נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2020, 17:30

Klayman כתב:אני כנראה ארכוש ps5 בדור הזה, אבל בוודאות לא בהשקה... אני חושב שרכישה בהשקה טובה רק למי שממש לחוץ/אין לו מחשב חצי נורמלי /זו העבודה שלו לבקר משחקים ושאר מדיה בידורית

כן, אני מסכים... אלא אם לא היה לך פס4 ואתה רוצה להשלים איתו בלעדיים של הדור הזה, ואז זה מובן.

אני הייתי רוצה לחכות עד שתצא גירסת הפרו, אבל זה תלוי בGOW2. למרות שגם הורייזון 2 יכול לשבור אותי... או אם תהיה תקופת יובש במחשב, מה שלא נראה לי סביר, ועם המחשב החדש שלי אני בטח אתלהב איזה שנתיים ואשחק בכל משחק עם RT :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2020, 17:33

השאלה היא פשוט אם לא בהשקה, אז מתי? כמה זמן יקח לקונסולה לרדת משמעותית במחיר? שנה, שנתיים? וגם אז, 100 דולר פחות? עד אז ספיידרמן 1.5, הורייזן 2, דימון סולס, וכל משחקי סוף הדור הגדולים שלא תספיק לשחק בינתיים (סייברפאנק, AC) לצד משחקי צד ג שעוד לא הוכרזו לשנה הזו כמו FC 6 או איזה SW, בהחלט שווים את זה לדעתי מול הזמן שיקח לקונסולה באמת לרדת במחיר בצורה שמשפיעה על הכיס.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 17:39

glass man כתב:
bling כתב:GLASS - שמע מבחינת תוכן הפס4 התחילה קטסטרופה. עכשיו לקראת סוף הדור ברור שקל להסתכל על הדרך שהקונסולה עשתה ועל הקפיצה הגראפית וכו' אבל בזמנו בזמן המקביל לא קיבלנו כלום חוץ מקילזון גרוע שנראה יפה גראפית.

אני רק אומר, תן להם קצת זמן, ברור שבהתחלה הם רוצים להבטיח לקהל שלהם שכל מה שהם אהבו בדור הקודם יהיה גם פה אז יאללה תצטרפו! או במילים אחרות: המשכים, שכנראה בשלב כל כך מוקדם, יהיו בעיקר יפים יותר גראפית אבל לא יעשו מהפכות מבחינת גיימפליי. אל תשפוט את כל הטון של הקונסולה ושל סוני עצמה על סמך השנה הראשונה.

אני בעיקר רוצה לראות בשלבים כל כך מוקדמים קפיצה גראפית מבטיחה ולבינתיים לא קיבלנו באמת את ההדגמה הממושכת הזאת שתפיל אותנו. גם אם הורייזון 2 למשל לא הולך לעשות מהפך בז'אנר ככל הנראה, אם היתה לנו אתמול חשיפת גיימפליי מלאה של איזה עשר דקות לפחות שבה המשחק נראה כמו איזה סרטון לייב אקשן וויזואלית והאנימציות והכל קופץ רמה ככה שגם ההרגשה של הגיימפליי קרובה יותר לסרטון אנימציה מרונדר מראש אז כולנו היינו פה כנראה מזילים ריר לגבי הדור הבא ומה שצפוי לנו למרות שהגיימפליי עצמו לא הראה חדשנות גבוהה. גראפיקה מדהימה ורמת אנימציות/פיזיקה שמעבירות תחושה גבוהה בהרבה יכולות לתת הרגשה של משהו מאוד מאוד מרגש וחדש.

הבעיה היא שלא קיבלנו משהו כזה ולכן בסופו של דבר כתצוגת דור הבא זה היה מאוד מאכזב.

אבל זה בדיוק חלק מהעניין אחי. בחשיפה של קילזון לפס4 היה לי מחשב high end היה לי כל מה שתרצה ועדיין היה ברור לי שגם אם המחשב שלי יכל להריץ משהו כמו קילזון (ולהיחנק) אף מפתחת pc לא תקבל תקציב כזה. עף לי המוח מהגרפיקה והיתה הרגשה

שאחרי ההרפתקה שלי עם הpc וה360 צריך לקפל הכל ולחזור הביתה לסוני וכאן לא קיבלנו את זה.

אני גם יודע שלא כולם בקטע של איינסידרים אבל בזמנו איינסידרים אמינים שאני מחזיק מהם אמרו שתוכנית העל של סוני היתה להפוך כל מפתחת שלה לרמה של נוטי dog זה ייצר הייפ מטורף למי שעקב אחרי זה.

הפעם יש הרגשה של "פחות או יותר הגשמנו את היעד אז הנה ההמשכים"

תסתכל נגיד על הוריזון 2 יכלו לפחות להחליף את הגיבורה או אפילו את הסטינג בשביל שזה ירגיש מרענן יותר או להתמקד בנשק חם וכלום הלכו אובר על בטוח וזה מאכזב שאין ריענון.

וכמו שאמרתי דיבורים על tlou 3 זה לא מעודד לגבי המשך הדרך.

התקווה הגדולה שלי הם סאקר פאנץ וסוני בנד. אני מאמין שסוני מבינים שghost זה לא מותג שאפשר יהיה לחלוב שזה לא יהיה מקפצת המדרגה האמיתית של סאקר פאנץ ושיתנו להם חופש לip חדש

וסוני בנד.. סוני בנד יכולים רק לעלות מאיפה שהם נמצאים.

