נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 אוגוסט 2014, 20:57

DrKeo כתב:תמונה מהת׳רד e3 של שנה שעבר , גיא סופר הכרזות משחקים בתערוכה של מיקרוספט. אני משער שתמונה באמת שווה אלף מילים וסוגרת את הגולל על הויכוח הזה:
תמונה

היחיד שאפשר לתת לו קרדיט בת׳רד הזה הוא אדון דוני שאמר ״הוכרז משחק היילו אבל לא ברור איזה״ כי כל שאר האנשים דברו על היילו הזה כמשחק המשך של היילו 4. אפילו לא בטוח שמגיע קרדיט לדוני כי נראה שלי שהוא התכוון לזה שעדין לא נתנו שם להיילו 5.

נדב, אני לא רואה את גיא טוען לרגע שהטריילר לא היה להיילו 5, או שהוא לא היה הכרזה של היילו 5.
בעצם, אף אחד לא אמר לרגע שמדובר בטריילר למשחק אחר.

נאמר אך ורק שלא היתה הכרזה להיילו 5 ב2014 וזה נותר נכון (וכמו שהציטוט שגיא עצמו הביא מראה, כך גם הוא הבין את זה עוד אז).
אכן לא היתה הכרזה להיילו 5 ב2014. כן היתה הבטחה ל"מסע" שיתחיל ב2014 (מה שהתברר כנכון, עם ההכרזה על הבטא בסוף השנה), אבל לא היתה שום הכרזה לגבי שנת היציאה של היילו 5, עד שמייקרוסופט הכריזו שהוא יוצא ב2015.

מעבר לזה, אנשים גם הסבירו את ההיגיון מאחורי הסברה שהמשחק מעולם לא תוכנן ל2014 ולכן אי אפשר להגיד שהוא נדחה, אפילו לא באופן פנימי בתוך מייקרוסופט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2014, 01:46

המסע התחיל ב2001. הטריילר היה להיילו 5 (משום מה גיא פתאום חושב שזה לסדרה של היילו כי 343 היא גם חברת הפקות), היה כתוב שהמסע מתחיל ב2014. יש בדיוק שתי אפשרויות, היילו 5 יוצא ב2014 (נכון לזמנו) או מיקרוסופט מנסה להטעות אותנו שהוא יוצא ב2014.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 אוגוסט 2014, 12:55

DrKeo כתב:המסע התחיל ב2001. הטריילר היה להיילו 5 (משום מה גיא פתאום חושב שזה לסדרה של היילו כי 343 היא גם חברת הפקות), היה כתוב שהמסע מתחיל ב2014. יש בדיוק שתי אפשרויות, היילו 5 יוצא ב2014 (נכון לזמנו) או מיקרוסופט מנסה להטעות אותנו שהוא יוצא ב2014.

נכון.
ומה שסוויס, גיא ואני אומרים זה שהאפשרות השניה היא הנכונה.

היילו 5 מעולם לא תוכנן ל2014. הפעם היחידה שבה הכריזו על תאריך יציאה עבורו היתה כשהכריזו עליו ל2015. לכן, הוא מעולם לא נדחה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אוגוסט 2014, 13:11

נו, יופי, אז אתם מסכימים שהם רצו להטעות. סיכמנו? :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2014, 14:29

Nucleus_Dawn כתב:
נכון.
ומה שסוויס, גיא ואני אומרים זה שהאפשרות השניה היא הנכונה.

היילו 5 מעולם לא תוכנן ל2014. הפעם היחידה שבה הכריזו על תאריך יציאה עבורו היתה כשהכריזו עליו ל2015. לכן, הוא מעולם לא נדחה.

מצויין, אז ההסכמה היא שמיקרוסופט ניסו לעבוד עלינו ולגרום לזה להראות כאילו הייול 5 יוצא ב2014. כולם יצאו בהרגשה מהטריילר CGI הזה בזמנו שמדובר בהיילו 5 ועכשיו אנחנו מבינים שזאת הייתה או דרך התחמקותית לעבוד עלינו או שמדובר בדחיה לא מתוכננת לכותר.

