במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 16 נובמבר 2014, 19:04

DrKeo כתב:עברתי לגוואקומילי. שמעתי עליו דברים טובים, לא רציתי ממש לשחק בו אבל התחלתי בכל זאת ואני נהנה מכל רגע. הוא כל כך טוב, מומלץ בחום.

גוואקמילי פשוט מעולה, אבל הוא נהיה ממש ממש מורכב עם הזמן, לטובה ולרעה... בכל אופן אחד הטובים מסוגו, ללא ספק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2014, 19:25

Laskin כתב:
גוואקמילי פשוט מעולה, אבל הוא נהיה ממש ממש מורכב עם הזמן, לטובה ולרעה... בכל אופן אחד הטובים מסוגו, ללא ספק.

אני בערך 3 או 4 שעות פנימה, משער שאני לא רחוק מדי מהסוף. הוא באמת מעולה. אחריו אני אעבור בטח לסטנלי פרבל או אולי Papers please, נראה מה יבוא בטוב.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 נובמבר 2014, 19:45

סטנלי פרבל, בבקשה.
אחד המשחקים שיותר נהנתי מהם בשנים האחרונות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 נובמבר 2014, 20:39

גם Papers please אחלה משחק. באמת. סטנלי פרבל היה חביב מאוד, אבל אחרי איזה חמישה סופים שונים, פשוט השתעממתי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 16 נובמבר 2014, 20:57

שניהם טובים מאוד, סטנלי פרבל והמתח עם ההחלטות, Papers please קשה בירוקרטית אבל משעשע כל פעם מחדש.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 נובמבר 2014, 21:06

bozeman כתב:
מצאתי לי שעה פנויה וסוף סוף התחלתי אותו. אני רק מסיים כמה תיקונים על התזה - ואז... שבועיים חופש!!!! (כלומר בערב, עבודה ביום עדיין יש) אני מתכנן רבות לשבועיים הללו... :roll:

התכנון כולל, במקרה, להרוג כמה דרקונים?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 נובמבר 2014, 22:14

Nucleus_Dawn כתב:
התכנון כולל, במקרה, להרוג כמה דרקונים?

לא כרגע.... אבל כנראה לאורך השנה.
גם כי אין לי זמן אף לזה, וגם כי אני מתכנן לשחק במשחקים של הדור הבא, על קונסולות דור הבא. המחשב כבר הזדקן, אז אולי הוא יסחוב את DA, אבל לא בצורה מהממת. אז נראה מה נעשה בהמשך בנדון.
('הקו האדום' להתחלת ה"דור הבא" הוא ME4 כמובן...)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 20 נובמבר 2014, 21:13

אחרי ששנים לא שיחקתי בסדרת Assassin's creed (המשחק השני בסדרה בשנת 2009 היה הניסיון הקודם שלי) חזרתי לשחק בה עם AC4 ואני ממש נהנה. אומנם יש מלא פאקים, השליטה נוראית (בטח ביחס למשחק כמו Shadow of mordor), ההתגנבות חצי אפויה, אבל איך שהוא, חופש התנועה, הדיוק ההיסטורי, האווירה, הדמקה והעובדה שסוף-סוף יש מגוון במשחק עושה את שלו. בצורה מפתיעה אני ממש נהנה :D.

אם היה אפשר לעשות מן שילוב של כל הדברים הטובים של Shadow of mordor בתחום הגיימפליי + הסטינג והאווירה והעולם של AC זה היה יוצא פשוט המשחק המושלם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 נובמבר 2014, 21:16

שיחקתי עוד שעה - והקרבות הימיים קצת מטרחנים, אפילו אחרי הקצת זמן הזה, אבל אני אוהב אותו (כמו כל AC, אני היסטוריון, אני חייב...)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 20 נובמבר 2014, 21:18

bozeman כתב:שיחקתי עוד שעה - והקרבות הימיים קצת מטרחנים, אפילו אחרי הקצת זמן הזה, אבל אני אוהב אותו (כמו כל AC, אני היסטוריון, אני חייב...)

