נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 19:47

Laskin כתב:
glass man כתב:יש להם אינטרס שהגרפיקה של רינטואל לא תבלע את הוריזון אם עכשיו הם היו חושפים את הוריזון 2 זה פשוט מה שהיה קורה בדיונים הוא היה נבלע בהייפ וזה היה משתקף במכירות שלו אולי זה היה פוגע במכירות מעט מאוד אולי בצורה בינונית אין לדעת אבל למה להם להסתבך.

אבל אין מה לעשות, מה שמנחה את סוני וכל עסק זה הצעדים שיביאו למקסימום רווח, ואם משחק X שלי, יפגע כרגע במשחק Y שלי מאיזושהי סיבה, אז אני אמתין עם משחק Y.

ככה זה עובד בחיים האמייתים. אין פה מה לסבך ענינים פשוטים. אז אדם X יכול לבוא ולהגיד שיש לו 3000 הסברים אלטרנטיבים לשלי ללמה הוריזון לא נחשף עד עכשיו אבל למרות שהוא יוכיח את כישרונו במציאת הסברים אלטרנטיבים, לא יהיה הסבר אחר הגיוני יותר ללמה משחק PS4 שיותר מוכן מרוב המשחקים שיש להם ומכוון לפי שעה ל2021 לא נחשף עדיין.

לא הבנתי כלום. נגיד הורייזון 2 זה משחק של נובמבר, אם הגרפיקה שלו לא תהיה מרשימה ביחס לריטרנל - איך זה ישפיע על המכירות שלו? הרי כולם ידעו איך ריטרנל נראה עד נובמבר גם כן, למה שמישהו לא יקנה אותו בגלל זה? מה, אתה מדבר על מכירות מוקדמות של הורייזון 2? אתה לא ברור בתאוריות ההזויות שלך :)
אם כבר - היה הרבה יותר הגיוני להגיד שהמכירות של ריטרנל יפגעו אם הורייזון יהיה מושך מספיק, עבור אנשים שיש להם תקציב למשחק אחד בלבד כל השנה, אבל גם זה יהיה זניח.

ראינו מהורייזון לא הרבה מאוד פחות ממה שראינו מהיילו, שכבר היה אמור לצאת לפני חצי שנה. אמנם יש לו נסיבות מיוחדות אבל מה זה הקונספירציות המשונות האלה? הם עובדים עליו בכל הכח ולעשות דמו פרזנטציה לוקח להם הרבה מכח האדם שהם זקוקים לו מאוד במיוחד בקורונה.
מראצ׳ט גם כמעט לא ראית שום דבר מאז טריילר החשיפה, והוא יוצא רק עוד חודשיים. גם מריטרנל לא ראית כלום כמעט עד לפני חודש. אתה סתם מחפש לסבך דברים...

עד שהוריזון 2 אנשים יהיו כל כך רעבים למשחק נורמלי שהם ישחקו גם בThe Order אם תוציא לו המשך. אני מזכיר לך שהשנה לא יהיה GT7... לא יהיה GOW 2 ולפי שרייר עוד ערמה של משחקים שאנחנו יודעים עליהם וכאלה גם שאנחנו לא יודעים עליהם כולם יסבלו דחיות מהקורונה משהו שאמרת בעצמך שיקרה לפני כמה חודשים :)

כל זה, במיוחד עם העובדה שהרוב המוחלט של המכירות של הוריזון 2 יבוא מימלא מהפס4 יגרום לזה שאנשים ישחקו בו בסבבה.

מנגד תראה לאנשים עכשיו טריילר של הוריזון 2 בזמן שאנשים כמו ארז משחקים עכשיו ברטורנל וכל הדיון יהיה "בואנה איך הוריזון נראה דור קודם לעומת רטורנל!!!"
למה שסוני תרצה דבר כזה על הראש שלה?.

אם זה נראה לך מוזר שאנשים הם כאלה מוזרים שהם יכולים לדון שעות בהשוואות על הגרפיקה של הוריזון 2 לעומת הגרפיקה של רטורנל וR&C ויכולים לשכוח מכל זה אם הוריזון ייצא בחלון אחר.... נכון זה מוזר... אבל בני אדם הם מוזרים פנה ליצרן :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אפריל 2021, 19:52

אז לפי התאוריה שלך עדיף שיראו את הורייזון עכשיו, כמה שיותר מהר, לפני שכולם ידעו כמה יפה ריטרנל... אני פשוט לא מבין את ההגיון, מה, הם ישכחו כמה יפים המשחקים האחרים בנובמבר או תחילת שנה הבאה? אם סוני יחכו חצי שנה מעכשיו ואז יראו את הורייזון אז הוא יעמוד בציפיות שעכשיו הוא לא היה עומד בהם...? זה הפוך לגמרי, בני האדם לא מוזרים, אתה מוזר :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 אפריל 2021, 20:58

