נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2022, 21:44

אינסומניאק אומרים שספיידרמן 2 עדין בדרך לצאת בזמן ב2023. מי היה מאמין שאפשרי להתחיל לעבוד על משחק דור הבא אמיתי עוד ב2018? Mind blowing.

We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אוקטובר 2022, 16:16

טוויסט בעלילה: זה יראה כמו MM גרפית וקאז לא יצליח להבדיל בין זה לבין ספיידרמן 2018.

ועכשיו ברצינות: אם זה הולך להיות המשחק הנקסט ג'ן האמיתי ולא משחק פס4.5 שנעול על הפס5 מתוך רצון להביא מכירות
(יהיה קל להבין במבט חטוף אם זה יכל לצאת על הפס4)
אז אינסומאנייק יהיו הגיבורים שלי בדור הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 16:42

אמן, שיהיה מפיל לסתות. אם אני לא טועה היה גם דיבור שדמו גיימפליי היה אמור להיות בshowcase של סוני שהתבטל והיה אמור להיות מחר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2022, 17:10

לא מעט לסתות גם נפלו בפעם הראשונה שראינו את ראצ׳ט ;)
הציפיות לי הן שספיידרמן ייראה כמו היום בערך, רק עם תאורה הרבה יותר מתקדמת, מחזור של יום ולילה בזמן אמת ויותר איזורים שניתן להכנס אליהם… מעבר לזה - אולי יותר אנשים ומכונית וגיוון שלהם, דברים כאלה. אני בספק אם ייראה יום ולילה לעומת MM שכבר נראה מעולה ביחס לכל מה שקיים בשוק. לפחות לא בזמן תנועה, אולי רק כשבוחנים עצמים מקרוב אבל בתמונה הכללית זה בטח יהיה מאוד דומה למיילס, פשוט גדול יותר ומפורט יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 18:06

Laskin כתב:לא מעט לסתות גם נפלו בפעם הראשונה שראינו את ראצ׳ט ;)
הציפיות לי הן שספיידרמן ייראה כמו היום בערך, רק עם תאורה הרבה יותר מתקדמת, מחזור של יום ולילה בזמן אמת ויותר איזורים שניתן להכנס אליהם… מעבר לזה - אולי יותר אנשים ומכונית וגיוון שלהם, דברים כאלה. אני בספק אם ייראה יום ולילה לעומת MM שכבר נראה מעולה ביחס לכל מה שקיים בשוק. לפחות לא בזמן תנועה, אולי רק כשבוחנים עצמים מקרוב אבל בתמונה הכללית זה בטח יהיה מאוד דומה למיילס, פשוט גדול יותר ומפורט יותר.

יש לי הרגשה שהוא הולך לגרום למיילס מוראלס להראות כמו משחק דור קודם. כלומר, הוא צריך, כי MM הוא ליטרלי משחק דור קודם :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אוקטובר 2022, 18:17

לאסקין: "לא מעט לסתות נפלו גם בפעם הראשונה שראינו את ראצ'ט.
גם לאסקין: "טקן 8 נראה כמו משחק פס4." באותו רגע, הייתי כזה, מה הוא לקח? :D

רק אלוהים מבין את לאסקין.

בשביל שספיידרמן 2 יפיל אותי וירגיש נקסט ג'ן הוא צריך פשוט להיראות דומה לאיכות הגרפית של דמו המטריקס, פחות מזה זו אכזבה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 18:27

הדמו של המטריקס הוא חתיכת בנצ׳מארק גבוה, אז אני לא יודע אם הוא צריך להגיע כל כך רחוק. אבל הוא בהחלט צריך להראות קפיצה משמעותית מ-mm בכל מובן אפשרי, לא רק טקסטורות יותר חדות וכמה אפקטים כמו MM. כלומר, עובדים עליו מ-2018 במשך 5 שנים שלמות וכנראה עם ערכת פיתוח מ-day one של הפיתוח, הוא אמור להיות ה-showcase הראשון של סוני לדור הבא. ראצ׳ט היה סנונית ראשונה, סוף 2023 כבר צריך להיות דור הבא ״על מלא״.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2022, 18:34

