The Last Of Us - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

Re: The Last Of Us - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי infected aviad » 21 יוני 2013, 20:04

למשחק ההשקה הכי גדולה של 2013 עד עכשיו, עם מכירות של מעל ל-1.3 מיליון עותקים:
http://www.forbes.com/sites/insertcoin/ ... 1-3m-sold/

מבחינת הסטטיסטיקה היבשה זה "סתם" מספר גדול, לא חסרים משחקים עם השקות גדולות הרבה יותר, אבל מצד שני, תזכרו שמדובר במשחק "יחיד" ולא חלק מסדרה שהפכה למותג כמו היילו או GTA...
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 יוני 2013, 20:29

infected aviad כתב:למשחק ההשקה הכי גדולה של 2013 עד עכשיו, עם מכירות של מעל ל-1.3 מיליון עותקים:
http://www.forbes.com/sites/insertcoin/ ... 1-3m-sold/

מבחינת הסטטיסטיקה היבשה זה "סתם" מספר גדול, לא חסרים משחקים עם השקות גדולות הרבה יותר, אבל מצד שני, תזכרו שמדובר במשחק "יחיד" ולא חלק מסדרה שהפכה למותג כמו היילו או GTA...

אין דברים כאלו עושים לי את היום :)
כיף שיש פעם ב צדק במשהו ושמשחקים מוצלחים כל כך מתוגמלים בהתאם,זה ממש חשוב שמשחקים כאלו יצליחו על רקע כל המולטי והשטויות הממוחזרות שאנחנו רגילים לראות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 יוני 2013, 05:20

שיחקתי, שיחקתי שיחקתי, ופתאום הציפורים מצייצות והשמש עולה.

וואו, איזה משחק אדיר. רכבת הרים של רגשות. פחד, עצב, קרבה, רחמים, גועל, כעס, שמחה. כל כך הרבה רגשות, בזמן כל כך קצר.
פשוט משחק נהדר :)

עדין לא סיימתי אותו.
ספויילר: הצג
אני נמצא בבית החולים כרגע. מנסה למצוא את דרכי בחזרה לאלי וקצת אין לי מושג לאן ללכת.
אני לא יודע כמה אני קרוב לסוף (אבל מניח שקרוב למדי). אל תגידו לי. אני מעדיף לגלות לבד :)
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 יוני 2013, 15:48

וואו.. המשחק הזה כל כך טוב שזה מדהים.
כל ישיבה שלי על המשחק היא רק יותר ויותר טובה ואני לא יודע עוד לאן זה יכול להתפתח

אני לא יודע עוד איך יגמר המשחק, אבל
אני יכול להגיד שללא ספק ה10 דקות שבהן חושבים שג'ול מת הם מהחזקים והעצובים שיצא לי לחוות במשחק

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 יוני 2013, 15:51

Stick כתב:וואו.. המשחק הזה כל כך טוב שזה מדהים.
כל ישיבה שלי על המשחק היא רק יותר ויותר טובה ואני לא יודע עוד לאן זה יכול להתפתח

אני לא יודע עוד איך יגמר המשחק, אבל
אני יכול להגיד שללא ספק ה10 דקות שבהן חושבים שג'ול מת הם מהחזקים והעצובים שיצא לי לחוות במשחק

זה היה טאץ' פשוט מאוד נהדר.
עד הרגע שהיא ביקשה תרופות. פשוט מאוד master stroke בנרטיב, לצד שלב עם משחקיות שממש משנה את הקצב ומשפרת את הפייסינג של המשחק.
זה משהו שצריכים ללמד בבית ספר לפיתוח משחקים.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 יוני 2013, 20:35

טוב.. סיימתי את המשחק.
המשפט הראשון שאמרתי לאחי שהיה לידי כשהקרדיט התחיל לעלות זה שמדובר במשחק הטוב ביותר ששיחקתי מימיי, ובפער.
בחיים לא חשבתי שיהיה משחק, או אפילו סרט או כל דבר אחר שיגרום לי להרגיש ככה.. כלומר זאת פעם ראשונה
שהתרגשתי מלראות ג'ירפה ושהלב שלי פעם לאורך כל הקטע העלילתי האחרון.

