Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: Xbox One | כל פיסת מידע על הקונסולה

הודעהעל ידי Klayman » 22 יוני 2013, 01:14

רונן כתב:קליימן, כן, אני מזלזל ביומרניים שמזלזלים באחרים. זה ה"חטא" היחיד שלי.

ספגתי מספיק שקרים לגביי. מותר גם לעקוץ ולהביע את עצמי.

אוהו כמה שאתה עוקץ.. על ימין ועל שמאל.. וגם מלטף אחרים, על ימין ועל שמאל. הכל מבוסס אג'נדה. אז אל תיתמם ותפנה אצבע מאשימה החוצה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 21 יוני 2013, 17:19

אני חושב שדיברתי בעברית פשוטה. טענתי שאני לא עוקץ? למעשה, גוננתי על זכותי לעקוץ.

אני מסיים את הויכוח על זה אתך כאן כי זה לא המקום ואתה אפילו לא קולט את דבריי. אם אתה רוצה להמשיך לבקר אותי עשה זאת לפי ההקשר. כשאחזיק בדעה כל כך לא הגיונית ואגיד שכולם מטומטמים כי לא רואים את מה שאני רואה, אז תשווה אותי לאלה שאני מבקר.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 יוני 2013, 18:35

ההיילו שהוצג לXB1 הוא היילו 'לגיטימי'. ומדובר עכשיו בסאגה ולא בטרילוגיה. היילו4 הוגדר כמשחק הראשון בטרילוגיית הריקליימר אבל כעת מדובר ב'סאגה'. מעניין אם זו דרך אחת להגיד שנראה משחקי היילו יוצאים בקצב מהיר יותר.
http://www.gamespot.com/news/microsoft- ... te-6410554

25 דקות משחקיות מדד רייזינג 3:
http://www.youtube.com/watch?v=vlhsWb40Tb0

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 יוני 2013, 19:12

Death_119 כתב:אני לא מבין למה אתה בכלל טורח לדבר איתו, הוא פשוט טיפש. תראה איך הוא מגיב לציטוטים שאנשים מביאים -"לא, זה לא נכון כי אני החלטתי". פשוט תתעלמו ממנו והוא יעלם.

בהמשך למה שKazz אמר, יצא המרצע מהשק. כמו שכתבו פה קודמים זה היה too good to be true. ואכן פתח לא נורמאלי למיטוט התעשייה הזאת. הגרסה שלהם לשירות הPSN + שנותן לך לשחק במשחקים חדשים למשך שעה (אם זה עדיין קיים) נשמע הרבה יותר הגיוני.

שקר שלישי שלך עליי, בתקופה מאוד קצרה. מה לא בסדר איתך? קרה לך משהו?
לא אמרתי שזה לא נכון, כי החלטתי. פתחתי את ההודעה ב"אם זה נכון, אז זה באמת לא שווה את הDRM".
אחרי זה אמרתי שזה לא נראה לי אמין, כי זה הרבה יותר מדי שונה ממה שמייקרוסופט אמרו מפורשות.

תפסיק להכניס לי מילים לפה. זו חוצפה ממדרגה ראשונה. אני בהחלט מבין שאין לך את היכולת להתייחס לטענות שלי באופן הגיוני ושקול. אני לא מבין מתי הפכת לכל כך ילדותי, שחוסר היכולת הזה שלך גורם לך להתנהג בגסות רוח ולשקר באופן גס פעם אחר פעם, בלי לחשוב בכלל על מה שאתה אומר.
אתה צריך להתבייש בעצמך. אני לא יודע מה גרם להדרדרות החדה הזאת בהתנהגות שלך, אבל תפסיק לשקר בצורה מכוערת עליי. תנשום עמוק. תקלוט לרגע כמה ההתנהגות שלך חצופה וחסרת כל בסיס ותתחיל להתנהג כמו אדם בוגר ולא כמו ילד קטן.

דין אולי גס רוח, פאנבוי ובעל יכולת אפסית לנהל דיון בלי לרדת לפסים אישיים, אבל לפחות הוא משקר רק על מה שתאגידי ענק שהוא לא אוהב אומרים ולא על מה שמתשמשים אחרים אומרים.
השקרים הגסים שלך אפילו יותר גרועים מהספינים של רונן, או הדחלילים של קאז. בהרבה מקרים אחרים הם מוציאים משפטים מהקשרם, אבל לך אין את הכבוד אפילו לעשות את זה. אתה פשוט ממציא דברים שלא היו מעולם.
ברצינות - מה לא בסדר איתך? מה קרה פתאום?
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 יוני 2013, 20:58

אין יותר דחליל מלהגיד שהשיגור של הל2 ומדיניות פלטפורמת הXB1 חופפים לחלוטין, או אפילו ברובה.

