נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 24 מאי 2021, 22:14

שולית אולי למישהו כמוך שעבר לדגיטלי מהפס3 או משהו לדינוזאור כמוני שקנה מלא דיסקים וגם מתכוון להמשיך בדור הזה זה היה גיהנום :)

הפס5 יש לו את היציאות שלו נגיד היום הוא ציפצף לי איזה 5 היפים בזמן משחק ואתה כזה מה נסגר.... אבל אני מאמין שנתרגל זה לזה ויהיה בסדר :) והשקט אחי איזה שקט פאקינג GOW וכל מה שאני שומע זה את התוכים שלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2021, 22:20

bling כתב:נראה לי תופעה מאוד שולית אחי. אני שומע את האמת על הרבה יותר שטויות ובאגים עם הפס5, ולא רק דיווחי רשת נישתיים, זה ממש בפורומים, בפייסבוק וכו׳

באחד השלטים שלי הטריגר הימני התחיל לאבד מהאלסטיות שלו. הוא הפך לכל כך רך שאם אני רק נותן לאצבע לנוח עליו הוא נלחץ. זה ממש מבאס, בין זה לבין הדריפט שלפעמים קופץ לו כשבא לו והשלטי דואלסנס ממש אכזבו אותי מבחינת איכות בניה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 מאי 2021, 22:25

בכל זאת טק חדש. תמיד יש growing pains
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 מאי 2021, 22:43

glass man כתב:שולית אולי למישהו כמוך שעבר לדגיטלי מהפס3 או משהו לדינוזאור כמוני שקנה מלא דיסקים וגם מתכוון להמשיך בדור הזה זה היה גיהנום :)

הפס5 יש לו את היציאות שלו נגיד היום הוא ציפצף לי איזה 5 היפים בזמן משחק ואתה כזה מה נסגר.... אבל אני מאמין שנתרגל זה לזה ויהיה בסדר :) והשקט אחי איזה שקט פאקינג GOW וכל מה שאני שומע זה את התוכים שלי.

לא רק לי, באמת שמבחינת מה שהולך בשטח בפורומים פה, בפייס, ב ERA. זו לא היתה עכשיו תופעה נפוצה כמו הפאקים עם הפס5. מה שקיאו ואתה ואחרים עוברים זה יותר מרגיש לי נפוץ ובכמויות גדולות מעניין זריקת הדיסקים.

מה שכן הפס3 היתה גרועה מאוד במודלים הראשונים שלה, עם הפס5 לפחות אני מקווה שלא תהיה התפגרות המונית בהמשך.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 מאי 2021, 22:51

bling כתב:
glass man כתב:שולית אולי למישהו כמוך שעבר לדגיטלי מהפס3 או משהו לדינוזאור כמוני שקנה מלא דיסקים וגם מתכוון להמשיך בדור הזה זה היה גיהנום :)

לא רק לי, באמת שמבחינת מה שהולך בשטח בפורומים פה, בפייס, ב ERA. זו לא היתה עכשיו תופעה נפוצה כמו הפאקים עם הפס5. מה שקיאו ואתה ואחרים עוברים זה יותר מרגיש לי נפוץ ובכמויות גדולות מעניין זריקת הדיסקים.

מה שכן הפס3 היתה גרועה מאוד במודלים הראשונים שלה, עם הפס5 לפחות אני מקווה שלא תהיה התפגרות המונית בהמשך.

חחחח בלינג אני מתחיל לחשוש אתה רואה הודעות של אנשים שמתפגר להם הפס5? :( מה שאני רואה על הפס5 זה שיש כאלה שעושים רעש כזה של משהו מתכתי שמפעילים אותם כמו חריקה כזו אבל אצלי ברוך השם אין את הדברים האלה.

כמובן שאני לא מזלזל באיכות של הפס4 אחרי 7 וחצי שנים הקונסולה הזו חיה ובועטת אצלי ואני מתכוון לשמור אותה עד שתעבור לעולם הבא אם בכלל אבל הפס5 שלמות אחי.

כאילו אני חושב שזה קטע של אופי, אם מישהו הוא רגוע וקליל שלא עושה סרט מכל דבר אז הפס4 סבבה.

