ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי kririn » 13 יולי 2021, 16:57

DrKeo כתב:רוב משחקי הסוויטצ׳ הגדולים ירוויחו משהו מכוח מוגבר. יש ללא מעט מהם בעיות FPS וגם DSR. ואם נינטנדו תעשה מהלך כמו פאטצ׳ 60FPS לזלדה? ואו, אני כל כך שם.

רוב המשחקים לא יקבלו פאטצ, כי זה לא כלכלי
נינטנדו יצרנית קונסולה ,לה יש אינטרסט לעשות פאצים לחלק מהמשחקים שלה

אבל רוב החברות ,שהמשחקים שלהם כבר יצאו ומכרו
את החלק הגדול של פוטנציאל המכירות ,לא יתנדבו לעשות פאצים
זה לא סוויץ 2 שיש אפשרות למכור רימסטרים, ופרו אתה לא מוכר
את אותם משחקים מחדש ,רק אם " צבע חדש"

בכל מיקרה ניראה לי כבר שנתים מדברים פה על פרו
ומה קיבלנו בינתים ?

V2
Lite
עכשיו מה שבעצם v3

בדרך נינטנדו הוציאו כל מיני תוספות כמו ליבו
כמו משקפי vr מאוד פשוטים כמו שיש בסמארטפונים
הוציאו חישוק כושר
ולאחרונה המשחק חצי va חצי פיזי של מאריו מרוצים

דרך אגב למרות החלומות פה ,אני לא בטוח שסוני או ms יוציאו פרו
בדור הזה ,קהל הסופר קור ,הוא חלק מאוד קטן מהשוק
ורובו גם ככה בpc

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2021, 17:02

לא צריך פאטצ׳ בשביל להנות מפרו, כמו שאמרתי - יש לרוב משחקי הסוויטצ׳ הגדולים בעיות FPS או DRS.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יולי 2021, 20:10

כן כאילו דה פאק, מספיק שהGPU יהיה יותר חזק בשביל לטפל בכל הFPS הזה, לא צריך שום פאץ,הפאץ זה רק אם הם רוצים לנצל את הפרו במאה אחוז, ואף אחד לא ידרוש דבר כזה למשחקים ישנים אני מניח.

זה לא שראינו את הפס4 פרו או את הONE X בשיא יכולתם הטכנית ואף אחד לא התלונן על זה :)

כאילו יכול להיות שאין פרו נינטנדו היא רנדומלית לאללה, אבל אף אחד לא יכול להגיד שזה לא הגיוני שיהיה פרו או תלוש שיהיה פרו :)

כאילו אני רק מזכיר נינטנדו אמרו השנה, שהסוויץ הגיע לחצי מהחיים שלו, חצי! כאילו מה באמת ישארו אנשים עם ביצועים כאלה? נראה לי הזוי.

מטרויד פריים 4 יזיז קונסולות כמו מטורף, הם יראו כל הזמן את גרסת הפרו וכו'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2021, 20:22

glass man כתב:כן כאילו דה פאק, מספיק שהGPU יהיה יותר חזק בשביל לטפל בכל הFPS הזה, לא צריך שום פאץ,הפאץ זה רק אם הם רוצים לנצל את הפרו במאה אחוז, ואף אחד לא ידרוש דבר כזה למשחקים ישנים אני מניח.

זה לא שראינו את הפס4 פרו או את הONE X בשיא יכולתם הטכנית ואף אחד לא התלונן על זה :)

כאילו יכול להיות שאין פרו נינטנדו היא רנדומלית לאללה, אבל אף אחד לא יכול להגיד שזה לא הגיוני שיהיה פרו או תלוש שיהיה פרו :)

כאילו אני רק מזכיר נינטנדו אמרו השנה, שהסוויץ הגיע לחצי מהחיים שלו, חצי! כאילו מה באמת ישארו אנשים עם ביצועים כאלה? נראה לי הזוי.

מטרויד פריים 4 יזיז קונסולות כמו מטורף, הם יראו כל הזמן את גרסת הפרו וכו'.

