Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bling » 25 יוני 2015, 14:44

DrKeo כתב:
Laskin כתב:מה זאת אומרת "היא קובעת הכל"? זה ממש לא נכון, וזה לחלוטין תלוי בחוזה שלהם מול רוקסטדי.
יש חברות שדואגות שלמפיצה תהיה פחות שליטה על "הכל" בפרוייקט שלה, וזה התפקיד שלהם לדאוג לתחת של עצמם...
מן הסתם ברוב מוחלט של המקרים המפיצה רוצה יותר שליטה, והמפתחת רוצה לתת להם כמה שפחות.

אין להם חוזה מול רוקסטדי, רוקסטדי שייכים להם. רוקסטדי לא יכולה לדאוג לכולם, הם בורג במכונה. כל מילה שיש לרוקסטדי בתהליך שקשור להפצה ולעסקים זאת אדיבות של WB נטו ולך או לי אין שמץ של מושג כמה WB אדיבה בנושא איתם.

זה כמו להאשים את באנג'י על זה שעכשיו יצאה משימה בלעדית לרד בול בדסטיני שחייבים לקנות את המשקה כדי לפתוח אותה.
בלי להכיר את באנג'י, אני בטוח שמבסוטים יותר מדי מהשטויות הללו הם לא, אבל מה הם פאקינג יכולים לעשות מול מפלצת כמו אקטיוויז'ן שחתמה על חוזה עם מפלצת כמו רד בול? לבטל ל 2 החברות הללו את ההסכם אחרי שנחתם ולפצות את רד בול במליונים? עכשיו נכנס לספקולציות האם הם עשו או לא עשו מספיק כדי למנוע שטויות כאלו?

יש פה אשמה וזו אקטיוויז'ן שמסרסרת במשחק, אין טעם בכלל להתחיל להפיל על באנג'י אחראיות בלי שיש לנו מושג.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2015, 14:47

לא רק שאתה צודק אלה שבטמן מקרה קיצוני יותר. באנג'י חברה עצמאית עם חוזה. לעומת זאת רוקסטדי שייכת לWB, כלומר WB יכולה לעשות איתם מה ואיך שבא להם.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יוני 2015, 14:49

זה לא אותו דבר, ובאותה מידה לא באתי לרוקסטדי בטענות שגירסת הPS4 מקבלת תוכן בלעדי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2015, 14:52

Laskin כתב:זה לא אותו דבר, ובאותה מידה לא באתי לרוקסטדי בטענות שגירסת הPS4 מקבלת תוכן בלעדי.

בטח שזה אותו דבר. אם WB החליטה אז היא החליטה. מאיפה אתה יודע כמה מילה יש לרוקסטדי למנוע דברים כאלה ואם הם אמרו משהו או לא? אתה לגמרי בחושך ואתה מנחש. "רוקסטדי לא עשתה", מאיפה לך שהיא לא עשתה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יוני 2015, 14:56

הניחוש שלי ושלך זהים - שנינו לא יודעים. אני מצפה מרוקסטדי לדאוג לתינוק היקר שלהם קצת יותר, ולא לתת 100% מההחלטות בידי המפיצה שלהם, ואם זה לא מה שעשו - אז חבל לי עבורם, וזה לא נשמע לי מאוד אחראי.
כמו שגם כתבתי - אם רוקסטדי יוציאו את האמת לאור בהמשך ויתברר שלא היה להם שום SAY בעניין - אקח בחזרה את הדברים, או חלקם, אבל אני לא אוטומטית פוטר אותם מאחריות כמוך. זה הכל :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2015, 14:59

Laskin כתב:הניחוש שלי ושלך זהים - שנינו לא יודעים. אני מצפה מרוקסטדי לדאוג לתינוק היקר שלהם קצת יותר, ולא לתת 100% מההחלטות בידי המפיצה שלהם, ואם זה לא מה שעשו - אז חבל לי עבורם, וזה לא נשמע לי מאוד אחראי.
כמו שגם כתבתי - אם רוקסטדי יוציאו את האמת לאור בהמשך ויתברר שלא היה להם שום SAY בעניין - אקח בחזרה את הדברים, או חלקם, אבל אני לא אוטומטית פוטר אותם מאחריות כמוך. זה הכל :)

