נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוגוסט 2014, 11:06

Nucleus_Dawn כתב:
אז השאלה היחידה שנותרה ללא תשובה (והיא במקרה הכי קריטית דיון), היא האם היילו 5 תוכנן ל2014 בכלל.
סוויס אומר שהוא לא רואה מצב שהוא היה מתוכנן ל2014. זה בדיוק מה שאני אמרתי.

דודי חושב שהוא היה מתוכנן ל2014, הוכרז ל2014 ושמייקרוסופט פישלו בפיתוח שלו ודחו אותו בשנה.

זה הכל עניין של ניחוש. או שהוא תוכנן ל2014 ובסוף נדחה (בכל זאת הטריילר היה שנה וחצי לפני שחרור בחגים 2014, מי יודע מה קרה מאז ועד היום) או שמיקרוסופט רצתה להטעות אותנו בכוונה. כך או כך הטריילר CGI בזמנו אמר נו "חבר'ה תתכוננו, ב2014 יש לכם היילו 5". האם זאת הייתה דרך להרגע מעריצים או שזאת הייתה האמת והוא פשוט נדחה? אף אחד מאיתנו לא יודע.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 אוגוסט 2014, 11:30

עוד NPD עם הפס4 בראש. חודש שלישי רצוף שהפס4 מוכרת יותר מהXB1+360 יחד. הרימאסטר של TLOU במקום ה1 עם כנראה יותר מ200K עותקים.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 15 אוגוסט 2014, 14:48

איפה קראת את זה קאז?
ב-ign רשום שה-ps3+ps4 מכרו יותר מה-360+one, ולא ה-ps4 לבד.
בכל מקרה, יש לך נתונים מספריים להביא (יותר מעניין אותי)?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 אוגוסט 2014, 15:51

פס4 - 187K
בוקס1 -131K

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 15 אוגוסט 2014, 16:27

תודה!
אולי יש לי זיכרון קצר, אבל באמת 187k נחשב לקצב מכירות חזק?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 אוגוסט 2014, 16:47

לא במיוחד אבל אנחנו מדברים פה על יולי, לא יצא שום משחק חדש חוץ מהרימאסטר של TLoU שיצא בסוף החודש, אין סיבה שמישהו שמחכה עם קניית הקונסולה שלו יקנה דווקא ביולי.
10 מיליון יחידות שנמכרו עד כה זה הכי הרבה בכל הזמנים, אז אני משער שהקצב סביר ושגם קונסולות אחרות בעבר לא פרחו במיוחד בחודשי הקיץ.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 אוגוסט 2014, 15:57

Klayman כתב:בואו נדבר דוגרי רגע - מי כאן, בעודו צופה בטריילר של היילו עם המשפט האלמותי: Your journey begins 2014 אמר לעצמו ''היי! איזה יופי! אנחנו הולכים לקבל היילו 2 אניברסרי ב2014 והיילו 5 ב2015!'' עזבו מכל דיבורי היח''צ וכו'.. פחות מעניין. פשוט ההרגשה שמתקבלת מחלקכם היא של חכמה בדיעבד, וזה יופי טופי וכו', אבל היי, זה היה כבר בפורום הזה, אז לא אמורה להיות בעיה להביא ציטוטים.

חוכמה בדיעבד? אבל הסברתי הרי למה כבר במבט ראשון על הטריילר לא ניתן להסיק ממנו שום דבר לגבי כך שהיילו 5 יגיע ב-2014. אין שם למשחק, אין תאריך יעד (בניגוד לכל משחק היילו בעבר, יש משפט עמום של your journey begins, יש בסמוך לסרטון הכרזה על סטודיו שמפתח תכני וידאו להיילו, ואנחנו יודעים כבר ממקודם על שמועות מבוססות שהם עובדים על אניברסרי לאותה שנה). אני מבין איך אפשר להסיק מזה בטעות שהיילו 4 כן יגיע ב-2014 אם אתם לא מכירים את הסדרה מספיק טוב - אבל תמוה בעיני איך אנשים מתעשקים על כך שגם מי שמכיר אותה (ונראה הרי שאני וסוויס מכירים אותה הכי טוב מכולם כאן) לא יכל להבין מכך שהיילו 5 יגיע רק מאוחר יותר.