לגבי הדור עצמו ברור לי שלא ראינו משחקים גדולים כמו פפ16
כי ספנסר ומייק בטח רוצים אותו באיזה אירוע שלהם ואיינסידרים אומרים שזה משחק קטלני :)

אז יש לי אופטימיות לדור הזה אבל אין את ה"סוני השתגעו " שהיה לי בדור הפס4 מקווה לאכול את הכובע שלי שנה שנתיים מעכשיו.

מסכים היה חסר נואשות רגע קילזון שכזה. תשמע אם הורייזון 2 יראה ככה אז זה מטורף, תראה את הטריילר ב 4K זה נראה לפרקים כמו איזה פרסומת לייב אקשן. כמה חבל שסוני כמו מייקרוסופט עם היילבלייד 2 לא הביאו את התצוגה הזו שתפוצץ.

אני לא חושב שהם צריכים להחליף את הגיבורה של הורייזון, היא ממש אייקון חזק של סוני. ה SETTINGS קצת קשה לשינוי כי הם בערך הולכים פה על הכל, גם יער, גם סביבה מדברית, גם שלג, מה כבר אפשר לעשות? :)

הם לא יחליפו את ה THEME ופתאום תשחק ביפן הפיאודלית כן? בסוף יש הגבלה לחוקים של העולם.

בעניין TLOU3, זה עוד מוקדם, אי אפשר לדעת ובהרגשה שלי נוטי דוג עושים בסוף מה שהם רוצים פחות או יותר, זה לא שקושרים אותם למותג ויש להם בטח וואחד מנדט לעשות IP חדש, זה רק ניל ששיתף בהתלבטות הזאת. בסופו של יום אם זה מה שיתחשק לו אז זו החלטה שלו, לא בגלל שסוני משחקת אותה בטוח אלא כי נוטי דוג רוצים להמשיך לחקור את הכיוון הזה. כמו שאתה רואה לפי הביקורות של TLOU2 זה עובד להם יפה מאוד.

מקווה שבאמת עוד השנה אפילו הרושם שלנו ישתנה בצורה חיובית יותר, אולי אפשר להיות אופטימיים שהסטרימים הבאים יביאו את ההייפ שהיה חסר.

הכדור במגרש של מייקרוסופט, השוער של סוני יצא לנמנם בצד המגרש, אם הם יפספסו מול שער ריק שוב אז באמת שכבר איבדתי תקווה לגביהם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יוני 2020, 17:42

Stick כתב:השאלה היא פשוט אם לא בהשקה, אז מתי? כמה זמן יקח לקונסולה לרדת משמעותית במחיר? שנה, שנתיים? וגם אז, 100 דולר פחות? עד אז ספיידרמן 1.5, הורייזן 2, דימון סולס, וכל משחקי סוף הדור הגדולים שלא תספיק לשחק בינתיים (סייברפאנק, AC) לצד משחקי צד ג שעוד לא הוכרזו לשנה הזו כמו FC 6 או איזה SW, בהחלט שווים את זה לדעתי מול הזמן שיקח לקונסולה באמת לרדת במחיר בצורה שמשפיעה על הכיס.

מי דיבר על ירידה במחיר הקונסולה? :). אם נסתכל על הדור הנוכחי אז נראה שסוני ממש לא בקטע של ירידות במחיר :).
פשוט מעדיף שתצטבר איזו מאסה קריטית של משחקים שגם ככה אין לי זמן לשחק, ואין לי ממש יכולת להצדיק רכישה בהשקה. זאת כמובן לצד העובדה שהמשחקים יירדו במחיר משמעותית. כך רכשתי המון בלעדיים של הPS4 במחירי רצפה (10 דולר ל TLOU רימאסטר, 10 להורייזן, 6-7 דולר לBB, משהו כמו 40 ל GOW ממש לא הרבה אחרי שהוא יצא). וכו'. בקיצור, אני לא ממהר :).

את כל שאר המולטיפלטפורם אני אעדיף לשחק במחשב כרגע.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2020, 17:45

גם עבורי זה לא עניין של המחיר, אלא הרצון לקבל את גירסת הפרו, ואם אני לא מצליח לחכות אז הרצון לשחק בלפחות 3-4 משחקים גדולים ממש (עבורי כמובן) שאני לא יכול לשחק בשום מקום אחר, ברגע שאני מחבר את הקונסולה לטלוויזיה. וכשיש באופק עוד בלעדיים גדולים...
מה שלא בלעדי לא מעניין אותי, כי יהיה לי מחשב חזק פי כמה קונסולות הדור הבא ואני אשחק עליו מה שיש על המחשב ועל הXSX

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 יוני 2020, 17:47

הקונסולות עוד לא יצאו והן יחסית מפלצות, מי חושב עכשיו על הפרו :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2020, 17:56

