נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי BiA » 11 דצמבר 2019, 23:09

אולטימייט, אולטרא וכאלה :)

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 12 דצמבר 2019, 01:02

xbox game

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2019, 08:49

זה אומר שinfinite הלך לעזאזל? חבל, חשבתי שנחזור לימי הn64 כשהכל היה עם הסיומת 64 או סופר בתקופת הסופר נינטנדו. פורצה אנפיניט, גירס אינפיניט, פייבל אינפיניט... זה כל כך צ׳יזי ואני מת על זה!
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 דצמבר 2019, 08:59

זה גרוע, אבל זה עדיין יכול לקרות עם משהו שהוא לא אינפיניט. פשוט לא יקרה בהיילו, שהוא גם ככה גם לדור הזה אז אין הרבה הגיון לפי השיטה שלך :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2019, 09:47

Laskin כתב:זה גרוע, אבל זה עדיין יכול לקרות עם משהו שהוא לא אינפיניט. פשוט לא יקרה בהיילו, שהוא גם ככה גם לדור הזה אז אין הרבה הגיון לפי השיטה שלך :)

אתה תשתוק! :)

זה גם מוחץ את השמועה שהפצתי שקוראים לאקסבוקס אינפנט וללוקהארט אינפנט value :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2019, 10:07

הם מנסים לרמוז שעכשיו סקארלט יותר חזקה מהפס5?

או שאני סתם קורא יותר מדי לתוך זה?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 דצמבר 2019, 15:16

אני לא חושב שאתה קורא יותר מדי לתוך זה בהנחה שהם יודעים את הכוח של הפס5.

נראה לי שלכולם ברור שיתרון הכוח יהיה לאקס בוקס.

מה שכן כוח זה קמצוץ ממה שנדרש כדי באמת להביס את סוני, למייקרוסופט עצמה הייתי ממליץ לבוא צנועים יותר בניגוד למצייצים למעלה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2019, 16:58

לדעתי טום יודע, בראד פחות :)

פיל וקורי נהנים:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 דצמבר 2019, 20:24

פיל אחלה גבר, נדיר לראות מישהו בעמדה כזו חסר יומרות ונחמד ומכבד תמיד את כולם.

מה שאומרים מענטש גם אם גונב דעת לפעמים כמו כל אחד שצריך להתעסק ב PR...

גם קורי כמובן ממש אחלה אבל הוא לא אמור להיות בבלקאאוט בכלל? ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2019, 21:20

bling כתב:פיל אחלה גבר, נדיר לראות מישהו בעמדה כזו חסר יומרות ונחמד ומכבד תמיד את כולם.

מה שאומרים מענטש גם אם גונב דעת לפעמים כמו כל אחד שצריך להתעסק ב PR...

גם קורי כמובן ממש אחלה אבל הוא לא אמור להיות בבלקאאוט בכלל? ;)

ממילא בשלב כלשהו מיקרוסופט (מיג׳ונג) יקבלו ערכת פיתוח של פס5 בשביל מיינקראפט וסוני (סן דיאגו) יקבלו ערכת פיתוח של סקארלט בשביל mlb21 :)

אגב, העורך של egm שאמר שהפס5 והסקארלט זהות עם יתרון קטנטן לפס5 אמר שה12tf לסקארלט לא הפתיע אותו. יעני שוב הפס5 חזקה יותר? הקונסולה החלשה היא 12TF?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 דצמבר 2019, 21:39

והעלילה מסתבכת?

אני באמת אהיה בהלם אם זה מה שיקרה, ובכלל מזה שהדור יהיה עד כדי כך מפלצתי, הרי מדובר ב 12TF בסטנדרט המחמיר ביותר, אפילו אם זה היה באותו הסטנדרט של הפס4 והוואן זו קפיצה הזוייה מ 1.84 ו 1.33 ל 12, אז כשעוד מדובר ב 12 שמייצגים כוח גדול יותר זה בכלל טירוף.

