משחקי 2019

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

Re: משחקי 2019

הודעהעל ידי erezronen » 18 פברואר 2019, 15:42

swym כתב:
erezronen כתב:שאלת "האם הרובוט X מזיין" היא Running Gag שחוזר בתעשייה כבר שנים (גם בתקשורת המסקרת, גם אצל המפתחים עצמם). הוא קצת... ילדותי ומפגר בעיניי, אבל בסך הכל היה שם מישהו שהסתחבק עם הקולגות שלו, ואם האווירה באותה מסיבת עיתונאים היתה פתוחה וקלילה (כמו שהאווירה במסיבות עיתונאים כאלה נוטה להיות ברוב המקרים) זה לא חריג ובוודאי לא "מחוז מביך".

כמו כן - אם אתה חושב שאותה מסיבת עיתונאים היתה ה"ההזדמנות החד פעמית" של אנשי RPS לשאול את המפתחים שאלה על המשחק לפני שהוא יוצא לציבור הרחב, אתה ממש ממש ממש טועה. הק, באותו אירוע ממש המפתחים נתנו לעיתונאים סשני ראיונות אישיים, וזה בלי לדבר על תיאום של ראיונות טלפוניים / מיילים מרחוק.

ייתכן ש"does the robot fuck" זה ראנינג גאג מטורף בתעשייה... הוא כזה פופולארי שאין לו אפילו אזכור בודד קודם בגוגל. אבל אפילו אם זה היה מם מתועד, יש הבדל בין לשאול את זה בראיון לבין לבנות על זה (ועל עיוות העובדה שאנחנו לא יודעים אם אחת הדמויות היא בן או בת מאחורי המסיכה) כתבה. זה כבר בהחלט משהו מביך.
אגב, אני גם לא חושב שבמקרה הזה ל-RPS היו יותר מידי הזדמנויות לראיונות נוספים: EA לקחו גישה ממש שונה עם המשחק, הוא קיבל כמעט אפס lead-up מבחינת מרקטינג וחשיפה תקשורתית, ואפילו פה רוב הפוקוס היה בכלל על סטרימרים ולא על עיתונאים (משהו שגם הצליח לעצבן כמה מהם. אבל לEA זה עבד יופי).

bling כתב:מאוד הזוי, המשחק נראה מעולה אזכנראה שהמנוע כמו במקרה של באטמן שעדיין נחשב לאחד המשחקים היפים של הדור עבר כאלו מודיפיקציות שבקושי אפשר לזהות אותו.

ו-Apex רץ על Source Engine, ואיפשהו במנוע של Black Ops 4 יש ID Tech 3. אלו בסופו של דבר מנועים שמציעים למפתחים גישה מלאה לקוד, ככה שאחרי כמה איטרציות איתם זה כבר מוצר שונה לחלוטין שרחוק מאד מהמנוע המקורי.

או ש... לא יודע, אתה לא קהל היעד של האתר הזה? וזה גם בסדר ועדיין לא הופך את הדברים שהם כותבים והסגנון שלהם לביזיוני / מביך / תת-רמה? העובדה שאתה לא מכיר את הבדיחה החוזרת הזאת די מוכיחה את זה הרי. אתה לא חלק מקהל הקוראים של האתר הזה. זה סבבה (רוצה לשמוע סוד? גם אני מאוד לא אוהב את הגישה שלהם והפעם האחרונה שקראתי שם משהו היתה לפני שנים). יש כנראה מספיק אנשים שכן, אחרת האתר הזה כנראה לא היה שורד כל כך הרבה זמן. מותר לאנשים לא לאהוב דברים. וגם לאהוב אותם. הכל בסדר.

הצוות של Respawn נתנו ראיונות אישיים במסיבת העיתונאים בה הם חשפו את המשחק בפני עיתונאים, שהתקיימה כמה שעות לפני מסיבת העיתונאים בה הם חשפו את המשחק בפני משפיענים (הנה, למשל, תוצר של ראיון כזה: https://www.giantbomb.com/shows/respawn ... 2970-18756 ) . זה משהו שקרה ואני מתקשה להבין למה אתה מנסה לטעון שלא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 פברואר 2019, 18:14

התחילו לצאת ביקורות ראשונות ל Anthem, נראה שהמשחק בדרך לכישלון ביקורתי:

Techradar נתנו 3/5:

Anthem is an immensely fun game wrapped up in a dull story and a repetitive end-game. It will no doubt get better as time goes on, but this isn’t a great starting point.

