Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יוני 2015, 14:49

bling כתב:ברור שאין מה להשוות עם UNITY, כאילו הורידו את המשחק מהחנות למען השם, איך בכלל יוניטי או כל משחק AAA אחר שהיה במצב טכני לא טוב משתווה לזה בכלל?

אני מאוד מקווה שעוד חודש חודשיים יהיה אפשר להשוות ליוניטי, כי היום יוניטי רץ מושלם ונראה מדהים על הPC. הבעיה היחידה שיש עם הפורט של יוניטי, זה שהוא פורט עצל. אין באמת אפשרויות מתקדמות לPC וזה חבל. באמת יש לי אחלה גמישות (אם אני לא נועל את הFPS, אני באזור ה40-50 כל הזמן והייתי שמח להגדיל את המרחק שבו מופיעים כל מיני אנימציות זוללות משאבים, או להנות מכל מיני דברים של NVIDIA, אבל פשוט אין את האפשרויות הללו).
אני באמת מקווה שהם יתקנו אותו בזמן הקרוב והוא יחזור לא רק בסדר, אלא עם כל האפקטים המתבקשים בגירסאת PC (אין בו אפילו anisotropic filtering למען הגייב!).

אם גם אקבל את הDLC שלא ממש רציתי, אז מבחינתי זה מכפר על הכל. רק שאני במצב מיוחד. לא תכננתי לשחק בו בחודשיים הקרובים, בכל מקרה. עבור לקוחות אחרים, שציפו לו ועשו לו pre load בהתרגשות וחיכו לחצות כדי לשחק, הפיצוי צריך להיות יותר משמעותי.

נ.ב.
אני די אופטימי בנוגע לאיך שהמשחק ייצא בסופו של דבר. עובדים עליו כמה מהאנשים המוכשרים ביותר בתעשייה, בכל הנוגע לצד הטכני של הדברים. גם NVIDIA משקיעה המון משאבים וגם, לפי רוקסטדי, המהנדסים הכי טובים שלהם עובדים על לתקן את הפורט בטירוף:
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 יוני 2015, 17:39

DrKeo כתב:לדעתי זה חסר תקדים. אולי היה משהו לפני 10-15 שנים אבל זה באמת חסר תקדים. הדבר היחיד שקרוב זה משחקי always online שהיו להם בעיות חיבור בימים הראשונים כמו סים סיטי או דיאבלו 3.

היו הרבה מיקרים כאלו במחשב ,אבל לא זכור לי חוץ מיונטי ,מישחק AAA שזה קרה לו בשנים האחרונות
יש לי מישחקים מסוימים בסטים ,שעשו ועושים בעיות ,אבל לא משחקים גדולים בתקופת ההשקה

למעשה לא מיזמן היו לי בעיות עם פלאוט 3 ,אבל בעיות שניגרמו מWIN 8 ,וחומרה חזקה בהרבה מהדרישות
אבל היה מעקף לבעיות האלו

לאומת זאת להוציא AAA עם בעיות כאלו בהשקה ,זה להשתין ללקוחות בפנים

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 26 יוני 2015, 19:21

קרירין,אפילו בסטים מודגש שפולאוט 3 לא מותאם לווינדוס 7 אז אתה רוצה שיהיה מותאם ל8?
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 יוני 2015, 20:01

בסדר ,זה מיקרה הרבה פחות מעצבן ,אבל היה יכול לפעול עם תלאי קטנטן
דרך אגב באטמן החדש בנוי על פאקינג אנריל 3 ,מנוע גרפי שמפתחות פיתחו אליו שנים על שנים

זה לא איזה אנריל 4 או מנוע חדיש
לא מבין איך הגיעו למצב של בעיות כאלו

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 26 יוני 2015, 20:10

שמע באטמן על הפס4 נראה מדהים. אני חושב שזה הגיע לרמה שזה דיי מתקרב לדמו של הסמארטיאן. מה שקרה עם המחשב זה בלאגן אחד גדול בצוות הפיתוח שבמקום להבחין שהמשחק במצב לא שחיק הם שיחררו אותו וגרמו למשחק להיראות כל כך רע...הם היו צריכים לדחות אותו ולעשות מה שהם עושים עכשיו בכדי לתקן אותו..אנשים לא היו מתים אם היו דוחים אותו בעוד 3-4 חודשים..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 27 יוני 2015, 06:31

היום התקדמתי לא מעט במשחק. הוא די ארוך, התקדמתי לא מעט בקמפיין ואני רק בחצי הדרך (על פי 50% התקדמות בקמפיין).

