נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 03 פברואר 2022, 13:57

idan כתב:בעיקרון אם סטודיו מתרחב בשביל לעבוד על משחק נוסף אז לא, זה לא בא על חשבון משהו אחר. הוא אולי בא על חשבון משהו מדומיין שהיית רוצה יותר, אבל לא משהו שהיה לך ביד וג'ים ראיין לקח לך.

לסוני יש X דברים שהם יכולים לעשות, זה בהחלט משחק zero sum, אפילו אם על הדרך ה-sum יכול להתרחב. ולהתחשב בזה שלא שמענו על שום התרחבות של נוטידוג, אני חושב שג׳ים ראיין בהחלט ״לקח לי״.

אם ב-4 שנים הקרובות תראה 10 משחקי GaaS מסוני, זה אומר שדברים אחרים ישלמו את המחיר. סוני לא פשוט הולכת ליצר 10 משחקים יותר ממה שהיא הייתה אמורה לעשות, זה תמיד בא על חשבון משהו, אפילו אם רק 20% מזה יבוא על חשבון דברים אחרים. גרילה למשל לפני ג׳ים ראיין אמרו שהם התרחבו בכדי לשחרר משחקים מהר יותר ולעבוד על שני משחקים במקביל. אם ג׳ים ראיין גורם לצוות השני לעבוד על GaaS אז בהחלט הפסדנו משהו. אולי זה משהו שמעולם לא היה לך, הצוות הזה לא היה קיים לפני, אבל זה משהו שהיה אמור להיות לך ונלקח ממך. הם יכלו לעשות משחק AAA נוסף במקביל להורייזן, אבל במקום הם עובדים על משחק GaaS. ככה כלכלה עובדת, ההפסדים שלך הם לא רק כסף שיצא לך מהכיס אלה דברים שיכלת לקבל ולא קבלת.

הרי אתה לא יכול להגיד ששחקני האקסבוקס לא הפסידו משהו מזה שדון מטריק הלך חזק על משחקי תנועה וטלביזיה, נכון? הפלטפורמה סבלה קשה מזה, RARE כמעט מתו, אקסבוקס ירדה לקרשים. אפשר לקוות שג׳ים ראיין עושה פה מהלך סופר כירורגי, שכל שקל וכוח אדם שהולך על המהלך הזה לא ישפיע בשום צורה על פיתוח משחקי ה-AAA שלהם. אבל אנחנו יודעים שהעולם האמיתי לא עובד ככה ושהסיכוי שזה לא ישפיע בשום צורה על הצוותים הקיימים הוא אפסי. כלומר שוב, נוטידוג, הם תקועים בפאקשנס כבר כמעט שנתיים. אפילו אם רק 40 אנשים עובדים על פאקשנס, אתה יודע מה יכולים להשיג 40 אנשים במשחק AAA בשנתיים?
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 03 פברואר 2022, 17:22

זה לא רלוונטי לי מה זה אומר 40 אנשים שעובדים על פאקשנס בין כל הנתונים שאין לי על הפעילות של הסטודיו והתקציב שלו, אולי הם היו משוחררים כמו שנהוג בין פרוייקטים AAA ואחד מהפרוייקטים צד האלה נתן להם עבודה והשאיר אותם בסטודיו? מעבר לעובדה שאנחנו כן יודעים שהם התרחבו ושכרו אנשים במיוחד לפרויקט הזה כי הם מפרסמים עבודות בטוויטר כל הזמן. ולמרות ששמענו כבר לפני כמה שנים שגרילה שוכרים אנשים למולטי (וזה לא בדיוק אמור להפתיע כן? המשחק vr שלהם גם היה מולטי, רכיב שקיים גם בקילזון מן הסתם), גם במקרה הזה אני חושב שזה מיותר להתווכח על דברים שאנחנו לא באמת יודעים ולעשות חישובים מסובכים על סמך רסיסי מידע ובגלל זה רשמתי ברמת העיקרון.