אני חושב שה 12 של מייקרוסופט סגור אבל אני עדיין סקפטי מאוד לגבי סוני לאור זה שהנתון הזה היה צריך להגיע מהאינסיידרים עוד לפני בגלל שהערכות שלה בחוץ והיא מתקשרת יותר עם המפתחים. הלוואי ובאמת נקבל דור כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2019, 21:49

ו-ssd שלפי מיקרוסןפט מהיר פי 40 מהhdd בדור הנוכחי וקפיצה של יותר מפי 7 בcpu ביחס לפס4 אם הדליפה של סקארלט נכונה ועעל גבי כל זה יש גם פאקינג RT. זה באמת הולך להיות דור מיוחד, לא הדור המעפן הזה של הפס4 והone :)

ואני רק רוצה לחדד משהו, הcpu בפס4 כמעט זהה לפס3 והhdd זהה לפס3. כלומר לא רק שאנחנו מקבלים קפיצה אדירה בgpu, הקפיצה בשאר הרכיבים היא ענקית וזאת קפיצה שלא קרתה בקונסולות מאז ה360 ב2005! תחשבו על זה, ב2005 אפילו לא היה גירס או אנצ׳רטד, mgs3 ו-sotc רק יצאו. אנצ׳רטד 1 ו-tlou2 רצים על אותו cpu, טרוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2019, 22:08

הבחור עם הזקן הסופר ארוך מהצוות חומרה של סקארלט (זוכרים אותו מהסרטון E3?) עשה פוסט ״בהצלחה״ לאובסידיאן והקואליציה בטקס היום והוסף ״tune in early״. במקביל פיל ספנסר אמר שהוא עולה יחסית בתחילת הטקס לבמה. משהו של סקארלט בטקס היום?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 דצמבר 2019, 22:09

או DLC

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2019, 22:13

יש עוד כמה חבר׳ה של אקסבוקס שמנסים לבנות הייפ לאירוע היום. אשכרה יש מצב שנשמע קצת סקארלט היום.

עריכה:
עוד בלוגר מיקרוסופט רומז על סקארלט היום בתערוכה:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 דצמבר 2019, 22:31

DrKeo כתב:ו-ssd שלפי מיקרוסןפט מהיר פי 40 מהhdd בדור הנוכחי וקפיצה של יותר מפי 7 בcpu ביחס לפס4 אם הדליפה של סקארלט נכונה ועעל גבי כל זה יש גם פאקינג RT. זה באמת הולך להיות דור מיוחד, לא הדור המעפן הזה של הפס4 והone :)

ואני רק רוצה לחדד משהו, הcpu בפס4 כמעט זהה לפס3 והhdd זהה לפס3. כלומר לא רק שאנחנו מקבלים קפיצה אדירה בgpu, הקפיצה בשאר הרכיבים היא ענקית וזאת קפיצה שלא קרתה בקונסולות מאז ה360 ב2005! תחשבו על זה, ב2005 אפילו לא היה גירס או אנצ׳רטד, mgs3 ו-sotc רק יצאו. אנצ׳רטד 1 ו-tlou2 רצים על אותו cpu, טרוף.

ועדיין יש קפיצה של יותר מדור בין אינצ'רטד 1 ל TLOU2 אז מה זה אומר על הדור הבא, שנקבל קפיצה של 2 דורות במכה? אני בספק בגלל ה diminishing returns.

בנוגע לסקרלט היום, זה לא מסוג האירועים שחושפים בהם דברים כאלה אבל זה יהיה אדיר מבחינת מייקרוסופט אם הם יעלו לדבר על משהו שקשור בתעשייה ואקס בוקס כמקובל ובסוף יזרקו את המשפט "אנחנו כל כך נרגשים להראות לכם את הקונסולה הכי חזקה שתצא אי פעם בשנה הבאה" בקטע של לסגור את כל הדיונים על הכוח עוד מראש ולייבש לסוני את הצורה.

