משחקי 2019

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2019

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2019, 22:19

שיעשו באטל פס ומי שקנה את המשחק שיקבל את הראשון חינם או משהו כזה.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 פברואר 2019, 23:37

טוב צפיתי באיזה יוטיובר ששיחק אייפקס לג'נדס
ונתן רשמים

הוא מאוד אהב את המישחקיות ,ואת הגרפיקה

הוא לא אהב שיש רק מפה אחת במישחק
ועוד יותר לא אהב את המחירים של הקוסמטיקה
עם אני זוכר נכון ,או אמר שחלק מהקוסמטיקה
עולה 19 דולר ,שזה די מטורף

הוא גם הראה את המקום שאפשר לקנות שם
כסף של המישחק ,בכסף אמיתי
עם אני זוכר נכון ,החבילת כסף היקרה ביותר
שאפשר לקנות ,עולה 80 דולר
כמובן זה כניראה לא מוגבל ,ומין הסתם אפשר לקנות
הרבה חבילות כאלו

אז המישחק אולי חינמי ,ואולי כיף לשחק בו
אבל המחירים של הקוסמטיקה ,ניראים לי מוגזמים
ואולי יגרמו למישחק למות מהר
זה כבר לא באמת מיקרו תשלומים ,כי זה לא מחירים זולים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 פברואר 2019, 11:24

וואו... כמה אמיץ... כמה חשוב... מסתבר ש-2 דמויות מAPEX LEGENDS הן חברות בקהילת הLGBTQAA+ !!!!
אחד הוא הומו/ביסקסואל, והשנייה נונ-בינארית.
https://www.gamerevolution.com/news/493 ... bloodhound

יום חג לייצוג הוגן של כל הקהילות באשר הן...
אה רגע, אבל אין אינטרסקס, אין יהודי, אין בכלל צ'רקסים, אין נכים מכל סוג שהוא, אין מלוכסנים, אין ג'ינג'ים ואין שמנות :(
לא באמת מתכוון לפתוח את זה פה מעבר, אבל כמה שזה פתאטי, בחיי...
זוכרים את התקופה ההיא שבה לא היו משתפים אותנו בחיי המין של דמויות במשחקים ללא עלילה? OOOO..... I 'MEMBER

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 07 פברואר 2019, 11:34

פשוט מגוחך. אני לא מבין למה היו צריכים לפתוח את קופת השרצים הזאת. ויותר מזה, אני לא מבין למה צריך להתחנף לאנשים שהזהות שלהם מסתכמת מבחינתם בנטייה המינית שלהם. כמה רדודים אפשר להיות ?

בהמשך לכל נושא הייצוג במשחקים, אני ממליץ לצפות בסרטון הזה שמסכם בצורה מצויינת לדעתי את הסוגיה:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 פברואר 2019, 12:00

אצפה בזה מאוחר יותר...
העניין הוא שזה כל כך שקוף שזה סתם איתות חסר כל קשר לתכניות האמיתיות שלהם לדמויות ולמשחק, שגם בקהילה עצמה כבר לא מברכים ומבינים שזה יותר גורם לתגובות שליליות מאשר חיוביות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 פברואר 2019, 14:09

אם אין לכם כוח לראות את כל הסרטון, תקפצו ל1:40:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 פברואר 2019, 15:19

אני רוצה להגיד שני דברים מעניינים על APEX:
1) רשימת החברים שלי באוריג'ן כמעט והכפילה את עצמה, כל ה"חברי בליזארד" שלי הורידו את אוריג'ן בגלל APEX.
2) אתמול לקח לי 4:30 דקות למצא משחק ב-OW, לרוב זה לוקח סביבות ה-1:30. יש משתנה אחד שאולי גרם לזה, אני עכשיו עושה משחקי דירוג ראשונים עם הSMURFF שלי (כלומר משתמש חדש בדרגה 25) מה שאולי מקשה על האלג' למצא לי קבוצה/אוייבים. אבל למרות זה, 4:30 דקות למצא משחק זה כמעט חסר תקדים וזה קרה 4 פעמים ברצף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 פברואר 2019, 15:39

וואו, זה היה מהר (: זמן התגובה של גיימרים לשינויים בשוק אף פעם לא מפסיק להפתיע

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 פברואר 2019, 19:09

Laskin כתב:וואו... כמה אמיץ... כמה חשוב... מסתבר ש-2 דמויות מAPEX LEGENDS הן חברות בקהילת הLGBTQAA+ !!!!

