נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 10 מרץ 2021, 21:56

DrKeo כתב:
glass man כתב:אוקיי אז לי לא היה ברור מה אתה מגדיר כ"משחקים שבמחסנית" עכשיו הדברים ברורים :) אני אישית לא חושב שספנסר היה מדבר על משחקים שכבר היום קיימים לפס5, כי אין טעם, הרי מייקרוסופט כבר אמרו שכל מה שכרגע בפס5 ישאר בפס5 אז אין טעם לספנסר לחזור על זה שוב ושוב ושוב כי אין פה שום דבר חדש :)

אני לא בטוח שהחוזה של אינדיאנה ג'ונס כופה מולטיפלטפורום ואני חושב שאנחנו נראה DLC בלעדי לאקסבוקס/אולי אפילו משחק צד בלעדי לבוקס ותראה שדיסני תהיה בסדר עם זה.

אבל אתה יודע מה? אני יכול להסכים איתך שלדיסני יש את המילה האחרונה בעניין והיא אכן יכולה לכפות יציאה לפס5.

לכן אני מקבל את זה שאינדיאנה ג'ונס צריך לצאת מהדיון.
ס
אם כך נשארנו עם דום וולפנשטיין וES....אז אוקיי בוא נגיד שוולפנשטיין 3 התחיל פיתוח כבר על הPS5 בוודאות ושמייקרוסופט לא תראה טעם לבטל גירסה שכל כך קרובה לסיום, אוקיי? זה מקובל.

השאלה נדב, אם אתה מקבל את הדברים של האוורד שTES6 הוא משחק בpre production ? דבר שגם נתמך בפועל כי האוורד הוא תמיד הבמאי של TES6 מאז TES3 והוא לא יכול לזגזג בין שני המשחקים האלה? אם הוא משחק של pre production ועדיין יקבל גרסת פס5 אז אין פה שום חוזה :)

יש פה רצון של מייקרוסופט, שהגיימפאס יהיה השירות הכי משתלם בעולם לגיימרים, ומשחקים אפיזודים וכל משחקי בטסדה Day one ישיגו את המטרה הזו.

נדב תזכור שגם אם אני צודק.. אנחנו מדברים פה על סטארפילד באיזה Q4 2024 לפס5 תחשוב מה זה יעשה לבוקס.
תחשוב רגע על משחק צד בלעדי של אינדיאנה ג'ונס לבוקס.
תדמיין רגע משחקים אפיזודים של 4 שעות כל אחד שנשארים רק בבוקס.

מדובר פה בחתיכת קלף לבוקס, אני כל הזמן בתהיות אם לקנות בוקס, לבנות PC או לחכות שנתיים :) מבטיח לך שזה עושה לספנסר את העבודה ושהבוקס נמצא היום במצב פי אלף יותר תחרותי מימי הפס4.
אבל יודע מה אחי? כמו שאתה אומר נחייה ונראה :)

אנשים כבר מתחילים לנהל דיונים על "אתם רוצים את הגיימפאס על הפס5?" אנשים מתחילים להרגיש את המחסור של משחקי בטסדה גם אם הרוב יהיו אקסקלוסיבים זמנית, מייקרוסופט לגמרי השיגה את המטרה שלה.

אבל אני מניח שרק ב2024 יהיו לנו תשובות לזה, כי לא נוכל לדעת אם וולף 3 מגיע בגלל שלא בא להם לבטל את גרסת הפס5 שכבר כנראה באמת מוכנה לגמרי :)

מיקרוסופט משיגה את המטרה שלה רק אם המשחקים בלעדיים לאקוסיסטם שלה. אם למישהו יש פס5 הוא בחיים לא יטרח עם XSX אם כל מה שיש ל-XSX הוא יכול לשחק בפס5 שהוא כבר קנה (אפילו אם חלקם מגיעים באיחור של שנתיים). זאת המטרה של צד א', לגרום לך להשבר ולקנות את הקונסולה ואף בעל פס5 לא יוציא 500$ בכדי לשחק ב-ES6 קצת מוקדם יותר. כלומר יש אנשים ספציפים שיעשו את זה, אבל זה קהל קטן.

