חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי idan » 09 פברואר 2022, 13:11

די ברור שאלדן רינג הולך להיות המשחק הכי גדול שלהם, אבל אני ממש לא חושב שזה מובן מאליו שהוא ימכור יותר מ GOW או ספיידרמן. זה יהיה די מפתיע האמת.
אני חושב שיש לו סיכוי לעשות קפיצת מדרגה משמעותית ולהגיע לאיזור של אנצרטד4, אבל גם זה לא מובן מאליו בעיני.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 פברואר 2022, 13:14

גם אם כן, מדובר על מולטיפלטפורם... GOW/spiderman הם בלעדיים של סוני.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 פברואר 2022, 13:17

וואלה, לא היה לי מושג שספיידרמן מכר 20 מליון יחידות. חשבתי שכל משחקי סוני נמצאים באזור ה10 מיליון כמו משחקי סולס.
אבל בכל מקרה יש להם קהל עצום ויוקרה במקסימום, אני לא כל כך מבין עדיין את טענת הAAA. הם עדיין מוציאים משחקים מהר יותר מהממוצע של סוני ככה שאני מניח שהמכירות מתאזנות.
חוץ מזה, ספיידרמן זה IP, בוא תחבר את from לשר הטבעות תחת פיתוח של סוני ונראה כמה הם ימכרו :).
(לא באמת בא לי שזה יקרה, זה לא באמת יקרה, אני סתם אומר)

לגבי המולטיפלטפורמס מול בלעדיים - בסדר גמור, אבל זה כל העניין בלקנות מפתחת, לא? להעלות את היוקרה של המותג פלייסטישן ולגרום לשחקנים שאין להם פלייסטישן לקנות אחד.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 פברואר 2022, 13:36

משחקי סולס הם לא באזור ה-10 מיליון. רק סולס 3 עשה 10 מיליון. האחרים הרבה פחות, כולל בלאדבורן שהיה בלעדי. אם ספיידרמן לא היה בלעדי, הוא כנראה היה מוכר 30% יותר בהערכה סבירה. כלומר נכון להיום, פרום לא בליגה של הגדולות. ואם לומר את האמת, היא גם לא מפתחת ברמה של הגדולות. הם יודעים לעשות נוסחה אחת טוב. כשלגיימרים יתחיל להימאס מהנוסחה הזאת, קשה לדעת איפה הם יעמדו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 פברואר 2022, 13:51

אני אוהב את הצורה שבה אתה מכניס את דעתך האישית כעובדה מוגמרת. אתה לא מאוד אוהב את משחקי סולס וחושב שהם עושים רק דבר אחד? סבבה.
האם זה משהו שמשתקף בציונים, במכירות או בהייפ לER לצורך העניין? לא...

הם לא עושים 'רק דבר אחד' בשום צורה אחרת מאשר כל מפתחת אחרת של סוני עושה 'רק דבר אחד'. כן, שלושת משחקי סולס מאוד דומים וההבדלים ביניהם הם בעיקר בניואנסים של מערכת הקרב, במה זה שונה מטרילוגיית אנצ'רטד או GOW? ממשחקי ראצ'ט? רק עכשיו from הוציאו משחק H&S שמשוחק בצורה שונה לגמרי, ומשחק עולם פתוח שיוצא ממש בקרוב.
וכן, אני מניח שאפשר להגיד שאלדן רינג הוא 'אותו דבר' כמו משחקי סולס בערך כמו שTLOU הוא אותו דבר כמו משחקי אנצ'רטד. כלומר יש להם DNA משותף איפשהו בבסיס.

ושוב, באשר לספיידרמן, זה יותר המותג עצמו שמכר את המספרים האלו מאשר אינסומניאק. כלומר סנטה מוניקה, נוטי דוג או from מוכרים מה שהם מוכרים מהשם שלהם, אינסומניאק מוכרת X וספיידרמן מוכר פי עשר מזה על השם בלבד. כמובן שאינסומניאק היו יכולים לחרבש את כל העסק והם לא עשו את זה, אבל כנראה שכל מפתחת של סוני הייתה מוכרת את המספרים האלו עם המותג הזה.

