משחקי 2018

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: משחקי 2018

הודעהעל ידי Kazz » 24 מאי 2018, 23:13

הכי מעודד: BO4 מוותר על בריאות נטענת אוטומטית. BF V מוותר על בריאות נטענת. ולא קרה כלום. שלא נדבר על ז'אנר ה BR שהתפוצץ שהוא אנטי בריאות נטענת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2018, 00:40

Uncle Pey'j כתב:כן,הדבר הראשון שחשבתי עליו כשהם הכריזו על BO4 לBattle.net היה "אוי ואבוי זה אומר שעכשיו כל הוצאה שנתית גם תהיה שם". כאילו,אם זה היה רק BO4 ואקטיוויזן היו מתייחסים אליו כאל משחק המולטיפלייר העיקרי של הסדרה וממשיכים לעדכן אותו לאורך שנים כמו שבאנג'י עושה עם דסטני 2 לטוב ולרע,לא הייתה לי בעיה עם זה. אבל עכשיו לדחוף כל משחק COD לשם..בעע. ואם כבר COD,יש שמועה חזקה שהמשחק הבא של IW הוא MW4,והרבה וטרנים של IW שעזבו ל-RESPAWN בזמנו חזרו לחברה לעבוד עליו.
בכל מקרה,מי יודע..אולי ההשמה של BO4 בקליינט הזה תחזיר את הסדרה לימים היפים שלה ב-PC,אבל אני לא אופטימי.

אני לא חושב שההשמה של המשחק בקליינט הזה תשנה משהו לבסיס המשתמשים מעבר לרווח הפיננסי של אקטיוויז'ן.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 מאי 2018, 18:08

DrKeo כתב:הטריילר של BFV עשה לי התקף אפילפסיה, הוא נראה כמו פרודיה של COD או אולי בעצם כמו סיפור שילד בן 5 מספר - "ואז המכונית מתפוצצת פושושושושוושושוווווווששש ומטוס עף מעל ומתרסק על האיש שלפניך בבבובובובבובבבבםםםם ואז העץ מתפוצץ כי נפל עליו טיל ובבבווושבושובושבובקקקק ואז ואז ואז". באמת שיש לי אפס חשק לשחק בו שזה מצחיק כי דווקא על BF1 שמעתי דברים נהדרים בהקשר לסינגל וביום שהוא יגיע למחיר שיצדיק את זה אולי אני אקנה אותו.

ובנושא אחר אבל לא רחוק מדי, כמו דסטיני 2 גם COD BO4 יהיה בלעדי במחשב לבאטל נט. קצת מציק לי כל ה"זיהום" הזה שנכנס ל-BN, אני רגיל לראות שם מספר טאבים כמספר המשחקים של בליזארד ועכשיו כנראה שכל ה-layout של BN יצטרך לעבור שינוי כי COD שנתי זה כבר יותר מדי בשביל לסחוב את העיצוב הנוכחי.

נו כן... זה בול משחקי BF מאז ומתמיד, רק שהגרפיקה צבעונית והם owning it ופחות תקועים בפוזה של "תראה איזה אותנטי". בעצם, אפילו טריילר החשיפה של BF1 היה די דומה (אם כי פחות צבעוני).

אותו ילד בן 5 "ואז המטוס טס ואז הוא עשה סיבובים ושושושוש ואז טנק משורין נסע והיה בום!!! ואש! ואז אתה עף עם חנית לחייל וספלאכט! ואז מטוס במדבר ואז אתה רץ באיזה כפר ומשהו מתפוצף ומישהו כזה עף וווואאאאע ואז אתה יורה עם תותח על בית והבית מתפרק כזה בלררררר ואז אתה בתוך בית מעץ והכל מתפפץ פלכ פלכ פלכ פלכ ואז אתה יורה עם תותח על טנק והוא כזה בלאםםםםםםםםםם! ואז אתה במטוס ויורה בצפלין והוא עושה באש פשפשפשפשפשפשפ ואז הוא נופל לרצפה ומתפוצץ בווווווווווווווווווווווווום ואז ואז ואז ואז".
בעצם, זה טריילר שנראה כאילו העיצוב האומנותי של משחקי BF התקדם קצת יותר לכיוון שמתאים לגיימפליי שלהם (והם עדיין שמרו על גרפיקה מדהימה בקטע מגוחך). סה"כ שיפור לדעתי. הפרסום שלהם מאז ומתמיד התבסס על הכאוס המטורף של הרבה שחקנים, במפה גדולה, עם מלא רכבים. זה לא כזה שינוי מהותי מעבר לרמת הסאטורציה, אני חושב.