יותר מזה, אם מיקרוסופט תתחיל להוציא את צד א' שלה לפס5, לא רק שהיא לא תגדיל את הקהל של האקסבוקס, היא כנראה תקטין אותו. למה שמישהו יוציא 500$ על XSX אם הוא יכול להוציא 400$ על פס5 ולקבל את כל המשחקים של סוני ואת כל המשחקים של מיקרוסופט? רק ברגע שתבין שאדם שעושה מנוי ל-GP שווה למיקרוסופט פי 5, פי 10 או אפילו פי 50 יותר כסף מאשר אדם שקונה עותק של ES6 לפס5 תבין שלא רק שאין מטרה להוציא את ES6 לפס5, זה אשכרה נזק פיננסי ותדמיתי למיקרוסופט.

glass man כתב:לול מי זה הבחור ההזוי הזה? :? זה שייט טייק בסגנון "דוד שלי עובד בנינטנדו"

אני לגמרי בעד שאובסידיאן יעבדו על סטארפילד 2 או איזה משחק צד בעולם של סטארפילד או פולאאוט אבל למזג אותם עם בטסדה? לול בשום אופן לא!

כל אחד מהצוותים יש לו את הכוח שלו הכוח של אובסידיאן בעלילה הכוח של בטסדה בעולמות ובחקירה...:) בחור הזוי הברנש.

זה בדיוק מה שילדותי בפוסט הזה. מיקרוסופט קנתה את אובסידיאן ושאר החברות בכדי שיהיות לה חברות צד א' איכותיות. אובסידיאן לא צריכה לעבוד על סטארפילד 2 או FO:NV2 או היילו RPG. אובסידיאן צריכה לעשות את המשחקים שבא להם לעשות, בשביל זה קנו אותם.

ומאיפה נוצר המיתוס שאובסידיאן לא ירצו לעשות סטארפילד 2 ? אני מזכיר שסאובסידיאן בעצמם רצו שסקוור יבחרו בהם לעשות ריימיק לכרונו טריגר ולעשות טייק משלהם למשחק. זה לא שיש להם התנגדות הם אוהבים לעבוד על IP של אחרים :)

https://www.destructoid.com/stories/obs ... 8305.phtml
אם מחר אובסידיאן ירצו לעשות ריימיק או Ogre battle 64 ביחד עם סקוור זה אומר שמייקרוסופט תכריח אותם? :)
פ
יש הרבה דברים יפים בלקחת IP של חברה אחרת, ולעשות להם סיפור טוב יותר, וזו המומחיות שלהם.

אני לא הזכרתי בכלל היילו RPG או FO. למרות שאם אובסידיאן ירצו לעשות משחקים כאלה? אני אהיה בעד כי כל דבר שהם יגעו בו הם יעשו טוב.

מה ילדותי בזה? מה שילדותי במה שהוא אמר זה שהוא קורא לעירבוב ועבודה משותפת בין בטסדה לאובסידיאן שלכל אחד יש את הסגנון שלה ועירבוב בינהן יביא למחיקת הזהות של שתי החברות.

Uncle Pey'j כתב:אני חושב שהימים שאובסידיאן פיתחו משחקים שמבוססים על IP של מפתחות אחרות מאחוריהם, וטוב שככה.
אולי New Vegas 2 בתור איזה dream project למעריצים אבל לא יותר.
כן,MS יכולה 'להכריח' אותם, אבל זה לא נראית כמו הדרך האופטימלית לנצל את אובסידיאן ,לא בדיוק מערכת יחסים חיובית בין XGS לאחת המפתחות שלה.

