Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Kazz » 08 מרץ 2016, 13:04

תיזכר בדיבורים של מיקרוסופט בתחילת הדור בהשקעה באולפני פיתוח וכמה מהם נסגרו או הועברו להולולנס. פתחו אולפן לעשות משחק IP חדש והראו טריילר CGI ולאחר מכן ביטלו אותו והפכו את האולפן לפס ייצור של משחקי גירס. הם מתקבצים סביב היילו, גירס ופורצה. השאר זה עבודה עם אולפנים חיצוניים. רייר הם יוצאי הדופן שקיבלו אפשרות לפתח משהו חדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2016, 13:39

גירס, היילו ופורצה לא השתנו בשום צורה בדור הזה. בנתיים אני רואה מפתחות חיצוניות מפמפמות משחקים למיקרוסופט כמו קראקדאון, QB, ריקור, TR וכך הלאה. פעם אחרונה שבדקתי מקירוסופט מוציאה יותר משחקים מסוני כרגע וההכרזה באה מפיל ספנסר רק בE3 לפני שנה וחצי, הפירות אמורים להתחיל להקצר רק בתקופה הקרובה כי אין מצב שיש משחקי 2016 שכבר הספיקו להיות חלק מהאסטרטגיה החדשה הזאת של יותר בלעדיים. לאף אחד כאן פייבל החדש לא עניין את הביצה אבל כשסוגרים את LH, חברה שלא עשתה 10 שנים משחק טוב ובחיים לא עשתה AAA איכותי אמיתי, פתאום זאת האפוקליפסה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 מרץ 2016, 14:00

פייבל עניין אותי, אהבתי את הסדרה. אבל נכון, זה לא סוף העולם (או אפילו סוף המותג)
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 מרץ 2016, 14:17

לא עניין הרבה אנשים ,כי זה לא היה באמת פאיבל
זה מזכיר לי את המשחק היפני ,שיש המון אויבים על המסך
שאפכו למשחק זלדה

למה שזה יענין חובבי זלדה?
אותו הדבר הפיבל הזה ,אבל גם ככה השתינו על הזכיון
בפיבאל 3 כבר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2016, 15:03

ופייבל הקודם היה משחק קינקט שנראה לי שרוב האנשים כאן הדחיקו. מאז שפיטר מולינו עזב הם עושים רק משחקי צד, כנראה שאין שם כבר את הכישרון כדי להוציא AAA כמו שצריך אז למה להמשיך לתחזק את החברה? עדיף לפתוח חברה חדשה או לקנות אחת, כזאת שתתפקד ותוכל להפיק AAA טובים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 מרץ 2016, 15:52

אני חושב שעוד בפיבל 3 ,הם כבר לא היו טובים
ובכללי ,פיבל 1 היה משחק נחמד ,אבל לא ברמה של משחקים מהתקופה ,כמו Kotor אם זלדה we לדוגמה
אפילו הבלעדי בזמנו לxbox ,מהמפתחת של Kotor
היה טוב בהרבה

פיבל 2 גם היה נחמד ,אבל לא בליגה של מאס אפקט 2
לא זוכר לגמרי תאריכים

ופיבל 3 ,פשוט לא משחק שהיה צריך להיות מחיר מלא
הגרפיקה אומנם יותר טובה מפיבל 2
אבל יש בערך רבע משחק פיבל,ואז אופכים למלך והכל מתחרבש
כבר היה עדיף לעשות איזה סיפור מקדים לפיבל 3,
למכור ב15 דולר,ולפתח פיבל 3 אמיתי,ככה הזיכיון לא היה מתחיל לידפק

אין לי מושג איך פיבל קינקט יצא ,לא שיחקתי בו ,אבל לא חושב שזה עזר לזיכיון
זה כמו הספין אוף לבאנגו קזואי ,במקרה הזה המשחק יצא כן טוב לטעמי
אבל זה לא הרגיש בכלל באנגו קזואי,ולדעתי הזיק גם לזיכיון
באנגו
אבל גם למשחק ,שאולי עם שם אחר ,היה יכול ליצור זיכיון חדש ומכובד