מה זה אומר? מה טרחני בהם?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 נובמבר 2014, 21:21

הכוונה שהם חוזרים על עצמם, אבל ארוכים מדי בשביל משחק חוזר (נכון שיש טיפה שיטות שונות, אבל זה לא לגמרי משחקיות שונה)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 20 נובמבר 2014, 22:08

סיימתי את הסיגנל של קוד. נחמד... עובר למולטי ואולי מתחיל סוף סוף את סאסנט...

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 20 נובמבר 2014, 23:27

אססינס קריד 4 (יותר נכון ליבריישן הראשון שלא קשור והגרוע ביותר) הוא המשחק הראשון שלא בדיוק קשור לסיפור הראשי שהמשחקיות שלו מעניינת יותר מהסיפור, לפעמים לא צריכים סיפור מושלם למשחק בשביל שהוא יהיה טוב, אם למשחק יש עולם פתוח עם הרבה אפשרויות ופעילויות אז הוא גם יחשב למצוין ויגרום לאנשים להתעלם מכל הסיפור המרכזי ולהשתולל בעיר.

GTA זו הדוגמא הכי טובה למשחקים כאלו.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 נובמבר 2014, 00:15

Mandellla כתב:אססינס קריד 4 (יותר נכון ליבריישן הראשון שלא קשור והגרוע ביותר) הוא המשחק הראשון שלא בדיוק קשור לסיפור הראשי שהמשחקיות שלו מעניינת יותר מהסיפור, לפעמים לא צריכים סיפור מושלם למשחק בשביל שהוא יהיה טוב, אם למשחק יש עולם פתוח עם הרבה אפשרויות ופעילויות אז הוא גם יחשב למצוין ויגרום לאנשים להתעלם מכל הסיפור המרכזי ולהשתולל בעיר.

GTA זו הדוגמא הכי טובה למשחקים כאלו.

מאז וייס סיטי, הסיפורים במשחקי GTA פשוט מצוינים. למעשה, לא זכור לי שמאז יצא לי סתם להשתולל באחת הערים של GTA. ברור לי שזה יכול להיות מגניב, אבל תמיד נהניתי יותר לעשות את המשימות, להכיר את הדמויות ולעבור את הסיפור.

---

התחלתי את FC4. לא ממש התקדמתי בו. רק ברחתי מפגן מין, כרגע. גם לי עוד הרבה לשחק עם ההגדרות.
הדבר הראשון שעשיתי, זה משהו שרציתי לעשות מזמן וזה להחזיר את ההגדרות בcontrol panel של nvidia לברירת המחדל, כי בכמה וכמה משחקים (אפילו עקדת יצחק, למשל) יש לי קריעות מסך איומות. לשמחתי, זה באמת פטר את הבעיה לחלוטין.
אחרי זה, העליתי, פחות או יותר, את כל ההגדרות הגרפיות שהמשחק עשה לי אוטומטית (הם היו על high). בקצת ששיחקתי, המשחק נע בין 30-40. בבלגן הגדול שהיה בהתחלה, הוא נפל ל28. בתוך אזורים סגורים, הוא עלה לאזור ה60. זה נורא מעצבן אותי, כי הvsync אמור להיות דלוק והFPS אמור להשאר קבוע על 30 ולא לעלות מעל. אני מעדיף 30 חלק, על פני אזור ה40, למרות שקריעות המסך כמעט לא מורגשות, אחרי ששיניתי את ההגדרות של כרטיס המסך.

אני מניח שעוד יש לי לא מעט לשחק בהגדרות. יש שם לא מעט. אגיע בסוף לאיזון שאני הכי אוהב, אבל אפשר כבר עכשיו להגיד שהמשחק רץ פשוט מדהים. ברור שזה המנוע של FC3, עם שדרוגים ותוספות. הוא יעיל ומלוטש במיוחד והכל נראה מצוין. קפיצה חביבה מFC4, בעיקר בדברים שקשורים לתוספות של NVIDIA כמו הפרווה והתאורה (שלאסקין תיאר במדויק, כממש מצוינת).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2014, 20:06

Nucleus_Dawn כתב:
מאז וייס סיטי, הסיפורים במשחקי GTA פשוט מצוינים. למעשה, לא זכור לי שמאז יצא לי סתם להשתולל באחת הערים של GTA. ברור לי שזה יכול להיות מגניב, אבל תמיד נהניתי יותר לעשות את המשימות, להכיר את הדמויות ולעבור את הסיפור.

