Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2019, 19:08

מיקרוסופט מחלקת שנתיים חינם של gamepass לחיילים ויוצאי צבא אמריקאי. עוד קצת יחסי ציבור סטייל השלט המיוחד לנכים.

ובנוסף:
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 פברואר 2019, 21:47

DrKeo כתב:מיקרוסופט מחלקת שנתיים חינם של gamepass לחיילים ויוצאי צבא אמריקאי. עוד קצת יחסי ציבור סטייל השלט המיוחד לנכים.

ובנוסף:

Pr או לא pr
אני מאוד מכבד חברות שפועלות ככה
במקום להוציא מיליונים על סלבס כזה או אחר

זה פרסום ,אבל אחד שעוזר לאנשים פשוטים

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 20 פברואר 2019, 19:09

משחקים נוספים שמגיעים לגיים פאס עד סוף החודש:
Headlander
Disney Epic Mickey 2: The Power of Two
The Walking Dead: Season 2
Alien Isolation

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 פברואר 2019, 19:49

לא מכיר את הראשון
אבל היתר ישנים ,למרות שהאחרון נחשב טוב מאוד
יש לי אותו בסטים ,בזמנו שיחקתי קצת
ושיהיה לי זמן אני יחזור אליו ,אבל בכללי אלו לא משחקים שיגרמו לי לקנות מנוי כזה
בסופו של יום ,למרות מנוי כזה ,יהיו הרבה משחקים מחוץ למנוי ,ככה שזה ישתלם רק עם יהיו מספיק גדולים חדשים כל שנה ,לפחות לטעמי
אבל אני לא חושב שms תירצה להשקיע מיליארדים כל שנה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 פברואר 2019, 19:54

לא מכיר את הראשון
אבל היתר ישנים ,למרות שהאחרון נחשב טוב מאוד
יש לי אותו בסטים ,בזמנו שיחקתי קצת
ושיהיה לי זמן אני יחזור אליו ,אבל בכללי אלו לא משחקים שיגרמו לי לקנות מנוי כזה
בסופו של יום ,למרות מנוי כזה ,יהיו הרבה משחקים מחוץ למנוי ,ככה שזה ישתלם רק עם יהיו מספיק גדולים חדשים כל שנה ,לפחות לטעמי
אבל אני לא חושב שms תירצה להשקיע מיליארדים כל שנה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2019, 09:45

פייג', קרדיט לבראד :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2019, 12:43

בנוסף מסתבר שUE4 הוכרז להולו-לנז 2 וגם אינסומניאק עובדת על המכשיר לפרוייקט כלשהו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 פברואר 2019, 14:01

הולולנס לא באמת רלוונטי, זה לא מיועד לגיימרים, עולה 3500 דולר... אבל זה כן מגניב שהם משקיעים בטכנולוגיית קצה כזאת, בטוח יעזור להם בעתיד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2019, 00:05

בראיון עם בוני רוס מ-343 היא חשפה שמיקרוסופט רצתה במקור את גיר-בוקס לפתח את היילו 4 לפני שהיא דחפה לפתוח סטודיו פנימי חדש.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 26 פברואר 2019, 02:33

וואלה.. היה גם ראיון איתה השבוע ב-usgamer, קצת על הקראנץ' של הצוות במהלך הפיתוח של 4 ו-5 ובכללי על אינפינט. אמרתי לעצמי שאני אקרא כשיהיה זמן ושכחתי מזה, הנה לינק:
https://www.usgamer.net/articles/343-in ... osoft-xbox

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 26 פברואר 2019, 02:51

דיינמייט התחילו להוציא השבוע מיני סדרת קומיקס של קראקדאון (4 חוברות), הסיפור בטוח זוועה מוחלטת אבל מדגדג לי להביא לפחות את הראשונה על תקן ארטבוק כי זה בחיים לא יצא ב-TPB :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2019, 04:01

יש איתה ראיון בunfiltered. עדין לא יצא אבל הקטע הספציפי הזה כן. אני משער שיצאו משם לא מעט חדשות היילו אינפנט מכזה ראיון freestyle של שעה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 פברואר 2019, 08:39

