ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי matangt8 » 11 מרץ 2015, 01:02

Nucleus_Dawn כתב:
מגניב. המשחק ממש מצוין. אומנות נהדרת, מוזיקה נהדרת ומכאניקות פשוטות ומבריקות שלוקחות את כל הgrinding במשחקים בז'אנר ומאפשרות לשחקן להפוך את כל התהליך לאוטומטי.

המשך אמור לצאת מתישהו, אז תוכל לשחק גם בו :D לא יודע אם זה השנה, או שנה הבאה.

ביום שישי בלילה, אקבל את הN3DS שלי :D

תתחדש,תיתן עליו ביקורת ואם הוא באמת שווה את השידרוג המכשיר הרגיל ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 מרץ 2015, 01:40

matangt8 כתב:תתחדש,תיתן עליו ביקורת ואם הוא באמת שווה את השידרוג המכשיר הרגיל ;)

עדין לא קיבלתי אותו, אבל אני כבר יכול להגיד שהוא לא באמת שווה את השדרוג.
סתם spur of the moment, כי יתחשק לי.

אני מניח ש200 דולר זה בול הגבול העליון בשביל לקנות קונסולה, בלי לחשוב יותר מידי. רק צריך שהWIIU תהייה במחיר הזה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 מרץ 2015, 16:16

חדשות ענקיות מנינטנדו, קודם כל הקונסולה הבאה הולכת להחשף ב 2016 (ואני מהמר שגם להשתחרר באותה השנה כמו שסוני ו MS עשו), השם קוד שלה זה NX ונינטנדו משתמשת במושגים שנראה לי רובנו די מפחדים מהם- כהגדרתם מדובר במכונת משחקים ייעודית שמשתמשת ב "Brand new concept", תתכוננו לעוד גימיק כזה או אחר :)

כרגע לא ברור אם זה מתקשר לליין הניידות או הנייחות, יכול להיות זה ישמש כהיבריד של שניהם כמו שחלק חושבים כצעד הבא שלהם.

בנוסף נינטנדו סוף סוף עושה את המעבר לסמארטפונים, היא חתמה עם חברת סלולר יפנית שמתחמה במשחקים בשם DeNA שתפתח משחקים שמבוססים על הדמויות שלה, שימו לב שלא מדובר בפורטים מה 3DS אלא משחקים ייעודיים.
מתוך ה VERGE:
Nintendo has long resisted the call of mobile gaming, but today it entered the space in a big way. The company has announced that it will team up with DeNA, a major Japanese mobile gaming company, to make smartphone games featuring Nintendo characters. The two companies "intend to jointly operate new gaming applications featuring Nintendo IP, which they will develop specifically for smart devices," Nintendo said in a statement.

Nintendo has flirted with mobile gaming before. In a tie-up with GungHo, the company will release a Mario-themed version of Japanese mobile smash hit Puzzle & Dragons for 3DS next month, and recent experiments like Pokémon Shuffle have adopted similar free-to-play business models.

We're at a hastily convened press conference in Tokyo that's due to start soon, and will bring you any further news as it happens.

ציטוטים של IWATA:
Of course, Nintendo will utilize smart devices as communication media for Nintendo IP. In addition, so that our consumers will be closely connected with them, we will deploy a game business which takes advantage of Nintendo IP.

Quite a few of you must be wondering why Nintendo, which has never deviated from its cautious stance in regard to the possibility of deploying its game business on smart devices, has now changed its policy.
Please note, however, that I was not dismissing the idea of making games for smart devices per se as I stated at the January 2014 Corporate Management Policy Briefing that a development team of Nintendo would create a smart device application, and please also note that I had not ruled out the possibility of making games when we make use of these devices.

Iwata:

Nintendo and DeNA will jointly develop and operate gaming applications for smart devices in global markets.

With this alliance, new entertainment that utilizes Nintendo’s IP will be provided globally via smart devices.

Needless to say, now that we are challenging ourselves in this new business area, we hope that hundreds of millions of people will use and enjoy these products.

As for which Nintendo IP will be used, we do not intend to make any exceptions. Potentially, any Nintendo IP could be used in our smart device software. On the other hand, as I just said, games on smart devices require ever-evolving services rather than just being a finished product. A combined effort will be necessary to operate them. People’s attention would only be dispersed if we simply increased the number of the titles we simultaneously released, and we could not expect to expand our business. Accordingly, we will narrow down the titles for development and operation to some extent.

