המשחק כמו הארנבונים. מה לעשות, הארנבונים האלה הם משיאי הדביליות בעולם משחקי הוידאו.

אתה בעצם אומר ''דבילי'' ו''מביך'' בגלל הארנבונים? הם אולי גם לא כוס התה שלי, אבל לא יודע אם הייתי מרחיק לכת עד כדי כך.. בכל מקרה, כמי שמשחק בסוויצ' המון באוטובוס, רוב האנשים בכלל לא שמים לב לזה שאתה משחק, וגם אם כן, רובם לא גיימרים ואין להם מושג מי אלה הארנבונים... להדיוט מהצד, שלא מכיר את עולם הגיימינג, אודיסי וM+R יראו בדיוק אותו הדבר (השותפה שלי לדירה, שראתה את שניהם, הייתה בטוחה שמדובר באותו המשחק, במצבים שונים, כי בשניהם יש את מריו).
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מאי 2018, 08:46

DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:אני הייתי שמח לראות קונסולת ״פרו״, בערך פי 2 יותר חזקה מבוססת טיורינג, עם מסך טיפה יותר גדול (אפשרי כי יש בייזל ענקי בסוויטצ׳, הגדלת מסך וצמצום בייזל בלי להגדיל את הגוף) oled 900p וכשהיא בתוך הדוק היא תציג במינימום 1080p אם לא 1440p עם אפסקייל. משחקי נינטנדו הם היחידים בתעשיה שיראו נהדר ככל שתעלה ברזולוציה בלי לשנות במשחק כלום.

אפשר גם להגדיל רק לרוחב אם רוצים (להגדיל לגובה יגרום לשלטים המקוריים להראות מוזר ואני מניח שאנחנו מכוונים ללהשאר עם אותם שלטים) ויש לזה צורך.

לא הבנתי למה להגדיל לרוחב.

לא בשביל המסך, כמובן. צריך לשמור על היחס. אבל אם רוצים להגדיל סוללה, או להזיז קצת את הרכיבים מסיבות הנדסיות כאלה ואחרות, זו אפשרות. אפשר, נניח, להקטין את המסגרת למעלה ולמטה ולהגדיל אותה מעט בצדדים ולהרוויח כך קצת מרחב לעבודה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 מאי 2018, 09:10

Klayman כתב:
InterAl כתב:התמונות מאודיסי לא קרובות בדביליות שלהן לתמונה שהבאתי - וגם אלה שכביכול כן, כמו הראשונה, הן אולי אנקדוטות במשחק ולא סמל המשחק כמו הארנבונים. מה לעשות, הארנבונים האלה הם משיאי הדביליות בעולם משחקי הוידאו.

אתה בעצם אומר ''דבילי'' ו''מביך'' בגלל הארנבונים? הם אולי גם לא כוס התה שלי, אבל לא יודע אם הייתי מרחיק לכת עד כדי כך.. בכל מקרה, כמי שמשחק בסוויצ' המון באוטובוס, רוב האנשים בכלל לא שמים לב לזה שאתה משחק, וגם אם כן, רובם לא גיימרים ואין להם מושג מי אלה הארנבונים... להדיוט מהצד, שלא מכיר את עולם הגיימינג, אודיסי וM+R יראו בדיוק אותו הדבר (השותפה שלי לדירה, שראתה את שניהם, הייתה בטוחה שמדובר באותו המשחק, במצבים שונים, כי בשניהם יש את מריו).

בעיקר בגלל הארנבונים שנמצאים שם בכל מקום. על העטיפה של המשחק יש תמונה של ארנב שעושה סלפי כשהוא מחופש לנסיכה פיץ'. כל מילה נוספת מיותרת.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 מאי 2018, 09:48

אינטר, אני חושב שמעולם לא עשית פרסומת יותר טובה למשחק מהדיון האחרון...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 מאי 2018, 13:10

אני גם ממש מתעב את הערנבונים האלה... גם עיצובית וגם ה"אופי" שלהם
אבל לצופה מהצד שאינו גיימר - הסגנון האמנותי נראה די זהה כך שאני גם לא ממש מבין אותך אבל מילא :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 27 מאי 2018, 15:53

אינטר, בשביל רוב האנשים עצם המשחק בקונסולה (לא "סתם" בטלפון הנייד), ובמיוחד ניידת באוטובוס נתפס כילדותי ודבילי. אז אם כבר, עד הסוף.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 מאי 2018, 20:32

InterAl כתב:
Klayman כתב:

בעיקר בגלל הארנבונים שנמצאים שם בכל מקום. על העטיפה של המשחק יש תמונה של ארנב שעושה סלפי כשהוא מחופש לנסיכה פיץ'. כל מילה נוספת מיותרת.

