נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2023, 11:38

Death_119 כתב:הXcloud הוא עיסקה מדהימה, כי אתה משלם ובמחיר של 50 שקלים אתה גם מקבל את כל המשחקים (מאות רבות) וגם מנוי לענן. הבעייה שזה לא זמין בכל מקום (הענן), לדוגמא בישראל וגם טכנית הם לא משתווים לNvidia זה החוויה לא טובה. אולי תהיה עוד כמה שנים. מנגד GFN מדהים טכנית (בגבולות הדמיום) אבל מאוד יקר.

בוא, גם במחיר של 85 שקלים זה פחות מביקור אקראי במקדונלדס, זה לא באמת תג מחיר גבוה עבורי. שום לחץ. שירות כמו כל שירות. גם נטפליקס עולה לי איזה 60 שקלים ואפשר לחשוב כמה אני צופה ביומיום.

מיקרוסופט מבטיחים data center בישראל עוד מ-2020 ובשלב כלשהו הוא נדחה ל-2022 ומאז לא שמעתי עליו כלום. אם הוא יקרה, יש מצב שיהיה שרת XCloud במרחק 7ms מאיתנו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 אוגוסט 2023, 15:11

Death_119 כתב:
glass man כתב:דודי: זה באמת מדהים. שמע שאני רואה פרסומות על אנשים שהולכים לשחק בסטארפילד על הפאקינג טלווזיה חכמה שלהם עם הXCloud אני אשקר אם אני אגיד לך שאני לא מקנא בהם קצת על החסכון. הXcloud באמת נשמע מדהים למקרים האלה שמעניין אותך 3-4 אקסקלוסיבים של אחת הגדולות אבל ממש לא בא לך להיכנס לגמרי לאקוסיסטם. לא היה לי מושג שזה עובד ככה טוב בארץ.

אני לגמרי רואה את זה מייתר את אחת הקונסולות מי שמעניין אותו רק איזה כמה בלעדיים של סוני שישחק אותם על הGEFORCE NOW ומי שמעניין אותו רק כמה של מייק שישחק על הXCLOUD.

עדיין, לRPG כמו BG3 וסטארפיילד אני לא יודע אם הייתי נהנה לשחק אותם ככה. אתה לא מרגיש שאתה "צריך לסיים אותו" מהר? את BG3 ? כאילו ככל שתמרח את הזמן איתו תשלם יותר כסף על ההשכרה של המכונה וככל שתמהר איתו תהנה ממנו פחות..

אבל הכל זה בסוף עניין של העדפה, אם אתה ממש לא יכול להיכנס למשחק עם גיימפד אז כן ברור שזה ישתלם לך, עבורי הגיימפד הוא לא דיל ברייקר כי אתה יודע כמו שאינטר אמר זה משחק בתורות לא כמו המקוריים שאתה חייב עכבר להנות, יותר מפריע לי שהגודל של הכתב לא בנוי לטלווזיה בעליל אבל כמו שאמרתי בשביל זה יש את הremote

הXcloud הוא עיסקה מדהימה, כי אתה משלם ובמחיר של 50 שקלים אתה גם מקבל את כל המשחקים (מאות רבות) וגם מנוי לענן. הבעייה שזה לא זמין בכל מקום (הענן), לדוגמא בישראל וגם טכנית הם לא משתווים לNvidia זה החוויה לא טובה. אולי תהיה עוד כמה שנים. מנגד GFN מדהים טכנית (בגבולות הדמיום) אבל מאוד יקר.

בוא, גם במחיר של 85 שקלים זה פחות מביקור אקראי במקדונלדס, זה לא באמת תג מחיר גבוה עבורי. שום לחץ. שירות כמו כל שירות. גם נטפליקס עולה לי איזה 60 שקלים ואפשר לחשוב כמה אני צופה ביומיום.

גם אני לא בדיוק מרגיש מחיר חודשי של 85 שקלים בחודש, אבל בוא דודי זה בכל זאת יוצא לך יותר יקר מהקונסולות. 85 שקלים בחודש למשך שבע שנים, שזה הזמן של דור קונסולות ממוצע כיום, עולה לך בשירות הזה 7140 שקלים. וזה בלי שחשבנו את המחיר של המשחקים עצמם, אז אם מישהו בא ומנסה לחיות על השירות הזה למשך דור שלם הוא לא כזה משתלם לעומת הקונסולות וזה יוצא גם לא כזה רחוק ממחיר של מחשב גיימינג טוב.