שוב, לא חושב שהוא יהיה רק עם טקסטורות משופרות, זה לא מה שכתבתי, רק שבזמן משחק ייראה די דומה בסה״כ, בגלל שזה משחק מאוד מהיר רוב הזמן.
הקפיצה המשמעותית תראה כשמתקרבים לדברים ופתאום רואים פירוט רב היכן שלא היה בעבר. מה שכן יהיה בולט זה בעיקר התאורה, והדינמיות שלה ושל העיר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 18:44

Laskin כתב:שוב, לא חושב שהוא יהיה רק עם טקסטורות משופרות, זה לא מה שכתבתי, רק שבזמן משחק ייראה די דומה בסה״כ, בגלל שזה משחק מאוד מהיר רוב הזמן.
הקפיצה המשמעותית תראה כשמתקרבים לדברים ופתאום רואים פירוט רב היכן שלא היה בעבר. מה שכן יהיה בולט זה בעיקר התאורה, והדינמיות שלה ושל העיר.

אם המשחק יראה כמו MM בזמן תנועה אז אינסומניאק נכשלו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אוקטובר 2022, 18:57

כן, המטריקס הוא בנצמארק סופר גבוה ל2023. פשוט אם אינסומאנייק רוצה לזעזע במובן הטוב ולהפיל ראשים זו הדרך. הרי גם ככה פחות או יותר אמורים להיראות משחקי הדור החדש.הסיבה שבגללה כל התאוריה ההזויה של קאז לא יכולה להתקיים היא שהמשחקים אמורים להראות כמו הדמו מתישהו. כולם יודעים שכשהמשחקים יראו ככה, יגיע הסוף של ה60FPS.מתישהו יושלם המעבר לאנריל 5 וככה המשחקים יראו פחות או יותר. (אם נצא מתוך הנחה שהדמו הוא קצת מוגזם גרפית לצורכי תעמולה של אפיק)

תהיה דרך אובייקטיבית למדוד את זה, אם ספיידרמן 2 לא יציע מצב 60FPS או איזשהו מצב unlocked נוכל להיות בטוחים שהוא לפחות מנסה לסחוט את הלימון מהפס5.

באופן אישי, המשחק הזה חייב פשוט להעלות גם את רמת הגרפיקה וגם את רמת האינטרקטיבות, אני רוצה לראות ג'אדטים שאי אפשר היה לתת לספיידרמן על הדור הקודם, העיר חייבת להיות חיה בהרבה כל אלה דברים שעל הדור החדש יהיה הרבה יותר קל להעלות אותם במקביל לקפיצה מטאורית בגרפיקה.

אין לי הרבה ציפיות מאינסומאנייק בנוגע לגיימפלי בזה הם תמיד היו איזה 8 או 7 כמ שרובנו הסכמנו לא פעם, אבל טכנית הם אשפים טכנולוגים, אם הם לא יציגו את הקפיצה אז חבל על הדור.

כמו שאמרתי התאוריה שלי היא שהם רק מתאמנים, עם ספיידרמן 2 לקראת אולברין ששם הם יראו את כל הטריקים שהם למדו ושהוא יהיה מפיל הלסתות וישמר לאיזשהו 2024 "חגים" שכזה. הלוואי וזה בולשיט וספיידרמן 2023 יהיה המשחק שאיתו הם מנסים לשבור אנשים כמו בלינג לשדרג.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 19:17

חלק מהשאלה היא לאיפה ספיידרמן מכוון - ל-30 או ל-60. כלומר, זה לא שמשחק 60 לא יראה דור הבא, פשוט מ-30 כמובן שאפשר לסחוט הרבה יותר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אוקטובר 2022, 19:48

עקרונית, שום דבר לא מונע מ60FPS להראות דור הבא זה נכון. סייברפאנק יכול לרוץ על 60FPS והוא עדיין נראה לי הכי דור הבא בגלל מכלול הדברים שהוא עושה.
(ולמי שעומד להזכיר לי את ריטרנל, אני שוב אדגיש שריטרנל הוכיח מה אפשר לעשות על הפס5 בצוות כזה קטן על 60FPS זה מטורף)

הצוות הזה ספציפית, אינסומאנייק הוכיח, שמתי שהם רצינים לגבי משחקים ולא עושים איזה אינדי כמו Fruit Fusion או song of the deep אז הם כבר דוחפים תמיד ל30FPS
במאמצים הרצינים שלהם. :)

