משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2020, 22:42

אני משער שהאקסטרה גודל הוא ברובו טקסטורות איכותיות יותר.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוקטובר 2020, 20:23

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 אוקטובר 2020, 21:42

איזה מגניב ,ג'ון רמבו
סוף סוף יופיע במשחק טוב

למרות שלא רואה את עצמי משחק במורטל קומבט
ניראה לי מיושן המשחקיות

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 אוקטובר 2020, 23:12

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 אוקטובר 2020, 23:15

bozeman כתב:תמונה

חנן, תהנה ותתחדש וספר איך המשחקיות אם יהיה לך זמן וחשק.
מקנא.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 אוקטובר 2020, 21:05

הנה פריוויו למשחק ACV שאני ממש שמח ממנו

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוקטובר 2020, 09:19

כן, זה מאוד משמח, וכנראה שכן ארכוש אותו כשיהיה לי מחשב חדש, במבצע, אם הבקרובים שקראתי וראיתי הם אינדיקציה לאיכות המשחק.
זאת למרות שהקרבות עדיין נראים לי ממש meh במקרה הטוב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 אוקטובר 2020, 10:14

והנה deep dive של יובי:

זה אשכרה נראה ממש טוב ומערכת הקרב אשכרה נראית... סבירה? :oops:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוקטובר 2020, 10:30

לי מערכת הקרב עדיין נראית לא משהו בכלל, וגם אומרים שהיא עדיין קלאנקית ממש בבקרוב של IGN ששמו פה, אבל אני שומר על אופטימיות וגם ככה אשחק בו איזה חודשיים-שלושה לפחות אחרי ההשקה, אז אני מקווה שיהיו שיפורים נוספים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2020, 10:36

אני על המק עבודה שלא ממש סוחב סרטוני 4K כמו שצריך (פאקינג פנטיום M, מה נסגר איתכם אפל, ועוד במחשב שיש בו את המילה "פרו" בשם) אבל מהקרטוע הממש קצר שראיתי, נראה שהגרפיקה יותר טובה ממה שחשבתי שהיא תהיה. כלומר זה קרוס ג'ן לגמרי, אבל פה ושם יש פתאום אלמנט ממש מרשים, קצת כמו המים ב-AC4 בתקופת השיגור של הפס4.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 אוקטובר 2020, 12:01

נראה משחק חלש ביותר לדעתי. Time sink. אפשר לשנות את המין של הדמות בכל רגע נתון...שיא שבירת האימרסיה.כמו שני קודמיו וWatch dogs 3 זה נראה משחק לדור הסטריימרים.

על מערכת הקרב אני אפילו לא מדבר אני השלמתי כבר עם זה שזה יהיה חרא.נראה משחק שאמור לקלוע לטעם של סטרימר אינפנטיל בן 20 ואז יוביסופט בונים על זה שאותו בחור אינפנטיל אמור למשוך אותנו לקנות את זה. נקסט.

מה שכן בנוגע לגרפיקה התאורה נראת ממש טוב.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 אוקטובר 2020, 12:27

הטריילר הזה נראה טוב, ממש טוב. עושה חשק האמת. שזה קצת מעודד כי אתמול ראיתי כל מיני previews והגרפיקה ממש לא נראתה ככה, לא בכיוון אפילו.. לא בדקתי אבל אני מנחש שעיתונאים פשוט שיחקו בסטרימינג בגלל הקורונה, זו הדרך היחידה שאני יכול להסביר את הפער, כי זה לא נראה שהטריילר מזוייף.

