נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2021, 22:03

glass man כתב:נדב נראה מה תגיד שתראה איך המשחק האפזיזודי הזה מנצל את הענן של מייקרוסופט כמו שאף משחק אחר לא עשה לפניו.
נראה מה תגיד אחרי שהמשחקים האפיזודים יתנו לך אורך משחק נורמלי שאתה אשכרה יכול לסיים במקום לזרוק משחק לבקלוג.

נראה מה אנשים יגידו שהם יראו את קוג'ימה מיישם את הביקורת מאפיזודה לאפיזודה ומשפר את המשחק ב180 מעלות.

ומי שלא רוצה שום קשר למשחק אפיזודי? שיחכה לסוף העונה וישחק כמשחק מלא Win win לכולם.

שני המשחקי פרקים בפרופיל הכי גבוה אי פעם בוטלו לפני הפרק האחרון כך שלא, אני לא אזרום עם הפורמט הטפשי הזה. אבל אם זה מה שמקבלים מקוג׳ימה אז נבלע את זה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יולי 2021, 22:17

זה סתם מבאס, קוג'ימה עדיין יכול לעשות עוד כמה משחקים ממש ממש גדולים לפני שיזדקן באמת ויתחיל לאבד מהכשרון או החשק לעשות AAA כמו שקורה לרובם, אני רוצה שיביא לי עוד איזו סדרה מטורפת כמו MGS ושיפסיק לבזבז את הזמן על שטויות :/
מן הסתם אני סתם רוצה את זה מסיבות אנוכיות, הוא עושה מה שטוב לו, אבל הבן אדם בן 57, תיצור לנו עוד סדרה מדהימה אחת לפני שיהיה מאוחר מדי!

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 יולי 2021, 22:26

נדב, על איזה משחקים מדובר? אני לא זוכר שום משחק אפיזודי בפרופיל גבוה שבוטל לפחות לא כזה שאני זוכר שעשה רעש.
בכל מקרה גם אם יש משחקים אפיזודים גרועים, תסמכו על קוג'ימה

תחשבו שבמקום שהוא יוציא משחק אחד ב2027 ויתקן מה שמפריע לכם בו רק בSeries X 2 הוא יתקן את מה שמפריע לכם כבר באפיזודות שבדור הזה. יש פחות מדי גיימפלי אצל קוג'ימה? לא צריך לחכות דור שלם, הוא יתקן את זה באפיזודה הבאה שתהיה 10 שעות של גיימפלי טהור. הוא הגזים עם יותר מדי גיימפלי ופחות מדי סיפור? לא נורא הוא יעשה את האפיזודה הבאה איזה 9 שעות סיפור כדי לחפר על זה.

זה יהיה מדהים תנו צאנס.

לאסקין אתה עדיין תקבל משחק ענק מקוג'ימה תחכה איזה שלוש שנים עד שכל האפיזודות יגמרו ותשחק את כל המשחק כמשחק אחד ענק, אני מכיר מלא אנשים שרואים סדרות
רק שהן נגמרות ושכל העונות זמינות אז זה יהיה אותו דבר פה.

נ.ב נדב, אה אתה מתכוון HL2?, טוב נו לא אשמתו של קוג'ימה שהם לא עמדו בהבטחה שלהם, קוג'ימה לא יעשה פאשלה כזו הוא יפני, ליפנים יש כבוד למילה שלהם אם הוא התחיל פרויקט הוא יסיים אותו. :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2021, 22:50

גם HL פרק 3 וגם המתים המהלכים. שניהם בוטלו לפני שהסוף יצא. אז את TWD חולץ בסוף אבל גם זה היה רק כי העונה האחרונה הייתה כמעט גמורה. זה פורמט מעפן, אתה משחק בביס קטנטן ואז ממתין חודשים אם לא שנים להמשך. ואלוהים יודע מה קורה בדרך.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 יולי 2021, 23:20

נכון, אבל זה Telltale המנוע שלהם והנוסחא שלהם כל כך גרועים (חוץ מthe wolf among us המדהים) זו אשמתם שהם עשו משחקים גימיקים וחלבו את הנוסחא שלהם עד הטיפה האחרונה לא אשמת המודל האפידודי.