משם לסוני לא תהיה שום דרך להרשים עוד מבחינה טכנית כי כולם ידעו שהסקרלט חזקה יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2019, 23:21

bling כתב:
DrKeo כתב:ו-ssd שלפי מיקרוסןפט מהיר פי 40 מהhdd בדור הנוכחי וקפיצה של יותר מפי 7 בcpu ביחס לפס4 אם הדליפה של סקארלט נכונה ועעל גבי כל זה יש גם פאקינג RT. זה באמת הולך להיות דור מיוחד, לא הדור המעפן הזה של הפס4 והone :)

ועדיין יש קפיצה של יותר מדור בין אינצ'רטד 1 ל TLOU2 אז מה זה אומר על הדור הבא, שנקבל קפיצה של 2 דורות במכה? אני בספק בגלל ה diminishing returns.

בנוגע לסקרלט היום, זה לא מסוג האירועים שחושפים בהם דברים כאלה אבל זה יהיה אדיר מבחינת מייקרוסופט אם הם יעלו לדבר על משהו שקשור בתעשייה ואקס בוקס כמקובל ובסוף יזרקו את המשפט "אנחנו כל כך נרגשים להראות לכם את הקונסולה הכי חזקה שתצא אי פעם בשנה הבאה" בקטע של לסגור את כל הדיונים על הכוח עוד מראש ולייבש לסוני את הצורה.

משם לסוני לא תהיה שום דרך להרשים עוד מבחינה טכנית כי כולם ידעו שהסקרלט חזקה יותר.

הייתה קפיצה דורית מלאה בזיכרון ובgpu אז בהחלט קבלנו שדרוג גרפי גדול ועולמות גדולים יותר עם פחות פשרה בין איכות הגיימפליי בין משחקים לינארים לפתוחים. אבל הגיימפליי, הדחיסות והאנטרקטיביות של המשחקים לא באמת עשתה קפיצת מדרגה אמיתית. אנחנו ב2019 ועדין רד פאקשן גרילה מהפס3 הוא בנצ׳מארק להרס גם אחרי דןר שלם של הפס4 ויש לזה סיבה, הcpu.

אני לא טוען שלא הייתה קפיצה טובה בדור האחרון, אבל רק חצי מהקונסולה עשתה קפיצה דורית ודווקא מה שהכי חשוב לגיימפליי נשאר מאוחר. יש לי הרגשה שבחשיפה של הדןר הבא הדגש יהיה על הרס, פיסיקה, דינמיות, מספר הדמויות על המסך וכמה הכל seemless. קטעים כמו בac שעוברים בקהל של מאות או אלפים אבל הדמות זזה בינהם בצורה אלגנטית, לא בצורה המגושמת כיום.

מה שאני כן טוען הוא שאנחנו מקבלים קפיצה דורית בgpu, קפיצה של שני דורות בcpu וקפיצה של שלושה דורות באכסון. אז אני כן חושב שבדןר הזה נראה דברים שמרגישים כמו קפיצה ממש גדולה ביחס לדור הקודם, לאו דווקא גרפית. ואני חושב שזה עומד בניגוד לדור הנוכחי שבו לא הייתה קפיצה משמעותית במיוחד בצד של העיצוב והגיימפליי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 דצמבר 2019, 00:45

כן אני מסכים עם מה שאתה אומר פה לגמרי, מבחינת הגיימפליי הקפיצה העיקרית זה שמשחקי עולם פתוח יכולים להרגיש כמעט כמו לניארים ואין פער גדול בליטוש עוד, חוץ מזה אין באמת הרבה שינוי, הגיימפליי והרמת האינטרקציה שיש עם העולם מסביב לא השתפרה משמעותית אם בכלל מהדור הקודם.