כאילו, sunset overdrive, Rַ&C לפס4 ספיידרמן לפס4 כל כותר סינגל פלייר כבד שלהם מהדור האחרון דוחף ל30FPS אם זה 60FPS אז זה פשוט משחק פס4 שקיבל שיפורים לדעתי. הם פשוט לא הצוות שיעשה גם 60FPS וגם יעיף את התקרה גרפית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 20:16

60 זה לא משחק פס4 שקבל שיפורים, בדיוק כמו שבדור הקודם משחקים כמו BF היו לגמרי דור הבא למרות ה-60fps. פשוט מאבדים כמעט חצי מהכוח של ה-CPU וכמעט חצי מהכוח של ה-GPU. אבל זה עדין אומר שיש מעבד חזק פי בערך 4, GPU חזק בערך פי 5, ליבות RT, איכסון SSD ואת כל הפיצ׳רים החומרתיים שיש ב-GPU וה-CPU שלא היו בדור הקודם.

דור הבא אמיתי יהיה כשיבנו לחומרה של הדור הבא. 60 או 30 זה פחות קריטי כשמסתכלים על היחס לפס4. כלומר הכוונה שלי היא שההפרש בין משחק פס4 למשחק פס5 ב-60 הוא אסטרונומי ביחס למשחק פס5 ב-60 למשחק פס5 ב-30. אישית הייתי מעדיף שכל משחק יכוון ל-30 כי הפס5 היא הבייסליין לדור, אפשר להשאיר 60 למחשב ולקונסולת הפרו. בעצם זה גם נקודת מכירה לא רעה לפס5 פרו, הפס5 רק ב-60fps ועם RT טוב יותר.

אם אתה מסתכל על זה מהזוית של הדיון על רצ׳ט בזמנו, ראצ׳ט הוא כן משחק דור הבא, פשוט אחד שמאוד לא מנצל את הדור הבא. לא כי הוא יכול לרוץ גם ב-60 (טוב נו, גם), אלה כי הוא עושה 4K טבעי שזה משהו שאף מפתחת דור הבא לא הולכת לעשות מעבר לכמה יחידי סגולה כמו פיפא ועדין הוא רץ 100% מהזמן מעל ל-40. כלומר ראצ׳ט משאיר יותר מחצי GPU על השולחן וגם נראה שניצול ה-CPU שלו לא בדיוק להיט וכך גם ניצול ה-SSD (כי ראינו שהוא מתפקד אותו דבר עם SSD של 1GB).

ואני גם כמובן לא מבקר את הצוות הזה, הם יצאו חצי שנה אחרי היציאה של הקונסולה וזה לגמרי הגיוני למשחק שקרוב לתקופת השיגור וכמובן מצוות יחסית קטן שנחשב ״B team״ או אפילו "C team״ כי יש מצב שהיום ה-B team זה הצוות של MM :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2022, 21:06

לדעתי הימים בהם לא יאפשרו 60 צריכים להעלם…
די, 30 לא נראה מספיק טוב בעין.
כמעט תמיד אפשר ולכן לדעתי כמעט תמיד צריך להוריד רזולוציה וקצת פירוט, או כמובן RT - ולתת אפשרות בחירה בין המצבים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אוקטובר 2022, 22:22

BF מנצל באמת ובאמת היה דור הבא אני מסכים, פשוט לא ניצל כמו שיכל לנצל אם היה מכוון ל30FPS אלא ניצל בהשוואה לBF של הפס3 וCall of duty ושאר המשחקים שרצים על 60FPS לא בהשוואה למשחקי הדור כמו TLOU2.
אין ספק שטקן 8 מנצל את הפס5 באמת ביחס למשחק מכות (ושיקום הבן אדם שהוא לא לאסקין ויעז לטעון אחרת :) אבל זה ברור שאם טקן 8 היה מכוון ל30FPS
(חס וחלילה) אז לפחות מבחינת Showcase היינו מקבלים אולי את אחד משחק הדור גרפית.