עם valve זו גם לא אשמת המודל האפיזודי, הם פשוט התעשרו עד מוות וכבר לא היו צריכים את HL, הם יעשו את פרק 3/HL3 כנשק יום הדין כשהם יהיו באיזשהו צרה כלכלית/דעיכה/כשתהיה קפיצה טכנולוגית כל כך גדולה שהם ירצו שHL3 יהיה הראשון לנצל אותה. לא אשמת המודל האפיזודי בעיני.

קח דוגמא את IO עם היטמן, הם עשו את המודל האפיזודי בצורה מדהימה, כל שלב בהיטמן 2016 היה עם יותר תוכן ממה שיש בכל המשחקים הקודמים ביחד, והם שיפרו את המשחק בצורה מדהימה בהתאם לפיידבק.

עכשיו קח את כל ההיתרונות שהיטמן 2016 הרוויח מהמודל ותחיל את זה על משחקים עלילתים, זה יהיה WOW.

הגב הכלכלי של מייקרוסופט גם מבטיח לך שהם לא ינטשו משחקים אפיזודים באמצע, הם ירצו לסיים כל משחק אפיזודי שלהם כדי שתרצה להמשיך להאמין בהם ולהיות מנוי לשירות.

אז חלק מהמשחקים אולי יתבטלו? רק אלה שיהיה להם 0 רייטינג בגיימפאס, אבל זה לא שונה מסדרות שמתבטלות בנטפליקס מאותה סיבה.
כל הזמן אנשים אומרים שחסר למייקרוסופט "המשחקים העלילתים" אז הנה, יש להם שיטה לתקן את זה ולהיות מובילים וסוני הולכת לאכול כל כך הרבה כובעים על זה שהיא לא מימנה לקוג'ימה את הפרוקיט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2021, 23:55

עד היום לא שחקתי בהיטמן 2016 בגלל התוכן האפיזודי. כל ההייפ בהתחלה גורם לך לרצות לשחק. אבל אני ממתין שכל העונה תצא ועד שהיא יוצאת כל העוקץ כבר יוצא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 יולי 2021, 00:09

זה רק בגלל שלא שיחקת בו, אם היית משחק בו היית רואה ששני האפיזודות הראשונות נותנות לך כל כך הרבה תוכן, שתכלס אתה יכול לשחק בשתי המשימות האלה כל הדור ועדיין לא לראות את כל התוכן שיש בהן :)

אז כן זה לא מתאים לכל משחק ולכל יוצר, אבל קוג'ימה? קוג'ימה חייב פיידבק כמה שיותר למשחקים שלו אחרת הוא עף על עצמו, הפיידבק יאפס אותו וישמור אותו in touch למה שהגיימרים רוצים.

אני לא יודע מה עם הרוב פה, לי נמאס לראות משחקים שכתוב עליהם
"דירוג לבני 16+ דירוג לבני 18 " ואז אני נזכר שהסיבה האמיתית שהמשחקים האלה מדורגים לבני 16 היא שרק לבני 16 יש את הזמן לסיים אותם, המשחקים האפיזודים יתנו לי לסיים יותר משחקים במקום לקרוא ולכתוב עליהם וזה בשבילי חדשות אדירות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2021, 01:27

להפך, הדבר האחרון שקוג׳ימה צריך זה פידבק. הדבר האחרון שהוא עושה זה תמיד לרצות את השחקנים, הוא עשה כל הזמן פניות חדות שמאלה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 יולי 2021, 02:01

יאלה כולנו נהיה day one על המשחק של קוג'ימה וכולנו יודעים את זה.

גם הפחד שזה יהיה משחק מולטיפלייר אצל חלק מהאנשים לא ברור לי, אין מצב שהמצב הראשי של קוג'ימה יהיה מולטיפלייר פשוט אין מצב :)

וזה גם לא נשמע הגיוני, איך משחק מולטיפלייר הגיוני עם משחק אפיזודי ואיך מכניסים לכל זה עלילה קוג'ימאית?