VG247 ללא ציון אבל עם שורה תחתונה רעה:

I went into Anthem with an open mind. It’s a game I wanted to succeed from a studio I’ve always been fond of. Unfortunately, it’s everything everyone feared at reveal. It’s a hollow experience that’s been designed to appeal to the widest market possible while squeezing more money out of those who are hooked in by its doggy treat design.

אתר בשם Boomstick Gaming נתנו לו 6.9 מ 10:

It’s not quite the endlessly fun online grind-a-thon experience that will have you logging on nightly for months, but instead, Anthem is a fairly competent action RPG shooter.

בתקופה מתה ללא פורטנייט ו APEX וטרום ההתפוצצות של דסטיני ודומיו היתרונות של המשחק הזה (והז׳אנר הזה בכלליות) היו מספיקים כדי שיהפך ללהיט ענק למרות שהוא בינוני להחריד, היום? גם ההצלחה בקופות ממש לא בטוחה למרות שמבחינת EA הם מסמנים את כל הקופסאות ״הנכונות״.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 19 פברואר 2019, 18:25, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2019, 18:22

אני בטוח שעכשיו כולם שמחים שזה מה שביוור עבדו עליו 6 שנים במקום נניח KOTOR 3 כשיש ל-EA את הרשיון של מלחמת הכוכבים והם יורקים שיניים להצליח להוציא משחקים בפרנצ'ייז.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2019, 18:29

טיזר מפלטינם?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 19 פברואר 2019, 19:17

DrKeo כתב:אני בטוח שעכשיו כולם שמחים שזה מה שביוור עבדו עליו 6 שנים במקום נניח KOTOR 3 כשיש ל-EA את הרשיון של מלחמת הכוכבים והם יורקים שיניים להצליח להוציא משחקים בפרנצ'ייז.

לגמרי.

איפה ME שלי....
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 פברואר 2019, 16:00

אקטיוויז'ן רואה ש-BO4 מקבל בראש מ-APEX. אז מה התשובה שלהם? הם הוסיפו LOOT BOX ל-BO4 :/

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 פברואר 2019, 19:53

תמונה

lol

מקווה שהביקורות הרעות יגררו מכירות רעות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 פברואר 2019, 21:17

יש במשחק דברים הרבה יותר גרועים מזה כרגע. למשל לא מעט שחקנים סובלים מבאג שגורם לסאונד להעלם בסצנות מעבר, אפילו החבר'ה של IGN חטפו את הבאג הזה בשתי סצנות עלילה הכי חשובות במשחק כולל בסרטון סיום ובעצם פספסו את כל התוכן העלילתי. המשחק רצוף באגים ומעבר לזה יש לו בעיות בעיצוב משחק עצמו. הבנתי שביוור עובדת על כל הבעיות אבל משחק שמשוגר ככה חוטף.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 פברואר 2019, 22:57

אתה מתארים באגים לא מתוכננים, הדוגמה של שימוש והחלפת אייטמים זה כשל עיצובי ממדרגה ראשונה שלא ברור איך עובר את הפלייטסט הראשון, במיוחד בהשוואה למשחקים אחרים בז'אנר.

קשה להאמין שזה עוד מגבלה של מנוע הפרוסטבייט שממשיך להפיל חללים מאז ש EA דחפו להפוך אותו למנוע של כל החברה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 פברואר 2019, 23:07

אי יכולת להחליף אייטמים בזמן משימה, כלומר loadout קבוע מראש, זאת לגמרי החלטה עיצובית ליגיטימית. האמת שתאור שלו לא דרמטי במיוחד, הוא מנסה לעשות אותו דרמטי בצורת כתיבה אבל הוא סטנדרטי לגמרי במשחקים שבהם ה-loadout קבוע במשך המשימה. אתה סך הכל בוחר loadout לפני המשימה, משחק את המשימה וכשאתה מסיים אותה אתה שוב יכול לבחור loadout שונה. העובדה שהוא כותב חמשיר "קרירין סטייל" לא באמת הופכת את זה לדרמה גדולה. לא שחקתי במשחק כך שאני לא יודע אם זאת הייתה החלטה נכונה או לא לעשות loadout קבוע, אבל אני משער שגם אתה לא שחקת כך שלא תוכל להאיר את עיננו :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 פברואר 2019, 23:17