מאוד יכול להיות ש343 חיו בסרט שהם יוכלו לעשות את היילו 5 תוך שנתיים ובשלב כלשהו אחרי E3 הם אמרו למיקרוסופט שאין מצב והם צריכים 3 שנים, םג זאת אופציה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2014, 19:37

כבר הביאו את הכתבות האלה. הרעיון הוא שמיקרוסופט נסתה לעבוד על כולם וגם המגזין של אקסבוקס נפל בתרגיל הזה או לחילופין היילו 5 כן היה אמור לצאת ב2014 והוא פשוט נדחה. שתי אופציות, מאוד פשוט, לעולם לא נדע עד שיצאו ראיונות מ343 או לא יודע מי שידברו על התהליך פיתוח.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 אוגוסט 2014, 21:07

DrKeo כתב:מצויין, אז ההסכמה היא שמיקרוסופט ניסו לעבוד עלינו ולגרום לזה להראות כאילו הייול 5 יוצא ב2014. כולם יצאו בהרגשה מהטריילר CGI הזה בזמנו שמדובר בהיילו 5 ועכשיו אנחנו מבינים שזאת הייתה או דרך התחמקותית לעבוד עלינו או שמדובר בדחיה לא מתוכננת לכותר.

מאוד יכול להיות ש343 חיו בסרט שהם יוכלו לעשות את היילו 5 תוך שנתיים ובשלב כלשהו אחרי E3 הם אמרו למיקרוסופט שאין מצב והם צריכים 3 שנים, םג זאת אופציה.

ברור שלא כולם חשבו ככה. גם Swiss וגם swym לא.
אני באמת לא זוכר מה אני חשבתי אז.

לא רואה מצב ש343 עבדו גם על המאסטר צ׳יף אדישיון וגם על היילו 5 ותכננו את שניהם ל2014.
מייקרוסופט מוציאה משחק היילו בשנה. ככה זה כבר שנים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2014, 23:26

Nucleus_Dawn כתב:
ברור שלא כולם חשבו ככה. גם Swiss וגם swym לא.
אני באמת לא זוכר מה אני חשבתי אז.

לא רואה מצב ש343 עבדו גם על המאסטר צ׳יף אדישיון וגם על היילו 5 ותכננו את שניהם ל2014.
מייקרוסופט מוציאה משחק היילו בשנה. ככה זה כבר שנים.

הם לא עושים את האוסף מאסטר צ'יף, saber עושים את הסינגל, הסרטוני מעבר נעשים על ידי Blur והמולטי נעשה על ידי certain affinity. גיא, סוויס וכל השאר חשבו שהכריזו על היילו 5, אף אחד לא אמר כלום על "איזה יופי, הכריזו על היילו 5 אבל חבל שהוא בא ב2015 וה2014 בטריילר מעיד רק על בטא :(".

לספר סיפורים בדיעבד כולם יכולים, גם לחשוב שהיילו 5 ידחה או יזוז ל2015 זה לגמרי זורם אחרי כמה חודשים שהכל שוקע פנימה, כולם מנחשים כל הזמן על דחיות של משחקים והיו לנו עשרות ויכוחים על משחקים כמו אנצ'רטד וכדומה ושנות היציאה שלהם. אבל לראות את הטריילר הזה עם הטאג ליין והתאריך ולא לחשוב היילו 5 ו-2014 זה באמת לא אמין.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 אוגוסט 2014, 23:43

DrKeo כתב:הם לא עושים את האוסף מאסטר צ'יף, saber עושים את הסינגל, הסרטוני מעבר נעשים על ידי Blur והמולטי נעשה על ידי certain affinity. גיא, סוויס וכל השאר חשבו שהכריזו על היילו 5, אף אחד לא אמר כלום על "איזה יופי, הכריזו על היילו 5 אבל חבל שהוא בא ב2015 וה2014 בטריילר מעיד רק על בטא :(".