ה-GPU, ה-CPU והרוחב פס של הזיכרון. כולם צריכים בוסט בכדי לשפר את המצב. אבל בשביל להחליק ביצועים לא צריך שהם יזנקו פתאום פי כמה, אפילו בוסט קטן של 30% לכל אחד יוכל להחליק את רוב המשחקים גם מבחינת FPS וגם מבחינת DRS. כמובן שעדיף שהבוסט יהיה גדול כמה שיותר, אבל אני בולע כל שיפור :)

אני כבר לא חולם על DLSS למניהם, כל מה שאני רוצה זה לראות X1 שיורד בהליך יצור למשהו יעיל יותר כמו 8nm ומקבל מהירויות שעון גבוהות יותר. כלומר למען השם, אפילו ה-X1 העתיק בשילד הישנה מהיר ב-50% מהמהירות שעון ב-GPU של הסוויטצ׳ במצב דוק והוא על 20nm.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יולי 2021, 21:40

כן, כאילו זה אפילו לא איזה שדרוג על, זו קונסולה כל כך חלשה שכל שידרוגון יראה כמו נס.
כאילו אנשים שוכחים שפאקינג מיינקרפאט היה בלעדי לNEW 3DS בגלל שהוא היחיד שאיפשר להריץ אותו. על אותו משקל הסוויץ פרו יכול לשדרג את החומרה של הסוויץ ככה שמשחקים שלא היה מעשי לעשות להם אופטימזיצה יכולים פתאום לרוץ בלי הרבה עבודה.

כאילו Apex legends, משחקי דום וכו' נראים כמו משחקים שממש ירוויחו מהסוויץ פרו, רק מהשיפור של הGPU והCPU עוד לפני שנעשתה עבודה.

כאילו אני לא מבין, למי יש אינטרס שלא יהיה סוויץ פרו חוץ מלPanic button שבטח יהיה להם הרבה פחות עבודה על השולחן עם גרסת פרו :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יולי 2021, 18:21

לידיעת הקורא BIA: גראהב אומר שלנינטנדו יש את טרילוגית פריים לסוויץ במגירה, והם פשוט נותנים לה כרגע לשבת שם.הוא חושב שאחת הסיבות לזה שהם נותנים לפורט הזה לצבור אבק, היא שהקורונה הגבילה את היכולת שלהם לעשות QA לפורט (נשמע הגיוני יפן וזה כמו שאמרנו בדיון אחר) וכמובן הוא גם חושב שהם שומרים את הטרילוגיה כמקדם מכירות לקראת היציאה של מטרויד פריים 4. בקיצור BIA תחכה ואל תשחק כי זה 100% יגיע :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2021, 19:20

glass man כתב:לידיעת הקורא BIA: גראהב אומר שלנינטנדו יש את טרילוגית פריים לסוויץ במגירה, והם פשוט נותנים לה כרגע לשבת שם.הוא חושב שאחת הסיבות לזה שהם נותנים לפורט הזה לצבור אבק, היא שהקורונה הגבילה את היכולת שלהם לעשות QA לפורט (נשמע הגיוני יפן וזה כמו שאמרנו בדיון אחר) וכמובן הוא גם חושב שהם שומרים את הטרילוגיה כמקדם מכירות לקראת היציאה של מטרויד פריים 4. בקיצור BIA תחכה ואל תשחק כי זה 100% יגיע :)

הם יושבים על הטרילוגיה עוד מלפני הקורונה על פי שרייר, הם יושבים על הטרילוגיה הזאת המון זמן. הטיעון של ה-QA קצת מוזר להתחשב בזה שנינטנדו הוציאה ערימה של משחקים בזמן הקורונה, כולל ליטרלי משחק מטרוייד חדש. על פי שרייר הם פשוט מחכים לפריים 4.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יולי 2021, 19:23

DrKeo כתב:
glass man כתב:לידיעת הקורא BIA: גראהב אומר שלנינטנדו יש את טרילוגית פריים לסוויץ במגירה, והם פשוט נותנים לה כרגע לשבת שם.הוא חושב שאחת הסיבות לזה שהם נותנים לפורט הזה לצבור אבק, היא שהקורונה הגבילה את היכולת שלהם לעשות QA לפורט (נשמע הגיוני יפן וזה כמו שאמרנו בדיון אחר) וכמובן הוא גם חושב שהם שומרים את הטרילוגיה כמקדם מכירות לקראת היציאה של מטרויד פריים 4. בקיצור BIA תחכה ואל תשחק כי זה 100% יגיע :)

הם יושבים על הטרילוגיה עוד מלפני הקורונה על פי שרייר, הם יושבים על הטרילוגיה הזאת המון זמן. הטיעון של ה-QA קצת מוזר להתחשב בזה שנינטנדו הוציאה ערימה של משחקים בזמן הקורונה, כלל ליטרלי משחק מטרוייד חדש. על פי שרייר הם פשוט מחכים לפריים 4.

הגיוני לא צריך הרבה מעבר לפריים 4. אבל גם לגראהב יש נקודה, כי הוא לא פשוט טוען שנינטנדו לא יכולה לעשות QA בגלל הקורונה היא כן אלא שהמשאבים האלה הוגבלו ושהיא שומרת את זה למשחקים יותר נחשבים. (כנראה גם המטרוייד החדש?)

