E3 2018 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: E3 2018 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי idan » 14 יוני 2018, 00:03

אולי זה רק אני אבל סייברפאנק נותן קצת וייב של "האלמנט החמישי" (רק בלי כל החייזרים). אני מניח שבלילה זה כן ירגיש קצת יותר בלייד ראנר.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 14 יוני 2018, 10:14

DrKeo כתב:
InterAl כתב:נכון, צבעוני בסגנון האייטיז - כלומר אווירה שהיא ההיפך הגמור מאווירה סייברפאנקית טיפוסית. זה נראה כמו גרסת הסייברפאנק של וייס סיטי.

ואני מדבר רק על הטריילר, לא על המוצר הסופי שאף אחד לא יודע איך יצא.

אני חושב שאם תראה את אותה עיר בלילה עם גשם ברקע, הלוק לא יהיה שונה מדי מבלייד ראנר. ההבדל העיקרי הוא שאתה אף פעם לא רואה את העולם של בליידראנר באור שמש מלא בלי אובך. בכל מקרה, זה סייברפאנק הכי סייברפאנקי שיש כך שאני מכבד את הצעד לאחור האלגנטי אבל זה עדין סייברפאנק בטרוף :)

השאלה היא מה הטון הכללי של המשחק. למשל, בוויצ׳ר יש חלקים שמרגישים כמו משחק אימה, אבל הטון הכללי של המשחק הוא לא של משחק אימה. כנ״ל פה. אני לא אומר שזה לא משחק סייברפאנק, אלא שזה לא משחק סייברפאנק טיפוסי. יש לו אולי את כל המרכיבים, אבל לא את האווירה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יוני 2018, 11:02

Laskin כתב:היי, יש גיימפליי :)
לא חשבתי שכבר יראו עוד ממנו בתערוכה...

נראה יפה מאוד גראפית, מזכיר קצת את קוואנטום בלוק. הגיימפליי נראה אחלה, אבל בתכל'ס אני קצת מאוכזב שזה הכיוון של רמדי שוב.

שמעתי קצת על העלילה וזה שוב ממבו ג'מבו כזה.

לא נמאס לרמדי מכל ה SCI FI המקושקש הזה?

איפה הקסם שהיה במקס פיין? גם באלן וויק למרות שלא שיחקתי ולמרות שנחשב למשחק עם חסרונות בולטים היה קסם מסויים שאפשר לראות מהרגע הראשון.

המשחק החדש נראה טוב אבל אין את אותה אווירה וחיבור כמו משחקי רמדי הישנים. אני מקווה שישנו כיוון במשחק הבא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 יוני 2018, 12:48

סייברפאנק יהיה משחק סולידי מאוד אבל אין כבר מצב שהוא יתקרב לסקיירים במכירות, לדעתי התקרת מכירות שלו עכשיו היא 10M שקודם התקרה שלו באמת היתה כמו סקיירים.
אישית ציפיתי ממנו לדאוס אקס בעולם פתוח בגוף שלישי עם דמות ראשית מוגדרת מראש עם סיפור רקע מוגדר וההרגשה שלי שזה בדיוק מה שרוב האינטרנט רצה.
אני לא זוכר אכזבה כזו ממשחק שעדיין נמצא בפיתוח כל כך הרבה זמן. אני יודע שהיייפ שלי למשחק הוא בריצפה כרגע.

בתור מישהו שממש אהב את דאוס אקס HR בדור הקודם הסיבה היחידה שהוא עבד בשבילי כל כך טוב, זה שהוא היה היברידי בין גוף ראשון לשלישי והיתה לו דמות מוגדרת
לא ברור למה הם לא הולכים על הנוסחא של המכשף זה עבד להם כל כך טוב והוציא אותם מהנישה של מפתחי PC מזרח אירופים.