הכי מצחיק ביחס לתיאוריה שלו זה שבפעם הבאה שנראה את הורייזן כנראה גם נראה בפעם הראשונה את ראגנארוק.. אבל ממנו סוני לא מפחדים, הוא הרי לא יעשה ספלאש כמו ריטרנל, והורייזן לא בסכנה להידרס מההייפ שלו. בכל זאת, גם הוא פוטנציאל למשחק קרוס ג'ן, אולי סוני מסתירה גם את הכיעור שלו מראצ'ט וריטרנל.. נשמע סביר סה"כ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אפריל 2021, 21:30

האמת שאני די מתחמק מהסרטונים של ריטרנל, הוא הכל כך מרשים? אני לא זוכר אותו ככזה. אגב, להבנתי אין במשחק RT גרפי, רק RT לחישובי סאונד. אבל אני לא סגור על זה כי שוב, אני מתחמק ממידע :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 21:39

idan כתב:כל האסטרטגיה השיווקית של סוני (ולא רק שלה) בנויה על אירועים גדולים, הם כמעט אף פעם לא עושים חשיפות של גיימפלי/טריילרים - בוודאי לא של הבלוקבאסטרים הכי גדולים שלהם - מחוץ לאירועים גדולים סטייל e3/psx וכו'. קח לדוגמא את הורייזן הראשון: הוא נחשף עם טריילר סיפור בe3 2015, דממת אלחוט עד e3 2016 שם הוא הציג גיימפלי לראשונה ומאז הם המשיכו לקדם אותו עד השחרור שלו בפברואר 2017 (וגם זה רק אחרי שהוא נדחה מ 2016). זה נכון גם לגוד אוף וור רק הפוך - התחיל עם חשיפה של גיימפלי ב E3 2016 ושנה לאחר מכן טריילר סיפור ואז קידום של המשחק עד השחרור שלו ב 2018 עם איזה שער בגיימאינפורמר או מה שזה לא יהיה, טריילר שיגור וכל זה, כמו תמיד, כמו כל משחק גדול אחר. אין כאן שום דבר מיוחד.דימון סולס, ראצ'ט וריטרנל הם כולם משחקים שיצאו או ייצאו לפני האירוע הגדול הבא של סוני ולכן ראינו הרבה יותר מהם מאשר הורייזן, כי פשוט היה צורך אמיתי לשווק אותם, את הורייזן לא. זה באמת לא מסובך.

ואני כמדומני הימרתי על הציון הכי גבוה לריטרנל בפורום, אז זה לא ממש קשור לטעם הסובייקטיבי שלי. אני פשוט חושב שלעשות הערכות כאלה על סמך החוסר חיבה לפרנצ'ייז הזה בפורום ווקסלים, שמונה ביום פעיל במיוחד עשרה משתמשים גג, זה לא מדד מאוד רציני בשביל לבחון הייפ, וזה שלטריילר חשיפה של הורייזן יש כמה מליוני ציפיות יותר מהטריילרים של המשחקים הנ"ל ופידבק מאוד חיובי הוא בוודאי מדד סביר יותר. מעבר לזה המפתחים של ריטרנל כל שבוע חושפים עוד מידע ועוד קטעי גיימפלי בבלוג וידיאו שלהם, ועכשיו גם נכנסנו לתקופה של ה previews, אז בוודאי שיהיה עליו שיח ער יותר בפורומים של Enthusiast גיימרים כמו ERA, כי מה יש לדבר על הורייזן? לא שמענו עליו כלום.
עכשיו גם אם הייתי קונה לחלוטין את התאוריה שמשחקים שיוצאים במרחק של חודשים רבים אוכלים את ההייפ אחד של השני, למרות שבמקרה הזה הם לא ממש דומים, לא שייכים לאותו ז'אנר, לא באותו סטייל וכו'.. הייתי מהמר שדווקא הטופ דוג בחבורה, שהוא ללא ספק הורייזן, הוא זה שיאכל את כל הקטנים. וזה לא קשור לאיזה משחקים עושים לי את זה יותר או פחות, זה לא קשור לאיזה משחקים אני חושב שהם "משעממים", זה פשוט ניתוח אובייקטיבי ככל הניתן של המציאות. הורייזן הוא המשחק הכי גדול של סוני מכל הנ"ל, כל השאר פרשנות סובייקטיבית.

אני לא מבסס את רמת ההייפ לרנטול על ווקסלים בלבד רק לתת לך את הפירוט על איזה מקומות ולינקים לדיונים יקח לי שנה ובכל זאת ווקסלים הוא דוגמא קטנטנה למה שמרגישים הגיימרים זה לא שגיימרים הם שונים. הקבוצה של SF שאני מדבר בא למשל עם איזה 1000 חברים (אולי יותר לא התעכבתי) 99.9% מהם הם גיימרים הארדקור עדיין 0 דיבורים על הוריזון 2. ודיונים על רטורנל לא מעט.

בנוגע לזה שERA לא ידברו על הוריזון 2 כי אין כלום לדבר עליו.... :)

על SMT 5 לא היה כלום מ2017 עד 2021 ורק ב2021 קיבלנו עליו טריילר שמשתווה למה שיש להוריזון 2 שזה סתם טריילר בלי גיימפלי ועדיין אנחנו ב4 שנים פלוס שכל ERA
וכל מי שאוהב JRPG מדבר על המשחק לפחות פעם בחודש, אינספור ספקולציות מתי נראה אותו ומה נראה בוא ואם הוא ישאר בלעדי לסוויץ וכו' וכו' כל חודש מישהו בERA מוצא סיבה להעלות אותו למרות שלכאורה אין על מה לדבר כי אין גיימפלי ואין כלום ועדיין.

כשאנשים בהייפ מטורף על משחק מסוים, הם ימצאו על מה לדבר, גם מGOW רגנארוק לא ראינו כלום, אבל כל הפאקינג פורום בהייפ מטורף שאם מחר אני או מישהו אחר פותח שרשור חפירה על GOW רגנארוק הוא יהיה אחד הפעילים כאן, כי לכולנו יהיה מה להגיד אם זה על העלילה דברים שאנחנו רוצים לראות וכו'.

אז הטיעון של... לא מדברים על הוריזון כי לא ראינו כלום ואם היינו רואים אנחנו/ERA היינו מדברים... אנשים לא מדברים על הוריזון 2 כי אם אני אני אכתוב למישהו על הוריזון 2 הוא יתחיל לפהק ולהיות עייף :)

אפילו עכשיו ראיתי באיזה מקום דיון על העלילה של רטורנל ואם העלילה תהיה פוליטית או לא.

אני לא אומר שהייפ על ריטורנל הוא ברמה של GOW רגנארוק או משהו כזה אבל הוא יותר משל הוריזון 2 ולא בגלל תאריך היציאה זה חודשים ככה.

על הקטע של הpast patterns של סוני וזה שהיא חושפת בעיקר בתערוכות שלה past patterns זה כלי טוב לחיזוי אבל הוא לא יכול להיות היחיד, אם אני מסתמך אך ורק על past patterns ועל "הגיון אינטואיטיבי" אני אתקע כש"הגיון הבריא" והpast patterns ייכשלו בלהסביר סיטואציה נתונה.

עכשיו אתה יכול להגיד לי "למה שזה יעניין אותי עד כדי כך" אותך אולי לא, אבל אני בא מתחום הניהול זה ברור שאני אתעניין מעל הממוצע בענינים האלה :)

בכל מקרה אני חושב שכל מי שמנהל איתי דיון כבר יודע שהוא בדרך לקבל חפירה אז זה לא שחידשתי לך כבר ידעת לאן אתה נכנס :)

ובנוגע להוריזון 2 וזה שהוא משחק גדול יותר, אף פעם לא אמרתי שהוא לא משחק גדול יותר מריטורנל, זה רק לאסקין שקפץ למסקנה שאמרתי שרינטול יותר גדול אני ולאסקין אוהבים להתווכח :) אמרתי שהוא יכול לפגוע במכירות של הוריזון.

אבל גם אם אני מסכים עם כולכם שהוריזון 2 הוא משחק גדול יותר מריטורנל, זה לא אומר שאפשר לדעתי לקפוץ למסקנה שריטורנל לא יכול לפגוע להוריזון 2 במכירות שלו.

גם משחקים ענקיים שלכאורה יכלו למכור את עצמם במליונים Day one מקבלים שיווק רצחני ואגרסבי ויותר יקר, כי המחשבה היא תמיד למכור עוד ועוד ועוד.
ואם ריטורנל כול לפגוע בהייפ של הוריזון 2 בגלל הגרפיקה שלו, בגלל שלחלק מהאנשים הוא יראה "דור קודם , סוני תרצה לא להראות משחק שנראה דור קודם ליד משחק שלה שנראה דור הבא.

אתה לא חייב להסכים איתי למעשה בתגובה הבאה שתכתוב לי אתה תהיה אפילו יותר משוכנע ממקודם שמה שכתבתי למעלה זה קונספרציה ובתגובה הבאה שאני אכתוב לך אני אהיה אפילו יותר משוכנע שאני צודק ככה זה עובד עם בני אדם :) כנראה נסכים לא להסכים :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 22:05

DrKeo כתב:האמת שאני די מתחמק מהסרטונים של ריטרנל, הוא הכל כך מרשים? אני לא זוכר אותו ככזה. אגב, להבנתי אין במשחק RT גרפי, רק RT לחישובי סאונד. אבל אני לא סגור על זה כי שוב, אני מתחמק ממידע :)

טוב תראה אתה נראה לי היחיד פה שמשלם עליו מחיר מלא לא? אני שם את כל הכסף שבעולם שהמפתחים שלו יראו מלאסקין 20$ בהנחה אם יהיה להם מזל וארז בטח"קיבל את המשחק" אז אתה זה שהכי משקיע פה אבל אל תשכח לחזור ולספר על הגרפיקה אני רוצה ניתוח מעמיק :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 אפריל 2021, 22:12

אני מאמין שגם אני ארכוש אותו בהשקה, אבל אמתין לביקורות רק ליתר בטחון.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 אפריל 2021, 22:17

DrKeo כתב:האמת שאני די מתחמק מהסרטונים של ריטרנל, הוא הכל כך מרשים? אני לא זוכר אותו ככזה. אגב, להבנתי אין במשחק RT גרפי, רק RT לחישובי סאונד. אבל אני לא סגור על זה כי שוב, אני מתחמק ממידע :)

נראה טוב אבל לא מפוצץ ראשים בשום צורה לדעתי ואם יש שם RT זו כנראה אימפלמנטציה מאוד מינימלית,אני חושב שהארט סטייל שלו מאוד חזק ומאוד מזכיר את פרומיתיאוס שסוף סוף ראיתי לאחרונה,אז בהחלט יש מצב שתאהב.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 22:26

Stick כתב:אני מאמין שגם אני ארכוש אותו בהשקה, אבל אמתין לביקורות רק ליתר בטחון.

ופייר תאמת זה לא כי הגרפיקה נראת לך פסיכית? :)

כאילו אם היה לי פס5 והייתי צריך להחליט מה בא לי יותר על בחורה או על הגרפיקה הזו בשישי בלילה אני יודע מה הייתי בוחר.
דאמ זה כאילו משחק כזה לא אמור להראות כל כך טוב.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 אפריל 2021, 23:04

אנחנו מדברים על ריטורנל? וואלה, האמת שלא התעמקתי בגרפיקה שלו וראיתי משהו כמו חצי שעה של גיימפלי בשבוע האחרון. מה זה לא התעמקתי, לא משך לי את העין בשום צורה מיוחדת, נראה סבבה אני מניח אבל זה לחלוטין לא משהו ששמתי לב אליו לטוב או לרע.
בכל מקרה כמובן שאשפוט את זה כשאשחק בו באמת, אבל הרושם הויזואלי שלו הוא של משחק AA לכל דבר, גם מבחינת ערכי ההפקה או הסינימטיות.

הסיבה שאני הולך אליו היא, כמו שכבר אמרתי, בעיקר כי אין משחקים מעניינים אחרים לps5 מלבד דימון סולס שסיימתי ומיילס מוראלס שמשום מה קצת לא מתאים לי בוייב כרגע (אבל בוודאי אשחק בו בעתיד), ואת הקונסולה יש לי רק לזמן שאול בינתיים ככה שאני 'לחוץ' למצוא מה לשחק עליה.
אז למה דווקא ריטורנל? כי רכבת ההייפ שלו יצאה לדרך בצורה מושלמת, מדברים עליו בצורה מאוד חיובית בכל חור בשבוע האחרון וזה תפס אותי.
זה משחק שמלכתחילה היה נראה לי חמוד, בשנה האחרונה מאוד נהנתי משני משחקי רוגלייק שתפסו לי ביחד כמה מאות שעות מזמן הגיימינג בקורונה - הראשון הוא slay the spire, די רחוק ממשחק כמו ריטורנל אבל לימד אותי לאהוב את סגנון הרוגלייק. והשני הוא כמובן האדס שמאוד אהבתי ונראה הרבה יותר קרוב במהות לריטורנל.

אז... זהו, אלו באופן חד משמעי ובצורה די מפורטת שלוש הסיבות הייתי אומר :). אולי הוא יפוצץ לי את המוח גם ויזואלית איכשהו, אבל חייב להגיד שוב שראיתי גיימפלי ואשכרה לא שמתי לב לצד הזה לטוב או לרע.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 אפריל 2021, 23:27

גלאס, כל מי שאוהב JRPG מדבר על SMT5 פעם בחודש? זה בדוק? זה מדוד? בדקת בכל הפורמים וערכת השוואה לכמות הדיונים על הורייזן? חחחח תהיה לי בריא.. זה מבוסס בערך כמו הטיעון שסוני מסתירה משחק אחד מפני משחק אחר, למרות ששניהם נחשפו באותו פאקינג אירוע. יש כל כך הרבה חורים בתיאוריה שלך, כל כך הרבה טיעונים שלא מבוססים על שום דבר אמיתי מלבד התחושה הסובייקטיבית שלך, וכמובן שלל ראיות כלל לא אנקדוטליות שלא עלה בידך להשיג - מנימוקים פרקטיים כמובן - שאני לא יודע מה לתקוף קודם. אבל כמו שאמרת, אין טעם, אתה מעיד על כוונתך להמשיך ולהתחפר בכל מחיר וכל ניסיון שלי לכפות את הלוגיקה האנושית המקובלת ייתקל בחומה בצורה של טיעונים משוללי כל הסבר או היגיון סטנדרטי. זה חלק מהקסם שלך אני מניח:)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 23:34

אני באמת לא מבין חבר'ה איך לא עף לכם המוח מהגרפיקה שלו :) סטיק גם אני אוהב את STS ויותר ממנו את Dead cells ומתעניין בו גם בגלל הגיימפלי, אבל אני בטוח שכשיהיה לך זמן איכות איתו בחושך רק אתה והסוני ותרביץ איזה סשן איכותי של שעה וחצי תרגיש אחרת על הגרפיקה :)

אולי זה בגלל שראיתי ממנו מלא דברים וזה ישתנה שתראה בו בוסים סטיק או שתתעמק בוא.אני שם עכשיו את החשיפה של הPS5 ואני מרגיש שעשו לו עוול בחשיפה ובקושי הראו 2 שניות של גיימפלי ושאם היו מראים לנו מה שיש היום וואו, התגובה שלי לחשיפת הPS5 היתה שמים וארץ הוריזון 2 לא היה צריך להיות זה שמסיים את החשיפה לטעמי.

אני לא יכול להגיד שזה איזה הGOW של הPS5 גרפית כאילו, אבל זה לכל הפחות הinfamous second son של הפס5. הרגע הזה שאתה מבין שעידן הפס4 נגמר ואתה מסתכל על משחק פס5 אמיתי.

ושוב אם זה היה רק אני אז ניחא אבל כאילו בכל מקום אני רואה משהו כמו "פאק מה זה הגרפיקה הזו" אם היה לזה גירסת PC הייתי מכריח את הPC שלי להריץ את זה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 אפריל 2021, 23:41

בשיא הכנות, פשוט לא שמתי לב לזה :). ואני לא אחד ש'לא מתלהב' מגרפיקה, מאוד התרשמתי מדימון סולס כבר מהחשיםה הראשונה גם כשהרוב כאן פחות, ואני עדיין חושב שהוא נראה מדהים.
אבל בסדר, המשחק יוצא כבר השבוע ואני מבטיח לעדכן אותך על החוויה שלי בפאן הזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 23:46

idan כתב:גלאס, כל מי שאוהב JRPG מדבר על SMT5 פעם בחודש? זה בדוק? זה מדוד? בדקת בכל הפורמים וערכת השוואה לכמות הדיונים על הורייזן? חחחח תהיה לי בריא.. זה מבוסס בערך כמו הטיעון שסוני מסתירה משחק אחד מפני משחק אחר, למרות ששניהם נחשפו באותו פאקינג אירוע. יש כל כך הרבה חורים בתיאוריה שלך, כל כך הרבה טיעונים שלא מבוססים על שום דבר אמיתי מלבד התחושה הסובייקטיבית שלך, וכמובן שלל ראיות כלל לא אנקדוטליות שלא עלה בידך להשיג - מנימוקים פרקטיים כמובן - שאני לא יודע מה לתקוף קודם. אבל כמו שאמרת, אין טעם, אתה מעיד על כוונתך להמשיך ולהתחפר בכל מחיר וכל ניסיון שלי לכפות את הלוגיקה האנושית המקובלת ייתקל בחומה בצורה של טיעונים משוללי כל הסבר או היגיון סטנדרטי. זה חלק מהקסם שלך אני מניח:)

עידן זה הקטע :) לא רק אני אתחפר בעמדה שלי גם אתה בשלך, זו לא המצאה שלי זה מה שנקרא הBackfire effect שבו כל אדם שפוגש עמדה שונה משלו יתחפר בעמדה שלו ככל שינסו לשכנע אותו במשהו אחר זה החיים :) זה ככה.

אם היינו יצורים הגיונים, היינו מפסיקים לדבר באינטרנט כי היינו משלימים עם זה שאי אפשר לשכנע אדם אחר, אבל מה לעשות שכייף לנו להתווכח :)

גם התגובות שתראה פה לפעמים ל"תאוריות שלי" נובעות מזה שיש לנו התנגדות מובנת להסברים מורכבים שמעמיסים עלינו פרטים (בלי קשר אם ההסבר נכון או לא) עצם זה שההסבר מורכב ומכיל יותר מדי פרטים גורם לנו להאמין בו פחות, זה החיים.

אתה יכול לסמוך עלי אם לא הייתי חופר באפקטים הפסיכולוגים האלה לא הייתי יכול להגיע לרמה תחרותית בSF למשל :)

אבל אנחנו כנראה נמשיך להתווכח כולנו ויום אחד, תהיה הסיטואציה הנכונה ברגע הנכון שכולכם תבינו כמה אני הגיוני :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אפריל 2021, 23:51

Stick כתב:בשיא הכנות, פשוט לא שמתי לב לזה :). ואני לא אחד ש'לא מתלהב' מגרפיקה, מאוד התרשמתי מדימון סולס כבר מהחשיםה הראשונה גם כשהרוב כאן פחות, ואני עדיין חושב שהוא נראה מדהים.
אבל בסדר, המשחק יוצא כבר השבוע ואני מבטיח לעדכן אותך על החוויה שלי בפאן הזה.

לול אני מחכה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 אפריל 2021, 23:51

Stick כתב:אנחנו מדברים על ריטורנל? וואלה, האמת שלא התעמקתי בגרפיקה שלו וראיתי משהו כמו חצי שעה של גיימפלי בשבוע האחרון. מה זה לא התעמקתי, לא משך לי את העין בשום צורה מיוחדת, נראה סבבה אני מניח אבל זה לחלוטין לא משהו ששמתי לב אליו לטוב או לרע.
בכל מקרה כמובן שאשפוט את זה כשאשחק בו באמת, אבל הרושם הויזואלי שלו הוא של משחק AA לכל דבר, גם מבחינת ערכי ההפקה או הסינימטיות.

הסיבה שאני הולך אליו היא, כמו שכבר אמרתי, בעיקר כי אין משחקים מעניינים אחרים לps5 מלבד דימון סולס שסיימתי ומיילס מוראלס שמשום מה קצת לא מתאים לי בוייב כרגע (אבל בוודאי אשחק בו בעתיד), ואת הקונסולה יש לי רק לזמן שאול בינתיים ככה שאני 'לחוץ' למצוא מה לשחק עליה.
אז למה דווקא ריטורנל? כי רכבת ההייפ שלו יצאה לדרך בצורה מושלמת, מדברים עליו בצורה מאוד חיובית בכל חור בשבוע האחרון וזה תפס אותי.
זה משחק שמלכתחילה היה נראה לי חמוד, בשנה האחרונה מאוד נהנתי משני משחקי רוגלייק שתפסו לי ביחד כמה מאות שעות מזמן הגיימינג בקורונה - הראשון הוא slay the spire, די רחוק ממשחק כמו ריטורנל אבל לימד אותי לאהוב את סגנון הרוגלייק. והשני הוא כמובן האדס שמאוד אהבתי ונראה הרבה יותר קרוב במהות לריטורנל.

אז... זהו, אלו באופן חד משמעי ובצורה די מפורטת שלוש הסיבות הייתי אומר :). אולי הוא יפוצץ לי את המוח גם ויזואלית איכשהו, אבל חייב להגיד שוב שראיתי גיימפלי ואשכרה לא שמתי לב לצד הזה לטוב או לרע.

הוא נראה כמו משחק AA, אבל משחק AA של פס5. ובמובן הזה הוא כן מרשים, כמו שדימון סולס מרשים גרפית למרות שהוא 'רק' רימייק של משחק פס3. אבל מפה ועד ולטעון שהוא מביך גרפית משחקי AAA ברמת הפקה אחרת לגמרי, גם אם הם קרוס ג'ן, זה קשקוש גמור.
מעבר לזה הגיימפלי הארקיידי של Housemarque תמיד היה טוב (לחובבי הז'אנר), אבל שם זה נגמר, לא היה בהם יותר מזה. פה יש לך גם אחלה סגנון אומנותי, וייב של לאבקרפט פינת הנוסע השמיני כזה, וגם פוטנציאל לסיפור מדע בדיוני מעניין, לפחות בשביל רוגלייק.. ככה שעל פניו הוא בהחלט נראה כמו משחק מבטיח, נקווה שיתממש.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 אפריל 2021, 00:02

אכן, לכן בדיוק אני מתכוון לשלם עליו 70$ שזה (כמעט) הכי הרבה ששילמתי על משחק אי פעם :).
כמו שאמרתי הוא היה נראה לי מעניין כבר מההתחחה, אבל זה ההייפ של השבוע האחרון שנתן לי את הפוש האמיתי לגביו.
ובכל מקרה באשר לגרפיקה, אני מדגיש שזה לא שהוא מכוער בעיניי או משהו, הוא פשוט נראה לי סבבה לגמרי ולא מעבר. העיצוב האומנותי דווקא חמוד באמת, אבל מבחינה טכנית לא נפלתי משום דבר. אבל, שוב, אשפוט ברצינות אחרי שאשחק, אולי פספסתי משהו בהדגמות ובאיכות של יוטיוב.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 אפריל 2021, 00:35

אני לא מבין את הקטע הזה שבגלל שהוריזון 2 יהיה AAA של פס4 הוא בהכרח צריך להיות יותר מרשים לכל האנשים לעומת "AA " של הפס5 מספיק שהתאורה בריטורנל יותר מרשימה ברמה הטכנית נטו מספיק שאתה מקבל וויב של "בואנה הקונסולה הקודמת שלי לא יכלה להתמודד עם מה שאני רואה פה"

אני מתכוון אני יכול להעדיף את Uncharted 2 על Alienation אבל בשום מצב לא הייתי מפספס ששני המשחקים הם לא מאותו דור, לא הייתם יכולים להראות לי את Alienation ולמכור לי שזה משחק פס3.

מה שאני יכול לקבל זה שוואלה כנראה חלק מהאנשים לא מתרשמים מדור חדש אלא אם כן הקפיצה מומחשת באיזה סוג של OPEN WORLD או איזה נוטי דוג :) אבל הקפיצה לטעמי היא אובייקטיבית.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 אפריל 2021, 01:33

לא לא, אני חושב שגם הורייזן נראה כמו משחק פס5. בערך כמו שדרגון אייג', מטאל גיר5 או טומב ריידר נראו ב 2014-15 כמו משחקי דור הבא על אף שהם היו משחקי קרוס ג'ן שיצאו גם על ה ps3 ו 360. הוא מן הסתם לא מנצל עד הסוף את ה cpu ו ssd לחוויה חדשה שלא הכרנו על הפס4 (בדיוק כמו שריטרנל לא עושה את זה, אגב), אבל גרפית הוא בהחלט נראה לי כמו קפיצה על פני משחק פס4, לפחות על סמך הטריילר הסינמטי (נחכה לגיימפלי בשביל לקבוע בנחרצות). יכול להיות שעוד שנתיים-שלוש משחקי דור הבא ישאירו להורייזן אבק ברמה הגרפית או בדרכים אחרות עד שהוא יראה לי כמו משחק דור קודם, אבל כרגע אני יכול למדוד אותו רק מול משחקי הפס5 שראיתי, לא אלה המדומיינים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 אפריל 2021, 04:19

איך הורייזן 2, יכול להיראות דור הבא, כשתהיה הוכחה מול העינים שהוא רץ על פס4 מ2013 אפילו לא פרו אתה תוכל אפילו להריץ את שתי הגרסאות על הPS5 שלך ולהשוות אני בטוח שאתה ולאסקין תצטרכו לחפש בנרות "נגיעות" של דור הבא בהוריז2 בניסיון להוכיח שהוא דור הבא. אני בהחלט מקווה שתצליחו למצוא עננים בשמים שיראו דור הבא או איזה תלתל נקסט ג'ני של ALOY :) אני מקווה שDF יעזרו פה :) למצוא משהו.
אבל לך תדע, אולי לאסקין צודק ויהיו בהוריזן 2 "נגיעות" אמיתיות של דור הבא ברמה שאני אהיה חייב להסכים איתכם, אין לדעת זה פשוט לא סביר.

אני בהחלט מקווה שהורייזן 2 בחשיפת גיימפלי שלו יראה פתאום נקסט ג'ן גם לי, כי זה בערך הדבר היחיד שיכול להציל את המשחק הזה בשבילי ולגרום לי להתעניין בו אבל אני יודע כבר שאין סיכוי זה יראה כמו PS4. ומי שישחק על הPS5 יקבל כולה שידרוגים גרפיים שנראים כמו הגדרות גבוהות על PC אבל לא משהו של שמים וארץ.