ויותר מזה, מפתיע אותי לשמוע אנשים ממשיכים להתעקש שעד להכרזה בE3 הם באמת חשבו שהמשחק יצא כבר השנה: בלי שאפשר לעשות לו Preorder, בלי שיש לו בטא פתוחה חצי שנה קודם מול כל משחק אחר בסדרה, בלי שיש לו שם רשמי, ועוד אחרי שהאיש שמדובב את המאסטר צי'ף כבר אשכרה הדליף שהמשחק לא יגיע השנה אלא רק גרסת אניברסרי. יש פה אפילו את דודי שממשיך לרדוף אחרי הזנב של עצמו ולא מבין מה ההבדל בין ציטוט של מקור במיקרוסופט לפרשנות של עיתונאי: מאז E3 ועד היום אין עד היום שום ציטוט שניתן להביא של מישהו במיקרוסופט שאומר "תוכלו לקנות את היילו 5 ב-2014".

אבל היי, למה בעצם אנחנו ממשיכים להתווכח כשקליימן מציע שנביא ציטוטים. אז הנה שלי מאוגוסט שנה שעברה:
ופתאום אני שם לב לזה, שלמרות שלמיקרוסופט אין אף משחק FPS בהשקה בכלל, היא מצליחה בזכות קצת מזל לשמור על התדמית של הקונסולה בתור הdefinitive place למשחקי FPS: הרי COD ובאטלפילד יוצאים במקביל לכל הפלטפורמות, אבל בהמשך מגיעים Titanfall שלא יוצא (לפחות כרגע) ל-PS4, ואחריו Destiny שלא יוצא (שוב, לפחות כרגע) ל-PC.
בשורה התחתונה זה אומר שמי שירצה לשחק בשני המשחקים האלו יצטרך או לג'נגל בין מספר פלטפורמות שונות, או לבחור ב-Xbox One. זה משאיר אותה בתור האופציה הכי רלוונטית בעצם בלי אף מילה על Halo (שבטח לא יגיע לפני 2015).

עכשיו בבקשה שכל מי שרוצה להמשיך לקשקש על הנושא ועל כמה כולם חשבו שהוא הולך להגיע כבר השנה, יטרח להביא ציטוטים סותרים - או ישתוק לעד.
viewtopic.php?f=1&t=24&p=13633&hilit=halo#p13633

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 אוגוסט 2014, 16:55

לא חשבתי שההצעה להביא ציטוטים תהיה כ''כ פוגענית. בכל מקרה, כמו שאתה רואה, לא מעט אנשים הבינו שמדובר על היילו 5 ב2014. יותר מכך, במסיבת העיתונאים של מיקרוסופט בגיימסקום כשמנהלת 343 התייחסה להיילו 5, הציגו קטע מהטריילר המדובר.

אגב, גם הציטוט שלך כאן, לא מדבר על אניברסרי (וכמו בלינג גם אני זוכר שהדיבור על האניברסרי התחיל מאז המדליף ההוא מגאף).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 אוגוסט 2014, 20:17

The rumors swirling around the Halo 5 release date have been murky at best. A few months ago it felt like common knowledge that a Halo 5 release date would be coming in 2014, but recent rumors surrounding an (unconfirmed) Halo 2 anniversary edition have indicated that the Halo 5 release date has been pushed back to 2015. However, a recent cover story by Official Xbox Magazine has once again put the Halo 5 release date squarely on the 2014 calendar. Here's the cover:

Rest assured your next Halo journey WILL begin in 2014. #staycalm

Granted, conspiracy theorists are arguing that he doesn't specifically say it's Halo 5 and argue Semsey could've been teasing the unconfirmed Halo 2: Anniversary Edition. Unfortunately for them, Semsey clarified his comments and said he was referring to Halo 5, although it might not officially be called Halo 5 hence the "next Halo journey" phrasing.

Rob Semsey
@RobSemsey
Senior PR Manager for the Halo and Forza Motorsport franchises.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 אוגוסט 2014, 21:12

Death_119 כתב:

Rob Semsey
@RobSemsey
Senior PR Manager for the Halo and Forza Motorsport franchises.

נו? ואיפה פה נאמר שהמשחק ייצא ב2014?
יש פה איש PR שמדבר על הבטא שאכן יוצאת השנה, בצורה עמומה, כדי ליצור הייפ ועניין ואיזה עיתונאי גיימינג שנפל בפח.