אני אומר את זה ממש בזהירות,אבל הבחור שהדליף לראשונה את עניין אובסידיאן זורק רמזים מאוד עבים שמיקרוסופט הולכת לרכוש/רכשה את Relic,החבר׳ה שעובדים כרגע על aoe החדש וכמובן היסטוריה ארוכה ומכובדת של rts-ים כמו comapny of heroes,סדרת warhammer וכמובן homeworld.
די מסתדר לי האמת,ms דוחפת חזק בpc וכמובן מטמיעה תמיכה בעכבר ומקלדת בקונסולה שלהם כבר תקופה מסויימת ונראה שהרצון של פיל הוא ליצור גיוון במפתחות שתחתיו כדי להקיף הרבה ז׳אנרים.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 26 פברואר 2019, 14:26

Uncle Pey'j כתב:אני אומר את זה ממש בזהירות,אבל הבחור שהדליף לראשונה את עניין אובסידיאן זורק רמזים מאוד עבים שמיקרוסופט הולכת לרכוש/רכשה את Relic,החבר׳ה שעובדים כרגע על aoe החדש וכמובן היסטוריה ארוכה ומכובדת של rts-ים כמו comapny of heroes,סדרת warhammer וכמובן homeworld.
די מסתדר לי האמת,ms דוחפת חזק בpc וכמובן מטמיעה תמיכה בעכבר ומקלדת בקונסולה שלהם כבר תקופה מסויימת ונראה שהרצון של פיל הוא ליצור גיוון במפתחות שתחתיו כדי להקיף הרבה ז׳אנרים.

בעיני זה פשוט אבסורדי שב[שנה נוכחית] אפשר לספור את כל משחקי הקונסולות עם תמיכה בעכבר ומקלדת שאי פעם יצאו על יד אחת. אני באמת לא מבין מה הבעיה. לתת עוד אפשרות למי ששלט לא נוח לו ובכך להרחיב את השוק לשחקני PC שמתלבטים אם לקנות קונסולה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2019, 14:50

מיקרוסופט הכניסה תמיכה של עכבר/מקלדת ב-SDK שלהם, עכשיו זה בידיים של המפתחות. כלומר כל מפתחת שרוצה, יכולה.

בנוגע לרליק, לפני 10 שנים הם היו מפתחת ממש טובה אבל אני לא כל כך יודע מה אני חושב עליהם היום. גם אין להם יותר את הזכויות לhomeworld (הן של gearbox עכשיו) שהוא בהפרש גדול המשחק האהוב עלי שהם עשו. בכל מקרה זאת קניה מעניינת אבל אני לא ממש רואה איך זה עוזר להם בשוק הקונסולות, לא נראה לי שהם עשו משחק קונסולות אמיתי מאז בערך השיגור של ה360 עם the outfit.

עריכה:
בעצם הם גם עשו את warhammer space marine לפני איזה 8 שנים, הגרסת צואה של גירס. לא בדיוק מעודד.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 26 פברואר 2019, 15:14

העניין הוא שזה ממש לא דבר חדש. ל-UT המקורי על ה-PS2 הייתה תמיכה במקלדת ועכבר. כך גם ל-UT3 על קונסולות הדור הקודם, CSGO והספינאוף FPS הכושל הזה של EVE ONLINE על ה-PS3.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2019, 15:39

כן, זה היה קיים בעבר. אבל הנה, עכשיו כל מפתחת יכולה לעשות את זה די בקלות אבל הן לא טורחות. אפילו יש להן מערכת בנויה פנימה בMatch making של live שנותנת להם את האפשרות להפריד משחקים של שחקני שלט משחקני עכבר/מקלדת והם עדין לא ממש מישמים את זה. אז לצערנו זאת בחירת מפתחים, הם מבינים ש-99.99% מהאנשים פשוט רוצים לשבת על הספה ולשחק ברוגע בקונסולות. היי, משחקי קונסולה אני משחק עם שלט על הPC, אפילו שיש לי עכבר ומקלדת 20 ס"מ מתחת לאף.