אני לא פוטר אותם מכלום, אני אומר שיש לך אחראית היישר כאן באור שנראת WB. רוקסטדי, היא לא פטורה, אנחנו פשוט לא יודעים אם היא עשתה או לא אז אתה לא יכול להאשים אותה. אתה אומר "לא עשתה מספיק" אבל אין לך מושג אם עשתה או לא. WB, היא המנכ"ל של המוצר הזה שתחתיו יצא מוצר דפוק. רוקסטדי, המוצר הזה לא תחתיהם אלה תחת WB שנתנה את הפיתוח לחברה חיצונית. אם רוקסטדי הייתה עושה את הגרסת PC זאת הייתה אשמתה, ברגע שהיא לא עשתה אין לנו מושג אם יש לה אחריות על זה או לא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יוני 2015, 15:02

זה בערך כמו דרייבקלאב ואסון השיגור שלו... התסכול של האנשים היה גם כלפי סוני וגם כלפי החברה שפיתחה אותו.
ההבדל הוא שהציפיות שלי מרוקסטדי הם בערך פי אלף יותר גבוהות משל אבולושן סטודיוז, ולכן גם האכזבה בהתאם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2015, 15:04

Laskin כתב:זה בערך כמו דרייבקלאב ואסון השיגור שלו... התסכול של האנשים היה גם כלפי סוני וגם כלפי החברה שפיתחה אותו.
ההבדל הוא שהציפיות שלי מרוקסטדי הם בערך פי אלף יותר גבוהות משל אבולושן סטודיוז, ולכן גם האכזבה בהתאם.

כי החברה שפיתחה אותו כשלה טכנית. זה ממש לא המקרה. אם הגרסאות שרוקסטדי עבדה עליהן היו דפוקות טכנית גם אז הם היו המטרה הראשונה, לא WB.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2015, 15:16

מישהו כאן באמת ובתמים חושב שרוקסטדי לא היתה מעורבת בשום צורה בפורט לPC? נראה לי כאילו זה סתם ניחוש שרוקסטדי שלחו את הקוד העדכני לחברה שWB אמרו להם ולא עשו שום דבר מעבר.
באמת שהניחושים של צד אחד לא יותר טובים מהניחושים של צד אחר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2015, 15:18

Nucleus_Dawn כתב:מישהו כאן באמת ובתמים חושב שרוקסטדי לא היתה מעורבת בשום צורה בפורט לPC? נראה לי כאילו זה סתם ניחוש שרוקסטדי שלחו את הקוד העדכני לחברה שWB אמרו להם ולא עשו שום דבר מעבר.
באמת שהניחושים של צד אחד לא יותר טובים מהניחושים של צד אחר.

זה מה שאומרים, שחברה חיצונית עשתה את הפורט. אם זה לא נכון ורוקסטדי עשתה את הפורט אז האשמה עליה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 יוני 2015, 15:20

בגלל שהכל זה ניחושים, עדיף ללכת לגרסה הרשמית שהיא לא ניחוש אלא עובדה- רוקסטדי לא עבדה על הפורט הזה והוא היה תחת המפתחת שוורנר שכרה, אותה וורנר שגם יש לה את המילה האחרונה ושהיתה צריכה לפקח עליו ולמנוע את הבלאגן הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2015, 15:23

ביחוד שאנחנו לא יודעים מה הלך בפנים מבחינת רוקסטדי. יכול להיות שהיו קרבות וריבים עד היום האחרון כשרוקסטדי דרשו לדחות את הגרסת PC בשבועיים ו-WB סרבו כי זה יפגע במכירות. אי אפשר לדעת מה הלך מאחורי הקלעים, כשנדע נחלק אשמות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יוני 2015, 15:25

