נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 17 מאי 2021, 20:26

bling כתב:
glass man כתב:לדעתי אלה אינסומאנייק וכמה מבקרים שדוחפים את ההייפ המוגזם הזה שRַ&C נראה דור הבא בכל הדגמה תשמע את המדגים מציין כמה המשחק הזה הוא הכי יפה שיש גובל בשטיפת מוח מוחלטת :) . הוא יפה אבל הוא אפילו לא ברמת היופי של סייברפאנק על PC ואני אומר את זה כמי שסוף סוף עשה ראה את המשחק על חי בPC עוצמתי ביותר :)

אפילו אם המפתחים ירצו לבוא ולטעון שהמשחק הוא דור הבא על סמך הגיימפלי והSSD גם לזה אתייחס בביטול מוחלט כי השימוש בSSD נראה גימיקי להפליא בRַַ&C השימוש
לא מעניין טרחני, ונראה ממש מודבק בגסות על המשחק בחוסר אסתטיקה מוחלטת.

אתה יודע בלינג, אם מישהו אומר לך שאתה צריך לראות בטלווזית 4K כדי להעריך קפיצה גרפית פה אתה מבין שאנחנו כבר צועדים אל גבול ה"בגדי המלך החדשים"
שבו אם אתה לא עף מהגרפיקה כנראה הבעיה אצלך... :)

לי ברור שכשתראה את האקסקלוסיבי הבא של סאקר פאנץ או נוטי דוג אתה תרגיש קפיצה אמיתית בגרפיקה שתגרום לכולנו לגחך מRַ&C.

להרגשתי אנשים מזלזלים בהישג של ריטרנל בגלל שהוא משחק ארקיידי שכזה אז פחות עפים עליו וממעיטים בגרפיקה שלו.
אנשים אפילו פתחו שרשור אם אנשים מרגישים שהוא באמת הצדיק 70 דולר... מראה לך בבירור שיש פה חוסר עניניות וחוסר אובייקטיביות לגבי ריטרנל.

לא כזה מסכים עם חלק מהדברים, מבחינת גיימפליי ומה שה SSD הוסיף אולי על הנייר זה מובן מאליו אבל מיותר או לא מתאים אסתטית זה ממש לא. נראה מעולה ויושב בול על הסדרה והלוואי ויפתחו את זה הלאה, אל תשכח שזה משחק חלון השקה שכזה, ככל שיתעמקו בזה יותר זה יכול ליצור סיטואציות גיימפליי אדירות וכבר עכשיו במצב הראשוני זה נראה מגניב לגמרי.

בנוגע לגרפיקה אני חושב שהיא ללא ספק הכי דור הבא שראינו עד היום פשוט אני עדיין מצפה או ציפיתי ליותר, המשחק מרהיב ביופיו אבל עדיין נראה "משחק", פשוט משחק מאוד מאוד יפה. יכול להיות שהאפקט של תחילת דור פלוס סקאלה גדולה יחסית מונעת מזה להראות כמו ה CGI החי שקיוויתי לראות ושנקבל (בתקווה) לפרקים במשחק כמו אנצ'רטד 5 שם אני מצפה מנוטידוג ברגעים הסגורים יחסית שהמשחק יראה כמו סצנת המעבר מהסרטון השנוי במחלוקת ההוא של אנצ'רטד 4 כשהוא הולך ביער, לא רואה סיבה שלא יגיעו לזה בדור הזה תחת התנאים האלה (כמובן שבשלב גדול ופתוח אין מצב שיש לחומרה מספיק כוח לאפקט כזה אבל זה עדיין יראה בטח וואו)

בכל מקרה אני כן נותן להם את האפשרות להרשים אותי עוד יותר על טלוויזיית 4K איכותית עם כל הצלצולים, אני לא חסיד של רזולוציה אבל בכל זאת אני תקוע עדיין בעולם של ה 1080P, לא כזה מופרך לחשוב שברגע שאשחק עליו על הפס5 עם הטלוויזיה הנכונה יכול להיווצר אפקט של לסת על הרצפה למרות שדרך יוטיוב האפקט לא היה ברמה כזו.