המחשה שנינטנדו שחררה בנוגע לכיוון העסקי שלה לשנים הבאות, כולל ציון הקונסולה הבאה בשם הזמני NX:
תמונה

אני אישית מקווה בעיקר לחומרה נורמלית ל NX אבל אני לא הכי אופטימי לגבי זה ולמרות שאני לא ממש משחק על הסמראטפון, אם יש חברה שיכולה לגרום לי לעשות את זה זו נינטנדו, צעד גדול ומתבקש מצדה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 מרץ 2015, 16:51

אני חושב שהחדשה הכי משמעותית פה, היא שחלק משיתוף הפעולה הוא שהם יפתחו סוף סוף מערכת מנויים נורמלית. כלומר, יכול להיות שלא יהיה צורך ב16 שלבים, כדי להעביר משחקים ממכשיר אחד, לאחר. ווהו!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 מרץ 2015, 16:56

Nucleus_Dawn כתב:אני חושב שהחדשה הכי משמעותית פה, היא שחלק משיתוף הפעולה הוא שהם יפתחו סוף סוף מערכת מנויים נורמלית. כלומר, יכול להיות שלא יהיה צורך ב16 שלבים, כדי להעביר משחקים ממכשיר אחד, לאחר. ווהו!

נראה לי ש "קצת" יותר משמעותי מבחינה חדשותית שמגיעה קונסולה חדשה ב 2016 ושנינטנדו מתרחבת למובייל אבל גם זו בשורה חיובית, הגיע הזמן באמת :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 מרץ 2015, 16:58

bling כתב:נראה לי ש "קצת" יותר משמעותי מבחינה חדשותית שמגיעה קונסולה חדשה ב 2016 ושנינטנדו מגיעה למובייל אבל גם זו בשורה חיובית, הגיע הזמן באמת :)

לא באמת נאמר שהיא מגיעה ב2016... זו הנחה. רק שיהיו עוד פרטים בשנה הבאה (עוד פרטים גם יכולים להיות "אנחנו מכריזים באופן רשמי, שב2017, נחשוף את הקונסולה הבאה שלנו").
הידיעה עם הבשר, זו העובדה שלמכשירי נינטנדו סוף סוף תהייה מערכת מנויים לא שבורה מהיסוד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 מרץ 2015, 17:00

Nucleus_Dawn כתב:
לא באמת נאמר שהיא מגיעה ב2016... זו הנחה. רק שיהיו עוד פרטים בשנה הבאה (עוד פרטים גם יכולים להיות "אנחנו מכריזים באופן רשמי, שב2017, נחשוף את הקונסולה הבאה שלנו").
הידיעה עם הבשר, זו העובדה שלמכשירי נינטנדו סוף סוף תהייה מערכת מנויים לא שבורה מהיסוד.

שמע זו הנחה די הגיונית אלא אם כן ישתבש משהו בפיתוח שלה, נראה לי עברו הימים שמכריזים על קונסולה חדשה (או כמעט כל מוצר אלקטרוניקה לצורך העניין) יותר משנה לפני היציאה.
וזה נראה לי ידיעה עם בשר עבה במיוחד שנשחק בקרוב את זלדה וכל IP אפשרי פחות או יותר של נינטנדו על הסמארטפון שלנו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 מרץ 2015, 17:07

bling כתב:שמע זו הנחה די הגיונית אלא אם כן ישתבש משהו בפיתוח שלה, נראה לי עברו הימים שמכריזים על קונסולה חדשה (או כמעט כל מוצר אלקטרוניקה לצורך העניין) יותר משנה לפני היציאה.
וזה נראה לי ידיעה עם בשר עבה במיוחד שנשחק בקרוב את זלדה וכל IP אפשרי פחות או יותר של נינטנדו על הסמארטפון שלנו.

זו באמת חתיכת ידיעה, אבל אני לא מתרגש מקונסולה חדשה של נינטנדו, לפני שאני באמת רואה אותה ומגלה שהיא לא מכשיר בן עשור, עם לד שעושה אורות יפים, או גימיק מפגר אחר.
גם סביר להניח שהם לא יכריזו עליה שנה וחצי מראש. היום כל מכשיר אלקטרוני (במיוחד טאבלטים וטלפונים) מוכרזים ממש סמוך ליציאה שלהם).