העקשנות והדווקאיזם שלך יותר מגוחכים מהארנבים עצמם. אל תשחק בו.. רק אתה מפסיד. סיימתי לדון איתך בנושא הזה, כי ברור שאין לך שום טיעון אמיתי מעבר ל''דבילי'' ו''מביך'' בלי שום דבר מעבר.
?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 מאי 2018, 21:18

איזה עקשנות? שהוא משחק מביך? כן, אני ממש ״מתעקש״ על כך שהעיצוב של המשחק הזה הוא מהילדותיים והדביליים שראיתי בשנים באחרונות. אין לי מה לטעון מעבר לזה, כי זה היה כל הטיעון מלכתחילה (שהיה בעצמו בסה״כ הערת אגב). לא מבין למה אתה לוקח את זה כ״כ קשה ובוחר לתקוף אותי בעוקצנות אופיינית. אבל לא שזה מפריע לי, להיפך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2018, 11:19

כן, לא חושב שיכול להיות משהו באמת "מגוחך" במשהו שמביך אדם כלשהו... זה מביך אותו, הוא לא צריך להסביר ולהביא טיעונים למה... זו תחושה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2018, 09:46

זה כרגע הוכרז:

אני לא בדיוק יודע מה זה אמור להיות, נראה חצי rpg אבל זה לא משחק ראשי בסדרה. אולי מישהו שמבין יותר בפוקימון יצליח להבין.

החדשות הבאמת טובות הן שפוקימון הראשי הבא מגיע רשמית בחצי השני של 2019:

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 מאי 2018, 11:01

לא חושב שהיה משחק כזה בעבר
כניראה ספין אוף חדש
יש כמה ספין אוף לסדרה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2018, 11:17

נראה כמו שלב ביניים בין POKEMON GO לבין המשחק הבא בסדרה... קונספט נחמד. שוב גימיק... אבל מי שאוהב פוקימון בטח ממש יתחבר לזה.
חבל, לרגע חשבתי שזה ה-משחק שמחכים לו... לא נורא, עוד שנה וקצת מהיום ויהיה להם את המשחק הראשון שבטח יעבור את זלדה במכירות... אם זה באמת מה שכולם מצפים לו והם יעמדו בציפיות, יש מצב למשחק של 20 מליון יחידות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2018, 11:30

Laskin כתב:נראה כמו שלב ביניים בין POKEMON GO לבין המשחק הבא בסדרה... קונספט נחמד. שוב גימיק... אבל מי שאוהב פוקימון בטח ממש יתחבר לזה.
חבל, לרגע חשבתי שזה ה-משחק שמחכים לו... לא נורא, עוד שנה וקצת מהיום ויהיה להם את המשחק הראשון שבטח יעבור את זלדה במכירות... אם זה באמת מה שכולם מצפים לו והם יעמדו בציפיות, יש מצב למשחק של 20 מליון יחידות.

אם יש להם שנה הבאה את סמאש, מטרוייד פריים 4 ופוקימון אז זאת חתיכת שנה מטורפת, כמו השנה הראשונה של הסוויטצ'. אני מחזיק אצבעות שפוקימון יקבל שדרוג תלת מימד כמו שמריו, מטרויד וזלדה קבלו ולא מדובר בפשוט עוד TOP DOWN סטנדרטי לסדרה עם גרפיקה יפה יותר ב1080P. אני משער שבשבילי גם הגרסה השניה תהיה סבבה כי מעולם לא שחקתי במשחק פוקימון אז זאת תהיה חוויה חדשה בשבילי כך או כך אבל זה עדין יהיה מבאס כי מדובר בהזמנות הראושנה שלהם לעשות עולם פתוח גדול ואמיתי כמו בזלדה.

אה, וגם זה הוכרז לסוויטצ':

מדובר במשחק F2P שהוכרז ויצא כבר אתמול.