מצד אחד גם אני אשאר ב1080P חודש לפחות אם לא יותר... אז גם אם באמת אביא מחר פס5 אני אשחק עליו ב1080P לאיזה חודש וטיפה אז תמיד יכול להיות התרחיש הלא סביר שכמו שאתה מתאר בלינג ברגע, שנעלה ברזולוציה פתאום נראה את האור של R&C אבל אחרי שראיתי את סייברפאנק בגרפיקה כזו מטורפת וריטרנל אני בספק :)

ואמרת פה בעיני את משפט המפתח "אל תשכח שזה משחק חלון השקה שכזה" זה בדיוק מה שהוא, כמו ספיידרמן מיילס מוראלס והניסיון למתג אותו בכוח כמשחק נקסט ג'ן על ידי סוני זה לא אתי, מגעיל, ולדעתי גם לוקה בחוסר יושרה.

זה משחק חלון השקה זריז זה צריך להיות היחס אליו ותו לא אבל סוני חייבת איכשהו להצדיק את הפס5 אז מפמפמים שזה נקסט ג'ן בתקווה שנשתכנע.
ואם אתה לא מאמין לי אז תשמע בכמה בקרובים המבקרים מדברים על זה שחששו שזה יהיה "משחק חלון השקה, זריז" ו"פתאום" הם גילו שהם לא... מישהו קנה אותם...

נחייה ונראה אחי אני לא אופטימי ואני עדיין מחכה שסדרת R&C תחזור לגדולתה אבל מי שחושב שאנחנו מתקרבים פי לימי הזוהר של הסדרה בפס2 לדעתי תהיה לו אכזבה מרה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 מאי 2021, 20:38

אין סיבה להניח על סמך כל מה שראינו שזה לא אחלה של ראטצ'ט בסדרה, באמת לא הבנתי למה אתה כזה אנטי כלפי המשחק הזה, עושה רושם בלי קשר לגרפיקה שזה מותק של משחק ואלא אם כן תהיה הפתעה לרעה (גיימפליי של 20 דקות עם כמה שנראה מצויין לא מעיד בהכרח על כל המשחק) הוא צפוי גם לקבל אחלה ציונים.

אני חושב שההשוואה למיילס לא הוגנת, זה לא משחק קרוס ג'ן, זה משחק שנבנה נטו לדור הבא ולפס5, התכוונתי למשחק חלון השקה כי ברור שהם לא יכלו להוציא את כל מה שיש לפס5 להציע מבחינה טכנית כמו שאותה אינסומניאק לא יכלה לעשות את זה בזמנו עם אינפמס SS אבל כן מקבלים פה תצוגה גראפית ברמה שלא היתה לנו לפני זה, לא חושב שאפשר להתווכח על העניין הזה..

אולי אפשר להתווכח עד כמה הקפיצה עצמה מרשימה אבל זה שמדובר במשחק הכי מרשים שראינו עד כה מבחינה טכנית, עם זה לדעתי קשה להתווכח.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 מאי 2021, 21:10

אם המשחק יהיה משהו שמתקרב ל89 או לCRACK IN TIME בשלבים, בגיימפלי, בפאזלים, כאילו אני שאני שונא פאזלים עפתי מהמשחק הזה ב2013 כמו שבכלל לא ציפיתי לעוף ממנו והפחד שלי הוא שהם לא יצליחו להתקרב אליו בכלום כמו בשום משחק אחר בסדרה שניסיתי מאז וממה שראיתי פה.

אני לא אוהב את הגיבורה, היא מעצבנת אותי ומרגישה מודבקת בחוסר אסתטיקה ושייכות בדיוק כמו הגיימפלי SSD אני רוצה משחק על R&C במשחק R&C ... אני לא רוצה מעבר טרחני בין מימדים שיכול לגרום להרבה Backtracking (בתאוריה, כן? הכל בתאוריה) או לפאזלים מעצבנים זה לא מרגיש שייך.

אמן שאני טועה ושזה משחק גדול אם הציונים יהיו מעולים אין סיבה שלא ארכוש בהשקה מתוך דווקאיות.

אני לא מבין מה כתבת בלינג על אינומאנייק ואינפמס SS ... לדעתי אינפמס היה קפיצה גרפית ענקית לזמנו הרבה יותר ממה שעושים מRַ&C החדש אני פשוט הלכתי וקניתי פס4 בעיקר בגללו עוד לא ידענו על משחקים אחרים כמעט.

ואם התכוונת שאינסומאנייק לא הצליחו לעשות WOW עם Sunset overdrive בשעתו והתבלבלת בינו לבין איינפמס SS אז אני לא מסכים לדעתי סאנסט אוברדרייב היה נראה מגניב לגמרי בחשיפה שלו גם בגיימפלי וגם בגרפיקה שלו שהיתה נראת נקסט ג'ן לגמרי.

