Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: Xbox One | כל פיסת מידע על הקונסולה

הודעהעל ידי Death_119 » 20 יוני 2013, 18:13

Nucleus_Dawn כתב:
עדין לא הפנמת שנתוני מכירות מאמזון (שאותם אתה קורא ומפרש באופן מאוד מוטה מלכתחילה), לא רלוונטים בכלל לכמה קונסולה מוכרת טוב?
אין לך שמץ של דרך לדעת אם מוצר פופולארי, או לא, לפי המכירות שלו באמזון. ראינו המון דוגמאות לזה בעבר.

לא פירשתי ולא הטיתי דבר, הבאתי ציטוט מפורבס והסתכלות על טבלאות הBest sellers באמאזון וגיימסטופ. שניים מהריטיילרס היותר גדולים שיש. אין לך משהו מועיל לתרום? במקום לקדם את הקאונטר שלך עם ברברת בלתי פוסקת של עמדות מטופשות כמו שלך תלמד גם לא להיכנס לכל דיון כשאין לך מה לתרום. אם הייתי מעוניין בך כגושפנקה לדבר הייתי בוחר לצטט אותך, אבל וויתרי על התענוג.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 יוני 2013, 02:39

Death_119 כתב:לא פירשתי ולא הטיתי דבר, הבאתי ציטוט מפורבס והסתכלות על טבלאות הBest sellers באמאזון וגיימסטופ. שניים מהריטיילרס היותר גדולים שיש. אין לך משהו מועיל לתרום? במקום לקדם את הקאונטר שלך עם ברברת בלתי פוסקת של עמדות מטופשות כמו שלך תלמד גם לא להיכנס לכל דיון כשאין לך מה לתרום. אם הייתי מעוניין בך כגושפנקה לדבר הייתי בוחר לצטט אותך, אבל וויתרי על התענוג.

להבהיר (פעם נוספת) שהנתונים המוטים שאתה מביא, בעלי משמעות אפסית בנוגע לנושא שעליו אתה מדבר, מוסיף לדיון.
הוא דואג שהדיון לא ימשיך להתבסס על נתונים חסרי משמעות.
גם סווים כבר הראה לך שאפשר לפרש את נתונים שאין להם שמץ של משמעות על התמונה הגדולה, גם לטובת הX1.
זה שפורבס בחרו לרכב על גל הפופולאריות הנוכחי של הPS4 והחליטו לפרש את הנתונים איך שמתחשק להם ולהציג רק את הנתונים שנוחים להם, גם לא רלוונטי לניסיון להבין את התמונה כללית.
אתה מציג מידע מוטה, חסר, ומנסה לעשות אינדוקציה ממנו על התמונה הכוללת. ברור שאני צריך להבהיר שאתה לא מבסס את ההנחות שלך על כלום.

אין לך נתונים אמיתיים? אז למה שלא תוותר על לזהם את הדיון עם נתונים מומצאים והערכות חסרות משמעות?
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 21 יוני 2013, 02:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 20 יוני 2013, 18:40

Nucleus_Dawn כתב:חחחחח אתה לא מסוגל להבין מה אתה קורא, הא?

קודם-כל, שחר, אני יודע שזהו יום מבאס, אבל נסה להשתלט על עצמך. אם אתה לא יודע להתווכח בצורה איכותית, כפי שטענת כלפיי, אז אכן מוטב שתתעלם. לא וכחן. ברחן. זה גם לא בוגר "לאיים" כל פעם בהתעלמות. פשוט תתעלם, נודניק.

ולענייננו: כן, אתם קונספירטיביים ואני יכול להביע זאת בכל עת ("מייקרוסופט עושה תרגיל גאוני!").

אנחנו פשוט בוחרים להיות אופטימיים...

אני שמח מאוד שאתם משתדלים להיות "אופטימיים". כשאני השתדלתי להיות אופטימי בקשר למוצרי נינטנדו, כי גם אני תמיד משתדל לשדר אופטימיות, אז גם אלוהים לא עזר לי מול ה"אופטימיות" הנשפכת שלכם...

אבל המיעוט הבכייני העדיף להכין טבלאות שמספרות שאם אתה לא מחובר לאינטרנט לחצי שניה, הקונסולה שלך מתפוצצת והוא בכלל לא נתן תשומת לב לכל הראיונות וההסברים הללו.