אני מוריד את הכובע בפני נוטי דוג, ואני לא חושב שאני יכול לשחק באיזהשהו משחק בזמן הקרוב...
נערך לאחרונה על ידי Stick ב 23 יוני 2013, 01:03, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יוני 2013, 23:41

STICK תערוך דחוף, זה ספוילר! STICK
(התרגשתי מלראות -----...)

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 23 יוני 2013, 08:10

דרך אגב, מה עם המולטי של המשחק?
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

Almogj
Minion

הודעהעל ידי Almogj » 23 יוני 2013, 01:29

שיחקתי איזה 4 שעות אצל חבר במשחק. הרבה זמן לא שיחקתי במשחק כלכך אדיר! :P הכל בוא כלכך עשוי טוב,המילי הרבה יותר משל אנצ'רטד,הגרפיקה הכי טובה שראיתי,הדמויות כלכך טובות[אלי הדמות מה5 הכי טובות שראיתי^__^]

הדבר היחיד שממש מעצבן זה הקליקרס[הזומבים העיוורים] הם מתסכלים ברמות ממש והיה להם פוטנציאל אידר!. בכל מקרה משחק אחד הטובים ממש ממליץ עליו

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 יוני 2013, 13:06

bling כתב:אין דברים כאלו עושים לי את היום :)
כיף שיש פעם ב צדק במשהו ושמשחקים מוצלחים כל כך מתוגמלים בהתאם,זה ממש חשוב שמשחקים כאלו יצליחו על רקע כל המולטי והשטויות הממוחזרות שאנחנו רגילים לראות.

אני חושב שהבעיה עם המשפט הזה היא שלמשחק עצמו דווקא יש מולטי. :D

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 יוני 2013, 16:22

סיימתי את המשחק.
ממה שאנשים אמרו על הסוף, ציפיתי לאיזה משפט סיום קצת יותר מעניין, אבל הוא עדין היה מאוד מרגש.
אהבתי בערך כל החלטה שעשו במשחק הזה. עולם מדהים ואות'נטי, דמויות עמוקות ועגולות. טוויסטים קטנים בעלילה, שעושים לך קצת גוש בגרון.
מערכת היחסים של ג'ואל ואלי, שהתפתחה לאורך העלילה הרגישה טבעית והיא היתה הדבק שעשה את כל הסיפור מוצלח.

הסיום היי מצוין. אני מת על זה שג'ואל מתחיל את המשחק כחרא של בן אדם ומסיים אותו כחרא של בן אדם, שממש אכפת לו מהילדה המדהימה הזאת.
הוא לא הטוב בסיפור. הוא הרע, שמונע מהאנושות תרופה למגיפה הכי קשה בהיסטוריה שלה, בגלל שהוא אנוכי ובגלל שהוא לא רוצה לחיות בלי האדם הראשון שגרם לו להרגיש משהו, מאז שהבת שלו מתה.
בכל סיפור זומבי אחר, הייתי כועס עליו. הייתי שונא אותו וסביר להניח שהוא גם היה הצד שנגדו הייתי נלחם. בסיפור הזה, אני הייתי איתו לכל אורך הדרך ואני מבין למה הוא החליט, כמו שהוא החליט.
קשה לי לא להסכים איתו, אבל בתמונה הגדולה הוא חתיכת חרא אנוכי. מי יודע מתי עוד מישהו יהיה חסין לפטריה הזאת ויצליחו להביא אותו לאיזו מעבדה?

סיום נהדר. סיפור נהדר. משחק אדיר. אחד הטובים בהיסטוריה, ללא ספק. העבודה הטובה ביותר של נוט'י דוג עד היום.
עם כמה שאהבתי אותו, אני מקווה שלא יהיה המשך. הסיפור שלו מושלם כמו שהוא. לא צריך להוסיף לו שום דבר. עם הדמויות האלו סיימתי ואני מרגיש ממש טוב עם זה.
הדבר היחיד שאולי הייתי רוצה לראות, זה סיפורים של אנשים אחרים באותו העולם, אבל גם זה יהיה בעייתי, עם כמה שהסיפור של ג'ואל ואלי מושלם.

זה היה נהדר :)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יוני 2013, 23:41

אני מנחש שיהיה המשך, אבל בטח יקפצו לדמויות אחרות. אני מקווה אבל שיהיה DLC לסינגל, הבנתי שזה לגמרי הכיוון... אז יש להם כבר עכשיו הזדמנות לעשות משהו מטורף. :mrgreen:
בכל אופן, ככל שעובר הזמן ואני רואה יותר שיחות על המשחק - אני יותר אוהב אותו.