אני זוכר שהרבה אנשים התלהבו מסאנסט אוברדרייב בשעתו וקינאו בבעלי הבוקס, כולל אני.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 מאי 2021, 23:51

לא יודע אם זה יהיה ברמה של CRACK שנחשב על ידי רבים כטוב ביותר בסדרה אבל הוא כן יהיה על פי כל מה שראינו משחק טוב בסדרה שמקבל 85 ומעלה.

אני אישית הימרתי על אותו הממוצע של CRACK עם 89 אבל זה גם בגלל השילוב הזה של משחק דור הבא וכל ההייפ שיש כרגע לבלעדי אמיתי ראשון ויחסית גדול שיוסיף לו כמה נקודות לממוצע.

בכל אופן אני אופתע לרעה אם זה משחק ראטצ'ט לא טוב.

בנוגע לגרפיקה לא הבנת אותי, אני לא משווה בין הקפיצה שאינפמס SS הביא לעומת המשחק הזה אלא רק לעובדת היותו משחק חלון שיגור שכמו אינפמס בזמנו נעשו בו פשרות שנובעות מזה שמדובר בחומרה חדשה ובמשחק עם לוח זמנים מצומצם שצריך להוציא מהר ולכן הוא מספק אומנם הצצה לפוטנציאל של החומרה אבל הוא לא נותן חוויה שלמה.

סבבה אני איתך שאינפמס יותר הרשים ביחס לזמן שיצא אבל גם הוא נראה הרבה פחות טוב ממשחקי עולם פתוח מאוחרים שיצאו (גם גראפית ובטח שבטח מבחינת העולם הפתוח שהרגיש באינפמס כמו ירוחם, מת, שומם עם סקאלה קטנה וחסר כל אינטראקציה לעומת העולמות המרשימים שיצאו בהמשך הדור) וגם בגיימפליי ובעיקר בתוכן הוא היה מאוד מאוד לוקה בחסר, ראו שזה משחק שלא באמת סיימו ושסאקר פאנץ' לא יכלו לתת את כל כולם עבורו.

אז ככה גם ראטצ'ט, הוא הצצה ראשונית בלבד ולכן צריכים לבוא עם ציפיות נכונות. בכל מקרה גם אם מבחינת הקפיצה שהציג הוא פחות מרשים ממה שהמשחקים הראשונים על הפס4 הציגו הוא עדיין ביי פאר מבחינתי הדבר הכי מרשים שראינו עד כה מפלטפורמות הדור החדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מאי 2021, 03:57

bling כתב:
glass man כתב:לדעתי אלה אינסומאנייק וכמה מבקרים שדוחפים את ההייפ המוגזם הזה שRַ&C נראה דור הבא בכל הדגמה תשמע את המדגים מציין כמה המשחק הזה הוא הכי יפה שיש גובל בשטיפת מוח מוחלטת :) . הוא יפה אבל הוא אפילו לא ברמת היופי של סייברפאנק על PC ואני אומר את זה כמי שסוף סוף עשה ראה את המשחק על חי בPC עוצמתי ביותר :)

אפילו אם המפתחים ירצו לבוא ולטעון שהמשחק הוא דור הבא על סמך הגיימפלי והSSD גם לזה אתייחס בביטול מוחלט כי השימוש בSSD נראה גימיקי להפליא בRַַ&C השימוש
לא מעניין טרחני, ונראה ממש מודבק בגסות על המשחק בחוסר אסתטיקה מוחלטת.

אתה יודע בלינג, אם מישהו אומר לך שאתה צריך לראות בטלווזית 4K כדי להעריך קפיצה גרפית פה אתה מבין שאנחנו כבר צועדים אל גבול ה"בגדי המלך החדשים"
שבו אם אתה לא עף מהגרפיקה כנראה הבעיה אצלך... :)

לי ברור שכשתראה את האקסקלוסיבי הבא של סאקר פאנץ או נוטי דוג אתה תרגיש קפיצה אמיתית בגרפיקה שתגרום לכולנו לגחך מRַ&C.

