חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2022, 14:45

הם יכולים להגביל בתחרויות אונליין. הרבה משחקי שוטרים שמים שחקני עכבר ומקלדת מול שחקני עכבר ומקלדת ושחקני שלט מול שחקני שלט.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 פברואר 2022, 15:32

DrKeo כתב:הם יכולים להגביל בתחרויות אונליין. הרבה משחקי שוטרים שמים שחקני עכבר ומקלדת מול שחקני עכבר ומקלדת ושחקני שלט מול שחקני שלט.

מסכים עם זה תאורתית. הבעיה היא שבמשחק כמו Overwtch יש לך בממוצע 5 מליון שחקנים בחודש, וברגעי שיא גם 7 מליון שחקנים בחודש.
לSF5 שהוא By far המשחק הכי גדול בז'אנר הזה מבחינת כמות האנשים שמשחקים אותו ברצינות יש לך בחודש ברגעי השיא בערך 5000 שחקנים.

גם אם נגיד שהמצב על הפס4 קצת יותר טוב מהפיסי עדיין אין אפילו למשחקי מכות את היוזרבייס הענק של שוטרים אז ללכת ולעשות חציצה כזו בז'אנר כזה נישתי זה פשוט גזר דין מוות למשחק :(

בגלל זה אמרתי, אמן שאין דור קודם :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 פברואר 2022, 08:55

טוב הנה זה. טיזר לSF6. מניח שכולנו רצינו גיימפלי אמיתי, נחכה לקיץ :(
מה שכן, זה נראה כמו טקן ואני אוהב את זה! נראה כמו הRE Engine מרענן הראליזם והנשים יראו מצויין! :) (בכל זאת קאמי היא הMain שלי מאז סופר טורבו :)
מביא לסדרה וויב אחר, רציני יותר שאני מקווה שגם ימשוך שחקנים חדשים איזה יופי. יאללה שיגיע הקיץ ונדע תפלטפורמות!

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 פברואר 2022, 09:23

והנה מתחילות השמועות שSF6 אקסקלוסיבי לPS5/PC והוא לא היחיד שחושב את זה גם Nick ההוא שהדליף את ההרחבה של GOT.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 פברואר 2022, 12:35

טוב אם זו בלעדיות שמשלמים עליה זה משהו אחר… אבל אני באמת חושב שהמשחק יהיה די כשלון אם יוגבל רק למחשב ולפס5.
המשחק הנכחי (5) מכר רק 6 מליון… אם היה יוצא לסוויץ׳ ולבוקס היה מגיע בטח לאיזור ה-10-15 מליון, אני לא מבין למה שקפקום ירצו להגביל את המשחק ולמנוע ממנו להיות מה שהוא יכול להיות… אלא אם הבלעדיות הזו באמת משלימה את הפער, ואני די בספק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 פברואר 2022, 12:41

Laskin כתב:טוב אם זו בלעדיות שמשלמים עליה זה משהו אחר… אבל אני באמת חושב שהמשחק יהיה די כשלון אם יוגבל רק למחשב ולפס5.
המשחק הנכחי (5) מכר רק 6 מליון… אם היה יוצא לסוויץ׳ ולבוקס היה מגיע בטח לאיזור ה-10-15 מליון, אני לא מבין למה שקפקום ירצו להגביל את המשחק ולמנוע ממנו להיות מה שהוא יכול להיות… אלא אם הבלעדיות הזו באמת משלימה את הפער, ואני די בספק.

ברור שזה בתשלום, איזו סיבה יש לקאפקום לעשות את המשחק בלעדי אחרת? הקודם היה בתשלום, אם זה המקרה אז גם החדש בתשלום. פשוט קצת מוזר לי שיש לסוני בלעדיות והם לא מכריזים על זה מהגגות. למה להכריז עליו ולא להגיד פלטפורמות? בטח ובטח אם שלמת מליונים על בלעדיות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 פברואר 2022, 12:46

הכוונה שלי במשפט הזה הייתה בהקשר לזה שאני צפיתי שהוא כן בטח יגיע לכל קונסולה אפשרית בערך, אם יהיה מולטיפלטפורם (משמע גם לסוויץ'), מן הסתם אם יש פה תשלום עבור בלעדיות זה משנה את זה...
ואני מנחש שזה יוכרז באיזה אירוע של סוני מקביל ל-E3 של אם הוא אכן בלעדי, כרגע זה סתם טיזר

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 פברואר 2022, 13:12

באמת מוזר הקטע שאם יש בלעדיות אז למה סוני פשוט לא חוגגת על זה? אבל אולי תהיה חשיפה מסודרת באיזה Event ?

