במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי InterAl » 17 יולי 2018, 19:04

שיחקתי. הוא טוב בהשוואה לסינגלים הקודמים של BF, אבל בהשוואה לז׳אנר הוא בינוני מאוד. הסינגל של COD WW2 למשל לוקח אותו בהליכה (וגם הוא לא ממש מבריק).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2018, 10:30

InterAl כתב:שיחקתי. הוא טוב בהשוואה לסינגלים הקודמים של BF, אבל בהשוואה לז׳אנר הוא בינוני מאוד. הסינגל של COD WW2 למשל לוקח אותו בהליכה (וגם הוא לא ממש מבריק).

הבנתי אותך. להגיד שמשחק טוב מסינגל סטנדרטי של BF זה לא אומר יותר מדי לצערי, הם די נוראיים. אני משער שאני אדבוק ב-COD:IW אם יבוא לי סינגל לינארי טפשי שכזה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יולי 2018, 14:47

רואים עד כמה המצב של הסינגל הלניארי חמור אם הגעת למצב שאתה שוקל לשחק בקמפיין של באטלפילד :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 יולי 2018, 19:02

שיחקתי אתמול פעם נוספת בinside, שנתיים אחרי הפעם הקודמת (כשהוא יצא).
לקח לי שעתיים וקצת שזה כמעט חצי ממה שלקח לי בפעם הקודמת, אמנם לא זכרתי בע"פ בדיוק מה קורה בכל רגע (בכל זאת שנתיים..) אבל כן היה לי אינטואיטיבית כמעט תמיד את הפתרון הנכון בגלל זה.
בכל מקרה בזכות זה היה לי משחק מאוד רציף (גם מתתי רק פעמים ספורות הפעם, והיצור מים הזה הרבה פחות הקריפ לי את החיים..) בישיבה אחת ודי קצרה, ומה אני אגיד לכם, פשוט יצירת מופת המשחק הזה :) .

הסיבה היחידה שאני כותב על משחק מלפני שנתיים שכבר דיברנו עליו בזמנו, זה שאם מישהו במקרה לא שיחק בו אני לא יכול להמליץ יותר. תפנו לכם כמה שעות באיזה סופ"ש ותנסו לתת לו ישיבה רציפה או כמה שיותר קרוב לזה, פשוט משחק מושלם.

אה, ולא, גם שנתיים אחרי עדיין אין לי מושג מה לעזאזל קורה בסוף של המשחק, אבל הוא לא פחות מרשים :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 יולי 2018, 18:49

מצטרף לכל מה שסטיק אמר, סיימתי אותו בפעם הראשונה לפני כמה ימים וזו באמת חוויה. הפייסינג והאווירה והאומנות ברמה של קרובה לשלמות. מתתי לא מעט פעמים אבל לא משהו חריג במיוחד, אני חושב שהוא לא קשה ודי נגיש גם למי שלא כזה חזק במשחקי פאזלים. בכל הקטע האחרון במשחק הייתי במבט של WTF ועד עכשיו אין לי מושג מה לעזאזל קרה במשחק הזה מעבר להשערות כלליות אבל זה גם חלק מהחוויה ומהאווירה לפי איך שאני רואה את זה :)

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 24 יולי 2018, 10:24

אני משחק עכשיו את Hob משחק פלטפורמה מאת היוצרים של Torchlight
אני משחק על PC עם מקלדת ועכבר אבל המשחק יצא לאור גם על פס4 (אולי עוד קונסולות לא בדקתי) ומומלץ לקונטרולר (ובצדק)
האלמנט הכי יפה במשחק זה הגילוי עולם (exploration ככה מתרגמים לפי דעתכם?)
העולם הוא ירוק ושופע (lush) ויפה (מצויר במראה cartoon) עם נטייה לכיוון המתקתק (למשל יש יצורים שמסתובבים בעולם ואם עוצרים ללטף אז מקבלים נקודות) ויש המון מקומות סודיים לגלות. יש גם הרבה backtracking כי במהלך המשחק נפתחים מעברים שהיו חסומים
יש גם הרבה חידות פאזלים של למצוא סדר פעולות או ללחוץ על כפתורים בסדר הנכון ויש גם כמה פאזלים תלויים בזמן (שצריך לרוץ ממקום למקום)
יש גם אויבים ויש לשחקן נשקים שמשתדרגים עם הזמן. זה קשור לגילוי עולם כי צריך לאסוף פריטים בעולם בשביל השדרוגים