להרגשתי אנשים מזלזלים בהישג של ריטרנל בגלל שהוא משחק ארקיידי שכזה אז פחות עפים עליו וממעיטים בגרפיקה שלו.
אנשים אפילו פתחו שרשור אם אנשים מרגישים שהוא באמת הצדיק 70 דולר... מראה לך בבירור שיש פה חוסר עניניות וחוסר אובייקטיביות לגבי ריטרנל.

לא כזה מסכים עם חלק מהדברים, מבחינת גיימפליי ומה שה SSD הוסיף אולי על הנייר זה מובן מאליו אבל מיותר או לא מתאים אסתטית זה ממש לא. נראה מעולה ויושב בול על הסדרה והלוואי ויפתחו את זה הלאה, אל תשכח שזה משחק חלון השקה שכזה, ככל שיתעמקו בזה יותר זה יכול ליצור סיטואציות גיימפליי אדירות וכבר עכשיו במצב הראשוני זה נראה מגניב לגמרי.

בנוגע לגרפיקה אני חושב שהיא ללא ספק הכי דור הבא שראינו עד היום פשוט אני עדיין מצפה או ציפיתי ליותר, המשחק מרהיב ביופיו אבל עדיין נראה "משחק", פשוט משחק מאוד מאוד יפה. יכול להיות שהאפקט של תחילת דור פלוס סקאלה גדולה יחסית מונעת מזה להראות כמו ה CGI החי שקיוויתי לראות ושנקבל (בתקווה) לפרקים במשחק כמו אנצ'רטד 5 שם אני מצפה מנוטידוג ברגעים הסגורים יחסית שהמשחק יראה כמו סצנת המעבר מהסרטון השנוי במחלוקת ההוא של אנצ'רטד 4 כשהוא הולך ביער, לא רואה סיבה שלא יגיעו לזה בדור הזה תחת התנאים האלה (כמובן שבשלב גדול ופתוח אין מצב שיש לחומרה מספיק כוח לאפקט כזה אבל זה עדיין יראה בטח וואו)

בכל מקרה אני כן נותן להם את האפשרות להרשים אותי עוד יותר על טלוויזיית 4K איכותית עם כל הצלצולים, אני לא חסיד של רזולוציה אבל בכל זאת אני תקוע עדיין בעולם של ה 1080P, לא כזה מופרך לחשוב שברגע שאשחק עליו על הפס5 עם הטלוויזיה הנכונה יכול להיווצר אפקט של לסת על הרצפה למרות שדרך יוטיוב האפקט לא היה ברמה כזו.

איזה כיף לך בלינג, אם אתה עדין לא יודע מה זה 4K או HDR אז אתה באמת הולך לקבל פה את אחת הקפיצות הכי גדולות מהאנשים לה בפורום. HDR זה באמת תענוג לעיניים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 מאי 2021, 07:32

4K ברור שלא יודע, אני עם הפס4 הבסיסית עדיין, אני לא מאמין בקפיצות אמצע דור האלה, לטעמי או לקבל הכל או להשאר עם הכלום...

דווקא HDR יש לי בטלוויזיה בדירה אבל היא מסדרה נמוכה-בינונית של LG והאפקט לא עובר טוב או שאני לא יודע לכוון אותו, בכל אופן אני מכבה את זה הרבה פעמים דרך התפריטים של המשחקים עצמם בגלל אובדן פרטים בתמונה.

גם על פי השמועות הריי טרייסינג הזה, גם בצורתו הבסיסית כמו שנקבל בדור הזה, אמור להיות נחמד ;)

אין לי ספק שבסצנות גיימפליי הסגורות יחסית והמפילות לסתות באנצ׳רטד 5, אלה שיראו כמו הגראפיקה של הסינמטק ביער מ 4, יהיה שימוש נרחב באותו אפקט כדי להגיע למראה CGI הזה שגרם לכל הרשת לבעור בזמנו אחרי החשיפה (וכן, חבל שבדיעבד אנחנו מקווים לרמה כזו רק דור אחרי, מאותו יום אני כבר לא מאמין לאף חשיפה של נוטי דוג שהיא לא גיימפליי טהור)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 מאי 2021, 09:37

glass man כתב:כמובן אשמח לגלות שטעיתי ולאכול כובע אבל אני לא רואה את זה קורה אלא אם כן אנשים יאבדו את דעתם מרוב הייפ.