בכל מקרה משחק GAAS לגמרי יכול להיות AAA, במקרה של סוני סביר להניח שזה גם מה שהוא יהיה. אתה אולי מתכוון שאותו משחק GAAS יכל להיות קמפיין סינגל פלייר וזה נכון, אבל הוא גם יכל להיות כלום ואני לפחות קצת מתקשה לכעוס על יותר השקעות בפרוייקטים, חלקם אולי טובים מי יודע..
אבל בסוף תהיה שורה תחתונה ונוכל להשוות כמות משחקים בכלל ומשחקי סינגל בפרט ביחס לדור הקודם. אולי סוני הגדילו את ההשקעה משמעותית ואולי הם פשוט פיצלו משאבים וריבוי פרוייקטים יבוא על חשבון האיכות או הכמות של הסינגל פלייר. ובעוד אני בהחלט יכול להבין את החשש, אני לא מקבל שזה הכרח. נראה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 פברואר 2022, 19:49

idan כתב:זה לא רלוונטי לי מה זה אומר 40 אנשים שעובדים על פאקשנס בין כל הנתונים שאין לי על הפעילות של הסטודיו והתקציב שלו, אולי הם היו משוחררים כמו שנהוג בין פרוייקטים AAA ואחד מהפרוייקטים צד האלה נתן להם עבודה והשאיר אותם בסטודיו? מעבר לעובדה שאנחנו כן יודעים שהם התרחבו ושכרו אנשים במיוחד לפרויקט הזה כי הם מפרסמים עבודות בטוויטר כל הזמן. ולמרות ששמענו כבר לפני כמה שנים שגרילה שוכרים אנשים למולטי (וזה לא בדיוק אמור להפתיע כן? המשחק vr שלהם גם היה מולטי, רכיב שקיים גם בקילזון מן הסתם), גם במקרה הזה אני חושב שזה מיותר להתווכח על דברים שאנחנו לא באמת יודעים ולעשות חישובים מסובכים על סמך רסיסי מידע ובגלל זה רשמתי ברמת העיקרון.

בכל מקרה משחק GAAS לגמרי יכול להיות AAA, במקרה של סוני סביר להניח שזה גם מה שהוא יהיה. אתה אולי מתכוון שאותו משחק GAAS יכל להיות קמפיין סינגל פלייר וזה נכון, אבל הוא גם יכל להיות כלום ואני לפחות קצת מתקשה לכעוס על יותר השקעות בפרוייקטים, חלקם אולי טובים מי יודע..
אבל בסוף תהיה שורה תחתונה ונוכל להשוות כמות משחקים בכלל ומשחקי סינגל בפרט ביחס לדור הקודם. אולי סוני הגדילו את ההשקעה משמעותית ואולי הם פשוט פיצלו משאבים וריבוי פרוייקטים יבוא על חשבון האיכות או הכמות של הסינגל פלייר. ובעוד אני בהחלט יכול להבין את החשש, אני לא מקבל שזה הכרח. נראה

אני חושב שהבייסליין אצלנו בפורום הוא ש-GaaS זה מעפן וכולנו מעדיפים עוד קמפיין סינגל איכותי, אבל אולי אתה לא מסכים עם זה. בסוף סוני שמים מליארדים על להכנס למשחקי GaaS, אני לא יודע איך אפשר להגיד כשסוני שמים ליטרלי מליארדים על זה שזה לא בא על חשבון דברים אחרים. אני משער שלעולם לא נדע מה יכלנו לקבל, אבל העובדה היחידה שאנחנו יכולים להגיד ב-100% שהמון משחקים של סוני ב-4 שנים הקרובות הולכים להיות משחקי GaaS.

האם זה כיוון טוב? לדעתי לא, אני חושב שלא מעט אנשים בפורום יסכימו ש-GaaS זה לא מה שאנחנו מחפשים מפלייסטיישן. אולי זה ישתלם להם פיננסית והם יכו בזהב, מי יודע, אבל אנחנו מדברים פה על הפרספקטיבה שלנו כגיימרים חובבי חוויות סינגל מושקעות. אז להתחשב בזה שסוני מוציאה פחות ממליארד דולר בשנה על פיתוח צד א׳ כיום, לפחות אותי מצער ש-3.6 מליארד הולך ל-GaaS.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 פברואר 2022, 20:38

3 משחקים לפחות הם מאולפנים שסוני משתפים איתם פעולה, לא אולפנים של סוני עצמה. משחק רביעי בטח מבאנג'י.