אני נמצא לקראת הסוף, השקעתי בערך 20 שעות (הערכה בלבד) אהבתי את המשחקיות של הגילוי, ואת הגרפיקה. הבעיה היא שלפעמים לא ברור לאן צריך ללכת ומה עוד לא גילינו. פה ושם נעזרתי במדריך אוןליין.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 יולי 2018, 12:38

סימתי את Deus Ex: Mankind Divided
ואני חייב להגיד ,המשחק מאוד מאכזב

אין הרבה מגוון באויבים
והרבה דברים חוזרים על עצמם
גם שטח המשחק מרגיש קטן ,רוב הזמן חוזרים
לאותם מקומות ,כי יש סוג של בסיס שצריך לחזור אליו

ההרגשה שלי ,שניסו לעשות סוג של עולם פתוח
וזה נחשל

אני כן יתן קרדיט ,ששמרו על המשחק
כאחד שאפשר לעבור בכמה דרכים
אני בחרתי רוב המשחק ,לא להרוג אויבים
וליתגנב

למי שלא מכיר את הסדרה ,זה סוג של fps
עם אלמנטים של יתגנבות ,וחקירה ,ואקינג
חוץ מזה אפשר לשפר את הגוף ,בחלקים מלכותיים
וחלק מהעלילה ,מדברת על העניין

לדוגמה במשחק הזה ,גזענות נגד אנשים משופרים

בכל מקרה ,המשחק הזה מאוד מאכזב
יותר מידי ,התאימו לקונסולות ויותר מידי ניסיון להכניס עולם פתוח

הייתי מעדיף משימות לינאריות ,במקומות חדשים
ואויבים חדשים

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 אוגוסט 2018, 20:59

זהו נשברתי, החידוש לcod4 ירד ל90 שקל. שיחקתי אתמול עם חבר עד השלב האחרון (אם אני זוכר נכון) ויא אללה איזה משחק זה. הגרפיקה בחידוש מצויינת לדעתי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2018, 20:27

יש למישהו נסיון עם just dance? יש פה רצון מהקז׳ואלים בבית אבל להבנתי המשחק סתם מזהה שקשוק בשלט לפי הקצב, כלומר אם יושבים על הספה ומשקשקים את השלט לפי הקצב זה תופס כאילו רוקדים בצורה מקצועית. זה נכון? או שאשכרה המשחק מודד בצורה סבירה את הביצועים בריקוד?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוגוסט 2018, 22:59

עדיף שירקוד עם beat sabre

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2018, 02:25

Laskin כתב:עדיף שירקוד עם beat sabre

הזעת פעם עם מסכת VR על הפנים? תאמין לי, לא חוויה שאתה רוצה לחוות.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 אוגוסט 2018, 21:05

DrKeo כתב:יש למישהו נסיון עם just dance? יש פה רצון מהקז׳ואלים בבית אבל להבנתי המשחק סתם מזהה שקשוק בשלט לפי הקצב, כלומר אם יושבים על הספה ומשקשקים את השלט לפי הקצב זה תופס כאילו רוקדים בצורה מקצועית. זה נכון? או שאשכרה המשחק מודד בצורה סבירה את הביצועים בריקוד?

יצאו כל מיני משחקים בסדרה הזאת
אז זה גם תלוי לאיזה גרסה ופלטפורמה אתה מתכוון

בx360 לדוגמה ,זה היה לקינקט
בwii ,לשלטי wii ,וכו' וכו'

לא חושב שזה יהפוך מישהו לרקדן מקצועי
אבל לא קיים באף קונסולת מינסטרים היום ,ובעבר
ממשק שמתאים ללימודי ריקוד

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 31 אוגוסט 2018, 17:30

הסופ"ש אנימתקדם בדאוס אקס האחרון...
חייב להגיד שבינתיים המשחק מרגיש מאוד בינוני ולא תואם את הביקורות שקראתי עליו.
העלילה חצי כוח ויש יותר מדי אנימציות וקטעי מעבר שמתחילות להתיש בשלב מסויים.
מצד שני האלמנטים של ההתגנבות, החקירה והירי לא רעים וזה מה שמחזיק אותי בינתיים ביחד עם הניחוש מי הבאד גאי בסיפור...
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 31 אוגוסט 2018, 22:22

avive כתב:הסופ"ש אנימתקדם בדאוס אקס האחרון...
מצד שני האלמנטים של ההתגנבות, החקירה והירי לא רעים וזה מה שמחזיק אותי בינתיים ביחד עם הניחוש מי הבאד גאי בסיפור...

