מסיבת E3 של סוני - 2015

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: מסיבת E3 של סוני - 2015

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2015, 17:17

swiss-the-engine כתב:אההההההה.... גם אני נהנתי מDA החדש. לא שיחקתי בRPG (לא שהוא כזה RPG אבל בכל זאת) כבר כמה שנים טובות ואתה זה נראה בכלל לא שיחקת לא? אני אומר הוואו שלך בוזבז על אנצ'רטד 2. 4 כבר לא יעשה לך את זה אם 3 לא עשה.

אולי נתערב על זה? :) סתם סתם :)

שיחקתי RPG כמו דאוס אקס, אבל לא בכזה סקייל כמו הוויטצ'ר לא.

ואני חושב שחבל לך להתערב על זה, כבר הדמו שהם הציגו עשה לי את זה, הסקייל מטורף, כאילו הוא נוהג שם כמה דקות את כל המפה, זה כמעט חצי עולם פתוח יכל להיות מבחינת הגודל, יש לי הרגשה ש U4 הולך להציג קפיצה מספיק גדולה כדי שאני אתלהב שוב :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2015, 17:28

אז בוא נתערב! D:
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2015, 17:42

אני מפחד ממך :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2015, 17:53

אני חושב שסטיק מסכים איתי שהסצנה עם המטוס היא הכי מדהימה בסדרה. היא פשוט מטורפת, לגמרי מטורפת. שמה את הדמו של U4 בכיס הקטן. כן, הוא יפה פי כמה ומרגש כי זה דור חדש ומנוע חדש, אבל אם אני מסתכל על איזה סצנה יותר טובה אז המטוס שם אותה בכיס. אבל מי יודע, אולי יש בU4 סצנה שמנצחת את זה, גם את המטוס הם לא חשפו לפני שהשחק יצא :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 יוני 2015, 17:55

bling כתב:אני מפחד ממך :(

תזהר מההתערבויות שלו. סביר להניח שאם לא תתערב, ממש תהנה מהמשחק, אבל ברגע שתתערב, ND יחליטו לזרוק זין והמשחק יהיה קקי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2015, 18:07

יאללה נו!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2015, 18:56

DrKeo כתב:אני חושב שסטיק מסכים איתי שהסצנה עם המטוס היא הכי מדהימה בסדרה. היא פשוט מטורפת, לגמרי מטורפת. שמה את הדמו של U4 בכיס הקטן. כן, הוא יפה פי כמה ומרגש כי זה דור חדש ומנוע חדש, אבל אם אני מסתכל על איזה סצנה יותר טובה אז המטוס שם אותה בכיס. אבל מי יודע, אולי יש בU4 סצנה שמנצחת את זה, גם את המטוס הם לא חשפו לפני שהשחק יצא :)

סטיק מסכים איתך, ניצחת את האינטרנט! :)
אני חושב שהבאתי אחלה סיבות ללמה זה לא הקטע הכי טוב בסדרה חוץ מאיזה וואו גראפי קטן בהתחלה (שלא משתווה לוואו הגראפי מ U2 ביחס לזמן שיצא), המסוק עשה את זה יותר טוב, שלא לדבר שזה לא מדגדג לטעמי את הסקייל של הדמו ב 4 שעוד בכלל נהפך לפסיכי לפי מה שאנשים אומרים.
תמונה

Nucleus_Dawn כתב:
bling כתב:אני מפחד ממך :(

תזהר מההתערבויות שלו. סביר להניח שאם לא תתערב, ממש תהנה מהמשחק, אבל ברגע שתתערב, ND יחליטו לזרוק זין והמשחק יהיה קקי.

כן אני יודע, להתערבויות של SWISS יש את הכח לשנות מחשבה ותודעה של אדם, כמו גם מציאות, הכל כדי שהוא יזכה, ברור לי שאם אעשה את זה הלך על U4.
אני בטוח גם שבהתערבות הקודמת סוני ו MS היו אכן אמורות לחשוף את הקונסולות מתי שאמרתי, כל הסימנים הצביעו על כך, אבל SWISS שינה את זה :(

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2015, 19:00

יאללה פרס שווה... החלפת קונסולות לזמן מוסכם. המנצח מחליט מתי מחליפים קונסולה. רצית לשחק בQB לא? :twisted:
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2015, 19:07

איזו התערבות מוזרה, עדיף להתערב על דברים אובייקטיבים ומדידים ולא סובייקטיבים, מה ימנע ממני לשקר, אפילו באופן לא מודע? (המח שלי ירצה לנצח והוא יגרום לי לחשוב שזה מלהיב למרות שזה לא), רק להתערבות אובייקטיבית יש ערך.

היי אני נגרר לשטויות שלך, קישטה!

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2015, 19:15

למה שתשקר? אם המוח שלך יגרום לך לחשוב שזה מלהיב אז זה בעצם מלהיב D:
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2015, 19:29

swiss-the-engine כתב:למה שתשקר? אם המוח שלך יגרום לך לחשוב שזה מלהיב אז זה בעצם מלהיב D:

כי הוא יעשה הכל כדי לא להפסיד לך שוב :(
זו לא תהיה התלהבות מהסוג שתשחרר לי אנדרופינים ושאני אהיה מבסוט ממנה, זה יותר יהיה הדחקה קשה במידה שיאכזב כי הוא לא יהיה מוכן לקבל שצדקת :P

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2015, 19:37

אני אומר הend state יהיה indistinguishable. ווין ווין בשבילך D:
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 יוני 2015, 20:31

No Man's Sky ,יצא גם לPC בWIN 10

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 18 יוני 2015, 21:20

DrKeo כתב:הבעיה של שאנמו 3
http://www.polygon.com/2015/6/17/879820 ... udget-sony

אין בעיה, נדב. כל מה שהמאמר טוען הוא שלא ידוע דבר. זה די מקובל שבשלבים מוקדמים פרטים רבים חסויים. אני מציע גם לכותב המאמר לנשום עמוק ולחכות בסבלנות. יו סוזוקי אמר, על פי אותו מאמר, שהוא מקווה שלשנמו 3 יהיה תקציב דומה, כלומר על פי הנתונים הידועים לו, הוא לא פוסל את האפשרות הזאת.

הדבר היחיד שגורם לי לתהות: ייתכן שהמשחק יצא כשהדור הנוכחי כבר לא יהיה רלוונטי, כפי שקרה בעבר כשהפרויקט הועבר מסאטורן לדרימקאסט. ואולם אם הקונסולה הבאה של סוני תריץ משחקים לאחור, זה לא יהיה נורא.

שיחקתי במשחקי שנמו. עד לאותה תקופה, שנמו 2 היה המשחק הכי טוב ששיחקתי. הייתי מרותק. הופתעתי מאוד כששמעתי במסיבת העיתונאים את הנעימה של שנמו (אני עד היום מפזם אותה). זאת הייתה פצצה אמתית, כמו חשיפתו של Final Fantasy VII Remake, וכמובן גם משחקים ידועים כמו The Last Guardian ו־Horizon: Zero Dawn שהפתיעו, כל אחד בדרכו: אחד על עצם הופעתו המצופה, והאחר באיכותו המפתיעה. סוני לקחה בנוקאאוט. אני אזכור את המסיבה הזאת שנים רבות.

סוני בישרה לאוהדים בדיוק את מה שהם צועקים כבר שנים. אז כן, היא הצדיקה היטב את הססמה For the player, על אף הקפיצה בפורום זה מיד לאחר המסיבה של מייקרוסופט. לאנשים יש נטייה למהר להסיק מסקנות, כמו לגבי שנמו 3.

וכמובן, תוסיפו לכך גם את Uncharted 4 שנתן הופעה מפתיעה בעצמתה. ידענו שהצוות הזה טוב, אבל הם כל פעם מצליחים להתעלות על עצמם. אני לא חושב שאגזים אם אומר שהוא יוכתר משחק התערוכה על פי רוב.

מאמר המסביר מה מקור ההתרגשות מחשיפתו של שנמו: http://imgur.com/a/wg7MB
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 19 יוני 2015, 04:24, נערך 2 פעמים בסך הכל.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2015, 22:51

כי כשאתה מבקש משחקנים כסף, ביחוד שיש כאלה ששמים 10,000$ שזה מחיר של 170 משחקים חדשים של 60$, אתה צריך להיות שקוף. ובכלליות, יש משהו רקוב במפיצת ענק שמתחזקת את הקונסולה שלה בעזרת בלעדיים שמחפשת בקיקסטארטר 4% מהתקציב של המשחק כדי "להוכיח שיש ביקוש". עם כל הכבוד, לקבל כסף מ50,000 מעריצים שרופים לא מוכיח שיש ביקוש למשחק של 70 מליון דולר, רק שיש עדר מעריצים מטורף שכולנו ידענו עליו גם הרבה לפני הקיקסטארטר הזה.

בלינג, לא אמרתי שסטיקס מסכים איתי אז נצחתי את היקום, רק שאני לא איזה עוף מוזר שחושב שהסצנת מטוס היא הכי מטורפת ששחקת. הרכבת הייתה מדהימה, אבל המטוס הרבה יותר. למה אני חושב ככה? כי הרכבת זה היה הישג טכני, שלב שזז, לא סטאטי. אבל המטוס, זה היה מדהים בגלל הסצנה עצמה. לא היה שם כלום מרשים טכנית, פשוט סצנת אקשן מיקום אחר. ובסופו של דבר, כל אחד ומה שמרשים אותו יותר. האמת שבאנצ'רטד 2 דווקא הסצנה עם הטנק שרודף אחריך הייתה לדעתי השיא של המשחק כך שאפילו על אנצ'רטד 2 אנחנו כנראה לא נסכים :)

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 18 יוני 2015, 23:42

לדעתי זה לגיטימי. זאת הצהרת כוונות ברורה מצד התורמים. ראה זאת הזמנה מוקדמת של גרסת אספנים מיוחדת, והיו תקדימים משונים יותר. יש מעריצים נלהבים (אני מניח שהם אמידים, לא רעבים ללחם, אז אל תחוס עליהם) שתורמים בנדיבות ובהתלהבות למשחק כי זה חלק מהעניין: להרגיש שאתה חלק מהפרויקט היוקרתי הזה.

יו סוזוקי כבר אמר שגם החברה שבבעלותו תשתתף במימון המשחק, נוסף על סוני שלמיטב ידיעתי אושר שהיא עוזרת במימונו גם כן, אף שסוזוקי סירב להתייחס לכך.

ואשר להוכחת הביקוש: אולי אתה צודק, אך אל תשכח שאלמלא לשנמו, על שני חלקיו, היו תנאים גרועים להצלחה, ייתכן מאוד שהקהל שלו היה רב הרבה יותר. אם שנמו 3 הצליח לשבור את השיא בקיקסטרטר, זה רומז לעצמת הביקוש, וההדים שההכרזה יצרה והדיבורים הרבים על כך, תורמים להייפ גם בקרב מי שלא שיחק בסדרה. כבר ראיתי גיימרים של הבינו על מה המהומה ופשוט ניגשו לקרוא וחזרו מתלהבים (המאמר שהבאתי בהודעה הקודמת פורסם על ידי גיימר כזה). אתמול שנמו היה משחק די אלמוני. היום פתאום כולם מכירים את השם.

לכן זאת הייתה הברקה מצד סוני, ולכן גם טענתך שאין לכך מקום במסיבת עיתונאים, אינה נכונה (יש לכך בכלל נוסחה? גם זה עשה את המסיבה לכל כך מפתיעה). זה בדיוק המקום ליצור את ההד, האימפקט, הכי גדול. זה המקום להכריז על קיקסטרטר כזה, ואני חושב שכל תגובות המתועדות של הגיימרים ושל הכתבים רק מוכיחים זאת.

בכל אופן, מסיבת העיתונאים שלה הייתה תצוגת תכלית מבריקה.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2015, 23:53

ברור שהמשחק שבר שיא בקיקסטארטר, מול יותר ממליון אנשים בשידור חיי אמרו "רוצו לתרום לשאנמו", אין לזה תקדים. במקום לשמוע לאט לאט בחדשות וכל מני שיתופים בטוויטר, מליון+ אנשים ראו ביחד פרסומת לקיקסטארטר :)

בכל מקרה, סוזוקי אמר שיהיה למשחק תקציב דומה מאוד לקודמים, כלומר כמה עשרות מליונים. הקיקסטארטר הרגיש לי כמו תרגיל יחצני, אבל וואללה אני האחרון שיהרוס את ההתרגשות למעריצים של שאנמו :)

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 19 יוני 2015, 00:22

אני אוסיף: תרגיל יחצני מבריק. יחצנות אינה מילה גסה והיא עשתה את העבודה. אבוי לסוני, או לכל חברה אחרת, אם אינה משכילה לעשות זאת. כל בעל עסק או חברה צריך להיות קצת יצירתי ומבריק כדי למשוך תשומת לב, לא לעשות זאת בצורה שגרתית ולא בולטת, לכן אינני מבין לפשר הביקורת :)

לגיטימי יותר להציע קונסולה בחינם לכל העיתונאים, כפי שמייקרוסופט נקטה? והייתה ביקורת על כך, היא נחשדה במתן שוחד. והאם לזה היה תקדים לפני כן? זכותה. כל חברה רשאית לחשוב מחוץ לקופסה.
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 20 יוני 2015, 04:35, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2015, 09:57

DrKeo כתב:בלינג, לא אמרתי שסטיקס מסכים איתי אז נצחתי את היקום, רק שאני לא איזה עוף מוזר שחושב שהסצנת מטוס היא הכי מטורפת ששחקת. הרכבת הייתה מדהימה, אבל המטוס הרבה יותר. למה אני חושב ככה? כי הרכבת זה היה הישג טכני, שלב שזז, לא סטאטי. אבל המטוס, זה היה מדהים בגלל הסצנה עצמה. לא היה שם כלום מרשים טכנית, פשוט סצנת אקשן מיקום אחר. ובסופו של דבר, כל אחד ומה שמרשים אותו יותר. האמת שבאנצ'רטד 2 דווקא הסצנה עם הטנק שרודף אחריך הייתה לדעתי השיא של המשחק כך שאפילו על אנצ'רטד 2 אנחנו כנראה לא נסכים :)

לא אמרתי שאתה עוף מוזר, אמרתי שאתה עף עליה יותר מדי שאתה חושב שאנצ'רטד 4 לא יצליח להביס אותה, הרי ראית שהם הציגו לך דמו בסקייל ענק אז זה ברור שיש להם את הכלים עם המנוע לעבור אותה ולפי תגובות העיתונאים הם אכן עשו את זה בגדול.
ואני כמובן לא נכנס לויכוח טכני כי אז גם אם דרייק מאנצ'רטד 3 בוהה בתקרה זה כנראה יותר מתקדם טכנית מסט-פיס באנצ'רטד 2 :P
ואני דווקא התווכחתי בעד הבניין המתפורר בדיון על המטוס, וגם הוא מציע שלב שזז ולא סטאטי מרגע שהמסוק יורה עליו טיל, ויש לו גם בילד אפ ארוך וטוב יותר עם כל הקרב בחוץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2015, 17:02

אני בטוח שאם הם יחשבו על סצנה מגניבה באותה מידה, היא תצא פי 100 יותר טוב. על זה אין לי ספק :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2015, 15:13

אוי לא גרילה אומרים שהם עוד יחזרו לקילזון. למה? מה המניע לחזור לצואה הזאת כשהם הוכיחו שהם יכולים להיות כל כך הרבה יותר מוכשרים מחוץ לפרנצ׳ייז הנוראי הזה.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 20 יוני 2015, 16:00

DrKeo כתב:אוי לא גרילה אומרים שהם עוד יחזרו לקילזון. למה? מה המניע לחזור לצואה הזאת כשהם הוכיחו שהם יכולים להיות כל כך הרבה יותר מוכשרים מחוץ לפרנצ׳ייז הנוראי הזה.

אני חושב שהם צריכים לתת למפתחת של קילזון לויטה את הסדרה. מרסנרי היה פי כמה מהנה יותר משאדו פול. אבל אני לא חושב שזה דבר רע לחזור לקיילזון,פשוט צריך להחליט לאיזה כיוון רוצים לקחת אותו כי שאדו פול ניסה להיות חצי קול אוף דיוטי וחצי דיסהונרד...לא ממש דבר שהצליח להם..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 יוני 2015, 16:06

DrKeo כתב:אוי לא גרילה אומרים שהם עוד יחזרו לקילזון. למה? מה המניע לחזור לצואה הזאת כשהם הוכיחו שהם יכולים להיות כל כך הרבה יותר מוכשרים מחוץ לפרנצ׳ייז הנוראי הזה.

איפה הם אמרו את זה? :(
אגב כבר כתבתי פה שאנשים מ CDP ואובסידן עובדים ביחד על הוריזון, גרילה התרחבה מאז ונשמע גם שנוסף שם אשכרה כישרון למשחקים ולא רק למנועים גראפיים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יוני 2015, 16:17

הורייזן דווקא נראה משחק מוצלח מאוד, לפחות לפי המעט שראינו ממנו. כל הרעיון נראה מעניין ואני חושב שנוכל לקבל הפעם משחק טוב.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 יוני 2015, 17:41

YOSHIDA התייחס לדיווחים על כך שמארק סרני עוזר לסיים את TLG:
"The rumor is not true that Mark Cerny came in and is finishing the project," Yoshida says. "Mark is giving consultation on the project. He's been doing it for many of our projects. He's been working with many of our studios, especially technically, he knows the ins and outs of the PS4. He's giving lots of technical advice to The Last Guardian team. The team is primarily in the Japan Studio, but creative direction is done by Ueda-san and members of GenDesign. It's a new studio."

GenDesign is led by Jinji Horagai, who was the AI programmer for Ico's Yorda. "After Shadow of the Colossus, Ueda-san and Horagai-san became independent," Yoshida explains. "Also, some of the leads on the Shadow of the Colossus team became independent and set up a small indie studio. All of them are working with the Japan Studio to make The Last Guardian."

According to Yoshida, the game we play in 2016 is the realization of the Ueda's original vision for the project. "It's the same," Yoshida assures us. "Absolutely."

ייעוץ טכני בלבד, אין לו השפעה קריאטיבית, כל הצוות של TEAM ICO שם, חלק כקבלנים חיצוניים שפתחו חברות משלהם מאז.

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2015/06/19/sony-clarifies-mark-cerny-s-role-with-the-last-guardian.aspx

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 91 אורחים