ההתרחבות בצוותים קרתה ותוקצבה ישירות בזכות הרצון לפתח משחקים מסוג אחר. אתה מחפש בכוח להדליק נורות אזהרה.
אתה חושב שהעובדים של נוטי דוג רוצים אחרי TLOU2 להיכנס לעוד פיתוח של 6-7 שנים לעוד משחק אפי שצריך לעמוד בציפיות הפקה עוד יותר גדולות ועוד שנים של קראנץ?
משחקים במודל אחר הם משב רוח מרענן בשבילם ומצמצם שחיקה ו burnout. רווחת האולפן לא תהיה תלויה בכישלון או הצלחת משחק בודד אחד.

כל האולפנים שעשו משחקים סינמטיים אהודים ימשיכו לעשות אותם עם קיבולת מלאה. בנוסף משקיעים ביצירת קיבולת ליצירת משחקים אחרים.
עזוב GAAS, מתי יהיה לסוני משחק סינגל FPS? או RPG? או גיוון בליין-אפ שלהם?

להרחיב את האולפנים, להרחיב את סוגי המשחקים שנעשים, להרחיב איפה המשחקים יהיו זמינים - זה הצעד הנכון, החכם, הכלכלי והנדרש לעשות מכל הכיוונים והבחינות.

ההסתכלות הצרה שלך היא סוג ההסתכלות שהביאה את סוני לצרה הזו. הם שמו את כל הביצים שלהם באותו סל, הזניחו ז'אנרים ומודלים עסקיים, ובכך הגדילו את הפגיעות שלהם במקרה של טלטלות בתעשייה.

לפי ההסתכלות שלך גם משחקי ה VR שסוני עשו ועושים הם בזבוז משאבים, וגם האולפן שעושה משחק בייסבול כל שנה במקום משהו רציני.
ולפי ההסתכלות שלך עדיף היה לתת ל bend לשרוף עשרות מיליונים של כסף כדי להוציא משהו, במקום להשתמש בכסף הזה לממן 5 משחקים אחרים שיכלו לגוון את הליין-אפ של הקונסולה ולתת לסוני מקורות רווח נוספים וחדשים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 פברואר 2022, 20:43

מאז הps1 אני מחזיק רק קונסולות של סוני (וPC), מושקע בהמון מהפרנצ'ייזים של סוני ואני לחלוטין עונה על ההגדרה שהיא "שחקן של סוני".
ומתוך זה אני יכול להגיד, שבוא, כולנו אוהבים (ברמה שאנחנו באמת מאוד מאוד מחזיקים ומצפים להם) בדיוק שני סטודיואים של סוני - ND וSM.
כלומר... אם גרילה יעשו עכשיו gaas של קילזון, למי אכפת? אם המשחק הבא של סאקר פאנץ הוא גרסאת מולטי gaas של GOT, למי אכפת? ואלו עוד שני הסטודיואים הגדולים ביותר אחרי שני הראשיים.

כן, אני אעדיף עוד משחק AAA סינגל גם מהם, כי כן, אולי הורייזן 2 זו הפעם הזו שבה הם סוף סוף יצליחו. אולי זה יהיה דווקא הורייזן 3. אולי GOT 2 יהיה פתאום קפיצת מדרגה היסטרית שמזכירה את הוויצ'ר 3, אבל אולי, כנראה, שלא.
אז זה לא באמת קריטי לי מהבחינה הזו.
ואם התכנית הזו באקלים של היום תתן לסוני את היכולת להמשיך ולתת לND וSM לעשות aaa סינגל פלייר, זה העיקר.
השאר? שוב, בוא, אפילו לא שיחקת בהם :).