יום חג לייצוג הוגן של כל הקהילות באשר הן...
אה רגע, אבל אין אינטרסקס, אין יהודי, אין בכלל צ'רקסים, אין נכים מכל סוג שהוא, אין מלוכסנים, אין ג'ינג'ים ואין שמנות :(
לא באמת מתכוון לפתוח את זה פה מעבר, אבל כמה שזה פתאטי, בחיי...
זוכרים את התקופה ההיא שבה לא היו משתפים אותנו בחיי המין של דמויות במשחקים ללא עלילה? OOOO..... I 'MEMBER

חחח חייב להודות שכל התופעה המטורללת הזו משעשעת אותי.

MK11 נראה אדיר, גם טכנית וגם בגיימפליי נראה מאוד מהנה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 פברואר 2019, 21:27

מישהו ביוטיוב ,טרח לעשות סרטוני השווה
לאנטם
מה שהוצג בe3 2017
מול מה שעומד לצאת בפועל

אנטם אולי ניראה טוב גרפית ,אבל הירידה
באיכות הגרפית מול מה שהוצג ב2017
מאוד גדולה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 פברואר 2019, 10:59

אייפקס לג׳נדס הגיע ל-10 מליון שחקנים, ומעל מליון שחקנים במקביל. מרשים מאוד... רוב ה״מקצוענים״ של פורטנייט בטוויץ׳ כרגע משחקים בו.
מעניין כמה זמן זה יחזיק, מקווה מאוד שהם ערוכים לעדכונים מקוריים ומעניינים ולא יפלו איפה שאחרים נפלו... פורטנייט אני מניח עדיין ישלוט השנה, הוא הרבה יותר ״קליל״ בגישה שלו ובמספר הפלטפורמות שהוא נמצא עליהן, אבל נראה שיש פה משהו שיחתוך להם את ההכנסות

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2019, 20:56

יוביסופט משחררים כל הזמן תוכן של the division 2, טריילרים, רשמים בכל מקום...
וזה לא שהוא נראה רע, אבל המשחק הזה יוצא בערך שלושה שבועות אחרי Anthem ופונה בדיוק לאותו קהל יעד... רק שבמשחק אחד אתה משחק חייל משעמם בעולם ריק ומשעמם ובשני אתה סופר הירו שעף בעולם פנטזיה מרהיב... המשחק הזה DOA. הם צריכים לשחרר אותו ב-30 דולר כדי שאנשים אשכרה ירכשו אותו

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 פברואר 2019, 22:59

מישהו כאן שיחק בדמו של dmc5? דעות? מחשבות?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2019, 23:03

Klayman כתב:מישהו כאן שיחק בדמו של dmc5? דעות? מחשבות?

המחשבה העיקרית שלי היא למה הדמו לא יצא גם לpc?

לאסקין, הדוויז׳ן מכר כל כך טוב ובכלליות כל המשחקים הללו של יובי מוכרים כל כך טוב (נניח גוסט ריקון מכר בצורה הסטרית ומי דבר על המשחק הזה בכלל?) שלא הייתי מזלזל בדוויז׳ן 2.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 פברואר 2019, 23:47

יחסית אהבתי את הדמו, אבל הרגשתי שהוא נורא קצר וקשה מאוד לקבל תחושה אמיתית מהמשחק. הגרפיקה נראית ממש טובה, אבל בסרטוני המעבר היו גמגומים משום מה.. סה"כ נראה כמו יורד ראוי לסדרה (אני מאלה שחושבים שהקודם של ninja theory היה מצוין בזכות עצמו).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 פברואר 2019, 00:17

כן שיחקתי בדמו, כבר שכחתי מה זה לשחק במשחקי אולד סקול שכאלו שאם אתה מת בקרב בוס מתחילים הכל מההתחלה :(

אני לא מומחה לז׳אנר אבל עושה רושם מאוד איכותי, נראה מצויין ומרגיש מעולה, לא עושה מהפכות או משהו אבל אני בטוח שהוא יהיה entry מאוד ראוי לסדרה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 פברואר 2019, 10:58