גם אני הייתי מאוכזב מימנו

בכל מקרה אני קרוב לסוף של פאר קרי 5
ובגדול זה די דומה למשחקים הקודמים
בסדרה
חוץ מהמשחק הראשון ,שהיה שונה מאוד

יש גם את השטויות של יוביסופט מהשנים האחרונות
של למלא את המפה ,במשימות צד
אבל זה הרבה פחות גרוע מבעבר
יותר מגוון ,ולא הציפו את המפה יותר מידי

גם עניין הלצוד חיות ,אפשר למכור פרוות בכסף
ומזה קונים ציוד טוב יותר
וחוץ מקצת משימות ,לא חייבים לצוד חיות מסוימות
ושדרוגי היכולות ,זה דרך נקודות שמקבלים בלסים משימות

ככה שלא חופרים הרבה ,למצוא חיות שמתאימות
לשדרוג כזה או אחר

ככה שיש שיפורים
אבל גם עדין יש בעיות של חוסר גיוון באויבים
ומשימות שמרגישות אותו הדבר

מעבר לזה ,טיסה במסוקים זה סביר
אבל מטוסים מרגיש גרוע
המפה פשוט מרגישה מוגבלת לזה
גם במרחבים ,וגם בגובה
זה לא משחק לינארי ,ככה שלא התאימו את המפה
במיוחד לכלי טיס
אז המשחק לא נותן לטוס מעבר לגובה מסוים

ובכללי היו צריכים לעשות את זה כמשימות
עם מפה משלהם
גם מסוקי קרב ,אופכים חלק מהמשימות לקלות מידי

אבל בכללי מי שאוהב את הסדרה ,כניראה יהיה מרוצה ,לי כבר די משעמם מהסדרה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ספטמבר 2018, 02:44

שחקתי שעתיים ב-two point hospital ובנתיים אני נהנה מכל רגע. שחקתי בית חולים אחד עד הסוף, כלומר הבאתי אותו לרמת שלושה כוכבים. כמובן שפתחתי מעט מאוד מהסוגי חדרים והחפצים שאפשר לפזר בבית חולים כך שלא באמת חוויתי עדין את רוב המשחק, אבל הטעימה שהייתה לי בנתיים עם הבית חולים הראשון שלי הייתה נהדרת. היה לי חולה שסובל מ-turtle head, כלומר הראש שלו דחוף קלות לתוך הצוואר כמו ראש של צב שמציץ מהשריון. חה חה, יש לו turtle head, מה עוד צריך בחיים במשחק וידאו?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 ספטמבר 2018, 16:33

avive כתב:הסופ"ש אנימתקדם בדאוס אקס האחרון...

איך הוא בהשוואה ל HR?

מבאס איך שיצא דאוס אקס בדור הזה, HR היה אחד המשחקים האהובים עלי בדור הקודם והם הצליחו לפשל קשות עם MD.

לדעתי כבר ה premise של המשחק מהיסוד די גרוע ולא מעניין, הם היו צריכים ללכת כיוון שונה, לרענן את כל הקונספט, ללכת על רעיון עלילתי שנשמע מעניין ומושך יותר, לעצב עולם ייחודי ומעניין יותר. משהו לא עבד שם מבחינת הייפ עוד לפני שהביקורות יצאו.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 01 ספטמבר 2018, 16:45

לא שיחקתי במשחקים הקודמים בסדרה, חיפשתי משחק תפקידים בעולם עתידני והוא בערך הדבר היחיד המודרני שנמצא עכשיו בשוק.
את הפוסט של קרירין פספסתי אכשהו ובאתי אליו בציפיות די גבוהות.
אני ממש מקווה שהחברה מcdpr למדו מהמשחק הזה מה לא להכניס לסייברפאנק .
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 01 ספטמבר 2018, 17:23