למי ששאל על המולטי - לוקח קצת זמן, אבל אחרי שנכנסים אליו הוא אדיר. מאוד תלוי-מיקרופון אם תשאל אותי, כי הוא כולו טקטי, אבל מעולה ומותח כמעט כמו הסינגל :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 יוני 2013, 00:36

אם כבר סיימתם את המשחק, יש סרטון נהדר בrev3games עם אדם ססלר ועוד כמה חבר'ה מדברים על המשחק.
המון ספוילרים, אז אם לא סיימתם אם המשחק, אל תראו את זה!
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יוני 2013, 01:28

יש גם בערוצים של GAMESPOT וIGN

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 יוני 2013, 13:03

אני חושב שהסוף היה מדהים, בכלל לא רק מהמשפטים האחרונים, מהרגע שמתחיל החורף המשחק מגיע לרמה אחרת לגמרי, כל השלב שפתאום צדים בשלג ואתה בטוח שג׳ול מת הוא די גאוני.
ואז פוגשים דמויות נוספות ובדרך חכמה לומדים גם את הצד השני בסיפור פתאום, הצד של אנשים אחרים שרוצים לשרוד ו״בחור משוגע עם ילדה״ פשוט רוצח אותם אחד אחד.
גם הקרבה לדמויות מדהימה בחלק הזה ובעיקר בשלבים האחרונים באביב ששם אתה איכשהו מתרגש מלראות ג׳וזפה, רק כי אלי התרגשה מזה..
ואז מגיע הסוף, וג׳ול מתגלה פתאום כאיש ה״רע״ שדואג לאינטרסים שלו ולא לפחות או יותר עתיד האנושות כמו כל גיבור משחק מצוי, אבל החיבור ביני השחקן לדמות של ג׳ולי כבר כל כך חזק, כל כך מושרש שאין לי ברירה ואני מזדהה איתו ישר ו״מבין״ למה הוא נכנס לחדר כמו איזה קרייטוס והורג שלושה מנתחים פשוטים.
ואז הסצנה האחרונה, ג׳ול הורג את מרלין שמתחננת על חייה ומשקר לאלי, מה שרק מראה שהוא עשה הכל בשביל עצמו ובגלל שהוא כבר לא יכול להתמודד עם כאב, ולא בגלל אלי. וזה פשוט כל כך.. טוב

וואי המשחק הזה פשוט גאוני ככל שאני חושב עליו יותר

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 24 יוני 2013, 21:40

Stick כתב:
אני חושב שהסוף היה מדהים, בכלל לא רק מהמשפטים האחרונים, מהרגע שמתחיל החורף המשחק מגיע לרמה אחרת לגמרי, כל השלב שפתאום צדים בשלג ואתה בטוח שג׳ול מת הוא די גאוני.
ואז פוגשים דמויות נוספות ובדרך חכמה לומדים גם את הצד השני בסיפור פתאום, הצד של אנשים אחרים שרוצים לשרוד ו״בחור משוגע עם ילדה״ פשוט רוצח אותם אחד אחד.
גם הקרבה לדמויות מדהימה בחלק הזה ובעיקר בשלבים האחרונים באביב ששם אתה איכשהו מתרגש מלראות ג׳וזפה, רק כי אלי התרגשה מזה..
ואז מגיע הסוף, וג׳ול מתגלה פתאום כאיש ה״רע״ שדואג לאינטרסים שלו ולא לפחות או יותר עתיד האנושות כמו כל גיבור משחק מצוי, אבל החיבור ביני השחקן לדמות של ג׳ולי כבר כל כך חזק, כל כך מושרש שאין לי ברירה ואני מזדהה איתו ישר ו״מבין״ למה הוא נכנס לחדר כמו איזה קרייטוס והורג שלושה מנתחים פשוטים.
ואז הסצנה האחרונה, ג׳ול הורג את מרלין שמתחננת על חייה ומשקר לאלי, מה שרק מראה שהוא עשה הכל בשביל עצמו ובגלל שהוא כבר לא יכול להתמודד עם כאב, ולא בגלל אלי. וזה פשוט כל כך.. טוב

