נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 25 אפריל 2021, 07:40

glass man כתב:
DrKeo כתב:לא יודע, משחקים שלהם מקבלים בדרך כלל דמו גיימפליי וכו' המון זמן לפני שהם יוצאים אבל הורייזן בשקט תעשייתי. עדין יכול להיות שהוא יצא לקראת סוף השנה אבל השקט הזה קצת מוזר. וכן, הוא חולק השנה כי בהחלט יוצא לו המשך, אבל זה לאו דווקא אומר שהוא יצא השנה. אני משער שנדע יותר אחרי התצוגה שהם יעשו בסביבת E3.

כאילו אולי לא אולי הוא יפיל לכולנו את הלסת אבל הPS4 פשוט לא תאפשר לו להיות משחק מפיל לסתותת ולטעמי זה ברור שדימון סולס ורינטואל וR&C הם הנקסט ג'ן השנה ואלה שסוני רואה כ"מיוחדים" והוריזון 2 יבלע בהם אם ייחשף עכשיו, עדיף להראות אותו אחרי שהם כבר ייצאו.

אין לי מושג מאיפה אתה מביא את זה, דימון סולס ״דור הבא״ אבל הורייזון 2 לא? מה דור הבא בדמיון סולס? ותהיה בטוח שעבור סוני הורייזון 2 הרבה יותר משמעותי מריטרנל, ראצ׳ט ודימון סולס, גם כי אחד הראשים של פלייסטיישן הוא מנכ״ל גרילה לשעבר, וגם כי הורייזון 2 הולך למכור כנראה בערך כמו שלושת המשחקים האלה ביחד :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 09:28

אני לא אומר שדימון סולס לא נראה קרוס ג'ן בחלקיו אני מהראשונים שאמרו פה שהוא יכול לקבל פורט לפס4 אבל יש לו פה ושם אפקטים שמרגישים "דור הבא" או עם נגיעה של דור הבא, האש שלו וכל מיני אפקטים אם אתה רוצה לראות בזה כאילו אמרתי שהוא איזה משחק עתידני של 2024 זו פרשנות שלך אני לא אמרתי דבר כזה.

הוריזון 2 לפי שרייר, הוא משחק שנועד בתחילה לצאת רק לפס4 ולפי מה ששרייר אמר זו בעיקר גרסת הפס5 הלא מתוכננת מראש שגרמה לדחיה העיקרית של המשחק ולכן שרייר מאמין שהוא יגיע ב2021 כי הוא מפותח המון המון המון זמן לפס4 שוב כי אין בו אפילו גרגיר של דור הבא. בעוד לדימון סולס יש לכל הפחות "נגיעות" של דור הבא.

ומה שייך עניין מי ימכור יותר, למי יותר דור הבא? עירבוב של שני נושאים לא קשורים בגלל שאתה מת על הוריזון :) אין כמו לפתוח את הבוקר עם קפה ולאסקיות קלאסית על הבוקר. :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אפריל 2021, 12:25

הטיעון שלך הוא שהם לא רוצים שהורייזון 2 "ייבלע" בתוך כל "הדור הבא" הזה, אני טוען שאין להם שום סיבה לחשוש שהוא ייבלע שם, כי הוא הרבה יותר מעניין אנשים מאשר ראצ'ט, דימון סולס או ריטרנל, בין אם יש לו יותר או פחות פיצ'רים של הדור הבא (והימור שלי - ברור שיהיו לו יותר נגיעות כאלה מDS), ואם כבר בדיוק להפך - סוני לא היו רוצים ששלושת אלו ייבלעו בתוך ההייפ להורייזון 2. עניין המכירות קשור ישירות, כי אין להם שום סיבה לחשוש שדווקא משחק במוכר מעל 10 מליון יחידות "ייבלע" בתוך משחקים הרבה יותר קטנים ממנו.
הרי גם GOW של הדור הקודם מפוצץ ראשים יותר מDS או ריטרנל, אין על זה ויכוח בכלל, וזאת למרות שאין לו RT כמו ריטרנל או כמה אפקטים מתקדמים שיש בDS... ודי בטוח שלהורייזון 2 על הפס5 תהיה גרפיקה טובה יותר משל GOW.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 אפריל 2021, 12:30

הורייזון 2,בהנחה ובאמת מגיע השנה (בשלב הזה אני כבר מרשה לעצמי להיות מאוד סקפטי בנוגע לכך) הוא המשחק הכי גדול של סוני השנה בפער עצום וכמעט מצחיק משאר ההוצאות כמו ריטורנל וראצ׳ט,גרסאת פס4 או לא,הוא גם יהיה המרשים ביותר טכנית,אין מה להשוות בין צוות קטן יחסית של housmarque שזה הפרוייקט ״AAA״ הראשון שלהם,ואני בכוונה משתמש במרכאות כי אין לנו מושג כמה AAA ריטורנל באמת,לבין הצוות הענק של גרילה שעובד על המשך כבר מעל ארבע שנים. הורייזון 2 יהיה מפלצת,ואם הוא יגיע ב2022,אני מניח שרק gow החדש יוכל להאפיל עליו מבחינת המרקטינג ועלויות הפיתוח של צד א׳ של סוני לאותה השנה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אפריל 2021, 12:43

אתה סתם פאנבוי של הורייזון פייג'