מעבר לזה ייתכן שהם שיחקו בבילד ישן יותר אבל הגיימפלי שראיתי ב previews עדיין נראה קצת מבוגבג בלי קשר לג'אנק הרגיל באנימציות, במיוחד של הסוס המעפן כמו במשחק הקודם אבל גם הפיזיקה של השכמיה של הדמות שלך שעשתה שם דברים מוזרים לאללה. זה יכול לשגע אותי איך משחקים עם עולמות גדולים ומורכבים שנעשים בתקציבי ענק ועם כוח עבודה גדול לא מצליחים לפתור דברים שעשו טוב יותר במשחק פס2 כמו sotc. אני צריך שמישהו יסביר לי את העניין הזה, מטריד אותי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2020, 12:34

SOTC הוא משחק מאוד פשוט שכמעט כל התשומת לב בו נתנה לדמויות (הראשית, הסוס והקלוסוסים), אני משער שזאת הסיבה. ומעבר לזה צוות ICO היה מטורף לגמרי בדברים האלה, אנימציות ופוליש ברמות לא אמיתיות.

אגב, MGS5 הוא דוגמה למשחק עולם פתוח ברמת פוליש שלא הייתה מביישת שום משחק לינארי. אולי המשימות והתוכן שם קצת דל, אולי נובע מהעובדה שהפיתוח פחות או יותר נגדע, אבל השליטה בדמות, האנימציות והפוליש הם ברמת גבוהה מאוד, יותר מרוב משחקי ה-TPS הלינארים. שלא נדבר על זה שמדובר במשחק קרוס-ג'ן, זה בכלל מטורף. אני לא מאמין שלא קבלנו משחק דור הבא אמיתי ולעולם גם לא נקבל, המשחק MGS האחרון של קוג'ימה היה מוגבל בכוח של הפס3.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוקטובר 2020, 12:39

גלאס - למה לשנות את המין של הדמות זו "שיא שבירת האימרסיה", אדון טרנספוב?!

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 אוקטובר 2020, 12:52

DrKeo כתב:SOTC הוא משחק מאוד פשוט שכמעט כל התשומת לב בו נתנה לדמויות (הראשית, הסוס והקלוסוסים), אני משער שזאת הסיבה. ומעבר לזה צוות ICO היה מטורף לגמרי בדברים האלה, אנימציות ופוליש ברמות לא אמיתיות.

אגב, MGS5 הוא דוגמה למשחק עולם פתוח ברמת פוליש שלא הייתה מביישת שום משחק לינארי. אולי המשימות והתוכן שם קצת דל, אולי נובע מהעובדה שהפיתוח פחות או יותר נגדע, אבל השליטה בדמות, האנימציות והפוליש הם ברמת גבוהה מאוד, יותר מרוב משחקי ה-TPS הלינארים. שלא נדבר על זה שמדובר במשחק קרוס-ג'ן, זה בכלל מטורף. אני לא מאמין שלא קבלנו משחק דור הבא אמיתי ולעולם גם לא נקבל, המשחק MGS האחרון של קוג'ימה היה מוגבל בכוח של הפס3.

בסדר, אבל זה יכול להיות הסבר ללמה הוא עשה את זה כ"כ טוב ביחס למשחקים אחרים על חומרה של לפני 20 שנה, מה התירוץ של יוביסופט? הרי יש מספיק משחקי עולם פתוח שבהם הסוס מגיב בצורה סבירה לכל מיני בליטות באדמה.

וזה לא שאני מבקש משהו מיוחד כמו איך שהבגדים ב GOT מגיבים לאפקטים של הרוח שזה באמת קטע מאוד ייחודי שהם השקיעו בו, אבל תסתכל על הפיזיקה בסרטון בדקה 7, זה מגוחך. אני מרגיש שפתרנו את זה במשחקים כבר לפני שנים, סביר להניח שאפילו במשחקי AC קודמים.. אני די בטוח שביונטי זה היה טוב יותר. לא יודע, אולי זה סתם באג.

נערך לאחרונה על ידי idan ב 15 אוקטובר 2020, 12:53, נערך פעם 1 בסך הכל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 אוקטובר 2020, 12:53

המשחק נראה נהדר, אני צופה שהוא יהיה הAC הטוב בטרילוגייה הנוכחית ולפני המעבר האמיתי לדור הבא. גם הרשמים רק מחזקים את דעתי.
לגבי שינוי מין הדמות, לםי הכותב של המשחק יש לזה סיבה מוצדקת ורשמית בתוך המשחק, ולמעשה המצב הדיפולטי (שאפשר לבחור בו או באחד המינים לכל המשחק למי שירצה) מחליף ביניהם אוטומטית לפי נקודות העלילה. אני עוד לא יודע מה הסיבה, אבל בואו נתן להם להנות מהספק :).