בסך הכל אני מסכים איתך/שרייר/כל מישהו אחר שחושב שמטרויד פריים 4 זו סיבה מספיק טובה לחכות אבל אני חושב שזה הגיוני גם שמכל הפרויקטים שנינטנדו כנראה עובדת עליהם הפורט הזה בעדיפות אחרונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2021, 19:27

כל מה שאני אומר הוא ששרייר אומר את זה שנינטנדו יושבים על הטרילוגיה עוד מלפני שהקורונה התחילה בכלל, כלומר זה לא באמת עניין קורונה, זה עניין PR.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יולי 2021, 19:29

אני מקווה שאתה צודק נדב, כי אני מסתכל על זה בצורה אחרת. אני יותר חושש שאם גראהב צודק ויש להם הגבלה על QA אז אולי גם משחקים נוספים שהיו אמורים לצאת כבר במציאות הרגילה שלנו, ידחו עכשיו כי נינטנדו תחליט שהם לא חשובים מספיק לקבל את הQA כרגע.

כמובן שאם זה רק PR אז לא תהיה שום דחייה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2021, 19:37

גם שרייר וגם חבר׳ה של GI דברו עוד ב-2019 שהטרילוגיה מוכנה והיא הייתה אמורה להיות מוכרזת בכלל ב-VGA 2018 אבל בגלל הצרות של פריים 4 נינטנדו החליטו לשמור אותה בצד. כנראה שהם רוצים להוציא אותה X חודשים לפני 4 בכדי לקדם אותו ועד שהם לא יגיעו ל-X הזה היא לא תצא. אני חולה על סדרת פריים אבל אני רוצה כבר את 4, הטרילוגיה לא מרגשת אותי יותר מדי ב-2021.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יולי 2021, 20:03

מבין אותך, שיחקתי רק ב2 ההרגשה שלי היתה שאי אפשר לעשות יותר טוב מזה אז דילגתי על ה3 ולראשון אף פעם לא הגעתי.
אתה בטח תקנה את הסוויץ 2 בהשקה עם MP4 רק בשביל לשחק אותו בטופ שלו, כמו תמיד :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 יולי 2021, 20:31

הטרילוגיה של פריים יצא בזמנו לwii המקורית
אני לא רואה איך יהיה קשה להעביר אותה לסוויץ
נינטנדו העבירו כבר כמה משחקי wii שהיו גדולים בזמנו לסוויץ

רק לאחרונה יצא זלדה ss ,בגרסת HD

אם נינטנדו היו רוצים ,מהר מאוד היו יכולים ליצר גרסת סוויץ לטרילוגיה
,אבל שזה יקרה הם בטח ירצו לתת טיפול רימסטר
לא שזה צריך לקחת המון זמן

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יולי 2021, 20:41

יש גם את זה בדרך רג'י מוציא ספר על התקופה שלו בנינטנדו (לא אני לא הולך להקפיץ את נושא הספרים מהגינהום במיוחד לזה)
זה התיאור של הספר
"He mastered these lessons to build a long and storied career, and you too can leverage these lessons to springboard your own ultimate success and happiness.

יוצא ב2022, אני כמובן שם Day one... כי אני מת על החרא הניהולי הזה ואולי הוא גם יחשוף איזה רכילות עסיסית על תקופת הWII :)
אני מקווה שThe Book Depository לא יתעכבו יותר מדי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 יולי 2021, 23:13

כמה כבר ההנהלה של נינטנדו ביפן נתנה לו חופש פעולה ?
ידוע שארצות הברית זה אחד מאזורי המכירות הגדולים ביותר שלהם
אבל ההחלטות על חומרה ומשחקים זה ביפן

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יולי 2021, 23:27

תראה, אין ספק שרגי' לא היה הארכיטקט הגדול לא של הWII לא הWII U ולא של הסוויץ, ההצלחות והכשלונות האלה, כולן של איווטה עליו השלום.
עדיין מי שהיה צריך ליישם בפועל באמריקה לא מעט את התוכנית של איווטה, כן היה רג'י.