בואו נסכים כולנו שרוקסטדי תעמוד על הרגליים האחוריות שלה בפעם הבאה שWB תתן את הפורט של משחק שלה לחברה חיצונית... כן?
אז לדעתי היו צריכים לעשות את זה עוד לפני שקרה האסון הזה, ובייחוד אחרי מה שקרה עם MK:X, שאני אמנם לא הייתי מודע למה שקרה איתו, אבל רוקסטדי בוודאות כן היו מודעים, ולכן מינימום היו צריכים מראש להגיד שלא הם אחראים על גירסת הPC, או מיד ברגע ששמעו על כך - לשלוח אנשים לחברה החיצונית הזו על מנת לפקח, או משהו כזה.
ואולי הם באמת עשו את זה וקיבלו התנגדות מWB ואז הם לא כל כך אשמים... אבל אולי גם לא ניסו מספיק :)

יאללה, בואו נמתין עם זה ונראה מה העדכון שיתנו לנו מחר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2015, 15:28

bling כתב:בגלל שהכל זה ניחושים, עדיף ללכת לגרסה הרשמית שהיא לא ניחוש אלא עובדה- רוקסטדי לא עבדה על הפורט הזה והוא היה תחת המפתחת שוורנר שכרה, אותה וורנר שגם יש לה את המילה האחרונה ושהיתה צריכה לפקח עליו ולמנוע את הבלאגן הזה.

מה? הגירסא הרשמית? מה רשמי בזה?
אנחנו יודעים מהקרדיטס שהיה צוות חיצוני של 12 אנשים שעזר עם הפורט לPC.
אנחנו לא יודעים אם שלחו להם את הקוד ועזבו אותם לנפשם, או שהם רק סייעו לרוקסטדי, שעשו את רוב העבודה (אם, נניח, היה מודל מחורבן בפורזה 6, אז הייתם מטילים את האחריות על חברת הout source ההודית שהכינה את המודל הזה, או את TURN 10?).
אנחנו לא יודעים אם WB התערבה לרוקסטדי בהחלטה הזאת, או שהם רק אמרו להם "תעשו את שלושת הגירסאות. יש לכם תקציב X, אם אתם רוצים לעשות outsource למשהו. תגידו לנו ואנחנו נדאג לכם לכל מה שצריך בכל הנוגע להעברת התשלום".
אנחנו לא יודעים אם WB פשוט סמכו על רוקסטדי ולכן לא בדקו אותם מספיק.

ברצינות. אתם באמת לא שמים לב שאתם מנחשים בדיוק כמו אלו שאתם מתווכחים איתם?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 יוני 2015, 16:18

Nucleus_Dawn כתב:
bling כתב:בגלל שהכל זה ניחושים, עדיף ללכת לגרסה הרשמית שהיא לא ניחוש אלא עובדה- רוקסטדי לא עבדה על הפורט הזה והוא היה תחת המפתחת שוורנר שכרה, אותה וורנר שגם יש לה את המילה האחרונה ושהיתה צריכה לפקח עליו ולמנוע את הבלאגן הזה.

אנחנו לא יודעים אם שלחו להם את הקוד ועזבו אותם לנפשם, או שהם רק סייעו לרוקסטדי, שעשו את רוב העבודה (אם, נניח, היה מודל מחורבן בפורזה 6, אז הייתם מטילים את האחריות על חברת הout source ההודית שהכינה את המודל הזה, או את TURN 10?).
אנחנו לא יודעים אם WB התערבה לרוקסטדי בהחלטה הזאת, או שהם רק אמרו להם "תעשו את שלושת הגירסאות. יש לכם תקציב X, אם אתם רוצים לעשות outsource למשהו. תגידו לנו ואנחנו נדאג לכם לכל מה שצריך בכל הנוגע להעברת התשלום".

רוקסטדי בעצמם אמרו שצוות חיצוני היה אחראי על הגרסה הזו ככה שאין להם חלק בה.
וממתי מפתחת שוכרת חברות חיצוניות שיעשו פורט?

גם NL שעשתה את MKX אתה אומר שכרה חברה חיצונית שפישלה עם הפורט?
גם קריסטל דיינמיקס שכרה 2 חברות שמתמחות בפורטים כדי לעשות את גרסאות הדפיניטיב של טומב ריידר? זה לא סקוור אתה אומר שבדקה חברות והריצה מכרזים, זו קריסטל עצמה, גם בטח נוטידוג החליטה שבלופוינט יעשו את הפורט של האוסף של אנצ׳רטד, ו 343 שכרה את כל החברות הללו שיעשו את אוסף היילו, אין קשר לסוני ומייקרוסופט, הן רק נתנו תקציב שמן ואמרו ״תעשו״ והמפתחות בתמורה החליטו על אולפנים חיצוניים.