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אפריל 2021, 13:34

כן, אני לגמרי מסכים, הורייזן הוא הגדול של סוני בשנה הראשונה של הפלייסטיישן בהפרש גדול. הורייזן יעשה 10+ מליון יחידות בקלות, הרי הקודם חצה את ה-10 מליון וההמשך נהנה גם מבסיס משתמשים גדול הרבה יותר לפס4 וגם מאיזה 15 מליון בעלי פס5 שרעבים למשחק יפה גרפית שיצדיק את הקניה שלהם. ולגבי DS? הוא משחק שליטרלי יכול לרוץ על הפס3 כי הוא משחק פס3 מאחורי הקלעים של המנוע הגרפי, אין שום דבר דור הבא בו. הגרפיקה שלו יפה לעיתים אבל גם הוא לא בדיוק בנצ'מארק גרפי לפס5 ובטח שלא בנצ'מארק למה הקונסולה מסוגלת לעשות מבחינת גיימפליי ועיצוב שלבים. אני משער שרצ'ט יהיה הבנצ'מארק הגרפי של הפס5, נצטרך לחכות ולראות אם הורייזן יעבור אותו או לא.

אגב, אני חייב להגיד פה משהו על רצ'ט 2016. אנשים פה אמרו שהוא נראה כבר כמו סרט CGI ושהמשחק החדש לא נראה שונה מדי ואני חייב לחלוק על הדיעה הזאת ובענק. יש ברצ'ט מלא סרטונים מרונדרים מראש והם בהחלט נראים כמו CGI, אבל המשחק עצמו? ממש לא, אפילו לא קרוב. אין לי מושג כמה המדיה ששחררו של רצ'ט באמת מיצגת וכמה ממנה זה "בולשוטס" אבל אם היא מיצגת, רצ'ט 2021 הוא בהחלט קפיצה דורית מ-2016 והמשחק הכי מרשים על הפס5.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 14:02

מה שאתה אומר לאסקין זה בדיוק כמו שאני אגיד שדרגון קווסט 11 נראה דור הבא, יותר מדימון סולס בגלל שאני פאנבוי דרגון קווסט פאנטי.

הוריזון 2 יותר יפוצץ ראשים גרפית מרינטרל? קבע תור לרופא עינים לאסקין. לאנשים עף התחת מהגרפיקה של ריטרנל ובעוד שברור שמבחינה עסקית הוריזון 2 הוא משחק שימכור יותר כי (No shit תופים!!!) הוא יוצא לUserbase ענק, לאף אחד לא עף התחת מהגרפיקה שלו.

אז אפשר לראות על הגרפיקה של דימון סולס שמאחורי כל הריקושטים והניצוצות הוא משחק PS3 ? בהחלט, הרי למשחקי הPS3 היתה פלטת צבעים אפורה משעממת וכל כך זכורה לכולנו בראש,עדיין הוא טכנית יותר מרשים מהוריזון כריימיק.

ולא קיבלנו לפחות לדעתי, כרגע שום אינדיקציות שלהוריזון 2 יהיו יותר "נגיעות" דור הבא מדימון סולס, יכול להיות שיהיו אבל כרגע אני לא ראיתי שום דבר שירמוז לנו, בניגוד לERA שראו את הממוטה ההיא בטריילר וצרחו "דור הבא!!!" כמו מעריצה נואשת בהופעה של hot chili peppers.

הנקודה שלי היא שיש משחקים שסוני רוצה השנה שירגישו "חווית נקסט ג'ן" וריטרנל יושב שם וגם R&C בעוד למי הוריזון מרגיש דור הבא? אני קראתי לו PS4.5 בהשקה, ונדב אמר שזה נראה לו משחק עם שורשים בפס4.

אני לא זוכר תגובה של כל אחד בנפרד לגביו בזמן אמת, אבל אני לא זוכר שלאנשים עף המוח מהוריזון 2 חוץ ממך ומעידן :) לא שזה רע הרי לא מדובר במשחק מכוער, רחוק מזה
יש לו בדיוק את הסגנון האמנותי היפה והמושקע של קודמו וזה שוב יתן לו נקודות כמו שזה נתן למשחק הראשון אבל אין פה בנתיים שום נקסט ג'ן.

בנוגע לR&C איזה קפיצה מיוחדת יש בו? הוא נראה הרבה יותר טוב מהמשחק הראשון, כי המשחק הראשון נראה ריק ומת בהשוואה אליו וR&C נראה עמוס פריטים וחלקיקים ואפקטים
וזה הרבה הרבה יותר מרשים.

אבל אסור לנו לשכוח שאינסומאניק בכלל לא המשיכו לדחוף את R&C על הפס4 ואם הם היו מוציאים משחק R&C שהוא Late Gen במיוחד עם שיפורים בפרו אני די בטוח שהואגם כן היה נראה כמעט קפיצה מטורפת מR&C של 2016.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אפריל 2021, 14:09