כאילו אני מנסה להגיד ששוטרים כמו BF מנצלים את החומרה ביחס למשחקים אחרים בז'אנר שלהם אבל יש להם חוקים שהם כופים על עצמם כמו לרוץ על 60FPS שזה מגביל כמה רחוק הם יכולים ללכת גרפית מראש.

בגדול נדב, אני מבין את הטיעון שלך שהפס5 יכול לעשות 60FPS ועדיין להרשים כי יש מלא דברים כמו RT שהם אלה שנותנים את חותמת ה"דור הבא" לגרפיקה של הדור הזה.
סבבה, אני מקבל את הטיעון הזה ומסכים איתו, ברור לי שמשחקים של 60FPS עדיין יהיו מרשימים בכמה סדרי גודל ממשחקי פס4 ועדיין ירגישו עם "נשמה של דור הבא"
בדיוק כמו שDMC5 הוא 60FPS על הפס4 ועדיין נראה דור מעל DMC4/DMC פשוט כי יש לו את הפייצר'ים של דור הפס4, אין ספק בזה.

עדיין אני בעד דחיפה כמה שיותר את הקצה הטכני של הקונסולות והבנתי שגם אתה מעדיף את זה בהרבה על 60FPS.

כאילו, למה להגביל את עצמנו גרפית בשביל איזה 60FPS ? אני לא יודע אם קאז באמת רוצה רגרסיה גרפית שהוא מבקש שהכל יהיה 60FPS אבל לשם האנשים/המפתחים
עם האג'נדה שלו יובילו.

כאילו, אני זוכר את עצמי ב2006 קורא את מיאמוטו טוען שאין טעם להמשיך לרדוף אחרי פוטו ראליזם כי רזי 4 וTP נראים ראליסטים מספיק... לשם החשיבה הזו תוביל אותנו.

כאילו בתור בן אדם שחושב לייצג את ישראל בMark of the wolves 2 כשהוא ייצא וחי 60FPS וחי Frame data וכל פריים שאני רואה אני אשכרה יודע איזה פריים זה.
עדיין לא ברור לי למה אנחנו כשאנחנו משחקים סינגל נרצה להקריב גרפיקה בשביל 60FPS במשחקים שלנו.
זה יהיה כל כך עצוב אם ה60FPS האלה יתקבעו כסטנדרט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 23:06

Laskin כתב:לדעתי הימים בהם לא יאפשרו 60 צריכים להעלם…
די, 30 לא נראה מספיק טוב בעין.
כמעט תמיד אפשר ולכן לדעתי כמעט תמיד צריך להוריד רזולוציה וקצת פירוט, או כמובן RT - ולתת אפשרות בחירה בין המצבים.

אתם חייבים לצאת מהראש הזה שהורדת רזולוציה משפיעה על ה-CPU. היא לא. אם משחק מכוון ל-30 על ה-CPU, לא תגיעו ל60, נקודה. שנמוכים כדי לשחרר CPU לרוץ ב-60fps הם לא ממש אפשריים כי השנמוכים שאפשר לעשות ב-CPU שלא משפיעים על גיימפליי הם די מינימאלים. אפשר לבטל RT (מה שלא יהיה אפשרי בדור הבא האמיתי כי RT יהיה בלב של רוב המנועים) ואפשר להוריד פירוט גרפי ושני הדברים האלה יחדיו בחיים לא יביאו CPU מ-30 ל-60. אין מה לעשות, אין ב-CPU משהו פשוט שהוא catch all כמו רזולוציה ל-GPU. אז כן, לא כל משחק צריך לטחון את ה-CPU עד אבק, אבל תתן למפתחים CPU והם ינצלו אותו, לפחות הטובים בהם.

צריך לצאת בהנחה שה-AAA הממוצע מלכתחילה יכוון ל-30fps ורזולוציה של 1440p במקרה הטוב כשמשחקים מסויימים יכוונו ל-60, כמו בכל דור. כלומר, רק התחלנו לקבל כמה בלעדיים לדור הבא וכבר אתם רואים איך 30fps מתחיל להשתרש בתודעה.