כמו שכתבתי לנדב למעלה, אני לא קובע מה אופטימלי בעיני :) אם אובסידיאן רוצים לעשות המשך/ריימיק עם טייק משלה למשחקים של חברה אחרת אני בעד, רוצים IP מקורי ? אני גם בעד, לא רואה פה שום בעיה אחי :)
ה
נדב, אחי לפי ההגיון שאתה מביא פה מיינקראפט צריך להיות בלעדי במיידית לXBOX, מייקרוסופט היתה צריכה לקנות ולבטל את הבלעדיות של המשחקים של בטסדה לPS5 היא היתה צריכה להיות הרבה יותר אגרסבית ממה שאנחנו רואים עכשיו.

ואם היינו חיים בעולם שהוא נטול גיימפאס? אז יכול להיות מאוד שמה שאתה אומר, היה הדרך לפעול, אבל בלי הגיימפאס ספק אם מייקרוסופט היתה קונה בכלל את בטסדה :)

נדב מה שאתה אומר על בטסדה וTES6 ובלעדיות לPS5. אני מכבד את זה. אתה מדבר פה על הכנסה גבוהה יותר שתהיה למייקרוסופט בגלל TES6 אלה יהיו נצחונות קצרי טווח הוצאה לPS5 לא רק שתעלה את ההכנסה בטווח הארוך, בגלל שתהיה תמיכה גם בPS6 והלאה מדובר פה בפרסומת חסרת תקדים לגיימפאס.המ

המטרה של הקניה של בטסדה (וכן אני יודע שכתבתי את זה כבר 3000 ) פעם היא להעשיר את הגיימפאס, להתיש את שחקני הפס5 בבלעדיות זמנית ולהראות... כמה הגיימפאס משתלם.

נדב, מלחמת הקופסאות היא דבר זמני גם סוני יודעת שקונסולה שגרתית שקונים בחנות עם אקסקלוסיבים זה עניין של זמן סוני תמיד אמרו שמעבר לענן זה רק עניין של זמן.

המטרה של מייקרוסופט היא שהגיימפאס יהיה התקדים של הענן המטרה היא שכשהגיימינג יהיה מוכן לעבור לענן, הגיימפאס כבר יהיה עם צבא של לקוחות בזמן שסוני רק תתחיל לבנות את שירות הענן שלה.

אם מייקרוסופט לא תתן לבעלי הPS5 לטעום מבטסדה הם ייכשלו בלנסות להשפיע את בעלי הPS5 לעבור אקוסיסטם בעתיד. סוני יודעת שבעתיד מצפה לה קרב קשה ביותר מול מייקרוסופט.

אז כן, אתה צודק כשאתה אומר "איזה שחקן PS5 לא מכיר דום ובטסדה" ברור שכל שחקן PS מכיר את בטסדה, אבל המטרה של מייקרוסופט היא לא שאתה תרצה גיימפאס בגלל שאהבת "סקיירים" המטרה היא שאתה תתלהב מהמשחקים החדשים של בטסדה ותגיד לעצמך
"לא בא לי יותר לחכות שנתיים או יותר שמשחקים יגיעו ושבדור הPS6 כבר תעבור לבוקס"

את מייקרוסופט לא מעניין לנצח את הדור הזה ב"מכרנו X קופסאות" המטרה היא שיהיה להם 50M מנויי גיימפאס קבועים, לא מעניין אותם אם זה יבוא מהמחשב, או מהXCLOUD או מאנשים שבדור הPS5 היו בעלי PS5 ובדור הPS6 המשחקים של בטסדה שיכנעו אותם לעבור לבוקס :)

גם אל תתפלא אם מייקרוסופט יצילו את המשחק של קוג'ימה וישתמשו בו כמשחק הדגל שלהם למודל האפיזודי אחי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מרץ 2021, 02:04

ההגיון הזה שבור לגמרי. מה שחקני פס5 צריכים לטעום מבת׳זדה? המשחקים שלהם זמינים על כל הפלטפורמות כבר שנים, כולם טעמו, כולם. ומה עם GOW? למה הוא לא יוצא לאקסבוקס? סוני לא רוצה שיטעמו? ומה עם מריו? נינטנדו לא רוצה שיטעמו אותו על הפס5? או שההגיון הזה עובד רק כשנוח לך?