לא שהמשחק מעניין לי במיוחד. אני בערך באותה הסירה איתך. הסינגל מעניין אותי (ומהמעט שדיברו עליו, נראה שהפורמט של סיפורים אישיים ואמיתיים של כמה לוחמים ולוחמות ממשיך מBF1) ואולי אנסה אותו כשהוא יהיה ממש זול ויתחשק לי לשבת איזה שישי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2018, 03:45

זה פשוט לא נכון. יש הבדל בין סצנה אחת בודדת שקורה בה אלף דברים לבין טריילר שחותך אלף דברים מתוך משחק שלם. האחד היה סוג של "ONE SHOT" (האמת שאני לא זוכר אם זה היה ONE SHOT אבל זה לפחות היה סצנה אחת רציפה) והשני היה סוג של קומפילציה. אולי בסופו של דבר בשניהם יצא טריילר אקשני, אבל באחד אספו לנו אקשן מתוך משחק שלם ובשני הראו לנו סצנה שהייתה ADD ברמה של טריילר.

כלומר או זה או שהם פשוט משקרים בפנים שזה גיימפליי אמיתי. אני מעדיף את האופציה שהם משקרים מאשר שאשכרה יש מעצבים ב-DICE שחושבים שזה מה ששחקנים רוצים. או אולי בעצם אני מקווה שזה לא מה ששחקנים רוצים. זוכרים כש-COD ניסה להיות משחק חצי היסטורי?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מאי 2018, 08:44

DrKeo כתב:זה פשוט לא נכון. יש הבדל בין סצנה אחת בודדת שקורה בה אלף דברים לבין טריילר שחותך אלף דברים מתוך משחק שלם. האחד היה סוג של "ONE SHOT" (האמת שאני לא זוכר אם זה היה ONE SHOT אבל זה לפחות היה סצנה אחת רציפה) והשני היה סוג של קומפילציה. אולי בסופו של דבר בשניהם יצא טריילר אקשני, אבל באחד אספו לנו אקשן מתוך משחק שלם ובשני הראו לנו סצנה שהייתה ADD ברמה של טריילר.

כלומר או זה או שהם פשוט משקרים בפנים שזה גיימפליי אמיתי. אני מעדיף את האופציה שהם משקרים מאשר שאשכרה יש מעצבים ב-DICE שחושבים שזה מה ששחקנים רוצים. או אולי בעצם אני מקווה שזה לא מה ששחקנים רוצים. זוכרים כש-COD ניסה להיות משחק חצי היסטורי?

באמת יש הבדל. כאשר זה סצינה אחת זה הרבה יותר מגניב. הקצב מרגיש הרבה יותר עוצמתי. בכללי, מדובר בטריילר עשוי מעולה. לזקק את כל מה שBF תמיד היה לתוך סוג-של-גיימפליי רציף. רעיון מוצלח על הנייר וביצוע לא רע בכלל. אם זה גם בוצע בעזרת שחקנים מתואמים, אז בכלל מרשים.

איפה שאין הבדל, זה במסר שהטריילר מעביר - במשחק שלנו קורים דברים הזויים, מטורפים ומגוחכים וזה חלק מהותי מהכיף.

אני לא חושב שיש למישהו סיבה לחשוב שככה נראה סשן גיימפליי ממוצע. בדיוק כמו שאין סיבה לחשוב שהטריילר האקשני באופן מגוחך של BF1 הוא לא כמו שנראה סשן גיימפליי ממוצע. בסופו של דבר, מספיקה הכרות שטחית עם המשחקים בסדרה כדי להבין מצוין מה המפתחים רוצים להגיד עם הטריילר הזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 מאי 2018, 09:47

חייב לציין שהיו כמה תמונות חביבות אחרי הטריילר...

תמונה

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2018, 09:49

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:זה פשוט לא נכון. יש הבדל בין סצנה אחת בודדת שקורה בה אלף דברים לבין טריילר שחותך אלף דברים מתוך משחק שלם. האחד היה סוג של "ONE SHOT" (האמת שאני לא זוכר אם זה היה ONE SHOT אבל זה לפחות היה סצנה אחת רציפה) והשני היה סוג של קומפילציה. אולי בסופו של דבר בשניהם יצא טריילר אקשני, אבל באחד אספו לנו אקשן מתוך משחק שלם ובשני הראו לנו סצנה שהייתה ADD ברמה של טריילר.

