נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוקטובר 2021, 17:00

התנין כתב:טוב, אז אני קרוב לחודש עם ה xbox ועם מנוי החיים פאס, ואני חייב להגיד שזה לא מנוי מי יודע מה. רוב המשחקים שם מאוד ישנים, עוד מתקופת ה 360, וקשה לשחק בהם על המסך הגדול אחרי שהתרגלנו לרמה מסוימת. השאר הם משחקי ספורט או אונליין שלא מעניינים אותי.
המשחק היחיד שמצאתי בו עניין הוא fallout 4. נראה לי שלא אמשיך עם המנוי.

יש שם כמות די אדירה של משחקי סינגל טובים, כלומר רק לפני כמה שבועות הצטרף לשם סייקונאטס 2. או שרוב המשחקים של התעשיה לא מעניינים אותך או שלא חפשת טוב, אני יכול לשלוף לך איזה 20+ משחקי סינגל שנעים בין לא רע לאדיר שנמצאים בשירות. ומה עם outer wilds? ניסית אותו? plegue tale? אולי prey או דום איטרנאל או jedi fallen order או פורצה הורייזן 4? מה עם גירס 5 או סבנאוטיקה האחרון? קונטרול או בערך כל משחק FF שאי פעם ייצא? הל בלייד או ניר אוטומטה או OCTOPATH TRAVELER או RE7 או היידיס או outer worlds או כל המשחקים של טלטייל או 12 דק׳ או wasteland 3?

כלומר, יש כל כך הרבה, יש כמות אדירה של משחקי סינגל טובים. אפילו שני המשחקי שנה שלי של 2019, קונטרול ו-outer wilds, נמצאים שם.
We're just normal men. We're just innocent men

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 10 אוקטובר 2021, 17:55

ניסיתי להתחיל את gears of war מהתחלה, אבל כבר בדקות הראשונות של המשחק הראשון הרגשתי כמה השנים ניכרות במשחק הזה. יכול להיות שהיה משחק אדיר בתקופתו, אבל כרגע הוא לא זורם לי, לא גרפית ולא במשחקיות. ואומר את זה מי שלפני זמן קצר סיים את טרילוגיית ביושוק, ונהנה מכל רגע בגלל המשחקיות האדירה שלה שמפצה על הגרפיקה המיושנת יחסית.
אם אעבור לשחק ישר בgears החדשים אני אבין משהו בעלילה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוקטובר 2021, 18:01

התנין כתב:ניסיתי להתחיל את gears of war מהתחלה, אבל כבר בדקות הראשונות של המשחק הראשון הרגשתי כמה השנים ניכרות במשחק הזה. יכול להיות שהיה משחק אדיר בתקופתו, אבל כרגע הוא לא זורם לי, לא גרפית ולא במשחקיות. ואומר את זה מי שלפני זמן קצר סיים את טרילוגיית ביושוק, ונהנה מכל רגע בגלל המשחקיות האדירה שלה שמפצה על הגרפיקה המיושנת יחסית.
אם אעבור לשחק ישר בgears החדשים אני אבין משהו בעלילה?

הטרילוגיה המקורית די עומדת בפני עצמה. גירס 4 הוא סוג של ריסט שקופץ איזה 20+ שנים קדימה. אני שחקתי ב-4 בלי ששחקתי ב-3 ולא הרגשתי בעיה גדולה מדי. אני משער שאתה תמיד יכול לראות איזה סרטון ״העלילה של גירס 1-3 ב-10 דק׳״ של IGN או משהו כזה. גירס 4 לדעתי לא משחק להיט, אבל 5 באמת אחלה. הוא לא TLOU2 אבל הגיימפליי שלו מאוד מהודק, הגרפיקה יפה והעלילה.. בסדר בקושי. הוא בהחלט שווה את זה הזמן שלך ובטח ובטח אם יש לך מישהו לשחק איתו co op.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 10 אוקטובר 2021, 18:08