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 מרץ 2016, 18:01

אתה לא יכול להשוות פייבל לKOTOR. אני אישית אהבתי את סגנון המשחקים, היה בהן חן מצד אחד והומור בריטי משובח מצד שני. הם לא חפים מבעיות כמובן, אבל בהחלט היו בסדר גמור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2016, 18:46

בואו נהיה רציניים לשניה, ליונסהד עשו רק משחק אחד באמת טוב וזה B&W לפני 15 שנים. פייבל המקורי היה משחק מאוד שאפתני אבל פיטר מולינו (כרגיל) לא הצליח להגשים אפילו פרומיל ממה שהוא הבטיח. דווקא בטכנולוגיה של היום די קל לעשות את מה שפייבל הבטיח, אפילו באינדי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 מרץ 2016, 19:15

DrKeo כתב:בואו נהיה רציניים לשניה, ליונסהד עשו רק משחק אחד באמת טוב וזה B&W לפני 15 שנים. פייבל המקורי היה משחק מאוד שאפתני אבל פיטר מולינו (כרגיל) לא הצליח להגשים אפילו פרומיל ממה שהוא הבטיח. דווקא בטכנולוגיה של היום די קל לעשות את מה שפייבל הבטיח, אפילו באינדי.

אני לא חושב שB&W היה הרבה יותר מוצלח מפייבל 2. הם בערך באותה רמה, לפי דעתי (עד כמה שאפשר להשוות משחקים כל כך שונים). זה נכון שהוא כנראה יותר מהפכני ומשמעותי לז'אנר שלו, אבל עדין.

בשורה התחתונה, אני חושב שזה דווקא מרשים שמייקרוסופט החזיקה אותם כל כך הרבה זמן. הם סטודיו כושל וגוסס כבר כמה שנים טובות. נראה לי שהם נתנו להם צ'אנס (נוסף) עם LEGENDS והמוצר פשוט לא עמד בסטנדרט שמייקרוסופט העמידו להם, הם החליטו לגנוז את הפרויקט ולצמצם הפסדים.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 מרץ 2016, 19:36

דרקו ,אני זוכר את מהשהוא הבטיח בפיבל 1
וגם היום זה יהיה מאוד מאוד קשה ,חוץ ממשחק של סביבה מאוד מאוד קטנה

פחות או יותר הזרעים בזלדה 64 ,ברמה קרובה לעולם האמיתי
שצמח צומח בהדרגה ,ומושפע מהסביבה
ועוד רעיונות בסגנון

חתחתה ענף ,? זה היה צריך להשפיע על הגדילה
הדברים כאלו
כמובן שאפשר להרחיב בהרבה את מה שהיה בזלדה ,64
אבל לא ברמה קרובה למציאות במשחק גדול

מדובר על סילומטור רציני מאוד ,בתוך משחק שלא סימולטור
כמות עבודה שתיהיה עצומה לפתח וכמובן יקח המון כסף
והמון כוח חישוב,יחסית לגרפיקה

וגם אז ,עד כמה הגימיק יחזיק כדבר כיף ?
הרוב לא אוהבים סימולטורים גם ככה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2016, 20:55