בסדר, הבנו, הקרוס ג׳ן שגע לכולם את המוח עם 60. וואללה ברור שעם קונסולה חזקה פי 10 אז משחקי פס4 רצים עליה ב-60 פלוס שיפורים נוספים. זה לא מה שיהיה כשמפתחים יפתחו ספציפית לדור הבא. יהיו משחקים כאלה, כמו בכל דור, וכנראה שבאחוז יותר גבוה מהדור הקודם. אבל ממש לא הולך להיות פה ״every thing 60״, מפתחים סופסוף קבלו מעבד (יחסית) חזק לעבוד איתו ואני לא בטוח כמה הם ישמחו לוותר על חצי מהכוח שלו לטובת 60 במשחקים שהם לא 60 קלאסים כמו אונליין fps, מירוץ או מכות.

אגב, כבר יש שמועות שמפתחים התחילו לקבל ערכות פיתוח של הקונסולות פרו (פאקינג שיט, עדין קרוס ג׳ן וכבר יש ערכות פיתוח של הפרו) כך שזה לגמרי קלאסי שמפתחים יעשו משחקים שיכוונו ל1440p 30 בקונסולות בסיס ולהגדרות גבוהות יותר ו-60 בפרו.

מבחינתי המקרה הכי טוב שיכול להיות זה שמשחקי AAA יתנו מצב סטייל 40fps ובתקווה הפס5 תשפר את ה-VRR שלה כך שהוא יתחיל מ-30fps כמו ב-XSX.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 אוקטובר 2022, 23:17

glass man כתב:עקרונית, שום דבר לא מונע מ60FPS להראות דור הבא זה נכון. סייברפאנק יכול לרוץ על 60FPS והוא עדיין נראה לי הכי דור הבא בגלל מכלול הדברים שהוא עושה.
(ולמי שעומד להזכיר לי את ריטרנל, אני שוב אדגיש שריטרנל הוכיח מה אפשר לעשות על הפס5 בצוות כזה קטן על 60FPS זה מטורף)

הצוות הזה ספציפית, אינסומאנייק הוכיח, שמתי שהם רצינים לגבי משחקים ולא עושים איזה אינדי כמו Fruit Fusion או song of the deep אז הם כבר דוחפים תמיד ל30FPS

כאילו, sunset overdrive, Rַ&C לפס4 ספיידרמן לפס4 כל כותר סינגל פלייר כבד שלהם מהדור האחרון דוחף ל30FPS אם זה 60FPS אז זה פשוט משחק פס4 שקיבל שיפורים לדעתי. הם פשוט לא הצוות שיעשה גם 60FPS וגם יעיף את התקרה גרפית.

סייבר פאנק נראה מדהים על הקונסולות,כן - הערים ריקות, אין Ray tracing (בטח לא Global illumination) ואם הRay tracing של ההשתקפויות מופעל המשחק יורד לSub 30, מצד שני עדיין הMaterials שם, הצל, התאורה שקיימת גם ללא Ray tracing המשחק נראה מדהים ורץ מדהים. החברה בCD Project הם חתיכת אשפים. זה המשחק הדור הבא היחיד שבאמת קיים. אולי גם Metro 2033 Exodus וDying Lignt 2.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 23:29

כ
glass man כתב:כאילו אני מנסה להגיד ששוטרים כמו BF מנצלים את החומרה ביחס למשחקים אחרים בז'אנר שלהם אבל יש להם חוקים שהם כופים על עצמם כמו לרוץ על 60FPS שזה מגביל כמה רחוק הם יכולים ללכת גרפית מראש.

בגדול נדב, אני מבין את הטיעון שלך שהפס5 יכול לעשות 60FPS ועדיין להרשים כי יש מלא דברים כמו RT שהם אלה שנותנים את חותמת ה"דור הבא" לגרפיקה של הדור הזה.
סבבה, אני מקבל את הטיעון הזה ומסכים איתו, ברור לי שמשחקים של 60FPS עדיין יהיו מרשימים בכמה סדרי גודל ממשחקי פס4 ועדיין ירגישו עם "נשמה של דור הבא"
בדיוק כמו שDMC5 הוא 60FPS על הפס4 ועדיין נראה דור מעל DMC4/DMC פשוט כי יש לו את הפייצר'ים של דור הפס4, אין ספק בזה.

עדיין אני בעד דחיפה כמה שיותר את הקצה הטכני של הקונסולות והבנתי שגם אתה מעדיף את זה בהרבה על 60FPS.