הרבה אנשים הניחו הרבה דברים. תאריך היציאה היחיד שמייקרוסופט דיברו עליו בנוגע להיילו 5, זה 2015.
כל השאר זה הנחות שנובעות מהדרך הפתלתלה והעמומה שבה בחרו במייקרוסופט לדבר על העניין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 אוגוסט 2014, 21:54

Nucleus_Dawn כתב:
נו? ואיפה פה נאמר שהמשחק ייצא ב2014?
יש פה איש PR שמדבר על הבטא שאכן יוצאת השנה, בצורה עמומה, כדי ליצור הייפ ועניין ואיזה עיתונאי גיימינג שנפל בפח.

הרבה אנשים הניחו הרבה דברים. תאריך היציאה היחיד שמייקרוסופט דיברו עליו בנוגע להיילו 5, זה 2015.
כל השאר זה הנחות שנובעות מהדרך הפתלתלה והעמומה שבה בחרו במייקרוסופט לדבר על העניין.

הוא רשם בטא? הוא רשם היילו 5, לא היילו 5 בטא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 אוגוסט 2014, 22:58

Death_119 כתב:הוא רשם בטא? הוא רשם היילו 5, לא היילו 5 בטא.

הוא אמר במפורש שהמסע יתחיל ב2014. הוא לא אמר שהיילו 5 ייצא ב2014.
הוא גם יכל להמשיך ולהגיד "כן. תשחקו היילו 5 ב2014", כי הבטא היתה מתוכננת ל2014 והם יכלו להמשיך במסרים העמומים האלו.

זה לא שום דבר מעבר לPR TALK מטומטם.

היילו 5 לא הוכרז ל2014. אני בספק גמור אם הוא אי פעם תוכנן ל2014.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 אוגוסט 2014, 23:46

Nucleus_Dawn כתב:
הוא אמר במפורש שהמסע יתחיל ב2014. הוא לא אמר שהיילו 5 ייצא ב2014.
הוא גם יכל להמשיך ולהגיד "כן. תשחקו היילו 5 ב2014", כי הבטא היתה מתוכננת ל2014 והם יכלו להמשיך במסרים העמומים האלו.

זה לא שום דבר מעבר לPR TALK מטומטם.

היילו 5 לא הוכרז ל2014. אני בספק גמור אם הוא אי פעם תוכנן ל2014.

כל שכתבת היא פרשנות אישית שלך. אני מסתמך על מה שמייקרוסופט פרסמה. המילה בטא לא הופיעה מעולם. המילה היילו 5 ב-2014 הופיעה במפורש הן מצד הPR (לא יודע למה אתה מזלזל, אבל אילו החברה שאמורים למסור לך את ההודעות) והן מצד העיתון הרישמי שלהם. שאת הכתבה הסרוקה שלו פירסמתי ואתה מוזמן לקרוא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 אוגוסט 2014, 23:58

Death_119 כתב:כל שכתבת היא פרשנות אישית שלך. אני מסתמך על מה שמייקרוסופט פרסמה. המילה בטא לא הופיעה מעולם. המילה היילו 5 ב-2014 הופיעה במפורש הן מצד הPR (לא יודע למה אתה מזלזל, אבל אילו החברה שאמורים למסור לך את ההודעות) והן מצד העיתון הרישמי שלהם. שאת הכתבה הסרוקה שלו פירסמתי ואתה מוזמן לקרוא.

לא. לא עשיתי פרשנות לשום דבר.
התייחסתי אך ורק למה שבאמת נאמר ע"י גורמים רשמיים ממייקרוסופט.

העיתון ה"רשמי" של מייקרוסופט הוא לא גורם רשמי ממייקרוסופט והוא לא אמין יותר מIGN, או קוטאקו.

מייקרוסופט אמרו שהמסע שלנו יתחיל ב2014. מייקרוסופט מעולם לא הכריזו על היילו 5 ל2014. סביר להניח שהם מעולם לא תכננו את היילו 5 ל2014, אלא המשיכו בתכנון של משחק היילו בשנה והתכוונו להוציא את האניברסרי של 2 ב2014 ואת היילו 5 ב2015.
כל מי שטוען שהיילו הוכרז ל2014, לוקח את הדברים העמומים ששמענו ממייקרוסופט, מנפח אותם ומפרש אותם כראות עיניו.
אין לנו שבריר של עדות שמייקרוסופט תכננו להוציא את היילו 5 השנה. יש המון עדויות לכך שאנשים הבינו ככה, הודות לניסוח מאוד עמום של מייקרוסופט וכמובן שעכשיו אנחנו רואים שהפעם הראשונה שמייקרוסופט דיברו על תאריך להיילו, הם אמרו 2015.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 אוגוסט 2014, 00:01

Nucleus_Dawn כתב:
לא. לא עשיתי פרשנות לשום דבר.
התייחסתי אך ורק למה שבאמת נאמר ע"י גורמים רשמיים ממייקרוסופט.