כמו שאמרתי, ברגע שתבין שמנוי גיימפאס שווה כמו 20 עותקים של ES6 למיקרוסופט תבין שלהוציא את ES6 לפס5 זאת התאבדות וטפשות.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מרץ 2021, 11:41

DrKeo כתב:ההגיון הזה שבור לגמרי. מה שחקני פס5 צריכים לטעום מבת׳זדה? המשחקים שלהם זמינים על כל הפלטפורמות כבר שנים, כולם טעמו, כולם. ומה עם GOW? למה הוא לא יוצא לאקסבוקס? סוני לא רוצה שיטעמו? ומה עם מריו? נינטנדו לא רוצה שיטעמו אותו על הפס5? או שההגיון הזה עובד רק כשנוח לך?

כמו שאמרתי, ברגע שתבין שמנוי גיימפאס שווה כמו 20 עותקים של ES6 למיקרוסופט תבין שלהוציא את ES6 לפס5 זאת התאבדות וטפשות.

נדב, אם מייקרוסופט היתה משתמשת באסטרטגיה שלך מיינקראפט היה בלעדי כבר מזמן, ואם הם ישתמשו באסטרטגיה שלך הם יהרסו את TES6 בטווח הארוך ונינטנדו וסוני כן נותנות לטעום מהמשחקים שלהן פשוט לא בדרך שאתה תחשיב כטעימה אבל הן כן.

אחי, אני אגיד לך מה קורה פה, יש לשנינו כאן Confirmation bias שנינו קוראים את ההצהרות של ספנסר וכל אחד רואה בהן הוכחה למה שהוא חושב שיקרה.

וככל שנמשיך בדיון הזה נתבצר בעמדותינו עוד יותר, לא כי אנחנו איזה שני סתומים, אלא כי ככה עובד המוח האנושי :) אני יכול להמשיך להציג לך עובדות שמה שאתה אומר יהרוס את TES6 ואתה יכול להציג לי כנגד חברות שפעלו נגד ההגיון והרסו את עצמן...

כל מה שאני כן יכול לעשות זה להראות לך משהו בהצהרה של ספנסר ואז משהו בהצהרה של סטוארט.

With the addition of the Bethesda creative teams, gamers should know that Xbox consoles, PC, and Game Pass will be the best place to experience new Bethesda games, including some new titles in the future that will be exclusive to Xbox and PC players.”

אז כן כמו שאמרתי אני יודע שאתה רואה בהצהרה הזו הוכחה שהרוב יהיה בלעדי לבוקס, כמו שאני רואה בהצהרה הזו הוכחה שרק חלק מועט יהיה אקסקלוסיבי לבוקס Confirmation bias בשני הצדדים גם אני וגם אתה. אבל שים לב לזה.

" Bethesda creative teams, gamers should know that Xbox consoles, PC, and Game Pass will be the best place to experience new Bethesda games,

קודם כל, הוא אומר "הגיימרים צריכים לדעת שהאקסבוקס והפיסי והגיים פאס יהיה המקום הכי טוב למשחקי בטסדה חדשים"
מקום הכי טוב לשחק משחקי בטסדה חדשים זה לא המקום היחיד לשחק משחקי בטסדה חדשים , הוא כבר מודה שהם יהיו גם בפלטפורמות אחרות, מעצם זה שהוא קרא להם New כלומר... לא מה שהוכרז עד עכשיו אלא משהו חדש.

ויש גם את זה.
What we'll do in the long run is we don't have intentions of just pulling all of Bethesda content out of Sony or Nintendo or otherwise", the CFO said. "But what we want is we want that content, in the long run, to be either first or better or best or pick your differentiated experieהnce, on our platforms. We will want Bethesda content to show up the best as -- on our platforms

עכשיו איך בן שבא מראש עם Confirmation bias שבטסדה אקסקלוסיבית לבוקס יקרא את זה? הוא יגיד שזה סה'כ אומר שבטסדה לא תוציא את המשחקים של בטסדה מהחנות של סוני ונינטנדו כי זו הפרשנות היחידה שיכולה להתאים לתפיסה שלו את המצב.