שיחקתי בגירס 1 שוב שנה שעברה על המחשב (או שזה היה השנה? לא זוכר כבר). האמת שדי נהניתי. לגבי גיימפאס, כן, זה לא שירות כזה מדהים כמו שעושים ממנו. את רוב המשחקים שם אפשר להביא מחנות מפתחות ב-5-40 שקל למשחק, והוא שלך לעד, לא רק עד סיום הרוטציה הנוכחית. חלקם גם חולקו בחינם בהזדמנויות שונות. וכמעט כולם בלי dlc (ולמה שאקנה dlc למשחק לא שלי, מחוץ לסטים ושייתכן שיעלם עוד מעט)? מה שכן, בשביל משחקי day 1 של מיקרוסופט זה כנראה שווה לעשות לחודש ואז להפסיק. שוקל לעשות את זה עם AOE4 שיוצא החודש.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 אוקטובר 2021, 18:11

[url][/url]
InterAl כתב:שיחקתי בגירס 1 שוב שנה שעברה על המחשב (או שזה היה השנה? לא זוכר כבר). האמת שדי נהניתי. לגבי גיימפאס, כן, זה לא שירות כזה מדהים כמו שעושים ממנו. את רוב המשחקים שם אפשר להביא מחנות מפתחות ב-5-10 שקל למשחק, והוא שלך לעד, לא רק עד סיום הרוטציה הנוכחית. חלקם גם חולקו בחינם בהזדמנויות שונות. וכמעט כולם בלי dlc (ולמה שאקנה dlc למשחק לא שלי, מחוץ לסטים ושייתכן שיעלם עוד מעט)?

יש שם משחקים שעולים רגיל 60-70 דולר
כל הצד הראשון וצד שני של מיקרוסופט ,יוצאים לשרות כבר,בהשקה
חוץ מהרבה משחקים אחרים

זה ישאר ככה במחיר הקיים עוד הרבה זמן ? ,קשה לי להאמין
אבל איך שזה היום במחיר היום זה מאוד משתלם

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 10 אוקטובר 2021, 18:14

נכון, שווה לעשות לחודש כשיוצא משחק שאתה רוצה לשחק ב-day 1. ואז להפסיק. כמובן שכמו כל שירות מנויים, המודל העסקי מבוסס על שחקנים שעשו ולא הפסיקו ומשלמים סתם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוקטובר 2021, 18:21

InterAl כתב:נכון, שווה לעשות לחודש כשיוצא משחק שאתה רוצה לשחק ב-day 1. ואז להפסיק. כמובן שכמו כל שירות מנויים, המודל העסקי מבוסס על שחקנים שעשו ולא הפסיקו ומשלמים סתם.

אני חושב שהמטרה של MS היא שיהיה קצב קבוע של משחקים חדשים שנכנסים לשירות כך שלא יהיה דבר כזה חודש וזהו, אלה שתרצה להמשיך לעד. האמת שאפילו ברבעון האחרון אפשר לראות איך בחודש+ האחרונים הגיעו סייקונאטס 2, the ascent ו-12 דק׳, עכשיו AOE4, חודש הבא פורצה הורייזן 5 וחודש אחריו היילו אינפנט. אולי לא כולם מעניינים אותך (או אותי) ספציפית אבל כשיש קצב קבוע של שחרורים אני חושב שרוב האנשים לא יבטלו אחרי חודש.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 10 אוקטובר 2021, 18:39

אם כל חודש יוצא משחק שאתה רוצה לשחק ב-day 1, ברור שזה שווה.
אבל קודם כל, זה כנראה לא קורה, הזמן שלנו מוגבל ויש המון משחקים מעולים מחוץ לגיימפאס שתרצה לשחק ב-day 1, חלקם הלא מבוטל משחקים של עשרות שעות שיתפסו את הזמן שלך לכל החודש ואולי מעבר. ואז יוצא ששילמת על לפחות כמה חודשים בשנה סתם.
אבל בוא נניח שהשחקן הממוצע כן משחק במשחקי day 1 כל חודש. זה אומר שמיקרוסופט מפסידים כסף, כי כנראה שאותו שחקן היה מוכן לשלם על אותו משחק יותר מ-10-15$, בין אם בתעריף חודשי גבוה יותר או בין אם בקנייה של המשחק מחוץ לשירות. מכאן נובע שהתמחור הזול הוא זמני בלבד, רק כדי לבסס את השירות. האפשרות האחרת היא שהשחקן הממוצע לא משחק כל חודש במשחקי day 1 ואז הוא משלם סתם. ופה הרווח ברור, הם מקבלים כסף בלי לספק שירות בפועל.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 10 אוקטובר 2021, 18:49