לא שזה משנה, זה לא האישו והעניין המרכזי הוא לא להשוות את ספיידרמן למשחק RPG ממפתחת יפנית. מה גם שספיידרמן לא היה שם בכלל שאני העליתי. לאסקין זלזל קצת באופצית רכישה של from, אני רק חושב שעם העובדות - מכירות, יוקרה, ציונים, וקצב פיתוח - אי אפשר להתווכח.
כלומר, זו מפתחת שבעשור האחרון מוציאה באופן עקבי משחקים מהר יותר מהממוצע, שמתקבלים בצורה מצוינת (לא היה להם משחק שלא זכה באיזשהו GOTY) ומוכרים נהדר. כל דבר מעבר לזה - דעה אישית.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 09 פברואר 2022, 13:58

שחושבים על זה כמה מהמפתחות הכי מוערכות בתעשייה עושות נוסחה אחת טוב. הצוות של זלדה, מריו, רוקסטאר, בתזדה..

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 פברואר 2022, 13:58

אני אוהב את משחקי פרום, שיחקתי וסיימתי את כולם מאז דימון סולס לפס3. אבל כולם וריאנטים של אותה נוסחה, מה לעשות. להשוות את הנוסחה הזאת למה שסנטה מוניקה עשתה עם GOW? נו באמת. אין קשר בין GOW 2018 ל-GOW1-3. אם היו מביאים לסנטה מוניקה או נוטי דוג לעשות את דארק סולס 4, הם היו משפילים את פרום עד עפר לדעתי.

לגבי הציונים, זה לא ממש רלוונטי... יש גם משחקי אינדי שפיתחו 1-3 אנשים שקיבלו ממוצעים גבוהים מאוד. זה לא אומר שהם בליגה של סנטה מוניקה. וגם פרום לא.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 פברואר 2022, 14:04

מה אני אגיד, לדעתי כן.
SM היו משפילים עם דארק סולס 4? אממ... הם היו בונים עולם מעניין יותר מהעולמות של from? קרבות בוס טובים יותר ממה שיש בדארק סולס 3? מערכת קרב טובה יותר מסקירו?
שוב, זו כבר דעה אישית, אבל לדעתי לא.

הדברים שאין עוררין שסנטה מוניקה עושה טוב מfrom אלו דברים שfrom לא עושה. כן, עניינים של תקציב, של גודל פיתוח, כמובן שאי אפשר להשוות את הבימוי או ערכי ההפקה או הדמויות של GOW מול סקירו. אבל באמת, בכל הקשור לדברים ששני המשחקים האלו עושים כמשחקי אקשן? לדעתי from עושה *הכל* טוב יותר.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 פברואר 2022, 14:11

פרום לא עושה כי היא לא מסוגלת לעשות. הם מתרכזים בנישה שלהם כי זה מה שהצוות שלהם מכיר ויודע לפתח. אלדן רינג נראה כמו משחק פס4 במקרה הטוב (ולא מהיפים שבהם), כי שוב, מדובר בצוות חסר יכולת שלא מתקרב לליגה של הגדולים. ולדעתי כן, אם היית מביא לסנטה מוניקה לעשות את ds4, הם היו עושים הכל טוב יותר לטעמי, כולל קרבות בוס ומערכת קרב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2022, 14:14