---

התחלתי את FC4. לא ממש התקדמתי בו. רק ברחתי מפגן מין, כרגע. גם לי עוד הרבה לשחק עם ההגדרות.
הדבר הראשון שעשיתי, זה משהו שרציתי לעשות מזמן וזה להחזיר את ההגדרות בcontrol panel של nvidia לברירת המחדל, כי בכמה וכמה משחקים (אפילו עקדת יצחק, למשל) יש לי קריעות מסך איומות. לשמחתי, זה באמת פטר את הבעיה לחלוטין.
אחרי זה, העליתי, פחות או יותר, את כל ההגדרות הגרפיות שהמשחק עשה לי אוטומטית (הם היו על high). בקצת ששיחקתי, המשחק נע בין 30-40. בבלגן הגדול שהיה בהתחלה, הוא נפל ל28. בתוך אזורים סגורים, הוא עלה לאזור ה60. זה נורא מעצבן אותי, כי הvsync אמור להיות דלוק והFPS אמור להשאר קבוע על 30 ולא לעלות מעל. אני מעדיף 30 חלק, על פני אזור ה40, למרות שקריעות המסך כמעט לא מורגשות, אחרי ששיניתי את ההגדרות של כרטיס המסך.

אני מניח שעוד יש לי לא מעט לשחק בהגדרות. יש שם לא מעט. אגיע בסוף לאיזון שאני הכי אוהב, אבל אפשר כבר עכשיו להגיד שהמשחק רץ פשוט מדהים. ברור שזה המנוע של FC3, עם שדרוגים ותוספות. הוא יעיל ומלוטש במיוחד והכל נראה מצוין. קפיצה חביבה מFC4, בעיקר בדברים שקשורים לתוספות של NVIDIA כמו הפרווה והתאורה (שלאסקין תיאר במדויק, כממש מצוינת).

גם לי הייתה הבעיה הזאת, רק היית צריך להעביר את ההגדרה של הv-sync לoff בלוח בקרה, לא היה צורך להשמיד הכל :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 נובמבר 2014, 01:21

DrKeo כתב:גם לי הייתה הבעיה הזאת, רק היית צריך להעביר את ההגדרה של הv-sync לoff בלוח בקרה, לא היה צורך להשמיד הכל :)

מכיוון שזה בדיוק הדבר היחיד שאי פעם שיניתי שם, זה בערך מה שעשיתי :D

---

שיחקתי עוד טיפה בFC4. הורדתי קצת חלק מההגדרות, כדי שהוא ירוץ ב30 חלק.
עדין יש נפילות, כשאני נוסע מהר, אז אני צריך להוריד את ההגדרות עוד קצת, אבל בנתיים, לא משנה מה אני עושה, המשחק פשוט מרהיב.
עולם משחק ממש יפה. אפקטי התאורה של NVIDIA ממש מרשימים. כמעט מפחיד, כמה שהעולם מרגיש גדול ופתוח. כמו FC3, לפניו, זה מרגיש כמו השיא של משחקי העולם הפתוח הנפלאים של יוביסופט וכנראה העולם הפתוח הטוב ביותר שאי פעם היה בshooter. מאוד מרשים, לאן הכותר הזה הגיע.
אני כבר מת לראות מה הוא יעשה בעוד כמה שנים, בגירסא לדור הבא בלבד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 22 נובמבר 2014, 13:51

בימים האחרונים אני משחק בוויצ'ר (הראשון. הוא זמין בשלושת הימים הקרובים ב-gog בדולר וחצי). הוא slow-burner, אבל אני מאוד אוהב את העלילה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 נובמבר 2014, 13:59

Super Time Force Ultra. משחק מגניב לאללה. כנראה רובכם פספסתם אותו.
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 נובמבר 2014, 14:10

אני משחק ב GZ וכבר סיימתי את כל המשימות חוץ מהבונוס של ראיידן והדג׳ה וו שלא נפתחו כי לא מצאתי את כל הפאטצ׳ים.
בקיצור, לא יודע מה להגיד, זה שונה, אבל ממש שונה בגיימפליי מבעבר, מי שחושב שהוא קל יותר לא יודע על מה הוא מדבר, אני לא מצליח לא להתגלות, האויב נמצא בכמויות ובכל חור ובאור יום יש לו ראייה של נץ, אני עדיין לא התרגלתי לשינוי הזה, ביטלתי את הרפלקס והשארתי את הוול האק כי בלעדיו זה כבר יהיה בלתי נסבל, אני עוד אשחק עליו המון אבל בינתיים עדיין לא מתחבר לי.