תאמין לי, רוקסטדי הקמצנים הללו בטח סתם אספו כמה הומלסים ושאלו אותם אם בא להם להתנסות בפיתוח ל PC...

שמע, אתה מריץ פה מליון תסריטים וספקולציות במקום ללכת על התסריט ההגיוני והפשוט, מכיר את התער של אוקהם? למה כל ה HOOPS הללו במקום לאמר, וואלה יש פה מפיצה שהיא הבוס הגדול שמחזיקה בתקציב ומשחקים יוצאים תחתיה ושכבר יש לה עבר בעייתי עם משחקים שיצאו רע על המחשב, ושאם למישהו יש פה באמת כח לדאוג לגרסת פיסי תקינה, זה קודם כל היא, הם הבוסים והם הקובעים ולהם יש את הכסף לפני שהולכים עכשיו ל״אם ואם ואם ואולי״ וכו׳.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2015, 16:31

bling כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

רוקסטדי בעצמם אמרו שצוות חיצוני היה אחראי על הגרסה הזו ככה שאין להם חלק בה.
וממתי מפתחת שוכרת חברות חיצוניות שיעשו פורט?

גם NL שעשתה את MKX אתה אומר שכרה חברה חיצונית שפישלה עם הפורט?
גם קריסטל דיינמיקס שכרה 2 חברות שמתמחות בפורטים כדי לעשות את גרסאות הדפיניטיב של טומב ריידר? זה לא סקוור אתה אומר שבדקה חברות והריצה מכרזים, זו קריסטל עצמה, גם בטח נוטידוג החליטה שבלופוינט יעשו את הפורט של האוסף של אנצ׳רטד, ו 343 שכרה את כל החברות הללו שיעשו את אוסף היילו, אין קשר לסוני ומייקרוסופט, הן רק נתנו תקציב שמן ואמרו ״תעשו״ והמפתחות בתמורה החליטו על אולפנים חיצוניים.

תאמין לי, רוקסטדי הקמצנים הללו בטח סתם אספו כמה הומלסים ושאלו אותם אם בא להם להתנסות בפיתוח ל PC...

שמע, אתה מריץ פה מליון תסריטים וספקולציות במקום ללכת על התסריט ההגיוני והפשוט, מכיר את התער של אוקהם? למה כל ה HOOPS הללו במקום לאמר, וואלה יש פה מפיצה שהיא הבוס הגדול שמחזיקה בתקציב ומשחקים יוצאים תחתיה ושכבר יש לה עבר בעייתי עם משחקים שיצאו רע על המחשב, ושאם למישהו יש פה באמת כח לדאוג לגרסת פיסי תקינה, זה קודם כל היא, הם הבוסים והם הקובעים ולהם יש את הכסף לפני שהולכים עכשיו ל״אם ואם ואם ואולי״ וכו׳.

רוקסטדי אמרו שהם פונים לצוות שמטפל בפורט. מזה אתה עשית כל מיני שמיניות באוויר והגעת למסקנה שלרוקסטדי לא היה שום קשר לפורט והם לא התעסקו איתו. הם מעולם לא אמרו שלא היה להם חלק בה (הם בהחלט ניסו להתחמק מהאחריות שלהם, אבל אפילו הם לא וויתרו לעצמם כמו שאתה מוותר להם).