אני לא חושב שנשחק זלדה בסמארטפון שלנו. יותר סביר שנשחק במריו endless runner, או קירבי endless jumper, או זלדה התאם 3 צבעים, אבל אם שיחקת יותר מ2 תורים, תשלם בשביל עוד תורים, או תחכה 24 שעות וכאלה.
הדבר הכי טוב שיכול לצאת, לדעתי, זה פורטים של משחקים ישנים יותר. פוקימון ישן בסמרטפון יהיה מגניב לגמרי, למשל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 17 מרץ 2015, 17:20

לי זה מריח כמו איזה שירות סטרימינג...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 מרץ 2015, 20:48

אם נינטנדו מוציאה ב2016 קונסולה בכוח של הפס4+ ועם ה3ds כשלט אופציונאלי אני מכריז על נצחון. ואני מאושר, בדיוק מה שהם צריכים לעשות, לרצוח את הwiiu ולהוציא קונסולת x86 בעוצמה נורמאלית ב299$.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2015, 00:13

איוואטה אומר שהסיבה שהוא החליט להכריז על הNX היא כדי שאנשים לא יחשבו שזה שהם מתחילים לעשות משחקי סלולר אומר שהם יוצאים מעסקי הקונסולות. אז ההכרזה של הNX הייתה כדי שהגיימרים ימשיכו להאמין בנינטנדו. היי, אני מאמין, כבר 10 שנים אני מאמין לפני כל קונסולה שלהם ש"היי! הפעם זה זה, הפעם היא הקור שאני רוצה!".

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 מרץ 2015, 10:17

DrKeo כתב:אם נינטנדו מוציאה ב2016 קונסולה בכוח של הפס4+ ועם ה3ds כשלט אופציונאלי אני מכריז על נצחון. ואני מאושר, בדיוק מה שהם צריכים לעשות, לרצוח את הwiiu ולהוציא קונסולת x86 בעוצמה נורמאלית ב299$.

הלוואי, אבל אני לא רואה את זה קורה... אם יוציאו - זה יהיה בחגים 2016 במקרה הטוב ביותר, ועד אז יהיה בסיס של כמה? 50 מליון לPS4 ו-50 לONE, נגיד?
לשחקן חדש יהיה קשה מאוד להשיג משהו שנקרא "נצחון"... אחרי 3 שנים כבר יצאו או נהיה לקראת יציאה של דור חדש.
נינטנדו צריכים להוציא משהו באמת יוצא דופן באיכות ובמשחקי ההשקה כדי להשיג חצי ממכירות המתחרים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2015, 11:06

Laskin כתב:
הלוואי, אבל אני לא רואה את זה קורה... אם יוציאו - זה יהיה בחגים 2016 במקרה הטוב ביותר, ועד אז יהיה בסיס של כמה? 50 מליון לPS4 ו-50 לONE, נגיד?
לשחקן חדש יהיה קשה מאוד להשיג משהו שנקרא "נצחון"... אחרי 3 שנים כבר יצאו או נהיה לקראת יציאה של דור חדש.
נינטנדו צריכים להוציא משהו באמת יוצא דופן באיכות ובמשחקי ההשקה כדי להשיג חצי ממכירות המתחרים.

הדור הזה לא יהיה 5 שנים ונינטנדו רק מאחרת בשנתיים אם הקונסולה יוצאת ב2016. אז יהיה לה רק 4-5 שנים בשוק? לא נורא, זה יותר זמן מרוב הקונסולות בהסטוריה. אז היא תמכור רק 40-50 מליון יחידות כל חייה? לא נורא, הWIIU לא תגיע ל30 מליון גם בגיל 10. היא תהיה מודרנית, היא תהיה רווחית והיא תהיה רלוונטית שוב. וב2020 או 2021, כשיצא הפס5, הקונסולה הבאה של נינטנדו תוכל לצאת באותה שנה או גג שנה אחרי ולהיות תחרות אמיתית. לא כי נינטנדו כאלה נדיבים והולכים להוציא קונסולה סופר חזקה אלה כי סוני ומיקרוסופט ירדו לרמה של נינטנדו ונכנסו למשחק של להוציא קונסולות עם כוח של קונסולה בת 4 שנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 מרץ 2015, 11:36

לא 5 שנים, 6... :) בחגים 16 יעברו 3 שנים, לא שנתיים.