בכל אופן, רוב אלו שהיו פרו-DRM והתעלפו מהפאמילי שייר פונים עכשיו לעקיצת משתמשים אחרים בפן האישי. הגיע הזמן שלפחות תודו בכך שכל ההנחות שהנחתם מאז חשיפת הקונסולה והDRM שלה היו שגויות ומבוססות על הרגשה והעדפה אישית בלבד; תודו שמהרתם לקפוץ ולהלל את הפאמילי שייר למרות שבמקרה הכי טוב המידע שקיבלנו על המערכת ע"י מיקרוסופט היה מינימלי ושזה לא הפריע לכם להתייחס לזה כאל מוצר מוגמר שבאמת היה פשוט כפי שמיקרוסופט בחרה לתאר אותו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 יוני 2013, 21:17

Kazz כתב:אין יותר דחליל מלהגיד שהשיגור של הל2 ומדיניות פלטפורמת הXB1 חופפים לחלוטין, או אפילו ברובה.

בכל אופן, רוב אלו שהיו פרו-DRM והתעלפו מהפאמילי שייר פונים עכשיו לעקיצת משתמשים אחרים בפן האישי. הגיע הזמן שלפחות תודו בכך שכל ההנחות שהנחתם מאז חשיפת הקונסולה והDRM שלה היו שגויות ומבוססות על הרגשה והעדפה אישית בלבד; תודו שמהרתם לקפוץ ולהלל את הפאמילי שייר למרות שבמקרה הכי טוב המידע שקיבלנו על המערכת ע"י מיקרוסופט היה מינימלי ושזה לא הפריע לכם להתייחס לזה כאל מוצר מוגמר שבאמת היה פשוט כפי שמיקרוסופט בחרה לתאר אותו.

I don't think it means what you think it means.

למה שנודה דבר כזה? בגלל שמועה לא מבוססת, חסרת מקורות אמיתיים, שלא פורסמה בשום אתר חדשות שמכבד את עצמו?
לא... אנחנו לא מתייחסים לדברים כאלה ברצינות. לא אחרי שמייקרוסופט הבהירו בצורה יפה שהמצב מאוד שונה ובטח לא בהתבסס על המקורות (הלא קיימים) שהוצגו.
כנראה שמייקרוסופט לעולם לא תפרט מה היה אמור להיות, כי למה לה להזכיר בכלל את כל אסון הPR הזה?
לעולם לא נדע בוודאות. שמועות לא מבוססות באופן גס הן לא מקור שהסתמכנו עליו עד עכשיו ולמרות שאתה חוזר ועושה את זה (ומגלה שהמקורות שלך טועים ברוב המקרים ואז מתעלם מזה), אין לנו סיבה לקחת את זה ברצינות.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 יוני 2013, 21:56

ושוב אתה מפגין את מנהגך לא לקרוא הודעות שאתה מגיב אליהן. אם תעלעל בעמוד הקודם תמצא לינק מאתר חדשות שמכבד את עצמו ומציין אותו דבר ממקור עצמאי משלהם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 יוני 2013, 22:14

Kazz כתב:ושוב אתה מפגין את מנהגך לא לקרוא הודעות שאתה מגיב אליהן. אם תעלעל בעמוד הקודם תמצא לינק מאתר חדשות שמכבד את עצמו ומציין אותו דבר ממקור עצמאי משלהם.

בוודאי שקראתי.
לא הבאת שום אתר שמכבד את עצמו, שהציג את השמועה הזאת (ואת כמו the verge שנותן את אותם המקורות הרעועים שאתה הבאת ושמאמינים להם בניאוגאף, הוא לא אתר שמכבד את עצמו).
בנוסף, אף אתר שהציג את זה, לא הציג לשמועה הזאת מקורות אמיתיים או מהימנים.

כשיציגו, אז כמובן שאומר שמייקרוסופט שיקרו לכולם ושכל המערכת שלהם היתה מבוססת על מעט מאוד יתרונות, לצד החסרונות, כי הם לא נתנו תחליף ראוי ליכולת לשתף את המשחקים (מה שהם הציגו, דווקא היה תחליף עליון בכל קנה מידה, על איך שאנחנו משתפים משחקים היום).
עד אז, אתה מוזמן להתייחס לזה כאמת טהורה, כמו שאתה עושה עם כל שמועה שמתאימה למסע ההכפשות הנוכחי שלך.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 יוני 2013, 23:24

אפשר לתת באן לשחר כבר? אני יודע שלהיות מטומטם זה לא עבירה על החוק אבל כמה אפשר לסבול טמטום שכזה? כאשר משתמש בולם ומפריע לשיח צריך לעשות צעדים. הדוגמה האחרונה: אתר חדשות ידוע מדווח על ההגבלה של הפאמילי שייר ע"י מקור עצמאי שלו. שחר מתעלם מכך בצורה הפגנתית ומחליט על דעת עצמו התלושה שהמציאות לא התרחשה.

--
שמועה חדשה: הXB1 כבר לא דורשת מהקינקט להיות מחוברת.
http://www.neogaf.com/forum/showthread. ... st65397351

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 יוני 2013, 23:39

Kazz כתב:אין יותר דחליל מלהגיד שהשיגור של הל2 ומדיניות פלטפורמת הXB1 חופפים לחלוטין, או אפילו ברובה.

קאז צא מהסרט.. מי אלה ה"רוב הזה"? ומזה העקיצה הזאת "התעלפו"? מי התעלף? כן אמרנו שזה "מלהיב", "קילר אפ" ו"מהפכה", אמרנו אם זה לא המצב אז זה לא המצב וזה ידרוש מחשבה מחדש על הDRM (כנראה כמעט לחלוטין שלילית). באמת, מה אתה רוצה?

