במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי bozeman » 13 דצמבר 2015, 07:17

kririn כתב:אני בכלל לא מסכים לגבי AC -S

לאור טיעון כה מנומק ועמוק, לא הייתה לי ברירה והחזרתי את המשחק לחנות...
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 דצמבר 2015, 08:23

טוב אז ככה -AC-4 ,לטעמי הכי טוב בסדרה

לAC-S יש באגים מעצבנים ,מערכת קרב מעצבנת ,וכבר עדיף המערכת הישנה
הגרפיקה אומנם מאוד יפה ,אבל זה אותה עיר אחת כל הזמן

ובעיות של מחזור ,עדין קימות בסדרה ,עם כבר משחק בסגנון ,עדיף את באטמן ,עכשיו שתיקנו את רוב הבאגים

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 דצמבר 2015, 08:25

מה שאני הכי אוהב במשחקי בטמן, זה שלא מדובר באותה העיר האחת כל הזמן. גם כל משחק יש ערים שונות וגם יש את כל ההרגשה הכיפית הזאת של מסע מסביב לעולם, עם כל הנופים המגוונים והמיוחדים של כל אזור. השלב בחוג הארקטי היה הכי מרשים גרפית, כנראה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 דצמבר 2015, 08:33

אני מחכה ללייק של נדב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2015, 12:53

אני סיימתי אותו ויש בעיית רפטטיביות מאוד קשה, המערכת קרב מנסה לעשות בטמן אבל מובשת על ידי בטמן מיותר מדי סיבות (כשהראשית בהן זה החוסר רספונסיביות שלה וזה שהקרבות קלים עד גיחוך) וגם הטרוורסיה לא מרגישה מדוייקת כמו שהייתי רוצה אבל סך הכל נהנתי מהמשחק. היו כמה משימות ראשיות ממש מגניבות, העולם אחלה ובכלליות אין משהו במשחק הזה שאי אפשר לתאר אותו בלפחות "אחלה". מה שכן מאוד ברור הוא שהמשחק הזה הוא סוג של תוצר של מפעל, לא של אמן. אפשר לעשות כל כך הרבה דברים בעזרת הקונספט של המשחק אבל אין שם שום דבר יצירתי שם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 13 דצמבר 2015, 13:37

bozeman כתב:

איפה כפתור הלייק שצריך אותו :lol:
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 דצמבר 2015, 13:42

Nucleus_Dawn כתב:מה שאני הכי אוהב במשחקי בטמן, זה שלא מדובר באותה העיר האחת כל הזמן. גם כל משחק יש ערים שונות וגם יש את כל ההרגשה הכיפית הזאת של מסע מסביב לעולם, עם כל הנופים המגוונים והמיוחדים של כל אזור. השלב בחוג הארקטי היה הכי מרשים גרפית, כנראה.

מצחיק ,טוב אז גם בבאטמן רק עיר אחת ,אבל המחזור בו הרבה פחות חזק בדברים אחרים
משימות צד רגילות ,מקבלות סיפור משלהן ,כולל סירטון מעבר ,אני קרוב לנקות את המפה מבסיסי אויב בAC-S ,וזה 3-4 משימות ,שחוזרות על עצמם שוב ושוב רק ברמת קושי משתנה ,אפילו סירטוני המעבר אותו הדבר בדיוק
יש לך להציל ילדים \לחטוף אויב\להשמיד מנהיג אויב \ולהשמיד את כל האויבים ,שאתה עושה את כל זה ,פשוט יש "מלחמה" וצריך לנצח את הקרב ,וזהו
אין עלילה מיוחדת מאחורי זה ,האויבים אותם אויבים

בבאטמן זה שונה ,יש משימות צד סתם ,אבל יש משימות צד עם סיפור מאחורי זה ,יש מחזור ,אבל בקטנה
בAC-S ,זה הרגיש לי כמו העתק הדבק ,ויותר מידי פעמים ,ואני בכלל לא עושה את כל האוצרות ודברים כאלו
אין לי בעיה עם לאסוף 100 מטבעות במאריו 64 ,כי זה לוקח כמה דקות לשלב ,אבל פה זה כאילו אתה משחק מאריו 64 עם 10000 מטבעות לשלב ,ופה זה מוגזם כבר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2015, 13:43

matangt8 כתב:
bozeman כתב:

איפה כפתור הלייק שצריך אותו :lol:

מסרב להתקין את עצמו, אבל בדרך :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 דצמבר 2015, 14:29

DrKeo כתב:אני סיימתי אותו ויש בעיית רפטטיביות מאוד קשה, המערכת קרב מנסה לעשות בטמן אבל מובשת על ידי בטמן מיותר מדי סיבות (כשהראשית בהן זה החוסר רספונסיביות שלה וזה שהקרבות קלים עד גיחוך) וגם הטרוורסיה לא מרגישה מדוייקת כמו שהייתי רוצה אבל סך הכל נהנתי מהמשחק. היו כמה משימות ראשיות ממש מגניבות, העולם אחלה ובכלליות אין משהו במשחק הזה שאי אפשר לתאר אותו בלפחות "אחלה". מה שכן מאוד ברור הוא שהמשחק הזה הוא סוג של תוצר של מפעל, לא של אמן. אפשר לעשות כל כך הרבה דברים בעזרת הקונספט של המשחק אבל אין שם שום דבר יצירתי שם.

הוצאת לי את המילים מהפה
המשחק הזה הוא ההגדרה של "אחלה משחק", הכל במשחק הזה סבבה, עובד, כיפי.
אבל מעבר לזה אין שם כלום, כמה שבועות אחרי שסיימתי אותו אני לא זוכר חצי דקה ממנו אבל בזמן אמת היה לגמרי סבבה.
למעשה הוא המשחק הכי בסדר בסדרה, לא רע כמו יוניטי ו3, לא טוב כמו 2 ו4, פשוט משחק שסבבה לגמרי להעביר איתו את הזמן ולא יותר מזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2015, 14:43

אתה חושב שאני אשרוד חזרה ל4 עכשיו אחרי ששחקתי בסינדיקט עם המערכת טרוורסיה החדשה והמנוע החדש?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 דצמבר 2015, 14:45

התחלתי בסופ"ש את באטמן. אחלה משחק, כל כך חבל שהייתי צריך לחכות חצי שנה וגם עכשיו הוא לא ממש רץ כמו שהייתי רוצה :/
תגידו, אם אני מסיר את המשחק מסטים ומתקין אותו שוב על הSSD - אני אאבד משהו? וזה בכלל אפשרי אם הסטים בכונן אחר?
כרגע הסטים בספרייה בכנון E או משהו כזה, יהיה ניתן להתקין רק את באטמן על כונן C שהוא SSD? והשמירה והכל יעבור אוטומטית?
פשוט שמעתי שזה רץ הרבה יותר טוב על SSD, במיוחד בבאטמוביל

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2015, 14:48

כן, אין בעיה להתקין בסטים על כונן אחר, יש לך אופציה בהגדרות להוסיף אופצית בחירה איפה להתקין. אני לא זוכר אם המשחק מסנכרן את השמירות לענן אבל אם כן אז אפילו השמירה תעבור לך. אני אגב שחקתי בו על SSD ואני יכול להגיד שהוא עדין מאוד מגמגם על 970GTX עד שמסירים את האפקט עשן של NVIDIA ומגמגם באזורים פנימיים מסויימים עד שמסירים את האפקט הניירות המרחפים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 דצמבר 2015, 15:10

DrKeo כתב:אתה חושב שאני אשרוד חזרה ל4 עכשיו אחרי ששחקתי בסינדיקט עם המערכת טרוורסיה החדשה והמנוע החדש?

אני חושב שלא, אבל אם בכל מקרה יש לך את חשבון היופליי של חבר, פשוט תנסה. במקרה הטוב יהיה לך מגניב לכמה שעות עם הספינות.
אם אתה חושב שהקרבות בסינדיקט היו קלים, אז חכה לקרבות בAC4.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2015, 16:24

אין לו את 4, אני אצטרך לקנות אותו. בגלל זה אני שואל כי אם הייתי פשוט ככה יכול לשחק בו הייתי מנסה שעה ומחליט אבל כשאני צריך לשפוך סכומי עתק של 10$ אז... :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 דצמבר 2015, 16:54

DrKeo כתב:אתה חושב שאני אשרוד חזרה ל4 עכשיו אחרי ששחקתי בסינדיקט עם המערכת טרוורסיה החדשה והמנוע החדש?

