Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

Re: Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

הודעהעל ידי matangt8 » 28 יוני 2015, 02:21

אני חושב שלעשות משחק של סופרמן יהיה הרבה יותר מאתגר. אני לא חושב שזה ממש משתלם להם אישית וכן הייתי רוצה לראות גיבור אחר. יהיה נחמד אם ימשיכו ביקום הזה של באטמן עם דגש לדמויות אחרות כמו קאט וומן או רובין או נייט ווינג. דמויות שמופיעות בבאטמן אבל אין להם דגש כל כך. אם כבר הייתי רוצה שוורנר ומארבל יגיעו להסכם ויתנו לרוקסטדי לעשות משחק של ספיידרמן...זה יהיה מעניין D:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 28 יוני 2015, 02:33

נכון, משחק סופרמן מעניין יותר, אך מכיוון שאינו שייך לוורנר הסיכוי לכך אינו גבוה, אם בכלל קיים. בכל מקרה, אני סומך על רוקסטדי שתפתח משחק סופרמן אדיר, האפשרויות אדירות.

ועוד רשמים: האינטליגנצייה המלאכותית במשחק מרשימה, הטובה ביותר שראיתי בכל משחק. זה היה נכון גם לגבי המשחקים הקודמים, אך פה זה אפילו יותר מרשים: האויבים לומדים את הטקטיקות של באטמן, יכולים לפוצץ פתחי אוורור שראו אותי יוצא מהם או מקומות שאני נוטה להשקיף מהם.

הם ממש מביטים לרצפה ויכולים לראות אותי זוחל בצינורות האוורור, והם מגיבים בהתאם.

נוסף על כך, הם יודעים לעקוב אחריי. אם עפתי ממקום אחד למשנהו, הם יעקבו אחריי במבטם ויירו לעבר המקום או ייגשו לאזור.

אינטליגנצייה מלאכותית מרשימה מאוד. כל המפתחות צריכות ללמוד כדי לפתח כזאת.

ויש במשחק אלמנט של מלכודות באופן שמזכיר את Watch Dogs.

אני לא ממש מוצא בעיות במשחק, הכול כל כך מלוטש ועשוי טוב. אני נהנה לכל אורכו.

מה עם השמועות על אוסף משחקי באטמן הראשונים? אני אשמח לקנות אותם שוב.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 יוני 2015, 03:31

פאטצ' ראשון יוצא. הנה מה שהוא עושה:
- תיקון של קריסה כשיוצאים מהמשחק.
- תיקון הבאג שביטל את האפקטים של הגשם וambient occlusion.
- תיקון הבאג שגרם לסטים להוריד את המשחק מחדש כשעושים וריפיקציה.
- תיקון באג שגרם למשחק להתרסק, כשמכבים דרך הINI את הmotion blur.

הנה רשימת המשימות שלהם:
- Support for frame rates above 30FPS in the graphics settings menu

- Fix for low resolution texture bug

- Improve overall performance and framerate hitches

- Add more options to the graphics settings menu

- Improvements to hard drive streaming and hitches

- Address full screen rendering bug on gaming laptop

- Improvements to system memory and VRAM usage

- NVIDIA SLI bug fixes

- Enabling AMD Crossfire

- NVIDIA and AMD updated drivers

וזה מה שהם אמרו על הלו"ז לתיקונים האלו:
The work is significant and while we are making good progress on improving performance, it will take some time to ensure that we get the right fixes in place.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 יוני 2015, 07:04

הם שמים את הדרייברים של נווידיה וamd ברשימת באגים שהם תיקנו? עוד איזה 3-4 עדכונים והמשחק יהיה במצב נורמלי בטח.

לא שאני רואה אתעצמי מסיים אאת הוויצ'ר 3 עד אז.... אבל עדיין..:)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2015, 10:28

פאקינג שיט נשמע שמצפים לנו עוד לפחות שבועיים של המתנה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 יוני 2015, 10:40

שיקחו את הזמן, מצידי גם חודש.
אני מתקדם יפה בוויצ'ר (באופן יחסי), ונהנה מכל רגע. המשחק פשוט מדהים :)
בקלות הACTION-RPG הכי טוב ששיחקתי בו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2015, 10:52

לא שמעת לאסקין? הוויצ'ר הוא לא RPG :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 יוני 2015, 11:55

רונן כתב:נכון, משחק סופרמן מעניין יותר, אך מכיוון שאינו שייך לוורנר הסיכוי לכך אינו גבוה, אם בכלל קיים. בכל מקרה, אני סומך על רוקסטדי שתפתח משחק סופרמן אדיר, האפשרויות אדירות.