שוב, אתה לא גיימר אם אתה כותב משהו כזה, אלא סתם הייטר.
אתה בעצם אומר ״אשמח לגלות שטעיתי, אבל גם אם טעיתי - אני צדקתי והדיעה שלי מסרטונים קובעת יותר מדעתם של מי שסיימו את המשחק, ואם הם חושבים אחרת הם פאנבויז. כולם.״

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 מאי 2021, 09:42

Laskin כתב:
glass man כתב:כמובן אשמח לגלות שטעיתי ולאכול כובע אבל אני לא רואה את זה קורה אלא אם כן אנשים יאבדו את דעתם מרוב הייפ.

שוב, אתה לא גיימר אם אתה כותב משהו כזה, אלא סתם הייטר.
אתה בעצם אומר ״אשמח לגלות שטעיתי, אבל גם אם טעיתי - אני צדקתי והדיעה שלי מסרטונים קובעת יותר מדעתם של מי שסיימו את המשחק, ואם הם חושבים אחרת הם פאנבויז. כולם.״

בחייאת לאסקין כפרה עליך איך אני הייטר .. כי יש לי הייפ נמוך למשחק? אני עדיין רוצה שהוא יהיה מדהים לא מן הנמנע שלא ראינו את קצה הקרחון ממנו והוא הרבה יותר טוב ממה שראינו.

אני אדם פסימי? בוודאי אני אהיה הראשון להודות בזה אבל אני לא הייטר... אגב איך נכנסת בהוא מטוויטר הרגת אותי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 מאי 2021, 09:59

אתה הייטר כי אתה אומר בפה מלא שגם אם כל המבקרים יתלהבו בטירוף - אתה מעכשיו כבר שולל את זה כהתלהבות-יתר בלתי מוצדקת.
כאילו, אני אל מכניס לך מלים לפה, זה מה שאתה כתבת. פעמיים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 מאי 2021, 10:10

הייטר לא קונה R&C ב2016 DAY ONE... הייטר לא קונה R&C ישר שהוא קונה PS3. הייטר לא מקווה שבמשחק R&C הוא ישחק אתה יודע את R&C במקום דמות חדשה ומעצבנת :)

אם אני ארגיש שההתלהבות של המבקרים אותנטית ולא צבועה ומזוייפת אני אקנה את המשחק ואהנה ממנו.

הרמיזה שלך שאני מאמין שהאמת המוחלטת נמצאת אצלי ואני יודע יותר טוב מכולם, אין לה ביסוס לאסקין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 מאי 2021, 10:19

אני לא מדבר על גלאס של 2016, אולי הוא היה גיימר... אתה לא יכול להגיד שהטענה שלי חסרת ביסוס, זה ציטוטים שלך.
אם מחר ראצ'ט יקבל ממוצע גבוה בטירוף וכולם יגידו שהוא הראצ'ט הכי טוב בעולם - אתה תודה שטעית או שכולם נפלו למלכודת הייפ?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 מאי 2021, 10:28

Laskin כתב:אני לא מדבר על גלאס של 2016, אולי הוא היה גיימר... אתה לא יכול להגיד שהטענה שלי חסרת ביסוס, זה ציטוטים שלך.
אם מחר ראצ'ט יקבל ממוצע גבוה בטירוף וכולם יגידו שהוא הראצ'ט הכי טוב בעולם - אתה תודה שטעית או שכולם נפלו למלכודת הייפ?

שחק איתי SF ותחליט אם אני גיימר או לא :).

לגבי אם אני אודה או לא, זה תלוי אם ההתלהבות תרגיש לי מזוייפת או אותנטית אם זה ירגיש מזוייף אני לא אצטרך להודות בכלום כי המבקרים בעצמם יודו בחלוף הזמן שנפלו להייפ כשייתחסו למשחק בעין ביקורתית שנים מהיום.

ואם אני ארגיש שזה אמיתי, וגם אתה תרגיש וכולנו אי אפשר לטעות בהתלהבות אמיתית וכנה... אז ההתלהבות תהיה כל כך ברורה שברור שאני אודה בטעותי.

