משחקי 2013

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: הקונסולות ב2013

הודעהעל ידי Kazz » 15 מאי 2013, 18:17

Gran Turismo 6 מוכרז כעת. לפס3.

לייב בלוגינג: http://embed.scribblelive.com/Embed/v5.aspx?Id=105099

אבל אתרים כבר קיבלו את הPR. המשחק יכלול 1200 מכוניות.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 מאי 2013, 19:04

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 מאי 2013, 19:35

אוי ואבוי.

קודם הם השקיעו במשחק באופן צנוע. השקעה שהתאימה לו והניבה הצלחה.
עכשיו הם הולכים להשקיע הרבה הרבה יותר ו"hope to god that it works". אני מקווה שזה לא יהיה עוד פרויקט שמוכר 3-4 מיליון עותקים בחודש, אבל מוכרז ככשלון שלא עמד בציפיות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 מאי 2013, 20:18

Klayman כתב:בטח שאתה צריך. אם אתה אומר משפט כמו: ''נניח שתשחק בספלינטר סל הראשון במצב god mode. לא תהיה לך סיבה להתגנב, נכון?''. אני מוכן להתערב שלא תשרוד עד האמצע של המשחק. בכל מקרה, אפילו לא זכרתי את עניין ה''אסור שישמעו אותך'', אבל זה הופך את השלב בחניון לגרוע הרבה יותר. חסר כל חופש אמיתי, ושלב שהיוצרים דחפו כדי להגיד ''הנה שלב התגנבות האמיתי! אל תבכו שעשינו משחק כ''כ מאכוון פעולה ואקשן''.

הרי בסופו של דבר, ברגע שיש לך את מלוא ה M&E על כל הריגה שקטה אחת, לרוב אין ממש אתגר. הורג אדם אחד בשקט - ותמיד יש אחד שאפשר לחסל בלי שישימו לב בצד - מסמן עוד שלושה (או ארבעה בחלקים מסויימים?) ומוציא להורג. בום טראח.

אולי לא ניסחתי את זה כמו שצריך: הכוונה שלי היא שהM&E ואפילו יותר מזה הדיוק שלך עם נשקים אוטומטיים הופכים את האופציה הזו לנוחה מידי, ולכן אתה לא מתגנב - אבל היתרונות האלו מתאזנים ברמת הקושי הגבוהה יותר ולכן שם אתה כן מתגנב הרבה יותר, עוצר ללמוד patterns של שומרים וחוסך ביריות. המשחק יעל נורמל יותר קל גם מאשר רמת הקושי הקלה בכאוס תאורי, ולכן לשחק בכאוס תאורי לא יוכיח כלום. או שלא הבנתי אותך ואתה בעצם טוען שבקאוס תאורי אפילו במצב god mode אני עדיין לא אשרוד? לא ברור לי.

עניין ה"אסור שישמעו אותך" הוא בדיוק מה שהופך את השלב בחניון לגרוע הרבה יותר: אם הם היו משאירים את האפשרות לשמוע אותך בלי שהשלב מסתיים (פשוט עם penalty), מורידים את האפשרות לM&E, ולא מספקים לך ארסנל גדול מידי של נשקים אוטומטיים - זה עדיין היה שלב התגנבות קלאסי. הם פשוט בחרו לאזן אותו בצורה לא נכונה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 מאי 2013, 20:28

סוויס כבר בדק את נושא הM&E ביוטיוב, ואתה מוזמן לעשות כמוהו. גם ברמה הכי קשה, אתה מקבל את כלל הM&E על כל חיסול שקט. אז איפה פה בדיוק האיזון? והיי, אני לא הבאתי את השלב בחניון כדוגמה, אלא אתה, ועוד למשחקיות התגנבות ואפילו לא טרחת לציין שהיא רעה בעיניך (כמו על השלב בעיראק).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2013, 02:13

swym כתב:1) אבל זה שהלחימה משתנה בין רמות הקושי משפיע על ההתגנבות: נניח שתשחק בספלינטר סל הראשון במצב god mode. לא תהיה לך סיבה להתגנב, נכון? הבעיה עם רמת הקושי הקלה בקונביקשן היא שאין לך סיבה להשקיע בהתגנבות.
2) ובאטמן לוקח את זה עוד יותר לקיצון כי שם יכול הזיהוי שלך ע"י האויבים שלך פשוט לא קיימת. ובגלל המכניקה יוצא שבבאטמן גם ברמת הקושי הגבוהה הבריחה עם הgrappling hook עובדת, בעוד בקונביקשן לא.
3) הdetective mode של באטמן נראה נורא ללא כל ספק. אבל צבע זה כבר עניין של טעם, ומשחקים שמדלגים בין רוויה של צבעים לבין שחור לבן נראים מצויין לדעתי - לא רק בconviction אלא גם בsaboteur ובantichamber. זה הוסיף לדעתי הרבה לויזואליות של המשחק.