שיהיה ברור - FS באמת חברה מצויינת היום, בז׳אנר מאוד ספציפי, שהיא כמובן יצרה אבל היא רק בנישה הזו.
הנישה הזו גדלה עם הזמן ואני מקווה מאוד שתמשיך לגדול, אבל גם אם אלדן רינג ימכור 20 מליון יחידות - זה לא יהפוך את החברה למשהו שמתקרב ל-3 מליארד דולר.
זה ממש לא נקרא ״לזלזל״ באופציה הזו, זו תהיה רכישה מהדרת בעיניי פשוט רחוק מאוד מהמספר שנזרק.
אני חושב שהמספרים המטורפים שראינו לאחרונה ברכישות האחרונות בילבלו אתכם, יש מעט מאוד חברות משחקים (לא מפיצות) ששוות באמת יותר ממיליארד דולר באופן ריאלי בזמנים שפויים. כמובן שאם יש תחרות על הרכישה אז המחיר עולה לסכומים מטורפים אבל גם במקרה הכי קיצון שאני יכול לדמיין - הם לא מקבלים יותר מחצי מליארד דולר.
מדובר בחברה שעובדת על משחק אחד בלבד בכל רגע (נניח ששניים, לפרקים), מוכרת נניח 10 מליון יחידות וממשיכה למשחק הבא שיצא עוד 3-4 שנים (בדור הנכחי אני מתאר לעצמי שיוציאו רק שני משחקים אלא אם יתרחבו בטירוף), אין פה איזה פוטנציאל רציני למיקרו תשלומים וכל מה שהופך חברה של מאות מליונים לחברה של מליארדים.
אה, וגם מבחינה טכנית המצב לא להיט גדול שם, לא יודע איך הם יתמודדו מול משחק מערבי AAAA שיעתיק מהם דברים כמו שצריך, וזה עניין של זמן לדעתי, כך שיכול מאוד להיות שלמרות שהם יצרו את הז׳אנר - הם ימצאו את עצמם הרבה פחות אטרקטיביים.
מספיק שסוני תציע לחמשת המפתחים הכי גדולים שם הצעה שלא יוכלו לסרב לה (במאה מליון דולר מקסימום) ואז החברה תחזור להיות סוג ד׳ כפי שהייתה לפני שעלו על הגל עם דימון סולס.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 09 פברואר 2022, 14:18, נערך פעם 1 בסך הכל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 פברואר 2022, 14:15

אינטר - סבבה, זו דעה אישית אין לנו איך להתווכח על זה.
לדעתי GOW הוא אחלה השוואה לסקירו מבחינת מערכת קרב, מבנה, עיצוב עולם וכמובן בוסים. לדעתי, מערכת הקרב של סקירו וגם כל השאר טובים בהרבה. על בוסים אי אפשר באמת להתווכח, בGOW יש שלושה...
אבל כן, from צוות קטן בהרבה שלא עושה משחקים בערכי ההפקה של סנטה מוניקה ונוטי דוג. גם נינטנדו ככה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2022, 14:15

משפילים במה את From אינטר? בגרפיקה? בטח, בכישרון טכני? בטח. בגיימפלי? אל תצחיק, אין שום מפתחת מערבית שמשתווה למפתחת יפנית בגיימפלי, בגיימפלי אפילו פלטיניום אוכלים את נוטי דוג וסנטה מוניקה בלי מלח, ומי שלא חושב את זה פשוט חי בלה לה לנד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2022, 14:27

דודי, בנוגע לבת׳זדה, דברתי דולר פר תוצר. המשחקים שלהם מעולים ברובם, גם אני מאוד אוהב משחקי בת׳זדה, אבל הם עלו למיקרוסופט פי 33 מאינסומניאק והתפוקה שלהם היא אולי פי 3-4 מאינסומניאק. כן, הייתי לוקח משחק של כמעט כל סטודיו בת׳זדה על גבי אינסומניאק, אבל בדולר פר תוצר? לדעתי אין ספק שאינסומניאק זאת עסקה הרבה יותר ״שווה״.

בנוגע לפרום, בסופו של יום אם משחקי פרום מוכרים 10 מליון עותקים במחיר מלא, הם מלאים בהייפ (שנה שלישית ברצף שאלדן רינג זוכה במשחק הכי מצופה ב-VGA, לא?) ומקבלים ציונים נהדרים אז זאת קניה מעולה. אני לא יודע איך להשוות אותם לנוטידוג, המשחקים שלהם כל כך שונים, הם כמעט mutually exclusive כי החוזקות של פרום הן החולשות של נוטידוג ולהפך. אבל בסופו של יום משחק פרום טוב מוכר בערך 10 מליון יחידות ואני בטוח שעלויות ההפקה שלו קטנות משמעותית מהמשחקי AAA של סוני. דולר לתמורה, נשמע כמו עסקה טובה. מן הסתם הם לא שווים מליארדים, אבל בהחלט שווים את הסכום ששמו על אינסומניאק.