לדעתי קצת החמרת עם דאוס אקס האחרון- כן,הוא חד משמעית פחות טוב מ-HR (אחד המשחקים הטובים שאי פעם שיחקתי) אבל הוא עושה הרבה דברים טוב- המון אפשרויות לגיימפלי (לא,לא כמו DE הקלאסי,אבל אפשר להגיד את זהעל בערך כל משחק שיצא מאז),עיר מפורטת בטירוף (באמת אבל),בניית עולם מעולה והוא די מרשים טכנית גם היום.
הוא מאוד נפל בסיפור (ואני חושב שלא לשחק את HR לפניו זה די פספוס כי יש כמה קצוות סיפור שנקשרים לאחרון וגם הסטטוס הנוכחי של העולם ב-MD מושפע ישירות מאירועים שלקחת בהם חלק בקודם) אבל אני אשמח לראות את איידוס חוזרים לסדרה,ואני עוד יותר אשמח אם זה יהיה post Cyberpunk אחרי שהם יבצעו הפקת לקחים.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 01 ספטמבר 2018, 17:50

העיר באמת מפורטת בטירוף (גולם סיטי ממש הרשימה אותי), אבל זה לא חוכמה שכל המשחק מתרחש בתוכה (לפחות לאן שהגעתי)
מבחינה טכנית יש לו כמה בעיות מציקות שפוגעות בגיימפליי כמו הדיילי בין האנימציות לדיבור והעובדה שעל הרבה מהאנימציות של הסוחרים וה"גלורי קיל" אי אפשר לדלג והן פשוט מתישות בשלב מסויים.
מצד שני, כמו שציינת, אני נשאר במשחק בגלל הגיימפליי והאפשרויות לפתור כל משימה בדרך אחרת.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 ספטמבר 2018, 18:39

טוב אז לא היה לי כל כך מה לשחק בתקופה האחרונה, אבל כן היה לי הרבה זמן פנוי בהתחשב בחופשת הקיץ מהאוניברסיטה, אז החלטתי לנסות את ROTTR שיושב לי בסטים כבר תקופה ארוכה מאוד ולא כל כך מגרד לי לשחק בו.
הראשון היה בסדר כזה, ואכן גם השני, בשעתיים וחצי שהצלחתי לתת בו לפני שהוא נמאס עלי, הוא הכי בסדר שמשחק יכול להיות.
אבל לשמחתי לסיפור הזה יש סוף טוב, כי מה שחשבתי לאורך כל הזמן שנתתי לTR זה כמה חבל שהוא לא אנצ'רטד.
לכן כשבאמת נמאס עלי TR, ועדיין מצאתי את עצמי בחופש, פשוט נתתי סיבוב נוסף באנצ'רטד 4 :).

איזה משחק מדהים, אני אפילו חושב שהוא אנדרייטד על אף ה93 שהוא עומד עליו. ללא ספק בעיניי האנצ'רטד הטוב ביותר, וללא ספק עדיין המשחק הכי יפה שהדור הזה הוציא! גם אחרי gow.
בכל מקרה אין לי מה לחדש על משחק שכבר שיחקתי וכל מי שיש לו כאן ps4 כבר יודע כמה הוא מדהים, רק אגיד שיש לND איזה יכולת מדהימה להפוך כל שנייה וכל פרט במשחקים שלהם לזהב. לאורך כל המשחק אני מנסה להבין מה הם עושים כל כך נכון ולמה חברות אחרות לא עושות את זה, ולא מצליח להבין. אבל זה פשוט מדהים, חד משמעית המפתחת הכי מוכשרת שעובדת היום בשוק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ספטמבר 2018, 19:25

אוף, תשחקו re7 כבר :(

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 ספטמבר 2018, 19:46

DrKeo כתב:אוף, תשחקו re7 כבר :(

לא יקרה לעולם. אדם צריך לדעת את הגבולות שלו, והגבול שלי זה הקליקרים בtlou :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 ספטמבר 2018, 21:06

שקאפקום יעשו קודם סייל נורמלי לשחקני הקונסולות.