ועוד רשמים: האינטליגנצייה המלאכותית במשחק מרשימה, הטובה ביותר שראיתי בכל משחק. זה היה נכון גם לגבי המשחקים הקודמים, אך פה זה אפילו יותר מרשים: האויבים לומדים את הטקטיקות של באטמן, יכולים לפוצץ פתחי אוורור שראו אותי יוצא מהם או מקומות שאני נוטה להשקיף מהם.

הם ממש מביטים לרצפה ויכולים לראות אותי זוחל בצינורות האוורור, והם מגיבים בהתאם.

נוסף על כך, הם יודעים לעקוב אחריי. אם עפתי ממקום אחד למשנהו, הם יעקבו אחריי במבטם ויירו לעבר המקום או ייגשו לאזור.

אינטליגנצייה מלאכותית מרשימה מאוד. כל המפתחות צריכות ללמוד כדי לפתח כזאת.

ויש במשחק אלמנט של מלכודות באופן שמזכיר את Watch Dogs.

אני לא ממש מוצא בעיות במשחק, הכול כל כך מלוטש ועשוי טוב. אני נהנה לכל אורכו.

מה עם השמועות על אוסף משחקי באטמן הראשונים? אני אשמח לקנות אותם שוב.

לא הייתי אומר שהם גאונים, הקטעים של ההתגנבות מבויימים יותר טוב זה נכון, עם ההוראות שהם מקבלים מהמפקד על סמך הדרכים שנטרלת אותם, אבל זה לא שבאמת מגבילים אותך יותר מדי, אז שמים איזה מוקש על אחת מעמדות התצפית שלך או הורסים איזה מקטע קטן מהסורגים ברצפה, זה לא בדיוק מכריח אותי לשנות טקטיקות במיוחד, סכ"ה עדיין קל לברוח ולהתחמק והם עדיין עטלפים עיוורים ואתה יכול להתקדם אליהם כמעט מכל כיוון חוץ מלהיות ישיר ולעמוד מולם והם לא יראו אותך.

יש שיפור מהמשחקים הקודמים, אבל לא דרסטי ואתה עדיין די מפרק שם, בגלל זה אפשר לשחק על הרמה הקשה בכיף :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 יוני 2015, 12:07

DrKeo כתב:לא שמעת לאסקין? הוויצ'ר הוא לא RPG :)

נכון, הוא סימולטור-ציידי-מפלצות עם אלמנטים של אקשן ונגיעות RPG.
סתם, הוא בכלל משחק קלפים עם משחק צד של עולם פתוח.

קיצר, אני שיחקתי איזה 50 שעות ואני רק רמה 22. עשיתי כמה משימות ראשיות לרגע, ופתאום "נכשלתי" באיזה 4-5 משימות צד, וזה די מעפן שלא "הזהירו" לפני כן. זה לא שעשיתי משימות מאוד מאוד מתקדמות, המשימות הראשיות האלה היו רמה 16 בערך.
בכל פעם שאני משחק בו אני נדהם עד כמה הגרפיקה יפה. באמת משהו יוצא דופן, ורץ פשוט מעולה... שבאטמן ייקח את הזמן ויראה ככה, אני מוכן לחכות גם עד ספטמבר ^_^

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 יוני 2015, 12:07

Laskin כתב:
DrKeo כתב:לא שמעת לאסקין? הוויצ'ר הוא לא RPG :)

נכון, הוא סימולטור-ציידי-מפלצות עם אלמנטים של אקשן ונגיעות של מדיטציה.
סתם, הוא בכלל משחק קלפים עם משחק צד של עולם פתוח.