לחכות לפס5 פרו או מה שלא יהיה אני יכול עקרונית להבין. אם כי, מדובר על המתנה של 3-4 שנים שאנחנו לא יודעים ב100% שיש בסופה באמת גרסאת פרו. לגבי מחשב, אם כבר יש לך אז סבבה אבל לאסקין אתה באותה מידה בדיוק יכול לקנות פס5 בהשקה ולחכות לסדרה 4000 של נוידיה. הרי גם ככה סביר להניח שמשחקי מולטיפלטפורמס ילכו ויתרחקו מגרסאת הפס5 רק בהמשך הדור ופחות בתחילתו.
אבל תכלס מבחינתי זה עניין של תקופות. את הפס4 לדוגמה קניתי רק בסוף 2017 ורק כשGOW כבר הפך להיות דבר אמיתי שנמצא מעבר לפינה. אני לא באמת יודע למה, אבל בלי להתכוון 'חיכיתי לפרו' (לא שידעתי שיהיה דבר כזה בכלל), וזה למרות שמשחקים כמו אנצ'רטד 4 וBB, ואפילו הורייזן (לפני ששיחקתי בו :)) כן מאוד עניינו אותי. איכשהו פשוט לא היה לי את הדרייב לרכוש פס4, והרגשתי שגם ככה אין לי יותר זמן לשחק משחקים מכמות המשחקים שיוצאים לי על הPC. את הGTX 970 שלי קניתי לצד הוויצ'ר 3 ב2015 ולא זכור לי שפזלתי אל הPS4 במקביל.
אז כמות הזמן שלי לא השתפרה מאז, רק התמעטה, ובכל זאת אני חם ממש על הפס5 ואין לי ספק שאקנה אותו יחסית בהשקה. לא באמת יודע להסביר מה ההבדל... בכל מקרה כלכלית זה נראה לי זניח אלא אם כן מחכים המון זמן, ולחכות לפרו נראה לי רחוק מדי. הפעם אין לי אפילו משחק מוכרז ש*ממש* בא לי עליו, ובכל זאת, הדור הנוכחי הרגיש לי כל כך תקוע טכנית מתחילתו (כנראה קריסיס 2 וBF 3 על הPC ב2011 הם גורם מרכזי...) שאני מת כבר לקנות פס5 ולהרגיש שוב שטכנולוגיית הגיימינג לקחה צעד גדול קדימה בסלון שלי.
אבל אני בעיקר מרגיש שאין טעם אמיתי לחכות, אפילו אם ארצה 'להרוויח' בקניית משחקים זולים, פשוט אחכה עם המשחקים שלא דחופים לי... ואם אין טעם לחכות, אז למה לא לקנות כבר בהשקה?
נערך לאחרונה על ידי Stick ב 12 יוני 2020, 17:59, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יוני 2020, 17:59

בכל מקרה, כמו שאמרתי, מבחינתי לא מדובר בלהמתין לפרו (שאני לא משוכנע שתגיע הפעם בכלל), אבל בעיקר כי אין לכך הצדקה לדעתי בהשקה. גם אם יש מחלות ילדות של batch ראשוני (כלמיני ylod או rrod) או בעיות אחרות. יש לי לב של early adopter, אבל המוח שלי אף פעם לא מאשר את הבקשות שלו.. :D
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 יוני 2020, 18:02

כן סטיק, אתה גם עם OLED, אז אני מבין. מצד שני אם יש לך פרו... לא יודע עד כמה זה משתלם, אבל כמו שאמרת, לפעמים אלה לא רק שיקולים קרים :)
אני גם כן הולך כנראה להביא XSX בהשקה יחד עם טלויזיה, למרות שאני יכול לשחק בבלעדיים שלו בהתחלה על ה-970 במחשב או על הוואן המקורית. פשוט אני בשלב שכבר ממש לא בא לי להמשיך עם גרסאות נכות שירוצו מקסימום ב-1050p ובלי SSD, או עם טלויזיה 40 אינץ' מאמצע דור ה-360, והשילוב של סייברפאנק ואינפינט מספיק חזק כדי לגרום לי לרצות להתקדם קדימה טכנולוגית.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2020, 18:05

כן, אני מניח שגם לרצון שלי לדחוף קדימה את הOLED יש חלק מסוים בהרגשה שלי. אני יכול אמנם לחבר לשם את המחשב, אבל הוא גם לא יתן לי 4K במשחים חדשים (RTX 2060), וזה גם סיפור טיפה יותר מורכב בדירת שותפים ממה שזה אמור להיות :).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 18:19

אני מתבייש לגלות שאני הולך לשחק בפס5 על טלוויזיה 40' 1080P של סוני מ-2015 :oops: ואת ה-XSX אני אחבר למסך DELL 27 1440P אז בכל מקרה אני לא הולך למצות את הדור הבא,לפחות לא בהתחלה. אני עדיין מחכה ליום שיהיה OLED עם פאנל true RGB ו-ABL שלא יגביל את עוצמת הבהירות של הטלוויזיות ויצליח להביא אותן ל-1000nits בשביל HDR חלומי באמת :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 18:29

Stick כתב:
Uncle Pey'j כתב:רגע,רגע.. מה?

לפחות לפי המאמר עצמו,זה לא ברור אם זה באמת רימאסטר למשחק הראשון או שהוא פשוט מתנסח בצורה ממש מבלבלת,צריך הבהרות.
עריכה: טוב,קראתי את זה שוב,הוא לא מדבר על רימאסטר של הראשון,אבל הכותרת של האתר הזה קליק בייטית בצורה דוחה והצליחה לבלבל אותי.