אני כן חושב שזה מהימן, מה שהבאתי נראה לי לגיטימי. אין ספק שזה על הפנים אם ככה וכל מה שבאמת נותר הם משחקים שאני קונה בדיסק ולא מצריכים ממני להכניס את הדיסק והתקווה שאם כל דיסק הוא בעצם קוד אז היה נפתח סחר של קודים שהיה מוריד עוד יותר מהר את המחירים. בשביל זה הDRM ממש לא שווה לי את זה ובטח שלא הייתי רוכש את הקונסולה בהשקה וכנראה שגם בהמשך לא הייתי מוצא את עצמי עם אקס בוקס כמכונת המשחקים העיקרית שלי.

באמת צא מהסרט.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 יוני 2013, 23:54

"אז צא מהסרט.. מי אלה ה"רוב הזה"? ומזה העקיצה הזאת "התעלפו"? מי התעלף? כן אמרנו שזה "מלהיב", "קילר אפ" ו"מהפכה"" - אממ..זה בדיוק מה שנקרא 'להתעלף'. אתה יודע שהשתמשתי במילה figuratively ולא באמת התכוונתי שאיבדתם את ההכרה כן?
"אמרנו אם זה לא המצב אז זה לא המצב" - אבל זו בדיוק הנקודה. אמרתם שזה מהכפה וקילר-אפ על בסיס שום דבר קונקרטי וכל פעם הזכרתם את הפיצ'ר כקונטרה להגבלות כאילו זה חקוק בסלע. בניתם מגדלים באוויר.

סמל אישי של המשתמש
4shachar
Minion

הודעהעל ידי 4shachar » 22 יוני 2013, 00:07

http://kotaku.com/rumor-about-xbox-one-family-sharings-downsides-has-fla-534484570
UPDATE: Spare yourself the tedium of reading any more of the words written here. Just read these Tweets and consider the Pastebin rumor demolished by these two top Xbox execs.

Matt MacDonald @lx_KillFace_xl

@aarongreenberg So, if 1 hour time limit isn't true, what was Family Sharing then? Was it as awesome as people imagined it to be?

Aaron Greenberg @aarongreenberg

@lx_KillFace_xl There was no time limit, it was as we described. Team still investing in more digital features over time.
8:08 PM - 21 Jun 2013

Haris @EvilFiek

@notwen would the original family share have had only offered time-limited access to games for family members?

Marc Whitten @notwen

@EvilFiek No, that would be silly. Don't believe everything you read online!
5:57 PM - 21 Jun 2013
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 יוני 2013, 00:17

Kazz כתב:אפשר לתת באן לשחר כבר? אני יודע שלהיות מטומטם זה לא עבירה על החוק אבל כמה אפשר לסבול טמטום שכזה? כאשר משתמש בולם ומפריע לשיח צריך לעשות צעדים. הדוגמה האחרונה: אתר חדשות ידוע מדווח על ההגבלה של הפאמילי שייר ע"י מקור עצמאי שלו. שחר מתעלם מכך בצורה הפגנתית ומחליט על דעת עצמו התלושה שהמציאות לא התרחשה.

--
שמועה חדשה: הXB1 כבר לא דורשת מהקינקט להיות מחוברת.
http://www.neogaf.com/forum/showthread. ... st65397351

אם בטמטום, אתה מתכוון "צודק לחלוטין בנושא הזה", אז אני לא חושב שמגיע על זה באן.
טעיתי בדבר אחד, כמובן - מייקרוסופט דווקא כן התייחסו לזה. אני שמח לשמוע שהם עוד עובדים על הפיטצ'ר הזה, בהקשר של רכישות דיגיטליות. זה יכול להיות אחלה תוספת שתעודד את המעבר לדיגיטלי. אני מקווה לראות את סוני (ואני מניח שנראה גם את סטים) מוסיפים שירות דומה.

כמו שאתה רואה, אתה טעית. אני צדקתי. לא היה שום "מצב דמו". לא חשבו על שום "מגבלה של 15-49 דקות".
זה היה כמו שהם תיארו את זה וכמו שאנחנו חשבנו שיהיה נורא מגניב.

אז אם כבר מישהו "בולם ומפריע לשיח", זה כנראה אתה, שמפיץ שמועות לא מבוססות ומשתדל מאוד להפיץ אף ורק שמועות שמתאימות לוונדטה האישית שלך נגד "תאגיד-ענק-רוע-טהור-X".
הדבר היחיד שאני "בלמתי והפרעתי" לו, זה הניסיון שלך ליצור סיפור שקרי לגבי זה שכל מה שמייקרוסופט עושה, עשתה ותעשה עד נצח נצחים, הוא רוע טהור ויש להעניש כל אחד ואחד מעובדיה על כך.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 יוני 2013, 00:44

כן, כי לסמוך על תגובות PR של מיקרוסופט בטוויטר זה בדיוק המתכון לדעת את כל האמת! כאילו כל החודש הזה לא קרה..