במיוחד שסקוור לא בדיוק בקטע של להשקיע בדאוס אקס כIP ומפנים להם את השטח.
אני חושב שהנזק למשחק כבר נעשה בענק, וגם עם המפתחים ידביקו עליו גוף שלישי בשביל להשתיק את הביקורות, זה יהיה גוף שלישי מעפן שירגיש לא שייך למשחק.
מסכים עם כל מי שאמר שהם רודפים אחרי ההצלחה של בטסדה אבל הם לא בדיוק מבינים מה הפך את המשחקים של בטסדה להצלחה על הקונסולות וכנראה גם לא מה הפך את המכשף לכזה (והאפשרות לגוף שלישי אצל בטסדה בקונסולת היא חלק גדול מההצלחה והנגישות של המשחקים שלהם)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2018, 12:59

לא הבנתי עדיין למה התאכזבת.. כי זה לא נראה כמו דאוס אקס ממבט שלישי? מצויין! דאוס אקס מוכר די גרוע ולא מקבל ממש התייחסות ראוייה כשהוא יוצא, כנראה שהוא עושה משהו לא כל כך טוב מבחינת מה שהוא משדר.
לא מבין למה לא לסמוך על חברה שכל משחק שלה מתעלה על קודמו מכל בחינה שניתן לדמיין, ומאז המשחק הקודם הם גם לוקחים את הז'אנר כולו צעד אחד קדימה מהמתחרים, מהרבה בחינות.

כל הקטע של גוף ראשון או שלישי לא רלוונטי בעיניי... וכל הדיבורים על "נזק"? מי בדיוק מדבר על זה? אה כן - אנשים שאפילו לא ראו איך זה נראה! כי כל מי שהיה נוכח שם רק שיבח את... בעצם, הכל שם :)
אני אישית מעדיף תמיד מבט שלישי אבל לא על זה אני פוסל משחק לכאן או לכאן... סקיירים היה לדעתי מדהים כשיצא, והיה הACTION-RPG הראשון ששיחקתי בו כל כך הרבה ובהתלהבות, ואחריו היה הוויצ'ר... אני מנחש שזה יהיה השלישי, ומוכן להתערב שמדובר במשחק שיהיה לא פחות ממדהים ופורץ דרך.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 יוני 2018, 13:01

אתה קצת (הרבה) מגזים, סך הכל לא ראית ממנו כלום חוץ מטריילר ללא גיימפלי של 90 שניות, והתגובה הסבירה של מי שכן ראה קטע גיימפלי ארוך היא סביב ה'פאקינג מדהים'.
אני גם רציתי (או יותר נכון, בעיקר חשבתי שזה יהיה) משחק מגוף שלישי עם דמות קבועה וכל זה. לא כי זה 'יותר טוב', אלא כי זה מה שcdpr הוכיחו לנו שהם יודעים לעשות בצורה מושלמת.
אבל תכלס? זו חברה סופר צעירה שעשתה בסך הכל שלושה משחקים שהלכו על אותו הקו והלכו והשתפרו משמעותית. העובדה שהם עזבו את הוויצ'ר אומרת שקצת נמאס להם מהמשחקים האלו ואני איתם, תן להם לעשות את המשחק שהם רוצים ויש לי הרגשה די חזקה שהוא יהיה.. טוב, מאוד כאילו, ממש..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 יוני 2018, 13:05

אני מאוד מאוד מרוצה שסייברפאנק גוף ראשון כי מהרגע שהכריזו עליו ובכל פעם שדיברו עליו במשך השנים שאלתי את עצמי איך הם מתכוונים לעשות גוף שלישי בשילוב עם ירי כמו שצריך ועדיין לשמור על מידה מסויימת של מכניקות RPG,הרי סייברפאנק לא הולך להיות אנצ'רטד. הכיוון של משהו שמזכיר את דאוס אקס על סטרואידים מעולה בשבילי,בעיקר כי לא הייתה לי שום בעיה עם הירי ב-DE,גם ככה לא שיחקתי את המשחק בצורה הזו יותר מדי. אגב,ג'ון מ-Digital Foundry ראה את ההדגמה הסגורה של המשחק ואמר שממה שהוא ראה זה נראה כמו ה-dream game שלו ואין לו מושג איך דבר כזה בכלל יפעל בקונסולות הנוכחיות (אם כי המשחק כן אושר אליהן,שלא תהיה אי-הבנה) וכשמישהו שאל אותו אם יהיה מדובר בעוד מצב שבו הקונסולות חונקות את ה-PC הוא הגיב שהוא לא חושב שזה יהיה המצב כי אין שום דבר ב-PC כרגע שאפילו קרוב למה ש-CDPR הראו עם סייברפאנק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2018, 13:17