באמת יש הבדל. כאשר זה סצינה אחת זה הרבה יותר מגניב. הקצב מרגיש הרבה יותר עוצמתי. בכללי, מדובר בטריילר עשוי מעולה. לזקק את כל מה שBF תמיד היה לתוך סוג-של-גיימפליי רציף. רעיון מוצלח על הנייר וביצוע לא רע בכלל. אם זה גם בוצע בעזרת שחקנים מתואמים, אז בכלל מרשים.

איפה שאין הבדל, זה במסר שהטריילר מעביר - במשחק שלנו קורים דברים הזויים, מטורפים ומגוחכים וזה חלק מהותי מהכיף.

אני לא חושב שיש למישהו סיבה לחשוב שככה נראה סשן גיימפליי ממוצע. בדיוק כמו שאין סיבה לחשוב שהטריילר האקשני באופן מגוחך של BF1 הוא לא כמו שנראה סשן גיימפליי ממוצע. בסופו של דבר, מספיקה הכרות שטחית עם המשחקים בסדרה כדי להבין מצוין מה המפתחים רוצים להגיד עם הטריילר הזה.

אז אתה חושב שנגיע לקטע במשחק וזה יהיה פשוט זה, הטריילר הזה משוחק בזמן אמיתי?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מאי 2018, 10:53

DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

אז אתה חושב שנגיע לקטע במשחק וזה יהיה פשוט זה, הטריילר הזה משוחק בזמן אמיתי?

אני לא מצליח אפילו להתחיל לחשוב איך הגעת מ"אני לא חושב שיש למישהו סיבה לחשוב שככה נראה סשן גיימפליי ממוצע" ל"וזה יהיה פשוט זה".

זהה לטריילרים קודמים של הסדרה. אף אחד לא חושב שתראה כל כך הרבה אקשן מרוכז בסשן גיימפליי ממוצע. בעשרות שעות שתשחק במשחק? סביר מאוד להניח שתתקל בכל הסיטואציות שהראו.

---

זה מסכם את הדיון שמתנהל באינטרנטים על "דיוק היסטורי" היטב:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2018, 12:13

שוב, אם זאת סצנה מומצאת כדי להראות מגניב בטריילר, סבבה, שיהנו. אם זאת סצנה שאמורה להיות במשחק? קטסטרופה איומה. יש הבדל בין טריילר שחותך הרבה סצנות אקשן יחד לאחד שמציג סצנה אחת בודדת שיש בה יותר בלגן ו-"אקשן" מטריילר שחותך יחד גיימפליי של משחק שלם. אם זה משהו שהם סתם המציאו אז אני לא ממש מבין מה המטרה של זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 מאי 2018, 13:25

כמו שכתבתי:
"...זה מטופש לגמרי, כי המשחק אמור לצאת עוד כולה 4 חודשים בערך, הם יכולים פשוט להראות גיימפליי אמיתי עם איזה SET PIECE יפה, אבל כנראה שזה לא נראה טוב כל כך, או לא יודע... מוזר בקיצור"

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מאי 2018, 21:59

DrKeo כתב:שוב, אם זאת סצנה מומצאת כדי להראות מגניב בטריילר, סבבה, שיהנו. אם זאת סצנה שאמורה להיות במשחק? קטסטרופה איומה. יש הבדל בין טריילר שחותך הרבה סצנות אקשן יחד לאחד שמציג סצנה אחת בודדת שיש בה יותר בלגן ו-"אקשן" מטריילר שחותך יחד גיימפליי של משחק שלם. אם זה משהו שהם סתם המציאו אז אני לא ממש מבין מה המטרה של זה.