שאל את עצמך, אם הפאמילי שיירינג היה ללא שום הגבלות דרמטיות אז למה לעזאזל מיקרוסופט לא צעקו את זה כדי לגרום לכולם לדעת? למה האתר שלהם לא מפרט שום דבר על איך התוכנית הזו מבוצעת? למה נציגי מיקרוסופט מדברים בצורה עקיפה ולא ברורה על השאלות בנושא? למה אין פאמילי שיירינג במדיניות החדשה למשחקים דיגיטליים?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 יוני 2013, 01:00

Kazz כתב:כן, כי לסמוך על תגובות PR של מיקרוסופט בטוויטר זה בדיוק המתכון לדעת את כל האמת! כאילו כל החודש הזה לא קרה..

שאל את עצמך, אם הפאמילי שיירינג היה ללא שום הגבלות דרמטיות אז למה לעזאזל מיקרוסופט לא צעקו את זה כדי לגרום לכולם לדעת? למה האתר שלהם לא מפרט שום דבר על איך התוכנית הזו מבוצעת? למה נציגי מיקרוסופט מדברים בצורה עקיפה ולא ברורה על השאלות בנושא? למה אין פאמילי שיירינג במדיניות החדשה למשחקים דיגיטליים?

אם בפמילי שיירינג יש את ההגבלות הלא הגיוניות שמפורטות בשמועות הלא מבוססות שהבאת, אז תשאל את עצמך:
- למה שהם בכלל ידברו על זה, אם זה לא קיים מלכתחילה?
- איזו סיבה יש להם לדבר על פיטצ'ר לא שימושי בעליל?
- למה שהם יחייבו מישהו לקנות משחק, בשביל שהוא יוכל לתת למישהו גישה לדמו של רבע שעה?
- למה שהם בכלל יגבילו את הגישה לדמואים, רק לקבוצה של 10 חברים, של מי שקנה את המשחק?
- למה שהם יגבילו את הגישה למשחק לשני אנשים לכל היותר, אם בכל מקרה מדובר בדמו של רבע שעה?

השמועה לא רק לא מבוססת על כלום. היא גם לא הגיונית בכלל. אפילו קוטאקו עלו על זה בקלות והתייחסו בחשדנות לשמועה המטומטמת הזאת.
כאשר מישהו במייקרוסופט אומר "אין לי מה לאמר בנושא יותר", אז באמת היינו חשדניים וניסינו להבין מה מסתתר מאחורי נוהל העמימות הזה.
כאשר מישהו במייקרוסופט אומר "מה?! מה פתאום. איזה טיפשי זה. אל תאמינו לכל מה שאתם קוראים באינטרנט", אז אין פה ממש שאלה של האם הוא יודע על מה הוא מדבר, או לא.

לא דיברת על זה שאנחנו אלו שבונים מגדלים באוויר? כי כרגע אתה ממשיך לדבר על שמועה שמלכתחילה לא היתה מבוססת והיתה נורא מטומטמת ולא הגיונית ועכשיו גם הוזמה ע"י גורמים רשמיים במייקרוסופט.
תמונה

Chwomp
Padawan

הודעהעל ידי Chwomp » 22 יוני 2013, 03:42

עד שיתבררו יותר פרטים (אם נדע אי פעם את האמת) תשובה לשאלות שלך:
- כי זה מה שסוני עשתה עם הפלוס שלה.

הסבר: אני לא בטוח איך עובד מנוי זהב ב-360, כי אין לי אחד ואשמח לדעת. אבל במנוי פלוס של סוני אפשר להוריד גרסאות דיגיטליות של משחקים מלאים, לשחק בהם שעה שלמה בגרסתם המלאה ואז להיות מופנים לחנות כדי לקנות.
אפשרויות שונות שהוכרזו לרשת של הוואן דמו לאלו של סוני. (למשל, משחקים בחינם למנויי זהב.) ייתכן שגם זה היה חלק מנסיון לדמות לשירות הפלוס.
-זה פיצ'ר שימושי למדי לאנשים שלא בטוחים אם הם רוצים לקנות דיגיטלית משחק חדש שיוצא.
- זה פיצ'ר שימושי גם לאנשים שמעוניינים לראות משחקים חדשים, אבל לא משלמים על מנוי שמאפשר הורדות דמואים.
- זה פיצ'ר שימושי לאנשים מהסוג הנ"ל שגם רוצים לשחק עם חברים שלהם במשחק חדש ולשכנע אותם לקנות.

בכל מקרה זה יכול להוביל לקניה דיגיטלית של המשחקים ע"י הלקוחות שנחשפים לשירות.

עכשיו, אשמח אם תוכל לענות על השאלה שלי:
- לו השירות היה עובד כפי שהובטח (שיתוף 10 משתתפים לבחירתך בכל המשחקים המלאים על החשבון שלך, למשחק לזמן בלתי-מוגבל), מה יוצא למייקרוסופט\מפיצים\מפתחים של משחק מכך שהם מוכרים רק לעשירית מהלקוחות שמעוניינים במשחק הזה ולכן מרוויחים בערך 10% מהרווח הצפוי?
קוד חבר 3DS:
2449-5207-9736

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 יוני 2013, 05:18

Chwomp כתב:עד שיתבררו יותר פרטים (אם נדע אי פעם את האמת) תשובה לשאלות שלך:
- כי זה מה שסוני עשתה עם הפלוס שלה.