אני עדיין לא חושב שייצא לקונסולות הנכחיות... או שכדאי שזה יקרה בכלל. מעדיף שידחפו אותו כמה שיותר קדימה, ולא לחכות עם הקפיצה האדירה בפוטנציאל להמשך שלו, שייצא בטח בסביבות 2027 כמשחק קרוס-ג'ן לדור הבר-הבא :D

למרות שכן יש קטעים בטריילר שנראה שאפשרי לגמרי בדור הזה, הרוב המוחלט לא.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 14 יוני 2018, 13:41

מצוין שהוא גוף ראשון. הרבה יותר immersive וכיף. גוף שלישי היה אכזבה מבחינתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2018, 13:56

יש בזה יתרונות וחסרונות, אבל בגלל שהוא עם אלמנטים ברורים של SHOOTER - יש בעיקר יתרונות בגוף ראשון.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 יוני 2018, 14:20

Laskin כתב:אני עדיין לא חושב שייצא לקונסולות הנכחיות... או שכדאי שזה יקרה בכלל. מעדיף שידחפו אותו כמה שיותר קדימה, ולא לחכות עם הקפיצה האדירה בפוטנציאל להמשך שלו, שייצא בטח בסביבות 2027 כמשחק קרוס-ג'ן לדור הבר-הבא :D

למרות שכן יש קטעים בטריילר שנראה שאפשרי לגמרי בדור הזה, הרוב המוחלט לא.

כדאי שייצא בדור הנוכחי? בוודאי שלא,אבל הוא כבר אושר כמה פעמים על ידי CDPR כמגיע לדור הזה ואין סיבה לחשוב שהם יחזרו בהם מהעניין,אלה חבר'ה ששקיפות היא חלק חשוב מה-PR שלהם,מספיק להסתכל על ההכרזה שהם פירסמו לסייברפאנק השבוע בשביל להבין שהם לא הולכים לבלשט אותנו בעניין הפלטפורמות. האם זה אומר שלא תהיה איזושהי גרסאת next-gen? אני מניח שהם כן יעשו משהו כזה בהמשך,אבל זה לא הפוקוס שלהם כרגע. אני אשמח לראות אותם משתגעים על ה-PC ופשוט מעיפים הכל לקצה כמו שקרייטק עשו עם קרייסיס ב-2007.

direpenguin
Padawan

הודעהעל ידי direpenguin » 14 יוני 2018, 14:24

מכיוון שהמשחק סייברפאנק מבוסס גם על דיוק בירי, אני חושב שזה הגיוני שהמשחק יהיה מגוף ראשון, ושאר היכולות שלא תלויות בירי עדיין יהיו מהנות. אבל אולי, לא באמת יהיה את הפידבק הויזואלי שלהם, אך זה איפה שזה מתחיל ומסתיים. היו עוד משחקי fps rpg מוצלחים בעבר כמו הסדרות borderlands, fallout, skyrim, legends of grimmock כך שזה לא שחתום להם גזר דין על המצח של כישלון. חוץ מיזה הדמות הראשית ממש לא נראת מעניינת בסייברפאנק נגיד כמו בפרנצייפ השני שלהם גרלט מהוויצ'ר, כך שזה נקודה אולי יותר קריטית בעייני. אבל יכול להיות שזה פשוט משחק שהעיקר שלו הוא לא אחרים סובבים סביבך, אלה ההיפך - אתה. ואולי זה מיקרה כמו של mass effect, skyrim ועוד משחקים אחרים שהדמות הראשית היא לא העניין, והמשחק מפצה על זה עם דמויות סופר מעניינות אחרות סביבך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2018, 14:37

אני עדיין לא יודע אם קיבלנו אישור לגמרי רשמי שהוא מגיע בדור הזה בוודאות, כך שגם אם לא הם לא ממש "יחזרו בהם מהעניין" או יפגעו במוניטין השקיפות שלהם... סה"כ הם כתבו שמדובר במשחק שהם בעצמם עדיין לא יודעים מה הגודל שלו, ומתי הוא יצא (בהודעה ה"סודית" שמתחבאת בטריילר - https://www.polygon.com/e3/2018/6/10/17 ... idden-text ) אז אני לא חושב שמישהו ממש יכול לבוא בתלונות של "אבל הבטחתם!"