זה פשוט טראגי מה שהולך עם המשחק הזה,אני באמת חושש לעתידה של Bioware אחרי מה שמסתמן כרגע כפלופ השנה. אני לעולם לא אקבל עוד משחק Mass Effect אה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 פברואר 2019, 01:32

יש נתוני מכירות או משהו כזה שהכל טראגי? אפילו ציונים אין למרות שנשמע שהוא הולך לסבוב את 7.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 פברואר 2019, 04:03

Uncle Pey'j כתב:זה פשוט טראגי מה שהולך עם המשחק הזה,אני באמת חושש לעתידה של Bioware אחרי מה שמסתמן כרגע כפלופ השנה. אני לעולם לא אקבל עוד משחק Mass Effect אה?

קשה לי להאמין ,שזה יהיה כישלון יותר גדול
מקראקדאון 3
חוץ מזה ,אנטם במודל עסקי של משחק כשירות
ככה שלטוב או לרע ,הולך לישתנות
אני לא סובל מיקרו תשלומים ,במשחק בתשלום
אבל המודל הזה ,יאפשר לea לשנות את המשחק עם הזמן

וכן גם אני הייתי רוצה kotor חדש
אתם רק שוכחים שיש kotor mmorpg
שea הוציא אליו המון כסף ,וכניראה לא תירצה
בקרוב להוציא kotor אחר
לא יודע כמה שחקנים יש היום לmmorpg ,אבל
פיתחו אותו כתחרות לwow ,וwow עדין עושה הרבה כסף

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 פברואר 2019, 08:25

DrKeo כתב:יש נתוני מכירות או משהו כזה שהכל טראגי? אפילו ציונים אין למרות שנשמע שהוא הולך לסבוב את 7.

לא כאלו שאני מכיר בכל אופן,אבל יש לי הרגשה שהbad word of mouth במקרה הזה,בעיקר מיוטיוברים שפשוט קוטלים אותו,לא תעזור לו לעמוד בתחזיות של EA של שישה מיליון עותקים עד סוף מרץ שהיו נראות אופטימיות מדי אז,והיום פשוט מנותקות מהמציאות כנראה.
מעבר לזה,וזו סתם השערה שלי,נראה לי שAnthem הוא הפרויקט הכי יקר בהיסטוריה של EA ולא,אין לי באמת ביסוס לזה,אבל 6+ שנים בפיתוח,ערכי הפקה מטורפים ומאות אנשים מאחד הסטודיואים היותר נחשבים שלהם עבדו עליו אז זול הוא כנראה לא היה בלשון המעטה. באסה,באמת חבל לי על Bioware.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 פברואר 2019, 09:50

Bioware הישתנתה עם השנים
היו בכירים שעזבו

אבל בגדול זה ככה בכל חברה גדולה
ובטח בוותיקה
אנשים חושבים על שם החברה ,אבל שוכחים
את השינויים בכוח אדם ,ותוכנית עיסקית
שמשתנה עם השנים
חלק מאשימים רק את ea
אבל שוכחים שea שולטת מספיק זמן
וכניראה הכניסה לשם בכירים ,שהולכים בדרך העיסקית של ea

חוץ מזה מעבר לביקורות ,ea הוציאה משחק חינמי
קרוב להוצאה של אנטם
כן זה לא בדיוק אותו סוג משחק ,אבל די קרוב
יש גם את דיסטני 2 שחולק חינם לא מזמן
דיוויזיון 2 קרוב
קשה לי לראות את אנטם מצליח בסביבה כזאת

עם דיוויזיון 2 יקבל ביקורות טובות ,זה יכול
לדפוק ממש את אנטם
מלמעלה יהיה את דיוויזיון 2
מלמטה משחקים חינמיים או במחיר מוזל