בכל אופן במצב הנוכחי בו עדיין ניתן לקנות מינוי שנתי (דרך השדרוג מגולד, עד 3 שנים) בסביבות 60 דולר זה באמת מאוד מאוד מומלץ אפילו אם משחקים רק במחשב.

זה עניין של הרגלים אבל עבורי לפחות השירות הזה מייתר לי רכישות לאורך השנה. מטרויד הוא המשחק היחיד שקניתי בשנה האחרונה ממה שזכור לי. רק מהחודש האחרון יש את Phoenix Point, סייבל, Lemnis Gate, בק 4 בלאד, סקרלט נקסוס, AI The Somnium Files ו-Visage - כולם משחקים שאני רוצה לנסות בשלב מסוים ושכנראה לא הייתי קונה. חוץ מזה אני משחק בסשנים קצרים גירס טקטיקס כבר תקופה... כך שאני ממש מרוצה, אבל זה מאוד תלוי בהרגלי המשחק.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 אוקטובר 2021, 19:39

אגב outer wilds יצא מהשירות! הייתי חייב לרכוש את המשחק המלא בגלל הdlc! סעמק.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוקטובר 2021, 21:43

InterAl כתב:אם כל חודש יוצא משחק שאתה רוצה לשחק ב-day 1, ברור שזה שווה.
אבל קודם כל, זה כנראה לא קורה, הזמן שלנו מוגבל ויש המון משחקים מעולים מחוץ לגיימפאס שתרצה לשחק ב-day 1, חלקם הלא מבוטל משחקים של עשרות שעות שיתפסו את הזמן שלך לכל החודש ואולי מעבר. ואז יוצא ששילמת על לפחות כמה חודשים בשנה סתם.
אבל בוא נניח שהשחקן הממוצע כן משחק במשחקי day 1 כל חודש. זה אומר שמיקרוסופט מפסידים כסף, כי כנראה שאותו שחקן היה מוכן לשלם על אותו משחק יותר מ-10-15$, בין אם בתעריף חודשי גבוה יותר או בין אם בקנייה של המשחק מחוץ לשירות. מכאן נובע שהתמחור הזול הוא זמני בלבד, רק כדי לבסס את השירות. האפשרות האחרת היא שהשחקן הממוצע לא משחק כל חודש במשחקי day 1 ואז הוא משלם סתם. ופה הרווח ברור, הם מקבלים כסף בלי לספק שירות בפועל.

זה נכון, אבל אני לא חושב שזה עובד ככה לרוב האנשים. רוב האנשים פשוט עושים מני כי יש X משחקים בשירות שהם רוצים ונשארים בו כי ממשיך זרם משחקים והם מתעצלים לבטל, אם הם רוצים לבטל. כלומר, אני בטוח שיש לא מעט אנשים ששחקו בסייקונאטס 2 שלא תכננו בכלל אבל הם עדין עם המנוי והם קבלו אותו אז למה לא.