מה זה ממתי מפתחת שוכרת חברות חיצוניות? יש לך איזה מידע פנימי על איך כל חברות הפיתוח וההפצה מתקשרות ביניהן? אתה יודע מה חלוקת העבודה בין רוקסטדי וWB? אתה יודע אם רוקסטדי ביקשו את הצוות הזה ספציפית, או שהפילו אותו עליהם מלמעלה? אתה באמת לא שם לב שאתה מנחש ומנחש ומנחש וההנחות שלך מבוססות בדיוק כמו שלי? אם אני מריץ פה מליון תסריטים וספקולציות, אז אין ספק שאתה מריץ פה מליון תסריטים וספקולציות.
התער של אוקהם באמת שימושי פה. הכי פשוט להניח שהמפתחת של המשחק אחראית למצב הטכני של המשחק. רוקסטדי הם המפתחת של המשחק ולכן הם אחראיים.
לא צריך להניח הנחות לא מבוססות על מערכת היחסים של רוקסטדי עם המפיצה שלה, או כמה חופש יש להם, או מי בחר בצוות שעזר עם הפורט, או כמה מעורבות היתה להם בפורט, או כמה הם דאגו לפורט, או כמה הם זרקו זין על הפורט. סתם היגיון פשוט של המפתחת של המשחק אחראית על המשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 יוני 2015, 16:43

רוקסטדי אמרה שצוות חיצוני עבד על הפורט והם עכשיו מנסים לסדר אותו ביחד איתם, הודעה שלהם מהפורום של באטמן.

כנראה יש לנו פרשנות שונה לתער פה, בוא נפשט את זה אפילו יותר, יש פה חברה עם כסף? יופי אז הכח אצלה, אין יותר ישיר ופשוט מזה בלי שמיניות ובלי בטיח.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 25 יוני 2015, 17:05

מי שקנה מGMG,ראיתי משתמשים בסטים שכבר קיבלו החזר כספי על המשחק. אני גם שלחתי בקשה. איך שזה מצליח והכסף נכנס אני קונה את גירסת הPS4..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2015, 17:06

bling כתב:רוקסטדי אמרה שצוות חיצוני עבד על הפורט והם עכשיו מנסים לסדר אותו ביחד איתם, הודעה שלהם מהפורום של באטמן.

כנראה יש לנו פרשנות שונה לתער פה, בוא נפשט את זה אפילו יותר, יש פה חברה עם כסף? יופי אז הכח אצלה, אין יותר ישיר ופשוט מזה בלי שמיניות ובלי בטיח.

אני יודע שרוקסטדי ניסו קצת לזרוק את האחריות הלאה. זה באמת היה חלק מעצבן בתגובה שלהם. הפרשנות שהם לא היו מעורבים בפורט קודם לכן, היא רק שלך.
הם אמרו במפורש שהם השותפים שלהם. אין שום סיבה להניח שהם השותפים שלהם שעשו הכל ורוקסטדי לא נגעו בכלל בפורט לPC ואין להם שום קשר אליו. זו סתם הנחה (בשתי המשמעויות) שאתה עושה עבורם.

יש פה חברה שמפתחת משחק? יופי. האחריות אצלה. אין יותר ישיר ופשוט מזה בלי שמיניות ובלי בטיח.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 יוני 2015, 18:39

אם הייתי יודע איזו מפלצת תתפתח מהאמירה שלי......

חשבתי על זה קצת במהלך היום - אולי הגזמתי כשאמרתי "האחריות הבלעדית", אבל אני חושב כמו לאסקין (תראו מה זה!) שהרבה מכובד האחריות רובץ על כתפיה של רוקסטדי כמפתחת. אז נכון, האשמה יכולה להיות בעיקרה של wb, אבל האחריות למוצר לא יכולה להיות מנותקת מרוקסטדי בכלל כמו שאתם מנסים להציג. אני יודע שזה נראה שאני חופר על ההבדל בין אשמה לאחריות, אבל זה משהו שאני באמת מאמין בו. אולי ככה אני פשוט.. כשפרויקט לא מצליח אצלנו במשרד, אני לרוב רואה בעצמי אחראי לכך. אז לא, אני לא מנהל גדול או משהו כזה, אבל לרוב דרגי העבודה מבינים יותר מהמנהלים גם ככה (ביומיום של הפרויקט - לא ניהול מאקרו גדול וכו'). אני רואה בכך לרוב כישלון אישי, גם אם אנו והצוות שלי היינו בסדר גמור. כי לא הצלחנו לגרום לתוצאה טובה יותר בסופו של דבר. ואנחנו מתחקרים דברים כאלה בצורה קבועה (לצד הצלחות, אגב. חשוב מאוד לתחקר הצלחות).