לספר סיפורים בדיעבד כולם יכולים, גם לחשוב שהיילו 5 ידחה או יזוז ל2015 זה לגמרי זורם אחרי כמה חודשים שהכל שוקע פנימה, כולם מנחשים כל הזמן על דחיות של משחקים והיו לנו עשרות ויכוחים על משחקים כמו אנצ'רטד וכדומה ושנות היציאה שלהם. אבל לראות את הטריילר הזה עם הטאג ליין והתאריך ולא לחשוב היילו 5 ו-2014 זה באמת לא אמין.

לא ממש משנה מי עושה את האוסף. מייקרוסופט היא זו שמשווקת אותו. מייקרוסופט משווקת משחק היילו בשנה, כבר הרבה שנים. אין סיבה לחשוב שהם ישחררו כזאת חבילה מטורפת ואת היילו 5 באותה שנה. גם אין סיבה לחשוב שהם תכננו את האוסף לשנה הבאה ופתאום הוא מוכן, בעוד שאת היילו 5 הם תכננו להשנה ובמקרה הוא נדחה לשנה הבאה.

לספר סיפורים בדיעבד כולם יכולים. בלי קשר לזה, סוויס חשב כבר אז שהיילו 5 מגיע ב2015 ושאין סיכוי לראות אותו ב2014. אין שום דבר לא אמין בסוויס. גם גיא כבר הביא ציטוט שלו אומר שהיילו 5 יגיע רק ב2015 והוא לא דיבר שם על דחייה.

העובדה היא שהיילו 5 מעולם לא הוכרז ל2014. אין סיבה לחשוב שהוא נדחה בשנה (ואני מזכיר - מפה התחיל כל הדיון הזה. דודי טען שהדחייה של היילו 5 היא טעות פטאלית של מייקרוספט ובלי להתייחס בכלל לעובדה שהטענה הזאת הזויה, המשחק לא נדחה, מכיוון שמעולם לא הכריזו מתי הוא יוצא). אין סיבה לחשוב שמייקרוסופט תכננו לשחרר שני משחקי היילו באותה שנה. אין סיבה לחשוב שהאוסף היה מתוכנן לחגים 2015 והם הצליחו להקדים אותו בשנה, כדי לדחות את היילו 5.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוגוסט 2014, 00:23

הכריזו היילו 5 ל2014, יש לך טריילר cgi מלא שמכריז על זה. היילו אנברסרי לא רלוונטי בשום צורה לדיון, הוא אוסף רימאסטר. אם היה צריך להוציא אותו במרץ 2014 הוא היה יוצא במרץ 2014, אם היה צריך להזיז אותו ל2015 הוא היה זז לשם. מקום להיילו 5 הרימאסטר היה עושה תוך רבע שניה כי היילו 5 מעיף קונסולות והרימאסטר לא מזיז אחת.

למיקרוסופט הייתה מטרה אחת בטריילר הזה, להגיד ״היילו 5 מגיע ב2014 חבר׳ה!״. אתם טוענים שהיא שקרה, לי באמת שאין שממץ אם הם שקרו או סתם הייתה דחיה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 אוגוסט 2014, 10:28

DrKeo כתב:הם לא עושים את האוסף מאסטר צ'יף, saber עושים את הסינגל, הסרטוני מעבר נעשים על ידי Blur והמולטי נעשה על ידי certain affinity. גיא, סוויס וכל השאר חשבו שהכריזו על היילו 5, אף אחד לא אמר כלום על "איזה יופי, הכריזו על היילו 5 אבל חבל שהוא בא ב2015 וה2014 בטריילר מעיד רק על בטא :(".