הXcloud משתלם בהחלט. אם זה כולל גם את המשחקים של הגיימפאס באותו מחיר חודשי אין אפס.

בכל זאת גם הGeforcc now סבבה לפעמים למשחקים ספציפים/חופשות. אם אתה אומר לי שבחופשה אני אוכל מהיום להזרים משחקים כאלה בXcloud שהחווה הזו תפתח, אז זה לבד שווה לי את המחיר החודשי :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 21 אוגוסט 2023, 18:16

רק בהנחה ואתה משחק כל חודש במשך 7 שנים. אבל יש לו גם פס5 ואפשר להקפיא כשאתה לא משחק על המחשב, וכנראה שרוב הזמן הוא לא משחק על המחשב, הוא צריך פתרון רק למשחקים ספציפיים כמו בג3. וממילא 7140 לא מכסה את המחיר של 4090 לבדו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 אוגוסט 2023, 18:39

בדיוק, אני הולך לבטל עוד חודשיים כשאסיים את המשחק. אין לי שום כוונה להמשיך לשלם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2023, 02:19

נראה דור הבא - check

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2023, 15:25

NVIVDIA מכריזה על DLSS 3.5. השני פיצ׳רים הגדולים הם העובדה שהם אמנו את המודל על מידע גדול פי 5 מDLSS3 מה שמשפר איכות תמונה, בעיקר כשהרזולוצית בסיס נמוכה.

והפיצ׳ר השני והחשוב יותר נקרא raytrace reconstruction. הוא מחליף את הdenoising שיש כרגע עם AI שמשלים קרניים חסרות ובעצם מסמלץ הגדלה משמעותית של מספר הקרניים שנורות. התוצאה הסופית היא RT שנראה הרבה יותר טוב ומדוייק ובו בזמן האצה של בערך 10% בביצועים מול DLSS3 (כמובן רק אם יש RT).

סייברפאנק, אלן וייק 2 ופורטל RTX כבר יישמו את זה בסתיו הקרוב. בוסט של 10% בביצועים על DLSS3 ובו בזמן RT טוב יותר.

ובמקביל AMD מכריזים שהם הצליחו הבוקר לשים את המכנסיים לבד כי הם ילד גדול.

דוגמה מסייברפאנק לאיכות הRT המשופרת (שימו לב להשתקפות)
IMG_7320.png
IMG_7320.png (2.46 MiB) נצפה 714 פעמים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 אוגוסט 2023, 16:35

איזה נכס הם לתעשייה… יש שיאמרו שהם בעצם התעשייה ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2023, 00:02

יצאו הדרישות מערכת של פורצה, הוא דורש SSD כמינימום ומעבד לא רע בכלל (8400) אבל שאר הדרישות די מינימאליות. 1060gtx ו-8GB זיכרון.

והוכרז HL2 RTX

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוגוסט 2023, 01:28

נראה מדהים.
מה הסיכוי שזה יעבוד עם מוד הVR שהתחלתי לשחק בו לא מזמן?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2023, 19:17

יש, זה רשמי, alan wake 2 עם path tracing!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוגוסט 2023, 19:20

מדהים.
הקטע הזה שיש דיליי רציני בתאורה/הצלחה/השתקפויות - הוא מאוד מאוד בולט בפורטל ובסייברפאנק (היחידים שנסעתי עם סוג-של PT), אני ממש שמח לראות את ההבדל הגדול בשנייה הזאת שהראו כאן. זה מאוד מציק בעין וחששתי שייקח עוד מלא זמן עד שימצאו משהו שיתקן את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2023, 19:25

Laskin כתב:מדהים.
הקטע הזה שיש דיליי רציני בתאורה/הצלחה/השתקפויות - הוא מאוד מאוד בולט בפורטל ובסייברפאנק (היחידים שנסעתי עם סוג-של PT), אני ממש שמח לראות את ההבדל הגדול בשנייה הזאת שהראו כאן. זה מאוד מציק בעין וחששתי שייקח עוד מלא זמן עד שימצאו משהו שיתקן את זה.

