Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: Xbox One | כל פיסת מידע על הקונסולה

הודעהעל ידי bozeman » 23 יוני 2013, 20:57

DrKeo כתב:לחם רפוס,

לחם רופוס זה ה-דבר!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 24 יוני 2013, 13:00

צריך להיות דגנרט מטומטם כדי להטיף לרמת דיונים גבוהה תוך כדי שזורק "מטומטם" לכל עבר.

גיא, יש לך בעיה בשליטה עצמית. מתקשה לקבל דעות שונות, גם אם נראות לך מטומטמות (או אנשים מטומטמים).

לאחר שתירגע נסה לנהל דיון ענייני ולהסביר מדוע אתה לפתע נתמך על ידי הודעות PR עצבניות (זהו? בכירים עם מוניטין אמינות לא גבוה הצהירו אחרת, אז בזה נגמר הסיפור? כמה נוח). יש להם אינטרס עצום להסתיר דבר כזה. גם נדב לא פוסל שאין לסמוך על זה.

והסבר גם מה הרווח של מייקרוסופט, או כל מפיצה אחרת, ממערכת כזו. אם הסברת זאת, אנא סלח לי, כל כך הרבה "דגנרט מטומטם" בהודעתך שפשוט התחלתי לרפרף.

ותפסיק עם הגישה המטומטמת (מגעיל אותי להשתמש במילה, אך זה התבקש) של "אנחנו מבינים יותר מכולם". זה לא מרשים אותי, יקירי. הראיתי שגם ב-NeoGaf שזלזלתם במשתתפיה וביקרתם את הגישה שלהם כלפי ה-One, גם הם היו מודעים למהות המערכת.

ואני גם מסרב לקבל שהכל מסתכם בשיווק גרוע, כי זה אפילו לא שיווק גרוע אלא טמטום גמור, זאת בהנחה שהמערכת הייתה מתפקדת כפי שהצגתם אותה (לא צריך להיות גאון כדי להבליט אותה במסיבה, לצהלות ההמונים). אז, לדעתכם התאגיד הענק שמתקרא מייקרוסופט, הוא תאגיד מטומטם? אולי דגנרט מטומטם. כ"מטומטם" בעצמי, אני מרגיש בחברה טובה מאוד כשתאגיד כמו מייקרוסופט הוא מטומטם גדול.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 יוני 2013, 18:20

גיא רצית אישור שלא מקבלים HEADSET עם הקונסולה.
http://arstechnica.com/gaming/2013/06/m ... se-system/
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 25 יוני 2013, 20:04

swiss-the-engine כתב:גיא רצית אישור שלא מקבלים HEADSET עם הקונסולה.

היה בזה ספק? אני די בטוח שמיקרוסופט הפסיקה להכליל Headsetים עוד ב-Slim הרגיל (אני לא קיבלתי אחד ב-Slim שלי, אבל אולי בחבילות בלי קינקט מקבלים), ובטוח לגמרי שכבר אין כאלה בסופר-סלים החדש.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 יוני 2013, 12:10

גיא רצה מקור
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2013, 21:49

swiss-the-engine כתב:גיא רצית אישור שלא מקבלים HEADSET עם הקונסולה.

אני חושב שאני רציתי מקור.
תודה, בכל מקרה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 26 יוני 2013, 00:30

erezronen כתב:
היה בזה ספק? אני די בטוח שמיקרוסופט הפסיקה להכליל Headsetים עוד ב-Slim הרגיל (אני לא קיבלתי אחד ב-Slim שלי, אבל אולי בחבילות בלי קינקט מקבלים), ובטוח לגמרי שכבר אין כאלה בסופר-סלים החדש.

מי כבר מוכר סופר סליים?
ובסליים הרגיל יש בכל חבילה של 250 גיגה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 25 יוני 2013, 17:56

Fanta כתב:מי כבר מוכר סופר סליים?
ובסליים הרגיל יש בכל חבילה של 250 גיגה

Giant Bomb עשו לה אנבוקסינג וציינו שלא היה שם את ה-Headset. הסלים הרגיל שלי הוא 250GB Kinect ולא היה בו הדסט, אבל זה בהחלט כיף לשמוע שבגרסאות ללא קינקט יש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2013, 06:35

קונסלה בלי הדסט בפנים אומר קהילת אונליין בלי הדסטים. טעות פטאלית של מיקרוסופט.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 יוני 2013, 23:01

DrKeo כתב:קונסלה בלי הדסט בפנים אומר קהילת אונליין בלי הדסטים. טעות פטאלית של מיקרוסופט.

