Death Stranding - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Death Stranding - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יוני 2018, 00:18

Uncle Pey'j כתב:כל כך כיף לקרוא הסברים כאלה,מחדד לי המון פרטים חסרים על הדרך. אני מניח שהפרדיגמת פיתוח של MS שיחקה לטובתה ב-long run לפחות כשזה מגיע ל-BC אבל מנעה מהם משחקים שומטי לסתות כמו GoW וכנראה ש-DS. הם יצטרכו להפציץ עם החומרה שלהם בדור הבא ולדאוג שתהיה דלתא מספיק גדולה בין הקונסולה שלהם לזו של סוני אם הם רוצים לכסות על הפער בנושא ה-API וגם להמשיך לשפצר את DX12,שממה שהבנתי הרבה יותר low level ממה שהיה להם בעבר. עוד יותר מעניין בהסתמך על ההסבר שלך איך סוני תתקוף את עניין ה-BC עם הפס5. אומנם יש הרבה יותר דומה משונה הפעם,אבל פיתוח כל כך low level..לך תדע מה יכול לקרות. לא סתם מסתובבים פטנטים של סרני בעניין כנראה.

הם יעשו את זה כמו אמולטורים של ה-PC לדעתי, כוח ברוטאלי. אם אתה לא יכול לעדכן את ה-API של הקונסולה הקודמת כדי שתריץ משחקים על הקונסולה החדשה כמו מיקרוסופט, אתה יכול לכתוב תוכנה שתסמלץ בתוכנה את החומרה שהמשחק מנסה לרוץ עליה. זאת הסיבה שאתה רואה משחק שרץ יופי על הפס3 שלא ממש מצליח לזוז על PC עם 1080TI באמולטור עד שמצליחים ליעל מספיק את הקוד של האמולטור וגם אז הביצועים נמוכים באין שיעור לעומת קוד נייטיבי.

אם סוני תעשה את זה יעיל מספיק אז העובדה שהפס5 תהיה עם מעבד חזק, GPU וזיכרון חזקים פי עשרות מהפס3 יכול לתת להם את היכולת לפתח סוג של RPCS3 שרץ על הפס5. לעשות דבר כזה על הפס4 שיש לה מעבד כמעט באותו כוח כמו הפס3, זה פשוט לא יקרה. בנושא הפס4, המקרה הרבה יותר פשוט כך שאין שום סיבה שמשחקי פס4 לא ירוצו על הפס5, שניהם X86 עם מבנה מאוד סטנדרטי. זה יכול לא לקרות רק משתי סיבות, האחת היא שסוני לא ירצו BC בשביל למכור משחקים שוב ברימאסטרי 4K או שהם משקשקים בתחתונים מלתת למשחקי פס4 לרוץ על פס5 בדיוק כמו שהם מפחדים עד היום לתת למשחקי פס4 לרוץ על פס4 פרו, שלא נדבר על המצב בוסט שלקח חצי שנה שזה בכלל מראה שלסוני יש אפס אמונה ב-API שלהם. יש למיקרוסופט יתרון מטורף בתחום בגלל שהם מפתחים API קטנטן שכזה שנקרא DX.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 06 יוני 2018, 09:52

Uncle Pey'j כתב:אני חושב שאת הכבוד להסביר לך טכנית למה זה לא אפשרי לחלוטין על הפס4 (ומסיבות אחרות גם על הפס5) אני אשאיר ל-DrKeo ולאנשים יותר טכניים ממני בהרבה אבל באופן כללי ועל רגל אחת- ה-Cell הוא מעבד מאוד מאוד מורכב ולא מסורתי,שעשה חיים קשים גם למפתחים שהיו צריכים לכתוב native code בדור הקודם. מאוד חזק (סוג של,לזמנו) ולסמלץ אותו הוא משימה בלתי אפשרית על המעבד צעצוע של הפס4.