ובנושא אחר, קבלו את פיסת הזהב המדהימה הזאת. עדין לא שמעתי הכל וזה מ-2015 כך שאולי אנשים פה מכירים את זה, אבל באמת מדובר בזהב. ראיון של שעה וחצי עם שיימס בלקלי (שהתחיל את הרעיון של אקסבוקס בתוך מיקרוסופט לפני 20 שנים), פיטר מור (שהיה ראש אקסבוקס ב-2003 עד 2007 והיה אחראי בעצם על התקומה של LIVE והשנים הטובות של ה-360) ופיל ספנסר (שכולנו מכירים עכשיו כראש אקסבוקס ועובד מיקרוסופט מ-1988) שמדבר איתם על ההסטוריה של אקסבוקס. זה ממש מרתק, יש שם סיפורים הזויים כמו העובד שגנבו לו את כל הטושים הצבעוניים ונשאר לו רק הירוק שאף אחד לא רצה ומאחר והוא עשה את כל המצגות והחומר הפנימי בזמן שהריצו את הקונספט של האקסבוקס בתוך מיקרווספט, הצבע התבסס והפך לסמל המסחרי שלהם עד היום. זה באמת זהב, מומלץ:

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 26 פברואר 2019, 16:05

כן, סרטון מעולה. אפילו מקאפרי לא הצליח לקלקל. הכי מצחיקה שם החולצה של שיימוס :) יש שם מלא סיפורים טובים, זכור לי במיוחד כשפיטר מור דיבר על ההתמודדות מול משבר ה-RROD.

יש גם ראיונות באנפילטרד עם בלקלי ועם אד פריז, מומלץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2019, 16:16

לא ממש הכרתי את הסדרה הזאת, אני הולך לראות את כולם.

עריכה:
הנה, יצא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2019, 15:44

אני חייב להגיד שזה אחד האנפילטרד הפחות מעניינים שצפיתי בו. לא ברור לי איך היא הגיעה לעמדת הנהגה עם כל כך מעט קריזמה. בכל מקרה מה שיצא מהשעה הזאת ואשכרה היה מעניין לדעתי הוא:
1) היילו 4 היה אמור להיות במקור משחק one בסביבת השיגור ומיקרוסופט זרזו אותם עם משחק סוף דור ל360.
2) בגלל שהיילו 4 לא הגיע לone, מיקרוסופט רצו למלא את
החלל עם האוסף של המאסטר צ׳יף. במקור זה היה רק היילו 2 אנברסרי, אז זה הפך להיות אוסף של ארבעה משחקי הסינגל פלייר פלוס המולטי של 2. ולבסוף זה הפך למולטי של כל המשחקים בסדרה. היא אמרה שבגלל שהפרוייקט גדל והתנפח הם הכניסו לפה יותר ממה שהם יכלו ללעוס וזה המקור לכל הבעיות בהיילו אנברסירי.
3) הם הבטיחו לצוות היצירתי שלהם שהם ישדרגו משמעותית את המנוע להיילו 5 כי הוא נשאר בייסיקלי די אותו דבר מאז היילו 3 מבחינת בוני השלבים והאמנים. הם בסוף לא עשו את זה אבל זה קורה עכשיו עם היילו אינפנט שמקבל מנוע חדש אחרי דורות של קוד מהאקסבוקס המקורית.
4) אחרי היילו 5 הם רצו לעשות היילו 5.5 או סוג של odst כדי להצליח להוציא משחק חדש תוך שנתיים ב2018. היא ופיל ספנסר ישבו לשיחה והגיעו למסקנה שהסדרה צריכה רענון משמעותי ושעוד כמה מליוני עותקים ב2018 יכניסו קצת כסף אבל יהרגו את הפרנצ׳ייז והם רוצים שהיילו יחידה גם עוד 20 שנים.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 27 פברואר 2019, 16:49

כמעט שום דבר שלא ידענו.. אבל תודה לאל על סעיף 4, עכשיו שיצדיקו את זה עם אינפינט. אני חושב ש-5 היה משחק טוב מאוד (כן, גם הסינגל) אבל מרגישים את עייפות החומר, הסדרה צריכה מהפך כמו מה שסנטה מוניקה עשתה ל-GOW בדור הזה.