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 יוני 2018, 14:44

הם אישרו בפרזנטציה של המשחק שהוא מגיע לדור הזה,זה לפחות מה שאנדרו ריינר העורך של gameinformer שנכח בה אמר. מבחינה כלכלית,אין להם שום הצדקה לדחוף אותו לשיגור של קונסולות עם יוזר בייס אפסי. משחקים בסדר גודל כזה מגיעים אחרי שהפלטפורמות כבר התבססו ואין שום סיכוי שהם יצליחו להחזיר את ההשקעה שלהם בו,בטח לא לעשות רווח,אם הם משחררים אותו שלב מוקדם לדור הבא,ואם אני צריך לנחש,סייברפאנק הוא משחק של החצי השני של 2020.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יוני 2018, 15:07

אני באמת לא מבין איך לפי הדיווחים הדבר הזה אמור לרוץ על ה PS4 וה ONE הבסיסיות. רק שזה לא יקבל שנמוך חזק, זה יהיה ממש חבל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2018, 15:17

מה שאישרו בחדר סגור זה לאו דווקא נחשב הצהרה מאוד רשמית או הבטחה לגיימרים, ואני רק מקווה שזה לא נכון, הONE הרגילה היא ממש חלשה, אם זה רץ עליה בלי לוותר על הרבה דברים אז יכול להיות שהמשחק לא מהפכני כמו שעושים ממנו... בא נראה, אני מניח שזה די ברור שהם מפתחים לPC ואת ההתאמות יעשו אחר כך, אני אישית לא אתפלא אם גירסאות הדור הנכחי יהיו "נכות" יחסית למחשב, ולא רק בגרפיקה, כמו GTA5, אלא יותר כמו שMORDOR היה על הPS3/360, משמע משחק פשוט יותר וללא כל המכניקות שעל הדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2018, 16:01

bling כתב:אני באמת לא מבין איך לפי הדיווחים הדבר הזה אמור לרוץ על ה PS4 וה ONE הבסיסיות. רק שזה לא יקבל שנמוך חזק, זה יהיה ממש חבל.

כמו ש-FC3 ו-BF3 רצו על הפס3 וה-360, לאט ומכוער :)
We're just normal men. We're just innocent men

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 14 יוני 2018, 16:18

Laskin כתב:מה שאישרו בחדר סגור זה לאו דווקא נחשב הצהרה מאוד רשמית או הבטחה לגיימרים, ואני רק מקווה שזה לא נכון, הONE הרגילה היא ממש חלשה, אם זה רץ עליה בלי לוותר על הרבה דברים אז יכול להיות שהמשחק לא מהפכני כמו שעושים ממנו... בא נראה, אני מניח שזה די ברור שהם מפתחים לPC ואת ההתאמות יעשו אחר כך, אני אישית לא אתפלא אם גירסאות הדור הנכחי יהיו "נכות" יחסית למחשב, ולא רק בגרפיקה, כמו GTA5, אלא יותר כמו שMORDOR היה על הPS3/360, משמע משחק פשוט יותר וללא כל המכניקות שעל הדור הבא.

זה כבר מקרה ידוע מראש.. אי אפשר להשוות שום קונסולה היום למחשב

direpenguin
Padawan

הודעהעל ידי direpenguin » 14 יוני 2018, 16:30

אני חושב אישית שאולי אתם מגזימים עם ההילולים האלה של הגרפיקה של סייברפאנק, כיום בטל פרונט 2 נראה יותר מרשים גרפית ממה שראינו עם סייברפאנר 2088 ו1080ti ב1080p מספיק כדי למקסם אותו. (אגב כנ''ל לגבי נקטלפילד 5 הקרוב שהצליח עוד יותר להתעלות לא מעט על נאטלפרונט 2. אגב ראיתם את האפקט החלקיקים שמה?? ממש מפיל לסתות). בכול מקרה, אני חושב שזאתי תהיה הגרפיקה בדור של הפס5 או 2020:
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... DsRfbfnC_A

אגב, ההטמעה של יוטיוב לא עובדת משום מה, משהו יכול לעזור???

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 יוני 2018, 16:44

בנוגע לאכזבה שלי מסייברפאנק.