המשחק יהיה מדהים, וסינגל וכולנו נעוף עליו והוא ינצל את הענן כמו שcrackdown 3 היה אמור לנצל אותו או אפילו יותר טוב.
קצת אמונה :)

בטח איזו שמפנייה בוטי וספנסר פתחו שהם הביאו את קוגי'מה הם בטח לא מאמינים שזה אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2021, 03:18

כן, ברור שאני אהיה שם day one. זה קוג׳ימה, הוא לדעתי הבמאי הכי טוב בתעשיה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יולי 2021, 09:36

אני לא הולך לרכוש שום דבר שלא נראה לי day one, כמו שאני מת על קוג׳ימה ורוב מה שהוא אי פעם יצר ועדיין לא רכשתי את DS כי הוא לא נראה לי בכלל בכלל כמו משחק שאהנה ממנו, ומן הסתם אני לא היחיד.

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 03 יולי 2021, 09:43

אני לא מתחבר לפורמט האפיזודי אז אני אחכה אבל אני בטוח שלא משנה מה קוג'ימה יעשה אני כנראה אקנה. למרות שאם תשאלו אותי דת סטרנדינג זה המגנום אופוס שלו, ויהיה קשה להתעלות עליו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 יולי 2021, 14:16

משחקים אפיזודיים זה גרוע. הפרויקט הבא של קוג'ימה עם אלמנטים של מולטי וענן פלוס אפיזודי נשמע אקסטרה אקסטרה גרוע, בגלל שזה קוג'ימה נצטרך לתת לו את הספק אבל על פניו התסריט הכי טוב שאני רואה לזה זה שהמשחק יהיה מוצלח מאוד במה שמנסה לעשות אבל לא ידבר בשום צורה למעריצי קוג'ימה. בקיצור על הפנים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 יולי 2021, 14:52

בגלל שזה קוג'ימה, וראינו מה הוא עשה עם DS (אני יודע שיש כאן כמה שאהבו - לטעמי זה אחד המשחקים הגרועים שנוצרו אי פעם), אני חושב ששווה מאוד לקחת את זה עם המון מלח.

בכללי - מוכרח להודות שמשחקים ''אפיזודיים'', כמו שאלו של טלטייל היו פעם וכמו שhitman היה, זה לא רעיון מאוד גרוע, אם עומדים בלו''ז. בטח כשאין לך הרבה מאוד זמן לשחק וכו'.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 יולי 2021, 15:52

bling כתב:משחקים אפיזודיים זה גרוע. הפרויקט הבא של קוג'ימה עם אלמנטים של מולטי וענן פלוס אפיזודי נשמע אקסטרה אקסטרה גרוע, בגלל שזה קוג'ימה נצטרך לתת לו את הספק אבל על פניו התסריט הכי טוב שאני רואה לזה זה שהמשחק יהיה מוצלח מאוד במה שמנסה לעשות אבל לא ידבר בשום צורה למעריצי קוג'ימה. בקיצור על הפנים.

אני ראיתי רק דיבור על "אלמטים חברתיים" ויש כאלה עכשיו כבר בDS ממה שהבנתי יש לך שם איזושהי אינטרקציה עם גשרים שאחרים בנו או משהו כזה, לא? מה ההבדל?
בפרסונה 5 אתה יכול לבדוק בלחיצת כפתור איזה בחירות עלילתיות הרוב עשו תוך כדי שאתה משחק במשחק במשחקי הסולס אתה יכול לזמן עזרה של שחקנים אחרים.

אף אחד מהמשחקים האלה לא מכריח אותנו להשתמש באלמנטים החברתיים האלה מי שלא רוצה להשתמש בהם מוזמן להתעלם מהם, זה מה שאני עושה כל פעם שאני משחק משחק סינגל והמשחק מחליט להציע לי אינטרקציה חברתית שאני לא מעוניין בה.

למה שזה לא ידבר למעריצי קוג'ימה? אם תהיה עלילה מטורפת יפנית גיימפלי מלוטש וכל מה שרגילים אליו מקוג'ימה? כמובן שהכל יכול להפוך לחרא לא שללתי אבל למה שלא ניתן ליוצר ענק כזה את הספק?

למה שיפריע לך שאתה משחק במשחק קוג'ימה ששחקנים אחרים כבר שיחקו בחלקים ממנו העבירו עליו ביקורת ואתה תקבל עונה מלוטשת יותר? אם בא לך רק לשחק במשחק שהוא בfull length מה עוצר אותך לחכות לסוף כל העונות?

לאסקין: אבל אתה לא משלם Day one :) אתה משלם למייקרוסופט מימלא כמנוי לשירות אז מה יהיה איכפת לך אם אתה מקבל כחלק מהשירות משחק מלא של קוג'ימה שיוצא בחלקים?