אני לא יודע למה קרה לשלט של נדב את מה שקרה, אבל שלטים זה כסף קטן אחי מקסימום מחליפים :)

אבל אדם נוירוטי כמוני שמתבאס על כל פיפס וכל פעם מחכה שתקרה איזו תקלה הפס5 נותן לי בנתיים הרבה שקט נפשי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 מאי 2021, 23:34

DrKeo כתב:
swym כתב:טוב, מצד שני גם הסרטים של פיקסאר משתפרים עם השנים :)

מה שהופך את הטמטום של הטענה הזאת לרלוונטי בכל פעם שמעלים אותה מחדש 8-)

חחחחחח זה כל כך נכון.

באמת אומרים כל הזמן שהסרטים נראים כמו סרט של פיקסאר אבל לי אישית המשחק ב2016 היה הראשון שבאמת הרגיש לי ככה :)
פשוט, היה במשחק של 2016 משהו כל כך ילדותי ....ועם כמה שזה מוזר לא קיבלתי הרגשה כזו מהקודמים...וההמשך מרגיש ילדוצי גם כן ואין גם חידושים... נקווה לטוב :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 מאי 2021, 00:07

הדבר היחיד שאני לא מבין גלאס זה איפה ההשתפכות שלך על ריטרנל.. אני (וכולם פה :)) אולי חושב שהוא ויזואלית רק סבבה לגמרי, אבל כמשחק? הצלחה אדירה.
מחכה כבר לשמוע את ההשתפכות חסרת הפרופורציות שאתה בוודאי תתן לו, גם ויזואלית :).
אז איפה זה? עד שיש לך פס5 פתאום הוא יכול לחכות?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2021, 00:15

אני קונה אותו ביום חמישי :) אז אני מאמין שאני כבר אפרט על הגרפיקה עוצרת הנשימה שלו בסופש אבל קח בחשבון שאני משחק עדיין על 1080P ואשחק אותו שוב על טלוויזיה נורמלית.

אני פשוט לא מצליח להתרכז בכלום עד האירוע דרגון קווסט ביום חמישי מרוב התרגשות אז בנתיים רק רואה סדרות. אני לא רוצה לחפף על ריטרנל.

אח''כ נקנה אותו.
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 25 מאי 2021, 00:17, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 מאי 2021, 00:15

glass man כתב:
bling כתב:

חחחח בלינג אני מתחיל לחשוש אתה רואה הודעות של אנשים שמתפגר להם הפס5? :( מה שאני רואה על הפס5 זה שיש כאלה שעושים רעש כזה של משהו מתכתי שמפעילים אותם כמו חריקה כזו אבל אצלי ברוך השם אין את הדברים האלה.

כמובן שאני לא מזלזל באיכות של הפס4 אחרי 7 וחצי שנים הקונסולה הזו חיה ובועטת אצלי ואני מתכוון לשמור אותה עד שתעבור לעולם הבא אם בכלל אבל הפס5 שלמות אחי.

כאילו אני חושב שזה קטע של אופי, אם מישהו הוא רגוע וקליל שלא עושה סרט מכל דבר אז הפס4 סבבה.

אני לא יודע למה קרה לשלט של נדב את מה שקרה, אבל שלטים זה כסף קטן אחי מקסימום מחליפים :)

אבל אדם נוירוטי כמוני שמתבאס על כל פיפס וכל פעם מחכה שתקרה איזו תקלה הפס5 נותן לי בנתיים הרבה שקט נפשי.

לא ממש לא רואה הודעות של התפגרות. זה לא מה שאמרתי. כן רואה הרבה הודעות בסגנון של קיאו, באגים, תקלות עם ה rest mode, מחיקות עצמיות וכל מני דברים שמעיבים על החוויה אבל שום דבר פטאלי ברמת התפגרות.

בטוח יש כאלה שזה גם קרה להם אבל זה ברמת הנישה של הנישה ותופעה שקיימת בכל דור בכל חומרה בטח בהתחלה, בגלל זה אני מבדיל בין שטויות (שזה כולל בתוכו את תופעת זריקת הדיסקים) למשהו מהותי כמו הדיווחים שקורים פה ובמקומות אחרים להרבה אנשים.