אז אולי רוקסטדי לא "אשמה" כי היא (כביכול... אני לא מאמין ש 12 אנשים עשו את הפורט לבד, מה גם שכתוב שם additional.. כלומר לא הילידים) לא נגעה בפורט ורק התעסקה בקונסולות. אבל היא בהחלט אחראית לכך בסופו של דבר, ברמה של "אחריות אישית" (כפי שניסיתי לתאר לעיל),לדעתי לפחות. לפטור אותה מכל אחריות לא מתיישב אצלי פשוט. סורי. אני מסיים לחפור על זה - אין ספק בכלל שwb מתנהלים עם הפנים, כמו שקרה עם mkx, אבל זה לא פוטר את רוקסטדי מאחריות למוצר הסופי. לא סתם רוקסטדי מצאה לנכון להתנצל ראשונה (עוד לפני wb) היא יודעת שהיא אחראית למשחק בסופו של דבר.

אגב, גם לבאטמן אוריג'נס היו בעיות בשיגור, שwb עוד הרהיבו עוז ואמרו שהם לא מתקנים כי הצוות עסוק בdlc. אז אם זה כבר קרה פעם אחת, ואנחנו יודעים שwb בעייתיים עם הנושא, אז קודם כל לא היינו צריכים לקנות (צרכנות נבונה), ודבר שני רוקסטדי הייתה צריכה, כמפתחת המוצלחת שהיא, ללמוד משגיאות העבר ולא לתת למשחק לצאת ככה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 יוני 2015, 18:42

Nucleus_Dawn כתב:
bling כתב:רוקסטדי אמרה שצוות חיצוני עבד על הפורט והם עכשיו מנסים לסדר אותו ביחד איתם, הודעה שלהם מהפורום של באטמן.

אני יודע שרוקסטדי ניסו קצת לזרוק את האחריות הלאה. זה באמת היה חלק מעצבן בתגובה שלהם. הפרשנות שהם לא היו מעורבים בפורט קודם לכן, היא רק שלך.
הם אמרו במפורש שהם השותפים שלהם. אין שום סיבה להניח שהם השותפים שלהם שעשו הכל ורוקסטדי לא נגעו בכלל בפורט לPC ואין להם שום קשר אליו. זו סתם הנחה (בשתי המשמעויות) שאתה עושה עבורם.

יש פה חברה שמפתחת משחק? יופי. האחריות אצלה. אין יותר ישיר ופשוט מזה בלי שמיניות ובלי בטיח.

לאמר השותפים זה לא אומר הרבה, סתם ביטוי, גם סוני אוהבת לאמר "השותפים שלנו באקטיביז'ן" ואתה לא באמת תאשים אותם בפשלות פיתוח של DESTINY או COD (נראה לי)
תקרא לי נאיבי אבל הם בעצמם אומרים שמדובר בצוות חיצוני וגם בקרדיטים הם מופיעים ככאלו, בינתיים אלו הנתונים שיש לנו ללא ספקולציות.

אבל היי, קלף הכסף חזק מהכל, לא משנה לאיזו ספקולציה תכנס, יש פה בעלת בית, גם אם תרצה להכנס לתיאוריות ולהאשים את רוקסטדי, העובדה היא שיש פה פרקטיקת עבודה רעה, שגם ראינו אותה ב MKX (שם כנראה NL "פישלה" עם הבחירה שלה במפתחת PC אני מנחש), מי שאחראי על החלת דרכי עבודות טובות יותר שימנעו זו, זו המפיצה, יש לה את הכסף והיא יכולה גם לפתוח רוקסטדי ב' מצידי שיתעסקו רק עם ה PC אם זה מה שצריך נגיד, הכח הוא בידיים שלהם בקיצור, ככה שכל ספקולציה ושמיניות שתזרוק תמיד יתנקזו לזה בסופו של דבר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2015, 19:04

bling כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

לאמר השותפים זה לא אומר הרבה, סתם ביטוי, גם סוני אוהבת לאמר "השותפים שלנו באקטיביז'ן" ואתה לא באמת תאשים אותם בפשלות פיתוח של DESTINY או COD (נראה לי)
תקרא לי נאיבי אבל הם בעצמם אומרים שמדובר בצוות חיצוני וגם בקרדיטים הם מופיעים ככאלו, בינתיים אלו הנתונים שיש לנו ללא ספקולציות.