קליימן: אני אישית תמיד חושב שגם גאונים צריכים את המבקר שלהם, לדעתי מישהו בסוני היה צריך להגיד לקוג'ימה שעם כל הגאונות שלו DS צריך קצת יותר "גיימפלי אמיתי" ממה שראיתי זה נראה לי לגמרי סימולטור הליכה עם פה ושם גיימפלי אמיתי, כדי למנוע שעמום טוטאלי ונטישה. אבל אני לא רואה את זה כבעיה של משחק אפיזודי, פשוט מישהו היה צריך להיות כנה עם קוג'ימה ולהגיד לו את האמת :)

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 03 יולי 2021, 15:57

glass man כתב:קליימן: אני אישית תמיד חושב שגם גאונים צריכים את המבקר שלהם, לדעתי מישהו בסוני היה צריך להגיד לקוג'ימה שעם כל הגאונות שלו DS צריך קצת יותר "גיימפלי אמיתי" ממה שראיתי זה נראה לי לגמרי סימולטור הליכה עם פה ושם גיימפלי אמיתי, כדי למנוע שעמום טוטאלי ונטישה. אבל אני לא רואה את זה כבעיה של משחק אפיזודי, פשוט מישהו היה צריך להיות כנה עם קוג'ימה ולהגיד לו את האמת :)

ממליץ בחום לאנשים לשחק Death Stranding לפני שמעבירים ביקורת על הגיימפלי שלו. יש למשחק המון גיימפליי והתדמית שהתקבלה פשוט לא הוגנת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 יולי 2021, 16:16

Chen כתב:
glass man כתב:קליימן: אני אישית תמיד חושב שגם גאונים צריכים את המבקר שלהם, לדעתי מישהו בסוני היה צריך להגיד לקוג'ימה שעם כל הגאונות שלו DS צריך קצת יותר "גיימפלי אמיתי" ממה שראיתי זה נראה לי לגמרי סימולטור הליכה עם פה ושם גיימפלי אמיתי, כדי למנוע שעמום טוטאלי ונטישה. אבל אני לא רואה את זה כבעיה של משחק אפיזודי, פשוט מישהו היה צריך להיות כנה עם קוג'ימה ולהגיד לו את האמת :)

ממליץ בחום לאנשים לשחק Death Stranding לפני שמעבירים ביקורת על הגיימפלי שלו. יש למשחק המון גיימפליי והתדמית שהתקבלה פשוט לא הוגנת.

אומנם לא ציטטת אותי, אבל אני שיחקתי בו. לא זוכר כמה, אבל בערך 10 שעות אולי? וממש הכרחתי את עצמי לחזור אליו כל הזמן. לא תפס אותי בכלל, ולדעתי, הוא פשוט משחק גרוע. יש למשחק גיימפליי מסוים, שפשוט לא היה כיף עבורי כלל. לא ''התחברתי'' לעולם הריק/מת רוב הזמן. לא ''התחברתי'' לקטע של הפעלת ''המגדלים'' כדי ''לחבר'' את העולם, ולא התחברתי לכל נושא השליחויות. העלילה הייתה נראית כאילו יש סיכוי שהיא תהיה מעניינת, אבל ב10 שעות היא בקושי זזה, אז ויתרתי. אומנם קניתי אותו באיזה 11$, אבל ואללה הייתי שמח לקבל אותם בחזרה, אם היה ניתן.
?

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 03 יולי 2021, 16:31

Klayman כתב:אומנם לא ציטטת אותי, אבל אני שיחקתי בו. לא זוכר כמה, אבל בערך 10 שעות אולי? וממש הכרחתי את עצמי לחזור אליו כל הזמן. לא תפס אותי בכלל, ולדעתי, הוא פשוט משחק גרוע. יש למשחק גיימפליי מסוים, שפשוט לא היה כיף עבורי כלל. לא ''התחברתי'' לעולם הריק/מת רוב הזמן. לא ''התחברתי'' לקטע של הפעלת ''המגדלים'' כדי ''לחבר'' את העולם, ולא התחברתי לכל נושא השליחויות. העלילה הייתה נראית כאילו יש סיכוי שהיא תהיה מעניינת, אבל ב10 שעות היא בקושי זזה, אז ויתרתי. אומנם קניתי אותו באיזה 11$, אבל ואללה הייתי שמח לקבל אותם בחזרה, אם היה ניתן.