בכל מקרה נראה ונשמע מהרשמים באמת מצוין, בטח ללאסקין וגלאס כאן שממש אהבו את GOT :).
יהיה מעניין אותי לשמוע מה תחשבו עליו, ואני לא ממש מבין את הטענות שלך גלאס שאפשר להגיד על GOT באותה מידה בדיוק. בסוף זה משחק ענק של 100 שעות, כן, גם אודיסי היה כזה. אבל יוביסופט בונים עולמות אדירים שמאוד כיף להאבד בהם, ונראה (ועכשיו גם נשמע) שהקווסטים הראשיים קיבלו עוד שכבה של ליטוש והשקעה, מה שרק ירים את המשחק.
במוסף אהבתי את המערכת החדשה שלהם למשימות צד, הרבה יותר אמרסיבית ומרעננת מהמקובל היום במשחקים. אם SP היו מיישמים כזה דבר לא הייתם מפסיקים לדבר על זה...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2020, 12:55

אם רוקסטאר היו עושים את זה אז היית צריך להתחיל לקחת כדורי אסטרוגן/טסטוסטרון ולאט לאט לעשות טרנספורמציה. זאת אמרסיה.

idan כתב:
DrKeo כתב:SOTC הוא משחק מאוד פשוט שכמעט כל התשומת לב בו נתנה לדמויות (הראשית, הסוס והקלוסוסים), אני משער שזאת הסיבה. ומעבר לזה צוות ICO היה מטורף לגמרי בדברים האלה, אנימציות ופוליש ברמות לא אמיתיות.

בסדר, אבל זה יכול להיות הסבר ללמה הוא עשה את זה כ"כ טוב ביחס למשחקים אחרים על חומרה של לפני 20 שנה, מה התירוץ של יוביסופט? הרי יש מספיק משחקי עולם פתוח שבהם הסוס מגיב בצורה סבירה לכל מיני בליטות באדמה.

וזה לא שאני מבקש משהו מיוחד כמו איך שהבגדים ב GOT מגיבים לאפקטים של הרוח שזה באמת קטע מאוד ייחודי שהם השקיעו בו, אבל תסתכל על הפיזיקה בסרטון בדקה 7, זה מגוחך. אני מרגיש שפתרנו את זה במשחקים כבר לפני שנים, סביר להניח שאפילו במשחקי AC קודמים.. אני די בטוח שביונטי זה היה טוב יותר. לא יודע, אולי זה סתם באג.

[YouTube]https://www.youtube.com/watch?v=qV244soVqRM&t=0s[/YouTube]

תראה, אני יכול רק לנחש, אבל אני משער שבגלל שהעולם של AC מסובך פי כמה והדמות מגיבה לעולם בצורה מתקדמת בעזרת IK וכדומה, כנראה יש להם בעיות לשמור grid איכות מספיק ל-hit detection ואז יש המון בעיות של דברים שעוברים דרך דברים. זה בדיוק מסוג הדברים שהמעבד החדש אמור לאפשר במשחקי עולם פתוח אחרי שנים של יגואר מעפן מה שיתן למשחקי עולם פתוח זינוק מאוד גדול ברמת הפוליש. אני חושב שבדיוק כתבתי על זה פוסט לפני איזה שבועיים. בכלליות כל רמת הפוליש בעולמות פתוחים יכולה לעשות עלית מדרגה אדירה בזכות המעבד החדש, ביחוד ברמת האנטרקציה עם הסביבה. הרבה יותר דברים זזים ומגיבים לשחקן יעלו משמעותית את רמת הפוליש.