אני לא חושב שהוא עשה את זה בשביל עצמו שהוא הרג את מארלין, לדעתי אם כמה שבסוף ג׳ואל נחשב האיש הרע אני מזדהה איתו, אחרי כל מה שראיתי איתו וכל מה שעברתי עם אלי גם אני לא הייתי מוותר עליה בשביל להציל את מה שנשאר מהאנושות, הכל נהרס וממה שהם חוו האנושות לא שווה שיצילו אותה, לסכן את החיים של אלי בשביל סיכוי שתהיה תרופת נגד לא שווה את זה לדעתי(אני מניח שאי אפשר לדעת ב100% שהיו מצליחים ליצור תרופה).
אולי גם אני בנאדם אנוכי אבל ממה שהעולם של המשחק הזה הציג, האנושות לא שווה להציל אותה ולא הייתי מוותר על הדבר היחיד הטוב בחיים האלה בשביל האנושות, אם הייתי בנעליים של ג׳ואל הייתי עושה אותו דבר. אבל זה רק אני.

אגב התחלתי את המשחק היום על Survival. הרמה הזאת מאוד מאתגרת, אין את מצב השמיעה וכמעט אין דברים לאסוף, אני כל פעם מנסה לעשות כל קטע אם אויבים בStealth מוחלט ולבזבז כמה שפחות משאבים וחיים. זה לא יהיה פשוט אבל זה כיף
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 יוני 2013, 21:59

Stick כתב:

מעניין שאתה אומר שג'ואל רצח שלושה רופאים. בעקרון, היה צריך להרוג רק אחד. יכלת לתת לשני האחרים לחיות (זה מה שאני עשיתי).
זו חלוקה מעניינת בין השחקנים.
בחירה מאוד מעניינת, בסוף המשחק, שלא באמת משפיעה על הסיפור בשום צורה, אבל כן אומרת משהו על איך כל שחקן תופס את ג'ואל.

בכלל, השימוש באלימות במשחק הזה פשוט מדהים. אני חושב שזה המחשק הראשון (פרט לחלק קטן בביושוק) שגרם לי להרתע ולהגעל מהאלימות.

הנה קומיקס של פני ארקייד על סוף המשחק. אין פה באמת ספוילר, אבל אני בכל זאת שם את זה תחת התג, ליתר בטחון:
תמונה
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 יוני 2013, 22:13

אני מודה, הרגתי גם את שני המנתחים האחרים בלי לחשוב יותר מידי, למרות שהיה ברור לי שלא חייב והם לא מהווים איום.
אבל הסיבה שעשיתי את זה היא כי חשבתי שזה מרגיש נכון, זה מה שג׳ול היה עושה כשהוא נכנס בהליכת סרסור קשוח ואחרי שכל מה שעבר הגיע לשיא ברגע הזה.
חוץ מזה, ג׳ולי כבר רצח אנשים חסרי ישע סתם, אני מזכיר לך את שני האנשים הקשורים שהוא חקר בשלב החורף, את שניהם ובייחוד את השני הוא הרג סתם ״לכיף״.
ודבר אחרון, לא התכוונתי שהריגת מרלין היא סימן לכך שג׳ול פועל בשביל עצמו ואנכיותו ובגלל שהוא לא יכול לקבל כאב שוב, המשפט האחרון שבוא הוא משק לאלי, הוא שמוכיח את זה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 יוני 2013, 22:20

Stick כתב:
אני מודה, הרגתי גם את שני המנתחים האחרים בלי לחשוב יותר מידי, למרות שהיה ברור לי שלא חייב והם לא מהווים איום.
אבל הסיבה שעשיתי את זה היא כי חשבתי שזה מרגיש נכון, זה מה שג׳ול היה עושה כשהוא נכנס בהליכת סרסור קשוח ואחרי שכל מה שעבר הגיע לשיא ברגע הזה.
חוץ מזה, ג׳ולי כבר רצח אנשים חסרי ישע סתם, אני מזכיר לך את שני האנשים הקשורים שהוא חקר בשלב החורף, את שניהם ובייחוד את השני הוא הרג סתם ״לכיף״.
ודבר אחרון, לא התכוונתי שהריגת מרלין היא סימן לכך שג׳ול פועל בשביל עצמו ואנכיותו ובגלל שהוא לא יכול לקבל כאב שוב, המשפט האחרון שבוא הוא משק לאלי, הוא שמוכיח את זה

אני גם חושב שזה הדבר שג'ואל היה עושה.
כשאני שיחקתי, פשוט מיהרתי לאלי, אז לא התייחסתי יותר מדי לשני הרופאים האחרים.