אבל, שים לב על מה הוא חוזר הכי הרבה
1.But what we want is we want that content, in the long run, to be either first or better or best or pick your differentiated experience, on our platforms
2. will want Bethesda content to show up the best as -- on our platforms

איך אתה גורם לתוכן של בטסדה להראות הכי טוב על אקסבוקס? חבילות הרחבה בלעדיות DLC בלעדי, פאצ'ים שמגיעים לפני כולם, משחקים שמגיעים לפני כולם....

שים לב להוכחה שהוא לא מדבר על למשוך משחקים מהחנות. הוא מדבר על העתיד, איך אני יודע? כי הוא גם כן כמו ספנסר מודה שיהיו אקסקלוסיבים לבוקס...

כשהוא אומר "אנחנו לא מתכוונים למשוך את כל התוכן שלנו מסוני ונינטנדו" הוא בעצם מודה שחלק מהתוכן יהיה אקסקלוסיבי לבוקס.

אז אוקיי אז אתה חושב, שהם יעדיפו לשים רק את המשחקים הכי פחות רווחים של בטסדה על סוני? אוקיי זכותך לדעתך ונראה.
אני לא אצליח לשכנע אותך שמה שאתה מתאר זה רווחים לטווח הקצר והרס טוטאלי של TES ובטסדה לטווח הארוך, כי שוב עובדות אף פעם לא שיכנעו מישהו שמאמין בדרכו :) מניח שהזמן יגיד אחי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מרץ 2021, 12:17

אני לא רואה מה שאני רוצה, אני נותן את ההצהרה הכי בנאלית שאי פעם ניתנה. מיקרוסופט תעשה מה שכל מחזיקת פלטפורמה שקנתה מפתחת אי פעם עשתה, הפכה אותה למפתחת צד א׳ בלעדית.

יש פה שני צדדים, הצד של כל הפורום שאומר שמיקרוסופט תעשה מה שכל חברה שקונה מפתחת עושה וצד שני, הצד שלך, שאומר שמיקרוסופט תעשה מה שאף חברה שקונה מפתחת תעשה. הכל אפשרי כמובן, אף אחד פה לא מדיום שיודע מה יהיה בעתיד, אבל הסטטיסטיקה לצידנו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 מרץ 2021, 15:28

תקשיבו,מק'אפרי הזה בנאדם הזייה- ראיתי איזו תגובה ב-Era על הפודקאסט אנלוקד האחרון והייתי חייב להקשיב בעצמי..הוא רוצה ש-InXile ייקחו את Morrowind ויעשו לו רימייק סטייל בלופוינט,no joke. זה כבר מביך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 מרץ 2021, 17:03

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מרץ 2021, 17:39

Uncle Pey'j כתב:תקשיבו,מק'אפרי הזה בנאדם הזייה- ראיתי איזו תגובה ב-Era על הפודקאסט אנלוקד האחרון והייתי חייב להקשיב בעצמי..הוא רוצה ש-InXile ייקחו את Morrowind ויעשו לו רימייק סטייל בלופוינט,no joke. זה כבר מביך.

לול הוא פשוט הזיה, טוד האוורד נגד ריימיקים בכללי. גורם לי לתהות אם המק'ארפי הזה בכלל אי פעם שיחק באיזשהו משחק של בטסדה או יודע משהו על הפילוסופיה הפיתוחית שלהם.

