הנושא הרישמי למשחקי Blood Souls Ring

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: הנושא הרישמי למשחקי Dark Souls ו-Blood Borne

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2016, 14:56

זה בסדר, אני לא מכה את עצמי, אפילו פלשו לי למשחק פעמיים ונצחתי בשתיהן (למרות שלא ברור לי מה אני עושה עם הצמיד עצמות שאני מקבל מהגופה שלהם) :)
אני מאוד נהנה ואני לא מצפה לנצח בוסים בנסיון ראשון או משהו כזה (למרות שזה קרה לי בhigh wall of lothric).
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 20 אפריל 2016, 21:10

DrKeo כתב:אוקיי, נראה לי שלפני 100 שעות אני לא גומר את המשחק הזה. אתה מפוצץ לי את השכל כשאתה אומר שאתה מסיים שלב בריצה אחת. השלב של החומה למשל דרש ממני אולי 30 ריצות.

זה מה שמדהים בסדרה. זה רק מוכיח שהיא הוגנת לחלוטין וההצלחה תלויה במיומנות נטו. אני זוכר שבעבר אנשים שלא מנוסים בסדרה כלל התווכחו על זה בפורום הזה, טענו שמיומנות לא קשורה לכאן.

אני מנוסה בסדרה, וגם לי זה ייקח הרבה יותר זמן. אני לא גיימר כזה מיומן. אני מנוסה בסדרה יחסית: במשחק השני לא התנסיתי כלל ורק את בלאדבורן סיימתי. לא כי הוא קל יותר, פשוט משהו בו משך אותי לכל אורכו, ונראה שזה יקרה גם בדארק סולס 3 המעולה.

אגב, המשחק שובר שיאי מכירות בסדרה. אז מי חשב שזו סדרה שמיצתה את עצמה ודועכת? היא רק מתחזקת. ולמרות זאת, זה כנראה המשחק האחרון מהסוג הזה שהמפתחת תפתח (אבל אני מהמר על בלאדבורן 2, ויהיה גם משחק שלישי, סוני תדחף לכך, זה כסף בטוח וטוב לשני הצדדים).

נדב, באסה להיכנס לסדרה בדיוק כשהיא נגמרת, לא? אני ממליץ לך בחום להשיג את בלאדבורן, נראה אותך בלי מגן :)
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 20 אפריל 2016, 21:20, נערך פעם 1 בסך הכל.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 20 אפריל 2016, 21:15

אגב, יש המון אזורים סודיים, אפילו שלבים גדולים סודיים. חבר שלי סיפר שהוא חקר היטב את השלב השני, ואז אחיו שיחק ומצא באותו שלב אזור גדול וחדש לחלוטין שאפשר בקלות לא לגלות. זה היה נכון גם במשחקים אחרים בסדרה ונדמה לי שכאן זה אפילו נכון יותר.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 אפריל 2016, 21:38

רונן כתב:אגב, יש המון אזורים סודיים, אפילו שלבים גדולים סודיים. חבר שלי סיפר שהוא חקר היטב את השלב השני, ואז אחיו שיחק ומצא באותו שלב אזור גדול וחדש לחלוטין שאפשר בקלות לא לגלות. זה היה נכון גם במשחקים אחרים בסדרה ונדמה לי שכאן זה אפילו נכון יותר.

אמת, כבר ציינתי שזה מדהים אותי כל פעם מחדש מאיפה האומץ להחביא כל כך הרבה תוכן מושקע בטירוף שהמון שחקנים יפספסו.
מה שאתה מדבר עליו זה עוד "סתם" חלק מגניב בתוך השלב השני, אבל יש גם ממש אזורים שלמים, חדשים לגמרי עם מספר בוסים שהם שלבים מוחבאים לגמרי (אחד מהם לא הייתי מוצא בחיים בלי ההודעות על הרצפה משחקנים אחרים, שאמרו לעשות משהו מאוד ספציפי בנקודה מאוד מסויימת).

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 20 אפריל 2016, 21:47

משחק לוח המבוסס על Dark Souls מומן תוך 3 דקות, והמונה עדיין דופק :)

מקור

ולהלן הידיעה על כך שזה המשחק הנמכר הכי מהר בסדרה. אני מניח שהעובדה שהוא שוחרר לשתי הקונסולות עזרה לו בכך. בסיס המשתמשים של הסדרה הוא בקרב שחקני PS4 בעיקר, לכן מעניין לדעת כמה עותקים נקנו על ידי הקהל הזה.