לפי דעתי המטרה של פורום זה גם לדון על משחקים כשהייפ כלפיהם נמוך/שיש פסימיות לגביהם ולא רק שמתלהבים מהם במיוחד שלא ניסיתי לשכנע אף אחד כל אחד יכול להחליט אם בא לו להשתתף בדיון הזה או לא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 מאי 2021, 10:51

אבל כבר כתבת בעצם, שההתלהבות שלהם נובעת מהייפ מוגזם, משמע - אתה מראש שולל שההתלהבות אותנטית. אם אתה לוקח את זה בחזרה אז זה משהו אחר, אבל אתה לא יכול להאשים אותי שאני לא הבנתי אותך כשאתה פעמיים חזרת על זה :)

עכשיו, בוא ותסביר לי איך כותבים משהו בהתלהבות אותנטית לעומת התלהבות בלתי אותנטית... חייבים לחכות שנים? :D

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 מאי 2021, 11:55

Laskin כתב:עכשיו, בוא ותסביר לי איך כותבים משהו בהתלהבות אותנטית לעומת התלהבות בלתי אותנטית... חייבים לחכות שנים? :D

GTA 4? זה בדיעבד פשוט שאומרים "אהה... המשחק ההוא? לא באמת היה כזה טוב.. בזמן אמת הסתנוורנו ונתנו ציונים מושלמים אבל...."

זה לא קורה המון לדעתי. ואני ממש לא חושב של insomniac יש את "שדה עיוות המציאות" שיש ל רוקסטאר. ראצ'ט נראה משחק כיפי ומגניב, ולטעמי גם ממש יפה גרפית. האם הוא יהיה משחק שיהפוך עולמות וישנה את פני הגיימינג? הרשו לי לנחש שלא.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 מאי 2021, 12:02

זה לא קורה המון, אבל השאלה שלי היא איך הוא יחליט אם לרכוש משחק במחיר מלא או שהוא ״לא שווה את זה״ ואם אי אפשר לגלות את התשובה במהלך ההשקה או קרוב אליה בגלל חשש מהחיים של כתבים - איך זה עובד דווקא עם ראצ׳ט ולא כל משחק אחר שמתלהבים ממנו מאוד? התשובה היא שזה פשוט מה שהוא ירגיש, אין מדד כלשהו לפיו הוא יחליט... אבל אתן לו לענות

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 מאי 2021, 12:11

טוב יש לי את הסוני 5 גרסת הדיסק. איך גזרו אותי אנשים 2900 אילת... מרגיש פרייאר של החיים אבל הכסף מעולם לא היה האישו אצלי רק הנוחות.

הלכתי לאכול שווארמה לפני החג ראיתי פס5 בחלון ראווה ונשברתי לול.

תכף נראה מה הקטע של השלט הזה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 מאי 2021, 12:13

תתחדש! נשמע לי מחיר טוב ביחס למה שהולך בשוק אבל בהחלט זומברת ;) (בקטנה)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 מאי 2021, 12:14

תהנה ותתחדש! אין ספק שכרגע אסטרובוט הוא השימוש הכי מגניב בשלט, אבל גם ריטרנל נחמד בזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מאי 2021, 12:16

bling כתב:4K ברור שלא יודע, אני עם הפס4 הבסיסית עדיין, אני לא מאמין בקפיצות אמצע דור האלה, לטעמי או לקבל הכל או להשאר עם הכלום...

דווקא HDR יש לי בטלוויזיה בדירה אבל היא מסדרה נמוכה-בינונית של LG והאפקט לא עובר טוב או שאני לא יודע לכוון אותו, בכל אופן אני מכבה את זה הרבה פעמים דרך התפריטים של המשחקים עצמם בגלל אובדן פרטים בתמונה.

גם על פי השמועות הריי טרייסינג הזה, גם בצורתו הבסיסית כמו שנקבל בדור הזה, אמור להיות נחמד ;)

אין לי ספק שבסצנות גיימפליי הסגורות יחסית והמפילות לסתות באנצ׳רטד 5, אלה שיראו כמו הגראפיקה של הסינמטק ביער מ 4, יהיה שימוש נרחב באותו אפקט כדי להגיע למראה CGI הזה שגרם לכל הרשת לבעור בזמנו אחרי החשיפה (וכן, חבל שבדיעבד אנחנו מקווים לרמה כזו רק דור אחרי, מאותו יום אני כבר לא מאמין לאף חשיפה של נוטי דוג שהיא לא גיימפליי טהור)

התישבתי על ספיידרמן לאחרונה, בכל המלחמה הזאת לא היה לי חשק לכל הקודר שאני משחק לאחרונה (DS.. ריטרנל..) או הרמות קושי הגבוהות שאני משחק לאחרונה (GOW.. DS.. ריטרנל..) אז היה בא לי טראש שטחי וצבעוני וספיידרמן זה בדיוק זה :)
אז בקיצור, אני משחק בספיידרמן והחוויה של 60FPS ו-RT ביחד היא כל כך נהדרת. הייתי מוכן לוותר על הרבה יותר מהגרפיקה בשביל ההשתקפויות RT, הן כל כך חשובות במשחק הזה. וההודעה הזאת בכלל לא מכוונת ללאסקין..

glass man כתב:טוב יש לי את הסוני 5 גרסת הדיסק. איך גזרו אותי אנשים 2900 אילת... מרגיש פרייאר של החיים אבל הכסף מעולם לא היה האישו אצלי רק הנוחות.