כי זה נראה מגניב כשזה בסצינה רציפה. די ברור מאליו, אני חושב. דרך מעולה להעביר את המסר שיש המון חופש לשחקנים לעשות במשחק כרצונם ושיהיו בו רגעים אפיים/לא צפויים כתוצאה מהחופש הזה. בדיוק מה שכל טריילר מולטיפלייר/חשיפה של משחקים קודמים בסדרה העבירו. כבר שנים one shot זה גימיק מגניב. אני באמת לא מצליח להבין מה הבעיה בשימוש בו בטריילר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2018, 11:22

אני חושב שהכוונה (או לפחות הכוונה שלי) היא שבקודמים השתמשו בכל מני SET PIECES שקיימים באמת במשחק ועשו להם מונטאז', והפעם הם משתמשים בSET PIECE שבטח לא נמצא בכלל במשחק, רק בשביל לעשות טריילר שממחיש את מה שכן נמצא בו, לכאורה, ועוד הוסיפו HUD כדי להראות שזה קטע שבאמת משחקים בו...?
4 חודשים לפני שהוא מוכן, זה קצת משונה. היו עושים כבר CG או מוותרים על הHUD.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2018, 11:48

Laskin כתב:אני חושב שהכוונה (או לפחות הכוונה שלי) היא שבקודמים השתמשו בכל מני SET PIECES שקיימים באמת במשחק ועשו להם מונטאז', והפעם הם משתמשים בSET PIECE שבטח לא נמצא בכלל במשחק, רק בשביל לעשות טריילר שממחיש את מה שכן נמצא בו, לכאורה, ועוד הוסיפו HUD כדי להראות שזה קטע שבאמת משחקים בו...?

בדיוק. מצד אחד הם טוענים לזמן אמיתי כך שבתאוריה זה אמור להיות חלק מהסינגל, מצד שני אם יש אשכרה שלב כזה בסינגל זה הדבר הכי מגוחך שראיתי בחיים שלי שנראה כאילו הוא הורכב על ידי ילד בן 14 שההורמונים משגעים לו את השכל. "פעם" (ואני מדבר על לפני שנתיים, כן?) היה מדובר בקומפילציה של קטעים אמיתיים מהמשחק שנלקחו מעשרות סצנות אקשן, עכשיו זה איזה מישמאש לא ברור. יש דברים שהגיוניים לגמרי בטריילר אבל לא הגיוניים בקליפ, הסרטון הזה מתימר להיות קליפ. אם זה סתם משהו תלוש לגמרי מהמשחק שלא קשור אליו בשום צורה אז אני לא ממש יודע איך לבלוע את זה או להבין את המטרה של זה להתחשב בעובדה שמדובר במשחק שיוצא עוד כמה חודשים וכל משחק שהגיע לפניו קבל טריילר שכן היה מורכב מקטעי גיימפליי. לא ברור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2018, 12:06

מאז קילזון לא ראינו כמעט "גיימפליי-שהוא-לא-גיימפליי-באמת", ומסיבה די ברורה :)
באמת שאם היו חושפים אותו ככה לפני חצי שנה ומעלה אז לא הייתי מגיב ככה, והייתי אומר שסה"כ הם רוצים להשוויץ ביכולות של המנוע, ובגלל שהמשחק רק בשלבים המוקדמים בפיתוח - הם מראים לנו מה הכיוון שהם היו רוצים לקחת בגיימפליי.
אבל המשחק כבר בטח די מוכן ומושלם, ורק נשאר להם ללטש באגים וכו', או משהו מאוד קרוב לזה, אז ההחלטה משונה בעיניי.
שוב, אלא אם זה באמת קטע מהפתיח והם עשו אותו "על מסילה" או משהו. מה שעוד יותר הזוי, אבל אני מנסה לזרוק פה אופציות איכשהו ריאליות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2018, 12:14

Laskin כתב:מאז קילזון לא ראינו כמעט "גיימפליי-שהוא-לא-גיימפליי-באמת", ומסיבה די ברורה :)
באמת שאם היו חושפים אותו ככה לפני חצי שנה ומעלה אז לא הייתי מגיב ככה, והייתי אומר שסה"כ הם רוצים להשוויץ ביכולות של המנוע, ובגלל שהמשחק רק בשלבים המוקדמים בפיתוח - הם מראים לנו מה הכיוון שהם היו רוצים לקחת בגיימפליי.
אבל המשחק כבר בטח די מוכן ומושלם, ורק נשאר להם ללטש באגים וכו', או משהו מאוד קרוב לזה, אז ההחלטה משונה בעיניי.
שוב, אלא אם זה באמת קטע מהפתיח והם עשו אותו "על מסילה" או משהו. מה שעוד יותר הזוי, אבל אני מנסה לזרוק פה אופציות איכשהו ריאליות.