מקור

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 אפריל 2016, 08:05

זה לא כל כך מפתיע, מדובר במשחק הראשון שמופץ באותו היום גם לשתי הקונסולות וגם לpc, שם יש קהילה מאוד גדולה למשחק.
אבל בהחלט משמח

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 אפריל 2016, 10:58

Stick כתב:זה לא כל כך מפתיע, מדובר במשחק הראשון שמופץ באותו היום גם לשתי הקונסולות וגם לpc, שם יש קהילה מאוד גדולה למשחק.
אבל בהחלט משמח

לפי סטים ספיי, שההערכות שלו כמעט תמיד נמוכות ומפגרות בכמה ימי מכירה, המשחק מכר בPC כבר 680 אלף עותקים (זה כולל את כל העותקים, כי גם משחק שנמכר בחנות מופעל בסטים).
אלו מכירות נהדרות.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 אפריל 2016, 12:33

דארק סולס זאת אחת הסדרות היחידות שגרסת המחשב היא היותר פופלרית , בערך 50% מהמכירות למשחקים הקודמים הם על ה pc. נראה שזה הכיוון גם למשחק השלישי.

בינתיים אם יש משהו אחד שממש מציק לי זה שכמו במשחקים הקודמים כמעט בלתי אפשרי לעשות playthrough מושלם בלי מדריך בניסיון הראשון.
הצלחתי בינתיים "לשבור" קווסט אחד ועוד אחרי שהשקעתי לא מעט זמן כדי לקדם אותו והוא היה מגניב לגמרי עד הנקודה הזאת. וזה אולי כבר ממש אנאלי מצדי אבל גם פיספתי gear שאמור ליפול מ NPCs שפולש אליך בגלל שחשבתי שזה שחקן אמיתי (רוב הפלישות בשלבים הראשונים הם של NPCs) או שאתה יכול לפספס אותו אם אתה לא unkindled במקום שהוא אמור לפלוש אליך.
זה מן הסתם לא מהותי לרוב האנשים שרק רוצים לעבור את המשחק ולא יורדים לרזולוציות האלה , אבל אותי זה מעצבן שאני משקיע בלחקור סביבות, לגלות covenants , לקרוא תיאורים של פריטים, לחזור לסביבות קודמות כדי לפתוח דברים ולנסות לפענח מה NPCs אומרים לי עם השפה הציורית שלהם רק בשביל לגלות שפישלתי בגלל שהגעתי לאיזה מדורה לפני שהגעתי לחדר שהוא מרחק 20 שניות משם.
אני אוהב את ההרגשה של הקווסטים בדארק סולס, שבמשחק שאתה כל הזמן דוחף קדימה אם אתה עובר איזור מסוים או בוס יש לזה הצדקות עלילתיות שדברים ישתנו או שדמויות ישנו מקום וקווסטים ילכו בכיוונים אחרים, אני אוהב שזה מאוד מסתורי וסובטילי זה חצי מהקסם של העניין בעיני, אבל להרוס או לשנות קווסט רק בגלל שבדרך שמתפצלת לשניים בחרת באחת במקום בשניה והדלקת מדורה עשר מטר משם? זה כבר סתם מעפן בעיני.

אגב, כמו בבלאדבורן, עושה רושם שגם פה איזה שליש מהבוסים הם אופציונאלים לגמרי. לא ידעתי את זה עד ה ng+ שלי בבלאדבורן אבל הבוס הראשון שמראים בכל הטריילרים והחומר הפרסומי שלהם? אפשר לדלג עליו. בדארק סולס3 בינתיים (אני בבוס השביעי אאל"ט) היו שניים אולי שלושה כאלה, לא לגמרי בטוח בקשר לשלישי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2016, 13:04

רונן כתב:
DrKeo כתב:אוקיי, נראה לי שלפני 100 שעות אני לא גומר את המשחק הזה. אתה מפוצץ לי את השכל כשאתה אומר שאתה מסיים שלב בריצה אחת. השלב של החומה למשל דרש ממני אולי 30 ריצות.

זה מה שמדהים בסדרה. זה רק מוכיח שהיא הוגנת לחלוטין וההצלחה תלויה במיומנות נטו. אני זוכר שבעבר אנשים שלא מנוסים בסדרה כלל התווכחו על זה בפורום הזה, טענו שמיומנות לא קשורה לכאן.