לגיטימי לא להתחבר למשחק, ואני מבין טענות של אנשים שחושבים שההתחלה הייתה איטית, הרי חלק גדול ממנה זה סרטים ואתה עדיין מתחיל בלי אף אחד מהשדרוגים שלך.
המשחק לוקח קצת זמן להיפתח, אבל אני ממש ממש לא מסכים עם אנשים שחושבים שהמשחקיות לא טובה.

יש עניין של ניהול משאבים, חקירת עולם, המון סייד קווסטים מעניינים, בניית תשתיות ושדרוגים, קרבות בוסים, אלמנט רשת נהדר ועוד ועוד. המשחק נפתח לאט לאט ומכיר לך את המכניקות שלו בקצב שלו, המפגשים הראשונים עם הBT מותחים במיוחד, וגם אחרי שאתה מתחיל להתחמש נגדם תמיד יש אלמנט של תכנון ומתח סביבם. לא הרגשתי בשום נקודה אישית שמשעמם לחקור את הדרך ולמצוא את הדרך הכי קלה מנקודה לנקודה, בין אם זה למתוח סולמות וחבלים או להתמודד בכל מקרה עם הBT.

דבר אחרון שאוסיף זה שגם אנשים שפחות התחברו להתחלה של דת סטרנדינג עלולים להיהנות מההמשך, ברגע שאתה יוצא מהאי ההתחלתי ופותח את המפה המרכזית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 יולי 2021, 16:42

באמת שמח שנהנית, חן!

לדעתי, אם אחרי 10 שעות המשחק מלא הצליח לתפוס אותי, אז יש בעיה בפייסינג. הכל דעות עת משחקים גם ככה, אבל עדיין, לא תפס אותי ואני לא רואה את עצמי חוזר לעוד 30-40 שעות של מה ששיחקתי( גם אם נוסיף אופנועים, משאיות, רימוני צואה ושאר שדרוגים שראיתי שיש בטריילרים).
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2021, 20:31

Klayman כתב:באמת שמח שנהנית, חן!

לדעתי, אם אחרי 10 שעות המשחק מלא הצליח לתפוס אותי, אז יש בעיה בפייסינג. הכל דעות עת משחקים גם ככה, אבל עדיין, לא תפס אותי ואני לא רואה את עצמי חוזר לעוד 30-40 שעות של מה ששיחקתי( גם אם נוסיף אופנועים, משאיות, רימוני צואה ושאר שדרוגים שראיתי שיש בטריילרים).

אין ספק שיש למשחק בעיית פייסינג קשה ברבע הראשון שלו. בספר שלי הוא אחד ממשחקי הדור האחרון, אבל זה משחק שלא קל להמליץ עליו בלי הסתיגויות. אני תמיד משווה אותו לסרט המגדלור, נהנתי ממנו בטרוף והוא סוג של מאסטר-פיס לדעתי אבל זה לא משהו שהייתי ככה שולף מהמותן כהמלצה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2021, 01:10

זוכרים את הדמו alpha point שהקואליציה מראה חודש הבא בGDC? אז לפי ג׳ף גראב זה לא דמו, זה משחק שמיקרוסופט כרגע מצפה שיצא ב2023. זה סוג של משחק ניסוי בכדי להבין מה הם מסוגלים לעשות עם UE5. אם זה נכון, יש מצב שגירס 6 רחוק, רחוק ברמה של נכנס לפיתוח מלא רק בסביבות 2023 אחרי שהקואליציה תלמד את הלקחים מאלפא פויינט. ומצד שני - יאי, הקואליציה מפתחת ip חדש, מגניב.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 04 יולי 2021, 01:54

וואו, נשמע נהדר. אגב, יהיה רק עוד חודש של עדכוני תוכן לגירס 5, אחרי זה הם הודיעו שהם מפסיקים כדי להתמקד בדברים אחרים. אני בעד שיקחו את הזמן עם 6. יש מצב שמיק' די לחצה אותם לקראת ההשקה של 5, המולטי היה מלא בעיות בחודש הראשון וה-Act האחרון של הקמפיין היה rushed ברמה מפחידה (או שפשוט הקואליציה לא יודעים לסיים משחק ב-high note כמו אפיק).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2021, 11:38

BiA כתב:וואו, נשמע נהדר. אגב, יהיה רק עוד חודש של עדכוני תוכן לגירס 5, אחרי זה הם הודיעו שהם מפסיקים כדי להתמקד בדברים אחרים. אני בעד שיקחו את הזמן עם 6. יש מצב שמיק' די לחצה אותם לקראת ההשקה של 5, המולטי היה מלא בעיות בחודש הראשון וה-Act האחרון של הקמפיין היה rushed ברמה מפחידה (או שפשוט הקואליציה לא יודעים לסיים משחק ב-high note כמו אפיק).