אבל הכול פה מוזר גרהב אמר שהוא לא יודע אם המשחק בלעדי או לא אבל שהוא מהמר על מולטיפלטפורום.

וכן אם יש בלעדיות זה כנראה כסף... סוני לא רק שילמה על הפיתוח של SF5 היא גם מימנה את כל הSeason pass עד 2020. בעצם רק האחרונה היתה מהכסף של קפקום.
ובנוסף לזה סוני גם שמה חצי מהכסף (או משהו כזה) מהפרס השנתי של הקאפקום Cup אז אם יש בלעדיות... הם עושים פה בוחטה של כסף קפקום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2022, 18:50

Tencent קנו את 1C הפולנית. מפלצת, אני לא חושב שלעולם מישהו יעקוף אותם כמפיצה הגדולה בעולם.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 03 מרץ 2022, 10:54

וורן ספקטור עובד על משחק immersive sim חדש בIP חדש. (אז זה לא סיסטם שוק 3)
https://pressreleases.triplepointpr.com ... velopment/

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מרץ 2022, 10:58

הבן אדם לא עשה משחק טוב כבר 22 שנה... אני לא ממש מצפה לשום דבר כאן.
שיחבור לפיטר מולינו, אולי מינוס ומינוס יתנו פלוס ;)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מרץ 2022, 11:29

קפקום תשחרר מחדש את RE 2, 3 ו-7 לקונסולות החדשות, עם שדרוגי דור הבא כולל ריי טרייסינג.

מקווה שזה אומר ש-7 יקבל גם שדרוג לPSVR 2, ושהם כבר ישחררו את הגירסה הזו גם לקווסט

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 מרץ 2022, 11:32

לול, אני אמנם Salty as fuck שאפייק מיקי 1 ו2 יצא כזה חרא, אבל זה מרגש מאוד הבן אדם הזה כישרוני בצורה מפחידה בז'אנר הזה וגם יצר אותו.
וכל התהליכים העולמים/משבר הקורונה, תיאורות הקונספרציה וכו' בפייסבוק, הופכים את הסגנון שלו להרבה יותר רלוונטי לתקופתנו ממה שהיה בעבר בקיצור, מרגש הוא רק צריך צוות טוב ושזה יהיה "פרויקט תשוקה" ולא איזה "פרויקט דיסני" לעשות מריו וואנבי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2022, 12:02

לאסקין, אתה עדין מחכה לגרסה הכי טובה של RE7 עם VR או משהו כזה? כבר חצי עשור :)
אני רק רוצה לציין שכששחקתי ב-RE7 הלסת שלי נפלה בזמנו. מעניין מה תהיה החוויה שלך איתו כשתשחק בו ב-2029 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מרץ 2022, 13:10

DrKeo כתב:לאסקין, אתה עדין מחכה לגרסה הכי טובה של RE7 עם VR או משהו כזה? כבר חצי עשור :)
אני רק רוצה לציין שכששחקתי ב-RE7 הלסת שלי נפלה בזמנו. מעניין מה תהיה החוויה שלך איתו כשתשחק בו ב-2029 :)

אני כבר שיחקתי בו השנה, אבל לא סיימתי כי האמת היא שאחרי הקטע המפחיד (נניח 4 שעות ראשונות) - הוא פחות עניין אותי... הרגשתי שאני פחות נהנה.
אני אשמח להשלים אותו בVR :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מרץ 2022, 13:11

glass man כתב:לול, אני אמנם Salty as fuck שאפייק מיקי 1 ו2 יצא כזה חרא, אבל זה מרגש מאוד הבן אדם הזה כישרוני בצורה מפחידה בז'אנר הזה וגם יצר אותו.
וכל התהליכים העולמים/משבר הקורונה, תיאורות הקונספרציה וכו' בפייסבוק, הופכים את הסגנון שלו להרבה יותר רלוונטי לתקופתנו ממה שהיה בעבר בקיצור, מרגש הוא רק צריך צוות טוב ושזה יהיה "פרויקט תשוקה" ולא איזה "פרויקט דיסני" לעשות מריו וואנבי.