אני מנוסה בסדרה, וגם לי זה ייקח הרבה יותר זמן. אני לא גיימר כזה מיומן. אני מנוסה בסדרה יחסית: במשחק השני לא התנסיתי כלל ורק את בלאדבורן סיימתי. לא כי הוא קל יותר, פשוט משהו בו משך אותי לכל אורכו, ונראה שזה יקרה גם בדארק סולס 3 המעולה.

אגב, המשחק שובר שיאי מכירות בסדרה. אז מי חשב שזו סדרה שמיצתה את עצמה ודועכת? היא רק מתחזקת. ולמרות זאת, זה כנראה המשחק האחרון מהסוג הזה שהמפתחת תפתח (אבל אני מהמר על בלאדבורן 2, ויהיה גם משחק שלישי, סוני תדחף לכך, זה כסף בטוח וטוב לשני הצדדים).

נדב, באסה להיכנס לסדרה בדיוק כשהיא נגמרת, לא? אני ממליץ לך בחום להשיג את בלאדבורן, נראה אותך בלי מגן :)

ממש אין לי בעיה שדלגתי על 1 ו-2. זאת סדרה שנתית, אין לי את הסבלנות להתחיל לעשות השלמות על סדרה שנתית של 80 שעות לכל משחק. אני בערך 20 שעות בפנים באזור שיש בו שלדים (אני משער שמי ששחק יודע איזה אזור זה) ומאוד נהנה. המשחק לא קשה לי כבר יותר מדי, אני מרגיש שמצאתי את הנשק והסגנון שאני אוהב ואני משתפשף עליו. אני כרגע עם מצ'טה וחץ וקשת בלי יכולת קסמים כלל (חוץ מאשר כמובן השחזת המצ'טה כמובן) ומאוד נהנה מהסגנון האיטי והחזק. מאוד מספק להרוג אוייב במכה אחת מתוזמנת הייטב.

חוץ מהעץ שהוא בוס שעדין לא הלכתי ממש להביס (אני ממש לא אוהב את הקטע שהוא תוקע אותך באזור שאתה לא יכול לאסוף את הנשמות שלך ולברוח. כלומר אם אתה מתחיל להלחם איתו אתה נלחם עד שאתה מנצח או מוותר על כל הנשמות שלך) כי הוא בוס אופציונאלי, אני מרגיש שדי מציתי את כל השלבים שעברתי וניקיתי את רובם. מה שכן לא מצאתי כמעט בכלל אזורים סודיים. אפילו לא ברור לי אם יש משהו שאני צריך לעשות כדי למצא אזור סודי או שפשוט לחפש לבד מעבר שלא ראיתי.

בנושא המכירות, הסדרה הזאת נעה בין סטגנציה לבין ירידה במכירות כבר שנים, המשחק הכי מוכר בה הוא DS1 שיצא כבר לפני שלושה משחקים. אולי DS3 ימכור כמוהו, אולי טיפה פחות, אולי טיפה יותר, אבל הסדרה הזאת לא באמת ממריאה ואם הם ימשיכו בהוצאה שנתית כאילו זה AC או COD אז גורלה יחרץ.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 אפריל 2016, 13:53

רונן, אין קשר בין בלאדבורן לדארק סולס במובן הזה וזה פשוט לא נכון להגיד שהם מאותה סדרה. עולמות שונים, תמה, עיצוב, lore... זה כמו להגיד שגירס ואנצרטד זה אותו דבר בגלל ששניהם זה יריות מגוף שלישי או משהו כזה. ולמרות שהמבנה שלהם זהה מן הסתם, גם ברמת הגיימפלי המיידי הם מספיק שונים.

בינתיים עושה רושם שזה לגמרי ההמשך של דארק סולס 1. מלבד איזה רפרנס איזוטרי מטקסט של איזה שריון של דמות מ 2 הוא לא ממש נוכח פה בינתיים, ככה שבכל מקרה לא נראה לי קריטי לשחק בו לפני 3.
בכל מקרה זאת לא סדרה שנתית, יותר דו שנתית.

בקשר למכירות, אני חושב שבתור סדרה נישתית שהשיגה את ההצלחה הראשונית שלה בעיקר בגלל דיבור מפה לאוזן, השני מכר פחות גם בגלל שהוא, ובכן, היה פחות טוב בעיני השחקנים (המבקרים אהבו אותו לא פחות) ואני מעריך שהשלישי ימכור יותר ממנו בסופו של דבר.
בלאדבורן? הוא היה הצלחה גדולה מאוד בתור אקסלוסיבי לפלייסטיישן, ולפי השמועות סוני כבר הזמינה המשך עבורו.