על אף אורכו, הוא שומר על איכותו ועל גיוונו לכל אורך הדרך. הוא יצירתי ופשוט תענוג. והוא עמוס בתכנים: אין-ספור משימות צד, אין-ספור שדרוגים לכל היבט. מדהים.

ובינתיים דעתי על הביקורות על הבאטמוביל: התחכמות טהורה. השימוש בה מגוון ואדיר. אני נהנה להשתמש בה. גם קטעים שחוזרים על עצמם הם מגוונים ושונים, כך העניין נשמר. הבאטמוביל, על צורותיה, היא גאונות טהורה.

אהבתי מאוד את השימושים בה כדי לצלוח אזורים או מצבים מסוימים. הם נעשים ביצירתיות ובחכמה.

הוא בקלות משחק השנה בעבורי. בינתיים. אני לא צופה שיהיה משחק שירשים אותי יותר.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 יוני 2015, 10:46

matangt8 כתב:שמע באטמן על הפס4 נראה מדהים. אני חושב שזה הגיע לרמה שזה דיי מתקרב לדמו של הסמארטיאן. מה שקרה עם המחשב זה בלאגן אחד גדול בצוות הפיתוח שבמקום להבחין שהמשחק במצב לא שחיק הם שיחררו אותו וגרמו למשחק להיראות כל כך רע...הם היו צריכים לדחות אותו ולעשות מה שהם עושים עכשיו בכדי לתקן אותו..אנשים לא היו מתים אם היו דוחים אותו בעוד 3-4 חודשים..

זה גם מה שאני אומר לעצמי יותר מדי פעמים במשחק, שהוא ממש מזכיר את השומרוני, בעיקר באיזורים מוארים כמו Chinatown.

רונן אני שמח שאתה נהנה ממנו, דווקא כבר אחרי המשימה הגדולה הראשונה האחוזים של הסיפור קפצו ל 20% והרגשתי שזה מתקדם מהר מדי אז קצת לקחתי צעד לאחור איתו.
לא הייתי קורא לביקורות נגד הבאטמוביל "התחכמות", גם אני עד עכשיו אוהב את התוספת אבל זכותם של אנשים לא לאהוב אותה בלי להוריד מהדעה שלהם, חוץ מזה תסיים את המשחק ותאמר מה אתה חושב, הבנתי בהמשך הקטעים איתה נהיים מתישים נורא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יוני 2015, 11:11

לפי מה שהבנתי - הטנקמוביל הופך לבעייה הרבה יותר גדולה דווקא בחצי השני של המשחק, שיש עשרות רבות של טנקים וזה ממש חוזר על עצמו, והביקורת הכי גדולה היא על משימות בהן צריך ״להתגנב״ מאחורי בניינים מפני ״סופר טנקים״ שהורגים אותך בירייה. זה באמת נשמע הזוי, להתגנב עם טנק. ובעיקר לא כל כך קשור לבאטמן. אבל יכול להיות שגם עליכם זה לא יימאס ויהיה גיוון חיובי למשחק.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 יוני 2015, 11:40

כן גם אני שמעתי אותו הדבר, הקטעי התגנבות באמת נשמעים הזויים, אבל לך תדע אולי באמת זה עשוי לא רע, כשנגיע לזה נראה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 יוני 2015, 13:31

גם DF מצאו דימיון גדול בין AK לשומרוני:
But in playing the game this week, the evidence strongly suggests that Unreal Engine 3's impressive Samaritan tech demo in 2011 paved the way for many of the game's crowning technical achievements.

From the city's crisp neon reflections and bokeh-dotted backdrops to the colour-shaded rain and smoke, the Samaritan teaser didn't just bring a spec feature-list, but a pretty close match for what would become Arkham Knight's final aesthetic. It's an approach that likely struck a chord at Rocksteady at the time, a team that in the same year had just wrapped up development of Arkham City and looked towards its next venture - seemingly too early to catch Unreal Engine 4's wave. Looking at the demo and final game side-by-side, the end result is uncanny in its similarities, especially in the use of lighting effects, point-light reflections, and the integration of Nvidia's Apex tech for cloth simulation across its characters.