הריגת מרלין זו עוד תזכורת לכך שהוא מאוד אלים ודי רצחני. הוא רצח אישה חסרת אונים, בדם קר, רק כדי לוודא שהיא לא תצליח לנחש איפה הוא ואלי נמצאים.
זה שהוא שיקר לאלי, היה מאוד מעניין. בעיקר הקטע שלא ברור לגמרי אם אלי מאמינה לו או לא. נראה שהיא חושדת שהוא לא אומר לה את האמת ושהיא מספרת לו על כל החברים שנהרגו, אבל היא רוצה שהוא ישקר לה.
יכול להיות שחלק מהיכולת של מישהו לשרוד בעולם הזה, זה לשקר לעצמך ונראה שאלי היתה צריכה את השקר הזה גלוי, כדי להצליח להאמין לו בעצמה.

המשחק נגמר ברגע מאוד עצוב. מעטים המפתחים שמעזים לעשות דבר כזה וזו חלק מהגדולה שלו, לפי דעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Eyal708
Padawan

הודעהעל ידי Eyal708 » 24 יוני 2013, 21:26

שיחקתי כמה שעות ואני פשוט מת על המשחק הזה.
בהתחלה הגיימפלי לא הלהיב אותי, ורוב המשחק היה קאטסינס,אבל מאיזשהו שלב המשחק נכנס להילוך גבוה ונהיה מאוד כיפי.
הדבר הראשון שהרשים זאת הגרפיקה שהיא מדהימה: הפרצופים,הרקע, הפרטים הכל נראה מעולה.
לא חשבתי שאפשר להתקדם על הps3 אחרי אנצ'רטד 1-2 אבל מסתבר שכן.
אני משחק על hard וזה בהחלט מאתגר, אבל אני אוב את זה שמשלמים על טעויות וצריך לחשוב ולתכנן טוב.
גם המגוון של הנשקים והאפשרויות להרוג מוסיף למשחק,יש כמה טקטיקות ודרכים לגשת לקרב וזה כיף שיש סוג של בחירה במשחק כל כך לינארי.
יש לי גם שאלה:
אפשר לשדרג נשקים בכל מקום ולא הבנתי את זה,או שיש רק נקודות מסויומות?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2013, 00:07

Eyal708 כתב:שיחקתי כמה שעות ואני פשוט מת על המשחק הזה.
בהתחלה הגיימפלי לא הלהיב אותי, ורוב המשחק היה קאטסינס,אבל מאיזשהו שלב המשחק נכנס להילוך גבוה ונהיה מאוד כיפי.
הדבר הראשון שהרשים זאת הגרפיקה שהיא מדהימה: הפרצופים,הרקע, הפרטים הכל נראה מעולה.
לא חשבתי שאפשר להתקדם על הps3 אחרי אנצ'רטד 1-2 אבל מסתבר שכן.
אני משחק על hard וזה בהחלט מאתגר, אבל אני אוב את זה שמשלמים על טעויות וצריך לחשוב ולתכנן טוב.
גם המגוון של הנשקים והאפשרויות להרוג מוסיף למשחק,יש כמה טקטיקות ודרכים לגשת לקרב וזה כיף שיש סוג של בחירה במשחק כל כך לינארי.
יש לי גם שאלה:
אפשר לשדרג נשקים בכל מקום ולא הבנתי את זה,או שיש רק נקודות מסויומות?