אבל מה זה אומר בכלל להמריא? זה לא בדיוק סוג המשחקים שמיועדים לכולם. אף פעם לא היה לזה צ'אנס להיות משחק של 10+ מיליון, וזה בסדר גמור, יש להם את הקהל שלהם והסטודיו שלהם עובד בקצב שנופל אולי רק מ platinum ועם תקציבים קטנים ביחס לתעשייה ולמשחקי טריפל A, ככה שאני לא רואה איפה ההפסד פה. פיינל פנטזי מכר הכי הרבה עם המשחק השביעי שיצא לפני איזה 20 שנה ומכר יותר מכל מה שהיה גם לפניו, אז אפשר להגיד שהסדרה גמורה מאז?

בינתיים הם לא מצליחים להוציא משחק של פחות מ 9, הם מוכרים הרבה יותר מהציפיות שלהם (יושידה אמר שהטעות הכי גדולה שלו בסוני הייתה שהוא לא לקח אותם בתור סטודיו צד א' אחרי דימון סולס) אז לא הייתי דואג להם.
אני כן דואג קצת שכאשר מיאזקי ילך ויעשה משהו חדש אחרי דארק סולס 3 , Namco Bandai לא יוכלו לוותר על הכסף ויתנו את הפרנצייז למישהו אחר שיחרבן לו את הצורה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 אפריל 2016, 14:49

כמה התייחסויות למה שנאמר פה:

קודם כל נדב, לך תהרוג את העץ :), הוא מפיל משהו שאם תתן לאחת הדמויות יפתח לך עולם שלם של נשקים מיוחדים.

בנושא המכירות, כמו שנאמר שני המשחקים היחידים שאפשר להשוות הם DS1 וDS2 (הרי דימון וBB הם בלעדיים) ו, לא נכנס לזה שוב אבל, אני מאמין שזה נובע מכך ש(אני מרגיש) שיש דיבור כללי על השני כפחות מוצלח מהראשון. יכול להיות שזה גם בגלל הפורט המסריח של DS1 שהפחיד הרבה שחקני PC, אני לא יודע.
בכל מקרה אי אפשר להגיד שזה בגלל שהמשחק שנתי, קודם כל שלושת המשחקים שיצאו בהפרש של שנה הם רק DS2, BB, DS3, בין השני לראשון זה לא המקרה והיה הפרש של שנתיים וחצי (סוף 2011 לתחילת 2014).
בנוסף, בשבילי ובשביל מעל ל50% משחקני הסדרה (שחקני הPC והXBOX) גם DS3 ו2 הם לא יציאה שנתית, המשחק האחרון ששיחקתי היה DS2 והוא יצא לפני שנתיים ככה שאני גם לא יודע עד כמה זה זה משפיע בכל מקרה.
בקיצור, צריך לראות מה המכירות של DS3 ואז יהיה אפשר להשוות בין שלושת המשחקים ולקבוע האם באמת יש ירידה או שDS2 הוא מקרה חריג שנובע מפחות המלצות מפה לאוזן. בינתיים הוא מוכר מצוין, אבל כמו שאמרתי העובדה שהוא מוכר יותר מהר לא אומרת כלום כי הוא הראשון שנמכר ישר לשלושת הפלטפורמות.
בלי קשר המשחק עד כמה שמובן כרגע גם ככה לא יהיה שנתי יותר לפחות, אם בכלל ימשיך לצאת. הם אמרו מספר פעמים שDS3 מסמן מבחינתם את סוף העידן הזה ומעכשיו הם יעברו לפרויקטים אחרים וחדשים. כלומר או שהסדרה תעבור ידיים (כמו שיקרה לBB כנראה) או שהיא תעלם לגמרי.

בקשר להיותו של המשחק המשך ישיר לDS1 יותר מ2, כן, הוא בבירור כזה. אני לא יודע עד לאן הגעת אבל בוא נגיד ש, אממ, הוא המשך ישיר לDS1 מעל לכל ספק :). יש גם כמה רפרנסים עלילתיים ל2, אבל זה ברמת הרפרנסים, כהמשך אמיתי הוא מתייחס (והמון) בצורה ישירה רק ל1.