בסוף מיקרוסופט מקבלת פחות או יותר כסף של מחיר מלא של שני משחקי AAA צד א׳ בשנה מכל משתמש GP. כשיש לך עשרות מליוני משתמשי GP זה מקביל ללמכור עשרות מליוני עותקים במחיר מלא בשנה וזה משהו שסוני למשל יכולה רק לפנטז עליו. ובסוף אני משער שגם אתה וגם לאסקין לא בדיוק תטחנו פעם ב-4 שנים המון משחקים בחודש אחד כי גם אתם בני אדם והתוכניות האלה אף פעם לא יוצאות לפועל. יש עוד משחקים מעניינים באופק, אין כוח לבטל את המנוי וכו׳.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2021, 21:07

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אוקטובר 2021, 11:22

לפי איך שזה נשמע - מדובר במשחק של איזה 2024 במקרה הטוב...
בכל אופן, בהמשך לפוסט הזה הוא גם הביא ידיעה שאנחנו נראה את HELLBLADE 2 שוב, עוד השנה.... מניח שזה אומר בTGA של קילי

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 אוקטובר 2021, 11:37

הבחור שפירסם את הכתבה דווקא אומר ש 2023 נשמע סביר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אוקטובר 2021, 13:49

כן, זה אפשרי בשנתיים אבל הדיעה שלי היא שיותר סביר שזה לא יקרה מאשר שזה כן... אלא אם זה יהיה משחק קצר וקטן יותר ממה שאנחנו מתארים לעצמנו.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 אוקטובר 2021, 14:30

רק קח בחשבון שלפי הציוצים שלו לבחור יש הגדרה משל עצמו למה זה קדם הפקה ומה זה אלפא וזו לא בהכרח ההגדרה המקובלת בתעשייה, הוא גם לא יודע עד כמה החומר שהוא ראה מייצג את העבודה הנוכחית שלהם, יכול להיות שמה שהוא ראה מיושן. לפי מידע מלפני כמה חודשים מאינסיידר אחר המשחק נמצא בפיתוח מלא כבר שנתיים+7 חודשים של קדם הפקה, אם המידע נכון אז אפילו אם מדובר במשחק של 2023 זו עדיין כמות זמן מכובדת לפיתוח כל משחק שהוא.
כך או כך אני שמח שסוף סוף אובסידיאן יקבלו את כל הזמן שהם צריכים בשביל לסיים פרוייקט, עוד מ KOTOR 2 הם תמיד סבלו מלוחות זמנים קצרים שפגעו בתוצר הסופי או סתם עבדו על משחקים בתקציב נמוך, ככה שבדומה לדאבל פיין זו רכישה אחת של מייקרוסופט שמאוד אהבתי ואני מהמר בזהירות שיהיה לה ערך מוסף לא קטן עבורנו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אוקטובר 2021, 14:54

ברור שהכל יכול להיות, אני מגיב לדיווח שעל פיו מדובר בסוף הPRE-PRODUCTION, ובהתאם לז'אנר וההשקעה אני כן חושב ש-3 שנים נוספות זה סביר יותר משנתיים, אבל שתי האפשרויות קיימות, יכול להיות שגם שנה הבאה זה יצא ויהיה אפיסודי, או בעוד 5 שנים ויהיה משחק של 200 שעות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוקטובר 2021, 15:39

idan כתב:רק קח בחשבון שלפי הציוצים שלו לבחור יש הגדרה משל עצמו למה זה קדם הפקה ומה זה אלפא וזו לא בהכרח ההגדרה המקובלת בתעשייה, הוא גם לא יודע עד כמה החומר שהוא ראה מייצג את העבודה הנוכחית שלהם, יכול להיות שמה שהוא ראה מיושן. לפי מידע מלפני כמה חודשים מאינסיידר אחר המשחק נמצא בפיתוח מלא כבר שנתיים+7 חודשים של קדם הפקה, אם המידע נכון אז אפילו אם מדובר במשחק של 2023 זו עדיין כמות זמן מכובדת לפיתוח כל משחק שהוא.
כך או כך אני שמח שסוף סוף אובסידיאן יקבלו את כל הזמן שהם צריכים בשביל לסיים פרוייקט, עוד מ KOTOR 2 הם תמיד סבלו מלוחות זמנים קצרים שפגעו בתוצר הסופי או סתם עבדו על משחקים בתקציב נמוך, ככה שבדומה לדאבל פיין זו רכישה אחת של מייקרוסופט שמאוד אהבתי ואני מהמר בזהירות שיהיה לה ערך מוסף לא קטן עבורנו.