ובנוגע לספיידרמן, להתחשב בזה שאינסומניאק מפמפמים משחקים ואף אחד מהם לא מוכר אפילו חצי מספיידרמן, אני משער שאפשר לתת לא מעט קרדיט למכירות שלו ל-IP.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 פברואר 2022, 14:31

נינטנדו ממש לא ככה... צוותי הפיתוח של נינטנדו מוגבלים ע״י החומרה החלשה של הקונסולות שלה. אבל מבחינת יכולת טכנית הם בטופ לדעתי. גם מבחינת תקציב וערכי הפקה הם לגמרי בטופ. גלאס, מפתחות מערביות לא מנסות לעשות מה שמפתחות יפניות כמו פלטינום עושות. אם היו מנסות, היו משפילות גם אותן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2022, 14:36

לא מנסות לעשות כי הן יכולות לחפש מי ינענע אותן :) היפנים עליונים למערב במה שקשור לגיימפלי אינטר ככה זה.vanquish עליון בגיימפלי שלו לכל משחק אקשן שיצא במערב,רזי 4 הוא עדיין הגביע הקדוש ונוטי דוג יכולים אולי לפנטז להגיע אליו בחלום העשירי שלהם וכו'.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 פברואר 2022, 14:44

ונקוויש משחק טוב, באמת שאהבתי אותו. אבל רחוק ברמה שלו משוטרים מגוף שלישי מערביים. ביונטה זה dmc, וראינו שמפתחת מערבית הצליחה לפתח משחק טוב בסדרה (ninja theory). והיא ממש לא מהחברות הטובות בתעשייה. nier automata - האמת שמבחינת הגיימפליי הוא לא משהו בכלל. metal gear revengeance - חרא של משחק.
נערך לאחרונה על ידי InterAl ב 09 פברואר 2022, 14:45, נערך פעם 1 בסך הכל.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 09 פברואר 2022, 14:44

Laskin כתב:שיהיה ברור - FS באמת חברה מצויינת היום, בז׳אנר מאוד ספציפי, שהיא כמוהן יצרה אבל היא רק בנישה הזו.
הנישה הזו גדלה עם הזמן ואני מקווה מאוד שתמשיך לגדול, אבל גם אם אלדן רינג ימכור 20 מליון יחידות - זה לא יהפוך את החברה למשהו שמתקרב ל-3 מליארד דולר.
אני חושב שהמספרים המטורפים שראינו לאחרונה ברכישות האחרונות בילבלו אתכם, יש מעט מאוד חברות משחקים (לא מפיצות) ששוות באמת יותר ממיליארד דולר באופן ריאלי בזמנים שפויים. כמובן שאם יש תחרות על הרכישה אז המחיר עולה לסכומים מטורפים אבל גם במקרה הכי קיצון שאני יכול לדמיין - הם לא מקבלים יותר מחצי מליארד דולר.
מדובר בחברה שעובדת על משחק אחד בלבד בכל רגע (נניח ששניים, לפרקים), מוכרת נניח 10 מליון יחידות וממשיכה למשחק הבא שיצא עוד 3-4 שנים (בדור הנכחי אני מתאר לעצמי שיוציאו רק שני משחקים אלא אם יתרחבו בטירוף), אין פה איזה פוטנציאל רציני למיקרו תשלומים וכל מה שהופך חברה של מאות מליונים לחברה של מליארדים.
אה, וגם מבחינה טכנית המצב לא להיט גדול שם, לא יודע איך הם יתמודדו מול משחק מערבי AAAA שיעתיק מהם דברים כמו שצריך, וזה עניין של זמן לדעתי, כך שיכול מאוד להיות שלמרות שהם יצרו את הז׳אנר - הם ימצאו את עצמם הרבה פחות אטרקטיביים.
מספיק שסוני תציע לחמשת המפתחים הכי גדולים שם הצעה שלא יוכלו לסרב לה (במאה מליון דולר מקסימום) ואז החברה תחזור להיות סוג ד׳ כפי שהייתה לפני שעלו על הגל עם דימון סולס.

אתה כנראה צודק לגבי הכסף (עד כמה שאני יכול להעריך דברים כאלה), אבל אתה טועה לגבי התפוקה. בכל זמן נתון הם עובדים על שניים-שלושה פרוייקטים גדולים. בגלל זה הם הצליחו לשחרר בין 2014 ל 2022 - 5 משחקים גדולים+5 הרחבות שנראה לי שהסה"כ שלהם זה עוד איזה משחק וחצי בלי להגזים. ואני בכוונה מתחיל לספור מדארק סולס 2 כי לפני כן הם היו משחררים כמה משחקים בשנה אבל רובם היו בסטנדרט נמוך בהרבה.
המרחק זמן בין סקירו לאלדן רינג (שהיה המשחק עולם פתוח הראשון שלהם ופרוייקט שעבדו עליו 5 שנים) קצת מטעה. בוא נגיד שאני לא יופתע בכלל אם המשחק הבא שלהם, הריבוט ל AC ככל הנראה, יצא כבר בשנה הבאה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2022, 14:58

היי, אם FS בעניין של למכור בעבור סכום דומה לאינסומניאק - אני אומר שסוני צריכים לקפוץ על זה. פשוט דיברו על 3 מליארד וזה פשוט לא בכיוון. ברמה של פי 10.