לאסקין: הציפיה שלי הייתה שזה יהיה משחק שיזכיר את דאוס אקס בוויב הסייברפאנקי שלו רק מגוף שלישי (בניגוד לדאוס אקס שהוא הייברידי) במילים אחרות ציפיתי לגרסה הסייברפאנקית של המכשף 3 עם כל המשתמע מזה (רק למערכת קרב פחות מגושמת אם אפשר חחח)
אני יכול רק לומר לך שאני מקנא בך שלא רלוונטי לך אם המשחק הוא גוף שלישי או ראשון אחי.

מכל מה שנחשף לא מדובר בסתם RPG מדובר במשחק עם אלמנטים של טיפוס על קירות אקרובטיקה ופארקור, ואני מניח שאנחנו יכולים לחשוב על טיטאנפול וMirror's Edge בתור דוגמאות קודמות למשחקי FPS שעשו דברים כאלה, אבל לדעתי ברגע שיש לנו אקרובטקיה במשחק, המשחק זורם יותר מהנה יותר ומובן יותר בגוף שלישי הרבה יותר מגוף ראשון. לי אקרובטיקה בגוף ראשון תעשה מיגרנה אחרי שעה.

אז שוב, יש משחקי FPS שעשו את זה אבל לדעתי הם (משחקים כמו Mirror's Edge הכוונה) יצרו בעיה במקום שלא אמורה להיות בעיה עם ההתעקשות על גוף ראשון.
האינטרנט גם מלא עם אנשים עם מגבלות שתוהים אם הם יכולים לסיים תמשחק הזה עכשיו, צפה בזה אחי.
https://www.youtube.com/watch?v=kjRUKK0PJks

גם למה הם בדיוק נותנים לנו ליצור דמות מראש אם לא רואים אותה 99% מהמשחק? למה לוותר על דמות עם אישיות בשביל זה ? מה הם נהיו יוביסופט עם השטויות שלהם?
כמו שdivinity original sin 2 הראה אפשר גם ליצור משחק RPG עם דמויות ראשיות מוגדרות מראש ובו בבזמן לתת לשחקן ליצור דמות ראשית שהיא טאבולה ראסה באופן מוחלט לפי שמעדיף חווית משחק RPG טהורה כמה שיותר על טהרת חופש הבחירה.

אני רוצה שאם כבר יצרנו דמות מגניבה והשקענו בה נראה אותה כל המשחק עם אנימציות מושקעות.

סטיק: ההרגשה שלי היא שלמרות שאתה מלא אמונה כלפיהם (כמו לאסקין ואחרים ) אתה גם באיזשהו מקום מאוכזב. רק להבהיר אני לא מהקיצונים האלה שלא הולכים לשחק במשחק ולבטל אותו, אני אקנה אותו ואני חושב שאם הוא משחק של תקופת השקה לPS5 יהיה תענוג לקבל משחק מושקע כזה על התחלת הדור.
אבל קח בחשבון משהו אחד.

שהמפתחים דיברו כל השנים האלה על המשחק, הם הבטיחו לנו בחירה בין גוף ראשון לשלישי (הבטחה שהיתה נראת לי מובנת מאליה בגלל המכשף) למה הם פתאום בועטים בזה? כי הם חושבים שאנחנו בכיס שלהם ולא תהיה שום ביקורת? הם קצת יצרו לעצמם את הבעיה הזו ברגע שהם הבטיחו פייצ'ר שלא קיים במשחק הסופי.
ואנחנו לא מדברים פה על הבטחות לא ראליות סטיל פיטר מולינו שהבטיח לנו בדור הPS2 דברים שאין בדור הPS4. אנחנו מדברים פה על דבר שקל ליישם.