זו בדיוק הביקורת שלי כלפיכם. למה אתה מניח שלא נתנו תשומת לב? אתה, למשל, סופר את חנן? הוא כמעט ויתר על הקונסולה ונטה לקנות PS4 בהשקה, אך לאור התפנית החדה של מייקרוסופט הוא התרצה וכנראה הולך לקנות One השנה. האם חנן לא נתן תשומת לב לכל הראיונות וההסברים הללו? האם גם הוא לא מבין? היי, הוא אחד המשתתפים בפורום הזה שבו הבינו את זה "הכי טוב". כל מי שמחזיק בדעה שונה משלכם פשוט חייב לא להבין ואין הסבר אחר. קונספירציה. כמו שאמרתי.

bozeman כתב:ועכשיו יש אולי סיכוי שאני אקנה אותה...

אני מתפלא עליך, חנן. אם היית בפורום הזה בשבועיים האחרונים, אז מלכתחילה לא היו לך לבטים. קרא מה המומחים כותבים.

swym כתב:כבר עניתי לך על השאלה הזו, לא? מה לא הבנת? שילוב של אנשי PR טיפשים שלא יודעים לתקשר את היתרונות של המוצר שלהם + הדיוט ממוצע באינטרנט + מיעוט קולני מתודלג בfanboy rage מצד אנשים שלא תכננו גם ככה על הקונסולה = באקלאש.

אין ספק שהשיווק לא היה אופטימלי, אבל הנה, למרות זאת אתם הבנתם את יתרונותיה (בעיניכם, חלקם גם בעיניי) של המערכת לאחר שמייקרוסופט עשתה מאמצים לתקן את הרושם ושחררה ראיונות רבים בעניין.

אז פה נכנסת התהייה שלי: האם רק אתם נחשפתם? האם לא ייתכן שפשוט את רוב הציבור, כמו גם חנן שאי אפשר להאשים אותו כהדיוט שמלכתחילה לא התכוון לקנות את הקונסולה, בעיניו החסרונות עולים על היתרונות? או שדעתם מעט שונה?

ואני שוב אשאל: אתה באמת חושב שבגלל הדיוט קולני, גם כאלה שמלכתחילה לא התכוונו לקנות את הקונסולה, מייקרוסופט שינתה את דעתה? אמנם יש גם כאלה, אבל זה מאוד נוח להיתלות בהם, ובכלל מיותר לציין אותם, כי אני התרשמתי שהם חלק זניח.

איך אני יודע שהם חלק זניח? זה פשוט: אין לי ספק שאם המחאה לא הייתה אמתית ומקיפה, המכירות המוקדמות של ה-One היו הרבה יותר גבוהות, ככל הנראה יותר גבוהות משל ה-PS4, גם בזכות תצוגת משחקים בלעדיים יותר טובה.

והנה באמזון שמספקים תמונת מצב בזמן אמת אנחנו רואים שמכירות הpreorder של ה-One הולכות ראש בראש עם הPS4 למרות תג מחיר גבוה יותר. בדיוק כמו שהבאקלאש המטורף של הWii ב-2006 לא הפריע למכירות המוקדמות שלה לטפס גבוה גבוה.

אתה יכול לגבות זאת בקישור, במקום להתווכח מול אדם (דודי) שהביא קישור המגבה את דבריו הסותרים לדבריך האלה?

תמיד אפשר למצוא מקום שבו הולך ל-One, אבל במקומות רבים ה-PS4 פשוט הובילה בבירור. הרי תסכים אתי שלולא זה היה נכון, מייקרוסופט לא הייתה מתקפלת. לא בגלל כמה הדיוטות לא רלוונטיים...

ואין טעם להשוות ל-Wii. לא זכור לי רעש כלפיה כפי שהיה לגבי ה-One. להפך, זוכר אפילו התלהבות וציפייה. המכירות המוקדמות המטורפות וחוסר היכולת להשיג קונסולה חודשים ארוכים לאחר ששוחררה, מבהיר שהשוואה לא מחזיקה מים.

Nuckleus כתב:עדין לא הפנמת שנתוני מכירות מאמזון (שאותם אתה קורא ומפרש באופן מאוד מוטה מלכתחילה), לא רלוונטים בכלל לכמה קונסולה מוכרת טוב?
אין לך שמץ של דרך לדעת אם מוצר פופולארי, או לא, לפי המכירות שלו באמזון. ראינו המון דוגמאות לזה בעבר.