1) אבל אפילו אם הייתי רוצה להתגנב, ההתגנבות לא עובדת בקונביקשן כמו משחק התגנבות אמיתי. מאחר ואתה לא יכול לסחוב גופות, יש לך שתי אופציות. הראשונה, תחסל ואחרי כמה זמן יראו את הגופה ויתחילו לחפש אחריך ולכן לא כיפית או רלוונטית למי שאוהב התגנבות. השניה היא לחסל את כולם מהר מהר לפני שיגלו מה שלוקח משחק התגנבות למשחק של "תהרוג את כולם ממש מהר לפני שכולם שמים לב". בקונביקשן כשהתגנבתי גיליתי שמה שקורה שם לרוב שזה להרוג מספר מסויים של אוייבים, אז מגלים את הגופה ומתחילים לרדוף אחריך, אתה מקפץ לך מאחורי שני קירות ורואה את הצללית של "המיקום האחרון" שלך והנה, הם שוב לא יודעים איפה אתה. בכאוס ת'אורי הייתי מאתחל את הCHECK POINT האחרון שלי כשהיו רואים אותי עושה משהו, בקונביקשן זאת הנורמה הרגילה. תוסיף לזה שאני מנקה חדר תוך שניה עם M&E בחלק מהמקרים (תלוי בחדר ומבנה השלב כמובן) ושהירי כל כך נוח שלפעמים פשוט הגישה הישירה של לירות בהכל פשוט עובדת והנה, יש לך משחק שאפילו לא מזכיר את SC הקלאסים אלה סוג של משחק אקשן פסודו התגנבות שמעדיף שתהרוג הכל ופחות תתגנב.
2) זה עובד ומאוד בקלות בקונביקשן, ביחוד עם המערכת "מיקום האחרון שלך". כשהרמות עולות זה לא קשה יותר לברוח, זה רק אומר שאם יורים בך אתה חוטף יותר נזק. וכן, בבטמן ההתגנבות היא גם מפגרת אבל שם זאת מכניקה מתוך 10 ונקודת משיכה למשחק מתוך 10 ובדיוק כמו שבאנצ'רד ההתגנבות טפשית וזה לא ממש משנה לך כך גם בבטמן, כי יש אלף פוקוסים אחרים. בספלינטר סל זה לא עובד כי זה לא ספלינטר סל.
3) לפחת אותי אישית השחור לבן דחה בדיוק כמו המצב בלש בבטמן. קונביקשן משחק עם רבית צבע נורא גבוהה, האדום נורא אדום, הירוק נורא ירוק וכשהמשחק עובר לשחור לבן זה פשוט נעשה פחות אטרקטיבי, לפחות לטעמי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 מאי 2013, 02:42

EA זונחת את הonline pass בכל המשחקים הבאים שלה.
צעד חיובי, בסה"כ. יכול להיות שהם פשוט הבינו שמדובר בבעיה זמנית (ביום שהחלק הארי של המכירות יהיו דיגיטליות, זה לא ממש ישנה) ושהנזק התדמיתי שזה גורם להם פשוט לא שווה את זה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 16 מאי 2013, 02:55

Nucleus_Dawn כתב:EA זונחת את הonline pass בכל המשחקים הבאים שלה.
צעד חיובי, בסה"כ. יכול להיות שהם פשוט הבינו שמדובר בבעיה זמנית (ביום שהחלק הארי של המכירות יהיו דיגיטליות, זה לא ממש ישנה) ושהנזק התדמיתי שזה גורם להם פשוט לא שווה את זה.

יפה לה שהם הבינו שצריך להפסיק את זה, עכשיו רק נשאר למיקרוסופט להפסיק עם GFWL. :evil:
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2013, 03:02

עזבו אותי מONLINE PASS, שיזנחו כבר את הרעיון הטפשי של הALWAYS ON.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 מאי 2013, 03:15

DrKeo כתב:עזבו אותי מONLINE PASS, שיזנחו כבר את הרעיון הטפשי של הALWAYS ON.

למה להם? גם דיאבלו 3 וגם סימסיטי הם הצלחה, בזכות מיליונים כמוך שקנו אותם ונהנו מהשקות חלקות ומוצלחות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2013, 03:27

Nucleus_Dawn כתב:
למה להם? גם דיאבלו 3 וגם סימסיטי הם הצלחה, בזכות מיליונים כמוך שקנו אותם ונהנו מהשקות חלקות ומוצלחות.

האמת שאת דיאבלו קניתי אחרי הבעיות, את סימסיטי קבלתי גם אחרי הבעיות ואפילו קבלתי בזכות בעיות שאחרים סבלו מהן בds3 כך שאני לא בוכה :)
הבעיות של שני המשחקים האלה לא נובעות מהאונליין אלה מהגיימפליי עצמו :(

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 מאי 2013, 09:11

DrKeo כתב:האמת שאת דיאבלו קניתי אחרי הבעיות, את סימסיטי קבלתי גם אחרי הבעיות ואפילו קבלתי בזכות בעיות שאחרים סבלו מהן בds3 כך שאני לא בוכה :)

זה לא ממש משנה מאיפה אתה חושב שהבעיות נבעו (אני לא מסכים איתך שהבעיות לא נבעו מהאון-ליין). אתה אמרת לאקטיוויז'ן וEA "תמשיכו לעשות משחקים עם DRM און-ליין. אני אמשיך לקנות אותם".
אין להם סיבה להפסיק עם זה, כאשר זה המסר שהם מקבלים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 מאי 2013, 12:03