אז חזרנו לומר שאני פשוט משקר? כל הכבוד.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוגוסט 2014, 11:34

אתה לא משקר, אתה סובל ממה ש99% אחוז מהאוכלוסיה סובלת ממנו שהוא לגבש דיעה עם הזמן ואז לחשוב שתמיד היית כזה. בדיוק כמו שגיא היה בטוח שהוא לא ידע אם הטריילר היה להיילו 5 או סתם לסדרה או משהו כזה והיה ברור לו שהיילו 5 יוצא ב2015 אבל כשמסתכלים על תעוד הפורום רואים שבעצם הוא היה בטוח שהטריילר להיילו 5 כשהוא הוצג ובעצם האסימון על 2015 נפל לו רק חודשיים וחצי אחרי E3. אין מה לעשות, הזיכרון הוא כלבה בוגדנית. כמובן שיש את האופציה לחילופין שהיית חתיכת נביא אבל החלטת לא לחשוף את זה לשאר הפורום אבל האופציה הזאת נשמעת פחות סבירה מהראשונה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 אוגוסט 2014, 11:47

אל תנסה לעשות ספין יפה לזה שאתה קורא לי שקרן.

אני לא הולך לחפש תיעוד שלך מה אמרתי בויגיימס ומה אמרתי פה כי אנחנו לא בבית משפט ונראה לי שהדבר הנורמלי לעשות הוא להאמין שמה שאני אומר הוא לא שקר ולא עיוות של העבר כי אין לי היסטוריה שכזאת.

זה שיצא אניברסרי היה ברור לי מהרגע שיצא האניברסרי של היילו 1.... אומנם ציפיתי שזה לא יהיה על אותו המנוע אבל זה היה ברור לי שזה הולך לקרות. לא ברור לי לדוגמא שאם נקבל אניברסרי לגירס הראשון (סביר) אז נקבל גם לשני. זה משהו לא סביר מבחינתי ואני צריך שיוצג בפניי הרבה אישורים לדבר כזה לפני שאני מאמין לזה. היילו זה משהו אחר. עם היילו זה היה ברור לי. מכיוון שהיילו 2 יצא ב2004 אז אניברסרי יצא ב2014. זהו, נקודה. ומעבר לזה, לא תמצא ציטוט שלי שאומר/מחזק/מאשר/מתלהב וכו... מכך שיוצא היילו 5 בחגים של 2014. לא טענתי שהסרטון לא לקוח מהיילו 5 ומוכוון להיילו 5 (אם כי אמרתי שיש איזה סיכוי קטן שזה קשור לסדרה של שפילברג) פשוט טענתי שמי שמבין מ"2014" שהמשחק יצא ב2014 עובר סיבון טוב.

אתה יכול להמשיך לבלבל לי במוח ולספר שאני משקר. אני ימשיך לומר שאתה קורא לי שקרן.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 19 אוגוסט 2014, 12:54

הויכוח הכי טיפשי בעולם... :D
זה למה אבל הפורום הזה נחמד... הכמות מילים ששפכתם בנושא בלבל world class.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוגוסט 2014, 12:56

swiss-the-engine כתב:אל תנסה לעשות ספין יפה לזה שאתה קורא לי שקרן.

אני לא הולך לחפש תיעוד שלך מה אמרתי בויגיימס ומה אמרתי פה כי אנחנו לא בבית משפט ונראה לי שהדבר הנורמלי לעשות הוא להאמין שמה שאני אומר הוא לא שקר ולא עיוות של העבר כי אין לי היסטוריה שכזאת.

זה שיצא אניברסרי היה ברור לי מהרגע שיצא האניברסרי של היילו 1.... אומנם ציפיתי שזה לא יהיה על אותו המנוע אבל זה היה ברור לי שזה הולך לקרות. לא ברור לי לדוגמא שאם נקבל אניברסרי לגירס הראשון (סביר) אז נקבל גם לשני. זה משהו לא סביר מבחינתי ואני צריך שיוצג בפניי הרבה אישורים לדבר כזה לפני שאני מאמין לזה. היילו זה משהו אחר. עם היילו זה היה ברור לי. מכיוון שהיילו 2 יצא ב2004 אז אניברסרי יצא ב2014. זהו, נקודה. ומעבר לזה, לא תמצא ציטוט שלי שאומר/מחזק/מאשר/מתלהב וכו... מכך שיוצא היילו 5 בחגים של 2014. לא טענתי שהסרטון לא לקוח מהיילו 5 ומוכוון להיילו 5 (אם כי אמרתי שיש איזה סיכוי קטן שזה קשור לסדרה של שפילברג) פשוט טענתי שמי שמבין מ"2014" שהמשחק יצא ב2014 עובר סיבון טוב.