הוא די טוב. באמת קצר מדי, קצת קשה לקבל תחושה אמיתית על המשחק אבל בכל הקשור להרגשה של הדמות, האקשן, מערכת הקרב הוא בהחלט עובד טוב כמצופה. בכלל אני מניח ש'כמצופה' זו ההגדרה הכי מדויקת בכל הקשור למשחק הזה.
אולי הפתעה אחת היא שהוא גם נראה נהדר, אבל איכשהו עדיין קצת מוזר לי לראות משחק אקשן כמו זה במראה ריאליסטי כל כך :).
בכל מקרה אני גם כן אהבתי את dmc המערבי בתור מה שהוא היה, וכמובן שגם את הקודמים. שיחקתי בחצי מdmc4 לפני כמה חודשים והחדש מרגיש ממש כמוהו, שזה טוב אבל קצת מיושן.
ובכלל סך הכל המשחקים בזאנר נהיו קצת יותר מתוחכמים היום, עם דגש על עיצוב עולם או על מכניקת גיימפלי ייחודית וכבר לא רואים משחקים שנשענים כמעט בלעדית על מערכת קרב מורכבת יחסית ומבוססת קומבואים. אז מה שיוצא זה שהמשחק יכול גם להרגיש טיפה מיושן ואולד סקול, ולצד זה להיות מרענן..
אז בסופו של דבר עבר הרבה זמן מהמשחק האחרון בסגנון ששיחקתי, כנראה שאקנה אותו אפילו בהשקה רק בגלל זה (בהתאם לביקורות), אבל לא הייתי רוצה לראות עכשיו רנסנס של הזאנר. הכיוון שלקחו משחקים כמו ניהו או בלאדבורן הוא חיובי בעיניי, ובאופן חד משמעי אין ספק שאני הרבה יותר מחכה לסאקירו שיוצא שבועיים אחריו :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 פברואר 2019, 14:41

לא משחק בדמו כי עוד שנייה גם ככה המשחק יוצא ומעדיף לא לראות ממנו הרבה יותר מדי, אבל אני כן קצת חושש מהדמות V שהיא לא בדיוק נלחמת לבד ומדובר בחלק מעט יותר "טקטי" בגיימפליי... מישהו יכול להגיד לי אם זה מהנה איתו? מה זה משחק מבוסס קומבואים שהדמות שלך לא ממש תוקפת? :) נשמע לי משונה וגם אם מגוון - קצת לא קשור.

אגב, אני מעריץ של הסדרה DMC וסיימתי את כל המשחקים בסדרה מספר לא קטן של פעמים, אבל גם אני מוצא את עצמי השנה יותר מצפה לSEKIRO למשל, וזאת למרות שבחיים לא שיחקתי במשחק SOULS. פשוט משהו פה בDMC קצת מרגיש "חוזר על עצמו"

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 פברואר 2019, 17:56

Laskin כתב:וואו... כמה אמיץ... כמה חשוב... מסתבר ש-2 דמויות מAPEX LEGENDS הן חברות בקהילת הLGBTQAA+ !!!!

לא צריך לנפח את זה מעבר לפרופורציות האמיתיות של זה: זה משחק אונליין נטול עלילה אמיתית, ככה שמבחינה שיווקית זה תמיד טוב לעשות קצת pandering בשביל רושם של "ייצוגיות": זה גם מספק עוד coverage למשחק, וגם מגדיל את מרחב התמרון עבור cosplay (לא שונה מזה שקוג'ימה עיצב את quiet בצורה שהוא עיצב אותה לטובת fan service).
בסופו של דבר במקרה של דמות אחת מאוזכר איזשהו פרט נידח ב-bio שלו (היה לו חבר עם אופנוע) באיזה עמוד נידח באתר של המשחק, המקביל המודרני לit's in the game manual. אצל הדמות השניה זה אפילו יותר מצחיק כי מדובר בסך הכל בהעתקה של עיקרון ה-Pyro מTF2: הוא מוסתר במסכה ולכן אנחנו לא באמת יודעים אם הוא גבר או אישה, וזה פשוט האהבלים הרגילים בעיתונות המשחקים (המקור התחיל ב-RPS ומשם הועתק-הודבק, כמה לא מפתיע) שהחליטו לעוות את זה כדי לייצר כותרות.
ורק כדי לקבל פרופורציה כמה עיתונות המשחקים התדרדה למחוזות מביכים, תדמיינו שאתם יושבים במסיבת עיתונאים של המשחק ויש לכם הזדמנות חד פעמית לשאול על המשחק לפני שהוא יוצא לציבור הרחב. איזו שאלה תשאלו כך שהיא באמת תכבד את הקהל שלכם ואת המפתחים שעובדים על המשחק? אם השאלה שלכם היא "האם הרובוט מזיין?" אז כנראה שיש לכם עתיד בRPS.
https://www.rockpapershotgun.com/2019/0 ... le-royale/
With this in mind, just as our interview is wrapping up, I take the time to ask Frechette the only lore question that really matters. Does the robot fuck?
Frechette laughs and claps his hands together. Some may have taken this as a gesture of shocked amusement, but I’m sure he was just overjoyed that in a room full of streamers and press, someone was finally asking the real questions.
נשבע שאני יכול להרגיש את רמות הcringe בחדר בזמן שנשאלה השאלה הזו רק מהטקסט עצמו.