אינטר: איפה אתה הולך לשחק אותו? אולי אם אתה הולך לשחק אותו קרוב למסך PC עם כוס קפה בצד וואלה אולי זה זורם.
לאנשים כמוני שמתכננים לשקוע בו שעות על מסך ענק עם קונטרולר של PS4/PS5 זה כאב ראש.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 יוני 2018, 17:16

אני לא מכיר הכרזת עבר שהוא יהיה גוף שלישי. יכול להיות שהייתה, אבל אני לא יכול להתאכזב ממשהו שלא ידעתי.
האמת שפשוט הנחתי בלי לחשוב על זה בכלל אף פעם שהוא יהיה גוף שלישי בגלל הוויצ'ר, אבל כשראיתי שהוא גוף ראשון פשוט אמרתי "הא, סבבה. אז הם עושים אותו גוף ראשון".
אין בעיה להתאכזב ממשחק ואני ממש לא אלך איתם בצורה עיוורת, תאמין לי שאם יהיה מה להתאכזב אני אתאכזב בכיף :)
אבל אנ לא יכול להסכים עם אמירות כמו "לא זוכר אכזבה כזאת ממשחק שעדיין בפיתוח" כל עוד למעשה לא ראינו ממנו כלום.
קצת סבלנות ובכל זאת לתת לחברה שהוציאה את משחק הדור קצת זמן להנות מהספק..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2018, 19:26

DrKeo כתב:
bling כתב:אני באמת לא מבין איך לפי הדיווחים הדבר הזה אמור לרוץ על ה PS4 וה ONE הבסיסיות. רק שזה לא יקבל שנמוך חזק, זה יהיה ממש חבל.

כמו ש-FC3 ו-BF3 רצו על הפס3 וה-360, לאט ומכוער :)

כן אבל אני לא רוצה את CDPR מוציאים משחק שרץ ב-20 פריימים ונראה כמו תחת רק כדי לעמוד במילה שלהם.

Paladin או מה-שמך, סלח לי שעוד לא התרגלתי... שמע - עוד לא ראינו ממנו שנייה אחת ממבט ראשון, יכול להיות שזה ייראה באמת גרוע, לפי כל מה שאנחנו שומעים - זה ההפך המוחלט, אז לכל הפחות תמתין...
כמו כן להשוות לבאטלפרונט2? אתה זוכר שאחד מהם משחק בעולם פתוח מפוצץ בNPCs, מכוניות, בניינים עמוסים וכל מה שכולל מטרופולין? תשווה לgta או watch dogs

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 יוני 2018, 19:30

זה גלאס מן...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יוני 2018, 19:34

לא, זה פינגווין נואש :)

ואני ממש לא רואה איך באטלפרונט 2 יפה יותר, גם אם נקח בחשבון שזו כולה מפה ריקה של מולטיפלייר בלי עשירית מהמורכבות של מה ש CDPR עושה כאן.

דווקא BF הראשון היה יותר יפה בעיני באופן מוזר, לא יודע מה הם עשו לשני שמרגיש לי כאילו נראה פחות טוב.

ודרך אגב הדמו הטכני שהבאת באמת נחשב לאינדיקציה לא רעה ללמה שאפשר לצפות מהדור הבא, סוג של הערכה גם קונסרבטיבית לפי מה שהבנתי אבל כן, לכל הפחות משחקים ברמת הפקה גבוהה יראו ככה.

direpenguin
Padawan

הודעהעל ידי direpenguin » 14 יוני 2018, 23:04

עם עומס של פרטים גרפיים, כמו טקסטורות, level of detail, וכדומה בשנים האחרונות כבר לא מתהווה ממש בעייה בגלל הזיכרונות היעילים של הכרטיסים גרפיים החדשים (hbm 2, gddr 6), ליצור מפות עמוסות בפרטים, כך שאני לא רואה בעייתיות במיוחד עם החומרה הנוכחיות. אותה תקופה שהיינו תקועים עם ה 360, פס3 עם החצי ג'יגה זיכרון ram גם כבר פסה. אגב, היום למפתחים נדמה יש גם כלי פיתוח יותר מתקדמים בנוגע לשימור זיכרון caching, אם אני לא טועה ממה שהיה באותה תקופה, אם אני זוכר נכון. בכול מיקרה, אני די בטוח שcdpr אמרה שמה שהציגו הוא in game rendering, כך שגם אם לא ראינו עדיין גיימפלי, זה עדיין תקף. אגב, יאמר לזכותכם המודלים של הדמויות היו די מרשימות, אבל השאר בייחס להיום, לא הייתי אומר ממש.

בכול מקרה, הפאסיב אגרסיב הזה דיי ילדותי, ציפיתי ליותר מימכם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 91 אורחים