הבעיה עם ה-Cell היא לא החוזק של המעבד כמו העובדה שמדובר בארכיטקטורה גרועה (כנראה ההימור הכי כושל של סוני בעשור הקודם), ובשילוב עם כרטיס מסך חלש יחסית זה אילץ מפתחי משחקים לכתוב קוד יעודי ל-SPUs של מעבד ה-Cell כדי להתגבר על מגבלות החומרה האחרות.
הנקודה היא שאת כל החישובים שה-SPUs עושים אפשר לעשות בצורה פשוטה יותר גם על קומבינציית מעבד וכרטיס מסך סטנדרטיים יותר (וזה לה משנה אם מדובר ב-Xbox 360 או במעבדי הדור הנוכחי), אבל זה מצריך או המרה שדורשת הרבה יותר עבודת התאמה פרטנית של הקוד מאשר בתאימות לאחור שמיקרוסופט עושה למשחקי 360 ל-One או אמולציה בתוכנה שתהיה פחות יעילה (אבל עדיין, יש היום אמולטור למשחקי PS3 מצד אנשים שאין להם גישה לקוד של סוני ובכל זאת הוא לא מצריך מחשב בשמיים).
הנקודה האמיתית היא שלסוני אין אינטרס לעשות את העבודה הזו בשבילך: היא מובילה במכירות הקונסולות וכנראה לא צריכה לשכנע יותר מידי שחקני PS3 "לקפוץ לסירה", ובמקביל היא משקיעה הרבה כסף בPSNOW ובאוספי Remaster שמבחינתה הם כנראה ערוצי הכנסה הרבה יותר אטרקטיביים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2018, 11:02

זה נכון ב-100%. העניין הוא שהעובדה שמפתחים זרקו המון עיבוד גרפי ל-CELL לא באמת רלוונטית לאמולציה, בסופו של יום השאלה היא האם סוני מסוגלת למפות את ה-CPU, ה-GPU ומבנה הזיכרון של הפס3 לחומרה של הפס4 בצורה יעילה, הרי אף אחד לא הולך להכנס לקוד של אנצ'רטד 2 ולהזיז חישובי תאורה מ-SPU ל-GPU, בסופו של דבר צריך "מעבד CELL" פעיל וכנראה שיש סיכוי גדול יותר להנחית אדם בגלקסיה אחרת משיצליחו למפות מעבד CELL למעבד של הפס4. מי יודע אולי אפשרי למפות חלקים ל-GPU של הפס4 אם יש להם מהנדסים סופר מוכשרים שיקפצו דרך 30 חישוקים, אבל אני לא רואה את סוני, החברה שפחדה לתת למשחקי פס4 לרוץ על פס4 עם מהירות שעון טיפה יותר גבוהה, עושה דבר כזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2018, 07:26

נו, לפחות כן היה משהו ממש מגניב בטריילר האחרון בכל זאת (:

https://nerdist.com/death-stranding-tra ... en-cypher/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2018, 11:15

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 יוני 2018, 11:19

אני סומך על קוג'ימה ב100%, אבל תעירו אותי כשיהיה משהו רלוונטי ואמיתי מהמשחק הזה.. :P
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2018, 11:24

Klayman כתב:אני סומך על קוג'ימה ב100%, אבל תעירו אותי כשיהיה משהו רלוונטי ואמיתי מהמשחק הזה.. :P

נדבר בחגים 2020 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2018, 11:32

קוד על שרשרת בטריילר לא מספיק מעניין?!