חוץ מזה אין סיבה שבטסדה תתן לאיזושהי חברה לעשות ריימיק, שהגיימרים עושים עבודה כל כך טובה בלעשות ריימיקים למשחקים שלהם בתור מודים :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 11 מרץ 2021, 19:13

למקאפרי תמיד יש טייקים מביכים כאלה באנלוקד, ממש כל שבוע, הוא באמת הזיה. ואני די מחבב את גרינברג החדש, אחרי שנכווה, שממהר להבהיר כל הזמן שאין כלום :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 מרץ 2021, 20:13

הנה זה: פיל הרגע הודה שלמעט משחקי סרוויס ומשחקים שקונטרקטואלית מחוייבים לצאת לפלטפורמות אחרות,כל המשחקים של בת'סדה/זנימקס יהיו א-ק-ס-ק-ל-ו-ס-י-ב-י-י-ם לפיסי ואקס בוקס. זהו,יותר ברור מזה באמת כבר קשה להיות ואפשר היה לראות עליו שהוא מבין איזה שריפה הוא הצית אתמול בבלוג פוסט שלו.

זה לא הציטוט המלא מפיל,תצפו בסטרים של בת'סדה בשביל הניסוח המדויק (והברור) שלו.
PS5 Gamepass confirmed? :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מרץ 2021, 20:32

LOL, מה הדבר מזכיר לי? אה את בחירות 96 ששמעון פרס ותומכיו חשבו שהם מתעוררים ליום שפרס הוא ראש הממשלה רק כדי שהקערה בבוקר תתהפך על ראשם ושיקבלו את ביבי והימין בשלטון :)

2024 הולכת להיות שנה מהסרטים, שספנסר יפיל את משחקי בטסדה לפס5 בדיוק כמו שהוא אמר שהם יגיעו ממש לפני כמה ימים.
פייג' תצפה לעוד הרבה עמימות מספנסר ומסרים סותרים כי הוא רק התחיל. ספנסר הולך לסחוט את לימון העמימות עד 2024 ועד 2024 אנחנו הולכים לשמוע את נדב אומר לי כמה אני הזוי :) זה בסדר וזה באהבה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 מרץ 2021, 20:33

איזה עמימות? שמעת מה הוא אמר? באמת, יותר ברור מזה קשה להיות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מרץ 2021, 20:41

שחברה שלי שואלת אותי אם היא יותר כוסית מכל שחקנית פורנו שקיימת אני עונה לה שכן (ומשקר לה ה כמובן ) מה שספנסר אמר למעריצים, לא שקול למה שהוא אמר לפני כמה ימים בהצהרה רשמית :) ספנסר עוד חצי שנה יגיד שוב שמשחקים מסוימים יגיעו לפס5 ואז שוב יגיד שהכול אקסקלוסיבי לבוקס, ואז שוב יגיד שזה יגיע גם לפס5 וכו'.

זה המשחק שלו פייג' :)

בוחר להאמין לו, זכותך כמובן... אבל עבורי המשחק שלו שקוף :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 מרץ 2021, 20:47

אוקיי, גלאס ,אתה חכם יותר מכולם ,פיל משקר , הכל קונספירציה אחת גדולה, בעוד שנתיים יהיה באנדל היילו אינפיניט ביחד עם סטארפילד על הפס5.
אתה פשוט לא יודע להודות מתי אתה טועה..אני ויתרתי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מרץ 2021, 20:53

חלילה חכם יותר מכולם אני פשוט שקרן מהסוג של ספנסר :) נחייה ונראה ידידי, תאמין לי שאם הפורום יהיה פה עד 2024 אני אבוא לאכול את הכובע שלי אם מגיע לי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מרץ 2021, 21:37

תוותר גלאס :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מרץ 2021, 21:44

לעולם לא :). טוד האוורד לא יבגוד בנו, אנשים כמוני שבנו את בטסדה שהיו איתם גם בטוב וגם ברע. אני לעולם לא אקבל את זה שהאוורד בגד בנו, הוא לא יבגוד המשחקים יגיעו אתם תראו אני מאמין בו.

אני מייצג מליונים שעבורם בטסדה היא הבית. טוד לא יזרוק אותנו לקרשים. לא הגיוני שהוא יאלץ אותנו לבחור ככה בין בטסדה לסוני ואתם תראו יהיה מהפך זה לא יסתיים ככה אני משוכנע!