חחח זה יפה מאוד, אבל את הדברים האלה היית אמור להפנות לגיא, לא לדודי. מה ש"יפה" הוא שכולכם מגמתיים ומאשימים את כל העולם בזה.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 20 יוני 2013, 19:38

Nucleus_Dawn כתב:
להבהיר (פעם נוספת) שהנתונים המוטים שאתה מביא, בעלי משמעות אפסית בנוגע לנושא שעליו אתה מדבר, מוסיף לדיון.
הוא דואג שהדיון לא ימשיך להתבסס על נתונים חסרי משמעות.
גם סווים כבר הראה לך שאפשר לפרש את נתונים שאין להם שמץ של משמעות על התמונה הגדולה, גם לטובת הX1.
זה שפורבס בחרו לרכב על גל הפופולאריות הנוכחי של הPS4 והחליטו לפרש את הנתונים איך שמתחשק להם ולהציג רק את הנתונים שנוחים להם, גם לא רלוונטי לניסיון להבין את התמונה כללית.
אתה מציג מידע מוטה, חסר, ומנסה לעשות אינדוקציה ממנו על התמונה הכוללת. ברור שאני צריך להבהיר שאתה לא מבסס את ההנחות שלך על כלום.

אין לך נתונים אמיתיים? אז למה שלא תוותר על לזהם את הדיון עם נתונים מומצאים והערכות חסרות משמעות?

לא משנה כמה תחזור על הדעה הלא רלוונטית שלך היא לא תהפוך לאחת. שב בצד ותן לגדולים לדבר, פעם אחרונה שבדקתי שיח הדברים הופנה לגיא ולא אליך. כבר למדתי לסנן את ההבלים שלך עוד מההודעה של - "הקמפיין של היילו הוא גרידינג", או "מיעוט קולני הוא זה שהתלונן" (משום מה יש לך מספרים כמה מתלוננים היו ומי הם מסך קהילת הרוכשים הפוטנציאלים) אז למה להמשיך להביך את עצמך? יש לך בעיה עם דעתם של פורבס? כתוב להם מכתב. למרות שנראה לי שבדומה לרוב האנשים פה הם פשוט יבחרו להתעלם ממך. אין לך גם מה לטרוח להגיב כי אני פשוט אתעלם החל מהודעה זו.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 20 יוני 2013, 20:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 19:50

Death_119 כתב:לא משנה כמה תחזור על הדעה הלא רלוונטית שלך היא לא תהפוך לאחת. שב בצד ותן לגדולים לדבר, פעם אחרונה שבדקתי שיח הדברים הופנה לגיא ולא אליך. כבר למדתי לא לסנן את ההבלים שלך עוד מההודעה של - "הקמפיין של היילו הוא גרידינג", או "מיעוט קולני הוא זה שהתלונן" (משום מה יש לך מספרים כמה מתלוננים היו ומי הם מסך קהילת הרוכשים הפוטנציאלים) אז למה להמשיך להביך את עצמך? יש לך בעיה עם דעתם של פורבס? כתוב להם מכתב. למרות שנראה לי שבדומה לרוב האנשים פה הם פשוט יבחרו להתעלם ממך. אין לך גם מה לטרוח להגיב כי אני פשוט אתעלם החל מהודעה זו.

שוב אתה משקר בנוגע למה שאני כותב? אתה לא מתבייש? הערתי לך לגבי זה פעם אחת ואתה חוזר על אותו הדבר. באמת התנהגות מכוערת.
לא כתבתי מעולם שהקמפיין של היילו הוא גריינדינג. כתבתי רק שאם ההגדרה שלך לפאר קריי 3 היא גריידינג, אז היא גם מתאימה להיילו, רק בהעדר קבלת גירוי חיובי לחזרה על אותה הפעולה.
ההיגיון העקום שגורם לקמפיין של היילו 3 התאים להגדרה של גריינדינג, הוא אך ורק שלך.

אכן מיעוט קולני הוא זה שהתלונן. יש לך נתונים שמראים אחרת? לא? סבבה. תמשיך לברבר לך ולא להביא נתונים רציניים. אף אחד לא יופתע.