הייתה אתמול מסיבת פוקימון שלמה, אין לי כוח נפשי לראות אותה אבל אם מישהו רוצה 45 דק' של פוקימון:

נחמד שהפוקימון קאמפני עושה מסיבת עיתונאים מלאה ב-LIVE בניגוד לדירקטים של נינטנדו. בכל מקרה אני משער שזה אומר שנראה ב-E3 את פוקימון RPG לסוויטצ'.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2018, 11:41

אם זה יהיה "עוד TOP DOWN סטנדרטי לסדרה עם גרפיקה יפה יותר ב1080P" אז זה ממש לא ה-משחק שאני מדבר עליו. אני לגמרי מדבר על פאקינג "זלדה" בעולם של פוקימון :)
זה מה שכולם מחכים לו, לא סתם עוד פוקימון *הכנס שם של צבע כאן* שייראה כמו רימאסטר של משחק גיימבוי.
זה ימכור גם מלא, כי מעריצי פוקימון זו התופעה הכי הזויה מבחינה צרכנית שאני מכיר, אבל זה לא ימכור 20 מליון... רק 12 :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2018, 11:43

Laskin כתב:אם זה יהיה "עוד TOP DOWN סטנדרטי לסדרה עם גרפיקה יפה יותר ב1080P" אז זה ממש לא ה-משחק שאני מדבר עליו. אני לגמרי מדבר על פאקינג "זלדה" בעולם של פוקימון :)
זה מה שכולם מחכים לו, לא סתם עוד פוקימון *הכנס שם של צבע כאן* שייראה כמו רימאסטר של משחק גיימבוי.
זה ימכור גם מלא, כי מעריצי פוקימון זו התופעה הכי הזויה מבחינה צרכנית שאני מכיר, אבל זה לא ימכור 20 מליון... רק 12 :D

אתה לגמרי צודק, זה גם מה שאני מצפה מהם. זה צריך להיות דומה למעבר מ-LTTP ל-OOT, אני רק לא חושב שהפוקימון קאמפני תרצה לעשות דבר כזה כי אז הם לא יצליחו להוציא את הכותר כמעט שנתית כמו שהם עשו על הניידות.

אגב, משהו שדווקא מחזק את העובדה שפוקימון הבא יהיה שידרוג קצת יותר גדול מסתם משחק DS בגרפיקה יפה, מסתבר שפוקימון lets go זה ריבוט לפוקימון yellow מהגיימבוי עם מערכת תפיסת פוקימונים של פוקימון GO וחיבור לפוקימון GO. כלומר הם כן רואים עכשיו את המשחקים סטייל ה-DS שיצאו עד היום כסוג של משחק צד לקראת המשחק הגדול של 2019.

"Pokémon Let's Go, Pikachu! and Let's Go, Eevee! are primarily aimed toward a younger audience and those who are new to the Pokémon franchise. Director Junichi Masuda stated that the games could be considered to be "remakes" of Pokémon Yellow, explaining that Yellow "resonated" best with younger players because it incorporated elements from the Pokémon anime television series."

אני משער ששחר הוא היחיד פה שיכול להגיד לנו אם זה באמת נראה כמו רימייק של פוקימון YELLOW או יצור חדש לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2018, 12:22

אחרי קצת הסתובבות באינטרנט נראה שזה באמת רימייק מלא לפוקימון YELLOW של הגיימבוי עם כל מני שדרוגים מעבר לגרפיקה ובנוסף שינו את מכניקת התפיסה לזו של פוקימון GO ויש סנכרון מסויים עם פוקימון GO. האמת שאם זה המצב אז זאת הכרזה לא רעה בכלל, לא סתם ספינאוף אלה רימייק של קלאסיקה. אולי זאת נקודת כניסה טובה בשבילי לפרנצ'ייז.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2018, 12:53

FFS נדב, במקום לשחק באנצ'רטד 4/TLL, גוד אוף וור, הורייזון, SOTC, TLG, ושאר המשחקים *שכבר קנית* למכשיר שאין לך (ועד שפוקימון הזה ייצא אז גם ספיידרמן וRDR2) - אתה שוקל ברצינות לחפש פוקימונים בשכונה כדי להכניס אותם לטלויזיה ברימייק של משחק שיצא לפני 20 שנה.
לעזאזל איתך ועם סדר העדיפויות שלך :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2018, 12:54

Laskin כתב:FFS נדב, במקום לשחק באנצ'רטד 4/TLL, גוד אוף וור, הורייזון, SOTC, TLG, ושאר המשחקים *שכבר קנית* למכשיר שאין לך (ועד שפוקימון הזה ייצא אז גם ספיידרמן וRDR2) - אתה שוקל ברצינות לחפש פוקימונים בשכונה כדי להכניס אותם לטלויזיה ברימייק של משחק שיצא לפני 20 שנה.
לעזאזל איתך ועם סדר העדיפויות שלך :)

פס4 אין לי, סוויטצ' יש לי. ובכל מקרה הוא עדין לא יצא :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2018, 13:08

כן, סדר העדיפויות העתידי שלך דפוק לגמרי :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2018, 13:12

אם יש משהו שאני בדרך כלל לא עומד בו זה תכנוני עתיד :)
עדין לא גמרתי את זלדה!

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 68 אורחים