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 יוני 2018, 11:52

אין לי זמן או סבלנות לטרוליזם הזה :P.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2018, 12:17

אוקיי, אז יש לי חדשה קצת יותר בשרית על DS שבמקרה גיליתי בעצמי. ראיתי עכשיו ראיון מ-E3 עם טרוי בייקר ונולן נורת', אז קפצתי ל-IMDB של בייקר ופתאום אני רואה שהוסיפו לו בדיוק את DS תחתיו. אז הנה, שמעתם על זה פה לראשונה, טרוי בייקר ב-DS (לא שזה שוק גדול אחרי שהוא שחק את אוסלוט ב-MGS5).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 יוני 2018, 12:32

DrKeo כתב:אוקיי, אז יש לי חדשה קצת יותר בשרית על DS שבמקרה גיליתי בעצמי. ראיתי עכשיו ראיון מ-E3 עם טרוי בייקר ונולן נורת', אז קפצתי ל-IMDB של בייקר ופתאום אני רואה שהוסיפו לו בדיוק את DS תחתיו. אז הנה, שמעתם על זה פה לראשונה, טרוי בייקר ב-DS (לא שזה שוק גדול אחרי שהוא שחק את אוסלוט ב-MGS5).

תתפלא,אבל אני לפחות יודע כבר כמה חודשים שהוא במשחק- איזו שחקנית אלמונית העלתה פוסט באינסטגרם (אין לי חשבון שם אבל כל אתר המשחקים מיהרו לדווח על זה,או שזה היה רק Era אני כבר באמת לא יכול לעשות את ההפרדה :) ) עם תמונה שלה,טרוי בייקר וקוג'ימה וכמה שהיא גאה לקחת חלק ב-DS. התמונה הזו ירדה אחרי חצי שעה.
עריכה:
http://www.ign.com/articles/2018/02/22/death-stranding-troy-baker-emily-obrien-join-cast

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2018, 12:36

בעע, לא יכלת לתת לי אפילו 20 דקות להתבשם בגאווה של עצמי :/
גם ראיתי את האובראיין הזאת שם ב-IMDB אבל אתה מסתכל על ה-IMDB שלה ואומר לעצמך למה בכלל לדווח על זה. הבחורה עושה קולות רקע ב-GOW או משחקת עציץ רקע בסדרות טלביזיה.

עדין מעניין אותי אם הוא ניסה להשיג את אמה סטון ונכשל, הרי 1000% שהוא ניסה אחרי שהוא אונן בטוויטר במשך חצי שנה שוב ושוב על LALA LAND.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 יוני 2018, 12:39

DrKeo כתב:בעע, לא יכלת לתת לי אפילו 20 דקות להתבשם בגאווה של עצמי :/
גם ראיתי את האובראיין הזאת שם אבל אתה מסתכל על ה-IMDB שלה ואומר לעצמך למה בכלל לדווח על זה. הבחורה עושה קולות רקע ב-GOW או משחקת עציץ רקע בסדרות טלביזיה.

עכשיו אני מרגיש רע :? אתה יכול להשתמש בסקופ הספקולטיבי שלי שטרוי בייקר בטח מדבב את דל טורו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2018, 13:41

אי אפשר לקחת אדם שקל לגבר סטרייט לקבל עליו man crush ולתת לו לשחק את הגוץ המקסיקני הזה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2018, 14:10

אני דווקא חושב שדל טורו נראה טוב יותר ויותר, בטח כשמשווים אותו לאיך שהיה נראה בתחילת דרכו:

(נדב, אתה התחלת עם הגזענות!)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2018, 14:12

הוא גוץ והוא מקסיקני, שתי עובדות לא גזעניות בכלל :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2018, 14:15

זה גזעני אם אתה טוען שאי אפשר לקבל MAN CRUSH עליו, בגלל זה!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2018, 14:20

זה לא גזעני, זה fat shaming.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2018, 14:42

why not both?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2018, 13:38

אז לודן האסטרונאוט כבר בן 20. ואל תתבלבלו, DS מתעסק בחורים שחורים והחלל, סוג של קטסטרופה של הזמן/מרחב שקרתה. גם די קל לראות שיצורים המרחפים בכל הטריילרים הם עם חבל שמזכיר חבל של אסטרונאוט בהליכת חלל, בשילוב עם האלף רמזים שקבלנו עד עכשיו כמו הנוסחה לחישוב רדיוס שוורצשילד וה-VO שהיה בטריילר הקודם. אוי אני כל כך מחכה למשחק הזה, אני לא מאמין שזה היקום הראשון שקוג'ימה בונה מאז פאקינג MG, לא יאומן (ולא, אני לא מחשיב את Policenauts :)).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 יולי 2018, 13:51