טוב, נתקלתי גם כן בדיבור המוזר סביב המשחק הזה, ואתה בטוח שלא מדובר בעצם בסוג של רימאסטר עם הרחבה? כלומר תשובה חד משמעית אין כרגע, אבל מאיך שיורוגיימר או אפילו גייסון שרייר מתייחסים לזה אני מקבל וייבים קלים שאולי זה כן המצב.

“I guess you could call it an expansion and an enhancement to the previous game,” he said.

“There’s a substantial Miles Morales component – which is the expansion element – but also within the game as well there’s been major enhancements to the game and the game engine, obviously deploying some of the major PlayStation 5 technology and features.”

אני יכול לראות מצב שבו זה ספיידרמן PS4 שקיבל שדרוג אמיתי (גם בגיימפלי - בטח מעברונים, מהירות וכו') ובתוך גרסאת הפס5 יהיה גם מצב נפרד, או המשך, או קו שמחובר בתוך המשחק, של מיילס. בכל מקרה, כך או כך אני מקבל את הרושם שמשחק מלא וארוך שבאמת יהיה ספיידרמן 2 זה מלכתחילה לא, אלא יותר קמפיין של כמה שעות שהמפתחים מעט השתעשעו עם יכולות PS5 בו. לכן האמת מתוך נקודת ההנחה הזו אני דווקא מקווה שאולי כן מדובר ברימאסטר שלתוכו תוכנס ההרחבה הזו (בעיקר כי הם גורמים לזה להשמע שאם זה המקרה אז זה רימאסטר שהוא יותר מויזואלי בלבד), סתם כי אז נקבל חבילה בגדול אמיתי ולא סתם מיני קמפיין חביב.

אז זה בעצם הבלדה של גיי טוני?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 18:43

זו השוואה טובה,נראה לי שזה בהחלט המצב. הרי אין מצב שהם היו מרימים המשך אמיתי וענק לספיידרמן בשנתיים,אז מבחינתי זה דווקא אחלה- הרחבה סטייל the lost legacy שמאפשרת להם לבדוק את המים עם הפס5 לקראת ההמשך נקסט-ג'ן "האמיתי" שיגיע ב2023/2022

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2020, 18:44

הבדלה של גיי טוני זה משחק שהוא בהגדרה TLL כמו שלאסקין אוהב, רק בזאנר העולם הפתוח אז באותה העיר. זה מה שצפוי שנקבל, אבל יש קצת דיבור מוזר ולא ברור סביב המשחק ואני לא מצליח להבין אם זה כל מה שהוא (משחק שהוא כמה שעות של קמפיין באותה העיר עם שיפורים בסיסיים, כמו הבלדה של גיי טוני(, או אם אנחנו מקבלים רימאסטר של ספיידרמן PS4, שיובא במלואו לפס5 עם אותם שדרוגים קלים לגיימפלי מעבר לשדרוגי רימאסטר ויזואלים-טכניים רגילים, ובתוכו תוכן בלעדי לפס5 בצורת הקמפיין של מיילס מוראלס.
כלומר תקן אותי אם אני טועה, אבל הבדלה של גיי טוני לא הכניסה את שדרוגי ושינויי הגיימפלי שלה לתוך GTA 4 כמשחק, כלומר זה לא שיש גרסה של GTA 4 לפני הבדלה וגרסה אחרי הבלדה, זה בסך הכל משחק צד באותו עולם ומנוע שעבר שיפורים מסוימים. זה נשמע קצת דמיוני, אבל אולי זה המצב עם ספיידרמן. קצת לא ברור כרגע כל הדיבור המוזר סביבו, אבל מה שבטוח זה שהוא או משחק צד רזה על אותו מנוע עם שדרוגים (כמו הבלדה רק שהשדרוגים הם בדור חדש אז כנראה משמעותיים מעט יותר), או רימאסטר מלא של המשחק כולו שיכלול גם שדרוגי פס5 לכל המשחק, וגם הרחבה שהיא הקמפיין של מיילס מוראלס.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 18:49

עזוב סטיק,אל תקשיב לי,תקשיב לשרייר :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 יוני 2020, 18:51

בדיוק באתי להביא, אחלה טיימינג יש לו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2020, 18:54

אוקיי, אז עכשיו זה סוף סוף מאושר רשמית. הבדלה של גיי טוני איט איז. מעניין איך סוני יתמכרו אותו, הרי אם הם היו מתכננים לשווק אותו כרגיל אז כל הבלאגן הזה לא היה קורה היום. וזה לא שאין בכל תחילת דור משחקים רזים וקטנים יותר גם ככה, אז סוני בבירור מכוונים לצורה אחרת בשיווק שלו.
אז זה כל מה שיש להם להשקה? משחק צד וכמה משחקי קרוס ג'ן של המפיצות הגדולות? מאכזב מאוד. בדור הקודם סוני הוציאה את כל המשחקים שלה בשנה האחרונה ולכן הפס4 פתחה חלש, אבל איפה זה עכשיו? איפה הסכמי צד ב' כדי לחזק את ליין ההשקה? אני מאוד מקווה שהם שומרים הפתעות כי השקה שהיא כולה קרוס ג'ן עם משחק צד רזה כדובדבן שבקצפת זה מאוד מאכזב.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2020, 18:55

bling כתב:אבל גם אם נלך על ציפיות נמוכות זה בדיוק מה שהיה חסר, תצוגת גיימפליי אחת ארוכה ומשכנעת כמו קילזון 2013.