עם הכניסה המאסיבית של VR למיינסטרים שתהיה כבר בסוף השנה או תחילת שנה הבאה, וחוסר היכולת של הקונסולות הנכחיות להתמודד עם VR אפילו בדור הראשון שלו (אם כי הPS4 מצליח בקושי) - אני צופה את הדור הבא מקסימום ב-2020, אבל בסבירות גבוהה יותר ב-2019, לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2015, 12:44

Laskin כתב:לא 5 שנים, 6... :) בחגים 16 יעברו 3 שנים, לא שנתיים.

עם הכניסה המאסיבית של VR למיינסטרים שתהיה כבר בסוף השנה או תחילת שנה הבאה, וחוסר היכולת של הקונסולות הנכחיות להתמודד עם VR אפילו בדור הראשון שלו (אם כי הPS4 מצליח בקושי) - אני צופה את הדור הבא מקסימום ב-2020, אבל בסבירות גבוהה יותר ב-2019, לדעתי.

VR יצא לקונסולות הנוכחיות, אין קשר לקונסולות חדשות. אף מפעילת קונסולה לא תעשה "קונסולת VR" בלבד, אצל כולן זה יהיה תוסף. כרגע המורפיוס מגיע עם מסך אחד של 1080P מחולק באמצע (חצי לכל עין), כלומר הפס4 לא צריכה יותר כוח להריץ משחקי VR כי המסך שלה ברזולוציה נמוכה והרי המורפיוס יוצא כבר ב2016, אז הפס4 תהיה בראש המובילים של הVR ולא נגררת מאחור.

בקיצור, אין שום סיבה שהדור הזה יהיה פחות מ5 שנים, אין סיבה שהוא לא יהיה 7 או 8 כמו הקודם. וכך או כך, מה רצית מנינטנדו שתעשה? שתצא ב2017 כשהWIIU בת 5? ב2018? ב2019 כשהWIIU בת 7? כמה עוד שנים של מכירות פתטיות והפסדים אתה רוצה שיהיו להם? עדיף להם XN עם אורך חיים של 4-5 שנים שיחיה חיים איכותיים מאשר להאריך את הWIIU לאורך חיים של 8-9 שנים קטסטרופליות. גם כלום לא יקרה אם הקונסולה הבאה באה של נינטנדו תצא שנה אחרי הפס5.

אני אומר את זה הרבה זמן כאן בפורום ואני אמשיך להגיד את זה כל עוד שום דבר לא השתנה, הדור הזה לא הולך להיות 5 שנים, הוא הולך להיות יותר, בסביבות ה7-8.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 מרץ 2015, 14:37

התערבות! הדור הזה לא יותר ארוך מ5 שנים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2015, 14:40

swiss-the-engine כתב:התערבות! הדור הזה לא יותר ארוך מ5 שנים.

אני לגמרי מוכן לזה :)
חגים 2018 אין לא פס4 ולא XBOX חדשה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 מרץ 2015, 19:31

DrKeo כתב:אני לגמרי מוכן לזה :)
חגים 2018 אין לא פס4 ולא XBOX חדשה.

בין חגים 2018 לאביב 2019. על מה ההתערבות? גלידה בטעם נבחר?
נערך לאחרונה על ידי swiss-the-engine ב 19 מרץ 2015, 19:38, נערך פעם 1 בסך הכל.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2015, 19:34

swiss-the-engine כתב:סין חגין 2018 לאביב 2019. על מה ההתערבות? גלידה בטעם נבחר?

אני משער שהתכוונת בין חגים 2018 לאביב 2019? אני זורם לגמרי. אמממ... משחק דיגיטלי ב10$ בסטים או ONE או מה שלא יהיה לנו באותו זמן? :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 מרץ 2015, 19:42

DrKeo כתב:אני משער שהתכוונת בין חגים 2018 לאביב 2019? אני זורם לגמרי. אמממ... משחק דיגיטלי ב10$ בסטים או ONE או מה שלא יהיה לנו באותו זמן? :)