העיתון ה"רשמי" של מייקרוסופט הוא לא גורם רשמי ממייקרוסופט והוא לא אמין יותר מIGN, או קוטאקו.

מייקרוסופט אמרו שהמסע שלנו יתחיל ב2014. מייקרוסופט מעולם לא הכריזו על היילו 5 ל2014. סביר להניח שהם מעולם לא תכננו את היילו 5 ל2014, אלא המשיכו בתכנון של משחק היילו בשנה והתכוונו להוציא את האניברסרי של 2 ב2014 ואת היילו 5 ב2015.
כל מי שטוען שהיילו הוכרז ל2014, לוקח את הדברים העמומים ששמענו ממייקרוסופט, מנפח אותם ומפרש אותם כראות עיניו.
אין לנו שבריר של עדות שמייקרוסופט תכננו להוציא את היילו 5 השנה. יש המון עדויות לכך שאנשים הבינו ככה, הודות לניסוח מאוד עמום של מייקרוסופט וכמובן שעכשיו אנחנו רואים שהפעם הראשונה שמייקרוסופט דיברו על תאריך להיילו, הם אמרו 2015.

אתה צודק בעיתון הרישמי הוא ממש לא גושפנקא לכלום, אבל ספציפית בכתבה הוא ציין את העובדה שמייקרוסופט עומדת מאחורי תאריך שחרורו של היילו. בלי קשר הבאתי את הודעת מייקרוסופט, בשביל זה יש PR.
אני אביא אותה שוב למקרה שפיספסת למעלה:

Rest assured your next Halo journey WILL begin in 2014. #staycalm

Granted, conspiracy theorists are arguing that he doesn't specifically say it's Halo 5 and argue Semsey could've been teasing the unconfirmed Halo 2: Anniversary Edition. Unfortunately for them, Semsey clarified his comments and said he was referring to Halo 5, although it might not officially be called Halo 5 hence the "next Halo journey" phrasing.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 אוגוסט 2014, 08:56

אני לא מצליח להבין למה אתה מביא אתך הציטוטים האלה דודי... הציטוט טוויטר הזה הרי לא מזכיר שום ספרה... מי שלא דביל יודע שכשמפרסמים לך משהו ויש פרט שלא מוזכר באופן ברור אז יש לכך סיבה ברורה.

הפסקה שמגיע אחרי הציטוט טוויטר הזה לא נראית כמו משהו שאיש PR אמר אז תקן אותי אם אני טועה שזה פשוט פסקה מהכתבה של OXM.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 אוגוסט 2014, 10:50

Klayman כתב:לא חשבתי שההצעה להביא ציטוטים תהיה כ''כ פוגענית. בכל מקרה, כמו שאתה רואה, לא מעט אנשים הבינו שמדובר על היילו 5 ב2014. יותר מכך, במסיבת העיתונאים של מיקרוסופט בגיימסקום כשמנהלת 343 התייחסה להיילו 5, הציגו קטע מהטריילר המדובר.

אגב, גם הציטוט שלך כאן, לא מדבר על אניברסרי (וכמו בלינג גם אני זוכר שהדיבור על האניברסרי התחיל מאז המדליף ההוא מגאף).