ושוב, הבן אדם לא עשה שום דבר איכותי כבר מעל 20 שנה, למה שפתאום עכשיו יביא משהו כזה?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 מרץ 2022, 13:18

Laskin כתב:
glass man כתב:לול, אני אמנם Salty as fuck שאפייק מיקי 1 ו2 יצא כזה חרא, אבל זה מרגש מאוד הבן אדם הזה כישרוני בצורה מפחידה בז'אנר הזה וגם יצר אותו.

ושוב, הבן אדם לא עשה שום דבר איכותי כבר מעל 20 שנה, למה שפתאום עכשיו יביא משהו כזה?

וJD Salinger כתב איזה 2-3 ספרים חרא עד שהפסיק לפרסם, וכתב 50 שנה ספרים בבקתה שלו שהוא לא הראה לאף אחד... למה זה מעניין אנשים לראות כבר ת'ספרים האלה , אם אנחנו לא יודעים 50 שנה מה הוא עשה עם החיים .... וה2-3 הספרים האחרונים היו חרא?

פשוט, כי כשהוא היה בשיא שלו הוא היה עילוי. :)
איך אתה יכול לדעת שהכישרון של ספקטור הלך לפח ? למה להניח שקורי שמורי וכל המפתחים החדשים האלה עם החלב על השפתיים יותר טובים ממנו? לא מבין את זה.
הבן אדם חוזר לעשות מה שהוא עושה הכי טוב ואתה לא שמח או נותן לו תספק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מרץ 2022, 14:45

אני לא "יודע" שום דבר, אני רק מביא ניחוש מושכל...
תמיד יש יוצאי דופן, אבל להפך מהדוגמא שלך - הוא כן הוציא משחקים מאז ההצלחה האחרונה שלו, הם פשוט היו חרא משחקים... הוא דינוזאור, ואלו לרוב לא מצליחים לשחזר את ההצלחה, בתחום הגיימינג. זה לא כל כך דומה לספרות או קולנוע, לדעתי.
בעיניי הוא לא הרוויח את הספק שלי. שיוכיח לי אחרת ואני אשמח להודות בטעות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2022, 15:08

ווארן ספקטור לא עשה יותר מדי ב-20 שנים האחרונות. אחרי דאוס אקס הוא ביים את אפיק מיקי 1 ו-2 ואז בערך זהו. וזה לא שמשחקי פלטפורמה הם הצד החזק שלו, בעצם הוא מעולם לא עשה משחק עם מכניקות מלוטשות כמו נינטנדו. ווארן ספקטור יודע לעשות משחקים מבוססי מערכות, זאת המומחיות שלו, והוא לא עשה כזה מאז דאוס אקס 1. אז וואללה, נחזיק אצבעות ונקווה לטוב. כמובן יכול להיות שהוא אבד את זה לגמרי, אבל אולי יש לו את זה עדין, אי אפשר ממש לדעת כי הוא לא ממש בתחום כבר המון שנים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 מרץ 2022, 16:24

Laskin כתב:אני לא "יודע" שום דבר, אני רק מביא ניחוש מושכל...
תמיד יש יוצאי דופן, אבל להפך מהדוגמא שלך - הוא כן הוציא משחקים מאז ההצלחה האחרונה שלו, הם פשוט היו חרא משחקים... הוא דינוזאור, ואלו לרוב לא מצליחים לשחזר את ההצלחה, בתחום הגיימינג. זה לא כל כך דומה לספרות או קולנוע, לדעתי.
בעיניי הוא לא הרוויח את הספק שלי. שיוכיח לי אחרת ואני אשמח להודות בטעות.

אולי הוא כבר לא טוב, אבל אתה ישר מבטל אותו אפילו לא נתת לו הזדמנות. זה לא איזה בן אדם שעשה 2 משחקים טובים, הוא המציא פאקינג ז'אנר והוא גם לא בא אליך ואומר לך שהוא הולך לעשות משחק עולם פתוח, שיפרק את רוקסטאר או משחק אקשן גוף שלישי שייפרק את נוטי דוג, הוא חוזר לעשות מה שהוא טוב בו.