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 03 פברואר 2022, 20:58

DrKeo כתב:
idan כתב:זה לא רלוונטי לי מה זה אומר 40 אנשים שעובדים על פאקשנס בין כל הנתונים שאין לי על הפעילות של הסטודיו והתקציב שלו, אולי הם היו משוחררים כמו שנהוג בין פרוייקטים AAA ואחד מהפרוייקטים צד האלה נתן להם עבודה והשאיר אותם בסטודיו? מעבר לעובדה שאנחנו כן יודעים שהם התרחבו ושכרו אנשים במיוחד לפרויקט הזה כי הם מפרסמים עבודות בטוויטר כל הזמן. ולמרות ששמענו כבר לפני כמה שנים שגרילה שוכרים אנשים למולטי (וזה לא בדיוק אמור להפתיע כן? המשחק vr שלהם גם היה מולטי, רכיב שקיים גם בקילזון מן הסתם), גם במקרה הזה אני חושב שזה מיותר להתווכח על דברים שאנחנו לא באמת יודעים ולעשות חישובים מסובכים על סמך רסיסי מידע ובגלל זה רשמתי ברמת העיקרון.

אני חושב שהבייסליין אצלנו בפורום הוא ש-GaaS זה מעפן וכולנו מעדיפים עוד קמפיין סינגל איכותי, אבל אולי אתה לא מסכים עם זה. בסוף סוני שמים מליארדים על להכנס למשחקי GaaS, אני לא יודע איך אפשר להגיד כשסוני שמים ליטרלי מליארדים על זה שזה לא בא על חשבון דברים אחרים. אני משער שלעולם לא נדע מה יכלנו לקבל, אבל העובדה היחידה שאנחנו יכולים להגיד ב-100% שהמון משחקים של סוני ב-4 שנים הקרובות הולכים להיות משחקי GaaS.

האם זה כיוון טוב? לדעתי לא, אני חושב שלא מעט אנשים בפורום יסכימו ש-GaaS זה לא מה שאנחנו מחפשים מפלייסטיישן. אולי זה ישתלם להם פיננסית והם יכו בזהב, מי יודע, אבל אנחנו מדברים פה על הפרספקטיבה שלנו כגיימרים חובבי חוויות סינגל מושקעות. אז להתחשב בזה שסוני מוציאה פחות ממליארד דולר בשנה על פיתוח צד א׳ כיום, לפחות אותי מצער ש-3.6 מליארד הולך ל-GaaS.

לא.. אני התייחסתי לסטודיואים צד א' שמנית והאם המשחקי מולטי או GAAS שלהם (לכאורה) מגיעים בהכרח על חשבון סוג המשחקים שאנחנו מצפים להם. למשל האם זה שהצוות ה 19 של אינסומניאק או הצוות השני והחדש של גרילה עובדים על איזה משחק או רכיב מולטי זה בהכרח רמז לקטסטרופה צפויה ושינוי חד ממה שהם עשו בדור הקודם.

זה שאידיאלית כל אחד מאיתנו היה רוצה שסוני יעשו הרבה דברים אחרים עם הכסף שלהם, במימון של פרוייקטים או רכישה של סטודיואים במליארדי דולרים, זו טענה נפרדת. וברמה העקרונית בוודאי שאני מעדיף סינגל על מולטי, אבל זה לא משנה את העובדה שאני לא פוסל מראש כלום (לבאטל רויאל של TLOU2 למשל יש פוטנציאל אדיר לטעמי ואני טוען את זה בתוקף כאן בפורום כבר שנה).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 פברואר 2022, 22:21

סוני לא יכולים לצמוח בלי עוד הכנסות שוטפות. הם עלו רמה מאז שיש להם חנות דיגיטלית ושירות שנקרא PS+ שמכסה להם את התחת למקרה שהשקעות הענק שלהן בסינגל ייכשלו, ועכשיו הם צריכים עוד משהו כדי שיוכלו להשקיע עוד יותר במה שהם עושים.
אי אפשר לצפות שכל המשאבים שלהם ילכו רק לאותן חוויות סינגל AAAA כשהם רואים את הביקוש לדברים נוספים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 פברואר 2022, 23:23

למערכת קרב וברוטליות של TLOU מגיע דחוף ספין-אוף קו-אופ בסגנון L4D. שני שחקנים. The Last Two of Us.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 04 פברואר 2022, 06:14