לפי מה שהבנתי ,העלילה באנטם ,לא באמת טובה
ככה שאין גם את העניין בזה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 פברואר 2019, 10:39

קיבל 6/10 מגיימספוט... מסתמן בהחלט כנפילה, למרות שמהנה בגיימפליי ביחס למשחקים אחרים בז'אנר - הרפטטיביות וחוסר הגיוון גם באוייבים לא תאפשר לו כנראה להצליח בביקורות... אבל מה שיקבע את העתיד של החברה הוא לא הביקורות אלא המכירות.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 פברואר 2019, 11:10

אני לא יודע איך יצליח למכור טוב ?

מצד אחד הקונים הפוטנציאלים הרגילים של
המפתחת ,קונים משחקים כמו kotor ,מאס אפקט
דרגון אייג' וכו'

אנטם ממש לא בסגנון הזה ,ממש ממש רחוק

מצד שני המשחק בסגנון דיסטני
ויש גם מתחרה קרובה כמו הדיוויזיון
גם מתחרה וותיקה כמו דיסטני 2
ועוד אחד ששכחתי את השם ,אבל חינמי

למי המשחק הזה מיועד בעצם ?
מי רוצה גם לשלם 60 דולר ,על משחק עם ביקורות לא טובות ,ואז עוד לשלם מיקרו תשלומים
וזה בזיכיון חדש לגמרי

אני עוד יכול להבין את קראקדאון 3
חלק יקנו אותו למרות הביקורות ,בגלל שזה המשך
לסדרה ,מי שאוהב להשלים סדרות כמוני יקנה אותו
אולי יחכה למחיר מאוד זול

אבל אנטם זה משחק ראשון ,ואני מעריך אחרון בזיכיון
הפרסומות והשיווק של ea ,יתנו את שלהם
ואני די בטוח שיעבור מעל שני מיליון עותקים
בגלל זה
השאלה הגדולה כמה באמת יהיה ריווחי או מופסד
וההרגשה שלי ,שהמשחק בסופו של דבר
לא יצדיק את ההשקעה בו
לא חושב שיקנו הרבה קוסמטיקה ,במחירים האלו
לא חושב שהקהילה ברובה תחזיק הרבה זמן

אני אפילו לא הולך לנסות את המשחק
כי ראיתי מה צריך לעשות ליתקדם בסיפור הראשי
וזה מגוכח
שמו חומות גרינדין ,רק ליתקדם בעלילה הראשית
כאילו זה rpg מתקופת ה8 ביט
ככה היתי עוד משחק ,שהמחיר היה יורד

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 פברואר 2019, 11:15

זה ז'אנר ספציפי לאנשים מאוד ספציפיים שאין להם יותר מדי בעייה עם רפטטיביות וגריינדינג, בדרך כלל.
המשחק נראה מרהיב ולמרות הביקורת כלפיו עדיין כולם אומרים שזה ממש מגניב ומרגיש כמו איירונמן, יכול מאוד להיות שזה מספיק.
הרי גם THE DIVISION וגם DESTINY קיבלו 7 מהרבה אתרים גדולים, אני לא חושב שהעובדה שזה יקבל בטח בממוצע איזה נקודה פחות ויעמוד על ממוצע 7 זה ישנה הרבה עבור קהל היעד.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 פברואר 2019, 13:29

Laskin כתב:זה ז'אנר ספציפי לאנשים מאוד ספציפיים שאין להם יותר מדי בעייה עם רפטטיביות וגריינדינג, בדרך כלל.
המשחק נראה מרהיב ולמרות הביקורת כלפיו עדיין כולם אומרים שזה ממש מגניב ומרגיש כמו איירונמן, יכול מאוד להיות שזה מספיק.
הרי גם THE DIVISION וגם DESTINY קיבלו 7 מהרבה אתרים גדולים, אני לא חושב שהעובדה שזה יקבל בטח בממוצע איזה נקודה פחות ויעמוד על ממוצע 7 זה ישנה הרבה עבור קהל היעד.