הWII היה אחד ההדגמות הכי מדהימות בהיסטוריה ליישום מעשי של הBlue Ocean Strategy ורג'י זה הדבר הכי קרוב שיש לאנשים שהיו שם בזמן אמת.
אני מקווה שהספר יהיה מעניין ואשכרה יתן תובנות ולא רק איזה הילול עצמי של "אני מדהים והיו לי חיים מדהימים" בכל מקרה, אני שם day one.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 יולי 2021, 00:44

כן ראיתי, אני מחכה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 16:29

מתחילות שמועות, שהייתי לוקח עם ערימות של גרגרי מלח, שארכיטקטורת Ada Lovelace שאמורה לצאת ב-2023 או 2024 על 5nm היא בכלל יעודית לסוויטצ׳ 2. כלומר כנראה שזה יהיה צ׳יפ לסוויטצ׳ 2 ולשילד החדשים. Ada Lovelace הולך להיות על 5nm כך שזאת חתיכת קפיצה מטורפת ביחס ל-20nm של הסוויטצ׳ המקורית. אם זה המקרה אז קשה לי להאמין שהסוויטצ׳ 2 לא תשב צפונית, מאוד צפונית, לפס4 מבחינת ביצועים. אני לא אתפלא אם באמת מדובר בסוג של XSS קצת יותר חלשה בתחום הGPU, הרבה יותר חלשה בתחום ה-CPU ורוחב הפס ועם DLSS שבתקווה יפצה על לא מעט מזה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יולי 2021, 16:42

מודה שגיחכתי קיאו :|
אותה נינטנדו שהצליחה להתעלות אפילו על התחזיות החומרתיות הכי פסימיות של הדגם החדש של הסוויץ׳ תשחרר יורשת עם ארכיטקטורת בלידינג אדג׳? לא מאמין לזה,אני חושב שכבר הבנו שאפילו אם לוחות הזמנים והכוכבים בשמיים מסתדרים בצורה מושלמת לאיזו קונפגורציה חומרתית ,נינטנדו פשוט ילכו על הפיתרון הכי הזוי ומינימלי שיהיה להם בלי קשר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2021, 16:54

אולי הפעם זה יקרה… אולי… אולי נינטנדו סוף סוף ישתמשו בערימות הכסף שלהם ויוציאו משהו מתקדם!!

אבל כנראה שלא :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 17:47

Uncle Pey'j כתב:מודה שגיחכתי קיאו :|
אותה נינטנדו שהצליחה להתעלות אפילו על התחזיות החומרתיות הכי פסימיות של הדגם החדש של הסוויץ׳ תשחרר יורשת עם ארכיטקטורת בלידינג אדג׳? לא מאמין לזה,אני חושב שכבר הבנו שאפילו אם לוחות הזמנים והכוכבים בשמיים מסתדרים בצורה מושלמת לאיזו קונפגורציה חומרתית ,נינטנדו פשוט ילכו על הפיתרון הכי הזוי ומינימלי שיהיה להם בלי קשר.

אני רק אציין שב-2024 אין בזה שום דבר שנמצא לא בקצה ולא מדמם :)
אנחנו קצת עוורים לזה כי אנחנו ב-2021, לא ב-2024, אז דברים מ-2022 נשמעים לנו כמו הקצה המדמם של הטכנולוגיה אבל אני לא חושב שמישהו פה מרגיש שנניח 7nm או ליבות RT זה קצת מדמם ב-2021 כשב-2019 שניהם היו לגמרי קצה מדמם. אז במקום זה בואו נעשה תרגיל מחשבתי שבו נתעלם לגמרי מטכנולוגיה ידועה, נעשה רק דבר אחד, נקח את הסוויטצ׳ מול הפס3 ונמיר אתה הסיטואציה ל-2024 ולסוויטצ׳ 2.

1) הסוויטצ׳ 1 יצאה ב-2017 ביחס לפס4, זה מתאים ל-2024 ביחס לפס5.
2) הסוויטצ׳ 1 יוצרה בהליך יצור 20nm כשהפס4 יוצרה בהליך 28nm, כלומר בהקבלה הזאת הסוויטצ׳ 2 תיוצר בהליך יצור נמוך משל הפס5 שהוא 7nm.
3) הסוויטצ׳ חזקה בערך פי 3 מהפס3 מבחינת ה-GPU, היא מריצה למשל משחקי פס3 די בקלות ב-1080p שזאת רזולוציה גבוהה פי 2.25 מ-720p ואפילו זורקת פנימה שיפורים גרפים על הדרך. כלומר במטפורה הזאת הסוויטצ׳ חזקה בערך פי 3 מה-GPU של הפס4, משהו כמו פס4 פרו.
4) יש לסוויטצ׳ כמעט אותה כמות של זיכרון כמו הפס4 אבל במהירות דומה לפס3. זה אומר שיש לסוויטצ׳ 2 בערך 12GB זיכרון במהירות של בערך 200GB/s.