לא יודע איזה סיבה היתה בדור הפס4 לא להיות רגוע גם לאדם הכי נוירוטי, אחת החומרות היותר מלוטשות ואמינות שיש מבחינת השקה. רגישות לרעש שיש לך זה משהו אחר אבל זה לא עשה כלום לחומרה וחכה, אולי גם הפס5 תפתיע אותך ברעש שמסוגלת לייצר כשיגיע המשחק הזה של נוטידוג, לא חוכמה להיות שקטים שמריצים משחקי פס4 מפונפנים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2021, 00:34

בלינג שכחת איזה כינויים היו לפס4 בגלל הרעש,מטוס חללית, רקטה,... זה לא היה רק אצלי הרעש של הפס4 היה אחד מסימני ההיכר שלה... אתה פשוט כנראה התברכת ביכולת סינון רעשים :)

למעשה הסיבה העיקרית שהתחלתי לשחק עם אוזניות זה הרעש של הפס4 לפניה אף פעם לא :)

בגלל שגם לי היה את הBase כל השנים האלה יש לי תחושה שתעוף על הפס5.

מה שכן אתה צודק הפס5 הזה לא הריץ בנתיים משחק פס5 אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 מאי 2021, 01:23

אוקיי אני לא אתווכח שאכן יש לפס4 תדמית רועשת ושהתברכתי ביכולת סינון רעשים גבוהה (מצאת דרך יפה להחמיא לי על זה שאני חירש, אני אשתמש בזה להבא) , אפשר לראות את זה גם ברכבים שיש לי ושהיו לי, כולם ידועים כמזעזעים מבחינת בידוד רעשים ואני כזה מה הביג דיל :?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2021, 11:36

עוד מעט נדע, אבל השמועות מדברות שמשחקי פלוס של יוני יהיו
STAR WARS: SQUADRONS
וגם
VIRTUA FIGHTER 5
כן כן... מדובר בגירסה חדשה שלו, לא יודע מה זה אומר, אבל משעשע.

וגם, עוד ממש מעט נדע מה ההנחות שיהיו החל מהיום ועד שבוע הבא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2021, 11:42

היה אפשר להתלהב מVF אם האונליין לא היה מת אבל הוא יהיה מת :( אני לפחות מקווה שאפשר לשחק בסטאר וורז בלי VR כי זה ההייליט פה.. VF זמין בכל משחק יאקוזה כבר שנים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 מאי 2021, 16:42

יאי,הוכרז SoP להורייזון ב27 למאי!

קיאו,ברשותך,אני מעולם לא הצלחתי להדביק טוויט דרך המובייל :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2021, 17:03

איזה כיף! היה צפוי במקביל לראצ׳ט אבל כן חשבתי שיחכו איזה שבוע אחריו דווקא. כנראה רוצים לגרום לאנשים ממש להתבאס באותו שבוע של ראצ׳ט, שהם לא יכולים לקנות את הקונסולה ;)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2021, 17:06

קורא את ההודעה של פייג' כ: הוכרז POP מבין מהר שאין נסיך פרסי ומתאכזב.
עריכה: לאסקין אתה לא הבנת, הוריזון 2 זה הפרס ניחומים למי שאין PS5.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2021, 17:11

נראה, לדעתי הרוב יחכו לפס5 איתו, כי בטח יהיו הבדלים גדולים.
האמת שרק 60 פריימים זה מספיק כדי להמתין איתו בעיניי, אבל אני מנחש שההבדלים יהיו הרבה מעבר, אם בכלל יאפשרו 60 פריימים...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2021, 17:25

אני פשוט רוצה לראות נשקים חדשים, סייד קווסטים מושקעים... אם זה הוריזן 1 במפה שנראת קצת אחרת כמו ההבדלים בין FAR CRY 3 ל4 שזה בעיקר קוסמטי אני בחוץ :) בכל מקרה ניתן להם את ההזדמנות.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 מאי 2021, 18:45

קצת מוזר לעשות אירוע שבועיים לפני E3 למשחק בסדר גודל כזה. או שהם כל כך בטוחים במה שיש להם להראות שהם יכולים לוותר על הורייזן, או שפשוט אין להם תצוגה ביוני (אני יודע שטכנית הם לא ב E3, אבל ההנחה הייתה שיהיה להם בכל זאת אירוע משלהם בערך באותו זמן).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2021, 18:46

גרילה הם היטרים של דרגון קווסט במסווה ומנסים לגנוב לנו את ההצגה, אבל זה לא יצליח להם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2021, 18:47

Uncle Pey'j כתב:יאי,הוכרז SoP להורייזון ב27 למאי!