ומעבר לזה, כמו שאמרת, זה יכול להיות באגים למניהם או מגבלות של המנוע שלהם, דברים שהם יותר ספציפים למשחק/מנוע שלהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוקטובר 2020, 13:03

וואו, לא ראיתי את זה אבל באמת קטע משונה, הפיזיקה של הבד שלו. או יותר נכון - היעדר הפיזיקה.
לדעתי זה מסוג הדברים שיש מצב שעוד יקבלו פאץ', או לפחות הייתי רוצה לחשוב שזה המצב. זה באמת מסוג הדברים שממש ממש מציקים לי

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 אוקטובר 2020, 14:08

הרבה פעמים במשחקים עם תאריך יציאה מאוד קשיח כמו AC (בטח כשהוא מחובר להשקת הXSX בהסכם שיווק שהיה לא זול, אני מניח), או המון דוגמאות מEA, אקטיוויזן או יובי, המשחק יוצא עם כמה פאקים ויזואליים כאלו שלא הספיקו ללטש והם מתוקנים אחר כך. זה כמובן לא מצב טוב או מוצדק, אבל זה המצב ואפשר לפחות להתעודד שזה בדרך כלל בסוף מתוקן ולא נובע מתוך חוסר יכולת או תשומת לב של המפתחים לטלפל בזה.
למשל באודיסי הדמות לא הייתה יוצאת רטובה מתוך המים בהשקה, למרות שהאפקט הזה היה קיים בכל משחק AC מאז 2 ועד אוריג'ין, ושהאנימציה של הסרת המים כן הייתה פועלת גם באודיסי. זה תקון לדעתי עם הפאצ' הראשון פחות או יותר, ואני חושב שזה 'באג' באותו סגנון גם כאן.
מה גם שלמשחק יש עוד חודש שלם של פיתוח שמתמקד כעת מן הסתם בדיוק בדברים האלו - פוליש ותיקון באגים, ככה שהייתי נותן להם להנות מהספק לפחות עד ההשקה.

אגב, הקטע עם הסוס שעידן דיבר עליו הוא בהחלט אמיתי. אני האחרון שיזלזל סתם באיכות של משחקי AC כמו שנהפך למקובל, אבל בכל הקשור לסוס ולשליטה עליו, אני חושב שמדובר בסוס הכי גרוע מבין כל משחקי העולם הפתוח שאני יכול לחשוב עליהם. אישית אני אוהב את הסוסים הקשים והעצמאיים יותר בהרגשה כמו בSOTC או RDR2, אבל גם בהשוואה לשאר הסוסים היותר אוטומטיים כמו בGOT או הוויצ'ר 3 אני מוצא את אלו של AC פחות טובים. לפי הרשמים השליטה על הסוס (שלא השתנתה בכלל בשום צורה בין אוריג'ין לאודיסי) כן עברה איזה הידוק מסוים, ולפחות הפעם יש אפשרות לעבור ממצב הליכה למצב ריצה וזה לא בקצב אחיד תמיד, אבל בכל הקשור ליכולת של הסוס להתמודד עם הסביבה והאנשים נראה שאין קפיצה מיוחדת.
אבל בכלל, המשחק הזה הוא עדיין אוריג'ין ואודיסי עם כמה מערכות ושכבות פוליש חדשות (בדיוק כמו שאודיסי היה על אוריג'ין, מספיק שונה אבל לא מהפך). בנוסף כמובן עולם חדש וקמפיין חדש, אבל זה עדיין אותו בסיס. אין לי ספק שהוא יהיה הטוב בטרילוגיה הזו ומבחינתי זה מצוין, אבל את כל השיפורים הבסיסיים הרבה יותר אני כן אצפה לקבל ב21/22 עם הAC המלא הבא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 אוקטובר 2020, 14:28

חחח לאסקין, אחרי כל השעות שבזבזתי בפייסבוק בהגנה על הקהילה הגאה מדעות של אנשים חשוכים, אני מבטיח לך שאני לא טרנספוב או הופומוב או כל משהו שפוגע בזכויות של המיעוט.