אלאנה פירס מ-IGN אמרה בפודקאסט האחרון שלהם שב-E3 היא דיברה עם מפתח מאוד מוכר בתעשייה שהיא לא רצתה לציין את שמו והוא אמר לה שהוא שיחק ב-DS ולא ממש עף על זה "It was weird,I didn't liked it" היה הציטוט המדויק. היא לא נשמעת כמו אחת שמבלשטת,אז קצת באסה לשמוע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2018, 14:07

אני לא חושב שהיא מבלשטת, יש לה קשרים ממש טובים בתעשיה כי היא מנחה המון דברים והשתתפה בהמון קוספליי (כן, גם העובדה שהיא נראת לא רע בכלל לא מזיקה). אבל מישהו ששחק במשחק שיוצא עוד שנתיים ולא ממש התלהב? לא יודע, לא ממש מפחיד אותי. היו משחקים שהיו בלגן רותח חצי שנה לשיגור ובסוף הפכו לטובים בהסטוריה של התעשיה. למשל היילו (לא חובב גדול אבל אי אפשר להתווכח עם ההצלחה) או HL2, חצי שנה לפני שהוא יצא היילו היה קטסטורפה ב-E3 2001 ושנה לפני ש-HL2 יצא כולו דלף והיה להם בערך כלום שחיק וכל הדמו שלהם היה זיוף אחד גדול. אני לא אתפלא אם הטריילר של DS היה בעיקר סביבות ריקות כי זה בעיקר מה שהצוות הספיק לבנות, מכניקות, עולם, דברים כאלה. בו נראה מה אנחנו חושבים על המשחק כשקוג'ימה חושב שהוא מוכן שאנחנו נראה אותו באיזה סלייס אנכי.

בכל מקרה, קוג'ימה לא מתפשר על איכות, סוני לא מתפשרת על איכות, אני לא רואה איך זה יכול לצאת פחות ממצויין. אני רק לא יודע אם זה יהיה אחד המשחקים הטובים בדור או "OMG זה הדבר הכי טוב בהסטוריה" :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 יולי 2018, 16:38

קיאו, תהיה בריא איזה ציפיות אתה בונה שם. מקווה שיהיה משחק שיגיע ל 9 זה כבר יהיה הישג, נראה לי שלך זה מובן מאליו שהוא 95 ומעלה, חבל שתתאכזב :)

אני סקפטי לגבי הפרויקט הזה אבל בו זמנית אני שמח שקוג׳ימה השתחרר מהשלשלאות של MGS. גם אם DS יאכזב אני שמח שניסה משהו חדש מאפס ושהוא מגשים את החלומות שלו. חבל שזה קרה רק עכשיו, לדעתי קוג׳ימה היה צריך לסגור את הבאסטה של MGS אחרי 3, להפרד מהמותג עם יצירת מופת שכזו ומשם להמציא את עצמו מחדש. רק לחשוב איזה עולמות ודברים הוא היה יוצר אם היה חופשי לבנות משחקים חדשים מהמוח המבריק שלו עוד מ 2004, זה קצת פספוס גם לו ובעיקר לנו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 יולי 2018, 16:48

לי בעיקר חבל שהוא לא דחה את הריב עם קונאמי בכמה שנים..ככה היינו מקבלים את Silent Hills. מצד שני,DS כנראה לא היה קיים אם זה היה קורה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2018, 19:14

הרים וגבעות אני בונה על ds, יותר מכל משחק מוכרז אחר כרגע. אולי רק הפרוייקט הבא של קן לוין יצליח לנצח אותו במדד ההייפ שלי. אני לא מבין מאיפה הקרירות על המשחק, mgs5 היה חצי גמור ועדין הוא המשחק הכי טוב ששחקתי בדור הזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 74 אורחים