בקשר לבוסים הפוטנציאלים, לא בדיוק כמו בBB, יש בגדול יחס קטן יותר של פוטנציאלים. אם פגשת כבר 7 בוסים אז עד כמה שאני זוכר רק אחד מהם יכול להיות פוטנציאלי (העץ). בכל מקרה יש במשחק 5 בוסים פוטנציאלים מתוך (ספוילר למספר הבוסים במשחק)
ספויילר: הצג
19 בוסים בכל המשחק
אבל גם אלו הם לא לגמרי כאלה. כלומר אפשר לסיים את המשחק בלי להפגש בהם, אבל זה סוף אחד של המשחק. בשביל לקבל סוף אחר חייב להרוג בוס פוטנציאלי אחד למשל, אז תחליט אתה אם זה נחשב או לא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2016, 15:25

דבר ראשון יוצא משחק סולס כל שנה פחות או יותר.
2010 - Demon's souls
2011 - DS1
2014 - DS2
2015 - BB
2016 - DS3

אז כן, הייתה איזו מנוחה באמצע אבל למי שיש פלייסטיישן זה כותר שנתי, ביחוד שיוצא משחק כל שנה בשלוש שנים האחרונות ואני לא חושב שזה יהיה ניחוש פרוע מדי לחשוב שב-2017 יצא עוד משחק בסגנון מFROM. גם שומעים לא מעט מבקרים, כמו GB או החבר'ה של DLC ו-IGN, שאומרים ש-DS3 פשוט מעולה אבל קצת נמאס להם מהנוסחה וזה יהיה טוב אם הסדרה תצא לחופש עכשיו.

בנושא המכירות, זה המשך של דיון ישן מתקופת היציאה של BB וטענה שהסדרה רק גדלה וגדלה. זה לא נכון, הסדרה לא גדלה מאז DS1. אולי DS3 ימכור קצת יותר מDS1, אולי קצת פחות, אבל הסדרה נשארת במספרים די דומים. זאת לא ביקורת קשה נגד הסדרה, היא מאוד הארד קור ויש לה עדה מאוד ספציפית של מעריצים אבל אם מנהלים דיון מכירות אז אני בספק אם DS יכול להיות כותר של 6 מליון יחידות סופר מצליח. הוא נשאר בנישה שלו וטוב לו שם.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 אפריל 2016, 15:38

Stick שדיברתי על סדרה דו שנתית, התכוונתי רק לדארק סולס. בלאדבורן זה משהו אחר מבחינתי. יש להם שני צוותים, הם יכולים לעבוד על כותרים שונים, זה לא קשור לשנתי לא שנתי.
בלי קשר, זה לא שדארק סולס 2 מכר רע, גם הוא נחשב הצלחה גדולה מבחינתם. זה הכל עניין של עלויות ורווחים.

אני יודע כמה בוסים יש במשחק, קראתי את זה בטעות לפני שהמשחק יצא
בקשר לבוסים האופציונאלים, התכוונתי לעץ ולהוא שנמצא באיזור הסודי שנמצא למטה... בוא נגיד כך בלי להרוס את הצורה הכל כך מגניבה שמגיעים אליו. אני די בטוח שלא חובה לעשות אותו.

ו Keo דימון סולס יצא בתחילת 2009 ביפן, בהמשך השנה בארה"ב, ורק באירופה הוא יצא ב 2010.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2016, 15:46

idan כתב:Stick שדיברתי על סדרה דו שנתית, התכוונתי רק לדארק סולס. בלאדבורן זה משהו אחר מבחינתי. יש להם שני צוותים, הם יכולים לעבוד על כותרים שונים, זה לא קשור לשנתי לא שנתי.
בלי קשר, זה לא שדארק סולס 2 מכר רע, גם הוא נחשב הצלחה גדולה מבחינתם. זה הכל עניין של עלויות ורווחים.

אני יודע כמה בוסים יש במשחק, קראתי את זה בטעות לפני שהמשחק יצא
בקשר לבוסים האופציונאלים, התכוונתי לעץ ולהוא שנמצא באיזור הסודי שנמצא למטה... בוא נגיד כך בלי להרוס את הצורה הכל כך מגניבה שמגיעים אליו. אני די בטוח שלא חובה לעשות אותו.

ו Keo דימון סולס יצא בתחילת 2009 ביפן, בהמשך השנה בארה"ב, ורק באירופה הוא יצא ב 2010.