תתחדש גלאס, תהנה עם ריטרנל :)
מקווה שלא תצטרך ניתוח שחזור לסת אחרי שתשחק בו עם כמה שהוא מגדיר גרפית את הדור הבא :idea:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 מאי 2021, 13:43

bling כתב:תתחדש! נשמע לי מחיר טוב ביחס למה שהולך בשוק אבל בהחלט זומברת ;) (בקטנה)

לול והזימבור אפילו לא נגמר כי הטלוויזיה בחודש הבא עם ריטרנל ואולי R&C ורזי 8 למרות שעכשיו אני יכול לשחק קודם את 7 כמו שנדב המליץ לי וDG ב60Fps ושלט שעובד אז יש מצב שזה יחזיק אותי.

כמו שאתה מכיר אותי האירוע Dragon quest שבר אותי, אפילו רק המחשבה שהוא יהיה זמין על הפס5 שברה אותי ,:)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 מאי 2021, 13:50

DrKeo כתב:
bling כתב:4K ברור שלא יודע, אני עם הפס4 הבסיסית עדיין, אני לא מאמין בקפיצות אמצע דור האלה, לטעמי או לקבל הכל או להשאר עם הכלום...

התישבתי על ספיידרמן לאחרונה, בכל המלחמה הזאת לא היה לי חשק לכל הקודר שאני משחק לאחרונה (DS.. ריטרנל..) או הרמות קושי הגבוהות שאני משחק לאחרונה (GOW.. DS.. ריטרנל..) אז היה בא לי טראש שטחי וצבעוני וספיידרמן זה בדיוק זה :)
אז בקיצור, אני משחק בספיידרמן והחוויה של 60FPS ו-RT ביחד היא כל כך נהדרת. הייתי מוכן לוותר על הרבה יותר מהגרפיקה בשביל ההשתקפויות RT, הן כל כך חשובות במשחק הזה. וההודעה הזאת בכלל לא מכוונת ללאסקין..

glass man כתב:טוב יש לי את הסוני 5 גרסת הדיסק. איך גזרו אותי אנשים 2900 אילת... מרגיש פרייאר של החיים אבל הכסף מעולם לא היה האישו אצלי רק הנוחות.

תתחדש גלאס, תהנה עם ריטרנל :)
מקווה שלא תצטרך ניתוח שחזור לסת אחרי שתשחק בו עם כמה שהוא מגדיר גרפית את הדור הבא :idea:

חח שמע נדב עם כל איך שעפתי על ריטרנל... אני בשלב הזה כמו אישה שחייבת לזייף אורגזמה :lol: אבל האמת אני בטוח שהולכת להישבר לי הלסת אחי מקסימום נוציא כסף על הניתוח.

תודה לאסקין אין עליך אחי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 מאי 2021, 14:48

Laskin כתב:אבל כבר כתבת בעצם, שההתלהבות שלהם נובעת מהייפ מוגזם, משמע - אתה מראש שולל שההתלהבות אותנטית. אם אתה לוקח את זה בחזרה אז זה משהו אחר, אבל אתה לא יכול להאשים אותי שאני לא הבנתי אותך כשאתה פעמיים חזרת על זה :)

עכשיו, בוא ותסביר לי איך כותבים משהו בהתלהבות אותנטית לעומת התלהבות בלתי אותנטית... חייבים לחכות שנים? :D

התלהבות ממש מזויייפת של מבקר: אני משחק רק שעתיים בR&C אז אני לא יכול לספר לכם הרבה אבל המשחק מדהים, ואני סתם רוצה לעשות לכם FOMO
שקיבלתי את המשחק 3 ימים לפניכם ושתשאלו אותי שאלות ותגרמו לי להרגיש חשוב.