אוכל
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2015, 21:04

swiss-the-engine כתב:אוכל

עכשיו רק צריך לזכור את לפחות עד E3 2017 כי אם צדקת הן יוכרזו הכי מאוחר שם, בE3 עוד שנתיים :)
לי זה נשמע הזוי, הרי המשחק AAA הראשון של הפס4, אנצ'רטד 4, יצא בערך בE3 2016 אז הם יכריזו רק שנה אחרי זה על הפס5? מוקדם בן אדם, מוקדם. אני רץ להתערבות הזאת בביטחון מלא :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 מרץ 2015, 14:41

DrKeo כתב:VR יצא לקונסולות הנוכחיות, אין קשר לקונסולות חדשות. אף מפעילת קונסולה לא תעשה "קונסולת VR" בלבד, אצל כולן זה יהיה תוסף. כרגע המורפיוס מגיע עם מסך אחד של 1080P מחולק באמצע (חצי לכל עין), כלומר הפס4 לא צריכה יותר כוח להריץ משחקי VR כי המסך שלה ברזולוציה נמוכה והרי המורפיוס יוצא כבר ב2016, אז הפס4 תהיה בראש המובילים של הVR ולא נגררת מאחור.

בקיצור, אין שום סיבה שהדור הזה יהיה פחות מ5 שנים, אין סיבה שהוא לא יהיה 7 או 8 כמו הקודם. וכך או כך, מה רצית מנינטנדו שתעשה? שתצא ב2017 כשהWIIU בת 5? ב2018? ב2019 כשהWIIU בת 7? כמה עוד שנים של מכירות פתטיות והפסדים אתה רוצה שיהיו להם? עדיף להם XN עם אורך חיים של 4-5 שנים שיחיה חיים איכותיים מאשר להאריך את הWIIU לאורך חיים של 8-9 שנים קטסטרופליות. גם כלום לא יקרה אם הקונסולה הבאה באה של נינטנדו תצא שנה אחרי הפס5.

אני אומר את זה הרבה זמן כאן בפורום ואני אמשיך להגיד את זה כל עוד שום דבר לא השתנה, הדור הזה לא הולך להיות 5 שנים, הוא הולך להיות יותר, בסביבות ה7-8.

אתה לא חושב שיש סיכוי שהפס5 וה TWO יכולות להגיע עם VR בילט אין? זה לא אומר שהן לא יתמכו במשחקים ללא VR, ברור לי שיש שוק גדול מדי של אנשים שלא יהיו מעוניינים ב VR מסיבות שונות ושלא יוותרו עליו, אבל כן יתכן שה VR יגיע עם כל קונסולה עד אז, היי אולי אפילו ה NX תגיע עם זה ב 2016, הרי אנחנו מדברים פה על נינטנדו ואם יש חברה שיש לה ביצים לפרוץ עם זה בשלב כה מוקדם זו היא, הרי הם כבר הבטיחו לפי הניסוח שלהם גימיק חדש לקונסולה הבאה, לך תדע אולי זה זה.

LASKIN אתה באמת רואה את ה ONE משווה את המכירות שלה עם הפס4 ומוכרת גם היא 50? הכל יכול להיות אבל כרגע זה ממש לא קורה ורחוק מזה, הפער עולמית לדעתי יושב על פי 2 כרגע וגם GI.BIZ בכתבה שלהם היום ציינו את הפער הזה.

ו KEO לא הייתי מתערב עם SWISS, מניסיון :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מרץ 2015, 18:50

bling כתב:אתה לא חושב שיש סיכוי שהפס5 וה TWO יכולות להגיע עם VR בילט אין? זה לא אומר שהן לא יתמכו במשחקים ללא VR, ברור לי שיש שוק גדול מדי של אנשים שלא יהיו מעוניינים ב VR מסיבות שונות ושלא יוותרו עליו, אבל כן יתכן שה VR יגיע עם כל קונסולה עד אז, היי אולי אפילו ה NX תגיע עם זה ב 2016, הרי אנחנו מדברים פה על נינטנדו ואם יש חברה שיש לה ביצים לפרוץ עם זה בשלב כה מוקדם זו היא, הרי הם כבר הבטיחו לפי הניסוח שלהם גימיק חדש לקונסולה הבאה, לך תדע אולי זה זה.