אני עדין מפנטז שהם יעשו overhaul למשחק סטייל gow, אולי זאת ההזדמנות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 יולי 2021, 11:56

אבל איזה overhaul כבר אפשר לעשות למשחק כל כך נוסחתי כמו גירס בלי למעשה להפוך אותו למשהו שהוא לא גירס?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2021, 12:32

Uncle Pey'j כתב:אבל איזה overhaul כבר אפשר לעשות למשחק כל כך נוסחתי כמו גירס בלי למעשה להפוך אותו למשהו שהוא לא גירס?

לפחות לדעתי האישית שני דברים יכולים לשנות את המשחק מקצה לקצה בלי לאבד את הלב שלו:
1 - מערכת melee ״סולית״ שלדעתי מאוד מתאימה לראש של גירס להתחשב בצ׳נקיות שלו, האלימות ה״קרובה״, המסורים, ההוצאות להורג וכו׳. נניח מכה כבדה ומכה קלה, כמו במשחקי סולס, והסוג התקפות תלוי בנשק שאתה מחזיק. אולי אפשר גם מהלך alt לנשק להוסיף עוד מימד לטקטיקה, למשל לשים על השוטגאן הוק שמקרב אוייבים אליך כמו הוג ב-overwatch או הדף שמרחיק ממך אוייבים כשאתה עם רובה צלפים. זה אומר שכמו במשחק סולס או DMC, הסגנון משחק שלך יכול להיות שונה לגמרי תלוי הנשק שבחרת להיות איתו.

2 - לשנות את מערכת העבירות. היא מיושנת בטרוף, הדמויות מרגישות כמעט כמו כלי רכב טנקי, לא כמו דמויות. זה די מגניב בזמן הקרב, אבל מעפן בטרוף מחוץ לקרב. אי אפשר באמת לעשות בגירס שום דבר חוץ מאשר להלחם, בניגוד לנניח משחקי נוטידוג שגם הם קלאנקים למדי אבל האפשרויות שלך הרבה יותר רחבות. הייתי רוצה לראות את הדמויות הרבה יותר עבירות ובצורה הרבה יותר טבעית. שלבים של משחקי גירס מרגישים קצת כאילו הם בנויים מקוביות לגו וזה גם גורם להם להיות לא טבעיים, מגביל מאוד את העיצוב שלבים וגם גרפית ומבחינת אימרסיביות מאוד פוגע במשחק. לשנות את המערכת עבירות יכול לפתור את כל הבעיות הללו, ביחוד אם יעשו את המערכת קאבר קצת יותר דינאמית ופחות מוגבלת למשטחים שטוחים ענקיים.

אני חושב ששתי הנקודות יחד יוכלו לשנות את המשחק ובו בזמן להשאיר אותו גירס. אין סיבה לשנות את מערכת הירי או האקטיב רילוד, אבל יש הרבה עבודה שצריך לעשות בכדי לעבות את המערכות של המשחק ולעזור לו להיות עם עיצוב שלבים טבעי יותר. זה גם יאפשר להם לצמצם את כמויות הקרבות שיש במשחק, במקום לעבור מ-kill room ל-kill room מה ששם אותך 90% מהזמן בקרבות, יהיה אפשר לתת למשחק לנשום קצת. קצת חקירה, קצת עלילה, קצת תסרוט, כל זה יהיה הרבה יותר קל אם יעשו את השינויים האלה. במערכות שיש להם היום כל העניין הזה קצת קשה. אני משער שזה גם יוכל לרומם קצת את קרבות הבוס כי יש בגירס יותר מדי בוסים שהם קרבות מול משהו ענק שפשוט עומד במקום ואתה יורה עליו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 78 אורחים