חוץ מזה החשיפה של הפס4 היתה מוצלחת פי כמה מכל בחינה שאני יכול לחשוב עליה. זה הרגיש כאילו באנו לראות NEXT GEN אמיתי, לא להקיא עלינו מאה משחקים שברובם הגדול הקשר בינם לבין הדור הבא מקביל לקשר בין ליטל סמדג'ה למוח.

לא מסכים בכלל. אפילו חלק מהמשחקים הקטנים בתצוגה של סוני היו יותר נקסט ג'ן מאיך שדסטיני נראה בזמנו ביחס לדור הבא בתצוגה הראשונה של הפס4. ובכלל גם המשחקים של בתזדה שנראים קרוס ג'ן ובוודאי רזידנט איוול 8 שנראה קרוס ג'ן+ (למרות שאף אחד מהם לא מגיע לדור הנוכחי) לא מרגישים פחות דור הבא מהעד של ג'ונתן בלו או הלוגו של דיאבלו 3 בזמנו. מעבר לדמו של קילזון שבאמת היה טוב בתור הדגמה וקצת דרייב קלאב, סרטון סינמטי שלא הראה הרבה מאינפמוס וסרטון שאפילו לא היה מרונדר בזמן אמת של Knack, היה שם בעיקר הטריילר המרשים והמזוייף לחלוטין של deep down וזהו. כמו שאמרתי הדבר היחיד שאיכזב אותי זה שלא היה גיימפלי ארוך של הורייזן כמו שהיה לקילזון, מעבר לזה אני לא רואה מה היה בתצוגה ההיא שהיה יותר טוב מכל בחינה, מבחינת "דור הבא" המסיבה הזאת במינמום לא נפלה ממנה, ומבחינת נטו משחקים טובים ומעניינים, לשיטתי לפחות, היא הייתה הרבה יותר מוצלחת.
אם מה שהיה חסר לך זה הדגמה של מנוע של סקוור-אניקס עם בדיוק אותו טריילר (!) שהם הראו שנה לפני כן, אז יש לך את הדמו של אנריל5 שהוא הרבה פחות מסוגנן אבל לפחות real time. אם זה עניינים של פורמט, אז מעבר לסיטואציה שהקורונה יצרה זה כבר עניין של טעם וריח - לי אין בעיה עם טריילר אחרי טריילר ואני לא מת על אנשים שעומדים על הבמה ומקשקשים עשרים דקות (ובתצוגה ההיא של סוני הם דיברו המון, אבל ממש המון). לא הייתי מתנגד לראות את התפריטים של הקונסולה או לדבר על השלט (ולפי הטריילר של אסטרו-בוט, שמסתבר שמקבלים בחינם עם כל קונסולה, הוא אמור להשתמש בכל היכולות של השלט אז זאת הייתה יכולה להיות הזדמנות טובה לדבר עליו), אבל הם אמרו מראש שיש להם עוד הרבה מה להראות אז אני מניח שנגיע גם לזה.

Stick כתב:אה, ואיפה BB לPC? גרמו לזה להשמע כאילו זו אמת מוגמרת וידועה לכולם, ו... סתם לא הכריזו על זה באירוע הזה? זה לא באמת קורה? דווקא כשדימון סולס הוא לא השקה אז הסבירות לBB עולה, וסוני בטח לא הייתה סובלת מהצגה של משחק השקה נוסף... מוזר.

השמועה, עד כמה שאני זוכר, לא אמרה שבלאדבורן יהיה בתצוגה, רק שיהיה לו רימאסטר. היא כן אמרה שדימון סולס יהיה המשחק האחרון בתערוכה ואם שמת לב לדברים שאמר שוהיי יושידה לפני שהוא הציג אותו, עושה רושם שזה באמת היה אמור להיות ככה והם כנראה עשו שינויים של הרגע האחרון. אני עדיין מאמין שהשמועה אמיתית, רק שלהכריז על משחק בלעדי שלהם שמגיע גם ל pc זה כנראה משהו שהם לא רוצים לעשות בתערוכה מהסוג הזה.
וסטיק, דווקא בגלל שיש לנו טעם מאוד דומה במשחקים סה"כ, תהרוג אותי אם אני מבין איך אתה רואה את הטריילר של הורייזן ומרגיש שלא תשים בו יותר משעתיים-שלוש אבל אתה כן מסוגל לשחק 100 שעות באודיסיי :)

ואם היה לי מחשב שמוכן לדור הבא לא הייתי שוקל בכלל לקנות קונסולה בחצי שנה הראשונה למרות שאני כנראה הבן אדם בפורום שיצא הכי מרוצה מהמסיבה הזאת, אני פשוט לא קונה קונסולות באיזור השיגור ונוטה לחכות קצת (אם לא היה לי wii u אולי הייתי קונה switch בזמנו בשביל זלדה, אבל זה חריג מאוד). אבל בתוכניות שלי כרגע אני גם לא רואה את עצמי קונה מחשב ב 7000 שקל כאשר לא ברור אפילו אם יש ssd ברמה של פלייסטיישן ויש גם ddr5 מעבר לפינה, ומצד שני אני לא רוצה לשחק במשחקי קרוס ג'ן מולטיפלטפורמם על הגדרות נמוכות במחשב הנוכחי שלי, אז אני בונה על נינטנדו שיחזיקו אותי קצת עד שאני יקנה פלייסטיישן פחות כעורה, אבל אם לא תהיה ברירה אז נקנה את המפלצת הזאת שתשמש בין היתר גם כמכשיר מולטי פלטפורם עד שאני יקנה מחשב חדש. זאת התוכנית לפחות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2020, 19:06