לא כל כך ברור לי ההקשר... הרי הדיבור על האניברסרי של היילו 2 התחיל עוד ב-2012 כשדיברו על כך שהוא שפיתוח בCVG, Gameinformer וכדומה - הרבה לפני שדובר בכלל על היילו 5. הן הושתקו כשגורם ב-343 אמרו שהם לא עובדים עליו כרגע, אבל מטבע הדברים זה היה הגיוני שהוא במקרה הטוב על שולחן הסרטוטים כי משחק Anniversary מתוכנן לצאת כשהמשחק חוגג 10 שנים, לא 8 ולא 12. מאז המשיכו לרוץ עוד ועוד שמועות והדלפות, וכבר אז היה הגיוני שהמשחק יגיע רק ב-2014 (ואני לא אתפלא גם אם ההדלפות היו מתוכננות מצד מיקרוסופט רק כדי לספק את יצר השמועות ולהסתיר את העובדה שהם עובדים על משהו הרבה יותר גדול - שבאמת נשמר בהפתעה יחסית עד לשלב מאד מאוחר).
אבל זה בלי שום קשר לנושא היותר מהותי והוא שהיילו 5 מעולם לא הוכרז שיגיע ב2014 והבאתי קבלות לכך שגם בזמן אמת טענתי את זה שהוא יגיע רק ב-2015. אתה מצליח למצוא בהמשך הדיון מישהו שהתווכח איתי על זה וטען שהוא מגיע ב-2014? מישהו כאן בפורום שטען נחרצות עוד ב-2013 (ולא רק עכשיו טוען בדיעבד) שזה יהיה בוודאות המשחק של מיקרוסופט לעונת החגים של 2014?
אני מקבל את זה שיש כאן אנשים שהתבלבלו בגלל המסרים העמומים - וזה בסדר. אבל למה ממשיכים להתווכח עם העובדה שהמשחק החמישי לא באמת הוכרז ל-2014, ושיש אנשים שבכל זאת לא התבלבלו והבינו מצויין שהמשחק יגיע רק ב-2015?

Death_119 כתב:הוא רשם בטא? הוא רשם היילו 5, לא היילו 5 בטא.

שיעור באנגלית למתקשים:
Halo 5 will be out in 2014 = היילו 5 יצא ב-2014
לא שווה
your next Halo journey WILL begin in 2014 = המסע הבא שלכם להיילו יתחיל בשנת 2014
זה המשפט היחיד שציטטת שמגיע ממיקרוסופט עצמה ולא מפרשנות של עיתונאי, ואם אתה לא מצליח להבין שהמשפטים האחרים שאתה חוזר ומצטט לא מגיעים מהטוויטר שלו אז מצבך חמור משחשבתי... זה כאילו... וואו, אתה אפילו לא מודע לזה שהמשפט הזה לא נכנס במגבלת התווים של טוויטר!?

אבל שיהיה:
https://twitter.com/RobSemsey
הנה הטוויטר של רוב סמסי שאתה מרבה ליחס לו משפטים שהוא מעולם לא אמר כשאתה מסתמך על ציטוט של גורם שלישי. חפש בו את המשפט "היילו 5 יצא ב-2014" בוריאציה כזו או אחרת או את המשפט השני שאתה מרבה להעתיק ולהדביק פה. אם מצאת אותו, אנא ספק קישור (שיעור באינטרנט למתקשים: קישור זה רצף המילים והנקודות הארוך הזה שמופיע בstatus bar למעלה).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 אוגוסט 2014, 11:36

swym כתב:לא כל כך ברור לי ההקשר... הרי הדיבור על האניברסרי של היילו 2 התחיל עוד ב-2012 כשדיברו על כך שהוא שפיתוח בCVG, Gameinformer וכדומה - הרבה לפני שדובר בכלל על היילו 5. הן הושתקו כשגורם ב-343 אמרו שהם לא עובדים עליו כרגע, אבל מטבע הדברים זה היה הגיוני שהוא במקרה הטוב על שולחן הסרטוטים כי משחק Anniversary מתוכנן לצאת כשהמשחק חוגג 10 שנים, לא 8 ולא 12. מאז המשיכו לרוץ עוד ועוד שמועות והדלפות, וכבר אז היה הגיוני שהמשחק יגיע רק ב-2014 (ואני לא אתפלא גם אם ההדלפות היו מתוכננות מצד מיקרוסופט רק כדי לספק את יצר השמועות ולהסתיר את העובדה שהם עובדים על משהו הרבה יותר גדול - שבאמת נשמר בהפתעה יחסית עד לשלב מאד מאוחר).
אבל זה בלי שום קשר לנושא היותר מהותי והוא שהיילו 5 מעולם לא הוכרז שיגיע ב2014 והבאתי קבלות לכך שגם בזמן אמת טענתי את זה שהוא יגיע רק ב-2015. אתה מצליח למצוא בהמשך הדיון מישהו שהתווכח איתי על זה וטען שהוא מגיע ב-2014? מישהו כאן בפורום שטען נחרצות עוד ב-2013 (ולא רק עכשיו טוען בדיעבד) שזה יהיה בוודאות המשחק של מיקרוסופט לעונת החגים של 2014?
אני מקבל את זה שיש כאן אנשים שהתבלבלו בגלל המסרים העמומים - וזה בסדר. אבל למה ממשיכים להתווכח עם העובדה שהמשחק החמישי לא באמת הוכרז ל-2014, ושיש אנשים שבכל זאת לא התבלבלו והבינו מצויין שהמשחק יגיע רק ב-2015?