ובהודעה נפרדת הביקורת הסופית והקצרצרה שלי ל-DS אחרי שסיימתי אותו. האוירה מעולה, הגרפיקה מאוד לא אחידה (מרשימה באזורים מסויימים, אחרים נראים פחות טוב ממשחק AAA לפס4), חלק מהאוייבים מצויינים וחלק נוראיים, הבוסים קלים יחסית בזמן שאוייבים רגילים יהרגו אותך מאות פעמים, המשחק מלא בבוסריות וקלאנקיות שמתבטאים גם בצ'יז מאוד קיצוני שאפשר לעשות לאוייבים (לדוגמה לתקוע אותם על גאומטריה, להתחבא מאחורי עמוד ולהפציץ אותם בקסמים או לחתוך אותם עם חרב דרך סורגים כשהם לא יכולים לגעת בך) ועיצוב השלבים שנע בין שלבים לא רעים בכלל לשלבים הכי גרועים שחוויתי במשחק וידאו מזה שני דורות (למשל הביצות והמערות לבה קופצים לראש). אני יכול להגיד שכשהתחלתי את המשחק נהנתי מאוד מרמת הקושי ומהשלבים, ביחוד כי השלושה שלבים הראשונים (אם אפשר לקרא לשלבים בסדר, הכוונה שלי ל1-1, 1-2 ו-1-3) הם מהאהובים עלי במשחק והאוייבים שם לגמרי סבבה אבל ככל שהתקדמתי רק רציתי שהחוויה הזאת תגמר כבר. וכן, כשסיימתי את המשחק הוצאתי אנחת רווחה.

הייתי נותן למשחק 75 כשאצלי בספר DS3 הוא 90 וסיקרו הוא 92. הוא משחק סולס לא בשל, מאוד בוסרי ולא אחיד. הוא נהנה כמובן מהבסיס של משחקי סולס שהוא מצויין ומאוירה לאבקראפטית פשוט מעולה אבל זה ללא ספק "פרוטו-סולס" עם גרפיקה יפה שסובל מהמון בעיות שלבלו-פויינט לא היו הביצים (או היכולת?) לתקן אותם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אפריל 2021, 14:21

מכו שאתה רואה גלאס - אני לא היחיד פה שחושב שהורייזון 2 יהיה המשחק הכי גדול בהפרש, וגם בגרפיקה - כן, אין שום ספק שהוא יאכל את ריטרנל לארוחת בוקר, בטח ובטח בקרב הקז'ואלים יותר... כדי להעריך את הגרפיקה של ריטרנל צריך קצת להבין בזה לעומק... אם לא היו אומרים שיש לו RT אף אחד פה לא היה חושב על זה כי מה שנחשף עד עכשיו לא ממש ניתן להבחין בזה. אין לי טיפת ספק שאנשים יתלהבו מהגרפיקה של הורייזון יותר מזו של ריטרנל, אנשים מתלהבים הרבה יותר מעולמות פתוחים מפורטים מאשר משחק סופר חשוך כמו ריטרנל. זה נו בריינר.
ואני לא פאנבוי של הורייזון בפעם המליון. זה משחק של 85 בעיניי, זה הכל... אם אתה תגיד שדרגון קווסט יותר מרשים זה יהיה מצחיק כי אפשר לראות את הפוליגונים, דימון סולס כמו שאומרים לך פה - לא כל כך מרשים, סה"כ טקסטורות מאוד יפות פה ושם ואפקטים כאלה ואחרים אבל אין לו מודלים פסיכיים, אין בו שלבים עצומים... שום דבר בו לא מפוצץ ראשים. בהורייזון 2 אין שום ספק שיהיו המון דברים שיפוצצו לאנשים את הראש מבחינה גרפית. כן, יש לו שורשים בפס4, אבל לדימון סולס יש שורשים בפס3 :)
בא נתערב על למי יש יותר נגיעות "דור הבא" כבר מעכשיו, זו ההתערבות הכי קלה שיש :P

לראצ'ט יש רק את הקטע של RT. אתה חושב שזה מעניין באמת 90% מהאנשים? הם יסתכלו על ראצ'ט ויגידו שזה נראה ממש חמוד ויסתכלו על הורייזון ויגידו וואו.
הסיבה שסוני לא מראה כלום כמעט מהורייזון היא אותה סיבה שהם לא מראים מGOW שום דבר - אלו התותחים הגדולים שלה והם מאוד זהירים במה וכמה הם מראים. ראצ'ט הוא משחק מזורז שכזה להרוויח כסף ולהגיד שיש להם משהו עם RT, ריטרנל זה הימור שכנראה משתלם אבל הוא עדיין אינדי-AA שכזה, ודימון סולס זה רימייק למשחק פס3 שנועד לרצות מעריצים ולעשת באז. אבל מה שבאמת באמת מעניין את סוני זה הורייזון, משחקי נוטי דוג, ספיידרמן וסנטה מוניקה. הם יתאבדו עליהם. להגיד שהם לא רוצים שהוא ייבלע בתוך משחקים כל כך הרבה יותר זניחים לעומתו - זה פשוט משונה, בלשון המעטה.
זה כמו שתגיד שמיקרוסופט לא רוצים להראות יותר מהיילו כדי שלא ייבלע בתוך פסיכונאוטס 2 והמדיום.
זה פאקינג היילו, גם אם היו מליון משחקים מטורפים "דור הבא" אמיתיים לXSX אז הם היו ממשיכים לעשות מה שהם רוצים עם היילו, כי זה לא משחק שייבלע בתוך שום דבר, זה משחק דגל, כן - בדומה להורייזון. הרי אם אני אגיד לך למצוא לי דמות אחת שהומצאה בדור האחרון של סוני וצברה פופולריות אדירה - אלוי תהיה התשובה הראשונה.

בכל אופן - ביקורות לריטרנל יתחחילו לצוץ יום לפני יציאת המשחק, ביום חמישי הקרוב, ה-29 לחודש, בשעות הבוקר (שעון ארה"ב, אחרה"צ פה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אפריל 2021, 14:25

אה כן, אין לי ספק שהורייזן 2 משחק עם שורשים גרפים בפס4 ואמרתי את זה עוד לפני שהוכרז שהמשחק באמת משחק קרוס ג'ן. אבל, וזה אבל גדול, בגלל שאף מפתחת עדין לא אמצה את הדור הבא ובנתה איזה בלעדי מפוצץ ראשים לדור הבא, עדין קרוס ג'ן איכותי הוא הדבר הכי טוב שאנחנו מקבלים. ראצ'ט כרגע הרשים אותי יותר מהורייזן אבל באמת קשה לדעת מסרטונים ותמונות שיווקיות של השניים. רצ'ט יהיה בידיים שלי עוד חודש וחצי (מן הסתם 1000% קניה, הבן שלי מת על רצ'ט 2016 כך שהוא day one בשבילי. אישית אני לא חובב רצ'ט גדול) אז נדע יותר טוב מה הולך שם ואז נראה איך הורייזן נראה ב"E3" של סוני ונעשה השוואות.

אז בצד הגרפי יכול להיות שרצ'ט יהיה מרשים יותר, אפילו שהוא משחק סגור והורייזן משחק עולם פתוח אז קצת קשה להשוות. אבל מבחינת מכירות? איך אפשר להשוות אותם בכלל? הורייזן כנראה ימכור כמו DS, ריטרנל ורצ'ט מחוברים יחדיו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 אפריל 2021, 14:28

DrKeo כתב:אה כן, אין לי ספק שהורייזן 2 משחק עם שורשים גרפים בפס4 ואמרתי את זה עוד לפני שהוכרז שהמשחק באמת משחק קרוס ג'ן. אבל, וזה אבל גדול, בגלל שאף מפתחת עדין לא אמצה את הדור הבא ובנתה איזה בלעדי מפוצץ ראשים לדור הבא, עדין קרוס ג'ן איכותי הוא הדבר הכי טוב שאנחנו מקבלים. ראצ'ט כרגע הרשים אותי יותר מהורייזן אבל באמת קשה לדעת מסרטונים ותמונות שיווקיות של השניים. רצ'ט יהיה בידיים שלי עוד חודש וחצי (מן הסתם 1000% קניה, הבן שלי מת על רצ'ט 2016 כך שהוא day one בשבילי. אישית אני לא חובב רצ'ט גדול) אז נדע יותר טוב מה הולך שם ואז נראה איך הורייזן נראה ב"E3" של סוני ונעשה השוואות.

אז בצד הגרפי יכול להיות שרצ'ט יהיה מרשים יותר, אפילו שהוא משחק סגור והורייזן משחק עולם פתוח אז קצת קשה להשוות. אבל מבחינת מכירות? איך אפשר להשוות אותם בכלל? הורייזן כנראה ימכור כמו DS, ריטרנל ורצ'ט מחוברים יחדיו.

אני חושב שרצ׳ט נראה מעולה,אבל אני מרשה לעצמי להגיד בביטחון די מלא שהורייזון יהיה מרשים יותר ממנו,לפחות ברמה הגרפית,כי כולנו יודעים שזה שמשחק אקסקלוסיבי לנקסט ג׳ן אולי נותן לו נקודת פתיחה טובה יותר בהיבט הטכני,אבל כשאתה שם מולו מפלצת עם הפקה של עשרות מיליונים ו4+ שנות פיתוח כמו הורייזון 2,זה ממש לא מבטיח ניצחון טכני לנקסט ג׳ן אקסקלוסיב.
ראצ׳ט אולי יכול לתת להורייזון פייט מסויים אם אינסומניאק יהפכו את הקרביים של המנוע המוצלח שלהם מהדור הקודם,בכנות,לא נראה שזה מה שהם עשו עם ראצ׳ט וזה כמובן לא מפריע לו להיראות אחלה,אבל הוא מעולם לא היה נחשב הפקה נוצצת כמו הורייזון או gow שעליהם סוני שופכת סכומים אדירים לפי המאמר של שרייר בבלומברג.

אני גם מזכיר שראינו אפס גיימפלי מהורייזון,כלום,רק טריילר in engine.
נערך לאחרונה על ידי Uncle Pey'j ב 25 אפריל 2021, 14:33, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אפריל 2021, 14:32

כן, ראצ'ט נראה יפה אבל גם אם תשים את הדמו של הפס5 שכולנו מכירים ואת הטריילר הקצר של הורייזון - הרבה יותר אנשים מהרחוב יתלהבו מהורייזון ויגידו שזה נראה ממש כמו סרט וכו'... מה שכן, אין שם גיימפליי בהורייזון אז זה פחות הוגן. ובכל זאת - הבנתם את העקרון. גם אם טכנית ראצ'ט יהיה מתקדם יותר - הורייזון יסובב הרבה יותר ראשים.

אה, ושיחקתי הבוקר בדמו של RE8... דמו חביב. אותה סביבה בדיוק של דמו הטירה הקודם שלהם, רק אולי עם כמה שינויים וחדרים אחרים. לא עפתי האמת. נחמד שיש את המכניקה של להגן ,אבל היה דמו מאוד גנרי בעיניי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אפריל 2021, 14:35

Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:אה כן, אין לי ספק שהורייזן 2 משחק עם שורשים גרפים בפס4 ואמרתי את זה עוד לפני שהוכרז שהמשחק באמת משחק קרוס ג'ן. אבל, וזה אבל גדול, בגלל שאף מפתחת עדין לא אמצה את הדור הבא ובנתה איזה בלעדי מפוצץ ראשים לדור הבא, עדין קרוס ג'ן איכותי הוא הדבר הכי טוב שאנחנו מקבלים. ראצ'ט כרגע הרשים אותי יותר מהורייזן אבל באמת קשה לדעת מסרטונים ותמונות שיווקיות של השניים. רצ'ט יהיה בידיים שלי עוד חודש וחצי (מן הסתם 1000% קניה, הבן שלי מת על רצ'ט 2016 כך שהוא day one בשבילי. אישית אני לא חובב רצ'ט גדול) אז נדע יותר טוב מה הולך שם ואז נראה איך הורייזן נראה ב"E3" של סוני ונעשה השוואות.