יש בזה משהו,התלונה הנפוצה כלפי האונליין של הפס3 מלבד חוסר הנוחות של הצ׳אט והתשתית זה שיש הרגשה של בית קברות באונליין.
מצד שני יש לזה יתרונות כשאתה נכנס למשחק מהיר ולא צריך לשמוע ילד צרפתי בן 12 צורח לך מהרמקולים של הטלויזיה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יוני 2013, 07:12

bling כתב:יש בזה משהו,התלונה הנפוצה כלפי האונליין של הפס3 מלבד חוסר הנוחות של הצ׳אט והתשתית זה שיש הרגשה של בית קברות באונליין.
מצד שני יש לזה יתרונות כשאתה נכנס למשחק מהיר ולא צריך לשמוע ילד צרפתי בן 12 צורח לך מהרמקולים של הטלויזיה.

נגעו בזה במהלך E3, באחד הפאנלים של GT.
אמרו שזה מוזר שמייקרוסופט וסוני לגמרי החליפו תפקידים, מההשקה הקודמת.
בPS4 יש הד- סט. בX1 אין.
סוני מחוברים לקהל ועושים צעדים חכמים. במייקרוסופט משדרים ריחוק ויהירות.
סוני הציגה קונסולה בגודל שעושה רושם סביר למדי. מייקרוסופט הציגו מפלצת שחורה.

מה שלא השתנה, הוא שקיימת גם הפעם תחושה שסוני ינצחו בקלילות וישלטו בשוק הקונסולות. ככה חשבו בתחילת הדור הנוכחי ובסופו, אנחנו עדים לתיקו.
אני מאוד מקווה שגם הדור הנוכחי יגמר באופן דומה, רק שבמקום 80 מיליון לכל קונסולה, נראה איזה 150 מיליון לכל קונסולה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2013, 07:18

bling כתב:יש בזה משהו,התלונה הנפוצה כלפי האונליין של הפס3 מלבד חוסר הנוחות של הצ׳אט והתשתית זה שיש הרגשה של בית קברות באונליין.

לצערנו דווקא הצרפתי הצרחן בן 12 מקבל מההורים שלו הדסט. דווקא אנשים מעל גיל 20 הם אלה שמתעצלים לקנות הדסטים והבני 12 נורא רוצים לדבר עם החברים מה״בצפר״ אז הם כן קונים (או יותר נכון צורחים להורים עד שקונים להם).

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יוני 2013, 07:23

DrKeo כתב:לצערנו דווקא הצרפתי הצרחן בן 12 מקבל מההורים שלו הדסט. דווקא אנשים מעל גיל 20 הם אלה שמתעצלים לקנות הדסטים והבני 12 נורא רוצים לדבר עם החברים מה״בצפר״ אז הם כן קונים (או יותר נכון צורחים להורים עד שקונים להם).

יכול להיות שהרעיון הוא שאפשר לשמוע אותך עם הקינקט, אז לא צריך הד-סט?
לא נראה לי הגיוני שהם לא מבינים כמה חשוב להפריד בין הסאונד של המשחק והסאונד של השיחות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 26 יוני 2013, 00:21

מישהו פה נכנס לאחרונה למשחק אונליין והתייחס לצ'אט? אונליין צ'אט זה קצת 2007...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יוני 2013, 01:18

מסתבר שהאוזניה שמגיעה עם הPS4 היא פיסת צואה:
תמונה

אני חושב שזה לא ממש משנה, כי ככל הנראה, החיבור הוא 3.5 מ"מ סטנדרטי, אז אפשר להשתמש בכל אוזניה שמתחשק לנו איתה.
לדעתי הוספת חיבור כזה הרבה יותר חשובה מלשלוח עם הקונסולה אוזניה נורמלית.

מצד שני, לא נראה שכדאי להשתמש במשהו חוץ מאוזניית מונו ואני לא יודע כמה אוזניות נורמליות כאלה יש בשוק (אולי סוני יציעו פתרון נחמד משלהם?).
בנוסף, גם לאוזניות עם חיבור סטנדרטי יש בעיות תאימות עם כל מיני מכשירים (למשל, הרבה אוזניות עם מיקרופון לא עובדות עם מכשירי אנדרואיד).

אני מניח שאם מולטיפלייר הולך להפוך למשהו הרבה יותר נפוץ והרבה יותר מוצלח בדור הבא, אני אדאג לי לאוזניה עם עיצוב דומה לזאת של מייקרוסופט, כי היא נראית לי הרבה יותר נוחה.
זה שסוני דואגים להפוך את זה לפיטצ'ר בסיסי, זה חשוב, לפי דעתי.
חבל שמייקרוסופט לא עושים את אותו הדבר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 יוני 2013, 17:48

לא הבנתי מה הבעיה עם האזניות. כי אין לה קשת? אלה אותן אוזניות שמצורפות לכל מכשיר סלולארי שבו מקיימים שיחות בכיף.