מה שאמרתי על הורייזן קצת יצא מהקשר. אמרתי שגם אם הביקורות יגידו שהוא אותו דבר כמו הראשון, כלומר, לא אהנה ממנו יותר משעתיים-שלוש, עדיין אקנה אותו רק בגלל איך שהוא נראה. כלומר למרות שלא מתתי על הורייזן הראשון הסרטון של השני הצליח ממש להרשים אותי. אני לא פוסל אםשרות שהוא יהיה משחק מעולה, אבל גם הראשון נראה היה לי משחק של 8 גבוה בהצגות שלו ומבחינתי האישית הוא לא היה כזה.
ובכל זאת, הוא *כל כך* יפה שאני ארכוש את השני גם אם יגידו כולם שמי שלא אהב את הראשון לא יאהב אותו. אבל עדיין לא ראינו גיימפלי, לך תדע, אולי זה אפילו משחק טוב :).

אגב, לגבי אודיסי, אני מאוד אוהב היסטוריה. מבחינתי סטינג היסטורי שמבוצע ברמת ההפקה של יוביסוםט הוא עדיף בכל יום על סטינג מוזר שמבחינתי לא התחברתי אליו מההתחלה, עם השילוב שלא עבד לי בין סטינג האדם הקדמון ודינוזארים לסטינג עתידני של מכונות מתכת ואורות ניאון. ברמת הכתיבה והמשימות הם לא מאוד שונים שני המשחקים האלו (והרמה לא גבוהה במיוחד), אבל בכל הקשור לחקירת העולם, הסטינג, התנועה עצמה והגיוון שבגיימפלי לופ - אודיסי מנצח מבחינתי בענק. עם זאת הוא משחק של 8-8.5 מבחינתי, לא יצירת מופת.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2020, 19:16

Stick כתב:מה שאמרתי על הורייזן קצת יצא מהקשר. אמרתי שגם אם הביקורות יגידו שהוא אותו דבר כמו הראשון, כלומר, לא אהנה ממנו יותר משעתיים-שלוש, עדיין אקנה אותו רק בגלל איך שהוא נראה. כלומר למרות שלא מתתי על הורייזן הראשון הסרטון של השני הצליח ממש להרשים אותי. אני לא פוסל אםשרות שהוא יהיה משחק מעולה, אבל גם הראשון נראה היה לי משחק של 8 גבוה בהצגות שלו ומבחינתי האישית הוא לא היה כזה.
ובכל זאת, הוא *כל כך* יפה שאני ארכוש את השני גם אם יגידו כולם שמי שלא אהב את הראשון לא יאהב אותו. אבל עדיין לא ראינו גיימפלי, לך תדע, אולי זה אפילו משחק טוב :).

אגב, לגבי אודיסי, אני מאוד אוהב היסטוריה. מבחינתי סטינג היסטורי שמבוצע ברמת ההפקה של יוביסוםט הוא עדיף בכל יום על סטינג מוזר שמבחינתי לא התחברתי אליו מההתחלה, עם השילוב שלא עבד לי בין סטינג האדם הקדמון ודינוזארים לסטינג עתידני של מכונות מתכת ואורות ניאון. ברמת הכתיבה והמשימות הם לא מאוד שונים שני המשחקים האלו (והרמה לא גבוהה במיוחד), אבל בכל הקשור לחקירת העולם, הסטינג, התנועה עצמה והגיוון שבגיימפלי לופ - אודיסי מנצח מבחינתי בענק. עם זאת הוא משחק של 8-8.5 מבחינתי, לא יצירת מופת.

סתם צחקתי:)
אני יכול להבין את זה, בגלל זה גוסט אוף טסושימה מאוד עושה לי את זה.. למרות שגם יש לו את השכבת צבע והליטוש של משחקים של סוני, והמשהו ה"אומנותי" והנקי יותר שאם היה קיים באססין קריד אולי הייתי מסתדר איתם יותר על אף החסרונות, כי אני גם אוהב משחקים היסטוריים.
אבל ניסיתי את אודיסי בניגוד לאינסטינקט שלי, הרבה בגלל שכתבת בפורום שהוא קצת כמו הוויצ'ר 3, ולא הצלחתי להחזיק מעמד למרות שנתתי לו הזדמנות אמיתית.. אבל בסדר, אני לא נוטר טינה :D