שיעור באנגלית למתקשים:
Halo 5 will be out in 2014 = היילו 5 יצא ב-2014
לא שווה
your next Halo journey WILL begin in 2014 = המסע הבא שלכם להיילו יתחיל בשנת 2014
זה המשפט היחיד שציטטת שמגיע ממיקרוסופט עצמה ולא מפרשנות של עיתונאי, ואם אתה לא מצליח להבין שהמשפטים האחרים שאתה חוזר ומצטט לא מגיעים מהטוויטר שלו אז מצבך חמור משחשבתי... זה כאילו... וואו, אתה אפילו לא מודע לזה שהמשפט הזה לא נכנס במגבלת התווים של טוויטר!?

אבל שיהיה:
https://twitter.com/RobSemsey
הנה הטוויטר של רוב סמסי שאתה מרבה ליחס לו משפטים שהוא מעולם לא אמר כשאתה מסתמך על ציטוט של גורם שלישי. חפש בו את המשפט "היילו 5 יצא ב-2014" בוריאציה כזו או אחרת או את המשפט השני שאתה מרבה להעתיק ולהדביק פה. אם מצאת אותו, אנא ספק קישור (שיעור באינטרנט למתקשים: קישור זה רצף המילים והנקודות הארוך הזה שמופיע בstatus bar למעלה).

א) רשום שהם פנו איליו אישית והוא הבהיר את הביטוי. אתה שוב קורא סלקטיבית?
Unfortunately for them, Semsey clarified his comments and said he was referring to Halo 5, although it might not officially be called Halo 5 hence the "next Halo journey" phrasing.
ב) אתה שוב מתעלם משאלה שהופנתה אליך:
גיא עדיין לא טרח להביא ולו הודעה רישמית אחת שגורסת שהיילו 5 לא ייצא ב-2014 בשנת 2013 בניגוד להצהרות מייקרוסופט, אז על מה אנחנו מדברים? על ספקולציות אישיות של אנשים פה? את מי זה מעניין, כאשר יש הודעה רישמית של חברה וסרטון שהוצג מעל בימת E3.

בנתיים אני הייתי היחיד שהנפיק ציטוטים מגורמים של מייקרוסופט, אתה לא הבאת כלום חוץ מדעתך האישית. טוען שהיילו לא יועד ל-2014? בבקשה, תביא הוכחות מצד מייקרוסופט. כאילו שמצהירות בצורה ברורה - "ההכרזה שלנו בטריילר בE3 2013 נגעה לאנברסירי".
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אוגוסט 2014, 13:23

גם אני יכול לכתוב באותיות גדולות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוגוסט 2014, 14:41

swym כתב:חוכמה בדיעבד? אבל הסברתי הרי למה כבר במבט ראשון על הטריילר לא ניתן להסיק ממנו שום דבר לגבי כך שהיילו 5 יגיע ב-2014. אין שם למשחק, אין תאריך יעד (בניגוד לכל משחק היילו בעבר, יש משפט עמום של your journey begins, יש בסמוך לסרטון הכרזה על סטודיו שמפתח תכני וידאו להיילו, ואנחנו יודעים כבר ממקודם על שמועות מבוססות שהם עובדים על אניברסרי לאותה שנה). אני מבין איך אפשר להסיק מזה בטעות שהיילו 4 כן יגיע ב-2014 אם אתם לא מכירים את הסדרה מספיק טוב - אבל תמוה בעיני איך אנשים מתעשקים על כך שגם מי שמכיר אותה (ונראה הרי שאני וסוויס מכירים אותה הכי טוב מכולם כאן) לא יכל להבין מכך שהיילו 5 יגיע רק מאוחר יותר.