הסבר: אני לא בטוח איך עובד מנוי זהב ב-360, כי אין לי אחד ואשמח לדעת. אבל במנוי פלוס של סוני אפשר להוריד גרסאות דיגיטליות של משחקים מלאים, לשחק בהם שעה שלמה בגרסתם המלאה ואז להיות מופנים לחנות כדי לקנות.
אפשרויות שונות שהוכרזו לרשת של הוואן דמו לאלו של סוני. (למשל, משחקים בחינם למנויי זהב.) ייתכן שגם זה היה חלק מנסיון לדמות לשירות הפלוס.
-זה פיצ'ר שימושי למדי לאנשים שלא בטוחים אם הם רוצים לקנות דיגיטלית משחק חדש שיוצא.
- זה פיצ'ר שימושי גם לאנשים שמעוניינים לראות משחקים חדשים, אבל לא משלמים על מנוי שמאפשר הורדות דמואים.
- זה פיצ'ר שימושי לאנשים מהסוג הנ"ל שגם רוצים לשחק עם חברים שלהם במשחק חדש ולשכנע אותם לקנות.

בכל מקרה זה יכול להוביל לקניה דיגיטלית של המשחקים ע"י הלקוחות שנחשפים לשירות.

עכשיו, אשמח אם תוכל לענות על השאלה שלי:
- לו השירות היה עובד כפי שהובטח (שיתוף 10 משתתפים לבחירתך בכל המשחקים המלאים על החשבון שלך, למשחק לזמן בלתי-מוגבל), מה יוצא למייקרוסופט\מפיצים\מפתחים של משחק מכך שהם מוכרים רק לעשירית מהלקוחות שמעוניינים במשחק הזה ולכן מרוויחים בערך 10% מהרווח הצפוי?

אתה מתאר מצב שונה מאוד, ממה שהשמועה השקרית תיארה.
בשמועה השקרית, הדמואים המוגבלים בזמן זמינים אך ורק לעשרת האנשים שאיתך ברשימת המשפחה. כלומר, אין לכל מי שרוצה לנסות משחק גישה לדמואים האלו. רק לאנשים שחברים שלהם בעלים של המשחק. זו לא רק מערכת אידיוטית, היא גם לא שימושית בעליל והיא הופכת לעוד יותר מפגרת, במשחקים שיש להם דמואים אמיתיים.
השמועה לא היתה הגיונית לפני שהיא הוזמה והיא לא הגיונית גם אחריה. הסיבה היחידה שאנשים האמינו לה, היא כי הם נורא רצו עוד סיבה לרדת על מייקרוסופט המרושעים.
דמואים זה אחלה לגמרי. יש אותם גם ב360 וגם בPS3. זה לא משהו חדש. לעומת זאת, להגביל את הגישה לדמואים אך ורק לאנשים שנמצאים באותה הקבוצה של אנשים שקנו את המשחק, זה טמטום.
הטמטום שלה, לא רוולנטי. היא לא נכונה ואין יותר וויכוח על זה.

מה יוצא למייקרוסופט והמפתחות? זה ברור. יותר אנשים יקנו משחקים.
אם אנשים ירצו לשחק ביחד אונליין של משחק מסוים, אז הם יצטרכו לקנות עוד משחק. אם אנשים ירצו לשחק במשחק שהם התחילו ודווקא באותה השניה הבעלים של המשחק משחק בו, הם יקנו את המשחק מתוך גחמה (בטח אם יהיו מבצעים).
זה שיש לך את האפשרות לשתף את המשחק עם הקבוצה הזאת, גם מעודד אותך לא למכור את המשחק חזרה (זה כבר לא יקרה, כי מייקרוסופט שינו את התוכנית שלהם והחליטו גם להתקע במקום) וזה אומר שאם מישהו רוצה לקנות את המשחק, יהיו פחות עותקים משומשים בשוק.
אם מישהו משחק באיזה משחק ישן בספריה שלי ומתאהב בכותר, אז הוא יקנה את המשחק הבא ולא יחכה שאני ארכוש אותו ואסיים איתו.

זו מערכת נהדרת גם לשחקנים וגם למפתחות. היא מאפשרת לחשוף יותר אנשים למשחקים חדשים, להגדיל את החשיפה של כותרים ולנצל באופן הרבה יותר משמעותי פרסום מפה לאוזן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 יוני 2013, 10:51

יש כתבה מאוד מעניינת בקוטאקו בקשר למה שנכתב בPASTEBIN (לא יודע בכלל מה זה... האתר? פורום?)

http://kotaku.com/rumor-about-xbox-one- ... -534484570

זה באמת נשמע אידיוטי ולא מובן. למה לעשות LIMIT לדמואים רק למעגל "משפחתי" ולמה לא לתת לכולם לשחק בדמו באותו זמן? זה כבר ממש מוזר ולא הגיוני.

יש שם הרבה דברים שלא מסתדרים שהכתב מביא כל מיני ציטוטים וראיונות.

ALAS... לעולם לא נדע.