לגבי ״יפן מנצחים את כולם בגיימפליי״ - לא, פשוט לא. בז׳אנרים מסויימים כן, אבל ברובם המכריע לא ובכמעט כל אלו שכן זה באמת בעיקר בגלל שבמערב עוד לא באמת ניסו את זה בכל הכח בצורה רצינית.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 פברואר 2022, 15:00

זה טיעון שהחזיק יותר בתקופת הפס2... מאז הם לא ממש התקדמו, ומאז הדור הקודם יפן בשקיעה רצינית מלבד כמה יוצאי דופן.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 פברואר 2022, 15:01

לפחות חצי מהפורום פה סוגד לFrom ומחכה בכליון עניים לכל משחק חדש שיגיע. אני חושב שזה אומר הרבה. הם אולי נראים כמו פח זבל בצד הטכני (למעט BB שהיה נראה לא רע כששוחרר) הם ממש לא נישה, הם עושים את משחק הAction/RPG הטוב בז'נאר, זה שהם המציאו נוסחא יחודית ויצרו תת ז'אנר שרבים מנסים לחקות רק מראה את החוזקה שלהם.

הם לגמרי במגרש של הגדולים לטעמי, פשוט עם יכולות טכניות עלובות, אבל הם מפצים על הכל בArt/Design וGameplay.

אני לא רואה איש מחכה למשחק של אינסומאניאק, אבל Elden ring? כולם פה באקסטזה.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 09 פברואר 2022, 15:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2022, 15:03

InterAl כתב:ונקוויש משחק טוב, באמת שאהבתי אותו. אבל רחוק ברמה שלו משוטרים מגוף שלישי מערביים. ביונטה זה dmc, וראינו שמפתחת מערבית הצליחה לפתח משחק טוב בסדרה (ninja theory). והיא ממש לא מהחברות הטובות בתעשייה. nier automata - האמת שמבחינת הגיימפליי הוא לא משהו בכלל. metal gear revengeance - חרא של משחק.

מה מה מה? בתור אחד שממש אהב את הDMC של נינג'ה וגם זכה לשחק אותו בהשקה על 60FPS בניגוד ל30FPS בקונסולות.... אתה אמיתי אינטר שאתה אומר שהוא נחשב טוב? אתה באמת יכול להשוות אותו לDMC3 שהוא שיא הטכניות של הז'אנר? אני יכול לשים לך פה שני סרטונים של vanquish של שני שחקנים ברמה גבוהה ולכל אחד יהיה סגנון אישי וייחודי כל אחד אשכרה יוכל לבטא את עצמו דרך הגיימפלי ואתה תראה דברים שלא חוזרים על עצמם.

אצל נוטי דוג? אם שחקן ממש משועמם כל מה שהוא יכול לעשות זה לשחק את המשחק על רמה קושי גבוהה יותר ואז לגלות כמה חורים יש במכניקות של נוטי דוג אבל יש רק דרך אחת נכונה לשחק את המשחקים שלהם כי לגיימפלי אין שום עומק.

המשחקים של נוטי דוג, הם פינת ליטוף לאגו, המשחקים של פלטיניום הם מבחן לאגו. וזה כי הגיימפלי של נוטי דוג רדוד מכדי להיות איזשהו מבחן. זו פנטזיית כוח שנוטי דוג והגיימרים מסכימים עליה מראש.

חחחח מרוב שלא היתה לך ברירה ניסית להשפיל את פלטיניום בכך שהבאת את Nier שכולם יודעים שלא פיתח אותו איזה צוות מדהים בפלטיניום ושסקוור עשו את הקונספט של הגיימפלי ולא פלטיניום..... תשווה את פלטיניום למשחקים הגדולים שלהם, לא לעבודות קבלן שהם עשו בשביל לשרוד ולהישאר בחיים.