DrKeo כתב:אני רוצה להגיד שני דברים מעניינים על APEX:
1) רשימת החברים שלי באוריג'ן כמעט והכפילה את עצמה, כל ה"חברי בליזארד" שלי הורידו את אוריג'ן בגלל APEX.
2) אתמול לקח לי 4:30 דקות למצא משחק ב-OW, לרוב זה לוקח סביבות ה-1:30. יש משתנה אחד שאולי גרם לזה, אני עכשיו עושה משחקי דירוג ראשונים עם הSMURFF שלי (כלומר משתמש חדש בדרגה 25) מה שאולי מקשה על האלג' למצא לי קבוצה/אוייבים. אבל למרות זה, 4:30 דקות למצא משחק זה כמעט חסר תקדים וזה קרה 4 פעמים ברצף.

אם כבר רשימת חברים, אז עוד משהו מעניין הוא שהמשחק מאפשר לך להתחבר עם משתמש הסטים שלך ולייבא אוטומטית את רשימת חברי הסטים שלך... אז אני בכלל צופה אינפלציה של משתמשים. נראה לי שהמשחק הזה הוא הדבר הכי טוב שקרה לEA בשנים האחרונות, ומצדיק לבדו את הרכישה של Respawn.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 פברואר 2019, 08:19

Stick כתב:

הוא די טוב. באמת קצר מדי, קצת קשה לקבל תחושה אמיתית על המשחק אבל בכל הקשור להרגשה של הדמות, האקשן, מערכת הקרב הוא בהחלט עובד טוב כמצופה. בכלל אני מניח ש'כמצופה' זו ההגדרה הכי מדויקת בכל הקשור למשחק הזה.
אולי הפתעה אחת היא שהוא גם נראה נהדר, אבל איכשהו עדיין קצת מוזר לי לראות משחק אקשן כמו זה במראה ריאליסטי כל כך :).
בכל מקרה אני גם כן אהבתי את dmc המערבי בתור מה שהוא היה, וכמובן שגם את הקודמים. שיחקתי בחצי מdmc4 לפני כמה חודשים והחדש מרגיש ממש כמוהו, שזה טוב אבל קצת מיושן.
ובכלל סך הכל המשחקים בזאנר נהיו קצת יותר מתוחכמים היום, עם דגש על עיצוב עולם או על מכניקת גיימפלי ייחודית וכבר לא רואים משחקים שנשענים כמעט בלעדית על מערכת קרב מורכבת יחסית ומבוססת קומבואים. אז מה שיוצא זה שהמשחק יכול גם להרגיש טיפה מיושן ואולד סקול, ולצד זה להיות מרענן..
אז בסופו של דבר עבר הרבה זמן מהמשחק האחרון בסגנון ששיחקתי, כנראה שאקנה אותו אפילו בהשקה רק בגלל זה (בהתאם לביקורות), אבל לא הייתי רוצה לראות עכשיו רנסנס של הזאנר. הכיוון שלקחו משחקים כמו ניהו או בלאדבורן הוא חיובי בעיניי, ובאופן חד משמעי אין ספק שאני הרבה יותר מחכה לסאקירו שיוצא שבועיים אחריו :).

הגיף של הילדה שאומרת Why not both :)

יש מקום לשני הסגנונות, חברות כמו קאפקום ופלטניום יכולות להמשיך עם הז׳אנר בצורה המסורתית שלו ומפתחות אחרות כמו FROM או טים נינג׳ה ימשיכו עם הז׳אנר כפי שסולס עיצב אותו, כולם מרוצים :)

לאסקין לא היה בדמו קטע עם V אז לא ברור איך זה מרגיש.