כאילו, למה להגביל את עצמנו גרפית בשביל איזה 60FPS ? אני לא יודע אם קאז באמת רוצה רגרסיה גרפית שהוא מבקש שהכל יהיה 60FPS אבל לשם האנשים/המפתחים
עם האג'נדה שלו יובילו.

כאילו, אני זוכר את עצמי ב2006 קורא את מיאמוטו טוען שאין טעם להמשיך לרדוף אחרי פוטו ראליזם כי רזי 4 וTP נראים ראליסטים מספיק... לשם החשיבה הזו תוביל אותנו.

כאילו בתור בן אדם שחושב לייצג את ישראל בMark of the wolves 2 כשהוא ייצא וחי 60FPS וחי Frame data וכל פריים שאני רואה אני אשכרה יודע איזה פריים זה.
עדיין לא ברור לי למה אנחנו כשאנחנו משחקים סינגל נרצה להקריב גרפיקה בשביל 60FPS במשחקים שלנו.
זה יהיה כל כך עצוב אם ה60FPS האלה יתקבעו כסטנדרט.

גם אני לגמרי בעד לכוון ל-30 ולרזולוציה יחסית נמוכה. הפס5 אולי נראת לנו חזקה עכשיו, אבל אנחנו מרחק של אולי שנה וחצי מהפרו ולאנשים כמונו אמורה להיות פס5 פרו, לא פס5. ומי שאמורה להיות לו פס5 פשוטה, לו כנראה קצת פחות אכפת מרזולוציה ו-60fps. בסופו של יום הפס5 היא הבסיס לעשור הקרוב (ביחוד אם שכשתצא הפס6 תהיה תקופת קרוס ג׳ן של איזה 3 שנים) וכל מפתחת הולכת לבנות את ה-AI, השלבים, הפיסיקה, המערכות הגרפיות של המנוע שלהן ושאר הירקות בכדי שירוצו הייטב על פי הפס5. אז אני מעדיף שכל אותן מערכות יבנו על בסיס מה שה-CPU וה-GPU של הפס5 מסוגלים להנפיק ב-33ms ולא מה שהם מסוגלים להנפיק ב-16ms. קונסולת בסיס היא קונסולת בסיס ואני רוצה משחק כמה שיותר טוב, לא fps גבוה על חומרה שכבר עכשיו מתחילה להיות די מיושנת.

מי שרודף אחרי רזולוציה ו-fps מוזמן לקנות פס5 פרו או PC טוב. מי יודע, אולי ב-RDNA3 יש כבר ליבות AI ונקבל בפרו סוג של DLSS ונוכל לשחק כל משחק ב-120fps וב-4K חד בזמן שהפס5 נאבקת עם 30 ב-1080p.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 אוקטובר 2022, 15:32

Death_119 כתב:
glass man כתב:עקרונית, שום דבר לא מונע מ60FPS להראות דור הבא זה נכון. סייברפאנק יכול לרוץ על 60FPS והוא עדיין נראה לי הכי דור הבא בגלל מכלול הדברים שהוא עושה.

סייבר פאנק נראה מדהים על הקונסולות,כן - הערים ריקות, אין Ray tracing (בטח לא Global illumination) ואם הRay tracing של ההשתקפויות מופעל המשחק יורד לSub 30, מצד שני עדיין הMaterials שם, הצל, התאורה שקיימת גם ללא Ray tracing המשחק נראה מדהים ורץ מדהים. החברה בCD Project הם חתיכת אשפים. זה המשחק הדור הבא היחיד שבאמת קיים. אולי גם Metro 2033 Exodus וDying Lignt 2.

daying light 2 דור הבא?
חלאס, לעשות הייפ למשחק חלש ;) ננסה על הגיימפאס יום אחד.

CD Project בליגה משלהם טכנית, אין ספק, אני מקווה שבסייברפאנק 2077 -2 או איך שלא יקראו לו נקבל RT עם 30FPS יציב :) מבחינתי הכל נשכח ונסלח לCD project מהרגע שהם הכריזו על משחק המשך. מאמין בהם.