אם האוורד יתן יד למעשה שפל כזה.... אז אין לו טיפת כבוד עצמי.. אבל זה לא יהיה זה לא יקרה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 מרץ 2021, 21:51

הוא לא מאלץ אותך לבחור,הוא פשוט מחזק את ההנחה הרווחת גם ככה בקרב הקור שקומבו פס5+פיסי חזק הוא הדרך הכי אופטימלית שמכסה לך 90% מהאאוטפוט של התעשייה,שלמטיבי לכת יש את נינטנדו מהצד :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מרץ 2021, 21:59

בת׳זדה חברת PC, תמיד הייתה. אף אחד לא ננטש, כל אדם חופשי לבחור אם הוא קונה אקסבוקס, פלייסטיישן או מחשב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מרץ 2021, 22:08

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 11 מרץ 2021, 22:09

BiA כתב:הבעיה היחידה בשימוש במילה some היא שאני צופה עוד עשרה עמודים של ויכוחים עם גלאס...

qft

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מרץ 2021, 22:13

משפחת האקסבוקס? בטסדה העיקר ידעו לחגוג על האשראי שלי, אז הייתי אחלה משפחה....המפה של סקיירים היתה תלויה לי בחדר שנתיים.
סעמק.

אני אתן לפרודו (האוורד) עד 2024 להוכיח שיש לו מילה :) ושהוא גבר שעומד במילה שלו לתת לכולם לשחק במשחקים של בטסדה לשחק במשחקים שלו, אם יתגלה עד 2024 שהוא שקרן ואין לו ערכים וכבוד למילה שלו בקיצור לא גבר אמיתי...אז אני אשיג איכשהו את המשחקים שלו אבל כסף לא יראו ממני.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 מרץ 2021, 22:14

Oblivion מקבל FPS Boost על ה-XSX/S,אבל בבקשה אל תשחקו בו על הקונסולות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מרץ 2021, 22:34

glass man כתב:משפחת האקסבוקס? בטסדה העיקר ידעו לחגוג על האשראי שלי, אז הייתי אחלה משפחה....המפה של סקיירים היתה תלויה לי בחדר שנתיים.
סעמק.

אני אתן לפרודו (האוורד) עד 2024 להוכיח שיש לו מילה :) ושהוא גבר שעומד במילה שלו לתת לכולם לשחק במשחקים של בטסדה לשחק במשחקים שלו, אם יתגלה עד 2024 שהוא שקרן ואין לו ערכים וכבוד למילה שלו בקיצור לא גבר אמיתי...אז אני אשיג איכשהו את המשחקים שלו אבל כסף לא יראו ממני.

הוא לא שקר, המצאת שהוא אמר משהו ואז אתה מחזיק אותו למילה שהוא לא אמר. גלאס, אתה נכנס פה לסרט קשה, סןג של התמוטטות עצבים. היית צריך להבין את זה לפני חודשים, חברה א׳ קונה חברה ב׳ -> חברה א׳ הבעלים של חברה ב׳. מה שחברה ב׳ עושה יהיה בלעדי לחברה א׳. ככה זה עובד בכל רכישה בעולם המשחקים וזה שחיית סרט שהפעם, דווקא הפעם, זה יהיה חריג ושונה, אז זה לגמרי עליך.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מרץ 2021, 22:47

DrKeo כתב:
glass man כתב:משפחת האקסבוקס? בטסדה העיקר ידעו לחגוג על האשראי שלי, אז הייתי אחלה משפחה....המפה של סקיירים היתה תלויה לי בחדר שנתיים.
סעמק.

הוא לא שקר, המצאת שהוא אמר משהו ואז אתה מחזיק אותו למילה שהוא לא אמר. גלאס, אתה נכנס פה לסרט קשה, סןג של התמוטטות עצבים. היית צריך להבין את זה לפני חודשים, חברה א׳ קונה חברה ב׳ -> חברה א׳ הבעלים של חברה ב׳. מה שחברה ב׳ עושה יהיה בלעדי לחברה א׳. ככה זה עובד בכל רכישה בעולם המשחקים וזה שחיית סרט שהפעם, דווקא הפעם, זה יהיה חריג ושונה, אז זה לגמרי עליך.