Even with its basis in Unreal Engine 3, Arkham Knight counts among the most cutting-edge games released for this generation - making the most of PS4 and Xbox One with a truly open-world Gotham, superb lighting and effects, and seamlessly smooth animations. As games using the fourth iteration of the engine just start to trickle through, there's a real sense that this is also the last major title to use Epic's older engine. It's a great send-off for a technology that clearly had greater potential than the last generation of consoles could deliver, and with the Arkham saga seemingly sown up, we can't wait to see what Rocksteady's chooses to take on next.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-batman-arkham-knight-face-off

כצפוי 1080P לפס4 ו 900P ל ONE, פריימרייט טיפה יותר טוב על הפס4 אבל לא משהו רציני, שתי הגרסאות רצות טוב מאוד, עבודה מעולה של רוקסטדי על הקונסולות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2015, 15:35

אוי נו איפה אני מוצא עכשיו את הויכוח על הגרפיקה של בטמן מלפני כמה חודשים שאמרו פה שהוא נראה כמו ארקאם סיטי ואני אמרתי שהוא נראה בול כמו השומרוני?
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 27 יוני 2015, 16:12

[quote=swym]
יחי ההבדל הקטן: באטמן וSOM היו משחקים לדור הקודם, שלא נדבר על משחקי הלגו. מפתיע לגלות שזו חברה חיצונית מצ'וקמקת שעשתה את הפורט, אבל מעבר לסתם באגים יש את עניין הביצועים. אם לא שמתם לב אז בין AC:U דרך The Witcher 3 ועד באטמן אנחנו רואים שוב ושוב משחקים שנבנו עבור קונסולות הדור הנוכחי ופתאום זוכים לדרישות מערכת מאד מנופחות על המחשב האישי. תתנחמו בזה שDX12 אמור להציע שיפור ביצועים מטורף לפחות בנישות מסוימות, אבל אני כבר אמרתי יותר מפעם אחת שגם מי שיש לו 970 GTX לא צריך להשלות את עצמו שהוא יחזיק לו כמו שצריך גם משחקים שיצאו בסוף הדור הנוכחי...

lol, אם זה מה שצפוי לנו בשנים הבאות בנסיון של סווים להראות ש970 לא יחזיק 5 שנים מול גרסת הקונסולות, אז הולך להיות לנו בידור למכביר. בגלל שאין משחקים שיתמכו בטענותיו, סווים קופץ על כל פירור. במקרה הזה מדובר בבאטמן שהדוגמה היחידה שהוא מייצג הוא פיתוח איום, כזה איום שגרם להם להפסיק למכור את המשחק. לא זוכר מתי דבר כזה קרא אם בכלל.

ויותר מצחיק שהוא מציין את ACU וW3 כמשחקים שנבנו במיוחד עבור דור הקונסולות החדש ואיך זה מתבטא בדרישות שלהם בגרסת המחשב כאשר גם במשחקים האלה 750TI נותן ביצועים דומים לגרסת הפס4.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2015, 16:20

אין מה לנסות. עובדתית כל משחק שמורידים אותו לגרפיקה של פס4 רץ צפונית ל60fps במורה קיצונית. למשל gtav רץ ב90+ על 970 בהגדרות פס4. בכלליות הטיעון ש970 לא יצליח להחזיק משחק פס4 בהגדרות מקבילות הוא בדיחה רעה.

אגב, אני לא חושב שאמרתי על הסמריטן בויכוח בטמן אלה איפשהו שדבר ו על אכזבה מהגרפיקה של הדור.

עריכה:
מצאתי!
viewtopic.php?f=1&t=781&p=37267&hilit=%D7%A1%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%98%D7%9F#p37267

בפנים שלך לאסקין :p

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 יוני 2015, 19:40

*הולך לחפש את הדמו של הסמריטן כי שכח על מה מדברים....*
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 יוני 2015, 20:38

Klayman כתב:*הולך לחפש את הדמו של הסמריטן כי שכח על מה מדברים....*

תלך ותראה שמשחקים התקדמו יפה מאז, הוא לא מפוצץ ראשים כמו שהיה בזמנו, כן אולי יש כמה אפקטים מתקדמים של הצללה וכאלו אבל המראה הכללי בר השגה ואת המודל הראשי משחקים לניארים כמו רייז והאורדר מזמן עקפו בקילומטרים, ובבאטמן המודל הראשי מרשים לא פחות משל השומרוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2015, 21:12

לך לקישור שהבאתי, בעמוד הבא גם יש שיחה שלי ושל בלינג בנושא וגם יש את הסרטון של הסמריטן :)

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 27 יוני 2015, 21:27

עשיתי כמה משימות התגנבות עם הטנק. נהניתי מהן מאוד. זה הגיוון שאני מדבר עליו. בינתיים הכול בו עשוי טוב.

אני לא מתעכב בשאלות כמו אם באטמן צריך להרוג או אם זה מגוחך להתגנב בטנק. אני רק שואל את עצמי אם המשחקיות עובדת. והיא עובדת.

וזה הגיוני להתגנב באמצעות הטנק, אחרת לא יהיה לנו סיכוי להשמידם.