התלהבות מזוייפת רגילה של מבקר: R&C משחק מדהים, הפוקוס של המשחק הוא לא בעלילה אבל המשחק עדיין עם עלילה יותר טובה משל GOW, הגיימפלי הכי טוב בפלטפורמר מאז מריו 64, זה המשחק הסייברפאנקי האמיתי לא סייברפאנק, אינסומאנייק קפצו פה לרמה נוטדוגית, מה אתם קוראים את הכתבה הזו!
תלכו לקנות פס5 אם תצליחו למצוא אחד!
התלהבות אמיתית של מבקר: אני לא יודע, איך יסתכלו על המשחק בעתיד, אולי הוא יראה גיימיקי אולי לא, אבל כרגע כדאי לכם לשחק בו, זה הדבר הכי קרוב למריו אודאסי ופלטפורמר משובח על הקונסולות של סוני ועתיד מבטיח לפס5, הגרפיקה לא מדהימה ב100% מהזמן אבל כשהיא מדהימה היא מדהימה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 מאי 2021, 15:28

אז בעצם המבקר חייב להגיד משהו שלילי שתואם את עמדתך הבלתי מבוססת כדי שתאמין לו, וכל ביטוי של התלהבות של ממש = זיוף... אוקיי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 מאי 2021, 08:41

טוב, רשמי השני שקל שלי מהפס5 עד כמה שהם שווים משהו :)

אני אוהב את הקונסולה הזו. זו העניין העיקרי, שיפור ענק מהפס4 בכל פרמטר, למשל SF5 אתה מתחיל לשחק תוך פחות מדקה שבפס4 זמני הטעינה ההתחלתיים לקחו מעל 2 דקות בכל הפעלה. ההורדות מרגישות מהירות הרבה יותר והכל נטען סופר מהר, זה כזה QOL אי אפשר להדגיש את זה מספיק,גם אם בזמן הקרוב אשחק בעיקר משחקי PS4
זה עושה הרבה יותר חשק לשחק בהם.

השלט החדש: התרשמתי ממנו יותר ממה שחשבתי,זה מרשים. אתה הולך נגיד על חול בים, והתחושה אכן מזכירה קצת את התחושה של הליכה על חול אתה מושך חבל, וזה מרגיש קצת כמו משיכת חבל,זה כמובן לא איזו מהפכה בגיימינג, אבל אני כן רוצה את זה במשחקי סינגל מהיום וכן מחכה נגיד לראות מה משחקים אקסקלוסיבים כמו Rַַ&C יעשו עם זה, כי זה אכן שואב אותך לסיטואציה ואתה כן מרגיש יותר בתוך המשחק ויותר בסיטואציה, שלא לדבר על זה שנגיד לגיימרים עיוורים זה בטח גיים צ'ינג'ר של ממש :)

לגמרי מעניין אותי איך ימשיכו לנצל את זה, זה לגמרי מהדברים האלה שאתה צריך להרגיש בעצמך כדי שירד לך האסימון שזה באמת משהו משפיע.

מעבר לזה, הפס5 עדיין נראת לי מכוערת, אני מעמיד אותה, אבל היא עדיין לא אסתטית במיוחד אם כי פחות ענקית ממה שדמיינתי.מה שבאמת מעצבן אותי בעיצוב של הפס5
זה כמה החלק השחור האמצעי שלה glossy ומתלכלך תוך שניות באבק וזה פשוט מחרפן אותי כי כמובן אם אני אנקה את זה באובססביות אני עלול לשרוט את החלק הזה.

מה עוד? אה הרעש, טוב הפס5 לפחות כרגע הרבה הרבה הרבה יותר שקטה מהפס4. כאילו היא לא שקטה ברמה שאתה חושב שהיא בכלל לא שם או משהו אבל יש לה רעש נורמלי של מכשיר אלקטורני שפועל כמו איזה רעש של מקרר שקט נורמלי אני יודע? לא משהו שמציק ומוציא מהאווירה כמו הפס4.

נראה איך זה יהיה חצי שנה מהיום.. אבל בנתיים מרוצה, במיוחד שהפעלתי משחקים שאת הפס4 היו שולחים לחלל ופה בנתיים שקט :)

לפי דעתי גם אם אתם משחקים בעיקר פס4 זה עדיין שווה לשדרג בשביל כל השיפורי חיים האלה לבד.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 מאי 2021, 18:03

פספסתי שקנית פס5, תתחדש גלאס!
ואני מבלת"ק, אבל למקרה שלא היה:

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 112 אורחים