קיאו,ברשותך,אני מעולם לא הצלחתי להדביק טוויט דרך המובייל :)

או יופי, סופסוף נראה אותו כמו שצריך.

אגב, בנוגע להדבקת ציוצים, גרסת המובייל משום מה מוסיפה לפני הלינק white space ואחריו היא מוסיפה משתנה קוורי "?v=21". אז כדי שזה יעבוד כמו שצריך, צריך להסיר הכל מהסימן שאלה והלאה ולוודא שאין רווח בתחילת הקישור. המערכת קיסטום קישורים פנימיים של phpbb היא כל כך בבבעעעע איכסה. אם הייתה לי יותר שליטה על הקוד הייתי יכול להתפרע ולעשות מערכת קישורים ו-embed כמו שצריך. אם יום אחד אני אכתוב פורום בעצמי, ומתישהו אולי אני אזיז את התחת ואעשה את זה, אז הדבר הראשון שאני אעשה זה כפתור אחד בודד למדיה שמזהה לבד למה אתה מנסה לקשר ויודע להתמודד עם כל תצורות הלינקים המוזרות שקיימות. אגב, הדבר האחרון שאני אעשה זה כפתור לייק.

אגב, המגבלה הכי גדולה ללעשות מערכת פורומים משלנו מאפס היא המסד נתונים של PHPBB, הוא אחד הבלגנים הכי גדולים שראיתי בחיים שלי וראיתי כבר ארכיטקטורות רעות בחיי. להצליח להמיר את זה למשהו מודרני כמו postgresql ולשמר תמיכה אחורית בפורום זה יהיה בכי לדורות. כך שבתאוריה המכשול הכי גדול לווקסלים 2.0 שבנוי כמו שצריך מאפס הוא... BC! חה! יש לי אותן בעיות כמו לסוני..

(אגב, פיתרון אחד הוא להגר את כולנו לפורום חדש לגמרי ולהשאיר את ווקסלים הקלאסי באויר רק למטרות תיעוד היסטורי. אבל זה אומר שכולם יצטרכו להתחיל מאפס, כלל רישום מחדש ו-0 בספירת ההודעות :))

idan כתב:קצת מוזר לעשות אירוע שבועיים לפני E3 למשחק בסדר גודל כזה. או שהם כל כך בטוחים במה שיש להם להראות שהם יכולים לוותר על הורייזן, או שפשוט אין להם תצוגה ביוני (אני יודע שטכנית הם לא ב E3, אבל ההנחה הייתה שיהיה להם בכל זאת אירוע משלהם בערך באותו זמן).

סוני לא ב-E3 השנה אז אני משער שזה חלק מהתוכנית שלה לסטרימים בסביבת E3.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2021, 18:51

אני חושב שלא יהיה להם אירוע נוסף, גם לא SoP לפני אוגוסט, אבל זה לא אומר שחברות אחרות לא יכולות להכריז על בלעדיים לפס5 במהלך יוני-יולי

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2021, 19:24

מעניין אם הם ידברו על תאריך יציאה ויסיימו כבר את כל סאגת ה"יוצא השנה או לא יוצא השנה"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2021, 19:40

אני לא חושב שיש מצב שאחרי SOP מוקדש לHFW שאמור לצאת השנה לא נקבל תאריך יציאה. מתי מכריזים על אחד אם לא שם?

אגב, הם אמרו בבלוג שהאירוע יהיה 20 דק' ומתוכן 14 דק' יוקדשו לדמו גיימפליי.

ובנושא אחר:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2021, 13:58

המבצעים התחילו:
DS - 60$
NBA2K21 - 30$
TLOU2 - 30$
SACKBOY - 50$
GOT - 40$
CTR - 16$

אלה סתם כמה דברים מה-WISHLIST שלי קפצו, יש עוד המון משחקים בהנחה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 85 אורחים