אבל אני בטוח אשחק בו מתישהו קיאו אל תדאג :)

stick, אנצ׳רטד 4 באמת משחק פצצה, הוא קצת שנוי במחלוקת בקרב המעריצים שחלקם מרגישים שיש לו בעיות של פייסינג, בגלל שיש יותר מדי טיפוס וטרוורסיה (שלמרות שהוא הכי טוב בסדרה בהרבה באספקט הזה בגלל הגיוון שהחבל והמקוש מוסיפים, הוא עדיין לא בדיוק שיא האתגר למי שאוהב פלטפורמינג) ולמיטב זכרוני גם נוטידוג עצמה הודתה שהוא לא הכי משוייף מהבחינה הזו כי אמי תכננה את אנצ׳רטד 4 כמשהו הזוי, סוג של עולם פתוח או לפחות משחק עם שלבים אפילו יותר גדולים ממה שיצא בסוף, בלי כמעט קרבות בכלל ועם מכניקות טיפוס מתקדמות עם מד stamina, אז כשהם סידרו את כל הבלאגן הם הורידו את המכניקות האלה וביטלו את ה stamina אבל לא היה להם זמן לסדר את כל השלבים שנוצרו בתקופה של אמי שיתאימו לפלטפורמינג האוטומטי הרגיל מה שיצר כמה רגעי טיפוס ארוכים שהיו אמורים ליצור אתגר ובפועל הם קטעי קישור טיפוסיים שחלק חשבו שארוכים מדי.

ולמרות זאת מבחינתי המשחק אדיר וזה לא הוריד הרבה מהחוויה הכוללת, אני מאלו שלא אוהבים שהמשחק חופר מדי עם גלי אויבים וקרבות (וכולנו יודעים שזו היתה בעיה באנצ׳רטד 3 ואפילו בשני לקראת הסוף) ומהבחינה הזו הרגשתי שבאנצ׳רטד 4 היה בדיוק את המינון המתאים של קרבות, הכתיבה מעולה, הקומבט יותר טוב מתמיד, האווירה טופ, הסיפור מספיק מהנה עם כל הטאצ׳ים הקטנים של נוטידוג, הפאזלים אחלה, היו חסרים עוד סט פיסס ברמה של הג׳יפ אבל לצערי זה עניין של תקציב וזמן, למרות שעדיין היו כל מני רגעי סט פיס קטנים כאלה רק שזה לא היה מספיק ביחס למה שציפיתי. אבל למשחק הזה יש הרבה לב ותשוקה והוא פשוט מדהים ביופיו, עדיין היפה ביותר בדור ואני מסכים איתך שאיכשהו יותר מ GOW גם, נוטי דוג פשוט מדהימים. אני לא יודע מה אהבתי יותר, את 4 או 2, כנראה 2 עדיין המלך בטח כשמחשיבים את התקופה שיצא בה אבל ללא ספק 2 המשחקים האלו נמצאים בכמה ליגות מעל שאר הסדרה.

אני גם צריך לעשות סיבוב בהזדמנות.

בקשר ל TR האחרון, אני מחכה למבצע כסאח, אם הוא ברמה של הראשון שלא אהבת אז אני אוציא ממנו הנאה. הגימפליי במשחקים האלה לא רע בכלל, גם הפאזלים מהנים, הבעיה שהם מרגישים חסרי אופי ו״נשמה״ כמו שיש באנצ׳רטד, אלה לא משחקים שנכנסים לך ללב וברגע שאתה מסיים אותו לא נשאר איתך הרבה ואתה בקלות עובר למשחק הבא כי זה לא מרגיש שעברת חוויה משמעותית במיוחד, זה למה בגדול אנצ׳רטד סדרה עם הסטוריה של GOTY וטומב ריידר החדשים לא מתקרבים לזה בכלל והם יותר על תקן משהו חביב להעביר איתו את הזמן מאשר קלאסיקה.