נ.ב
משום מה לא שמתי לב לזה (קראתי את זה בקורא RSS) אבל יש בתחילת הכתבה UPDATE שסוגר את הגולל על הנושא עם תגובה מטוויטר של AARON GREENBERG וMARC WHITTEN. נאמר בבירור שזה לא נכון וTHATS SILLY.

Aaron Greenberg @aarongreenberg

@lx_KillFace_xl There was no time limit, it was as we described. Team still investing in more digital features over time.

Haris @EvilFiek

@notwen would the original family share have had only offered time-limited access to games for family members?

Marc Whitten @notwen

@EvilFiek No, that would be silly. Don't believe everything you read online!
נערך לאחרונה על ידי swiss-the-engine ב 22 יוני 2013, 11:10, נערך 2 פעמים בסך הכל.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 יוני 2013, 10:56

Kazz כתב:"אז צא מהסרט.. מי אלה ה"רוב הזה"? ומזה העקיצה הזאת "התעלפו"? מי התעלף? כן אמרנו שזה "מלהיב", "קילר אפ" ו"מהפכה"" - אממ..זה בדיוק מה שנקרא 'להתעלף'. אתה יודע שהשתמשתי במילה figuratively ולא באמת התכוונתי שאיבדתם את ההכרה כן?
"אמרנו אם זה לא המצב אז זה לא המצב" - אבל זו בדיוק הנקודה. אמרתם שזה מהכפה וקילר-אפ על בסיס שום דבר קונקרטי וכל פעם הזכרתם את הפיצ'ר כקונטרה להגבלות כאילו זה חקוק בסלע. בניתם מגדלים באוויר.

לא קאז... התעלפתם מגיע עם מידה עצומה של ציניות שאין לה מקום.
אף אחד לא בנה מגדלים. אתה יודע מה כן? יש אנשים שבחרו להסתכל על הפלוסים שכרגע יש בידינו ולתת למיק להינות מהספק. אתה לעומת זאת (ועוד כמישהו שלא קשור לכלום, לא תרכוש את הקונסולה וגם אם כן היא בטח תהיה פרוצה) נהנת לעשות ציד מכשפות ולהעלות אותם על המוקד. מי שלא בסקט כמוכך היה מחכה עד הבהרה ברורה לחלוטין, יודע מתי זה היה מגיע במקסימום? בשחרור הקונסולה, אם כל מה שחבריך לציד טענו היו מתבררים כנכונים אז מכירות הקונסולה למעט החודשיים הראשונים היו נופלים לרצפה ומיק היו משנים את העמדה שלהם.
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 יוני 2013, 11:27

מה לעזאזל? למה צריך לחכות שהקונסולה תשוחרר כדי שהם יפרטו את המערכת שלהם? אולי הם מעוניינים שנתבע אותם על הונאה ופרסום שגוי? לא. לא הייתה שום סיבה לתת למיקרוסופט להנות מהספק. אחרי ההגבלות שכן ידענו עליהם ואחרי שהם פשוט לא אמרו כלום לגבי הפאמילי שייר. האשמה היחידה היא מיקרוסופט. אם הפאמילי שייר היה טוב כמו שאנשים שתיארו אז הם היו מדברים על זה בכל הזדמנות, אבל הם לא.
--

"כאשר מישהו במייקרוסופט אומר "מה?! מה פתאום. איזה טיפשי זה. אל תאמינו לכל מה שאתם קוראים באינטרנט", אז אין פה ממש שאלה של האם הוא יודע על מה הוא מדבר, או לא." - גם הודעת טוויטר זה משהו שקראתי באינטרנט. להזכירך, אלה אותם אנשים שאמרו כמה ימים לפני שאין שום סיכוי שהם הולכים לשנות את המדיניות.

ולמה המערכת של הגבלת השעה טובה? תשאל את עצמך, לכמה משחקי AAA היה דמו לפני יציאת המשחק הדור הזה? יכלת לשחק בדמו של COD? בדמו של GTA? בדמו של RDR? בדמו של ביושוק? בדמו של גירס? בדמו של היילו? בדמו של מקס פיין 3? בדמו של סקיירים? אני יכול להמשיך..
המגמה הברורה אצל המפיצות הגדולות היא העלמת דמואים ולא לאפשר לשחקן לדגום בעצמו מהמשחק הסופי לפני יציאתו. אז כן, כשהמצב הוא כזה אני יכול לראות תועלת בעיני האנשים ובעיני מיקרוסופט והמפיצות בכך שחברים שלך יוכלו לשחק עד שעה במשחק שהם לא קנו ושבלעדי הפיצ'ר הזה הם לא הייתה להם דרך להתנסות בו מבלי לשלם עליו או לשחק אצל חבר. ואם הם אהבו את החלק שהם שיחקו הם יוכלו לקנות אותו ישר מהחנות הדיגיטלית וההתקדמות שלהם במשחק נשמרת.