קיצר, אני שיחקתי איזה 50 שעות ואני רק רמה 22. עשיתי כמה משימות ראשיות לרגע, ופתאום "נכשלתי" באיזה 4-5 משימות צד, וזה די מעפן שלא "הזהירו" לפני כן. זה לא שעשיתי משימות מאוד מאוד מתקדמות, המשימות הראשיות האלה היו רמה 16 בערך.
בכל פעם שאני משחק בו אני נדהם עד כמה הגרפיקה יפה. באמת משהו יוצא דופן, ורץ פשוט מעולה... שבאטמן ייקח את הזמן ויראה ככה, אני מוכן לחכות גם עד ספטמבר ^_^

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 יוני 2015, 12:24

Klayman כתב:הם שמים את הדרייברים של נווידיה וamd ברשימת באגים שהם תיקנו? עוד איזה 3-4 עדכונים והמשחק יהיה במצב נורמלי בטח.

ברשימת המשימות לעתיד. לא דברים שכבר תוקנו. מה שכבר תוקן רשמתי בעברית, למעלה.
זה הגיוני, סה"כ. חלק מהמשימות שלהם לדאוג שהמשחק יעבוד כמו שצריך, זה לעבוד ביחד עם AMD וNVIDIA, כדי לדאוג שהדרייברים יהיו מוצלחים עבורו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 28 יוני 2015, 12:31

בלינג, לא אמרתי שהאויבים גאוניים, אלא האינטלגנצייה המלאכותית טובה יותר ממשחקים אחרים. הם לא עיוורים וטיפשים. הם קולטים אותך מתחת לרצפה (שיפור מהקודמים) ויכולים לעקוב אחריך במבטם. במשחקים אחרים אתה עובר לנקודה אחרת והם שוכחים ממך. לא כאן.

והמשחק מאתגר בהחלט. נפסלתי לא מעט.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 יוני 2015, 12:41

הקטע שהם מסתכלים על הרצפה לא באמת מהותי, הם אומרים משהו כמו "נראה לי ראיתי משהו זז שם" ולא עושים עם זה יותר מדי, המשחק עדיין סלחני למדי.
יכול להיות שאני אפסל יותר בהמשך, את האמת נפסלתי יותר כשהסתובבתי בעולם הפתוח ועשיתי כל מני פעילויות צד קטנות כמו לנטרל מגדלים ועמדות שמירה או להציל כבאי מאשר בקמפיין עצמו.

אבל זה בסדר, אני לא צריך שהמשחק יתסכל אותי או משהו, אני מרגיש שהרמה הקשה סבירה בשביל משחק באטמן.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 28 יוני 2015, 14:06

בטח שהם עושים. אם לא תברח הם פשוט יירו עליך. לעתים ימלכדו את הפתח. ב"אינטליגנצייה גבוהה" אני לא מתכוון לאנושית. היא פשוט הרבה יותר טובה מהאינטליגנצייה המלאכותית במשחקים אחרים.

אני לא חושב שהוא סלחני. האויבים מביטים למעלה, למטה, רואים לאן אתה בורח ומגיבים בהתאם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 יוני 2015, 14:33

רונן כתב:בטח שהם עושים. אם לא תברח הם פשוט יירו עליך. לעתים ימלכדו את הפתח. ב"אינטליגנצייה גבוהה" אני לא מתכוון לאנושית. היא פשוט הרבה יותר טובה מהאינטליגנצייה המלאכותית במשחקים אחרים.

אני לא חושב שהוא סלחני. האויבים מביטים למעלה, למטה, רואים לאן אתה בורח ומגיבים בהתאם.

ב"לברוח" אתה מתכוון לזוז כמה סנטימטרים קדימה/ אחורה מתחת לסורגים ככה שהם לא רואים אותי יותר? כן זה בהחלט טכנית בריחה אבל זה סלחני, אם במקום לאמר "נראה לי ראיתי משהו" הוא היה אומר "הנה באטמן!" ואז היה מגיע צוות שמנסה לזרוק רימונים לתוך התעלות כדי למשוך אותך החוצה אז זה היה קצת פחות סלחני, וזה לא איזה תסריט מהעתיד, החיילים ב MGS2 עשו דברים דומים פחות או יותר כשנתקעת להם שם בתעלת איוורור.