אבל היי, קלף הכסף חזק מהכל, לא משנה לאיזו ספקולציה תכנס, יש פה בעלת בית, גם אם תרצה להכנס לתיאוריות ולהאשים את רוקסטדי, העובדה היא שיש פה פרקטיקת עבודה רעה, שגם ראינו אותה ב MKX (שם כנראה NL "פישלה" עם הבחירה שלה במפתחת PC אני מנחש), מי שאחראי על החלת דרכי עבודות טובות יותר שימנעו זו, זו המפיצה, יש לה את הכסף והיא יכולה גם לפתוח רוקסטדי ב' מצידי שיתעסקו רק עם ה PC אם זה מה שצריך נגיד, הכח הוא בידיים שלהם בקיצור, ככה שכל ספקולציה ושמיניות שתזרוק תמיד יתנקזו לזה בסופו של דבר.

לאמר השותפים לא אומר הרבה, כי ככה מתחשק לך.
באותה מידה, לאמר החיצוניים לא אומר הרבה.
אז הנתונים שיש לנו ללא ספקולציות, זה שרוקסטדי מעורבת בפיתוח גירסאת הPC ואין דרך להסיר ממנה את האחריות עליה, כי היא שותפה בפיתוח הגירסא הזאת.

קלף הכסף זה חביב ויפה, אבל מה לעשות שהחיים לא פשוטים כל כך? מה לעשות שרוקסטדי המפתחת הכי חשובה ומצליחה של WB? מה לעשות שיש לה מעמד שונה מכל מפתחת אחרת תחת WB? מה לעשות שיש לה יותר כוח ומנוף מכל מפתחת אחרת בWB? מה לעשות שבהתאם, הציפיות ממנה גבוהות יותר?
רוקסטדי נכשלו לחלוטין עם גירסאת הPC. ככה שכל ספקולציה ושמיניות שתזרוק תמיד יתנקזו לזה בסופו של דבר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 יוני 2015, 19:08

Nucleus_Dawn כתב:
bling כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

לאמר השותפים לא אומר הרבה, כי ככה מתחשק לך.
באותה מידה, לאמר החיצוניים לא אומר הרבה.
אז הנתונים שיש לנו ללא ספקולציות, זה שרוקסטדי מעורבת בפיתוח גירסאת הPC ואין דרך להסיר ממנה את האחריות עליה, כי היא שותפה בפיתוח הגירסא הזאת.

קלף הכסף זה חביב ויפה, אבל מה לעשות שהחיים לא פשוטים כל כך? מה לעשות שרוקסטדי המפתחת הכי חשובה ומצליחה של WB? מה לעשות שיש לה מעמד שונה מכל מפתחת אחרת תחת WB? מה לעשות שיש לה יותר כוח ומנוף מכל מפתחת אחרת בWB? מה לעשות שבהתאם, הציפיות ממנה גבוהות יותר?
רוקסטדי נכשלו לחלוטין עם גירסאת הPC. ככה שכל ספקולציה ושמיניות שתזרוק תמיד יתנקזו לזה בסופו של דבר.

מצטער אבל אתה זורק פה עוד פעם המון ספקולציות, אתה לא יודע מה הכח שלהם מול WB או לא ותמיד כסף קודם להכל אם רוצים ללכת לכיוון הזה, אבל היי נראה לי שהעסק פה קצת מוצה לא?
כאילו ברור שאפשר למשוך את זה עוד ואולי לקחת את ה DOTY (חשבתי להתחיל להשתמש בזה אם לא אכפת לך) אבל אין כבר יותר מדי טעם נראה לי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 יוני 2015, 19:23

אני יאמר שוב שאני חושב ששחר צודק. ההגיון אומר לי שWB אשמה (לפחות עיקרית) אבל המציאות הבלתי ניתנת לערעור היא שזה ספקולציה וזה ספקולציה. אין מה לעשות בלינג.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 25 יוני 2015, 20:06

קיבלתי את ההחזר הכספי מGMG :)
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 92 אורחים