אתה רוצה להוכיח שהנתונים מאמזון רלוונטים למשהו? בוא נראה אותך מוצא נתונים על הקורולציה בין הצלחה בהזמנות מוקדמות באמאזון (או בקניות באמזון), לבין הצלחה במכירות.
להזכירך, גם הWIIU היתה סולד אאוט באמזון לפני ההשקה שלה. כמו שגם הX1 וגם הPS4 יהיו.
זה שנתוני מכירות מאמזון לא מציגות תמונה מלאה לגבי הצלחה של מוצר מסוים וזה שכבר ראינו מקרים שבהם מוצרים היו סולד אאוט באמזון, או במקום הראשון ברשימה של אמזון לתקופה ארוכה ובסופו של דבר נכשלו במכירות, זו לא דעתי - זו עובדה מוגמרת שאין להתווכח עליה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 יוני 2013, 19:53

עכשיו שאני חושב על זה לא מובן למה הם לא פשוט עשו סקר פשוט דרך אימייל של כל בעלי גולד. כל כך פשוט וזה היה נותן להם את התמונה הכי ברורה שהם יכולים למצוא.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 20:02

swiss-the-engine כתב:עכשיו שאני חושב על זה לא מובן למה הם לא פשוט עשו סקר פשוט דרך אימייל של כל בעלי גולד. כל כך פשוט וזה היה נותן להם את התמונה הכי ברורה שהם יכולים למצוא.

אני מתאר לעצמי שיש להם הרבה יותר נתונים מאיתנו.

אני חושב שגם להם ברור שמקהל הcore זה מיעוט קולני שיוצא נגד הנהלים שלהם, וברור להם שהרוב דווקא מתלהב מהדברים החדשים שהם מציעים.
עם זאת, כאשר המיעוט הזה כל כך קולני ולא מתפשר על דברים כמו אמת, או דיוק בביקורת שלו, הנזק שנעשה זולג לקהל הרחב והקהל הרחב, שבלי כל הביקורת הזאת היה שמח לקנות XBOX חדשה, הוא הרוב.
עם כל הביקורת הזאת, הקהל הרחב יכול להתרחק מהמכשיר, למרות שאין לו מושג למה.
אפקט כדור השלג הביא לכך שאפילו אנשים שגולשים בקוטאקו, היו חסרי מושג לחלוטין, בנוגע לX1. ראיתי כמה וכמה תגובות על זה שהם שמחים על זה שהקונסולה לא תחייב חיבור תמידי ועל זה שהם שמחים שעכשיו הם יוכלו למכור את המשחקים בחזרה לגיימסטופ. כשמישהו דיבר על זה שהוא דווקא ציפה לשיתוף המשפחתי, התשובות היו "מה? מה זה? זה החשבון לייב ל4 אנשים?
היה כל כך הרבה רעש, שאחרי שמייקרוסופט עשו את טעויות הPR הראשונות, כבר לא היה להם סיכוי להסביר מה הם באמת מציעים - הבכיינים עשו יותר מדי רעש, אז מייקרוסופט לא הצליחו להשמיע את קולם.

סתם דוגמא אנקדוטלית - יש לי ידידה שלא שיחקה במשחק מחשב בחייה (ניסתה ולא הלך) ומעולם לא היתה לא קונסולה, אבל היא אמרה לי אתמול (בדיוק כשמייקרוסופט הודיעו על שינוי הנהלים), "אז מה, הXBOX החדשה כשלון?".
לא היה לה מושג על מה היא מדברת, אבל זו ההתרשמות שלה מכל הבכי של המיעוט הקולני.

הנזק התדמיתי שהמיעוט הזה יצר היה מספיק גדול, בשביל לשנות את דעתם.
בדבר אחד הבכיינים צודקים - אם בוכים מספיק חזק, בסוף מקבלים מה שרוצים.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 יוני 2013, 20:28

3. זה חיובי שאני אצטרך לבחור קונסולה לפי מה שהיא מציעה ולא לפי הDRM שהיא כופה. ועדיין אפשר להציע את מה שה XB1 הציעה בלי לקחת זכויות על מוצרים פיזיים. זה לא מדע טילים. אם בחירה אז תציעו גם דיסק רגיל עם הDRM הרגיל וגם רכישות דיגיטליות עם הDRM שאמור היה להיות ואז באמת כל אחד יכל לבחור איך לצרוך את המשחקים שלו ואיך להשתמש בXB1 שלו.