אני מקווה שבדור הבא משחקים גם ירגישו אחרת ולא רק יראו יותר טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2019, 04:20

הולי שיט, אשכרה הוכרז הדור הבא! קוראים לאקסבוקס הבאה Xbox Series X, אני משער שלוקהארט תהיה Series S? בכל מקרה, עיצוב די מטורף:

תמונה
תמונה

ומשחק דור הבא הראשון, Hellblade 2, כל הטריילר בגרפיקה בזמן אמיתי והיא לגמרי CGI:

והוכרז גם בלעדי ראשון לפס5, בהפצת גירבוקס אבל לא בפיתוחם. דברו על שיתוף פעולה עם EPIC כך שיכול להיות שהוא גם מגיע ל-PC לחנות של אפיק:

לא בדיוק מרשים במיוחד, לא הבנתי שזה דור הבא עד שלא היה כתוב בסוף שזה משחק פס5. HELLBLADE לעומת זאת, פאק מי, מטורף ברמות.

וכמה דברים מתוך הבלוג של מיקרוסופט בנושא. השלט:
Alongside Xbox Series X, we also unveiled the new Xbox Wireless Controller. Its size and shape have been refined to accommodate an even wider range of people, and it also features a new Share button to make capturing screenshots and game clips simple and an advanced d-pad derived from the Xbox Elite Series 2 Wireless Controller. The new Xbox Wireless Controller will be compatible with Xbox One and Windows 10 PCs, and will be included with every Xbox Series X.

על HELLBLADE 2:
A sequel to the award-winning Hellblade: Senua’s Sacrifice from world-renowned developers Ninja Theory, the game is being built to leverage the full power of Xbox Series X. The footage shared tonight was captured in-engine and reflects the power of Xbox Series X available to developers to deliver new universes, experiences and games in ways you have never imagined.

קצת טכני, הם מאשרים VRS (היכולת להוריד רזולוציה ואיכות שיידרים בחלקים פחות מפורטים במסך בשביל לחסוך כוח). בנוסף טכנולוגיה שמצמצמת input lag:
From a technical standpoint, this will manifest as world-class visuals in 4K at 60FPS, with possibility of up to 120FPS, including support for Variable Refresh Rate (VRR), and 8K capability. Powered by our custom-designed processor leveraging the latest Zen 2 and next generation RDNA architecture from our partners at AMD, Xbox Series X will deliver hardware accelerated ray tracing and a new level of performance never before seen in a console. Additionally, our patented Variable Rate Shading (VRS) technology will allow developers to get even more out of the Xbox Series X GPU and our next-generation SSD will virtually eliminate load times and bring players into their gaming worlds faster than ever before.

We are minimizing latency by leveraging technology such as Auto Low Latency Mode (ALLM) and giving developers new functionality like Dynamic Latency Input (DLI) to make Xbox Series X the most responsive console ever. Xbox Series X is also designed for a future in the cloud, with unique capabilities built into the hardware and software to make it as easy as possible to bring great games to both console and elsewhere.

ועל תמיכה לאחור:
One of the things we’re most proud of with Xbox Series X is the promise we’re delivering to our fans who have and continue to invest with Xbox. Thanks to backward compatibility, you can expect your gaming legacy, thousands of your favorite games across four generations of gaming, all your Xbox One gaming accessories, and industry-leading services like Xbox Game Pass to be available when you power on your Xbox Series X in Holiday 2020.

Building on our compatibility promise, with Xbox Series X we’re also investing in consumer-friendly pathways to game ownership across generations. Leading the way with our first-party titles including Halo Infinite in 2020, we’re committed to ensuring that games from Xbox Game Studios support cross-generation entitlements and that your Achievements and game saves are shared across devices. As we branch out and extend gaming to more players around the world, console gaming will remain at the heart of our Xbox offering. Game creators around the globe are already hard at work building content for Xbox Series X and our 15 Xbox Game Studios are developing the largest and most creatively diverse lineup of Xbox exclusive games in our history. On behalf of Team Xbox, we’re excited to enter the future of console gaming with you and can’t wait to share more in 2020.