אבל עם כל זה, זה שובר אימרסיה אם אפשר לשנות את המין בהרף עין. כל מה שמזכיר לי שאני משחק בפלייסטישן ולא חי את העולם של המשחק. הוא מבחינתי שובר אימרסיה, אז סטיק אמר שיש להם סיבה, אבל עוד לא הוכח שהסיבה לא תהיה אפילו יותר שוברת אימרסיה. אני לא מעוניין באובר אימרסיה של רוקסטאר, כי אז זה פשוט TIME sink אפילו יותר גדול, ואף דמות בRDR2 לא התחבבה אלי ברמה שאני אהיה מעוניין באובר אימרסיה הזו

אבל יוביסופט הולכים לקצה השני של הספקטרום.

תראו את הPreview שחנן הביא תראו חלק מהמשימות משנה שם, הכל הומריסטי ושטותי, רומה זה פה יאקוזה? אני חושב שהמשחק ממש יפה גרפית, אני לא אוהב את התקופה שלו,אבל בואו זה יפה אבל זה הדבר היחיד שאני יכול להגיד עליו.

את GOT סיימו לפחות 45-46% מהאנשים ששיחקו בו כמה אנשים סיימו את הסחבת שהיא AC אודיסי או קודמו? אין לי אותם אז שמישהו יבדוק ויעדכן פה אני מניח שזה לא קרוב.

יש לי חברים שהחיים שלהם זה APEX legends או רוקט ליג, או Overwatch או הCOD ההוא של הבטאל רויאל, כולם, עצרו לסיים את GOT
ואלה מהם שיש להם את הAC החדשים.. הבנתם.

אני לא מנסה לשנוא את יובי בכוח, אני פשוט מרגיש שאנחנו לא הקהל שלהם יותר אני מניח שהקהל והמבקרים יהיו עדינים עם AC החדש הזה בגלל הקונסולות החדשות, אבל אם הוא היה יוצא באמצע הדור הבא, אנשים היו פשוט מגכחים על יוביסופט.

הם פשוט בועטים בביצים של כל מי שרוצה סינגל מהודק וטוב.הכל בשביל איזה שחקן מטומטם כמו PewDiePie ודומיו הם הקהל לא אנחנו, אנחנו פשוט זורמים כי התרגלנו שזה בשבילנו אבל אנחנו לא הקהל וזה ניכר בתוכן המשחקים, הכל בשביל PewDiePie וחבריו שלהם יהיה כייף?
גלאס? מבחינת יוביסופט אנשים כמוני יכולים לחפש מי ינענע אותם.

אז אני מקווה שיהיו לנו אלטרנטיבות ליובי כי המצב הזה כבר העלה את הסעיף.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 אוקטובר 2020, 14:59

פעם אחר פעם, פשוט מדהים בעיניי הדיסוננס העצום בין התגובה שלך לGOT לבין התגובה לAC :).
בסדר, הם לא 1 ל1 אותו המשחק בדיוק ואפשר עכשיו להתפלסף על אי אלו הבדלים קטנים ביניהם, אבל תשמע, אני פשוט לא מצליח להבין איך צד אחד הוא משחק אדיר וסוחף ומדהים, וצד שני מרגיז ומיועד לאיזו נישה שלא פונה אליך. גלאס, אחי, אני אומר לך את זה מנסיון אמיתי ובבטחון מלא - במבט כללי מלמעלה, הם אותו המשחק! אני אומר לך, אם עד כדי כך אהבת את GOT, אתה *בהכרח* תאהב את AC V.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 אוקטובר 2020, 15:20

סטיק אחי, זה שלא סיימתי או שיחקתי פרופר בAC החדשים זה לא אומר שלא העברתי עליהם חצי שעה פה ושם כשהייתי נגיד אצל אנשים שהיה להם אותם היה לי Hands down מסוים איתם לא מעמיק, אבל די הבנתי לאן זה הולך איתם הבנתי את הלופ.