כן, זה חלק מהיתרונות של DLSS 3.5. גם ביצועים טובים יותר, גם תמונה יציבה יותר, גם איכות כאילו ירו יותר קרניים וגם פחות בעיות טמפורליות כמו ghosting. וסייברפאנק ופורטל מקבלים את זה גם עוד כמה שבועות אז כל המשחקי PT נפטרים מהבעיות גוסטינג ובמקביל יראו יותר טוב וירוצו חלק יותר. וזה עכשיו עוד משהו שמבדיל אותם מ-AMD, מעבר לעובדה שזה רץ אצל NV ב-100fps+ כש-AMD נלחמת על 30.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוגוסט 2023, 20:01

מעולם לא היו הפרשים כה גדולים… זה מטורף. מת לראות את ההבדל בעצמי. זה באמת היה ה״חסרון״ היחיד בכל הטכנולוגיה הזו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2023, 20:07

Laskin כתב:מעולם לא היו הפרשים כה גדולים… זה מטורף. מת לראות את ההבדל בעצמי. זה באמת היה ה״חסרון״ היחיד בכל הטכנולוגיה הזו.

והאמת שהדור הבא של אינטל מגיע עוד רגע. הדרייברים שלהם כבר מתחילים להיות לא רעים בכלל, קרובים לרמה של AMD, והביצועי RT שלהם מצויינים ויש להם AI ו-XESS. השמועות הן שהדור החדש מתפקד כמו 4070, כך שיכול להיות שיצא GPU שיושב בין המיינסטרים ל-high end עם ביצועי RT טובים ו-AI ממש בקרוב. עצוב לראות מה AMD עשו ל-ATI, אבל לפחות נראה שאינטל תהפוך לאט לאט לתחרות. אני לא יודע כמה זמן יקח להם עד שהם יתחרו בסדרת XX90 של nv אבל אם הם יצליחו להיות תחרותיים ברמת ה-XX70 זאת כבר התחלה טובה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 אוגוסט 2023, 12:47

מסתבר שGamepass זמין על GFN, תאמת זה מדהים. לצערי זה לא כל המשחקים, אלא כמה עשרות בודדים, אבל זה ממש נחמד. אבל מעבר לCRPG ואסטרטגיה זה סביר לשוטרים, יש קצת דיליי, אבל לא משהו שמונע לשחק. ניסיתי Dark tide, הוא נראה מדהים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2023, 17:08

DrKeo כתב:
Laskin כתב:מעולם לא היו הפרשים כה גדולים… זה מטורף. מת לראות את ההבדל בעצמי. זה באמת היה ה״חסרון״ היחיד בכל הטכנולוגיה הזו.

והאמת שהדור הבא של אינטל מגיע עוד רגע. הדרייברים שלהם כבר מתחילים להיות לא רעים בכלל, קרובים לרמה של AMD, והביצועי RT שלהם מצויינים ויש להם AI ו-XESS. השמועות הן שהדור החדש מתפקד כמו 4070, כך שיכול להיות שיצא GPU שיושב בין המיינסטרים ל-high end עם ביצועי RT טובים ו-AI ממש בקרוב. עצוב לראות מה AMD עשו ל-ATI, אבל לפחות נראה שאינטל תהפוך לאט לאט לתחרות. אני לא יודע כמה זמן יקח להם עד שהם יתחרו בסדרת XX90 של nv אבל אם הם יצליחו להיות תחרותיים ברמת ה-XX70 זאת כבר התחלה טובה.

זה פשע שמשחקים כמו ג׳דיי וסטארפילד יוצאים בשיתוף עם חברה שנמצאת 2 דורות כרטיסים אחורה מNvidia מבחינת איכות תמונה וביצועים. אני כל כך מתבאס כשאני חושב על להפעיל אותם על המחשב שלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2023, 01:16

AMD חשפו סופסוף את FSR3. הם בייסיקלי עושים מה שDLSS עושה, רק בלי ה-AI. כרגע זה דורש אנטגרציה ולמשל סייברפאנק הולך לישם את זה, אבל ב2024 הם מביאים את זה לרמת הדרייבר וזה אמור לעבוד בכל משחק DX11/12. אם משתמשים ברמת הדרייבר אז איכות תמונה נמוכה יותר ומזכירה אלגוריתמים של החלקת תנועה של טלביזיות. בנוסף כשזה ברמת הדרייבר vsync חייב להיות כבוי כך שיש קריעות מסך. ובצעד מוזר AMD מגבילה את הפיצ׳ר ברמת הדרייבר אך ורק לכרטיסי RDNA3, כלומר אך ורק סדרה 7000. ואין לזה סיבה, הם סתם נועלים משתמשים עם כרטיסים ישנים יותר.