ויותר מזה, מפתיע אותי לשמוע אנשים ממשיכים להתעקש שעד להכרזה בE3 הם באמת חשבו שהמשחק יצא כבר השנה: בלי שאפשר לעשות לו Preorder, בלי שיש לו בטא פתוחה חצי שנה קודם מול כל משחק אחר בסדרה, בלי שיש לו שם רשמי, ועוד אחרי שהאיש שמדובב את המאסטר צי'ף כבר אשכרה הדליף שהמשחק לא יגיע השנה אלא רק גרסת אניברסרי. יש פה אפילו את דודי שממשיך לרדוף אחרי הזנב של עצמו ולא מבין מה ההבדל בין ציטוט של מקור במיקרוסופט לפרשנות של עיתונאי: מאז E3 ועד היום אין עד היום שום ציטוט שניתן להביא של מישהו במיקרוסופט שאומר "תוכלו לקנות את היילו 5 ב-2014".

אבל היי, למה בעצם אנחנו ממשיכים להתווכח כשקליימן מציע שנביא ציטוטים. אז הנה שלי מאוגוסט שנה שעברה:

עכשיו בבקשה שכל מי שרוצה להמשיך לקשקש על הנושא ועל כמה כולם חשבו שהוא הולך להגיע כבר השנה, יטרח להביא ציטוטים סותרים - או ישתוק לעד.
http://www.voxelim.com/forum/viewtopic. ... alo#p13633

1) אף אחד לא ידע על אנברסרי בהכרזה של היילו 5.
2) 343 הוא סטודיו של תכני וידאו? נחמד לדעת. הוא מנהל את כל המותג של היילו, מה רצית שיופיע שם? הלוגו של נוטי דוג?
3) אני מכיר את הסדרה מעולה, הטריילר הראה בבירור את היילו 5 (גם אתה יודע שהסצנה במדבר עם המאסטר צ׳יף היא להיילו חמש) וכתב בסוף את הטאג ליין, בדיוק כמו שבסוף הטריילר של היילו 3 היה כתוב finish the fight 2007. טאג ליין זה טאג ליין. בסיום של הטריילר של אנצ׳רטד 4 היה כתוב uncharted וזהו, אז חשבת שזה טריילר לבטא של אנצ׳רטד? חשבת שזה טריילר לחידוש של אנצ׳רטד 1? לא, חשבת שזה לאנצ׳רטד 4 בדיוק כמו שהטריילר הזה הוא להיילו 5
4) הויכוח הזה מטומטם ברמות. הטריילר מראה משהו מהיילו 5, למה אתם חושבים שהוא ראבק? זה כמו שאני אראה לכם טריילר לנוקמים 2 ותגידו שהוא אולי לחוברת קומיקס של הנוקמים שיוצאת במקרה באותה שנה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 אוגוסט 2014, 14:47

Laskin כתב:גם אני יכול לכתוב באותיות גדולות

ומה לגבי סופר קטנות?
Gangam style
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוגוסט 2014, 15:08

תמונה מהת׳רד e3 של שנה שעבר , גיא סופר הכרזות משחקים בתערוכה של מיקרוספט. אני משער שתמונה באמת שווה אלף מילים וסוגרת את הגולל על הויכוח הזה:
תמונה

היחיד שאפשר לתת לו קרדיט בת׳רד הזה הוא אדון דוני שאמר ״הוכרז משחק היילו אבל לא ברור איזה״ כי כל שאר האנשים דברו על היילו הזה כמשחק המשך של היילו 4. אפילו לא בטוח שמגיע קרדיט לדוני כי נראה שלי שהוא התכוון לזה שעדין לא נתנו שם להיילו 5.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 אוגוסט 2014, 15:57

^ LOL

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 אוגוסט 2014, 16:05

DrKeo כתב:תמונה מהת׳רד e3 של שנה שעבר , גיא סופר הכרזות משחקים בתערוכה של מיקרוספט. אני משער שתמונה באמת שווה אלף מילים וסוגרת את הגולל על הויכוח הזה:
תמונה

היחיד שאפשר לתת לו קרדיט בת׳רד הזה הוא אדון דוני שאמר ״הוכרז משחק היילו אבל לא ברור איזה״ כי כל שאר האנשים דברו על היילו הזה כמשחק המשך של היילו 4. אפילו לא בטוח שמגיע קרדיט לדוני כי נראה שלי שהוא התכוון לזה שעדין לא נתנו שם להיילו 5.

יצאת קרע במרקם זמן חלל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 אוגוסט 2014, 20:33

למחוק.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר