במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי kririn » 26 פברואר 2016, 16:06

טוב סימתי את הוויצר 2 -משחק נחמד לא יותר לא פחות ,די אכזב אותי כי נהנתי הרבה יותר מוויצר 1
לא יודע ,המשחק לא הרגיש לי מלוטש מספיק ,עשו הפקה כניראה יקרה בהרבה מהמשחק הראשון ,אבל לא ליטשו מספיק לטעמי
היו חלקים שנתקעתי ,כי לא הבנתי מה רוצים מימני ,לדוגמה נותנים 2 אפשרויות ,אבל דרך אחת חסומה ,ככה שצריך לעשות משהו אחר לגמרי
לא הרבה בעיות כאלו ,אבל זה מעצבן בכל זאת

יש גם אויבים שחוזרים על עצמם המון ,שזה מעצבן ,ואין הרבה אזורים במשחק ,אז יש הרבה ללכת לבוא ,וזה שיתמקדתי בעיקר בעלילה הראשית

בכל מקרה למרות הפגמים ,המשחק נחמד

חוץ מזה סימתי את Ryse Son of Rome,קניתי את המשחק שהוא היה כבר זול ,במחיר זול המשחק בסדר
כמובן לטעמי גרוע שהיה במחיר מלא
הגרפיקה מאוד טובה ,ובכלל רמת ההפקה מרגישה ששפכו הרבה כספים על המשחק ,היה איזה באג מעצבן שלקח לי זמן לפתור
שעושים מסך מלא בהגדרות ,למשחק היו תקיעות מוזרות ,והרגשתי כאילו אני משחק על אמולטור לא גמור
שיחקתי בהגדרות ,חיפשתי עזרה מאחרים ,ולי לבטל מסך מלא פתר את רוב הבעיות ,לפעמים המשחק היה טוען איזה שניה ,אבל לא דבר שובר משחק

חוץ מזה מערכת הקרב לא משהו ,ויש טיפה מקומות שלא מובן מה לעשות ,ואני יודע שזה לא רק אני
כי הרבה כתבו על אותם חלקים בדיוק

בכל מקרה סימתי את הסינגל וניסיתי מולטי מקוון ,מין הסתם לא מצעתי אף אחד
בגדול לחובבי הסגנון ,המשחק לטעמי משתלם ב10$ למי שיש חומרה טובה מספיק ,חוץ מהגרפיקה וההפקה ,הוא מרגיש כמו הכנה למשחק גדול
אבל חסר גיוון והוא די קצר

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 פברואר 2016, 18:25

סימתי היום את Assassins Creed Chronicles Russia ,ובעצם את הסדרה
בגדול כל 3 המשחקים ה2D האחרונים האלו מאוד דומים ,וחוזרים על עצמם
אני ממליץ לבחור רק אחד בודד מהם,ולמצוא במחיר זול ,וזהו ,לא חושב שתפסידו הרבה עם תדלגו על שתיים מהם ,ולשחק באחד מהם עוד ירגיש מרענן

בכלל אני לא מבין למה הוביסופ לא דחפה את כולם למשחק 3DS בודד ,זה מרגיש לי מקום יותר מתאים להם ,להוציא אותם למחשב ,ניראה לי יותר נזק מתועלת
אני יכול להבין למה לא להוציא אותם לויטה,כי היא די מתה ,או לסמארטפונים\טאבלטים ,בגלל השליטה
אבל ב3DS אני חושב שמשחק שכולל את שלושתם היה נימכר טוב

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 פברואר 2016, 23:52

יצא לי לשחק בשבוע האחרון כבר כמה שעות בmetro: 2033 (בהוצאה המחודשת שלו) ואני חושב שאני אוהב אותו, למרות שלפעמים הוא די מוזר.
זה מהמשחקים האלו שאת מה שהוא מצליח לעשות טוב, הוא עושה ממש טוב, ובכל השאר הוא די מפספס אבל לא מספיק בשביל להיות באמת רע במשהו.
קודם כל אווירתית - הוא נהדר. לוקח משהו כמו שתי דקות וחצי כדי להכנס לגמרי לתוך האווירה המדכאת, האפלה והקרה של מוסקבה הסיוטית הזו, ומשם המשחק לא נותן לצאת ממנה.
גם מעבר לאווירה הסיפורית הזו שיש המשחק עושה עבודה מצוינת באווירת האימה במהלך הגיימפלי. אולי אימה זו לא בדיוק המילה המתאימה כי המשחק לא מזכיר משחקי אימה אמיתיים בבחינת "הפחד" שלו, זה לא משחק מפחיד (ואני יודע כשאני אומר את זה, אני ממש לא שחקן אמיץ, עד היום אני תקוע בשלב 3 בדד ספייס הראשון כי אין לי אומץ להסתובב במסדרון ולראות מה עושה שם את הצל על הפינה :)), אבל הוא כן מצליח לייצר אווירה מאוד קריפית והישרדותית במובן הטוב, ובאמת כל רגע במשחק מרגיש "מסוכן".
מעבר לזה, בכל השאר כאמור המשחק די ככה-ככה.
הסיפור בנתיים (אחרי בניית העולם והאווירה) הוא די בסיסי אבל עוד יכול להפתיע לכאן או לכאן, הקרבות עצמם די מוזרים כאשר נראה שאויבים (בעיקר מפלצות) יכולים למות לפעמים מירייה אחת מאוד לא מדוייקת לרגל, ופעם אחרת לשרוד צרור שלם לתוך הראש ולהמשיך לרוץ, ובגדול המשחק סובל מהמון באגים לא חשובים וכמה מכניקות שפשוט עובדות רק לפעמים, או עובדות בצורה מאוד מוזרה.
אפילו מבחינה גרפית אני לא יכול להגיד אם המשחק טוב או לא, כי בעוד הוא נראה יפה כתמונות, בתנועה (בעיקר של דמויות אנושיות) הוא יכול להיות בין הזוי לנוראי.

אבל בסופו של דבר ובקיצור, כמו שאמרתי, אני די אוהב אותו ונהנה בנתיים, כמעט בלעדית בזכות האווירה הסיפורית והמשחקית שלו ומשחק-יריות לא רע-לא טוב שכזה.
די מומלץ במחיר מוזל למי שיש את הזמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2016, 00:32

אני לא ממש אהבתי את מטרו. אני חושב שהART שם די מזעזע, ביחוד הדברים המכאנים; מהירי לא נהנתי יותר מדי ועלילה לא ממש מצאתי שם. הוא שעשע לכמה שעות אבל וותרתי די מהר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 מרץ 2016, 08:33

טוב, אתמול סיימתי את ההרחבה של "לב של אבן" של הויצ'ר 3. ואני בהחלט יכול להמליץ עליה למי שאוהב את המשחק.
העלילה הראשית בהחלט ברמה הטובה של המשחק, אולי לא הייתי אומר הכי טובה, אבל בהחלט ברמה הגבוהה. היא גם מגוונת, ולא מדובר ברק להרוג דברים. היא מלאה בניואנסים שמי שמכיר את העולם של הויצר טוב יהנה מהם עוד יותר מסתם שחקנים רגילים.
ההרחבה היא בערך 10-15 כולל קווסטים צדדים (שנים יותר "גדולים" ואז כמה "רגילים") שסה"כ נותנים תחושה טובה של בשר להרחבה. ישנו ציוד חדש ודמויות חדשות.
ההרחבה מיועדת לדמויות באיזור 32-35. ככה שהייתי ממליץ לעשות אותה רק באיזור הזה שלא תהיה קלה מדי או קשה מדי.
אציין שמכיוון שהיא לגמרי לא בקו העלילה של המשחק עצמו, מומלץ לעשות אותה בסיום המשחק הרגיל ולא תוך כדי ריצה במשחק עצמו או בסיבוב השני עצמו. אישית שלא שיחתי בו מאז שסיימתי מעל חצי שנה נהניתי מזה שלא זכרתי את הלחץ שבמשחק עצמו הכל סובב סביב המרדף של "הווילד האנט".

לסיכום, מי שאוהב את המשחק - המחיר שווה.
מי שרוצה לחזור בהמשך - יכול לחכות ואולי לקנות הכל ביחד.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מרץ 2016, 10:50

מתי הDLC השני יוצא? אני רוצה לשחק אותם ברצף... ומישהו מכיר גם מבצעים על שניהם יחד?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 מרץ 2016, 11:09

מדובר על החצי הראשון של 2016... ככה שאם לא ידחו שוב זה בשלושה חודשים הקרובים...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2016, 12:06

Laskin כתב:מתי הDLC השני יוצא? אני רוצה לשחק אותם ברצף... ומישהו מכיר גם מבצעים על שניהם יחד?

שניהם יחד זה הseason pass שעולה 25$ למרות שלא ברור לי למה הוא עולה 25$ אם כרגע לב מאבן עולה רק 10$ וזה עוד לפני הנחות שיש תמיד בGMG.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מרץ 2016, 12:14

מצחיק, בדיוק בדקתי שם, והמשחק המלא עולה כרגע 25$, אבל מה שמצחיק הוא ש"אזל המלאי" של "לב מאבן":
http://www.greenmangaming.com/s/il/en/p ... s-stone/#b

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 מרץ 2016, 11:52

שטף הכתבות שיש בימים האחרונים על Stardew Valley (ששמעתי עליו לפני ממש מלא זמן, בגלל שהוא פורסם באתר של Starbound, בגלל שהם גם מפיצים של משחקי אינדי והם הפיצו אותו ואז הוא בכלל לא עניין אותי) גרם לי לרצות לשחק בו, אז קניתי אותו ואז שיחקתי בו 5 שעות והוא מקסים וכיפי ויש לו אחלה מוזיקה ויש לי חתול ג'ינג'י וכמה שיחי תותים ושעועית ושידרגתי את הpickaxe שלי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 מרץ 2016, 02:36

אופס... קצת מאוחר בלילה.
אפקט הjust one more turn בStardew Valley עוצמתי במיוחד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2016, 09:56

כל כך הזוי איך המשחק הזה הגיע משום מקום והתברג לטופ של המוכרים של סטים, מעל AAA כמו הדיוויג׳ין או אינדי פרופיל גבוה כמו סופר הוט.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 מרץ 2016, 11:10

DrKeo כתב:כל כך הזוי איך המשחק הזה הגיע משום מקום והתברג לטופ של המוכרים של סטים, מעל AAA כמו הדיוויג׳ין או אינדי פרופיל גבוה כמו סופר הוט.

הוא כבר ב230 אלף מכירות, לפי steam spy. לפני סוף השבוע הוא היה עם 100 אלף פחות. כנראה שאני לא לבד בזה שקניתי אותו הסופ"ש.

הוא באמת נהדר. יש שם כל כך הרבה מה לעשות. אני ממש אוהב את איך שכל הfeel של המשחק משתנה בכל פעם שעונה משתנה (יש 28 יום לכל עונה). המוזיקה אחרת לגמרי. הצבעים של כל העצים והפרחים והעשב משתנה לגמרי. התאורה אחרת לגמרי. המראה של העיר, של החוף וכן הלאה משתנה לגמרי.
מעולם לא התחברתי ככה למשחק מהסוג הזה. הוא פשוט jolly good time. עושה מצב רוח טוב. אני אפילו לא min/max אותו. סתם משחק לכיף. נהנה מזה שאני מגדל תירס. מתלהב מזה שאני מגדל אוכמניות. נותן אוכל לתרנגולים שלי בכל בוקר. קונה חרב חדשה עם פי שניים יותר נזק. תורם עוד אבן נדירה למוזיאון. יש חנות עם עכבר שמוכר לך כובעים, בהתאם לאצ'יוומנטים שפתחת. יש לי מכונה לייצור מיונז שאני מכניס לתוכה ביצים שמטילות 4 התרנגולות שלי. פלפלים חריפים הכניסו לי ממש מלא כסף.

פשוט נחמד לי לשחק בו... לא זכור לי משחק שזו הסיבה שהמשכתי לשחק בו עוד ועוד. אולי Terraria, אבל בו היו דברים ממש מלחיצים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 מרץ 2016, 12:50

מאיפה יש לכם זמן למשחקי גידול חווה, עם כל מה שקורה עכשיו בשוק?! :)
(מקנא... ואני הכי לא מתעניין במשחק הזה, פשוט הזמן...)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 06 מרץ 2016, 15:39

אגב, אני חייב לציין בהרחבה של הוצי'ר מוחבאים כמה וכמה דברים מגניבים.
אחד מהם למשל הוא קלף גוונט. הקלף מוחבא בחווה (שאתה שם בצורה מסויימת, לא משנה כספוילרים), על הקלף מופיעה פרה וערכו הוא 0. על פניו סתם גיג חמוד. העניין הוא שאם אתה משחק בקלף, בסיבוב שלאחר ששיחקת בו, מופעל "הכוח הסודי" שלו והוא הופף לקלף מפלצת שור, עם ניקוד 8. השם של השור הוא הומאז לניצול של באג הפרה כשהושק המשחק על מנת לקבל כסף (זה שאח"כ סתמו אותו ע"י זה שהמשחק שולח גובה כספים ארחיך...).
זה מבריק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2016, 16:32

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:כל כך הזוי איך המשחק הזה הגיע משום מקום והתברג לטופ של המוכרים של סטים, מעל AAA כמו הדיוויג׳ין או אינדי פרופיל גבוה כמו סופר הוט.

הוא כבר ב230 אלף מכירות, לפי steam spy. לפני סוף השבוע הוא היה עם 100 אלף פחות. כנראה שאני לא לבד בזה שקניתי אותו הסופ"ש.

הוא באמת נהדר. יש שם כל כך הרבה מה לעשות. אני ממש אוהב את איך שכל הfeel של המשחק משתנה בכל פעם שעונה משתנה (יש 28 יום לכל עונה). המוזיקה אחרת לגמרי. הצבעים של כל העצים והפרחים והעשב משתנה לגמרי. התאורה אחרת לגמרי. המראה של העיר, של החוף וכן הלאה משתנה לגמרי.
מעולם לא התחברתי ככה למשחק מהסוג הזה. הוא פשוט jolly good time. עושה מצב רוח טוב. אני אפילו לא min/max אותו. סתם משחק לכיף. נהנה מזה שאני מגדל תירס. מתלהב מזה שאני מגדל אוכמניות. נותן אוכל לתרנגולים שלי בכל בוקר. קונה חרב חדשה עם פי שניים יותר נזק. תורם עוד אבן נדירה למוזיאון. יש חנות עם עכבר שמוכר לך כובעים, בהתאם לאצ'יוומנטים שפתחת. יש לי מכונה לייצור מיונז שאני מכניס לתוכה ביצים שמטילות 4 התרנגולות שלי. פלפלים חריפים הכניסו לי ממש מלא כסף.

פשוט נחמד לי לשחק בו... לא זכור לי משחק שזו הסיבה שהמשכתי לשחק בו עוד ועוד. אולי Terraria, אבל בו היו דברים ממש מלחיצים.

אולי נבדוק אותו באמת.

חנן, אדיר, אני מת להכנס להרחבות כבר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 מרץ 2016, 20:05

Laskin כתב:מאיפה יש לכם זמן למשחקי גידול חווה, עם כל מה שקורה עכשיו בשוק?! :)
(מקנא... ואני הכי לא מתעניין במשחק הזה, פשוט הזמן...)

זה לא שיש לי זמן... זה שאני רוצה שבועיים-שלושה רצופים כדי לשחק במשחקים אחרים שעוד מחכים לי כמו Fallout 4 וAC:S ועוד וויתרתי על מלא משחקים אחרים שלא היו מספיק מפתים ומספיק זולים בשביל שאכנה לרצון לקנות אותם כמו XCOM 2, SUPERHOT, FIREWATCH וWITNESS.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 מרץ 2016, 10:36

טוב, אחרי שסיימתי את ההרחבה של הוטצ'ר פניתי למשחקים הבאים.
חזרתי קצת אתמול להיילו 5, סה"כ אני בהתחלה ואני יכול להגיד שהקמפיין לא רע לי בכלל. הזירות מגוונות יחסית, אבל משום מה אני מרגיש קצת מנתוק ממנו. הסיפור או העולם שהוא אמור להיות בו לא ברור (בקודמים זה לא היה).
אח"כ עברתי לAC:S האחרון. פה אני מרגיש כאילו לא עזבתי את ACU. מצד אחד זה טוב (אהבתי את יוניטי כמשחק). אבל מצד שני פה הסיפור מסביב לגמרי נמחק (סיימתי את 2 משימות ההתחלה ) או במילים אחרות, מי שחי את עולם המשחק של AC ירגיש בבית ויבין על מה מדובר. מי שזה המשחק הראשון שלו (או שלא נגע בזה מאז AC2) לא יבין מה רוצים מחייו. למשל מדבר על "חפצי גן עדן" כאילו זה משהו שכל אחד כבר מכיר ויודע בדיוק מה זה. עוד משהו למשחק שהוא מרגיש עוד יותר פתוח מהקודמים (לא חצי פתוח). המשחק נראה טוב, ואני עדיין מחכה לראות אם תהיה לי את ההרגשה של הקודמים ש"הבנתי" את התקופה עצמה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 07 מרץ 2016, 10:49

אז XCom2 משחק מעולה, במיוחד באזור הEndgame שבו פותחים יכולות טקטיות מתקדמות של הדמויות. רק איכשהו נהנתי יותר מהעלילה של המשחק הראשון (או בעצם מהדמויות. שניהם די דלים בעלילה). בטח נחזור אליו לעוד סיבוב אחרי שיצא כל הDLC, אבל עכשיו צריך לעבור לGrim Dawn ולפני ש-Hitman מגיע בשבוע הבא. איזו שנה מעולה so far.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2016, 11:40

bozeman כתב:טוב, אחרי שסיימתי את ההרחבה של הוטצ'ר פניתי למשחקים הבאים.
חזרתי קצת אתמול להיילו 5, סה"כ אני בהתחלה ואני יכול להגיד שהקמפיין לא רע לי בכלל. הזירות מגוונות יחסית, אבל משום מה אני מרגיש קצת מנתוק ממנו. הסיפור או העולם שהוא אמור להיות בו לא ברור (בקודמים זה לא היה).
אח"כ עברתי לAC:S האחרון. פה אני מרגיש כאילו לא עזבתי את ACU. מצד אחד זה טוב (אהבתי את יוניטי כמשחק). אבל מצד שני פה הסיפור מסביב לגמרי נמחק (סיימתי את 2 משימות ההתחלה ) או במילים אחרות, מי שחי את עולם המשחק של AC ירגיש בבית ויבין על מה מדובר. מי שזה המשחק הראשון שלו (או שלא נגע בזה מאז AC2) לא יבין מה רוצים מחייו. למשל מדבר על "חפצי גן עדן" כאילו זה משהו שכל אחד כבר מכיר ויודע בדיוק מה זה. עוד משהו למשחק שהוא מרגיש עוד יותר פתוח מהקודמים (לא חצי פתוח). המשחק נראה טוב, ואני עדיין מחכה לראות אם תהיה לי את ההרגשה של הקודמים ש"הבנתי" את התקופה עצמה.

בתור מישהו ששחק רק בראשון והשני, מבחינתי החתיכת גן עדן שהם מחפשים לאורך כל המשחק היא סתם מקגאפין קלאסי, לא הייתה לי בעיה עם זה או קושי להבין את זה. יש מקגאפין שהדמויות ממש רוצות, יש את הטמפלרים שהם ממש רעים וזהו בערך, פשוט.

גיא, יש משהו לעשות בEND GAME חוץ מאשר לשחק שוב משימות קודמות עם יכולות מתקדמות?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 מרץ 2016, 11:47

אבל לא הרגשת כאילו אין שום טעם במשחק? העניין שלך בו לא היה יחסית קטן. "אני עושה כי זה מה שאמרו לי" כי בלי להבין אין לך שום אימרסיה לעולם המשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 07 מרץ 2016, 17:00

DrKeo כתב:גיא, יש משהו לעשות בEND GAME חוץ מאשר לשחק שוב משימות קודמות עם יכולות מתקדמות?

זה לא End Game במובן של דיאבלו שממשיכים אחרי הקמפיין, אלא יותר השלב שבו הגעת לפאזה האחרונה במחקר ובrank של הדמויות... תחשוב על זה כמו להגיע לModern Era ב-Civilization כשפתאום יש לך גם את האפשרות להשתמש בצוללות גרעיניות ומטוסים חמקניים.
זה הופך את הקרבות עצמם ליותר כיפיים כי במקום לבחור בין האופציות המצומצמות של לירות/להתחבא/לזרוק רימון שיש לך בהתחלה, פתאום יש לך 10 יכולות ונשקים שונים שצריך להתבלט ביניהם לכל דמות (ומצד שני אתה כבר נחשף לכל מגוון האויבים הרצחניים יותר ככה שאתה לא לגמרי overpowered. אולי רק קצת).

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 12 מרץ 2016, 23:08

אני רוצה להמליץ על המשחק Please, Don’t Touch Anything. הוא בעיקרו סוג של משחק פאזל מוזר ודי ייחודי. יש בו 25 "סופים" והאתגר הוא בעצם לגלות את כולם דרך ניסויים.

אחלה חוויה, כרגע דולר וחצי בסטים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מרץ 2016, 23:09

סטנלי פרבל?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 מרץ 2016, 12:07

הפרק הראשון של היטמן נחמד מאוד - במיוחד כשאחת המטרות במשימה הראשונה היא בחורה ישראלית, סוכנת מוסד לשעבר. עושה רושם שזה המשך נאמן מאוד ל-Blood Money המעולה. הרבה חידושים אין פה, אבל המשימה הראשונה מושקעת מאוד ומלאת פרטים ואפשרויות.

ותודה ל-swym על ה-heads-up שהוא נתן לפני חודש. פריאורדר למשחק המלא ב-15$, לא הולך ברגל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 124 אורחים