מה שלא תגיד אינטר, עובדה שFrom הם מלכי הסאב ז'אנר הזה שהם יצרו במו ידם (המשחקי סולס) כי זה ז'אנר שאי אפשר להיות טוב בו אם כל מה שאתה מציע זה נצנצים ופנטזיות כוח שזה מה שאוהבים לעשות ידידנו במערב.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 פברואר 2022, 15:09

מבחינת ממוצע הם די זהים. לגבי הסגנון של וונקוויש, גם ב-TLOU1/2 או GOW אתה יכול לשחק עם סגנון שונה ובילד שונה וכו׳. לא מסכים שאין שם עומק. ואם כבר עומק, מבחינת מכניקות נטו המשחקים של פרום די נטולי עומק. 90% מהסקיל שם זה תזמון של parry ו-dodge.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2022, 15:10

idan כתב:
Laskin כתב:שיהיה ברור - FS באמת חברה מצויינת היום, בז׳אנר מאוד ספציפי, שהיא כמוהן יצרה אבל היא רק בנישה הזו.

אתה כנראה צודק לגבי הכסף (עד כמה שאני יכול להעריך דברים כאלה), אבל אתה טועה לגבי התפוקה. בכל זמן נתון הם עובדים על שניים-שלושה פרוייקטים גדולים. בגלל זה הם הצליחו לשחרר בין 2014 ל 2022 - 5 משחקים גדולים+5 הרחבות שנראה לי שהסה"כ שלהם זה עוד איזה משחק וחצי בלי להגזים. ואני בכוונה מתחיל לספור מדארק סולס 2 כי לפני כן הם היו משחררים כמה משחקים בשנה אבל רובם היו בסטנדרט נמוך בהרבה.
המרחק זמן בין סקירו לאלדן רינג (שהיה המשחק עולם פתוח הראשון שלהם ופרוייקט שעבדו עליו 5 שנים) קצת מטעה. בוא נגיד שאני לא יופתע בכלל אם המשחק הבא שלהם, הריבוט ל AC ככל הנראה, יצא כבר בשנה הבאה.

כן אבל הם עדיין בערכי הפקה של פס3, אני חושב שבדור הזה אנחנו נראה משחקים כל כך מרשימים ומטורפים שאפילו המעריצים קצת יסלדו מערכי ההפקה של FS, ושהם חייבים להעביר הילוך ולהשקיע הרבה יותר, ושזה יבוא על חשבון התפוקה שלהם.
לא חסרות דוגמאות לחברות שעברו מ-5+ משחקים בדור ל-2 משחקים בלבד בדור הקודם, וזה משהו שימשיך גם בדור הנכחי ואולי אפילו יהיה חמור יותר. אז כן - בדור הנכחי אני חושב שנראה מהם תפוקה נמוכה עוד יותר, ולכן אני חושב שהם, וגם אנחנו, כנראה נרוויח אם ירכשו אותם או שהם יחזרו לפתח בשת״פ עם חברה גדולה, שתדאג לשדרג את הפן הטכני.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2022, 15:18

InterAl כתב:מבחינת ממוצע הם די זהים. לגבי הסגנון של וונקוויש, גם ב-TLOU1/2 או GOW אתה יכול לשחק עם סגנון שונה ובילד שונה וכו׳. לא מסכים שאין שם עומק. ואם כבר עומק, מבחינת מכניקות נטו המשחקים של פרום די נטולי עומק. 90% מהסקיל שם זה תזמון של parry ו-dodge.

הדרדרת עכשיו לדיבור של זונת גרפיקה.... למחול לGOW על הרדידות בגיימפלי שלו ולהעז לומר שהוא מתקרב לוונקויש יש יותר זונת גרפיקה מזה?

ועל מה שאמרת על הסקיל.... תכף תגיד לי שכל מה שמסי עושה זה 90% בעיטה לשער.... אתה טועה.....

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 פברואר 2022, 15:19

שחק ב-TLOU2 ברמה המקסימלית ותגיד לי שאין שם סקיל. נו באמת. יש שם יותר סקיל מסקירו או דארק סולס. מה העומק שיש בסקירו בדיוק? בערך כמו העומק בגיטאר הירו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 97 אורחים