מה שכן הוא מרגיש מדהים ומלוטש ברמות, ודי קל להסתדר כשאתה מתגלה בזכות החיים המתמלאים ומערכת ירי נורמלית, האויב לא מהווה איום גדול מדי, אבל בתכל׳ס ממטאל גיר סוליד 3 זה בערך ככה כבר, הם לא רוצים להעניש ולתסכל יותר מדי אם מתגלים אבל זה מרגיש מעפן לרוץ את המשחק עם אזעקות אז גם כשאני מתגלה אני רץ להסתתר שוב אם לא עושה ריסטרט לנקודת שמירה מלחתכילה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 נובמבר 2014, 14:27

Klayman כתב:Super Time Force Ultra. משחק מגניב לאללה. כנראה רובכם פספסתם אותו.

טריילר :

?

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 22 נובמבר 2014, 16:00

אתה ממליץ? יש לי אותו חינם על ה-One מ- Games with gold... חשבתי סתם משחק קקה שנתנו מייקרוסופט.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 נובמבר 2014, 16:17

יאפ.. משחק מהנה מאוד. לא כ''כ קל כמו שהוא נראה בהתחלה. :). הוא כמו קונטרה על ספידים.
?

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 22 נובמבר 2014, 16:27

יש אותו בהנחה בסטים כרגע, הוא עולה בערך $10.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 נובמבר 2014, 17:11

Wan7ed כתב:אתה ממליץ? יש לי אותו חינם על ה-One מ- Games with gold... חשבתי סתם משחק קקה שנתנו מייקרוסופט.

משחק טוב +
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 נובמבר 2014, 09:52

אני מתקדם בFC4 לאט לאט... אתמול שיחקתי עם חבר טוב איזה שעתיים, רק עשינו שטויות, בעיקר הרסתי לו (/לנו) כשהוא ניסה להתגנב, ואני באתי עם פיל והרגתי את השניים האחרונים שנשארו, תפסנו כמה מגדלים, עזרנו לאנשים בדרך, ועשינו המון המון קפיצותעם הWINGSUIT.

אגב - זה הדבר הראשון שאתם צריכים לקנות בחנות של המשחק. החליפה לא יקרה ואפשר לקפוץ מגובה ממש נמוך (יחסית) כדי לפתוח אותה.
מי שעוד לא שיחק בCO OP שלו לא יודע מה הוא מפסיד.
אולי זה הופך את המשחק למעט קל מדי, אבל הרבה יותר מהנה.

חוץ מזה, התקדמתי עוד יותר לאט בDRAGON AGE
האמת שהמשחק בינתיים מעט מאכזב אותי, יותר מדי דברים שאני לא מבין או שלא מסבירים טוב, לא אהבתי את המפה כל כך, לא מבין את הWAR ROOM כל כך, מערכת הקרב סבירה, אבל אין לי HEALER ואני שונא להיות תלוי בשיקויים, השדרוגים של הדמויות ברובם אינם כ"כ משמעותיים או יעילים (הבנתי שאחרי איזה 30 שעות, אחרי שמגיעים לשלב כלשהו - נפתח הSKILL TREE ה"אמיתי" של כל אחת מהדמויות, עד אז סתם נותנים 4 עצים לא משהו בעליל)...
לעומת האכזבה היחסית מהגיימפליי - מבחינה טכנית הוא די מדהים. מאוד מלוטש.

מקווה שבהמשך יהיה פחות מסובך ויותר מובן... אולי זה פשוט בגלל שאני משחק ב-12 משחקים שונים במקביל - המח שלי לא מצליח לעמוד בקצב וללמוד את כולם :(

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 92 אורחים