אגב אקסבוקס טיוואן חשפו את משחקי GWG של מרץ:
תמונה
כאשר קובלט כנראה יהיה משחק אחר במערב, באסיה נהוג לתת אותו כל פעם שהמשחק שנותנים במערב לא נמצא להם ב-region בחנות. לא ממש מעניין אותי אבל אני זורם על עותק דיגיטלי של RC.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 פברואר 2019, 16:58

אני רק חושב על הפוצנציאל של מצב באטל רויאל בהיילו, ועוד בעולם פתוח ענק, נגיד טבעת בגודל אפילו רבע מזו שבטח תהיה במשחק המלא... ושיהיו רכבים, ודברים שישגרו אותך לחלק הנגדי של הטבעת, זה יכול ממש להיות הפורטנייט/אייפקס של מיקרוסופט.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 פברואר 2019, 17:07

DrKeo כתב:כן, זה היה קיים בעבר. אבל הנה, עכשיו כל מפתחת יכולה לעשות את זה די בקלות אבל הן לא טורחות. אפילו יש להן מערכת בנויה פנימה בMatch making של live שנותנת להם את האפשרות להפריד משחקים של שחקני שלט משחקני עכבר/מקלדת והם עדין לא ממש מישמים את זה. אז לצערנו זאת בחירת מפתחים, הם מבינים ש-99.99% מהאנשים פשוט רוצים לשבת על הספה ולשחק ברוגע בקונסולות. היי, משחקי קונסולה אני משחק עם שלט על הPC, אפילו שיש לי עכבר ומקלדת 20 ס"מ מתחת לאף.

ובנושא אחר, קבלו את פיסת הזהב המדהימה הזאת. עדין לא שמעתי הכל וזה מ-2015 כך שאולי אנשים פה מכירים את זה, אבל באמת מדובר בזהב. ראיון של שעה וחצי עם שיימס בלקלי (שהתחיל את הרעיון של אקסבוקס בתוך מיקרוסופט לפני 20 שנים), פיטר מור (שהיה ראש אקסבוקס ב-2003 עד 2007 והיה אחראי בעצם על התקומה של LIVE והשנים הטובות של ה-360) ופיל ספנסר (שכולנו מכירים עכשיו כראש אקסבוקס ועובד מיקרוסופט מ-1988) שמדבר איתם על ההסטוריה של אקסבוקס. זה ממש מרתק, יש שם סיפורים הזויים כמו העובד שגנבו לו את כל הטושים הצבעוניים ונשאר לו רק הירוק שאף אחד לא רצה ומאחר והוא עשה את כל המצגות והחומר הפנימי בזמן שהריצו את הקונספט של האקסבוקס בתוך מיקרווספט, הצבע התבסס והפך לסמל המסחרי שלהם עד היום. זה באמת זהב, מומלץ:

מה רק אני שם לב ששיימוס עם חולצה של גולני?!
עריכה:
אני רואה BIA ציין זאת

מה למה? מישהו יודע מה הקשר?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 27 פברואר 2019, 17:33

אין לי באמת מושג אבל אם אני זוכר נכון הוא גם עשה ריטוויטים לציוצים מהחשבון של IDF בתקופת צוק איתן :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2019, 17:42

Laskin כתב:אני רק חושב על הפוצנציאל של מצב באטל רויאל בהיילו, ועוד בעולם פתוח ענק, נגיד טבעת בגודל אפילו רבע מזו שבטח תהיה במשחק המלא... ושיהיו רכבים, ודברים שישגרו אותך לחלק הנגדי של הטבעת, זה יכול ממש להיות הפורטנייט/אייפקס של מיקרוסופט.

אם עושים טבעת מלאה אז יש רק שתי אפשרויות:
1) עולם פתוח ע-נ-ק-י כי למלא טבעת שלמה שאמורה להמשך אלפי קילומטרים זה עולם פתוח גדול פי עשרות מכל עולם שנעשה עד היום. בנוסף הוא יהיה במבנה ממש מוזר כי הוא יהיה סופר ארוך וצר בגלל המבנה של הטבעת. אני חושב שיש מצב שזה יהיה טיפה משעמם (בגלל הצרות של העולם), מוזר ולא ממש בר ישום כי מי יכול לבנות אלפי קילומטרים?
2) טבעת אבל לא מלאה. כלומר תהיה טבעת שלמה ובעזרת סוג של שיגור אתה תעבור בין אזור לאזור בטבעת. זה גם יכול להיות זמן אמיתי ולגמרי seamless בסוג של תעופה, פשוט 90% מהטבעת לא תהיה נגישה וכל אזור יהיה שלב ענקי פתוח סטייל קרייסס אבל עומד בפני עצמו.

אני חושב שאפשרות 2 יותר סבירה וגם נשמעת יותר הגיונית ומהנה לדעתי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 108 אורחים