ואישית אני יכול שעה להתקמפר באחת מנקודות התצפית לרדת לאויב, לנטרל אותו מאחור, לעלות שוב חזרה לאותה נקודת תצפית והם לא באמת ינסו לחפש מאיפה באתי או משהו, אלא אם כן ניטרלתי אחד מהם ב invert takedown מנקודת התצפית עצמה באופן ישיר (שהוא קושר אותם עם חבל), אז הם ינטרלו את אותה נקודה שממנה פעלתי אבל עדיין ישארו לי עוד לא מעט נקודות אחרות לפעול מהן, באופן כללי המשחק מרגיש לי סלחני בדומה לקודמיו (אולי טיפה פחות בגלל הנטרולים הנקודתיים שדיברתי עליהם), ולא שציפיתי אחרת.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 28 יוני 2015, 14:56

ברור, כתבתי: זאת לא אינטליגנצייה אנושית :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 יוני 2015, 15:06

אתה לא באמת חייב אינטלגנציה אנושית כדי לעשות את הדברים שאמרתי, אבל בסדר, ברור לי שהם יכלו לעשות אותו קשוח יותר, מצד שני בטח הרבה פחות אנשים היו נהנים מזה, אז זו בחירה שהם לקחו שאפשר להבין.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 28 יוני 2015, 15:43

אם היו רואים אותך למעלה בלי הקשר מסוים, זה היה מעיק, אז לא היה טעם לכל נקודות התצפית. הם יזהו אותך למעלה אם נתקלו בך למטה. מבטיהם עוקבים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 יוני 2015, 16:03

רונן כתב:אם היו רואים אותך למעלה בלי הקשר מסוים, זה היה מעיק, אז לא היה טעם לכל נקודות התצפית. הם יזהו אותך למעלה אם נתקלו בך למטה. מבטיהם עוקבים.

זה לא היה בהכרח מעיק, זה היה מכריח אותך לשנות עמדות ולהיות יותר דינאמי.
תחשוב על זה, יש לך נקודות תצפית שבטוחות תמיד מעיניהן של הבריונים ושמאפשרות לך לראות את כל המפה ועם wall-hack מופעל אוטומטית (ללא הצורך לתצפת ולאתר את כולם), בנוסף למהירות Traversal מטורפת בין מטרה למטרה, זו פריבילגיה שלא תקבל ככה בקלות במשחקי התגנבות תובעניים יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2015, 16:07

AI של משחקי התגנבות זאת אומנות הטמטום, איך לעשות את האוייבים מטומטמים מספיק כדי לעשות את ההתגנבות כיפית וחכמים מספיק כדי שזה לא יהיה קל עד מוות.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 28 יוני 2015, 18:25

DrKeo כתב:בדודה שלכם מה אתם רוצים מרוקסטדי? אתם מבינים שיש יחס של בעלים (WB) לעובד (רוקסטדי) בין השתיים כן? הבעלים מחליט, לא העובד. ביחוד כשמדובר במשהו עסקי, וכאן מדובר בפאשלה עסקית לא בפאשלה של עיצוב משחק. ועוד אתם מאשימים את העובד שהוא לא ניסה מספיק לשכנע את הבעלים, למרות שאין לכם מושג אם העובד ניסה ונתקל בחומה או שהוא לא ניסה בכלל.

והמצב ממש זהה לכל האוספים שיוצאים לקונסולות היום. לרוב מדובר במפיצה, שהיא הבעלים של הפרנצ'ייז, שלוקחת את המשחק מהידיים של המפתחת ונותנת לחברה צד ג' לפתח פורט. אם הפורט יוצא חרא, מה אתם רוצים מהמפתחת המקורית?