אני הייתי מנחש שהם לקחו שלב שלם וכווצו אותו לדקה וחצי, כלומר כל אחת ואחת מההתרסקויות האלה קורות בשלב אבל חלקן 10 דק פנימה וכו'. לפחות זה מה שאני מקווה שקורה פה.

בנושא קילזון, זאת ליגה אחרת לגמרי, זה היה CGI טהור בלי שום קשר למנוע המשחק או זמן אמיתי, זה בכלל לא רץ במנוע שלהם אלה "איך שהיינו רוצים שהמשחק יראה וירגיש". תסתכל על הסרטון הזה היום וזאת בדיחה שמדובר בחזון למשחק פס3. לי אין שום ספקות בקשר לגרפיקה שDICE מסוגלים להפיק, אף אחד פה לא מפקפק שהם מסוגלים לעשות את הגרפיקה במה שהציגו, פשוט איך שהסרטון מתנהל מרגיש לא הגיוני בעליל לאשכרה שלב במשחק. זה מרגיש החלק של השקר, שאין פה באמת גיימפליי הגיוני למרות שהם מנסים להציג את זה כגיימפליי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2018, 13:05

אני דווקא כן חושב שהרבה פה לא ייראה ככה, ויש מלא פוסט ואלמנטים גרפיים שלא יראו כך במשחק בכלל, בין אם זה הצמחייה, האש ועוד אלמנטים.
לדעתי לא מדובר פה אפילו בשלב "מכווץ", אלא קטעים שנוצרו במיוחד בשביל זה. אולי יש את המגדל ההוא, וברור שיש מלא מלא ASSETS מהמשחק, אבל זה סט פיס שנועד לטריילר בלבד, או לפחות זו ההתרשמות שלי, ואם אני טועה אני אוכל כובע בשמחה.

ברור שקילזון זה ליגה אחרת לגמרי, זה המקרה הכי ידוע-לשמצה בתחום שאנחנו מדברים עליו. וגם הסיבה שמאז לא ניסו כמעט אף פעם (עד כמה שזכור לי) להציג משהו שלכאורה לקוח מהמשחק עצמו והוא בכלל לא... עד עכשיו :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 מאי 2018, 13:06

זו הולכת להיות דעה מאוד לא פופולרית אבל אני באמת חושב שקילזון 2,בגרסא הסופית (והאמיתית) שלו היה מרשים יותר גרפית באספקטים מסויימים מאשר הטריילר הידוע לשמצה מ-2005. ברור,היו שם דברים שהם רק יכלו לחלום לרנדר על הפס3,אבל המשחק היה חתיכת תצוגה גרפית מרשימה. קצת חבל שחלק מהקסם והגריטיות של ה-2 הלכו לאיבוד ב-3,אפילו שכנראה 3 יותר מרשים טכנית מ-2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2018, 13:19

הוא בהחלט היה די מרשים מבחינות מסויימות, אבל לא התקרב לטריילר ברמת הפירוט והאפקטים, ועל זה מדובר.
אולי יש אספקטים מסויימים שהיו יותר מרשימים במוצר הסופי אבל הם מעטים וזניחים ביחס למה שהיה פחות מרשים, אי אפשר באמת לטעון אחרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2018, 13:26

יש בKZ2 הסופי יותר אפקטי POST אז אפשר להגיד שבאלמנטים נורא ספציפים הוא נראה טוב יותר, אבל הטריילר שלו לקוח מאיזה פס3.5 דמיוני. אני זוכר שם אפקטים של חלקיקים כמו עשן ואש שנראים יותר טוב מאיך שהם נראים על KZ לפס4. שלא נדבר על זה שההתנהלות של ה"גיימפליי" באותו טריילר פשוט לא הייתה הגיונית לגיימפליי אלה אנימציה מוכנה מראש, בערך כמו במקרה BF.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2018, 13:43

החלקיקים, השיער, העננים, הפיצוצים, העשן, המודלים, הבגדים, האש... כל אלו היו יותר מרשימים מרוב האפקטים המקבילים בקילזון לפס4.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מאי 2018, 15:18

DrKeo כתב:
Laskin כתב:אני חושב שהכוונה (או לפחות הכוונה שלי) היא שבקודמים השתמשו בכל מני SET PIECES שקיימים באמת במשחק ועשו להם מונטאז', והפעם הם משתמשים בSET PIECE שבטח לא נמצא בכלל במשחק, רק בשביל לעשות טריילר שממחיש את מה שכן נמצא בו, לכאורה, ועוד הוסיפו HUD כדי להראות שזה קטע שבאמת משחקים בו...?