רפטטיביות וגריינדינג יכולות להיות בסדר במשחקים מסוימים
אבל במקרה הזה יש גם זמני טעינה ,ובאגים
מישחקים כשרות ,לפעמים לוקח הרבה זמן וכסף ליצב ,וצריך לעשות גל מיני פעילויות ותכנים
לשמור על הקהילה ,ולמשוך אנשים חדשים
זה לא שגר ושכח ,כמו משחק רגיל
או שגר ושמור על השרתים ,כמו משחק מולטי רגיל

במשחקים כאלו משאירים גם צוות ,שממשיך לפתח את המשחק ,וזה לא עלות קטנה
פה אויב חדש ,שם תוספת למפה ,דמות חדשה ,אויבים חדשים ,פעילויות חברתיות וכו
דיסטני 1 ודיסטני 2 ,ישתנו עם הזמן ,לטוב או לרע ,הם לא אותו הדבר כמו בהשקה
ובכל זאת אקטיוויזיון לא הייתה מרוצה מהביצועים הכלכלים

העם EA תיהיה מרוצה מאנטם ? אני בספק גדול
אולי איפק לאגנד ,יהיה כזה מצליח וניראה איזה אנטם 2 חינמי בעתיד
אבל קשה לי להאמין שניראה אנטם 2 במחיר מלא

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 פברואר 2019, 13:37

לאסקין יכול להיות שאתה צודק ואולי גם לא. ה landscape היום שונה משמעותית ממה שהוא היה בזמנו כשדסטיני 1 והדיוויזיה היו להיטי ענק הזויים, היום התחרות קשה על הזמן של השחקנים גם מצד ה F2P וגם מצד משחקי מולטי בתשלום אחרים. אני ממש לא בטוח שהיום זה מספיק לתת גראפיקה טובה ושתשחק עם ה bros שלך במפת מולטי שכזו עם עיצוב משימות רפטטיבי וגלי אויבים על אויבים עם גריינדינג אינסופי.

אולי פעם זה היה מלהיב ומספיק והרי כל דבר יכול להיות נחמד עם חברים, לא צריך להשקיע במיוחד בעולם ובעלילה ובמשימות, אבל היום? וואלה יש הרבה דברים שכיף לעשות עם חברים בשוק, זה כבר לא כזה מלהיב לטעמי.

אני מסכיםצעם פייג׳ שהגורל של ביווור נראה מדאיג אם אכן זה היה פרויקט הענק והתקווה של האולפן הזה כפי שזה נראה, הציונים קוטלים יחסית בשביל פרויקט בסדר הגודל הזה ואני חושב שהפעם בניגוד לדסטיני הראשון זה גם יתבטא במכירות שלא יהיו קרובות אפילו ליעד של EA.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 פברואר 2019, 14:46

אין כיום שום משחק בז'אנר שאתה עף ככה בעולם כזה, אולי הוא לא יהיה הצלחה בסוף אבל הוא כן מייחד את עצמו בשוק, ויכול להיות שזה יהיה מספיק בסוף, בטח עבור קהל יעד שמשחקים כמו דסטיני ודיוויז'ן מספיקים עבורו.
ברור שאם לא יהיו עדכונים מספקים אז כולם ינטשו מוקדם, אבל אם כן יהיו, ומספיק טובים ומגוונים עבור המשחק - אז גם אחרי התחלה צולעת הוא יכול להצליח מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 פברואר 2019, 15:47

אתם חושבים שיש סיכוי ש-EA תפלוט את ביווור? כלומר תמכור אותה לסוני או מיקרוסופט או מפיצה צד ג'?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 פברואר 2019, 16:03

בשלמותה? אני ממש בספק,זה לא הסטייל של EA. היא כנראה תעדיף לפרק את הסטודיו ולשמור על הIP's שלו מאשר למכור אותו למיקרוסופט או חמישהו אחר ש..אתה יודע,אשכרה יעשה משהו עם הסדרות האלה ולא יקבור אותן.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 פברואר 2019, 16:07

DrKeo כתב:אתם חושבים שיש סיכוי ש-EA תפלוט את ביווור? כלומר תמכור אותה לסוני או מיקרוסופט או מפיצה צד ג'?

בדר״כ זה מה שקורה :(

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 פברואר 2019, 16:16

:(

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 81 אורחים