אתה פשוט בא בעמדה של "העולם שייך לצעירים סבא, תתחפף" ולי יש הרגשה שהוא הולך להפיל אותך מהרגליים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מרץ 2022, 16:49

אני מבטל כי אני לא מאמין ביכולות שלו, זה לא אומר שאני לא אקשיב לביקורות ורשמים על המשחק ובשנייה אשנה את דעתי בשמחה גדולה.
פשוט כרגע ההכרזה הזו ממש ממש לא מרגשת אותי בשיט.

אני לא אומר שהעולם תמיד שייך לצעירים… וואלה, מיאמוטו בשיאו, יש עוד יוצרים לא צעירים בכלל שעושים שוב ושוב בית ספר לתעשייה כולה, אבל יש גם דינוזאורים שלא יכולים להתקדם, הרושם שלי הוא שוורן ספקטור אחד כזה, הלוואי והוא יוכיח לי אחרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2022, 18:15

Laskin כתב:אני מבטל כי אני לא מאמין ביכולות שלו, זה לא אומר שאני לא אקשיב לביקורות ורשמים על המשחק ובשנייה אשנה את דעתי בשמחה גדולה.
פשוט כרגע ההכרזה הזו ממש ממש לא מרגשת אותי בשיט.

אני לא אומר שהעולם תמיד שייך לצעירים… וואלה, מיאמוטו בשיאו, יש עוד יוצרים לא צעירים בכלל שעושים שוב ושוב בית ספר לתעשייה כולה, אבל יש גם דינוזאורים שלא יכולים להתקדם, הרושם שלי הוא שוורן ספקטור אחד כזה, הלוואי והוא יוכיח לי אחרת.

אני לא בטוח על מה אתה מבסס את זה. כלומר, אולי, בהחלט יש מצב, אבל אין לנו בכלל מידע בנושא כרגע. חוץ מזה הז׳אנר לא התקדם בשיט מאז שהוא עשה את דאוס אקס, גם היום דואס אקס נשאר אחד המובילים בז׳אנר. כלומר זה לא שהתעשיה עקפה אותו בסיבוב, התעשיה פחות או יותר עושה את אותו משחק שהוא עשה ב-2000.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 מרץ 2022, 19:25

מה שנדב אמר הז'אנר בקושי זז. וגם המשחקי Deus ex של ספקטור וגם של סקוור האמת, אף פעם לא יהיו מה שהיינו מגדירים AAAA אז כאילו לאף אחד אין ציפיות שזה ירוץ על אנריל 5 ויהיה השוואוקייס של הדור הבא. הוא רק צריך להביא עלילה סופר מעניינת, המון דרכים למטרה שלך והרבה בחירות סופר מגניבות שנשארות איתך שנים אחרי שסיימת לשחק והוא עשה תעבודה שלו.

לאסקין, הכי אמור לעוף עליו.
עלילה מעניינת והוא נותן תמיד חופש פעולה מטורף.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 04 מרץ 2022, 00:18

DrKeo כתב:אני לא בטוח על מה אתה מבסס את זה. כלומר, אולי, בהחלט יש מצב, אבל אין לנו בכלל מידע בנושא כרגע. חוץ מזה הז׳אנר לא התקדם בשיט מאז שהוא עשה את דאוס אקס, גם היום דואס אקס נשאר אחד המובילים בז׳אנר. כלומר זה לא שהתעשיה עקפה אותו בסיבוב, התעשיה פחות או יותר עושה את אותו משחק שהוא עשה ב-2000.

אני חושב שביושוק ודיסהונורד היו בהחלט ממשיכי דרך. אבל הם מספיק שונים מהמקור בשביל לא להיות עותקים של דאוס אקס

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 04 מרץ 2022, 00:22

GOG הכריזו היום שהם משעים את המכירות ברוסיה ובאלרוס. אם זה לא יוציא את הרוסים לרחובות, אני לא יודע מה כן יצליח (סתם, הרי ברור שמה שיוצי אותם לרחובות זה רק החרם על הוודקה)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 90 אורחים