נדב: כן, זה בדיוק העניין, כל מי שרוצה 60FPS אלה בדרך כלל אנשים שאין להם שום בעיה לארגן מחשב שכזה, מספיק לראות כמה לאסקין מוכן לבזבז על כרטיס שהולך להתיישן יחסית מהר כדי לראות כמה גיימרים מוכנים לבזבז בשביל התחביב שלנו. אז מי שרוצה 60FPS ויש לו? שיהנו חיים פעם אחת, אני רוצה 60FPS זה רצוי אבל כן בשביל זה יש מחשב.
אנחנו לא חיים יותר בעידן שמפתחי PC מעיזים לדחוף חומרה כמו Crisis, או HL2, כאילו, אם מפתחי קונסולות לא ידחפו גרפיקה על 30FPS אף מפתחת PC לא תעשה את זה יותר, לאף אחד חוץ מvalve אין את הכסף או האינטרנס הזה לדחוף ככה את הפלטפורמה.
(טוב, אולי גם לאפיק יש אינטרס לדחוף את הPC טכנית אבל עוד לא ראינו איך נראים המשחקים שהיא מימנה נראה שגם היא חושבת על קונסולות כיעד)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 אוקטובר 2022, 18:11

טריילר חדש לפפ16.
נראה מעולה, הרפרנסים לVS נוטפים פה מכל פינה. אני לא יודע אם יהיה יש להם את האומץ לגעת בנושאים רגישים כמו פוסט טראומה באותה בגרות שVS עשה, זה נראה יותר כמו פפ4 קלאסי, אבל אני אשמח לטעות, בכל מקרה נהדר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2022, 20:53

סיילנט היל 2 רימייק בלעדי לפס5 ולמחשב לשנה. נראה שהוא דור הבא בלבד.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 אוקטובר 2022, 04:51

על הנייר הוא בטוח נראה דור הבא עם דרישות מערכת של rtx2080 בשביל הגדרות medium ב 60fps או הגדרות high ב 30fps וכל זה רק לרזולוציה של 1080p. חוץ מזה המשחק רץ על אנריל 5 ומשתמש ב Lumen ו Nanite.

ולא יודע כמה טוב יצא מכל ההכרזות הרבות של סיילנט היל, אין שם אף מפתחת שאפשר להגיד שהיא באנקר, אבל זה עדיין משמח מאוד לראות את קונאמי עושה שוב דברים בתחום (מהסוג שנראה די מושקע), גם אם זה רק דרך מיקור חוץ בינתיים. MGS וקסטלווניה הבאים בתור.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 אוקטובר 2022, 16:26

סוני מורידה חלק מהאמברגו על רגנארוק ויש הרבה רשמים של אתרים מובילים על 5 השעות הראשונות,כמובן שכולם חיוביים מאוד ומשבחים מאוד את השעות הראשונות ובמיוחד את השעה הראשונה שמתחילה בבום רציני,אני כבר מנחש במה מדובר :D
וצריך גם להיזהר קצת,זה ממש ממש טיפטופים,אבל כבר יש ספויילרים בדמות כל מיני סקרינשוטס מהמשחק ברשת.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 אוקטובר 2022, 16:27

יצאו רשמים של השעות הראושנות מGOW בכל האתרים, בעוד שלא נכנסתי לכתבות עצמן כי באמת שאין לי עניין לשמוע יותר מדי על המשחק, מה שכן עניין אותי לבדוק היה המצבים הגראפיים על הPS5.
אז אני לא יודע אם זה כבר הוכרז רשמית בעבר או לא, אבל עכשיו כשאנשים כבר שיחקו במשחק:
-4K 30FPS ו60 עם 4K אפסקייל, כמתבקש. ולצד זה כבר בהשקה, לשמחתי - 40FPS ו4K (המצב שאני ארצה לשחק) ואפילו מצב 120FPS, כמובן ששני המצבים האלו למי שיש טלוויזיה תומכת.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 אוקטובר 2022, 16:32

אני באמת לא הצלחתי להבין עד הסוף עד היום האם יש איזשהו שינוי,אפילו מינורי, בין מצב הרזולוציה שנעול ל-30fps לבין זה של ה-40 עבור טלוויזיות תומכות,כי אם יש כזה והייתי עם טלוויזיה תומכת,השריטה שלי לכמה שיותר visual fidelity הייתה מאלצת אותי עדיין לבחור במוד 30.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 23 אורחים