בדיוק. מצד אחד הם טוענים לזמן אמיתי כך שבתאוריה זה אמור להיות חלק מהסינגל, מצד שני אם יש אשכרה שלב כזה בסינגל זה הדבר הכי מגוחך שראיתי בחיים שלי שנראה כאילו הוא הורכב על ידי ילד בן 14 שההורמונים משגעים לו את השכל. "פעם" (ואני מדבר על לפני שנתיים, כן?) היה מדובר בקומפילציה של קטעים אמיתיים מהמשחק שנלקחו מעשרות סצנות אקשן, עכשיו זה איזה מישמאש לא ברור. יש דברים שהגיוניים לגמרי בטריילר אבל לא הגיוניים בקליפ, הסרטון הזה מתימר להיות קליפ. אם זה סתם משהו תלוש לגמרי מהמשחק שלא קשור אליו בשום צורה אז אני לא ממש יודע איך לבלוע את זה או להבין את המטרה של זה להתחשב בעובדה שמדובר במשחק שיוצא עוד כמה חודשים וכל משחק שהגיע לפניו קבל טריילר שכן היה מורכב מקטעי גיימפליי. לא ברור.

אני חושב שאתה עושה פה קפיצה לוגית לא מבוססת מ"גיימפליי" ל"ככה נראה שלב במשחק".
בדיוק כמו שגיימפליי מתואם היטב של 40 שחקנים מקצוענים שדואג שכולם יהיו ביחד וחיילים ילכו לצד שיירת טנקים ומטוס יעבור בדיוק מעליהם ותהייה סירה כשהם יגיעו לנהר והם יעלו יחד במעלית וכשהם יגיעו לקומה העליונה בדיוק יגיע מסוק ויירה בהם רחוק מאוד מאיך שנראה המשחק בפועל. לא רואה הבדל בין הטריילר הזה וטריילר החשיפה של BF4, לדוגמא:

ההשואה לחשיפה של קילזון מופרכת בעיני.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2018, 15:22

איך אתה לא רואה הבדל בין שלב שקיים בדיוק באותה הצורה במשחק עצמו, ופשוט מדובר ב"דמו מבויים/מסונכרן", לבין דמו של משהו שלא קיים במשחק (שוב - אני מתאר לעצמי) ורק אמור לדמות את האווירה הכללית ולא מייצג גיימפליי אמיתי בשום צורה (או לפחות - אנחנו מקווים שלא, כי זה נראה יורת משחק מסילה מאשר משהו אחר ככה)?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2018, 15:28

בעצם, כמעט כל חשיפה של מולטיפלייר במשחק מצופה מאוד היא מבויימת. כרגע עולים לי בראש כל מני COD וAC.
הם רוצים להראות מה המקרה הכי טוב/אפי שיכול להיות במשחק, וזה הגיוני מאוד.
כל עוד באמת מדובר באנשים שמשחקים במשחק שקיים, במפה שקיימת, עם אפקטים שקיימים, והכל מייצג גיימפליי אמיתי (וכל הקטע הזה של BF4 באמת מייצג אותו נאמנה) - אני לא מבין איך אפשר להשוות את זה למה שאנחנו חושבים שראינו מBF5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2018, 15:55

לא נראה לי שהבנת שחר, זה טריילר סינגל לא מולטי. למה אתה ממשיך להביא דוגמאות מולטי כשזה לא רלוונטי בעליל? שלא נדבר על זה שהטריילר של BF4 שהבאת הוא אשכרה גיימפליי, אמיתי, ולא בולשיט מוזר. הטריילר של BF5 הוא 15 אירועים מתוסרטים משורשרים יחד בצורה מגוחכת. זה לא מולטי עם 40 שחקנים שמשחקים ב-best case scenerio, זה סינגל פלייר (אולי CO OP?) מתוסרט לגמרי שבקושי נראה כאילו הוא באמת יכול להיות גיימפליי למרות שכמו KZ2, הוא מעמיד פנים שהוא כן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2018, 16:00

אם זה מולטי או סינגל זה פחות רלוונטי לצורך הדיון

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 24 אורחים