נוטי דוג ממשיכים להתרחב ואם אני מפרש נכון את הסמיילים של ניל דרוקמן הוא בעצם מאשר שהם עובדים על שלושה פרוייקטים. אז יש לנו רימייק, Factions ואני מאוד מקווה ש IP חדש

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 פברואר 2022, 08:33

נראה לי שכולנו יכולנו לנחש שזה בדיוק מה שקורה שם גם בלי שיגידו לנו…
אבל לי באופן אישי לא כל כך יהה אכפת אח יחזרו לJ&D אם זה לא IP חדש. אני ממש רוצה לראות אותן חוזרים לפנטזיה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 04 פברואר 2022, 09:06

הכי מצחיק אם הפרוייקט השלישי יהיה גרסת במאי של TLOU2 :idea:

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 04 פברואר 2022, 11:33

אני לא מבין למה שאחד מהם יהיה Factions אם זה פרוייקט ידוע ומוכרז ואמור לצאת השנה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 פברואר 2022, 14:08

Factions מעולם לא הוכרז רשמית "רשמית",כלומר עם שם וטריילר/טיזר.
אני גם חושב ש-ND עובדת על שלושה פרוייקטים- הרימייק,Factions ומה שאני מאוד מקווה שהוא IP חדש ולא TLOU3. אני אפילו אקח אנצ'רטד 5 על TLOU3.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 פברואר 2022, 20:07

Laskin כתב:אני גם לא חושש כל כך כרגע…

אגב התצוגה של GT7 הייתה ממש טובה, לפחות עבורי כמי שמעריץ GT ולאחרונה פחות. נראה כמו המשחק שחיכינו לו כל הדור הקודם ולא קיבלנו. אין שום דבר באמת משנה חיים, פשוט הרבה תוכן וללא טעינות. אני מאוד אתבאס אפ לא יהיה מוד של 120 פריימים, וגם לגבי הריי-טרייסינג אני לא ממש הבנתי אם זה רק בריפליי או שיש מוד 30 פריימים או מה, בטח נקבל תשובות ברורות לזה בקרוב מאוד. מקווה בכל אופן שיוסיפו את האפשרויות האלה כמו שהוסיפו לראצ׳ט אחרי שיצא, במיוחד בא לי 120 פריימים כי בזמן מירוץ לא אשים לב להשתקפויות גם ככה, ואחרי אנצ׳רטד אני ממש עף על ה-120 פריימים האלה, ובמשחק מירוץ זה הרבה יותר משמעותי.

תצוגה מצויינת, יש הרבה הייפ כלפי ה entry הזה, נראה שסוף סוף נקבל GT ראשי מצויין אחרי דור מבאס על הפס4. כיף לקבל קמפיין נורמלי וכמות תוכן כזו מאסיבית. אומנם לקח זמן אבל עדיף שיוציאו משחק ראשי ראוי לסדרה ולא כל מני יציאות חצי אפויות.

אהבתי גם את כל התוספות החדשות של המוזיאון וההיסטוריה המוטורית וגם את מצב הצילום המשודרג, ללא ספק משחק שנעשה על ידי חולי רכבים, רואים כמה אהבה יש ליאמאוצ׳י לתחום.

מבחינה טכנית רואים אבל גם את הקרוסג׳ניות וזה מבאס. יכל להיות משחק תצוגה לפס5. בכל אופן אין לי ספק שיצא מצויין, אני מהמר על ה GT עם הציונים הכי גבוהים מאז ימי התהילה של הסדרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2022, 23:43

אני רואה שכולכם די בעד הall in על GaaS, מה נגיד, לבריאות. אני רק אזכיר שבדור הקודם סוני הוציאה 28 משחקי צד א ו-ב לפס4 וג׳ים ראיין הכריז שעוד לפני שהדור הזה יגמר הם משחררים 10 משחקי GaaS מצד א ו-ב. איך אתם רואים את זה כמשהו חיובי זה מעבר לי.