אבל בקטע נטו של משחק הראשון לפחות היה מהנה מאוד לדעתי, באספקטים מסויימים הוא התעלה על האנצ׳רטדים הישנים (ומבחינת חקירה וגם פאזלים לדעתי הוא מתעלה גם על 4) אבל כחבילה כוללת הוא נפל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 ספטמבר 2018, 21:32

את TR הראשון החזקתי את עצמי לסיים כי כל הזמן האמנתי שאין מצב שעם ביקורת כאלו הוא כזה בינוני ושעוד רגע הוא יפתח לי, בסוף הוא נגמר בלי שזה קרה. לא היה 'משעמם' בהגדרה כמו שפשוט לא מעניין, אחרי כל קטע הייתי צריך לשאול את עצמי אם אני ממשיך או מפסיק להבדיל ממשחקים כמו אנצ'רטד שאתה נשאב וממשיך על אוטומט כל עוד יש לך את הזמן.
השני פשוט היה בדיוק אותו דבר במעט שנתתי לו, יאמר גם שמראש לא ממש התלהבתי לשחק בו, לכן גם נשברתי הפעם די מהר.

לגבי אנצ'רטד אני באמת חושב שהוא המוצלח בסדרה. בדיוק בגלל מה שאמרת אני מרגיש שהוא אנדרייטד, אמנם הביקורות חושבות כמוני (93 זה.. מרשים) אבל יש לא מעט שאכן טיפה מאוכזבים ממנו אולי.
אבל אני אישית מאוד אוהב את אי ההשענות שלו על מפגשי אקשן סטנדרטיים, יש הרבה פחות מפגשים מהממוצע של הסדרה ורוב אלו שכן יש (ובכל זאת יש לא מעט) הם 'חצי סט פיס' כאלו. שני הקטעים עם הרכב מוצלחים (להבדיל מTLL שם פחות אהבתי אותם) והסט פיסס המלאים שיש הם לגמרי מפוצצי מוחות ומטריפים, גם בפעם השנייה.
הסיפור הוא המעניין בסדרה ומאוד אהבתי את העובדה שהפעם יש משהו כמו שליש משחק בתוך 'העיר האבודה' ולא סתם שלב וחצי בסוף כמו בדרך כלל.
קטעי הטיפוס אכן חסרי כל אתגר, אבל עדיין נהנתי מהם. יש משהו מאוד זורם באוטומטיות שלהם (להבדיל מבדרך כלל, למשל את אלו של הטרילוגיה המקורית לא אהבתי. הם כן הצליחו פה במשהו) ומבחינה ויזואלית הקטעים הארוכים הם פשוט ממתק לעיניים, אז האוטומטיות הזו נותנת באמת להתלהב מהמקומות הפשוט מדהימים שהם בנו.
ואז כמובן שיש את הדיאלוגים הנוטי דוגיים, מערכת ירי משודרגת, תשומת לב מדהימה לפרטים שגורמת לך להרגיש שיש סיבה לחקור את העולם, וכל מיני 'רגעים' כמו קראש או הסוף הנהדר.
וכמובן שהמשחק יפה בטירוף, עדיין היו לי רגעי וואו וזו ריצה שנייה ואחרי הורייזן וgow.
להשוות אותו למשחק השני "ברגע היציאה" זה די קשה בעיקר כי המשחק השני בערך המציא את המיני זאנר הזה של משחק בלוקבאסטר המודרני בזמנו. השני הגיע באופן יחסי משום מקום, אבל אם מוציאים את זה מהמשוואה אז אין לי ספק שהרביעי עושה את זה יותר טוב גם ביחס לזמן.
סך הכל אני באמת חושב שהוא משחק האנצ'רטד המושלם ועולה על מה שהיה בסדרה קודם.
אני חושב שנעשה לו טיפה עוול ושאיכשהו קצת שוכחים אותו בשיחות על 'משחקי הדור'. איכשהו הוא טיפה נשכח למרות הערכה העצומה כלפיו ולדעתי לכל הפחות המקום שלו בתוך הדור הנוכחי צריך להיות זהה למקום של השני בדור הקודם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 ספטמבר 2018, 22:56

אני משחק בהורייזן כרגע והמשחק לא מקליק לי בכלל.. אני עוד בשלבי ה Tutorial לדעתי, ועכשיו בדיוק הרגתי איזה "Deamon" שנתן לי את האופציה לשלוט על דינוזאורים שונים... עדיין, הלחימה עם הקשת מרגישה לי ממש קלאנקית ואני לא מצליח לכוון טוב (גם עם ה סלואו מושן הבסיסי שיש לי כרגע), וגם יכולות הטיפוס של ALOY לוקות מאוד בחסר לטעמי... היא בקושי מצליחה להיתפס על דברים..

זה משתפר?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 85 אורחים