ו RPS מביכים ברמות, נראה שהכתב התבלבל וחשב שהוא יושב עם המפתח על כוס בירה ב 2 בלילה ולא במסיבת עיתונאים רשמית :roll:

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 11 פברואר 2019, 10:00

swym כתב:
Laskin כתב:ורק כדי לקבל פרופורציה כמה עיתונות המשחקים התדרדה למחוזות מביכים, תדמיינו שאתם יושבים במסיבת עיתונאים של המשחק ויש לכם הזדמנות חד פעמית לשאול על המשחק לפני שהוא יוצא לציבור הרחב. איזו שאלה תשאלו כך שהיא באמת תכבד את הקהל שלכם ואת המפתחים שעובדים על המשחק? אם השאלה שלכם היא "האם הרובוט מזיין?" אז כנראה שיש לכם עתיד בRPS.

שאלת "האם הרובוט X מזיין" היא Running Gag שחוזר בתעשייה כבר שנים (גם בתקשורת המסקרת, גם אצל המפתחים עצמם). הוא קצת... ילדותי ומפגר בעיניי, אבל בסך הכל היה שם מישהו שהסתחבק עם הקולגות שלו, ואם האווירה באותה מסיבת עיתונאים היתה פתוחה וקלילה (כמו שהאווירה במסיבות עיתונאים כאלה נוטה להיות ברוב המקרים) זה לא חריג ובוודאי לא "מחוז מביך".

כמו כן - אם אתה חושב שאותה מסיבת עיתונאים היתה ה"ההזדמנות החד פעמית" של אנשי RPS לשאול את המפתחים שאלה על המשחק לפני שהוא יוצא לציבור הרחב, אתה ממש ממש ממש טועה. הק, באותו אירוע ממש המפתחים נתנו לעיתונאים סשני ראיונות אישיים, וזה בלי לדבר על תיאום של ראיונות טלפוניים / מיילים מרחוק.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 פברואר 2019, 11:08

bling כתב:
Stick כתב:

הגיף של הילדה שאומרת Why not both :)

יש מקום לשני הסגנונות, חברות כמו קאפקום ופלטניום יכולות להמשיך עם הז׳אנר בצורה המסורתית שלו ומפתחות אחרות כמו FROM או טים נינג׳ה ימשיכו עם הז׳אנר כפי שסולס עיצב אותו, כולם מרוצים :)

לאסקין לא היה בדמו קטע עם V אז לא ברור איך זה מרגיש.

ו RPS מביכים ברמות, נראה שהכתב התבלבל וחשב שהוא יושב עם המפתח על כוס בירה ב 2 בלילה ולא במסיבת עיתונאים רשמית :roll:

אין בעיה, אני אקנה את שניהם, אבל בכל זאת יש לי אחד שמועדף :).
בכל מקרה זה לא שקאפקום מוציאים באמת משחקים כאלה כרגע, כלומר הנה עכשיו יוצא dmc 5 אבל הפעם הקודמת שהם עשו משחק H&S אולד סקול הייתה לפני 11 שנים (גם dmc המערבי היה נסיון לקחת כיוון קצת שונה. אמנם אישית די חיבבתי אותו, אבל מעשית הוא נכשל. הוא מצד אחד לא היה מספיק שונה ומצד שני לא מספיק קרוב, נפל בין הכסאות.), ככה שאם במקום dmc 5 הם היו הולכים על משהו חדש ומעניין משלהם הייתי שמח יותר.
שוב, סך הכל עבר יותר מעשור מdmc 4 ככה שכן נחמד לחזור למשחק בוייב קצת ישן יותר, עכשיו, אבל אם זה יהפוך עכשיו לקטע רגיל ועוד שלוש שנים יהיה dmc 6 וכו'.. קצת יהיה קשה להתעלם מהעובדה שהזאנר התפתח בזמן הזה וחבל שהם לא לוקחים קצת חופש יצירתי כמו באמת FS או טים נינג'ה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 פברואר 2019, 16:06

מחר נקבל טריילר לייב אקשן של anthem מהבמאי של district 9 דרך studio oats הכשרוניים... יעלה נראה לי ב-16:30 או 17:30 שעון ישראל בערוץ היוטיוב שלהם

זה צריך להיות אחד הטריילרים הטובים ביותר אי פעם, אבל אין ציפיות גבוהות או משהו, כן? בלי לחץ...

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 פברואר 2019, 22:00

מטרו אקסודוס עם ממוצע 80/83 אחרי כ-27 ביקורות. מאכזב קצת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 פברואר 2019, 22:15

מטרו 2033 היה עם 81 ו-last light היה עם 82 אז אנחנו במגמת שיפור :)
אבל כן, בהחלט מאכזב אם הוא לא יצליח לרומם את הפרנצ'יז לרמת ה90.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 96 אורחים