השער של המגזין Game Informer יעותר החודש על ידי Gears of War 4 ועם ההודעה הזו שוחררו כמה פרטים חדשים בנוגע למשחק.
גיבור המשחק יהיה JD Fenix, בנו של גיבור הטרילוגיה המקורית. המשחק יתרחש כ25 שנים אחרי האירועים של GOW3 ויהיו בו 3 דמויות שחיקות.
בנו של מרקוס (הדמות הראשית במשחק) מתואר כאידיאליסט שבורח מביתו כדי להצטרף למיליציות של הCOG. אחרי תקרית סודית (עליה נלמד תוך התקדמות במשחק), הוא עורק משורות הCOG.
שתי הדמויות השחיקות האחרות הן Kait Diaz (אותה ראינו לצד JD בטריילר החשיפה בE3 האחרון) וDelmont "Del" Walker (חייל COG לשעבר שהתיידד עם JD בתקופתם בבית ספר).
לפי מפתחת המשחק, The Coalition, הם מנסים להחזיר את הסדרה לשורשי האימה שלה עם אווירה אפלה ומלחיצה יותר. כמו כן, הם אישרו שcouch co-op לשני שחקנים יעשה קאמבק ושיש מערכת melee חדשה שקשורה למערכת המחסות במשחק ("close-cover melee system").
הם מתארים את המשחק כ"בן של גיבור מלחמה שמנסה למצוא את דרכו בעולם", או כ"שלושה אנשים שמנסים לשרוד לילה ביער ולהבין את האיום החדש על האנושות".
עדכון עם פרטים נוספים צפוי להתפרסם מחר. בנתיים ניתן לשמוע קצת מהמפתחים בסרטון חדש:

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 מרץ 2016, 21:03

לפי מה שאתה אומר ,לא ניראה לי השקה בקרוב
אני מעריך שינסו להשיק קרוב לקריסמס ,כבילעדי גדול לחגים
מעניין יהיה לראות ,עם תיהיה גרסה לwin10
עם מכריזים ,על זה ,הxbo בכלל תסבול במכירות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2016, 17:02

השבוע הוא שבוע Gears Of War 4 של Game Informer ופרטים חדשים על המשחק נחשפים מדי יום. 25 שנים לאחר האירועים של Gears 3 בכוכב שרה (שאושר לראשונה כעולם מקביל) רק כמה מאות אלפי בני אדם שרדו ומזג האויר בכוכב משתולל. גירס 4 הוא כמעט משחק הישרדות; הקואליציה, המפתחים החדשים/ישנים של גירס 4, רוצים להחזיר את אווירת האימה של המשחק המקורי.
המשחק יתרחש לאורך יממה אחת, מזריחה ועד הזריחה למחרת, כאשר בתור הבן של מארקוס פיניקס נצטרך לשרוד עד הבוקר כשמזג האויר משחק נגדנו והאוייב החדש והמסתורי, בשם הנחיל, אורב בכל פינה.
הגיימפליי של הסדרה עובר שדרוג רציני, ממערכת Melee חדשה שתתן לנו לשלוף אוייבים מתוך מכסה ולדקור אותם או לבעוט באוייב קרוב בכדי להפילו לרצפה ועד מערכת מכסה דינאמית שתתן לנו לתפוס מכסה מאחורי חפצים דינמים בשלב כך שנוכל ליצור מכסה לעצמנו. סופות - שיהיו חלק ארי בגיימפליי החדש - אשר יגיעו בעוצמות משתנות; מרוח קלילה דרך סופת ברקים שפינקיס יצטרך להתחמק מהם ועד סופת הוריקן; יהיו עוד אלמנטים משני גיימפליי שיתווספו במשחק הרביעי:
רוח צד תגרום לכדורים לסטות, רוח גב יכולה לעשות אותך קטלני יותר ורוח שתגיע מלפנים יכולה אפילו להחזיר רימונים שנזרקו חזרה לשולח. הרוח תהווה שיקול נוסף בבחירת מכסה.
הארבה לא הולכים לחזור בגירס 4, יחליפו אותם הנחיל. לא ברור מאיפה הם הגיעו אבל קברי אחים של אלפי חיילי ארבה הפכו לחממה של גלמים מסתוריים וברגע שג'יי די פיניקס הולך עם היחידה שלו לבדוק אותם הכל משתבש. הנחיל מורכב בעיקר מיצורים בשם ג'וויז היודעים להשתמש במכונות יריה, במצבים מסויימים הם יתפתחו לדרון, הגרסה המאתגרת יותר של הג'וויז. סוג נוסף של אוייב הוא סוג של כלב, הפאונסר, שיודע לתקוף בחצי רעל את השחקן החשוף ולהסתער עליו כשהוא מאחורי מכסה. בגירס 4 האוייבים חכמים יותר, הם מודעים לרוח ומנצלים אותה לטובתם, הם יודעים לשלוף אותך ממכסה וכשהם קרובים הם לא יהססו להפריד אותך לשני חלקים.
משחק גירס לא יהיה משחק גירס בלי מולטיפלייר. הקואליציה מבטיחים גם מולטיפלייר תחרותי, כזה שיהיה ראוי ל-eSports, ויכלול גם את מצב העדר המפורסם מגירס 2.
בצד הטכני גירס 4 ירונדר ב1080P ב-30FPS במצב סיפור וב-60FPS במולטיפלייר. המשחק יתמוך ב-CO OP במסך מפוצל על הספה או אונליין של עד שני שחקנים. מיקרוסופט מבטיחה שהמשחק יצא בסתיו 2016 ל-Xbox One ורומזת שאולי הוא יגיע גם ל-PC.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 מרץ 2016, 12:08