LASKIN אתה באמת רואה את ה ONE משווה את המכירות שלה עם הפס4 ומוכרת גם היא 50? הכל יכול להיות אבל כרגע זה ממש לא קורה ורחוק מזה, הפער עולמית לדעתי יושב על פי 2 כרגע וגם GI.BIZ בכתבה שלהם היום ציינו את הפער הזה.

ו KEO לא הייתי מתערב עם SWISS, מניסיון :P

שהן יהיו מבוססות vr? אני לא רואה את זה האמת. כלומר אתה באמת רואה פס5 מבוססת vr ושלטי תנועה במקום שלט סטנדרטי וטלביזיה? אני לא רואה את זה, ביחוד עם תג שחרור של עוד 3 וחצי שנים בלבד שסוויס שם עליהן. אני משער שנצטרך לראות את מורפיאוס מתפתחת עם הזמן. התהליך יהיה ארוך, הם יהיו תוסף במשך שנים לפני שיהיו ביצים לבנות קונסולה כזאת בלבד. כמו שאמרת אולי רק לנינטנדו יהיו הביצים.

ולמה לא להתערב עם סוויס? יש לו נטיה לא לשלם בסוף התערבות? :)
אתה באמת רואה את סוני מכריזה על הפס5 שנה אחרי שיוצא אנצ׳רטד 4?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 מרץ 2015, 21:03

DrKeo כתב:שהן יהיו מבוססות vr? אני לא רואה את זה האמת. כלומר אתה באמת רואה פס5 מבוססת vr ושלטי תנועה במקום שלט סטנדרטי וטלביזיה? אני לא רואה את זה, ביחוד עם תג שחרור של עוד 3 וחצי שנים בלבד שסוויס שם עליהן. אני משער שנצטרך לראות את מורפיאוס מתפתחת עם הזמן. התהליך יהיה ארוך, הם יהיו תוסף במשך שנים לפני שיהיו ביצים לבנות קונסולה כזאת בלבד. כמו שאמרת אולי רק לנינטנדו יהיו הביצים.

ולמה לא להתערב עם סוויס? יש לו נטיה לא לשלם בסוף התערבות? :)
אתה באמת רואה את סוני מכריזה על הפס5 שנה אחרי שיוצא אנצ׳רטד 4?

זה הכל תלוי עד כמה המורפאוס, ה vive וכל התחום ילך, מן הסתם אם זו תהיה מהפכה ענקית שתכבוש את השוק אז ברור שחוקי השוק יכפו עליהם להכניס VR לקונסולה אחרת הם בשר מת, יכול להיות זה אפילו יגרום לזירוז הדור הבא מצד נגיד MS (שרק תחפש תירוץ במידה ותפגר במכירות בצורה משמעותית, במקום לתת מענה למורפאוס בתוסף משלה היא יכולה להחליט פשוט להוציא את הבוקס הבאה עם ה VR בילט אין ולתפוס את סוני לא מוכנה, דפוס שכבר עשתה בעבר עם ההריגה היחסית מהירה של הבוקס המקורית ושיחרור ה 360 עם שירותי אונליין מתקדמים לפני התחרות), שלא לדבר על נינטנדו.

בקשר לסוויס פשוט ביצעתי איתו בדיוק את אותה התערבות רק על הקונסולות הנוכחיות על תאריך ההכרזה והיציאה שלהן והוא ניצח אז רק שתדע שהוא יודע לקלוע בזמני דורות :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מרץ 2015, 21:24

bling כתב:זה הכל תלוי עד כמה המורפאוס, ה vive וכל התחום ילך, מן הסתם אם זו תהיה מהפכה ענקית שתכבוש את השוק אז ברור שחוקי השוק יכפו עליהם להכניס VR לקונסולה אחרת הם בשר מת, יכול להיות זה אפילו יגרום לזירוז הדור הבא מצד נגיד MS (שרק תחפש תירוץ במידה ותפגר במכירות בצורה משמעותית, במקום לתת מענה למורפאוס בתוסף משלה היא יכולה להחליט פשוט להוציא את הבוקס הבאה עם ה VR בילט אין ולתפוס את סוני לא מוכנה, דפוס שכבר עשתה בעבר עם ההריגה היחסית מהירה של הבוקס המקורית ושיחרור ה 360 עם שירותי אונליין מתקדמים לפני התחרות), שלא לדבר על נינטנדו.