כמו שהשמועה אומרת, היו דין ודברים בין מיקרוסופט והמפיצות כמה פעמים לאפשר לאותו שחקן לדגום את אותו משחק. יכול להיות שמפיצות קטנות יותר ומשחקים קטנים יותר היו מאפשרים לך לדגום יותר משעה או מאפשרים לך יותר דגימות של שעה כל אחת, כי הם משחקים בלי תקציב פרסום גדול, משחקים אלמוניים וזו הייתה דרך מצויינת להביא לכך ששחקנים ישחקו במשחק שלך וידברו עליו. EA למשל כנראה הייתה מסכימה רק לדגימה חד-פעמית של חצי שעה של באטלפילד4.

אז כן, מערכת שכזו בהחלט בעלת הגיון מסויים. אי אפשר להגיד שהיא חסרת שחר ולא מובנת. למרות שלפני שהשמועה הזו התפרסמה גם אני לא חשבתי שההגבלה תהיה מסוג שכזה..העלתי כאן אפשרות לפני שהשיירינג יהיה מוגבל למשחקים בני 3חודשים ומעלה. ככה שלא תוכל לשתף את החברים שלך במשחקים הכי חמים והכי חדשים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 יוני 2013, 11:43

טוב מר קאז גוורה לוחם חופש הגיימינג...

למה צריך לחכות שהקונסולה תשוחרר כדי שהם יפרטו את המערכת שלהם?

אם היית מעוניין אז היית כבר יודע שהסבירו ואתה מוזמן לקרוא את כל הראיונות שקובצו לנוחיותך בכתבה. אבל אתה רואה שחורות אז כמובן שהסיכוי של 1% בשבילך זה מאה אחוז.
אולי הם מעוניינים שנתבע אותם על הונאה ופרסום שגוי? לא

תגיד זה מעניין אותי אם יתבעו אותם לא? זה מעניין אותך? למה? ואתה בכלל לא היית ולא מתכנן לרכוש את הקונסולה! באמא שלי צריך להביא לך באן מהדיון הזה.
האשמה היחידה היא מיקרוסופט

עכשיו אתה קאז איינשטיין! באמת זה אמשתם! איזה חד אתה! אילו יכולות דדוקציה!
גם הודעת טוויטר זה משהו שקראתי באינטרנט.

אלוהים זה לא להאמין איזה JADED אתה... כן, מה שמישהו הביא לך בNEOGAF באופן אנונימי שווה ערך לשתי TOP EXECS של מיק'. בול אותו דבר. על שניהם ניתן לומר "אל תאמין למה שאתה קורא באינטרנט!".
לכמה משחקי AAA היה דמו לפני יציאת המשחק הדור הזה?

לא רק שאתה טועה במשחקים שאתה מזכיר כי אין לך פאקינג קונסולה ואתה לא באמת יודע! אבל אתה כזה חסר שכל (אתה לא, אתה פשוט בוחר לכבות את ההגיון של כשזה נוגע למשהו שאינו וולוו) שאתה מתאר לעצמך מצב שאנשי מפתח במיק' אמרו לעצמם "וואו אתם יודעים מה משחקים שמכרו 5 מיליון עותקים צריכים? דמואים! זה יהיה פיצ'ר מטורף! אבל נגביל את זה רק לשיתוף "משפחתי"! ורק לשעה או פחות! כולם יאהבו את זה ויקנו ONE והמשחקים האלו שכבר מוכרים מיליוני יחידות ימכרו עכשיו מיליארד יחידות!.
EA למשל כנראה הייתה מסכימה רק לדגימה חד-פעמית של חצי שעה של באטלפילד4.

אתה קולט שמכל הדוגמאות שיכלת לחשוב עליהם אתה מביא משחק שהוא מאה אחוז מולטי? תגיד אתה מנסה להישמע טיפש? כי אין דרך אחרת להסביר את זה.
אז כן, מערכת שכזו בהחלט בעלת הגיון מסויים

לא, זה בעל הגיון רק אצל קאז גוורה לוחם החופש האינטרנטי והמשחקים שכיבה מזמן את החלק במוח שלו שמאפשר לו לחשוב בהגיון.
העלתי כאן אפשרות לפני שהשיירינג יהיה מוגבל למשחקים בני 3חודשים ומעלה.

ועכשיו אתה מדבר בהגיון... ממש האותיות היחידות שלחצת עליהם בסדר מסויים שיוצר משפט עם הגיון סביר.
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 יוני 2013, 12:24

...לא. מיקרוסופט לא פירטה איך עובדת מערכת השיירינג באופן מלא ונהיר. לא קיבלנו את התמונה המלאה. ועובדה שפתאום המערכת הזו נעלמה למרות שאפשר לעשות אותה עכשיו על משחקים דיגיטליים.

כן.מיקרוסופט אשמים. כי גם אם באמת הייתה להם פנינה כמו פאמילי שייר אז הם סתמו את הפה במקום להגיד ולהדגים את זה וללכת עם ה best foot forward. אבל הם לא. מעניין למה.

אני לא צריך להיות בעל של קונסולה כדי לקרוא חדשה ולראות לאיזה משחקים יצאו דמואים. בבקשה תן לי לינק לדמו של GTA. אתה מוזמן לעשות רשימה ולהראות שלכללל המשחקים יצאו דמואים לפני שהם יצאו לשוק. אחרי החודש הזה אני לא יכול לפסול שום דבר שמיקרוסופט יכלו להגיד לעצמם.
מי שמכבה את ההגיון זה אתה. באטלפילד4 הוא משחק 100% מולטי?? אמ..יש לי חדשות בשבילך.