אתה יכול להמשיך לבלבל לי במוח ולספר שאני משקר. אני ימשיך לומר שאתה קורא לי שקרן.

אנברסרי 2 היה ברור לכולם, זה לא הנושא פה. הנושא פה הוא שהטריילר CGI של היילו 5 היה להיילו 5 והוא או נועד להגיד "חבר'ה היילו 5 יוצא ב2014" או שהוא נועד להגיד "חבר'ה, אנחנו מנסים להטעות אותכם לחשוב שהיילו 5 יוצא ב2014". לא צריך לחפש בVGAMES או כלום, הכל פה בווקסלים. אני מעולם לא שמעתי כאן משהו מדבר על אנברסרי 2 ב2014 והיילו ב2015, זה מעולם לא עלה כאן לפני הדליפה מניאוגאף.

עשית את אוסף כל ההקשים הלוגים שאתה מדבר עליהם כאן וכבר בטריילר CGI של היילו 5 אמרת לעצמך "אוקיי, כתוב 2014 אבל בעצם מדובר בחגיגת 10 שנים של היילו 2 אז בטח היילו 2 HD יכיל משהו של היילו 5 ולכן המסע מתחיל ב2014 ובעצם היילו 5 הוא ל2015" אז באמת כל הכבוד וידעת את מה שאף אחד לא ידע באף אתר גיימינג או פורום גיימינג ברשת. אם כן אז יצאת תותח לגמרי, אני מוריד את הכובע.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 אוגוסט 2014, 13:00

Wan7ed כתב:הויכוח הכי טיפשי בעולם... :D

כן, חשבתי אחרי שרונן "התפוטר" כבר לא נראה יותר מדי דברים כאלו, אבל יישר כח לפורום הזה שמצליח לשמור על המסורת והרוח של ויגיימס של ויכוחים מטופשים וחסרי תוחלת שנמתחים על פני אינספור עמודים :D

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 אוגוסט 2014, 13:23

bling כתב:כן, חשבתי אחרי שרונן "התפוטר" כבר לא נראה יותר מדי דברים כאלו, אבל יישר כח לפורום הזה שמצליח לשמור על המסורת והרוח של ויגיימס של ויכוחים מטופשים וחסרי תוחלת שנמתחים על פני אינספור עמודים :D

רונן היה Noob, הוא לא הגיע מעולם לרמה של "היילו מול half life". דרך אגב, איפה רונן?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 אוגוסט 2014, 13:26

Death_119 כתב:רונן היה Noob, הוא לא הגיע מעולם לרמה של "היילו מול half life". דרך אגב, איפה רונן?

קיבלתי לא מזמן בפייסבוק הזמנה להצטרף לקבוצה חדשה של משחקי וידאו ומחשב, ונחש מי המנהל של הקבוצה הזו?

בקיצור הוא עדיין עושה את שלו רק שהוא התקדם עם הזמנים ועכשיו זה בפורמט אחר :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 אוגוסט 2014, 14:14

DrKeo כתב:אנברסרי 2 היה ברור לכולם, זה לא הנושא פה. הנושא פה הוא שהטריילר CGI של היילו 5 היה להיילו 5 והוא או נועד להגיד "חבר'ה היילו 5 יוצא ב2014" או שהוא נועד להגיד "חבר'ה, אנחנו מנסים להטעות אותכם לחשוב שהיילו 5 יוצא ב2014". לא צריך לחפש בVGAMES או כלום, הכל פה בווקסלים. אני מעולם לא שמעתי כאן משהו מדבר על אנברסרי 2 ב2014 והיילו ב2015, זה מעולם לא עלה כאן לפני הדליפה מניאוגאף.