וכל מה שיש לי להגיד אחי לפעמים השלם גדול מסך חלקיו ואתה יכול להשוות את אחוזי הסיום של AC עם GOT ולראות את ההפרש.לצורך הדיון
באופן כללי בממוצע רק 40% מהגיימרים מסיימים משחק אפילו אם הוא רק 5 שעות, אז כמובן שאחוזי הסיום של עולמות פתוחים הם לעיתים קרובות אפילו פחות מזה, כך שזה הישג לGOT הישג שאני בטוח שAC לא הגיעו אליו (אבל תדליק את הפלטפורמה שאתה משחק עליה שנדע בוודאות)

בטוח תסכים איתי שאם לGOT יהיו אחוזי השלמה גבוהים יותר (ואני בטוח שזה המצב) אז יש עוד הרבה אנשים שהוא זרם להם יותר מAC או המכשף 3 או כל משחק אחר שלכאורה אמור לדבר לקהל של GOT.

GOT פשוט זורם :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוקטובר 2020, 15:39

GOT הוא גם בערך חמישית מהאורך של AC האחרון, אז אני לא יודע אם זו השוואה ראויה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 אוקטובר 2020, 15:50

אפילו AC אוריג'ינס שקצר באיזה חצי מאודיסי ודומה יותר לGOT, ארוך ממנו בלא מעט. גם הוויצ'ר 3 ארוך בהרבה, וגם RDR 1 או 2 למקרה שתצעק 'RPG'!
אלו משחקים גדולים יותר, אבל לא רק במספר קווסטים יבש, אלא גם בגודל, מספר וגיוון המערכות שלהם. אתה אומר שGOT יותר 'זורם', ואני אטען (וטענתי כבר) שדווקא AC יותר זורם. אבל אני חושב שזה נגרם בזכות גיוון המערכות והצורה שבה העולם בנוי, לא כי 'סתם'. בכל אופן ובלי קשר לאיזה משחק יותר זורם, אני לא מתעלם מהעובדה שאלו אותם המשחקים וההבדלים ביניהם קטנים לכאן או לכאן.
אני לא אומר שאחד לא יכול להיות טוב או מהנה יותר מהשני, לדעתי למשל AC טוב ומהנה מGOT, אני פשוט ממשיך לא להבין איך אחד יכול להיות משחק כל כך מוצלח בעיניך, בעוד שהשני הוא השתנה על הגיימרים מצד יוביסופט ומשחק שאין לו חצי פנייה אליך.

בנוסף, לא שזה באמת קשור, גם לי יש חברים שהם בקושי גיימרים של פיפא, ושניים מהם סיימו לגמרי (כולל כל המערכות והסופים) את אודיסי במהלך הסגר הראשון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 אוקטובר 2020, 15:51

זו השוואה ראויה כשסטיק אומר ששניהם ארוכים מאוד ושניהם אותו המשחק. ושמי שהתחבר לGOT בהכרח יתחבר גם לAC החדשים.

אני יכול להגיד (וכמובן אני לא מדבר עלי רק אלא על כל הדור שלנו)
שאני עובד עד 6 בערב שפה ושם האינטרנט שומר עלי שפוי.

אחרי יום העבודה שלי אני צריך לבחור או GOT או הbloat הזה של AC אני יודע מה אני בוחר. הרי אני יודע לאן זה הולך הנשקים ידרשו שעות של שידרוגים גם בלי הloot.לכלב גם יהיו שידרוגים.

ותפקידו של שינוו המין בהרף עין הוא לא בשבילנו הוא בשביל הקהל של PewDiePie שיגיד לו היי PewDiePie תשנה את המין בשביל הצחוק.

ואז PewDiePie ישנה ידפוק OMG מאולץ ויחפור כמה המשחק כייף וחייבים לקנות אותו.

אולי משהו בי דפוק לא יודע.

אבל אם GOT הצליח להוציא אותי ל30 שעות פלוס מSF5 אז הוא עשה משהו מעולה.

וזה פשוט בעיטה בביצים של הגיימרים.. אם משחק X לא משתנה ביחד איתי ולא משנה את עצמו לסגנון החיים שלי כבן 33 אז אני לא הקהל שלו יותר חד וחלק.

שאני מדליק את GOT אני מרגיש שהוא לדור שלי ומכבד את הזמן שלי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 76 אורחים