נדב, הכל עוד יכול להיות תכסיסים ואחיזת עינים של ספנסר בשביל לגרור אנשים כמוני לבוקס, אני עדיין לא מאמין שהאוורד יבגוד לי זה קשה כאחד שסמך על המילה שלו להיווכח שהוא פשוט מכר אנשים כמוני בנזיד עדשים, תפיסת העולם שלי שאדם צריך לעמוד במילה שלו לא נותנת לי לקבל את זה אני לא יכול להנות עכשיו מהמשחקים של בטסדה אם האוורד ייצא שקרן ככה אני.

אתה אומר שאני המצאתי את זה לעצמי, אבל הוא הבטיח "לא משנה לנו איפה תשחקו כולל קונסולה אחרת"

זו הבטחה נדב, זו הבטחה אחי ואם הוא גבר הוא צריך לעמוד במילה שלו.

אז כן אפשר להגיד לי "כולה משחק תמשיך הלאה" פסדר אבל אנשים צריכים להבין שיש אנשים כמוני שמחכים לTES6 שזה מה שעושה להם קצת שמח בחיים בתקופה הזאת של הקורונה זה שמשחקים שאתה רוצה יגיעו ותוכל לשחק בהם, יש אנשים שזה הרבה בשבילם בתקופה כזו ובכלל, אתה יודע איך זה בחיים אנשים, הולכים ועוזבים, עבודות משתנות הכל משתנה אבל משחקים שאני אוהב זה משהו שאני תמיד יכול לסמוך עליהם שיהיו שם ולהגיד לך את האמת? אחושלינג מבאס.

למה אני צריך לקנות קונסולה נוספת או PC יקר בתקופה של קורונה בשביל לשחק משחק שאני מחכה לו מאז 2011 ? זה לא פייר. אבל פסדר הבנתי שמיצינו אני רק רוצה להגיד שוואלה כן יש אנשים שזה כואב להם וזה לגיטימי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 מרץ 2021, 22:56

הוא לא 'מכר' אותך גלאס,בחייך נו.. זה פשוט עסקים,זה הכל,אין ולא צריכים להיות סנטימנטים.
MS רכשה את בת'סדה עם הפורטפוליו המכובד מאוד שלה כי זה הנוכחי של MS לוקה בחסר,ל-MS יש שירות שהיא צריכה לדחוף, השירות הזה לא זמין על המתחרה הכי גדולה שלה (שאגב, מובילה עליה עדיין בפער משמעותי ובחוזק המותג שלה),MS משתמשת בפורטפוליו הזה כדי לדחוף אנשים לכיוון השירות שלה עם התוכן הזה שעכשיו אקסקלוסיבי. זה הכל,מאוד מאוד פשוט.
אם נלך רגע לשוק הסטרימינג בטלוויזיה,בדיוק השבוע דווח שדיסני חצו את ה-100 מיליון מנויים,אתה באמת חושב שאם המנדלוריאן ווונדה ויזי'ן היו זמינים על נטפליקס זה היה המצב? אתה חושב שהם יהיו זמינים בעתיד? אני אקצר לך,הם לא יהיו,וזה בדיוק מה שקורה גם כאן.
אני לא מספיק בקיא בהיסטוריה של בתס'דה כדי לדעת איזה כוח היה לטוד האוורד שם מעבר למוניטין והשם שלו (הוא היה בעל מניות שם? אני מניח שהיו לו אופציות ,השאלה היא האם הוא באמת יכול היה להשפיע על הכיוון של החברה בפועל או שהוא פשוט שכיר בכיר) כשתכלס בעל המניות הראשי היה רוברט אלטמן המנוח, והוא זה שקבע את הטון,ועכשיו פיל ספנסר קובע אותו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 89 אורחים