והגעתי למשימות טנק מאתגרות. אם מיומנים וזריזים, ושדרגתם את הטנק כמו שצריך, אין זו בעיה גדולה. וטוב שיש אתגר, בפרט במשחקיות טובה. הוא לא מרמה. להזכירכם, הביקורת על המשחקים הקודמים היא שנעדרו אתגר.

גם הביקורת שלי על איש החידות שהושמעה בתחילת התנסותי כבר אינה תקפה, הוא די מהר הצדיק את כינויו, ומשימותיו כיפיות.

אני דווקא מרגיש שהתקדמות האחוזים בקמפיין היא בקצב רגוע, ואני לא מתעכב יותר מדי במשימות צד. הרגשתי ש'ארקהם סיטי' נגמר לי מהר מדי, לא 'ארקהאם נייט'.

ל'פאר קראי 4' ציפיתי מאוד והוא אכזב אותי מאוד. מכרתי אותו לפני שסיימתי אותו. משימותיו חסרות השראה ומשעממות, ועולמו שעמם והרגיש כמו העתק-הדבק.

ציפיותיי למשחק אינן מבטיחות שאהנה ממנו, אני אדע לבקר אותו אם ייכשל. יש לי סטנדרטים ועין ביקורתית. זה לא המקרה של 'ארקהם נייט', משימותיו יצירתיות וחכמות והמשחקיות מגוונת ומעניינת. הכול בו עשוי ממש טוב.
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 27 יוני 2015, 21:56, נערך 3 פעמים בסך הכל.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 יוני 2015, 21:48

והשומרוני רץ בזמנו על 3 680 GTX נכון?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 27 יוני 2015, 21:50

אני חושב שבהתחלה הוא רץ על 3 680 ואז הצליחו להוריד אותו לכרטיס אחד
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2015, 21:52

Klayman כתב:והשומרוני רץ בזמנו על 3 680 GTX נכון?

בהדגמה המקורית זה היה SLI משלוש של 680. אחרי כמה חודשים הם עשו גרסה חדשה עם FXAA במקום AA גבוה יותר ועם שיפורים למנוע שרץ על 680 אחד. עכשיו אנחנו מקבלים משהו מאוד דומה בעולם פתוח, אז בזמנו אנשים חשבו שאולי הפס5 תריץ גרפיקה כזאת. היום אנשים מתלוננים על בטמן שהוא בקושי קפיצה של דור :)

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 27 יוני 2015, 22:07

DrKeo כתב:
Klayman כתב:והשומרוני רץ בזמנו על 3 680 GTX נכון?

בהדגמה המקורית זה היה SLI משלוש של 680. אחרי כמה חודשים הם עשו גרסה חדשה עם FXAA במקום AA גבוה יותר ועם שיפורים למנוע שרץ על 680 אחד. עכשיו אנחנו מקבלים משהו מאוד דומה בעולם פתוח, אז בזמנו אנשים חשבו שאולי הפס5 תריץ גרפיקה כזאת. היום אנשים מתלוננים על בטמן שהוא בקושי קפיצה של דור :)

אחרי שרואים את באטמן באיזור הצינה טאון במשחק..אני רוצה לראות את מי שאמר את זה..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2015, 22:10

תדפדף בת'רד הזה או בת'רד של המשחקים של 2015 מלפני כמה חודשים :)

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 27 יוני 2015, 22:13

DrKeo כתב:תדפדף בת'רד הזה או בת'רד של המשחקים של 2015 מלפני כמה חודשים :)

כן שמתי לב ששמתה את התגובה של לאסקין.. :lol: בכל מקרה מה שראינו אז בE3 2014 היה כנראה נכון כי המשחק עדיין מרשים כמו אז. בכל מקרה זה משחק שעשו לו אבל ועוד במקום שבו הכי היו צריכים לראות עד כמה שהוא מרשים..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 יוני 2015, 22:59

DrKeo כתב:תדפדף בת'רד הזה או בת'רד של המשחקים של 2015 מלפני כמה חודשים :)

אולי כדאי להוסיף טאג ווקסלים :P
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 28 יוני 2015, 01:51

אני מעריך שמשחקה הבא של רוקסטדי יהיה משחק סופרמן. הוא גיבור-על אחר של וורנר וזה נרמז במהלך המשחק הזה של באטמן: הופיעו אזכורים ללקס לותר ולעיר שבה העלילה מתוארת.

אתמול צפיתי בחברי משחק בתוספת של הארלי קווינס הבלעדית ל-PS4. היא חמודה מאוד, אך גם קצרה מאוד: 20 דקות בלבד וחסרת ערך משחקיות חוזרת.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 99 אורחים