אני שמח שישנו חיבור נוח של אוזניות שגם מצורפות לערכה, לא בשביל שיחות אלא כדי ליהנות טוב יותר מהסאונד במשחקים.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יוני 2013, 09:51

Nucleus_Dawn כתב:
יכול להיות שהרעיון הוא שאפשר לשמוע אותך עם הקינקט, אז לא צריך הד-סט?
לא נראה לי הגיוני שהם לא מבינים כמה חשוב להפריד בין הסאונד של המשחק והסאונד של השיחות.

בהנחה שמה שיקרה בפועל הוא מה שהם מדגימים אז אתה יכול לחפש כמה דמואים של סינון הרעשים בקינקט החדש, לא שומעים שום דבר חוץ מהבן אדם שמדבר. משתמשים בBEAM FORMING.. מה שאמרו שיעשו עם הקינקט הראשון אבל זה לא קרה בפועל.

אתה בטוח לגבי האוזניה? החיבור (שיש בשלט) לא נראה הגיוני.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2013, 11:28

אם זה באמת חיהור אוזניות סטנדרטי ואני אוכל להשתמש באוזניות אייפון שלי אז זה ליגה. רונן, רק תשמע שם את הצ׳ט לא את המשחק אז זה לא מחליף לך את הר קולים של הטלביזיה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יוני 2013, 11:39

אני אישית מעדיף את האוזניה שמקבלים עם טלפונים סלולריים מאשר ההד סט שיש לאקס בוקס.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 יוני 2013, 19:43

נדב, אי אפשר יהיה לאפשר שמיעה של המשחק עצמו? קצת לא הגיוני וחבל אם זה כך.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 26 יוני 2013, 12:38

רונן כתב:נדב, אי אפשר יהיה לאפשר שמיעה של המשחק עצמו? קצת לא הגיוני וחבל אם זה כך.

יש לזה היום אפשרות לזה באקסבוקס שהחל באחד העדכונים היותר מאוחרים, לפני זה הייתה אפשרות לעשות את זה רק דרך ההגדות של המשחק, בחלק מהמשחקים לא היה את הפיצ'ר הזה והתוצאה הייתה פשוט זוועתית.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 יוני 2013, 12:42

SgtDonowitz כתב:יש לזה היום אפשרות לזה באקסבוקס שהחל באחד העדכונים היותר מאוחרים, לפני זה הייתה אפשרות לעשות את זה רק דרך ההגדות של המשחק, בחלק מהמשחקים לא היה את הפיצ'ר הזה והתוצאה הייתה פשוט זוועתית.

אז אני מניח שזה יהיה אפשרי גם כאן. זה די מפגר אחרת.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יוני 2013, 12:44

SgtDonowitz כתב:יש לזה היום אפשרות לזה באקסבוקס שהחל באחד העדכונים היותר מאוחרים, לפני זה הייתה אפשרות לעשות את זה רק דרך ההגדות של המשחק, בחלק מהמשחקים לא היה את הפיצ'ר הזה והתוצאה הייתה פשוט זוועתית.

על מה אתה מדבר? אתה מדבר על סאונד של המשחק דרך אוזניות הצ'אט? אם כן אז אני לא נתקלתי באפשרות כזאת. ולא מבין למה שמישהו ירצה את זה.
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 יוני 2013, 13:50

הג'אק של ההדסט בONE הוא לא סטנדרטי. צריך להשתמש בהדסט הרשמי שעדיין לא תומחר.

http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... t-explains

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יוני 2013, 21:53

swiss-the-engine כתב:בהנחה שמה שיקרה בפועל הוא מה שהם מדגימים אז אתה יכול לחפש כמה דמואים של סינון הרעשים בקינקט החדש, לא שומעים שום דבר חוץ מהבן אדם שמדבר. משתמשים בBEAM FORMING.. מה שאמרו שיעשו עם הקינקט הראשון אבל זה לא קרה בפועל.

אתה בטוח לגבי האוזניה? החיבור (שיש בשלט) לא נראה הגיוני.

לפי קוטאקו, החיבור הוא 3.5 סטאנדרטי.
בX1, בדיוק כמו ב360, הוא לא סטנדרטי (יש לזה יתרונות, כמובן, אבל אני מעדיף את החיבור הרגיל ואת האפשרות לחבר מה שמתחשק לי).

אני מאמין שהקינקט החדש בהחלט מסוגל לזהות קול ולבטל רעשים, כך שיהיה פשוט להשתמש בו לשיחות.
הבעיה היא שאני הייתי מעדיף שאת הסאונד של השיחות, אני אשמח בנפרד, באוזניה ולא דרך הרמקולים של הטלויזיה. זה נראה לי עדיף.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 87 אורחים