המציאות היא שדמואים היא תופעה נכחדת, בטח למשחקים של המפיצות הגדולות. זאת עובדה. תתמודד. עוד עובדה: הDRM שתוכנן לXB1 הוא חסר-תקדים בהגבלות שהוא מציב בשוק הקונסולות. מיקרוסופט הוגה פיצ'ר לנסות להמתיק את הגלולה ופועלת יחד עם מפיצות בשביל משהו שיאזן את רצוניהן ושגם יטיב עם השחקנים. כתוצאה מכך נולד הפאמילי שייר.

לולא הפאמילי שייר לרוב המשחקים הגדולים בדור הבא לא יהיה דמואים. יתרון לצרכן: הוא יוכל לשחק עד שעה במשחקים שלא קנה ושלא היה יוצא להם דמו אחרת ; ההתקדמות שלו נשמרת במידה ויחליט לקנות את המשחק. יתרון למיקרוסופט: פיצ'ר חיובי להתמקד בו. יתרון למפיצה: גורם להם להראות טוב כשהם מציאים עד שעת משחק במשחקים הכי חדשים שלהם כאשר בעבר הם או לא הוציאו דמואים או שהדמואים מבחינת משחקיות היו קצרים במיוחד (רבע שעה). המפיצות יכולות לקחת את גרסת הזהב של המשחק ולשחרר רק אתה השעה הראשונה. לא צריך לעשות דמו נפרד בשלב יותר מוקדם של הפיתוח. הדמו מייצג ב100אחוז את המוצר שאתה יכול לקנות מהחנות. ההתקדמות של השחקן הנשמרת כך שלשחקן יש התלבטות אחת פחות אם לקנות את המשחק בגלל שהוא לא יצטרך לעבור אותם קטעים שוב. ייתכן והמפיצות יוכלו לבחור איזה חלק מהמשחק להציע במשך השעה.

אפשרות להציע יותר מדגימה אחת לכל משחק. יתרון לצרכן: יוכל לשחק לתקופה יותר ממושכת ובחלקים יותר נרחבים של המשחק בלי לשלם עליו ושלא היה סיכוי שהוא יכול היה לשחק בהם גם אם היה דמו. יתרון למיקרוסופט: כנ"ל. יתרון למפיצה: מפיצות ומשחקים קטנים יותר תמיד מתקשים בלהתבלט ולשכנע שחקנים לקנות את המשחק שלהם. בכך שהמפיצות יוכלו להציע שעה, או יותר, של משחק חינם אין-כסף, יותר שחקנים יתנסו במשחק שלהם והסיכוי שהם יקנו את המשחק המלא גודלים פלאים. word of mouth קל ומיידי. כאשר אתה יודע שכל משתמש בקונסולה יכול לשחק לפחות שעה במשחק שלך (יחד עם כל ההגבלות בשיתוף דיסקים) אז אתה יכול להיות פחות מודאג ולהרגיש יותר חופש בעיצוב גיימפליי יחודי ומשחקי IP חדשים. יש לך מרחב תמרון יצירתי גדול יותר (יתרון גדול גם לשחקנים).

אם אחרי כל זה אתה לא יכול לדמיין למה שמיקרוסופט והמפיצות יחשבו שזה משהו שיתקבל בחיוב אז אני לא יודע מה להגיד לך. איך בכלל אפשר לפקפק במה מיקרוסופט חשבו שיתקבל בחיוב כאשר הם חשבו שהDRM הגרוע שלהם יתקבל באהדה וללא סייגים?

Chwomp
Padawan

הודעהעל ידי Chwomp » 22 יוני 2013, 12:34

אני אשאיר את זה כאן.
http://angryjoeshow.com/2013/06/xbox-on ... rant-pt-3/

מסכם את העניין טוב.
קוד חבר 3DS:
2449-5207-9736

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 יוני 2013, 12:41

אבל למה להציע מעין ''דמו'' שכזה של שעה רק לאנשים שהם ''משפחה'' של מישהו? נשמע לי תמוה. הרי דמו הוא תמיד חינמי, והשעה הזאת היא כמו דמו ככה ש... :|.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 יוני 2013, 12:54

אולי כי בכל זאת המפיצות רוצות קצת שליטה לגבי זה? הם רוצות שלפחות אחד מתוך העשרה יקנה את המשחק שלהם לפני שהן מציעות אפשרות שכזו? הן רוצות להגביל את זה כמו שהן לא רואות בעין יפה את הסשנים LETS PLAY ביוטיוב שמראים שעה שלמה של המשחק שלהן? כי אם אתה מאילה שיבחרו לאפשר לדוגמה 3 שעות אז אתה בהחלט תרצה שתהיה הגבלה לכך ולא לתת לכל משתמש בקונסולה 3שעות חינם (שזה בטח חצי מהקמפיין SP..)? אולי הפיצ'ר הזה בניגוד לדמואים ב360 אף פעם לא יהיה זמין לבעלי סילבר כך שאתה צריך לשלם לגולד כדי להשתמש בו?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 61 אורחים