עשית את אוסף כל ההקשים הלוגים שאתה מדבר עליהם כאן וכבר בטריילר CGI של היילו 5 אמרת לעצמך "אוקיי, כתוב 2014 אבל בעצם מדובר בחגיגת 10 שנים של היילו 2 אז בטח היילו 2 HD יכיל משהו של היילו 5 ולכן המסע מתחיל ב2014 ובעצם היילו 5 הוא ל2015" אז באמת כל הכבוד וידעת את מה שאף אחד לא ידע באף אתר גיימינג או פורום גיימינג ברשת. אם כן אז יצאת תותח לגמרי, אני מוריד את הכובע.

אתה מדהים. כבר לפני איזה שתי עמודים כתבתי במפורש לשאלה כזאת שלך "אני מבין מזה שמסבנים אותי". אז בפעם מי יודע כמה. לא, הסרטון לא קשור לאניברסרי. לא, אניברסרי והיילו 5 לא יכולים לצאת באותה שנה. כן, יש מעין הטעייה פה. כן, יכול להיות (ממש ממש ממש בקטנה) שהסרטון היה קשור לסדרה או מוכוון באופן כללי לכך שנתחיל את המסע שלנו בהיילו באקס בוקס וואן ב2014 (יענו אניברסרי, היילו 5, בטא, סדרה, ערוץ היילו וכל קשקוש אחר שהם ימצאו לנכון לקדם תחת המותג היילו).
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אוגוסט 2014, 14:36

Wan7ed כתב:הויכוח הכי טיפשי בעולם... :D

בשביל זה יש פורומים :)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוגוסט 2014, 14:44

היי, אני ניסיתי כבר לפני כמה עמודים לעצור את הויכוח הדבילי הזה, אפילו ניסיתי להשתמש במוות של רובין וויליאמס כדי לאחד את כולם נגדי, העיקר שלום בית ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוגוסט 2014, 15:43

בסדר בסדר אנשים, אני חושב שהויכוח נגמר. יש פחות או יותר הסכמה שהטריילר היה להיילו 5 והטאגליין בסוף נועד או להטעות אנשים או כי המשחק היה אמור לצאת ב2014 אבל נדחה. חלק חושבים ככה וחלק ככה אבל הקוים הכללים מוסכמים, אפשר הפסקת אש.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 אוגוסט 2014, 16:05

DrKeo כתב:בסדר בסדר אנשים, אני חושב שהויכוח נגמר. יש פחות או יותר הסכמה שהטריילר היה להיילו 5 והטאגליין בסוף נועד או להטעות אנשים או כי המשחק היה אמור לצאת ב2014 אבל נדחה. חלק חושבים ככה וחלק ככה אבל הקוים הכללים מוסכמים, אפשר הפסקת אש.

HELL NO נגמר!
אתה יותר מדי זמן בפורומים הללו כדי לשכוח את "הטוויסט" של SWYM שמגיע עוד שבוע עד חודשיים-שלוש ומקפיץ את הדיון הזה מהקבר, לסיבוב אחד נוסף.

דיונים פה קמים לתחיה יותר מאשר פרדי קרוגר אחרי ששיפדו אותו, שרפו אותו וחישמלו אותו ועוד במשך 13 סרטים.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 19 אוגוסט 2014, 16:42

חחחחח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוגוסט 2014, 17:00

bling כתב:HELL NO נגמר!
אתה יותר מדי זמן בפורומים הללו כדי לשכוח את "הטוויסט" של SWYM שמגיע עוד שבוע עד חודשיים-שלוש ומקפיץ את הדיון הזה מהקבר, לסיבוב אחד נוסף.

דיונים פה קמים לתחיה יותר מאשר פרדי קרוגר אחרי ששיפדו אותו, שרפו אותו וחישמלו אותו ועוד במשך 13 סרטים.

האמת שזה נכון, גם יש את התמונה ההיא עם הפוסט של גיא מE3 הקודם, זה הופך את התגובה ההיא שתגיע באמצע ספטמבר לארוכה במיוחד ומציתה ויכוחים במיוחד.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 80 אורחים