DrKeo כתב:האמת שאת דיאבלו קניתי אחרי הבעיות, את סימסיטי קבלתי גם אחרי הבעיות ואפילו קבלתי בזכות בעיות שאחרים סבלו מהן בds3 כך שאני לא בוכה :)

את סימסיטי אני לא חושב שקיבלת אחרי הבעיות, המשחק לא שחיק עד היום. אחרי 6 שעות בעיר מצליחה המשחק עושה rollback ומוחק את העיר. כבר קרה לי אישית פעמיים. זה פשוט הורס את המשחק.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 16 מאי 2013, 13:24

השאלה היא מה ה catch במעשה של EA. אולי לא צריך אונליין פס כאשר הם יבחרו לחסום עותקי יד-שניה בקונסולות החדשות...

והDRM הוא לא הסיבה שדיאבלו וסימסיטי מכרו טוב.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 מאי 2013, 14:42

Kazz כתב:השאלה היא מה ה catch במעשה של EA. אולי לא צריך אונליין פס כאשר הם יבחרו לחסום עותקי יד-שניה בקונסולות החדשות...

והDRM הוא לא הסיבה שדיאבלו וסימסיטי מכרו טוב.

זו באמת אפשרות.

ברור שהDRM הוא לא הסיבה שהמשחקים מכרו טוב. הם מכרו טוב למרות הDRM ולימדו את את אקטיוויז'ן ואת EA שאין בעיה עם DRM כזה ושהוא לא פוגע במכירות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 מאי 2013, 16:53

Teaser Trailer - Batman: Arkham Origins

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 מאי 2013, 16:57

Fuse Launch Trailer

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 מאי 2013, 17:23

bozeman כתב:Fuse Launch Trailer

פעם ראשונה שהמשחק הזה נראה לי מעניין מאז שינוי העיצוב שלו.
הוא נראה חביב ביותר בטריילר הראשון ששוחרר עבורו, אבל מאז הוא סתם נראה בנאלי.

בטריילר הזה הוא נראה יותר טוב, לדעתי. הוא עבר מרשימת ה"אני אוותר", לרשימת ה"אני אקרא ביקורות".
תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 16 מאי 2013, 18:13

Nucleus_Dawn כתב:

בטריילר הזה הוא נראה יותר טוב, לדעתי. הוא עבר מרשימת ה"אני אוותר", לרשימת ה"אני אקרא ביקורות".

אתה יודע יש לו דמו...
שיחקתי כמה פעמים בדמו עם חבר נוסף בקואופ וזה היה כיף, הגיימפלי לא רע בכלל והנשקים ממש טובים, כל האלמנטים הטובים של אינוסמניאק נמצאים פה, רק שזה EA אחראית עליהם אז בטח כדי לשחק בכל סוגי הנשקים נצטרך לקנות עוד DLC
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 18 מאי 2013, 18:52

Nucleus_Dawn כתב:

כנ"ל. אני אוריד בקרוב את הדמו וניראה איך הוא.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 מאי 2013, 11:22

מעורר תיאבון...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2013, 15:47

Nigga כתב:יש ל PS3 יותר מדי בלעדיים השנה:

- Beyond: Two Souls
- Dragon’s Crown
- God of War: Ascension
- The Last of Us
- Ni No Kuni
- Puppeteer
- Sly 4
- Rain
- Gran Turismo 6

מתוך הרשימה הזו אני מתכוון לקנות רק את TLOU וגרסת PS4 של GT6 (אם תהיה אחת).
במילים אחרות, TLOU זה כנראה המשחק האחרון שאני קונה ל PS3.
אני רק מקווה שתהיה גרסת PC ל GTA V.

אני פחות או יותר באותו מצב, קונה את TLOU ואת B:TS בלבד. הרבה בלעדיים השנה אבל רובם לצערי ל מעניינים במיוחד. אין דבר שיעשה אותי שמח יותר מהכרזה שTLOU ו-B:TS יוצאים לפס4 בגרסה של 1080P ב60FPS ואולי אפילו טיפה גרפיקה משופרת.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 20 מאי 2013, 15:54

bozeman כתב:
מעורר תיאבון...

נראה מדהים, בלי ספק המשחק הNE IP השאפתני ביותר של השנה, לא רק שהם צריכים ליצור בעיר מגוון גדול של אנשים שונים הם גם מכניסים לכל אחד רקע שונה על חייו, ועוד כל הטריקים שאפשר להיעזר בהם בעיר זה מאוד מורכב ומסובך ליצור את כל זה וזה נראה מאוד טבעי וזורם בגיימפלי.
כבר מעכשיו נראה לי משחק שאני הולך להתעמק בו עד ה100%
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 20 מאי 2013, 16:21

"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 20 מאי 2013, 18:10

SHAPIRA500 כתב:

בכיתי קצת מבפנים שראיתי את זה...
טריילר מהטובים של השנה
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 72 אורחים