אז מה קבלנו? קונסולה על ההליך יצור של 5nm עם GPU חזק בערך פי 3 מהפס4, עם 12GB זיכרון בערך במהירות 200GB/s ומעבד שיושב איפשהו בין היגואר ל-Zen 2 של הפס5. זאת פחות או יותר הסוויטצ׳ 2 שהיא המקבילה הישירה לסוויטצ׳ המקורית, כולל כל המיושנות של נינטנדו והוויתורים שהם אוהבים לעשות. עכשיו תוסיף לה שני דברים שיהיו בפנים ב-1000% אם שוב מדובר בצ׳יפ של NV - ליבות Tensor וליבות RT, שני פיצ׳רים שיהיו כבר בני 6 שנים עבור NV כך שלא בדיוק מדובר בקצה מדמם.

אז כן, אני לא חושב שזה גס להגיד שהסוויטצ׳ 2 תהיה סוג של פס4 פרו עם DLSS ו-RT, הרי הסוויטצ׳ היא סוג של פס3 פרו עם פיצ׳רים של ארכיטקטורה מ-2015 (שנתיים יותר חדשה מהפס4), אז למה שהסוויטצ׳ 2 תהיה שונה? ו-DLSS הוא גיימ-צ׳יינג׳ר, הרי אחת הבעיות העיקריות של הסוויטצ׳ היא שהיא מכוונת לאותה רזולוציה כמו הפס4 אז כמובן שהיא בחיים לא תתקרב אליה. אבל עם DLSS? הסוויטצ׳ 2 תוכל לכוון לרבע רזולוציה שהפס5 מכוונת אליה, זה חתיכת יתרון שמצמצם פערים בצורה משמעותית. זה המקביל לזה שהסוויטצ׳ תכוון ל-320P במצב נייד אבל בסוף תיצור תמונה ב-720p שנראת טוב מ720p טבעי. כמובן שהסוויטצ׳ בחיים לא תראה כמו משחק פס4 גם עם dlss, אבל כשהיא מכוונת ל-320p? יש מצב לא רע שהיא יכולה להתקרב. זה בטוח יקל על פורטים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 18:37

Uncle Pey'j כתב:מודה שגיחכתי קיאו :|

כתבתי הודעה כל כך ארוכה, אבל אפשר לסכם אותה בצורה ממש קצרה אז למה לא?

אם הסוויטצ׳ היא פחות או יותר פס3 פרו בהליך יצור קטן מה-28nm של הפס4, אז למה שהסוויטצ׳ 2 לא תהיה פחות או יותר פס4 פרו בהליך יצור נמוך מה-7nm של הפס5? הרי הלוחות זמנים חופפים ועל זה אפשר להוסיף DLSS בכיף, טכנולוגיה שתהיה בת 6 ב-2024 ולא בדיוק קצת מדמם, לא? כלומר כן, הסוויטצ׳ הייתה ב-2017 מבוססת על טכנולוגיה של 2015, אבל מה רע בסוויטצ׳ 2 שמבוססת על טכנולוגיה של 2022?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 יולי 2021, 21:30

אני לא חושב שנדב התפרע מדי אם הבנתי נכון את התחזית שלו שהסוויץ 2 תהיה XSS יותר חלשה בעצם מהXSS. אני אלך שנה רחוק יותר מנדב ואגיד שהקונסולה הזו תצא ב2025 ואז בכלל אין בעיה.אל תשכחו שהקונסולה הזו שהיא דמוית XSS תצטרך להחזיק לנינטנדו בערך מ2025 עד לפחות 2031 ובתנאים האלה החומרה הזאת כבר לא נראת כל כך זוהרת :)

אני יודע שבוקסלים אוהבים להגיד על משחקי פס4 שהם נראים כמו משחקי פס3 בהסתמך על גרסאות משונמכות שלהם :) אבל כדי שהסוויץ 2 תקבל את הגרסאות המשונמכות שלה למשחקי פס5= כדי שבווקסלים יוכלו להגיד שמשחקי פס5 נראים כמו משחקי פס4 בהסתמך על הפורטים לסוויץ 2 :), היא צריכה לשבת איפשהו בסביבות הXSS יותר חלשה פחות או יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 21:49

אני באמת חושב שהסוויטצ׳ 2 תזכיר את הפס4 פרו אולי חוץ מאשר רוחב הפס והעובדה שיהיה בה ליבות tensor ו-rt. אני גם חושב שיהיה בה ssd ומעבד חזק משמעותית משל הפס4 פרו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 יולי 2021, 22:03

העיקר שהיה תהיה יותר חזקה בהרבה מהסטים דק, היא תהיה חייבת להיות :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 106 אורחים