אני חושב שרצ׳ט נראה מעולה,אבל אני מרשה לעצמי להגיד בביטחון די מלא שהורייזון יהיה מרשים יותר ממנו,לפחות ברמה הגרפית,כי כולנו יודעים שזה שמשחק אקסקלוסיבי לנקסט ג׳ן אולי נותן לו נקודת פתיחה טובה יותר בהיבט הטכני,אבל כשאתה שם מולו מפלצת עם הפקה של עשרות מיליונים ו4+ שנות פיתוח כמו הורייזון 2,זה ממש לא מבטיח ניצחון טכני לנקסט ג׳ן אקסקלוסיב.
ראצ׳ט אולי יכול לתת להורייזון פייט מסויים אם אינסומניאק יהפכו את הקרביים של המנוע המוצלח שלהם מהדור הקודם,בכנות,לא נראה שזה מה שהם עשו עם ראצ׳ט וזה כמובן לא מפריע לו להיראות אחלה,אבל הוא מעולם לא היה נחשב הפקה נוצצת כמו הורייזון או gow שעליהם סוני שופכת סכומים אדירים לפי המאמר של שרייר בבלומברג.

אני גם מזכיר שראינו אפס גיימפלי מהורייזון,כלום,רק טריילר in engine.

אני משער שאנחנו נכנסים לדור שבו כיוון אומנותי, הכישרון של הצוות (וכמובן התקציב להוציא את החזון לפועל) משנים יותר מכל דבר אחר. קצת כמו עולם הקולנוע כיום שבו לא משנה כמה מארוול שופכים על אפקטים, עדין סצנות הקרב CGI שלהם לא מתקרבות לאיש הפלדה שיצא עשור קודם ובחצי תקציב.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 אפריל 2021, 14:50

הCGI של MoS באמת היה מצוין..אני לא מבין איך סניידר נפל עם doomsday כל כך מעפן בBvS :(
וכן,אני מניח שחזון אומנותי והיכולת והתקציב להוציא אותו לפועל באמת יהיו המרכיב הכי מכריע ביכולת של משחק להרשים טכנית.

בחדשות אחרות אבל עדיין קצת קשורות,נראה שgodfall מקבל גרסאת פס4,אז אני מניח שהשאלה שצריך לשאול היא האם היא תוכנן מלכתחילה ככזה או שהמפתחת הצליחה לעשות scale down למשחק שנבנה כאקסקלוסיבי דור הבא אמיתי בהתחלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אפריל 2021, 14:53

המשחק כל כך לא מרשים שלא ברור לי איך הוא לא היה קרוס ג'ן ממילא. אגב, בדרישות מינימום שלו ב-PC הוא דורש 1060GTX שהוא אולי בסביבה של הפרו, אבל רחוק מאוד מהפס4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אפריל 2021, 15:38

המשחק היה נפילה ממש רצינית (יש שיאמרו נפילה אלוהית, סטגדיש), הם חייבים לפצות על העלויות והדרך הכי קלה זה לשנמך ולזרוק לדור הקודם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 16:06

זה שאנשים מתרשמים יותר מגרפיקה של עולם פתוח מאשר Shoot em up כמו רינטוראל זה סובייקטיבי זה לא מדבר על איכות טכנית אמיתית של שניהם ועל נקסט ג'ן אמיתי.

אני יכול לקבוע כבר מעכשיו שDQ12 בגרפיקת PS5 יעיף לי את המוח יותר מכל דבר אחר בדור הזה וזה כנראה יהיה נכון לי אישית כי בגלל הסדרה הזו אני גיימר בכלל.אבל אני יודע שאני לא הולך לנצח ויכוח אם אני אגיד שDQ12 יהיה המשחק הכי יפה בדור.

רינטוראל? הוא אובייקטיבית טעימה מהדור הבא, על אותו משקל שinfamous second son היה הטעימה הראשונה האמיתית בדור הPS4 והיה אפשר לזהות בו אפקטים גרפיים וסגנון גרפי שיחזור לכל אורך הדור.

אני יכול ללכת אחורה עד אינסוף אבל זה ברור שבכל דור היה לנו משחק שהוא סוג של "טעימה ראשונה" שמרמזת על היופי הגרפי הצפוי.

אולי בווקסלים אנשים לא עפים על הגרפיקה של רנטואל אני לא יודע, אני לא יכול לדעת מה יותר חשוב לאנשים, סקופ או יופי גרפי גרידא.
אבל מכל מה שאני רואה ברשת וכולל העינים שלי, רנטואל הוא נקסט ג'ן לאנשים נדפק המוח מהיופי שנוטף ממנו.
הסקופ שלו לא רלוונטי. אפשר תאורתית גם באמצע דור הPS5 לפתח משחק PS4 שהתקציב שלו יהיה גבוה מדור הפס5 אם רוצים, אין לזה שייכות למה יותר נקסט ג'ן לאנשים. ולרוב האנשים עף התחת מרנטואל שהם אומרים מה זו התאורה הקטלנית הזו האפקטים נראים מעולם אחר זה ברור שהוא לא יוכל לקבל גרסת פס4 שנראת כמוהו. בניגוד להוריזון 2.

זה שאתה נכנס אישית לכל הקטע של "כן אבל הוריזון ימכור יותר ממנו" זה לא שייך. כי אני מדבר על איזשהו Buzz והייפ כלפי הוריזון 2 ולא על המכירות שלו.

סוני יודעים שאין איך להלהיב עליו הוא יראה כמו משחק פס4 הוא ירגיש כמו חבילת הרחבה של המעריצים שלו ימשיכו לאהוב אותו ואת הליטושים שלו ההיטרים ימשיכו לשנוא אותו ועולם כמנהגו נוהג.

בנוגע לR&C אני בטוח שהוא יהיה יותר מרשים מהוריזון. כי לפי שרייר הוריזון 2, הוא משחק פס4 first and foremost. הוא לא משחק קרוס ג'ן עם עדיפות לפס5 שמקבל גרסת קומסי קומסה לפס4 הוא משחק פס4 שיפזרו עליו קצת נצנצים על הפס5 והוא יגבול מהפלטפורמה הראשית שלו.

ולהגיד בפורום של גיימרים כבדים, שאנשים לא יחשבנו לRT ? :) למי איכפת מה הקהל הרחב חושב, רק הארדקור יודעים להעריך גרפיקה ולהבין בכלל שרינטואל יותר מרשים גרפית מהוריזון 2, ספק אם גיימר קאזואל יכנס בכלל להשוואות גרפיות רצחניות.

אני מעולם לא טענתי שR&C או רינטואל ימכרו יותר מהוריזון :) להגיד שאמרתי את זה זה פשוט לקרוא את ההודעות שלי לקפוץ למסקנות מהן ולומר מילים שלא נאמרו :)

אמרתי שסוני מכוונת שרינטואל ודימון סולס,R&C אלה החוויות Next gen בעיני סוני ושהוריזון 2 הוא חוויה בעיקר לקהל הפס4/בעלי הפס5.
ומן הסתם שסוני לא תרצה שמשחקים שיותר מרשימים גרפית מהוריזון 2 יגנבו לו את ההצגה, אז היא תחכה שיירגע ההייפ מהם והדיון עליהם, ואחרי שאנשים יתחילו להגיד
"איפה הוריזון 2 לא ראינו כלום!!!!" זה יהיה הזמן לחשוף אותו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אפריל 2021, 16:36

למי אכפת מה הקהל הרחב חושב? לסוני.
אתה זה שאמרת שיש להם אינטרס להחביא את הורייזון מכל המשחקים הקטנים בהרבה האלה, אני מגיב על זה, לא על דעתי האישית.
אתה זה שטוען שהם מבצעים החלטות לפי מה שאנשים כמונו בפורום חושבים, כי אם הרוב יחשבו שהורייזון מרשים יותר אז כל הטיעון המקורי שלך מבוטל :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 17:04

יש להם אינטרס שהגרפיקה של רינטואל לא תבלע את הוריזון אם עכשיו הם היו חושפים את הוריזון 2 זה פשוט מה שהיה קורה בדיונים הוא היה נבלע בהייפ וזה היה משתקף במכירות שלו אולי זה היה פוגע במכירות מעט מאוד אולי בצורה בינונית אין לדעת אבל למה להם להסתבך.

אבל אין מה לעשות, מה שמנחה את סוני וכל עסק זה הצעדים שיביאו למקסימום רווח, ואם משחק X שלי, יפגע כרגע במשחק Y שלי מאיזושהי סיבה, אז אני אמתין עם משחק Y.

ככה זה עובד בחיים האמייתים. אין פה מה לסבך ענינים פשוטים. אז אדם X יכול לבוא ולהגיד שיש לו 3000 הסברים אלטרנטיבים לשלי ללמה הוריזון לא נחשף עד עכשיו אבל למרות שהוא יוכיח את כישרונו במציאת הסברים אלטרנטיבים, לא יהיה הסבר אחר הגיוני יותר ללמה משחק PS4 שיותר מוכן מרוב המשחקים שיש להם ומכוון לפי שעה ל2021 לא נחשף עדיין.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 אפריל 2021, 17:21

לא הבנתי, איך אתה מודד הייפ ובאז?
ויש הסבר סופר הגיוני ללמה הפוקוס של סוני הוא על משחקים שהתאריך יציאה שלהם קרוב יותר ולמה מעגל השיווק של הורייזן יצבור תאוצה שוב רק ביוני באירוע גדול (בסבירות מאוד גבוהה) ומשם עד לשיגור. בתור מי שבודק past patterns אתה בוודאי יכול לזהות שזו שיטת הפעולה הרגילה של סוני לאורך כל הדור הקודם. ההסבר האלטרנטיבי שלך הוא זה שלא ממש הגיוני.. למעשה הוא כל כך מופרך, אפילו בשבילך, שאני חושד שאתה פשוט מטריל.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 אפריל 2021, 17:27

הורייזן לא נחשף עדיין כי הוא מכוון לסוף השנה (במקרה הטוב) ואין סיבה להציג גיימפליי שלו עכשיו. אולי רק באלטרנטיבה של סוני ל-E3 כמו שעידן אמר. זה לא קשור לגרפיקה בשום צורה, מהכמה דקות שראיתי מריטרנל זה גם לא נראה שהוא נותן לו נוקאאוט גרפי. וכמובן שהפאנדום (הדי גדול) עף ממש על הטריילר של הורייזן 2 מלפני כמה חודשים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אפריל 2021, 17:57

glass man כתב:יש להם אינטרס שהגרפיקה של רינטואל לא תבלע את הוריזון אם עכשיו הם היו חושפים את הוריזון 2 זה פשוט מה שהיה קורה בדיונים הוא היה נבלע בהייפ וזה היה משתקף במכירות שלו אולי זה היה פוגע במכירות מעט מאוד אולי בצורה בינונית אין לדעת אבל למה להם להסתבך.

אבל אין מה לעשות, מה שמנחה את סוני וכל עסק זה הצעדים שיביאו למקסימום רווח, ואם משחק X שלי, יפגע כרגע במשחק Y שלי מאיזושהי סיבה, אז אני אמתין עם משחק Y.

ככה זה עובד בחיים האמייתים. אין פה מה לסבך ענינים פשוטים. אז אדם X יכול לבוא ולהגיד שיש לו 3000 הסברים אלטרנטיבים לשלי ללמה הוריזון לא נחשף עד עכשיו אבל למרות שהוא יוכיח את כישרונו במציאת הסברים אלטרנטיבים, לא יהיה הסבר אחר הגיוני יותר ללמה משחק PS4 שיותר מוכן מרוב המשחקים שיש להם ומכוון לפי שעה ל2021 לא נחשף עדיין.

לא הבנתי כלום. נגיד הורייזון 2 זה משחק של נובמבר, אם הגרפיקה שלו לא תהיה מרשימה ביחס לריטרנל - איך זה ישפיע על המכירות שלו? הרי כולם ידעו איך ריטרנל נראה עד נובמבר גם כן, למה שמישהו לא יקנה אותו בגלל זה? מה, אתה מדבר על מכירות מוקדמות של הורייזון 2? אתה לא ברור בתאוריות ההזויות שלך :)
אם כבר - היה הרבה יותר הגיוני להגיד שהמכירות של ריטרנל יפגעו אם הורייזון יהיה מושך מספיק, עבור אנשים שיש להם תקציב למשחק אחד בלבד כל השנה, אבל גם זה יהיה זניח.

ראינו מהורייזון לא הרבה מאוד פחות ממה שראינו מהיילו, שכבר היה אמור לצאת לפני חצי שנה. אמנם יש לו נסיבות מיוחדות אבל מה זה הקונספירציות המשונות האלה? הם עובדים עליו בכל הכח ולעשות דמו פרזנטציה לוקח להם הרבה מכח האדם שהם זקוקים לו מאוד במיוחד בקורונה.
מראצ׳ט גם כמעט לא ראית שום דבר מאז טריילר החשיפה, והוא יוצא רק עוד חודשיים. גם מריטרנל לא ראית כלום כמעט עד לפני חודש. אתה סתם מחפש לסבך דברים...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 19:22

idan כתב:לא הבנתי, איך אתה מודד הייפ ובאז?
ויש הסבר סופר הגיוני ללמה הפוקוס של סוני הוא על משחקים שהתאריך יציאה שלהם קרוב יותר ולמה מעגל השיווק של הורייזן יצבור תאוצה שוב רק ביוני באירוע גדול (בסבירות מאוד גבוהה) ומשם עד לשיגור. בתור מי שבודק past patterns אתה בוודאי יכול לזהות שזו שיטת הפעולה הרגילה של סוני לאורך כל הדור הקודם. ההסבר האלטרנטיבי שלך הוא זה שלא ממש הגיוני.. למעשה הוא כל כך מופרך, אפילו בשבילך, שאני חושד שאתה פשוט מטריל.

איך אני בודד באז? ערימות של דיונים על רטורנל חודשים רבים לפני היציאה שלו לא רק בפורומים כמו ERA אלא בפורומים שמוקדשים לסדרות משחקים ספציפיות/פורומים אחרים... דיונים על אנשים שעפים על הגרפיקה... וואו כמה כאלה יש.. לעומת זאת עושה רושם שהוריזון קיבל בעיטה בתחת ישר שנודע לנו שהוא משחק PS4. אנשים עוד היו באיזושהי התלהבות שהיתה תקווה שחיינו בסרט שהוא משחק PS5.

עוד בכלל לא נכנסתי לעניין הדיונים שראיתי על הספקולציות על העלילה שתהיה לרנטול בקיצור המשחק הזה כל הזמן בפאקינג תודעה בגלל הגרפיקה שלו.

ההסבר שלך שמשחק X מקבל יותר פרסום ככל שהוא קרוב יותר הוא סבבה אבל הוא חלקי בלבד, הרי למה בכלל יש מרווח כזה בין הוריזון לרנטול ....מה זה בא לשרת מההתחלה.
וזה ברור שבגלל שהוריזון הוא משחק שיש עליו 0 דיונים אפס הייפ, אפס התרגשות אפס ספקולציות סוני דואגים (הכוונה פועלים) שהוא לא ידרס מההייפ של רנטואל.

אפילו בפורום הזה אתה תמצא אנשים שפשוט התהפכה דעתם על רטורנל.

משחק מנומם כמו הוריזון 2 שומרים לתקופה שהענינים נרגעים, היובש הנוראי יגרום אפילו לאנשים שעפו על הגרפיקה של רטורנל להשתנמך בהוריזון 2.