ראיון ראשון עם פיל על הקונסולה שבו הוא מאשר USB-C:
https://www.gamespot.com/articles/goodb ... 0-6472190/

ציטוטים מפיל מכתבה אחרת:
Its industrial design enables us to deliver four times the processing power of Xbox One X in the most quiet and efficient way, something that is critically important in delivering truly immersive gameplay.

ואנשים שראו את הקונסולה במציאות אומרים שהיא שקטה, בערך כמו ה-X.

ומיקרוסופט טוענת שזאת הקונסולה הכי חזקה? או לפחות שהם כיוונו להיות הכי חזקים:
The console, controller, and name reveals were the primary focus of our meeting, but Spencer and Ronald were able to dive into their broad objectives for Series X. They want it to be the most powerful console on the market, but they also hope to ensure that it's a console that meets the wants and needs of developers and customers alike. Based on what we know at the moment, high-end performance is part of the equation, but so too is streamlining the process of getting into a game and enjoying it.

והנה, פיל קורא לה הקונסולה הכי חזקה:

ועוד ציטוט של פיל שמאמין שהם הכי חזקים:
We like leading in power and performance and I feel like we're going to be there again.

וגיימספוט מאשרים, היא 12TF:
And when we do the math too, the Series X seems to be hitting around 12 teraFLOPs (the general metric used as shorthand to indicate graphics processing power).

https://www.gamespot.com/amp-articles/x ... ssion=true

אז מה אתם אומרים, עכשיו שראינו את hellblade 2, הלוקהארט מחזיקה את האקסבוקס מאחור? :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 דצמבר 2019, 06:20

אני הרגע ראיתי את ההכרזה ביוטיוב

12 טרה פלופ לקונסוליה דור הבא כניראה לי מצוין
מבחינת המארז ,זה ניראה כמו pc
ועם כל הבילעדים ימשיכו להגיע לpc ,דור הבא אני כניראה יוותר
על הxbox

עם pc+ps5+סוויץ 2 ,יתנו לי את כל המישחקים
למה לקנות xbox ?
אפילו דבר כמו גיים פאס ,אני מנוי רק בגלל כמה משחקים שפיספסתי
אבל לטווח ארוך קשה לי להאמין שישתלם

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 דצמבר 2019, 07:30

וואו,מכל הדברים שחשבתי שיוכרזו....איזו פצצה קילי זרק בטקס שלו הפעם.
הלבלייד 2,לפחות מהטריילר,נראה כמו כל מה שרציתי מהדור הבא ולא העזתי לקוות לו אפילו בהתחשב בכל נבואות הזעם של Era על הכוח של הקונסולות האלה.
עדיין לא עברתי על כל המידע החדש אש אני אכתוב משהו יותר רחב המשך אבל אני כן רוצה להתייחס למה שאמרת קיאו- אף אחד,אף
פעם,לא אמר שמשחקים של הדור הבא לא ייראו מדהים בגלל שלוקהארט קיים,אבל אנחנו כנראה לעולם לא נדע איך הם יכלו להיראות אם רק הseries x הייתה קיימת. זה הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 דצמבר 2019, 08:18

אני לא חושב שאפשר כבר עכשיו להכריז עליה כחזקה ביותר, אבל נראה שהם די בטוחים בעצמם.
העיצוב של הקונסולה מאוד מיוחד, אהבתי.
אין ספק שהגרפיקה בHELLBLADE 2 פשוט רמה מעל כל מה שראינו, אבל זה גם סוג של משחק כזה שזה אפשרי בו, אם המשחק הראשון הוא אינדיקציה כלשהי... סביבות די מצומצמות, מעט דברים מתרחשים ברקע, המון קלוז-אפים. קצת כמו משחקי QUANTIC DREAM.
אני מאוד מקווה שהגיימפליי יהיה מורכב יותר הפעם, הראשון היה משחק עם אווירה מטורפת והסאונד הכי טוב שיש (עם אזניות) אבל הקרבות היו MEH לגמרי.