ובכלל כל הגישה הזאת של ״סוני צריכים את זה כדי לממן את tlou3״ היא הזויה, מדובר במפיצה הכי גדולה בתעשיה שמכניסה 24 מליארד דולר בשנה ומשקיעה פחות ממליארד בשנה במשחקים. ממש מקרה צדקה.

ובנוגע לGT7, הוא באמת נראה מעולה. חראם על הקרוס ג׳ן אבל הוא נראה הקמפיין הטוב הראשון מאז 5.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 פברואר 2022, 06:25

ובדור הזה הם אמרו שיש להם יותר מ 25 משחקים בפיתוח בשנה הראשונה לחיים של הפס5, כלומר יכול מאוד להיות שעד סוף הדור יהיה להם הרבה יותר מ 28 משחקים. ואולי יתברר שלא.. אבל מאחר ואפשרי בשלב הזה לדמיין עוד כמה תרחישים מלבד - סוני הורגת סינגל פלייר בשביל GaaS - אני כרגע לא קונה את ההיסטריה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2022, 11:26

idan כתב:ובדור הזה הם אמרו שיש להם יותר מ 25 משחקים בפיתוח בשנה הראשונה לחיים של הפס5, כלומר יכול מאוד להיות שעד סוף הדור יהיה להם הרבה יותר מ 28 משחקים. ואולי יתברר שלא.. אבל מאחר ואפשרי בשלב הזה לדמיין עוד כמה תרחישים מלבד - סוני הורגת סינגל פלייר בשביל GaaS - אני כרגע לא קונה את ההיסטריה.

לא ספרתי את רוב המשחקים, כל שנה יצאו להם איזה 10 משחקים בpsn וכל מני פורטים מהפס3 וכו׳. בנתיים הקצב של הפס5 מאוד סטנדרטי, 2-3 משחקים בשיגור, עוד 3-4 ב2021 ועכשיו עוד 4-5 ב2022. אולי אני שוכח משהו אבל סה״כ הballpark דומה לדור הקודם (חוץ מזה שהם עושים המון קרוס ג׳ן). אתה יודע איך זה ההכרזות ״יש לנו x משחקים בפיתוח״, זה תמיד בולשיט מלא באינדים עם בלעדיות לחצי שנה וכו׳.

בשום שלב לא אמרתי שסוני הורגת את הסינגל, אבל יש פה רילוקציה של משאבים ושינוי פוקוס. זה שינוי מאוד שלילי בעיניי, אם מיקרוסופט היו עושים את זה היינו רואים חדשות ״השמים נופלים״ על אקסבוקס. זה הכל יחד, מהלכים אנטי צרכנים, בלגן בכל הליך הקרוס ג׳ן, הפוקוס האדיר על GaaS (יש חברה אחת בתעשיה עם 10 משחקי GaaS ב4 שנים? זה לגמרי שיא תעשיה) וכו׳. אני כבר לא זוכר מתי פעם אחרונה היו חדשות טובות מסוני.

בו נגיד את זה ככה, גם הbest case scenario הוא לא בדיוק חיובי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 פברואר 2022, 11:43

הכל באשמתך קיאו. כל החיים אתה עם אקס בוקס והיה לנו שחקני סוני סבבה לגמרי. החלטת להצטרף והבאת איתך את הנאחס של מייק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2022, 11:47

bling כתב:הכל באשמתך קיאו. כל החיים אתה עם אקס בוקס והיה לנו שחקני סוני סבבה לגמרי. החלטת להצטרף והבאת איתך את הנאחס של מייק.

הלו, הייתי עם כל פלייסטיישן חוץ מאשר 4!

טכנית אני עם כל פלייסטיישן עכשיו. יש לי 3 עם תמיכה לאחור שמריץ משחקי פס1, פס2 ו-פס3 ויש לי פס5 שמריץ משחקי פס4 ו-פס5.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 06 פברואר 2022, 12:40

וואלה? פס3 השקה שמנה שעדיין עובדת? מגניב. מכשיר יפה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2022, 13:52

BiA כתב:וואלה? פס3 השקה שמנה שעדיין עובדת? מגניב. מכשיר יפה :)

כן, 60 גיגה. אבל לא הדלקתי אותה 3 שנים אז..