אבל אם זה נראה לך דור הבא... היופי בעיני המתבונן אני מניח

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 אפריל 2021, 04:43

אתה חושב שריטרנל זה משחק שלא יכול לרוץ על הפס4 עם כמה שינמוכים גרפים קלים?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 אפריל 2021, 05:18

שנמוכים קלים? איזה... לרוץ על 520P או פחות ב2021 ? עם 30FPS עם קרטועים? :)

וברצינות, לא אני לא חושב שהמפתחים יכולים להוציא אותו לפס4 ברמה שנוכל להגיד שמדובר באותו המשחק. לפחות לדעתי הוא עושה דברים שגדולים על הPS4 גרפית.
זה כמו עם Nex Machina אתה רואה את הפיצוצים שלו, את התאורה את זה שכל השליטה מרגישה Fluid וחלקה ואתה פשוט יודע שהפס3 לא יכל להתמודד עם זה.

את RESOGUN עוד הם יכלו איכשהו לשנמך לPS3 ולויטה כי הוא היה מנימליסטי בטירוף בגרפיקה שלו ואפילו הוא היה נראה כל כך מכוער על הPS3 והויטה שפשוט התחשק לא להדליק יותר את הPS3 בחיים שלך.

אני חושב שאם ריטרנל ייצא לפס4 כל מה שגירסת הפס4 תעשה, היא לדכא את בעלי הפס4 ולשכנע אותם לשדרג כמה שיותר לפס5 מהר ולקבור את הפס4 בארון

אחד משני המשחקים הכי מצופים שלי לעשור הקרוב זה SF6 משחק שדלף כבר שהוא קרוס ג'ן מובהק :) כאילו אני חיי בהשלמה עם זה שאחד המשחקים הכי מצופים שלי לא יציג את הקפיצה הגרפית שחלמתי עליה,אבל זה לא יגרום לSF6 להיראות פתאום כמו משחק PS5 בשבילי.אני מצפה למשחק PS4 יפה, כמו עם הוריזן 2 וזה בסדר.

הוריזן 2 עדיין יהיה אחד היפים על הפס4 פשוט בגלל שdeath stranding וHZ1 הם עדיין כמה מהמשחקים הכי יפים על הפס4 גם עכשיו.

אבל נקסט ג'ן זה עולם אחר.
נקסט ג'ן זה ריטרנל והלאה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אפריל 2021, 07:46

חחח nex machina לא יכול לרוץ על הפס3 בגלל הפיצוצים היפים? ברור שכן, עם שנמוכים.
אין בו שום דבר שהפס3 לא יכול להתמודד איתו עם שנמוך, וכבר אמרו לך שהיו מספיק משחקי קרוס ג׳ן שנראים מעולה על הדור החדש והרבה פחות טוב על הדור הקודם, אתה פשוט החלטת איזה משהו אחרי כתבות שיצאו לפני שלושה ימים של ריטרנל, ועל זה אתה מתעקש פה כבר 2 עמודים.
כנראה גם לא קראת עד הסוף כי מה שכולם מדגישים זה בעיקר את השימוש בשלט של הפס5 וזמני הטעינה, אין פה שום דבר ממש ״דור הבא״ מבחינת הגרפיקה, שלא יהיה ניתן לשנמך ולהוציא בפס4, רק זמני הטעינה כמובן יורגשו וכל גם הפריימרייט, וזה נכון גם לגבי מיילס מורלס, שיש לו גם RT לא רע בפס5.
האם זה ירגיש בדיוק אותו משחק? לא, זה ירגיש משחק קצת פחות טוב, כמו מטאל גיר סוליד 5 או מורדור, רק שלא יהיו חסרים בו פיצ׳רים של גיימפליי, כי אין בריטרנל שום דבר שלא ראינו לפני מבחינת יכולות CPU או אפילו הארד דיסק, מלבד זמני טעינה. גם לא לדימון סולס... לראצ׳ט יש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אפריל 2021, 09:39

אני לגמרי הולך לצלול לדיון הזה ביום שישי אחרי שנתתי בו כמה שעות :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אפריל 2021, 09:42

DF יעשו את העבודה בשבילנו :)
אבל אני לא רואה שום סיכוי שהמשחק הזה הוא כל כך מתקדם שאי אפשר לשנמך כמה הגדרות גרפיות ולהוציא אותו לפס4 בקלות ב-30 פריימים ואולי גם 60 עם שנמוך רציני יותר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 87 אורחים