אגב, לגבי הפרטים על הקונסולה עצמה - קצת מתפלא שמיקרוסופט תשאר מאחור מבחינת השלט, אמנם נראה שהוא יותר טוב מהנכחי, אבל לפי הדיווחים סוני הולכת באמת לחדש בתחום הזה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 דצמבר 2019, 12:35

אני חושב שמה שיותר מעניין זה הרי טריסינג של amd
עד היום כרטיסים לשוק הביתי שתמכו בזה חומרתית
היו רק כרטיסי דרג בינים ומעלה של הנווידיה
מ2600 ומעלה ,ו2600 מאוד מוגבל בזה גם ככה
עוד לא ראינו את הטכנולוגיה של amd
וזה הולך להיות גם xbox 2020 וגם בps5
מאוד יכול להיות שזה ישפיע חזק על תחום כרטיסי המסך בpc

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 דצמבר 2019, 13:11

אין מה לאמר, מייקרוסופט שיחקו אותה עם הכל חוץ מהשם. פצצה מטורפת הם הפילו שם, אבל למה לא לנצל את הבמה ב TGA כדי להכריז שהם הכי חזקים? נשמע שיש להם פשוט ספק קל שבקלים אז הם חששו לעשות מעצמם צחוק ולכן העדיפו להמנע לבינתיים אבל בכל מקרה המסר עובר בקהילות האינטרנט ואני מנחש שזה מה שבאמת חשוב.

אמרתי כבר את דעתי על הטריילר של הלבלייד 2 בנושא החדשות, אין גיממפליי אז קשה להתלהב ולהעריך איך זה באמת יראה וישוחק. לא יכול להתרגש מהכיתוב IN ENGINE אבל כן היה כיף מאוד גם לקבל סוג של דמו טכני של הדור הבא, בתקווה שהתוצאה הסופית תהיה קרובה מספיק.

אני חייב להודות שאם הפער כוח יהיה מספיק משמעותי ואם השירותים השונים של מייקרוסופט מספיק יפתו, אני רואה את עצמי פוזל לפלטפורמה הזאת בדור הבא ואולי קונה את הפס5 בהמשך במחיר נמוך במידה ותצבור ספריית בלעדיים טובה מספיק.

עריכה: גם בתיאור בעמוד היוטיוב של HELLBLADE הם רושמים האקס בוקס החזקה ביותר אי פעם. הם נמנעים כרגע מלהכריז על כך רשמית עד שהם ידעו על כך בוודאות מוחלטת אבל נשמע שאוף דה רקורד ולפי איך שפיתוח קונסולות עובד הם בטוחים בזה ברמה של 99 אחוז. אני שוב מקווה שהפער לא יהיה משמעותי רק.

אה כן ותודה על הסיכום של הכל קיאו, היה הרבה יותר קל להשלים את המידע בזכות זה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2019, 13:42

אני לא יודע מה אתכם, אבל הלבלייד 2 שרף לי את העיניים. זה אשכרה הcgi של דיאבלו 4 רק בscope גדול יותר. אנחנו גם לא יודעים אם זה משחק קטן כמו הראשון או שבזכות המימון של מיקרוסופט זה ממש AAA מלא. נגיד הקטע עם הויקינגים בחוף ים שמתקרבים לקראת היצור הענקי, לי זה נראה כמו משהו שאולי נלקח מסרטון מעבר או אפילו גיימפליי. בכל מקרה, זה טרוף לגמרי, גמר אותי.

אני חושב שגם אם זה סרטון טכני בולשיט, למדנו כבר שסרטוני בולשיט של הכרזת הדור נראים בסוף כמו משחקי סוף הדור. כלומר הייתה הדגמה טכנית לפס4 או לone שנראת יותר טוב מtlou2? אני לא חושב, אולי אנצ׳רטד 4 וזה היה כי הסרטון היה נטו מזוייף ולא בזמן אמיתי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 95 אורחים