בדיוק
אפילו בלי 2 גירסאות דיסקים -כי זה מסורבל
הם יכולים למכור בחנויות כרטיסי מתנות של מישחקים דיגיטלים ,וכמובן למכור בשרות שלהם מישחקים דיגיטלים
ולאפשר את כל מה שהם רצו בהתחלה

לא חיבים לבטל כלום ,גם ככה לפני ביטול הDRM הדיסקים שימשו להתקנת עותק דיגיטלי ,
אז אולי בלי הדיסק יקח יותר זמן להוריד למי שרוצה את הפיצרים של הדיגיטלי ,אבל לא חיבים לבטל את כל העניין הזה למי שמעונין

אני רוצה דיסקים פיזים ,חוץ ממישחקי ארקיד ,מישהו אחר ירצה עותק דיגיטלי עם בונוסים מסוימים ,אחד לא צריך לבטל את השני
פשוט הם לא יהיו מקבילים כמו שMS ניסתה לכפות אלינו

ובטח מישהו יתחיל עם עניין ה"פירטיות" ,אני לא מתכנן לפרוץ אף קונסולה ניחת בדור המיתקרב

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 יוני 2013, 20:49

שחר אני לא רואה איך מה שאמרת קשור.

איך יכול להיות משהו יותר פשוט מלשלוח סקר מייל ל46 מיליון משתמשי גולד? לא רק שאתה מקבל פה סקר עצום, אתה מקבל סקר של לקוחות אמיתיים שלך, אתה מקבל סקר שבוא אתה יודע מה ההרגלים של כל לקוח ולקוח וכמה הוא שווה לך מבחינת הכנסות.

אין סיכוי שהם ייצרו יותר מעשר מיליון קונסולות בשנה (ואם נאמין לשמועות אז גם את זה הם לא יצליחו) ככה שכל מה שאתה צריך זה פחות מרבע משתמשים שיגידו לך "כן, הייתי רוכש את הקונסולה עם הDRM הקיים (בהנחה שהשיתוף משחקים עובד כמו שתיארנו ולא באופן צולע ומסורבל)" והיית HOME FREE. אלא אנשים שאתה יודע להעריך באופן טוב מאוד את מידת ההכנסות שתזכה מהם ואתה יודע שאלו אנשים שלא יקבלו את הקונסולה ויתחילו לבכות לכל העולם בפייסבוק שלהם כמה שהDRM הזה חרא ושהם מתחרטים על הקניה.

כמה פשוט. אחרי כהחולשה המאסיבית שלהם בענייני PR אני באמת לא צריך להתפלאות שהאנשים שם כל כך חסרי מעוף שהם לא יכלו להעלות על דבר כזה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יוני 2013, 21:03

swiss-the-engine כתב:שחר אני לא רואה איך מה שאמרת קשור.

איך יכול להיות משהו יותר פשוט מלשלוח סקר מייל ל46 מיליון משתמשי גולד? לא רק שאתה מקבל פה סקר עצום, אתה מקבל סקר של לקוחות אמיתיים שלך, אתה מקבל סקר שבוא אתה יודע מה ההרגלים של כל לקוח ולקוח וכמה הוא שווה לך מבחינת הכנסות.

אין סיכוי שהם ייצרו יותר מעשר מיליון קונסולות בשנה (ואם נאמין לשמועות אז גם את זה הם לא יצליחו) ככה שכל מה שאתה צריך זה פחות מרבע משתמשים שיגידו לך "כן, הייתי רוכש את הקונסולה עם הDRM הקיים (בהנחה שהשיתוף משחקים עובד כמו שתיארנו ולא באופן צולע ומסורבל)" והיית HOME FREE. אלא אנשים שאתה יודע להעריך באופן טוב מאוד את מידת ההכנסות שתזכה מהם ואתה יודע שאלו אנשים שלא יקבלו את הקונסולה ויתחילו לבכות לכל העולם בפייסבוק שלהם כמה שהDRM הזה חרא ושהם מתחרטים על הקניה.

כמה פשוט. אחרי כהחולשה המאסיבית שלהם בענייני PR אני באמת לא צריך להתפלאות שהאנשים שם כל כך חסרי מעוף שהם לא יכלו להעלות על דבר כזה.

איך אתה לא רואה למה זה קשור?

לא הבנת למה הם לא עשו איזו פעולה, שתביא להם תמונת מצב, שאתה חושב שתהייה שימושית.
אני אמרתי שאין ספק שיש להם מספיק נתונים אחרים וגם אם הם היו יכולים להשיג בסקר כזה אישור על 5-10 מיליון רכישות של הקונסולה בשנת ההשקה, זה לא היה משנה.

הסברתי שלדעתי ההחלטה התבססה על כך שנזק הPR שהבכיינים הצליחו ליצור (עם התחמושת שמייקרוסופט סיפקה להם בנדיבות, עם הכשלון העצום שלה להעביר את המסר), כבר היה גדול מדי, מכדי לשנותו.