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2020, 19:31

גם אני מצפה לGOT יותר מהממוצע כאן בפורום. בוא נגיד שאם הוא היה זה שמקבל היום ממוצע 96 אז הייתי סופר את הימים הרבה יותר באדיקות מאשר עם TLOU2 :).
אבל מאוד קשה לי להאמין שזה יקרה. בכל זאת אני גם התרשמתי מההדגמה שלו יותר ממה שמרגישים פה משאר חברי הפורום, אני מצפה לו יותר מאשר לAC V וזה בדיוק בזכות שתי הסיבות שציינת. אבל הואמיכול ללכת לכל מקום בעוד שדי ברור לי שAC יהיה משחק טוב של 85 מבחינתי. התקרה של GOT גבוהה יותר בזכות הסיבות שלך, אבל גם הרצפה שלו נמוכה יותר בעיקר עקב חוסר הידע לגבי איך הגיימפלי-לופ שלו יעבוד ועד כמה SP יודעים לעשות משחק כזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2020, 20:39

bling כתב:
glass man כתב:
bling כתב:GLASS - שמע מבחינת תוכן הפס4 התחילה קטסטרופה. עכשיו לקראת סוף הדור ברור שקל להסתכל על הדרך שהקונסולה עשתה ועל הקפיצה הגראפית וכו' אבל בזמנו בזמן המקביל לא קיבלנו כלום חוץ מקילזון גרוע שנראה יפה גראפית.

אני רק אומר, תן להם קצת זמן, ברור שבהתחלה הם רוצים להבטיח לקהל שלהם שכל מה שהם אהבו בדור הקודם יהיה גם פה אז יאללה תצטרפו! או במילים אחרות: המשכים, שכנראה בשלב כל כך מוקדם, יהיו בעיקר יפים יותר גראפית אבל לא יעשו מהפכות מבחינת גיימפליי. אל תשפוט את כל הטון של הקונסולה ושל סוני עצמה על סמך השנה הראשונה.

אני בעיקר רוצה לראות בשלבים כל כך מוקדמים קפיצה גראפית מבטיחה ולבינתיים לא קיבלנו באמת את ההדגמה הממושכת הזאת שתפיל אותנו. גם אם הורייזון 2 למשל לא הולך לעשות מהפך בז'אנר ככל הנראה, אם היתה לנו אתמול חשיפת גיימפליי מלאה של איזה עשר דקות לפחות שבה המשחק נראה כמו איזה סרטון לייב אקשן וויזואלית והאנימציות והכל קופץ רמה ככה שגם ההרגשה של הגיימפליי קרובה יותר לסרטון אנימציה מרונדר מראש אז כולנו היינו פה כנראה מזילים ריר לגבי הדור הבא ומה שצפוי לנו למרות שהגיימפליי עצמו לא הראה חדשנות גבוהה. גראפיקה מדהימה ורמת אנימציות/פיזיקה שמעבירות תחושה גבוהה בהרבה יכולות לתת הרגשה של משהו מאוד מאוד מרגש וחדש.

הבעיה היא שלא קיבלנו משהו כזה ולכן בסופו של דבר כתצוגת דור הבא זה היה מאוד מאכזב.

אבל זה בדיוק חלק מהעניין אחי. בחשיפה של קילזון לפס4 היה לי מחשב high end היה לי כל מה שתרצה ועדיין היה ברור לי שגם אם המחשב שלי יכל להריץ משהו כמו קילזון (ולהיחנק) אף מפתחת pc לא תקבל תקציב כזה. עף לי המוח מהגרפיקה והיתה הרגשה

שאחרי ההרפתקה שלי עם הpc וה360 צריך לקפל הכל ולחזור הביתה לסוני וכאן לא קיבלנו את זה.

אני גם יודע שלא כולם בקטע של איינסידרים אבל בזמנו איינסידרים אמינים שאני מחזיק מהם אמרו שתוכנית העל של סוני היתה להפוך כל מפתחת שלה לרמה של נוטי dog זה ייצר הייפ מטורף למי שעקב אחרי זה.

הפעם יש הרגשה של "פחות או יותר הגשמנו את היעד אז הנה ההמשכים"

תסתכל נגיד על הוריזון 2 יכלו לפחות להחליף את הגיבורה או אפילו את הסטינג בשביל שזה ירגיש מרענן יותר או להתמקד בנשק חם וכלום הלכו אובר על בטוח וזה מאכזב שאין ריענון.

וכמו שאמרתי דיבורים על tlou 3 זה לא מעודד לגבי המשך הדרך.

התקווה הגדולה שלי הם סאקר פאנץ וסוני בנד. אני מאמין שסוני מבינים שghost זה לא מותג שאפשר יהיה לחלוב שזה לא יהיה מקפצת המדרגה האמיתית של סאקר פאנץ ושיתנו להם חופש לip חדש

וסוני בנד.. סוני בנד יכולים רק לעלות מאיפה שהם נמצאים.

מסכים היה חסר נואשות רגע קילזון שכזה. תשמע אם הורייזון 2 יראה ככה אז זה מטורף, תראה את הטריילר ב 4K זה נראה לפרקים כמו איזה פרסומת לייב אקשן. כמה חבל שסוני כמו מייקרוסופט עם היילבלייד 2 לא הביאו את התצוגה הזו שתפוצץ.

אני לא חושב שהם צריכים להחליף את הגיבורה של הורייזון, היא ממש אייקון חזק של סוני. ה SETTINGS קצת קשה לשינוי כי הם בערך הולכים פה על הכל, גם יער, גם סביבה מדברית, גם שלג, מה כבר אפשר לעשות? :)

הם לא יחליפו את ה THEME ופתאום תשחק ביפן הפיאודלית כן? בסוף יש הגבלה לחוקים של העולם.

בעניין TLOU3, זה עוד מוקדם, אי אפשר לדעת ובהרגשה שלי נוטי דוג עושים בסוף מה שהם רוצים פחות או יותר, זה לא שקושרים אותם למותג ויש להם בטח וואחד מנדט לעשות IP חדש, זה רק ניל ששיתף בהתלבטות הזאת. בסופו של יום אם זה מה שיתחשק לו אז זו החלטה שלו, לא בגלל שסוני משחקת אותה בטוח אלא כי נוטי דוג רוצים להמשיך לחקור את הכיוון הזה. כמו שאתה רואה לפי הביקורות של TLOU2 זה עובד להם יפה מאוד.

מקווה שבאמת עוד השנה אפילו הרושם שלנו ישתנה בצורה חיובית יותר, אולי אפשר להיות אופטימיים שהסטרימים הבאים יביאו את ההייפ שהיה חסר.

הכדור במגרש של מייקרוסופט, השוער של סוני יצא לנמנם בצד המגרש, אם הם יפספסו מול שער ריק שוב אז באמת שכבר איבדתי תקווה לגביהם.

חח אחי ההיסטוריה מלמדת שאסור לנו לצפות לכלום ממייק.
כאילו קח אותי דוגמא אני ממש מצפה למשחק שלהם ווסטלנד 3
שמגיע לכל הפלטפורמות (משחק טקטי)

ואפילו לי לא איכפת שווסטלנד 4 כנראה יהיה אקסקלוסיבי למחשב ולאקס בוקס. כאילו גם שהם עושים משחקים טובים אני תמיד במוד של "חפיף אם אני לא אוכל לשחק בהמשכים"

בכלל נראה שמייק כל כך חזק במודל הנטפליקס שלהם שאיזו סיבה תהיה להם להביא תחרות אמיתית לסוני?

נוח להם להיות הנטפליקס ושסוני תהיה אולם הקולנוע ולצערנו אני לא רואה את זה משתנה.

כמו שאמרת עם סוני דברים יכולים להשתנות. יכול להיות שנוטי דוד סתם עשו בכוונה מסך עשן עם tlou3 ויפגיזו עם ip חדש.

עם מייק דיי אין הפתעות. כמובן לא אומר שהגיים פס מודל הנטפליקס לא מושך כי זה כן מפתה אבל בתאכלס? מעולם לא הגעתי למצב שאני משחק לעומק במשחקים שיש לי מבחר אינסופי.

דווקא שהמבחר מצומצם אני משחק יותר ומשתלט על הבקלוג יותר.

מה שכן בקטע של התערוכות מייק תנסה לנצח את סוני אין ספק כי עכשיו שיש להם את הקונסולה החזקה בשוק הם לפחות ידאגו להמחיש את זה בתצוגות של משחקי צד ג' (כמו למשל פפ16)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2020, 21:52

Stick כתב:גם אני מצפה לGOT יותר מהממוצע כאן בפורום. בוא נגיד שאם הוא היה זה שמקבל היום ממוצע 96 אז הייתי סופר את הימים הרבה יותר באדיקות מאשר עם TLOU2 :).
אבל מאוד קשה לי להאמין שזה יקרה. בכל זאת אני גם התרשמתי מההדגמה שלו יותר ממה שמרגישים פה משאר חברי הפורום, אני מצפה לו יותר מאשר לAC V וזה בדיוק בזכות שתי הסיבות שציינת. אבל הואמיכול ללכת לכל מקום בעוד שדי ברור לי שAC יהיה משחק טוב של 85 מבחינתי. התקרה של GOT גבוהה יותר בזכות הסיבות שלך, אבל גם הרצפה שלו נמוכה יותר בעיקר עקב חוסר הידע לגבי איך הגיימפלי-לופ שלו יעבוד ועד כמה SP יודעים לעשות משחק כזה.

סטיק אני מוכן להמר על כל דבר שgot יהיה משחק ac יותר טוב מכל משחק ac מאז שני הראשונים.

לא שאני חושב שאפשר באמת לזלזל ביובי סופט למרות סגנון הפיתוח המפעלי שנתי שלהם הם בערך מציבים טרנדים חדשים בגיימינג כבר שנים אבל כמשחק איכותי ומלוטש לא יהיה קשה לgot לעבור אותם.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2020, 23:26

נכון EmberLab, החברה שאחראים ל Kena והציגו את עצמם לפני הטריילר כצוות קטן עם רקע בקולנוע ואנימציה? אז מסתבר שהם עשו לפני כמה שנים סרטון מחווה ל majora mask, דווקא נחמד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2020, 00:11

idan כתב:נכון EmberLab, החברה שאחראים ל Kena והציגו את עצמם לפני הטריילר כצוות קטן עם רקע בקולנוע ואנימציה? אז מסתבר שהם עשו לפני כמה שנים סרטון מחווה ל majora mask, דווקא נחמד

אני זוכר את הסרטון הזה! הוא תפס את האוירה של זלדה MM בצורה פשוט מושלמת. אני רק יכול לדמיין על יום אחד לקבל זלדה MM 2 שנראה ככה :)
אני גם זוכר שבזמנו חשבתי לעצמי לאנשים שדברו על diminishing return, שיתקשרו אלי שיש משחק שאשכרה נראה ככה כי נראה שאפילו הפס5 וה-XSX לא מסוגלות להתקרב.

ובנושא אחר:
We're just normal men. We're just innocent men

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 76 אורחים