מדברים על החמור, בדיוק עלה ראיון מעולה על הצד של בסיזנס של אובסידיאן והאנטרקציה שלהם עם מפיצות. מומלץ, יש שם סיפורים נחמדים. ומסתבר שמפיצה אחרת נסתה לקנות אותם לפני מיקרוסופט אבל הם ביייסיקלי אמרו שנורא קשה למצא כישרון טוב היום אז הם רצו לרכוש אותם ולבלוע את העובדים ולפזר אותם במפיצה אז הם אמרו לא.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 אוקטובר 2021, 15:43

Laskin כתב:ברור שהכל יכול להיות, אני מגיב לדיווח שעל פיו מדובר בסוף הPRE-PRODUCTION, ובהתאם לז'אנר וההשקעה אני כן חושב ש-3 שנים נוספות זה סביר יותר משנתיים, אבל שתי האפשרויות קיימות, יכול להיות שגם שנה הבאה זה יצא ויהיה אפיסודי, או בעוד 5 שנים ויהיה משחק של 200 שעות.

הכל טוב לאסקין, אני רק אומר שיכול להיות שאתה מבסס את ההערכה שלך על סמך מינוח לא נכון. אבל אם הם באמת רק עכשיו מסיימים קדם הפקה אז שלוש שנים נוספות זה לא רק סביר יותר, זה כנראה המינמום למשחק מהסוג הזה (יותר סקיירים, פחות אפיסודי)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוקטובר 2021, 16:12

נשמע לי כמעט הזוי שהם רק מסיימים פרי הפקה על משחק שהוכרז לפני יותר משנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2021, 19:22

קומפולשן (we happy few) התראיינו במגזין אקסבוקס קנדי, הם אמרו שהם הכפילו את גודל הצוות מאז we happy few והם עובדים הפעם על משחק סינגל נרטיבי ולא רוג-לייק או מולטי. הם דברו על זה שהשחקנים מאוד התחברו לעלילה והעולם ב-we happy few אז הפעם הם רוצים להתמקד בזה. המשחק הוא נרטיבי גוף שלישי בסטינג יחודי (ליתר דיוק הם אמרו unique games in little-used settings). להבנתי הם עובדים על המשחק הזה כבר 4 שנים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 אוקטובר 2021, 10:52

ניק מXbox Era בשמועה חדשה, Killer Instinct חדש בפיתוח. לפי השמועה, המפתחת של הרייבוט לא מפתחת אותו
(והם גם הודו רשמית שהם עובדים על IP חדש שלהם) והמפתחת של מורטאל קומבאט גם לא...

לפי דעתי בגלל שIron Galaxy כבר עשו עם המשחק הקודם את הרוב המוחלט של העבודה, כמעט כל מפתחת תוכל ללכת בעקבותיה ופשוט
לעשות KI חדש עם שכבה חדשה של צבע.

אני גם לא רואה סיבה שדימפס לא תפתח את זה. (המפתחים של SF4/5 וסול קאליבר 6 ) ההספק שלהם מטורף, ויש להם את רוב צוות הפיתוח של SF1/Fatal fury ככה שהם מקצוענים ביותר ויכולים לעשות KI חדש בלי בעיה.
(מניח שהם גם המפתחים של SF6 ׂ)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2021, 16:46

יש שמועות חזקות שממש עוד כמה ימים יהיה סטרים שיציג את הסינגל של היילו אינפנט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2021, 18:19

מיקרוסופט מכריזה על אירוע ״20 שנים לאקסבוקס״ ב-15 לנובמבר. הם אומרים שלא יהיו הכרזות על משחקים חדשים בסטרים אבל יש מצב ששם יוצג הקמפיין של היילו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2021, 19:31

DrKeo כתב:יש שמועות חזקות שממש עוד כמה ימים יהיה סטרים שיציג את הסינגל של היילו אינפנט.

…כבר הציגו אותו :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 98 אורחים