אני בטוח שכן, שיחקתי ב4 איזה שעה אחרי שסיימתי את יוניטי בשביל להרגיש את ההבדל, וזה בסדר גמור.
סך הכל מה שיהיה חסר לך זה האפשרות של ריצה+B שמורידה אותך מהר למטה והזיפליין שהיה רק בסינדיקט, אבל בכל מקרה 4 הוא המשחק שהכי פחות נשען על המערכת הזאת, רוב האיזורים במשחק שמחוץ לספינה הם או לגמרי יער על אי או מושבות קטנות מאוד, ממש לא מזכיר את לונדון הענקית.
גם הערים שכן יש במשחק בנויות ברוח התקופה כמושבות גדולות עם בתי עץ קטנים, ובכל מקרה בודדות המשימות שמתרחשות באיזורים הללו.
לדעתי אין שום סיבה שלא תהנה מ4, אהבתי אותו הרבה יותר מאת סינדיקט (כלומר אני חושב ש4 הוא באמת משחק ממש טוב ולא סתם אחלה משחק) והוא מרגיש מאוד שונה ממנו או מכל AC אחר בשביל שירגיש לך מספיק מרענן. ב10$ אני חושב ששווה לך "לקחת את הסיכון".
מה שכן תגיע מוכן למשחק רפטטיבי לא פחות מסינדיקט, בסופו של דבר AC זה תמיד AC לטוב ולרע, זו רק רמת הביצוע שמשתנה ממשחק למשחק (ולטעמי ב4 כמו ב2 היא בשיאה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2015, 17:05

תודה, אם יהיה מבצע טוב בקרוב אני כנראה אקנה אותו.

ואני לא חושב שצריך לקבל את זה שAC בנאלי, הנה תתן לי לפרוש לפניך רעיון. יפן הפאודלית בעיר יחסית קטנה ולא איזו טוקיו ענקית (נגיד שבויה) כשאתה מתנקש נינג'ה. הקטע הוא שבמקביל יש לך את אותה עיר בשנות ה80, מלאה באורות נאון וכל השיט הזה ואתה מקפץ בין שני הזמנים כך שמשימות שאתה עושה בזמן אחד משפיעות על דברים בזמן השני סטייל זלדה OOT. מעבר לזה, הושתל וירוס באנמס של המתנקשים על ידי הטמפלרים כך שאתה צריך להתמודד עם זה שקורה שיט מוזר סטייל הדחליל בבטמן, כמו סוג של Dream sequence אבל שבאמת קורה לך בתוך האנמס כי המכשיר מאבד את הצפון.

עם הLORE שלהם אפשר לעשות דברים מאוד מעניינים ויצירתים אבל בגלל שזה פרנצ'ייז שנתי המפתחים שלו הם פשוט מפעל. הייתה לי שיחה עם שחר על זה, איך עובדים 800+ אנשים על משחק אחד. אני חושב שמדובר במפעל טוטאלי, יש צוות שמתמחה בלבנות עיר מעניינת לטרוורסיה של AC, יש צוות שבונה את המשימות בתוך העיר ואזורים ספציפים מעניינים יותר לאותן משימות, יש חבר'ה של OUT SOURCE שבונים נכסים וכך הלאה. כלומר מכונה משומנת, לא תהליך יצירתי אומנותי עם איש חזון.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 דצמבר 2015, 18:51

אגב, היה כבר שיט בעייתי באונימוס ביוניטי. היה נחמד למשל הקפיצה בפריס של מלחמת העולם השניה.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 דצמבר 2015, 19:18

נכון, זה ברור.
לא צריך להיות גאון בשביל להבין שמשחק שנתי שמפותח בכל שנה על ידי חברה אחרת ולמעלה יש מפיצה ששומרת שאף מפתחת לא תצא מהתבנית זה דבר רע מבחינה אומנותית.
ברור שאם יוביסופט תיקח מפתחת ספציפית, תגיד לה יש לכם עשר שנים להוציא ארבעה משחקים וזה הבייבי שלכם אז אתה תראה דברים הרבה יותר יצירתיים, הרבה יותר מגוונים והרבה יותר מרשימים.
לא צריך להיות קוג'ימה בשביל לחשוב על רעיונות לרענון ושיפור המשחק, ואני בטוח שגם למאות המפתחים שעוסקים בזה ועובדים בכל שנה על משחק בסדרה יש המון רעיונות, אבל אין מה לעשות, במסגרת ההגבלות האלו זה מה שיש וAC ישאר AC עד ששיטת הפיתוח שלו תשתנה.
במגבלה הזו זה יוצא לפעמים טוב (2, 4 וגם סינידקט מוצלח סך הכל) ויוצא לפעמים רע (3, יוניטי) אבל תמיד זה יוצא בגדול באותה התבנית.
זה לא טוב ליצרתיות ולכל הדברים המגניבים והמטורפים שאפשר לעשות עם הפקה כזו אבל מה לעשות, זה מאוד (מאוד) רווחי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2015, 19:20

bozeman כתב:אגב, היה כבר שיט בעייתי באונימוס ביוניטי. היה נחמד למשל הקפיצה בפריס של מלחמת העולם השניה.

כן, יש את זה בסינדיקט אבל זה סתם שולח אותך לתקופה אחרת. זה לא עשוי מושקע במיוחד, מוגבל לבערך שכונה אחת בכל העיר, האנשים ברחוב לבושים אותו דבר כמו במאה ה19 (למרות שזה כבר לא במאה ה19) וזרוקים פה ושם אביזרים כדי לגרום לך הרגשה של תקופה אחרת. אני מדבר על ממש לקחת עיר ולבנות את הגרסה המודרנית שלה כשאתה יכול לקפץ בין השניים כך שאולי בשבויה העתיקה ברחוב מסויים יש את הבניינים המתאימים אבל כשאתה בשנות ה80 מתווספים אליהם בניינים חדשים, פתאום יש מכוניות, האנשים מודרנים, הכלים שלך מודרנים וכך הלאה. כלומר עיר קטנה מנניח סינדיקט אבל יכניסו את המאמץ בלעשות את אותה עיר שוב בתקופה אחרת אבל עשוי ממש כמו שצריך, שאם אני לא אדע שזה משחק עם מפה כפולה אז זאת של שנות ה80 תראה לי אותנטית לגמרי בדיוק כמו שזאת של מאות שנים לפני.

ואתה צודק לגמרי סטיק, אולי עכשיו שהמכירות מדרדרות הגיע הזמן לשלוח את הפרנצ'ייז לחופשה או לפחות לעבוד בשיטה של COD, שלושה אולפנים נפרדים שכל אחד עובד על המשחק במשך 3 שנים ויכול לממש את החזון שלו. אולי זה לא יהיה החופש שיש לקוג'ימה אבל זה כן ישפר את המצב.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 דצמבר 2015, 21:49

ביוניטי זה היה לגמרי עם גרמנים והכל. זה היה שלב קצר ושונה (רק להתחמק מטוסים ומכונות ירייה על האייפל) אבל לגמרי הרגיש תקופה אחרת
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2015, 22:38

bozeman כתב:ביוניטי זה היה לגמרי עם גרמנים והכל. זה היה שלב קצר ושונה (רק להתחמק מטוסים ומכונות ירייה על האייפל) אבל לגמרי הרגיש תקופה אחרת

בסינדיקט פותחים לך שתי שכונות ואזור בנהר כך שהSCOPE גדול בהרבה אז כל מה שהם עשו זה לפזר קצת תפאורה ברחובות. הבניינים לא משתנים, האזרחים ברחוב עדין לבושים כמו במאה ה19, עדין כרכרות ברחוב וכו'. רק פזרו אביזרים שבהחלט מתאימים אבל בגלל שהם זרוקים בתפאורה של המאה ה19 זה נראה כמו עבודה בעיניים. זה קטע בהחלט נחמד אבל היה יותר נחמד אם זה היה ממש משהו ראשי ומושקע. הייתי מעדיף שיחתכו איזה שליש מהעיר ויבנו את השני שליש האחרים בשני זמנים וישחקו בינהם מאשר החצי עבודה הזאת :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 דצמבר 2015, 00:56

אני מבין אותך, רק אמרתי שביוניטי הם עשו שלב כזה (לא היה מגדל אייפל במשחק בזמן הרגיל)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 דצמבר 2015, 01:41

bozeman כתב:אני מבין אותך, רק אמרתי שביוניטי הם עשו שלב כזה (לא היה מגדל אייפל במשחק בזמן הרגיל)

גם בסינדיקט זה ככה, לנדמארק מסויים שנבנה אחרי התקופה של המשחק. אבל זה כל מה שיש שם, לנדמארק וכל השכונות סביבו שנשארות אותו דבר חוץ מאשר אביזרים שפזרו בשטח. תקן אותי אם אני טועהאני חושב שההבדל העיקרי הוא שביוניטי כל השלב מתרחש על גבי האייפל ולא יורדים למטה במזמן שבסינדיקט הם נותנים לך להסתובב בשכונה וחצי מסביב לאותו לנדמארק פשוט הם עשו חצי עבודה ברחובות עצמם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 דצמבר 2015, 03:15

נכון, אתה לא מסתובב בשכונה (רק בביוב מתחת) והוא גם קצר יחסית. אבל עדיין מגניב ומשמש שובר שגרה טוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 דצמבר 2015, 12:50

bozeman כתב:נכון, אתה לא מסתובב בשכונה (רק בביוב מתחת) והוא גם קצר יחסית. אבל עדיין מגניב ומשמש שובר שגרה טוב.

אז קצת הרחיבו, אולי במשחק הבא זה יהיה יותר מושקע :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 103 אורחים