המציאות (של 5-10 מיליון בעלי 360 שאומרים להם שהם אוהבים את מה שהם עושים ושהם רוצים לקנות X1 בשנה הראשונה, נניח) לא היתה משנה שום דבר, כי היה גורם שהשפיע הרבה יותר - הנרטיב: מייקרוסופט הם רוע טהור והם מנסים לגזול את כל זכויות היסוד של כל האנשים על פני כדור הארץ.
אין ספק שכבר יש להם מספיק סקרים שאומרים שעשרות מיליונים היו קונים את הX1. עוד סקר כנראה לא היה משפר את התמונה שהם רואים.
תמונה

Chwomp
Padawan

הודעהעל ידי Chwomp » 20 יוני 2013, 21:14

מאמר קצר וחמוד באסקייפיסט על אוכלוסיות שהיו נפגעות מהמצב של הקונסולה, אם מייקרוסופט לא הייתה משנה אותו.
http://www.escapistmagazine.com/article ... -Sick-Kids
קוד חבר 3DS:
2449-5207-9736

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 20 יוני 2013, 22:26

אני אישית לא ירכוש את המכשיר בהשקה
אבל אני מאוד שמח לשמוע את ההכזה של מאד כאטס ( למרות שכבר שמעתי על זה בתערוכה של מייק בE3 ) על הארקייד סטייק שלהם
הארקיד נראה מאוד מאוד יפה, וזה מאוד משמח אותי לראות תמיכה של חברה כזו במוצר מסוג כזה
אני ללא ספק כאשר תהיה לי סיבה לקנות קונסולה, ארצה מאוד לקנות ארקייד סטייק
כמובן שבקשר למשחקים אני לא דואג כי יש את KI =]

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 יוני 2013, 07:01

Fanta כתב:אני אישית לא ירכוש את המכשיר בהשקה
אבל אני מאוד שמח לשמוע את ההכזה של מאד כאטס ( למרות שכבר שמעתי על זה בתערוכה של מייק בE3 ) על הארקייד סטייק שלהם
הארקיד נראה מאוד מאוד יפה, וזה מאוד משמח אותי לראות תמיכה של חברה כזו במוצר מסוג כזה
אני ללא ספק כאשר תהיה לי סיבה לקנות קונסולה, ארצה מאוד לקנות ארקייד סטייק
כמובן שבקשר למשחקים אני לא דואג כי יש את KI =]

זה סך הכל ארקיד סטיק
דברים כאלו זמינים כימאת לכל קונסולת מינסטרים

אומנם נחמד שאפשרו לשנות בו דברים יחסית בקלות ,אבל זה עדין ארקיד סטיק

בגלל שזה לXBOXONE ,יש סיכוי שזה יהיה תואם גם לPC מבוסס WIN שזה נחמד

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 20 יוני 2013, 23:19

נו אז מה עם זה ארקייד סטיק, אני פשוט אוהב את זה שזה זמין מההשקה למשחק מכות שאם יהיה לי מכשיר אני לא יתנגד בכלל לשחק בו

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 יוני 2013, 08:01

אבל KI ניראה כמו מישחק בינוני ואתה משלם על כל דמות בניפרד חוץ מאחת

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 יוני 2013, 00:01

kririn כתב:אבל KI ניראה כמו מישחק בינוני ואתה משלם על כל דמות בניפרד חוץ מאחת

ראינו בערך דקה מהמשחק ואי אפשר לדעת אם הוא טוב או לא ואתה יכול לשלם פחות מ60$ בשביל איזה דמות שאתה רוצה, או לשלם 60$ בשביל כולן, כמו במשחק מכות רגיל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 21 יוני 2013, 01:24

כמה ראיתה ממנו? ראיתה ממנו מכניקה כמו שאני ראיתי?
המשחק הזה בתהליכי פיתוח והסטודיו מאוד מקשיב למעריצים
יודע איך אני יודע את זה? כי בדקתי את זה!
וNucleus_Dawn צודק, אז גג אני ישלם 60 דולר על כל הדמויות, אז מה?
למה להתחיל לרדת סתם על משחק שעוד לא יצא?
במיוחד שהוא הולך בקטע של F2P שאישית אני בכלל ממש רוצה לראות מה יהיה עם זה,
אם זה יצליח זה ישנה הכל לדעתי