אני גם די בשוק מהקלולסיות המוחלטת שהולכת כאן בפורום... לזה לא ציפיתי.
אנשים כאן באמת לא מבינים איך עובד העולם העסקי? כל קבלת החלטות היא באחריות בלעדית של הגורם שמוסמך לקבל אותה. כמה שרוקסטדי ירצו ו/או יצעקו עד השמיים, אין להם שום say בתהליך קבלת ההחלטות של WB והמקסימום שהם יכולים לעשות במידה וחוסר ההסכמה גדול מידי הוא לשים את המפתחות וללכת הביתה (וגם פה אלו יהיו רק האנשים עצמם, הסטודיו ישאר בכל מקרה בידיים של WB) - כמו שעשו וינס וזאמפלה בIW במודרן וורפר 2, או כמו שעשה אדגר רייט בAntman.
אפשר במקסימום להאשים את Iron Source שלא עמדו ביעדים שהציבו להם, אבל סביר להניח שאפילו הם הודיעו מראש על כל תקלות הQA שנתפסו ושזה לא משהו שבא משומקום. ההחלטה העסקית אם להוציא את המשחק עצמו בסופו של דבר היא רק של WB ולכן האחריות הבלעדית לכך שגרסת הPC יצאה במצב כזה היא שלהם - לא של איירון סורס, לא של NVIDIA שסיפקה את הgameworks, לא של EPIC שסיפקו את מנוע אנריל, לא של מיקרוסופט שסיפקו את התשתית של DirectX - ובטח ובטח לא של רוקסטדי שכלל לא הופקדו על הפורט, ועשו עבודה יוצאת דופן עם גרסאות הקונסולה. למעשה הם האחרונים בכל השרשרת שאפשר להאשים בנושא.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 יוני 2015, 18:27

Nucleus_Dawn כתב:
Klayman כתב:הם שמים את הדרייברים של נווידיה וamd ברשימת באגים שהם תיקנו? עוד איזה 3-4 עדכונים והמשחק יהיה במצב נורמלי בטח.

זה הגיוני, סה"כ. חלק מהמשימות שלהם לדאוג שהמשחק יעבוד כמו שצריך, זה לעבוד ביחד עם AMD וNVIDIA, כדי לדאוג שהדרייברים יהיו מוצלחים עבורו.

סתם לא שמתי לב שאלה דברים שהם עוד צריכים לטפל בהם. :)

ולנושא האינטליגנציה של האויבים - שומדבר חדש או מיוחד. בספלינטר סל הם מגיבים לא פחות טוב, אם לא טוב בהרבה (לפחות באחרון), ושם אין לך wall hack על מפה עצומה ואתה צריך לסמן אויבים מרוחקים וכו'.

גם בהיטמן אבסולושן האויבים היו מוצלחים מאוד ובעלי בינה מלאכותית חזקה ו"הגיונית". אומנם שני אלה אינם משחקי עולם פתוח, אבל הקטעים שבהם האינטליגנציה של האויבים בבאטמן באה לידי ביטוי הם די מסדרוניים גם ככה.
נערך לאחרונה על ידי Klayman ב 28 יוני 2015, 18:31, נערך פעם 1 בסך הכל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2015, 18:28

ואל תשכח את סוני ששלמו לתוכן בלעדי לפס4 ולכן חבלו בגרסת הPC :)

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 28 יוני 2015, 19:47

אכלתי אותה עם ההחזר הכספי בגלל שיוצא פאטצ' :(
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 יוני 2015, 21:23

Klayman כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

סתם לא שמתי לב שאלה דברים שהם עוד צריכים לטפל בהם. :)

ולנושא האינטליגנציה של האויבים - שומדבר חדש או מיוחד. בספלינטר סל הם מגיבים לא פחות טוב, אם לא טוב בהרבה (לפחות באחרון), ושם אין לך wall hack על מפה עצומה ואתה צריך לסמן אויבים מרוחקים וכו'.

גם בהיטמן אבסולושן האויבים היו מוצלחים מאוד ובעלי בינה מלאכותית חזקה ו"הגיונית". אומנם שני אלה אינם משחקי עולם פתוח, אבל הקטעים שבהם האינטליגנציה של האויבים בבאטמן באה לידי ביטוי הם די מסדרוניים גם ככה.

לא רק שאין שום דבר חדש ומיוחד בAI של האויבים, כל הפעולות המדהימות שהוזכרו כאן נעשות על ידי האויבים גם במשחק הראשון בסדרה.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 97 אורחים