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 פברואר 2022, 14:11

גם לי יש אחת כזו בדיוק, 60 ג'יגה, שמנה, ועם תמיכה לאחור.
כלומר, פעם אחרונה שהיא חוברה לחשמל באזור 2013 היא עבדה :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 פברואר 2022, 14:46

Stick כתב:גם לי יש אחת כזו בדיוק, 60 ג'יגה, שמנה, ועם תמיכה לאחור.
כלומר, פעם אחרונה שהיא חוברה לחשמל באזור 2013 היא עבדה :).

אני באמת צריך לבדוק אותה, היא עטופה בניילון נצמד כבר יותר מ-3 שנים, מאז שעברתי לדירה שאני גר בהם היום.

ובנושא אחר, בדו״ח של מרץ 2021 סוני אמרה שהיא הקצתה 17.4 מליארד דולר לרכישות עד לסוף מרץ 2024. בדו״ח האחרון הם הודיעו שהם הוציאה 7.4 מליאד מתוך הסכום עד עכשיו. רוב הכסף הלך לרכישה של באנג׳י וקניה בחזרה של מניות שלהם. מה הולך עם ה-10 מליארד הנותרים? לא ידוע, אי אפשר להניח שזה לרכישת חברות משחקים נוספות, זה כסף שנועד לכל סוני ורוב הכסף הולך על רכישות שעוברות לנו מתחת לרדאר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 פברואר 2022, 12:32

אני חושב שבאנג'י היא הפיק של מה שסוני יכולה ורוצה להרשות לעצמה,ואני לגמרי מבין את המשמעות האסטרטגית של הרכישה הזו אחרי הריאיון של ג'ים ריאן ומה שנראה כמו התאבדות על GaaS,באמת אין מועמדת עם know how knowledge יותר טובה מבאנג'י,גם אם המשמעויות ממש לא לטעמי.
אני חושב ש-Arrowhead הם הרכישה הבאה של סוני,יש להם מערכת יחסים די ארוכה איתם והם סטודיו קטן שהראה פוטנציאל עם Helldivers ויכולים לצמוח תחת המטרייה של WWS.
מן הסתם גם רמדי מועמדת מושלמת ל-DNA של סוני,אבל אבל אם זכור לי נכון היא גייסה לאחרונה מימון דרך איזה קרן של הממשלה הפינית או משהו לא? די מוציא אותם מהתמונה,פלוס השתפים עם אפיק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2022, 12:47

Uncle Pey'j כתב:אני חושב שבאנג'י היא הפיק של מה שסוני יכולה ורוצה להרשות לעצמה,ואני לגמרי מבין את המשמעות האסטרטגית של הרכישה הזו אחרי הריאיון של ג'ים ריאן ומה שנראה כמו התאבדות על GaaS,באמת אין מועמדת עם know how knowledge יותר טובה מבאנג'י,גם אם המשמעויות ממש לא לטעמי.
אני חושב ש-Arrowhead הם הרכישה הבאה של סוני,יש להם מערכת יחסים די ארוכה איתם והם סטודיו קטן שהראה פוטנציאל עם Helldivers ויכולים לצמוח תחת המטרייה של WWS.
מן הסתם גם רמדי מועמדת מושלמת ל-DNA של סוני,אבל אבל אם זכור לי נכון היא גייסה לאחרונה מימון דרך איזה קרן של הממשלה הפינית או משהו לא? די מוציא אותם מהתמונה,פלוס השתפים עם אפיק.

רמדי חברה פומבית. אני לא יודע איך מחולקת העוגה שלה אבל אם תהיה הצעה טובה, הבורד כנראה יהיה מחוייב לבעלי המניות למכור. בכל מקרה אני חושב שרמדי הם בדיוק ההפך מהתאמה לסוני, לא רק שהם מעולם לא עבדו יחד ורוב המשחקים שלהם לא הגיעו לפלייסטיישן בשיגור, גם נאבד את הגישת PC first של רמדי וגם יש מצב מסויים שידחפו אותם ל-GaaS שמבחינתי זאת קטסטרופה מדרגה ראשונה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 93 אורחים