סמל אישי של המשתמש
nir 2
Padawan

הודעהעל ידי nir 2 » 21 יוני 2013, 01:40

Fanta כתב:כמה ראיתה ממנו? ראיתה ממנו מכניקה כמו שאני ראיתי?
המשחק הזה בתהליכי פיתוח והסטודיו מאוד מקשיב למעריצים
יודע איך אני יודע את זה? כי בדקתי את זה!
וNucleus_Dawn צודק, אז גג אני ישלם 60 דולר על כל הדמויות, אז מה?
למה להתחיל לרדת סתם על משחק שעוד לא יצא?
במיוחד שהוא הולך בקטע של F2P שאישית אני בכלל ממש רוצה לראות מה יהיה עם זה,
אם זה יצליח זה ישנה הכל לדעתי

אני לא מבין, יודעים כבר אם כל הדמויות יעלו ביחד 60$ ?

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 21 יוני 2013, 01:52

nir 2 כתב:אני לא מבין, יודעים כבר אם כל הדמויות יעלו ביחד 60$ ?

לא, אבל זה יכול לקרות, זה מצב הגיוני

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2013, 03:56

רונן, כל המידע זמין לכולם אז אף אחד פה לא יחיד סגולה. אבל מאחר ו-99% מהשחקנים שהם לא קור כמונו ולא מסתובבים בפורומים כל המידע שהם מקבלים זה מפייסבוק, כתבות בטלביזיה, קצת IGN וכו'. מה הציגו בכל המקומות האלה? זעקות על זה שהDRM של מיקרוסופט דרקוני ומצד שני לא ציינו בכלל כלום על השיתוף, האי צורך בדיסקים יותר, זה שכל הספריה שלך הולכת איתך, זה שדווקא כן אפשר להחליף לראשונה משחק דיגיטלי ולמכור אותו יד שניה וכו'. מה כן ראית? נניח הפיד שלך של פייסבוק, תחשוב שאתה אדם שלא בדיוק קורא הכרזות לעיתונות, גיימר רגיל ונורמטיבי. מה אתה רואה בפייסבוק? MEME של מיקרוסופט אונסת צרכנים? טבלאות שכל מה שיש בהן זה "מיקרוסופט DRM, סוני חופשי" כמו שדין ועוד הביאו לפה כל הזמן? הרי בסוף זה המידע שאתה אוכל, לא ההודעות לציבור ודברים שאנחנו כגיימרים סופר הארד קור עם עניין עמוק בכל נושא שכזה יודעים. מה לעשות, אם תפנה לגיימר הממוצע אתה באמת חושב שהוא יודע על הSHARE או זה שכל הספריה שלו הולכת איתו? הוא יודע שהוא כן יכול למכור את המשחקים שלו בגיימסטופ? הוא יודע שהוידוי אונליין מול השרת היה רק פעם ב24 ולא רציף כמו דיאבלו או סים סיטי? לא, הוא לא יודע את זה כי אף מקום מיינסטרימי ופשוט לא דבר על זה. לא היו MEME על זה, לא היו כתבות גדולות תופסות כותרות על זה, אף אחד לא דבר על זה בטלביזיה. אז איך אתה רוצה שהגיימר הפשוט ידע על זה? כל מה שהוא ידע זה הרע, כלום על הטוב.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 יוני 2013, 06:27

לא, אבל זה יכול לקרות, זה מצב הגיוני

הגיוני לא אומר שזה יקרה בפועל

רק בשני המישחקים הקודמים הוצגו איזה 15 דמויות
אז מקבלים 1 -נגיד 14
אבל בטח יוסיפו חדשות ,כי זה משתלם להם

עם זה יהיה 5$ לדמות ,זה בקלות יכול לעבור 60$ ,ובמיוחד עם יקחו על דברים נוספים ,כל העניין בF2P שלא מבוסס על פירסומות ,זה המיקרו תשלומים על כל דבר פיצפון

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 21 יוני 2013, 16:39

רונן כתב:קודם-כל, שחר, אני יודע שזהו יום מבאס, אבל נסה להשתלט על עצמך. אם אתה לא יודע להתווכח בצורה איכותית, כפי שטענת כלפיי, אז אכן מוטב שתתעלם. לא וכחן. ברחן. זה גם לא בוגר "לאיים" כל פעם בהתעלמות. פשוט תתעלם, נודניק.

סליחה שאני מתפרץ באמצע, אבל אתה הנודניק והפוץ כאן.
תפסיק ללכת ראש בקיר. באמת שהתגובות שלך כל כך מרתיחות.
לכל הרוחות, אתה אשכרה לא יכול להבין איך דיסק נשרט?! הזוי.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 21 יוני 2013, 10:46

Shlomix כתב:סליחה שאני מתפרץ באמצע, אבל אתה הנודניק והפוץ כאן.
תפסיק ללכת ראש בקיר. באמת שהתגובות שלך כל כך מרתיחות.
לכל הרוחות, אתה אשכרה לא יכול להבין איך דיסק נשרט?! הזוי.

אבל לא ברור לך שרונן שופך את הלשלשת שלו רק כדי לעצבן אנשים כמוך? תוכן אין שם, בטח לא תוכן רציונאלי ולכן תעשה טובה למוח שלך ופשוט תדלג על ההודעות שלו.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 יוני 2013, 10:51

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הפאמילי שייר שאתם כל כך מבכים עליו? אם הייתם בוחרים לשחק משחק שהחבר שלכם קנה ועשה לו שייר אז יש טיימר של 14-45 דקות שאחריו אתם מופנים לדף החנות לקניית המשחק.חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=598291

(ושוב CBOAT צדק כשאמר שה DRM יותר גרוע ממה שידענו עד לנקודה הזו. עריכה: המקור הראשוני הוא פייסטבין ע"י אדם שהזדהה כעובד מיקרוסופט; CBOAT אישר את הפרט).

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 21 יוני 2013, 11:59

Kazz כתב:חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הפאמילי שייר שאתם כל כך מבכים עליו? אם הייתם בוחרים לשחק משחק שהחבר שלכם קנה ועשה לו שייר אז יש טיימר של 14-45 דקות שאחריו אתם מופנים לדף החנות לקניית המשחק.חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=598291

(ושוב CBOAT צדק כשאמר שה DRM יותר גרוע ממה שידענו עד לנקודה הזו. עריכה: המקור הראשוני הוא פייסטבין ע"י אדם שהזדהה כעובד מיקרוסופט; CBOAT אישר את הפרט).

חחחחחחחחחחחחחח וואו, אני ממש "מופתע".

קאז, אני מבקש לקבל גם קרדיט, כי גם אני, ה"פוץ", ה"לא הגיוני" וה"כושל בלוגיקה ובהבנה", כבר אמרתי שזה היה יותר מדי טוב מכדי להיות נכון ובפירוש לא אופייני למייקרוסופט, זה היה בבחינת נדבנות. אף אמרתי שעם הזמן אנחנו נבין שזה לא כפי שכמה מהמשתתפים בפורום הזה חושבים. ביקשתי כמה פעמים שיתמודדו עם הטיעון הזה כאן, אך עד שעשו זאת, ההסבר נשמע מתפתל ולא משכנע.

אני מתפלא שדווקא החברים בפורום, שאמורים להכיר את מייקרוסופט טוב ממני, לא היו עם חשיבה ביקורתית בעניין הזה. אך מסתבר שה"מיעוט" הקולני לא נפל בפח הזה כמו המיעוט הפתי בפורום הזה שחושב שהוא מבין יותר מכולם (ועדיין לא הציגו מחקר שהוכיח שהקולניים היו "מיעוט").

אתם יודעים מה? זה אפילו לא נכון רק לגבי מייקרוסופט, כי צריכה להיות חברה ממש מטומטמת להציע שירות כזה כפי שהאמנתם שתקבלו. זה לא הגיוני בעליל להאמין כך.

הקישור שלך מפנה ל-Neogaf שאוהבים מאוד לבקר כאן. אז מסתבר שהם כן היו מודעים לכל "יתרונות הקילר-אפ" של הקונסולה.

תמונה

סלחו לי על הנימה, אבל היא חריפה בהתאם לדברים שקורים כאן, וזהו גם מסר לגלות מעט צניעות לפני שמטילים דופי באדם אחר. ואני לא מדבר על הירידות כאן כלפי כי הן כמו משב רוח קל על פניי, אך בשבילכם אבקש, אל תזלזלו באינטליגנציה של אנשים רבים אחרים רק כי חושבים שונה מכם. כל הזמן חוטאים בכך כאן.

אז עכשיו, לאחר שברור שגם ה"הפסד" הכי גדול, הוא לא ממש גדול, אפשר להצטער הרבה פחות על פניית הפרסה של מייקרוסופט, ולראות את היתרונות והחסרונות האמתיים של כל קונסולה, ונפסיק להיות מסונוורים משקרים.
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 21 יוני 2013, 14:29, נערך 5 פעמים בסך הכל.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 53 אורחים