נשק לטווח קצר, אפשר לשדרג בכל מקום, אם יש לך סלוטייפ ומשהו חד, לחבר אליו (זה נותן לך הריגה במכה אחת, אבל השדרוג נשבר אחרי כל שימוש).
את שאר הנשקים, אפשר לשדרג רק כאשר אתה מוצא work bench בכל מיני מקומות בעולם. לרוב זה איזה שולחן עם מנורה, אז הם די בולטים בשטח.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יוני 2013, 08:29

את האמת שהדבר היחידי שלא הפיל אותי במשחק זה הגרפיקה, אנצרטד 3 נראה הרבה יותר טוב לפי דעתי.
כלומר הפרצופים והאנימציה המדהימה נראים מעולה כמיטב המסורת של נוטי דוג, וגם העיצוב מדהים לפרקים והתאורה נהדרת, אבל חוץ מזה הכל בינוני מינוס וזה צרם לי בעיקר בקטעים שבהם מסתכלים לאיזה משהו באופק, והכל פשוט נראה רע.
הצטערתי לא אחת במהלך המשחק שהוא לא יצא לPS4

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 יוני 2013, 17:55

Stick כתב:את האמת שהדבר היחידי שלא הפיל אותי במשחק זה הגרפיקה, אנצרטד 3 נראה הרבה יותר טוב לפי דעתי.
כלומר הפרצופים והאנימציה המדהימה נראים מעולה כמיטב המסורת של נוטי דוג, וגם העיצוב מדהים לפרקים והתאורה נהדרת, אבל חוץ מזה הכל בינוני מינוס וזה צרם לי בעיקר בקטעים שבהם מסתכלים לאיזה משהו באופק, והכל פשוט נראה רע.
הצטערתי לא אחת במהלך המשחק שהוא לא יצא לPS4

אני נוטה להסכים איתך פה.
אני חושב שמדובר במשחק שאולי דוחף הכי חזק את החומרה,אי אפשר באמת להשוות את מה שנוטי עושים פה למסדרונות הצרים והמהונדסים של אנצ׳רטד,הם בנו פה סצינות עם המון פרטים עם סקייל הרבה יותר גדול ועם מנוע תאורה אולי הכי מתקדם על הפס3,יחד עם זאת לכל הסקאלה ורמת הפרטים הגבוהה הזו יש מחיר וזה מתבטא ב IQ הבעייתי של התמונה,יותר מדי ג׳אגיז וטקסטורות שלעיתים מטושטשות,התמונה לא מספיק נקייה כתוצאה מזה למרות שאין ספק שהמשחק הרבה יותר מתקדם טכנית מאנצ׳רטד.

אני חושב שהיום אם המשחק הזה היה יוצא לפיסי עם כל השיפורים המתבקשים הוא היה אחד היפים בשוק כולל כל השמות הכבדים שעל הפיסי,גם בגרסה הנוכחית רואים את הפוטנציאל של המנוע ולכן זה אולי לא מפתיע שנוטי דוג החליטו להמשיך איתו לדור הבא במקום לבנות חדש.
גם אני כמוך במהלך הנופים והסביבות המאוד מרשימות הרהרתי איך זה היה נראה אם היה מקבל פורט לפס4,אין ספק שזה היה משדרג את החוויה למרות שצריך לציין שגם ככה הוא אחד המרשימים,רק שבאמת בגלל מגבלות החומרה המנוע לא מוצג במלוא הדרו.

מה שכן על הגיימפליי ושאר הדברים אין מה לדבר,הוא לא רואה ממטר את אנצ׳רטד,אני אומנם רק בהתחלה יחסית אבל אני מרגיש שיש פה סיכוי טוב לאחד ממשחקי הדור מבחינתי...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 יוני 2013, 19:58

אני חייב לקחת ממישהו PS3 עם UC2+3, המשחק הזה ועוד איזה שניים שאני לא זוכר כרגע שבא לי לשחק. :P.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 יוני 2013, 05:10

Klayman כתב:אני חייב לקחת ממישהו PS3 עם UC2+3, המשחק הזה ועוד איזה שניים שאני לא זוכר כרגע שבא לי לשחק. :P.

לא יודע עד כמה אנצ׳רטד 2 יהיה טוב היום,זאת אומרת אני בטוח שהוא עדיין יהיה לך מהנה מאוד והכל אבל ב 2009 כל הגראפיקה וה set pieces היו בעל אפקט הרבה יותר חזק,גם הגיימפליי של הקאבר היה פחות מאוס ביחס להיום.

ועל אנצ׳רטד 3 אין מה לדבר,משחק פחות טוב מהשני גם ביחס לזמן שיצאו וגם היום באופן אבסולוטי,עלילה מטופשת והרגשה של משחק שנבנה סביב ה set pieces ולא להיפך.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים