נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Kazz » 19 אפריל 2021, 20:17

'הבכיינים באינטרנט' שוב גרמו לחברה לסגת מהחלטה מטומטת. אבל מה סוני המסכנים יעשו? איך הם יצליחו להמשיך לתמוך בקניית משחקים בפ3 וב-ויטה? בכמה נקודות מטהקריטיק זה הולך לעלות למשחקים הפנימיים של סוני?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2021, 20:24

יש בכייני אינטרנט ויש תלונות צרכנים מוצדקות. למחוק את כל ההסטוריה של פלייסטיישן ואם יש לך בעיה בקונסולה הולכת לך לעזאזל כל הספריה מ-2013 ולאחור זה צעד מגוחך שטוב מאוד שסוני הפכה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 אפריל 2021, 20:43

זה היה מוצדק לחלוטין,ואני שמח שסוני חזרה בה,מקווה שזה מעיד על שינוי מגמה בתקשורת שלה מול הקהל שלה בהמשך.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אפריל 2021, 21:13

כשזה לא מתאים לך זו בכיינות. כמו שהמחאה בזמנו על ה XB1 הייתה בכיינות ולא תלונה מוצדקת. כמו שהמחאה על ההזנחה של גרסת המחשב של nier automata היא בכיינות ולא תלונה מוצדקת.

אז שוב אנחנו רואים שלמרות מחשבתם של מרבית אנשי פורום זה, להשמיע את קולך זה טוב, זה נחוץ וזה משפיע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2021, 22:01

Kazz כתב:כשזה לא מתאים לך זו בכיינות. כמו שהמחאה בזמנו על ה XB1 הייתה בכיינות ולא תלונה מוצדקת. כמו שהמחאה על ההזנחה של גרסת המחשב של nier automata היא בכיינות ולא תלונה מוצדקת.

אז שוב אנחנו רואים שלמרות מחשבתם של מרבית אנשי פורום זה, להשמיע את קולך זה טוב, זה נחוץ וזה משפיע.

בבל"ת כמובן, הרי רוב האנשים פה בפורום הסכימו שההחלטה של סוני הייתה בזיון. לא כל דרישה של הקהל היא בכי של 3 טרולים בפורומים, יש קונטקסט, כל מקרה לגופו.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אפריל 2021, 22:27

ובמקרה של ה DRM של XB1 שהייתה תלונה מוצדקת אמרת שזה בכיינות. ובמחאה המוצדקת על GTA V אמרת שזה בכיינות ו review-bombing במובן הרע של המונח וכך הלאה.

יש רשימה ארוכה של מקרים שאנשי פורום זה הציעו לקהל הרחב לנשוך את השפתיים ולספוג את מה שזה לא יהיה. ופעם אחר פעם האנשים השמיעו את קולם והביאו לשינוי חיובי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 אפריל 2021, 23:14

אני אוהב את ההכללה של "אנשי פורום זה" כאילו מישהו אי פעם הסכים פה עם מישהו אחר...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אפריל 2021, 00:13

התלונה הבכיינית שלך ושל אוסף אנשים שאפילו לא תכננו לקנות את ה-X1 בכל מני פורומי טרולים באינטרנט החזיקו מאחור את התעשיה. תלונה על משהו שיש בפאקינג סטים אהובתך, כי זה נדרש לעתיד הדיגיטלי שהגענו אליו מאחור מדי בקונסולות בדיוק בגלל הבכי הטפשי הזה. ולא, זאת לא הייתה תלונה מוצדקת, אולי לדעתך היא הייתה מוצדקת ועכשיו אתה יכול להנות מה-X1 שלך כש... אה רגע, אין לך X1, רק בכית ובכית ובכית על קונסולה שלא התכוונת אפילו לקנות, בדיוק כמו כל אותם טרולים.

האמת שאני אפילו לא יודע על מה אתה מדבר עם GTAV או review bombing ואני לא יודע מי פה הסכים עם זה ומי לא. אין פה עניין של "לנשוך שפתיים" כאילו הדיעה שלך שהיא לרוב קיצונית בדיפולט צודקת ואנחנו נושכים שפתיים. אני בעד לוטבוקס ב-OW כי זה מטיב איתי כשחקן שלא קונה אותן, אתה נגד ואתה אפילו לא משחק OW כשלי יש אלפי שעות במשחק. וכך זה בכל אחד ואחד מהנושאים האלה, זה לא היה "קאז רוצה להציל אותנו ואנחנו נושכים שפתיים", זה היה "קאז מתלונן על משחק או חומרה שהוא בחיים לא יקנה אבל הוא ממש אוהב להתלונן" בזמן שלנו היו דיעות מגוונות בנושאים מגוונים. אתה היחיד פה שחיי באיזה אבסולוט אידיאולוגי, בעיקר על משחקים וחומרות שלא תוציא עליהם שקל כך או כך.

הבכינות לא מיוחסת לתלונה של צרכן על בעיה שיש לו במוצר. הבכיינות מיוחסת לתלונות אובססיביות על כל דבר בתעשיה, לא משנה כמה קטן ולא משנה אם הוא עוזר לצרכן או לא. תלונה למען תלונה. ובתוך כל התלונות האלה יש דברים כאלה מוצדקות, יש כאלה שהן לא מוצדקות ויש כאלה שהן עניין של העדפה. זה מנעד מאוד רחב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2021, 13:14

הנה לאסקין, יש לי את HZD מותקן על הפלייסטיישן. עשינו את זה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 אפריל 2021, 18:14

אז...נראה שהתשובה של סוני לגיימפאס היא לא בדיוק מה שחשבנו:
https://www.videogameschronicle.com/news/sony-looks-set-to-announce-playstation-plus-video-pass/
שירות וידאו למנויי פס פלוס..TV TV TV מישהו?
אם כבר לצרף תוכן שהוא לא גיימינג,סוני היא מעצמת אנימה,היא מחזיקה ב-Funimation וב-Crunchyroll,שני שירותי הסטרימינג ממוקדי אנימה הכי גדולים בעולם,היא בכיף יכלה להציע מנוי עבורם או משהו,אבל שוב,זה ממש לא מה שאנשים קיוו לו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אפריל 2021, 19:46

סוני תביא מענה ראוי יותר לענן לפני שהם יביאו משהו שמזכיר גיימפאס, קודם יחכו לראות אם ומתי זה יהיה רווחי למיקרוסופט

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אפריל 2021, 20:22

לפי פלייסטיישן פורטוגל או משהו כזה, ריטרנל רץ ב4k/60 עם RT.
אני לא יודע אם אפשר לסמוך על זה אבל אם ן אז ממש מגניב ואני ממש מקווה שיהיה מצב של 120 פריימים בלי RT ובטח ב-1440p או משהו. זה נראה לי משחק שממש יכול להרוויח מזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2021, 20:37

ככל שעובר הזמן הדור הזה מרגיש כמו גרסה מעודנת יותר אבל הפוכה של 2013. מיקרוסופט טובה עם גיימרים, סוני עושה בעיות, מיקרוסופט עושה משהו בסגנון "ככה מחליפים משחק עם חבר" של סוני ב-2013 עם הsmart delivery כשסוני בבלגן טוטאלי בנושא, מיקרוסופט הם "משחקים משחקים משחקים" וסוני הם.. טלביזיה? שוב טלביזיה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אפריל 2021, 20:59

טוב, סוני עדיין חברה של סרטים וסדרות, ויש להם את העסקה עם נטפליקס עכשיו, פשוט היו שמועות שזה יהיה קשור לגיימינג וזה לא היה נכון. בכל אופן מה שזה לא יהיה יהיה חינמי עבור מנויי פלוס בשנה הראשונה, אז מקווה שיהיה תוכן שמעניין אותי, כמו האנימה שפייג׳ ציין.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 אפריל 2021, 21:27

DrKeo כתב:התלונה הבכיינית שלך ושל אוסף אנשים שאפילו לא תכננו לקנות את ה-X1 בכל מני פורומי טרולים באינטרנט החזיקו מאחור את התעשיה. תלונה על משהו שיש בפאקינג סטים אהובתך, כי זה נדרש לעתיד הדיגיטלי שהגענו אליו מאחור מדי בקונסולות בדיוק בגלל הבכי הטפשי הזה.

אחרי כל השנים האלה ואתה עדיין לא מבין את ההבדל בין ה DRM שמיקרוסופט רצו לעשות עם ה XB1 ובין כל השאר. אין לי כבר מה להגיד. העובדה היא שדור אחרי אף חברה לא חושבת לחייב חיבור רשת רציף כדי לגשת למשחק מקומי. ובמקרים שיש דרישה כזו החברה ממשיכה לקבל ביקורות. כמו גרסת המחשב של קראש 4.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2021, 23:22

Kazz כתב:
DrKeo כתב:התלונה הבכיינית שלך ושל אוסף אנשים שאפילו לא תכננו לקנות את ה-X1 בכל מני פורומי טרולים באינטרנט החזיקו מאחור את התעשיה. תלונה על משהו שיש בפאקינג סטים אהובתך, כי זה נדרש לעתיד הדיגיטלי שהגענו אליו מאחור מדי בקונסולות בדיוק בגלל הבכי הטפשי הזה.

אחרי כל השנים האלה ואתה עדיין לא מבין את ההבדל בין ה DRM שמיקרוסופט רצו לעשות עם ה XB1 ובין כל השאר. אין לי כבר מה להגיד. העובדה היא שדור אחרי אף חברה לא חושבת לחייב חיבור רשת רציף כדי לגשת למשחק מקומי. ובמקרים שיש דרישה כזו החברה ממשיכה לקבל ביקורות. כמו גרסת המחשב של קראש 4.

המערכת של ה-X1 לא הייתה always online, היא הייתה מערכת שדורשת לעשות touch base עם השרתים שלהם כל X זמן. אם אני זוכר נכון זה היה אחרי 24 שעות שאתה אופליין ואם זה מעט מדי זמן אז אני בטוח שלאורך הדור מיקרוסופט היו משחקים טווח הזמנים. אבל אתה לא התלוננת על זה שהמגבלה היא ליממה, שהתלוננת על הקונספט במכשיר שלא התכוונת אפילו לקנות. 99.9999999% מהמשתמשים אפילו לא היו שמים לב שזה קיים. הרי יש עוד אפליקציה שעושה את זה, קוראים לה סטים. אולי סטים לא עושה את זה כל 24 שעות, אבל היא עדין עושה את זה. החנות הדיגיטלית היחידה שלא עושה את זה היא GOG. שמת פעם לב שסטים גם עושים את זה? אני משער שלא, כי למי אין גישה ארעית לאינטרנט פעם בכמה ימים?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2021, 12:11

מבקרים קבלו אתמול קוד לריטרנל. הם לא ממש מבקרים אותו עדין, כנראה יש אמברגו באויר כרגע, אבל ממה שראיתי בטוויטר נראה שהם נהנים, שהמשחק הוא סוג של Shoot em' up קלאסי כמו R-TYPE, כלומר משחק bullet hell, שהומר לשוטר גוף שלישי מאחורי הכתף. והפרט המעניין האחרון הוא שהם אומרים שהשימוש בטריגרים הוא מדהים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 אפריל 2021, 13:46

DrKeo כתב:
Kazz כתב:

המערכת של ה-X1 לא הייתה always online, היא הייתה מערכת שדורשת לעשות touch base עם השרתים שלהם כל X זמן. אם אני זוכר נכון זה היה אחרי 24 שעות שאתה אופליין ואם זה מעט מדי זמן אז אני בטוח שלאורך הדור מיקרוסופט היו משחקים טווח הזמנים. אבל אתה לא התלוננת על זה שהמגבלה היא ליממה, שהתלוננת על הקונספט במכשיר שלא התכוונת אפילו לקנות. 99.9999999% מהמשתמשים אפילו לא היו שמים לב שזה קיים. הרי יש עוד אפליקציה שעושה את זה, קוראים לה סטים. אולי סטים לא עושה את זה כל 24 שעות, אבל היא עדין עושה את זה. החנות הדיגיטלית היחידה שלא עושה את זה היא GOG. שמת פעם לב שסטים גם עושים את זה? אני משער שלא, כי למי אין גישה ארעית לאינטרנט פעם בכמה ימים?

ההבדל המאוד גדול זה שבסטים נמכרים משחקים
רק דרך הרשת ,אומנם פעם היו אולי עדין יש משחקים שנמכרים בדיסק
אבל הדיסק הוא רק לקבצים ,עדין יש חיבור לסטים להפעיל את המשחק

Ms וגם סוני לצורך העניין ,עדין לא עברו לרק דיגיטל
עדין אפשר לקנות משחק פיזי ולשחק בלי חיבור לאינטרנט
אומנם אנחנו בדרך לרק דיגיטל ,יש את הps5 רק דיגיטלית
יש את הסדרה s
מין הסתם בעתיד בטח ניראה מודל סדרה x רק דיגיטלי

המעבר הזה יום אחד יושלם ,שמשחקים יהיו חלקם בקניה דיגיטלית
חלקם בהזרמה ,ולא ימכרו עותקים פיזים במיינסטרים
אבל אנחנו עדין לא שם
שרות דוגמת גיים פאס מאוד מעודד מעבר לרק דיגיטל
אפילו אני בקושי קונה פיזי יותר
אבל המעבר עדין לא הושלם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2021, 14:14

משחקים שמחוברים לסטים דורשים את זה, לא משנה אם קנית אותם על דיסק או אונליין.

ובנושא אחר, קניתי את ריטרנל. הרשמים נשמעים ממש מעניינים ואני אוהב את כל המשחקים של housemarque אז יאללה, זרמתי. אגב, כמעט הזוי לשלם 70$ על משחק שלהם, WTF סוני, באמת WTF.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 אפריל 2021, 14:37

מה יוצא לך מההזמנה המוקדמת שלא שווה לחכות לביקורות? הרשמים או הם מצויינים אבל בא נראה אם אין איזה משהו ממש מעפן שעוד לא מספרים לנו :) אם יש בונוסים מיוחדים אז אולי אבין אבל...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2021, 14:44

לא יודע למה אבל לא ממש בא לי לראות ממנו שום דבר. מהרגע שסוני הציגו את הטריילר שרואים בו את הבית, סגרתי אותו באמצע החלטתי שאני לא רוצה לראות מהמשחק הזה כלום. אני יודע שהגיימפליי יהיה מעולה וכבר ראיתי בבקרובים שהמשחק מיוחד בטרוף אז לא ממש בא לי לצלול לביקורות וכו'. וכן, גם אם הוא יקבל 75 עדין הייתי קונה אותו. כלומר, יכול להיות שהוא יקבל ממוצע 40, אבל זה לא נשמע כך מכל האנשים שדברו עליו עד עכשיו. מי יודע, אולי יצאתי חומוס :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 22 אפריל 2021, 17:36

סוף סוף קצת מולטי:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2021, 18:04

BiA כתב:סוף סוף קצת מולטי:

נכנסתי לאתר של החברה וחלצתי מה-HTML שלהם את כל התמונות רזולוציה גבוהה. מן הסתם זה לבאנרים וכו' אז אין לי מושג אם זה ART, זמן אמיתי או סתם תציורי אוירה, אבל הנה:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2021, 18:35

ג'ון נשמע חיובי.

אני משער שזה בגלל שהוא בעיקר משחק משחקי רטרו וריטרנל הוא לגמרי R-TYPE בשוטר גוף שלישי.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 22 אפריל 2021, 18:38

DrKeo כתב:
BiA כתב:סוף סוף קצת מולטי:

נכנסתי לאתר של החברה וחלצתי מה-HTML שלהם את כל התמונות רזולוציה גבוהה. מן הסתם זה לבאנרים וכו' אז אין לי מושג אם זה ART, זמן אמיתי או סתם תציורי אוירה, אבל הנה:

רק שיהיה שוטר :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 99 אורחים