בקשר לסוויס פשוט ביצעתי איתו בדיוק את אותה התערבות רק על הקונסולות הנוכחיות על תאריך ההכרזה והיציאה שלהן והוא ניצח אז רק שתדע שהוא יודע לקלוע בזמני דורות :P

קשה לי לראות את VR הופך את הדור על הראש. דבר ראשון הקונסולות מסוגלות לעשות VR, אין להן בעיה כי הרזולוציה הנוכחית של הVR מאוד נמוכה ומאוד קלה לביצוע על קונסולות 1080P. דבר שני, אני לא רואה את עולם הגיימינג מתהפך על הראש כי זה מה שצריך בשביל קונסולת VR מלאה. הרי קונסולת VR מלאה לא תתבסס על שלט רגיל, אם כן אז היא סתם פס4 עם משקפיים וכבר שנה הבאה יהיה משהו כזה, קוראים לזה פס4 ומורפיוס. כלומר שליטה יחודית מאוד שמתאימה לVR, כמו זאת של VALVE, תגרום לזה שהמון סגנונות לא יוכלו להיות משוחקים כמו שצריך. למשל פיפ"א, זה משחק שמתוך הגדרה לעולם לא יוכל להיות חווית VR אמרסיבית שתתן לך לחקות את מה שקורה על המסך.

אז כל נושא הVR, הוא לא יכול להיות 100% החווית משחקים שלנו, זה חייב להיות תוסף. כשאתה משחק GOW4 אתה משחק GOW 4 וכשאתה משחק פיפ"א או מורטל קומבט אתה משחק על השלט פיפא או מורטל קומבט. לעומת זאת כשאתה משחק במשחק הבא של דיוויד קייג' או גרילה, אתה שולף את המורפיוס ומשחק אותם, אולי אפילו עם שלט יעודי סטייל הMOVE. אז אתה לגמרי ברצינות חושב שפיפ"א 19, שזה רק עוד 3 משחקים אגב, לא יהיה רלוונטי יותר? אני בספק.

אם כבר אני רואה את זה הפוך. הVR יתן חיים חדשים לקונסולות האלה, פתאום מורפיוס יוצא באמצע 2016 (שנה וחצי לפני הקונסולות החדשות לפי סוויס) וטורף את הקלפים. פתאום יש כיוונים חדשים, חיים חדשים על הפס4. בדיוק כמו שהקינקט עשתה ל360, נתנה להם חיים חדשים של מכירות.

אני לא רואה קונסולות חדשות ב2018, ראבק משחקים טובים לפס4 רק יתחילו להגיע ב2016. הדור לא התחיל אפילו, אז סוני/מיקרוסופט ישר יקפצו לדור הבא?

בנושא ההתערבות שלך עם סוויס, אני לא זוכר אותה אז אני לא יודע מה נטען מתי ולמה ואיך אז קשה לי להגיב על זה :)
אני פשוט לא שומע אף טעון משכנע ללמה הקונסולות הבאות יצאו עוד 3 וחצי שנים, אני יכול לחשוב על 1000 כאלה ללמה לא אבל לא ממש על למה כן. כלומר אלה אם פתאום שתי הקונסולות, שהן שתי הקונסולות הכי מוכרות ב20 שנים האחרונות בלי שיש להן אפילו משחק אחד טוב בשוק, פתאום ימכרו קטסטרופה. כלומר באמת, אתה חושב שיהיה בערך משחק אחד של נוטי דוג בדור שלם? משחק היילו אחד ועוד איזה אחד ממש בסוף הדור וזהו? הרי אחרי שנתיים, הדור הזה לא התחיל בכלל. אף מפתחת לא הספיקה עדין לעשות משחק "דור הבא" אמיתי, הקונסולות מוכרות כמו מטורפות, סוני ונינטנדו עושות המון כסף על כל קונסולה ואתה באמת חושב שהן ירוצו ויזדרזו להוציא קונסולה חדשה בחגים עוד 3 שנים? אני ממש בספק, ממש.

אני רואה רק סנריו אחד לדור הבא שמגיע ב2018. הסנריו הזה הוא שמצב הדור הזה ממשיך להיות קטסטרופת משחקים כמו שהוא היום, גיימרים מתבאסים והפס4 והONE מפסיקות למכור. זה התרחיש היחיד שאני יכול לדמיין וגם הוא נשמע לי קצת לא הגיוני.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 95 אורחים