בנתיים DF ראו את זה ואמרו שזה נראה מצויין. אבל יש כמה מגבלות, השלוש הגדולות הן שצריך בסיס של 60fps כדי שזה יראה טוב, שזה מבטל VRR וברגע שיש תנועות מצלמה מהירות אז הטכנולוגיה כבה.

זה מגיע גם לקונסולות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוגוסט 2023, 07:01

נדמה לי שגם עם DLSS 3 לא ניתן להפעיל Vsync

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2023, 13:35

Laskin כתב:נדמה לי שגם עם DLSS 3 לא ניתן להפעיל Vsync

אבל DLSS 3 עובד עם VRR. בכל מקרה כאן זה או נייטיבי שהמפתחת מישמת שנראה טוב (לפחות לכאורה כי לא היה לDF עדין hands on) ואז נכפה עליך vsync או שזה ברמת הדרייבר שלא נראה כזה טוב ואז אין אפשרות לvsync. לפחות כרגע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוגוסט 2023, 14:21

הוא עובד עם Gsync ושל AMD יעבוד עם Freesync… לא?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 אוגוסט 2023, 15:15

נראה לי שקצת פספסנו את הידיעה הזאת אתמול:

https://www.theverge.com/2023/8/25/2237 ... frank-azor
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2023, 19:42

Laskin כתב:הוא עובד עם Gsync ושל AMD יעבוד עם Freesync… לא?

להבנתי FSR3 לא עובד כרגע עם VRR בכלליות, לא משנה תחת איזו טכנולוגיה. אבל בו נחכה לשחרור הרשמי ולאנליזה המלאה של DF.

Klayman כתב:נראה לי שקצת פספסנו את הידיעה הזאת אתמול:

https://www.theverge.com/2023/8/25/2237 ... frank-azor

אז אין בסטארפילד DLSS בדיוק כמו שחשבנו לא יהיה :(

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 אוגוסט 2023, 20:29

אבל נראה שamd טוענים שהם לא מונעים את זה...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 אוגוסט 2023, 21:41

סביר להניח שAMD כן מונעים את זה, בגלל שבטסדה לא באמת יכולים לשחרר את המצב DLSS הזה, הם צריכים לבקש אישור מיוחד מAMD וAMD יכולים לקחת את הזמן שלהם עד שיסכימו לאשר את הבקשה זה יכול לקחת חודשים או שנים, לפי מה שבא לAMD שלא לדבר על הברור מאליו שגם אחרי שAMD יאשרו לבסוף את הבקשה, הם כבר יבחרו מפיצות אחרות לסגור איתן על באנדלים לכרטיסים שלהם לTES6 וזה המון כסף להפסיד...בטוח יש פה שותפות ארוכת טווח

או בקיצור AMD שיחררו הצהרה שטכנית היא נכונה בטסדה יכולה לבקש מAMD לעשות DLSS אבל במציאות לא קיים תסריט שישתלם לבטסדה לבקש מהם את זה.
בגלל זה המודים יעשו את זה, AMD לא יכולה לעשות דבר אם מודר מחליט ליישם את הDLSS על דעת עצמו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוגוסט 2023, 00:41

Klayman כתב:אבל נראה שamd טוענים שהם לא מונעים את זה...

נראה שהוא רוקד מסביב לזה כמו ילד שנתפס עם היד בצנצנת העוגיות. כלומר, מי יכל לחזות שלא יהיה DLSS בסטארפילד, באווטאר ובמלחמת הכוכבים? ממש נביאים יש לנו פה בפורום.. כלומר אלה אם AMD חוסמים את זה :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 92 אורחים