אז בתאוריה תוכל למצוא שב הסבר אלטרנטיבי :) הסבר או תאוריה נמדדים רק ביכולת שלהם לחזות את המציאות למידת האינטואיטיביות שלהם אין קשר לעניין.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 19:29

BiA כתב:הורייזן לא נחשף עדיין כי הוא מכוון לסוף השנה (במקרה הטוב) ואין סיבה להציג גיימפליי שלו עכשיו. אולי רק באלטרנטיבה של סוני ל-E3 כמו שעידן אמר. זה לא קשור לגרפיקה בשום צורה, מהכמה דקות שראיתי מריטרנל זה גם לא נראה שהוא נותן לו נוקאאוט גרפי. וכמובן שהפאנדום (הדי גדול) עף ממש על הטריילר של הורייזן 2 מלפני כמה חודשים.

עפו על הוריזון 2 כל עוד חיינו באיזו ללה לנד שהוא משחק PS5 ויכולנו לחלום על דינוזוארים מעופפים ושאר מכניקות גיימפלי שישארו נחלת המדע בדיוני לפי שעה.
הוריזון 2 יהיה משחק שאתה מסיים וזורק.

אני מסתכל על הRAW Reaction של אנשים בזמן אמת להוריזון 2 ולא זכור לי שיותר מדי אנשים התלהבו ממנו, בלשון המעטה.

כן זכור לי שאנשים היו כזה "יששש הוריזון 2 אקסקלוסיבי לפס5 יש לי סיבה לשדרג!" ואז הם התחילו לפנטז כל מיני דברים. אבל ההייפ די מת. אפס דיונים, אפס ספקולציות אפס ניתחוים כלום, שקט טוטאלי כאילו המשחק הזה לא אמור לצאת השנה ואני לא מתכוון מצד המפתחים שלו אלא מצידנו.

גם בפורום הזה לא ראיתי מישהו אומר כמה הוא מחכה לו, כאילו לאסקין Aside.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 אפריל 2021, 19:44

כל האסטרטגיה השיווקית של סוני (ולא רק שלה) בנויה על אירועים גדולים, הם כמעט אף פעם לא עושים חשיפות של גיימפלי/טריילרים - בוודאי לא של הבלוקבאסטרים הכי גדולים שלהם - מחוץ לאירועים גדולים סטייל e3/psx וכו'. קח לדוגמא את הורייזן הראשון: הוא נחשף עם טריילר סיפור בe3 2015, דממת אלחוט עד e3 2016 שם הוא הציג גיימפלי לראשונה ומאז הם המשיכו לקדם אותו עד השחרור שלו בפברואר 2017 (וגם זה רק אחרי שהוא נדחה מ 2016). זה נכון גם לגוד אוף וור רק הפוך - התחיל עם חשיפה של גיימפלי ב E3 2016 ושנה לאחר מכן טריילר סיפור ואז קידום של המשחק עד השחרור שלו ב 2018 עם איזה שער בגיימאינפורמר או מה שזה לא יהיה, טריילר שיגור וכל זה, כמו תמיד, כמו כל משחק גדול אחר. אין כאן שום דבר מיוחד.דימון סולס, ראצ'ט וריטרנל הם כולם משחקים שיצאו או ייצאו לפני האירוע הגדול הבא של סוני ולכן ראינו הרבה יותר מהם מאשר הורייזן, כי פשוט היה צורך אמיתי לשווק אותם, את הורייזן לא. זה באמת לא מסובך.

ואני כמדומני הימרתי על הציון הכי גבוה לריטרנל בפורום, אז זה לא ממש קשור לטעם הסובייקטיבי שלי. אני פשוט חושב שלעשות הערכות כאלה על סמך החוסר חיבה לפרנצ'ייז הזה בפורום ווקסלים, שמונה ביום פעיל במיוחד עשרה משתמשים גג, זה לא מדד מאוד רציני בשביל לבחון הייפ, וזה שלטריילר חשיפה של הורייזן יש כמה מליוני ציפיות יותר מהטריילרים של המשחקים הנ"ל ופידבק מאוד חיובי הוא בוודאי מדד סביר יותר. מעבר לזה המפתחים של ריטרנל כל שבוע חושפים עוד מידע ועוד קטעי גיימפלי בבלוג וידיאו שלהם, ועכשיו גם נכנסנו לתקופה של ה previews, אז בוודאי שיהיה עליו שיח ער יותר בפורומים של Enthusiast גיימרים כמו ERA, כי מה יש לדבר על הורייזן? לא שמענו עליו כלום.
עכשיו גם אם הייתי קונה לחלוטין את התאוריה שמשחקים שיוצאים במרחק של חודשים רבים אוכלים את ההייפ אחד של השני, למרות שבמקרה הזה הם לא ממש דומים, לא שייכים לאותו ז'אנר, לא באותו סטייל וכו'.. הייתי מהמר שדווקא הטופ דוג בחבורה, שהוא ללא ספק הורייזן, הוא זה שיאכל את כל הקטנים. וזה לא קשור לאיזה משחקים עושים לי את זה יותר או פחות, זה לא קשור לאיזה משחקים אני חושב שהם "משעממים", זה פשוט ניתוח אובייקטיבי ככל הניתן של המציאות. הורייזן הוא המשחק הכי גדול של סוני מכל הנ"ל, כל השאר פרשנות סובייקטיבית.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 92 אורחים