רק שלמשחק הראשון לא היתה אווירת אימה. אם כבר אז במשחק השני היה פרק שבו ניסו לעשות משחק אימה, אבל גם זה התאפס מאד מהר כי משחק שבו אתם משחקים חבורת מקררים שלנשק שלהם מודבק מסור, אתם הופכים אוטומטית לדבר הכי מאיים במשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מרץ 2016, 12:17

היו אלמנטים, היה את השלב של הקריל וקטעים ספציפים כמו הבזרקר הראשון שאתה פוגש. אני דווקא בעד הכיוון.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 מרץ 2016, 12:44

אלמנטים כן, אבל בעיקר בשביל לשבור את השגרה של עיקר המשחק. אני לא רואה את גירס בתור משחק אימה יותר מנניח Half Life 2 עם רייבנהולם או Halo עם קטעי הFlood (או אפילו באטמן עם הקטעים של Killer Croc)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מרץ 2016, 12:54

נכון, אבל גם גירס 4 לא משחק אימה. אני חושב שהם מתכוונים להרגשה הזאת של "אני לבד ויש מלא מפלצות מפחידות בחושך" שהייתה בגירס 1, לאט לאט כשאני נזכר במשחק אני נזכר בעוד קטעים כמו למשל היער בגשם כשמגיעים למפעל, הוא באמת היה אימה קלאסי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 מרץ 2016, 19:41

גם היה את השלב במנהרות שאתה בקרון פחם וקופצים עליך מכל כיוון ומאחורי כל סיבוב (שלקח לי ולדב לא מעט פעמים להשלים...)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מרץ 2016, 19:48

כן, יש שם הרבה קטעי פסודו-אימה ואני משער שזה גם מה שעושים עם החדש. חנן, יש CO OP לשניים :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 מרץ 2016, 20:32

DrKeo כתב:כן, יש שם הרבה קטעי פסודו-אימה ואני משער שזה גם מה שעושים עם החדש. חנן, יש CO OP לשניים :)

אין לך ONE, אז חכה קודם לראות אם גירסאת המחשב בכלל תעבוד :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 מרץ 2016, 21:06

כן, אם יש קרוס זה יהיה נהדר
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מרץ 2016, 22:33

אני אופטימי ברמות לאסקין היום.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 מרץ 2016, 08:50

^לייק
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 מרץ 2016, 08:56

אני מחכה לך...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 מרץ 2016, 19:40

טוב... עם ההודעה של מייקרוסופט היום, די בטוח שיש קרוס. רק צריך שהמשחק יעבוד.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 64 אורחים