יצא משחק שלהם כל שנה בשלוש שנים האחרונות, זאת הפיסת מידע היחידה שאתה צריך. גם COD יהיה יוצא פעם בשנתיים - שלוש עד COD3. אף משחק הוא לא שנתי החל מהמשחק הראשון, זה משהו שקורה עם הזמן. היום משחקי סולס הם שנתיים ותהיה בטוח שיצא אחד גם ב2017.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 אפריל 2016, 15:58

אתה טועה לגמרי, זה כמו להגיד שביונטה משחק שנתי בגלל שפלטיניום מוצאים גם כל מיני Vanquish ו mgs בין לבין. זה לא רלוונטי. (היי, כולם משחקי אקשן מהירים! כנראה שזה אותו משחק)

ולא יצא דארק סולס ב2017 (לא מחשיב כמובן את החתיכה השנייה של ה dlc למשחק השלישי)

מתערבים? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2016, 16:10

הולך לצאת משחק סטייל דארק סולס ב2017, סגור. הם יקראו לזה בלאד סולס או deamon's death או לא יודע איך, אבל זה יהיה עוד BB או DS או לא יודע מה שיצא עד סוף 2017. בכיף אני מכניס את זה לת'רד התערבויות. אם היית אומר לי היום שDS3 הוא בעצם demon's souls 2 הייתי מאמין לך. נכנסתי למשחק הזה תוך שתי שניות והוא הרגיש לי כמו המשך ישיר לdemon's souls. לא שחקתי בBB אבל DS3 זה בעצם demon's souls 4 פשוט מולטי פלטפורם. גם COD הולך לחלל במשחק אחד ולמלחמת עולם שניה במשחק שני, גם AC הולך ללונדון הויקטוריאנית במשחק אחד ומשחק ספינות עם פראטים במשחק אחר. הם עדין כותרים שנתיים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 אפריל 2016, 16:15

תשמע הם אמרו במפורש כמה וכמה פעמים שמבחינתם זה סוף עידן, ושהמשחקים הבאים שלהם יהיו אחרים לגמרי.
זה לא מאוד ברור, יכול להיות שבכלל לא יצא עוד כלום והמשחק הבא שלהם יהיה משחק כדורגל עם זומבים, יכול להיות שהם ימשיכו את הסדרה אבל הנוסחה תעבור מהפכה אמיתית, יכול להיות שDS וBB ימשיכו כמו שאנחנו מכירים אבל בידיים אחרות.
בקיצור צריך לחכות ולראות, אבל קצת כואב לי לקרוא למשחקים האלה משחקים שנתיים כרגע, אם באמת המשחק הזה הוא הסוף, אחרי שבסך הכל יש פעם אחת שמשחקים יצאו בהפרש שנתי (כאמור DS2,BB,DS3, דימון סולס יצא ב2009 ורק ההפצה שלו לאירופה בלבד הייתה ב2010) וגם לזה יש שתי כוכביות גדולות שהן האקסלוסיביות של BB והעובדה שהוא לא לגמרי מאותה סדרה אלא משחק עם בסיס משותף מאותה החברה.
עכשיו, אם באמת כל מה שהם אומרים זה חרטא ושנה הבאה הם עושים BB2 ואז DS4 וממשיכים ככה אז כן, אני אקבל את זה במובן מסוים, אבל אני לא חושב שכרגע זה המצב.
במצב השני שבו המשחקים ממשיכים עם מפתחת אחרת אז כמובן זה גם המצב, אבל אני באמת בספק אם חברה אחרת תצליח לעשות משחק שנתי בנוסחה הזאת שיזכיר בכלל את הרמה של המשחקים הקיימים, ככה שזו תיהיה הבעיה האחרונה של הסדרה הזאת במצב כזה. אבל לך תדע, בסוף עוד נצחק על התקופה שהסדרה הזאת הייתה בידיים של FS :).

בכל מקרה אם יש התערבות תכניס אותי לעניין, אני אומר שלפחות לא יצא שנה הבאה משחק סולס שבנוי כמו כל הקיימים (בכל צורה שהיא) מהידיים של FS.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2016, 16:20

ברור שאם הם מפסיקים עכשיו אז זה לא יחשב משחק שנתי אלה סוג של צרוף מקרים כי BB נדחף ככה בין DS2 לDS3 וגרם לאשליה של משחק שנתי. אבל היום קבלנו את החדשה ש-DS3 הוא עם הפתיחה הכי חזקה לFROM אי פעם ואנחנו גם יודעים שחלק גדול מזה הוא על הPC, כלומר מכירות דיגיטליות ששוות בערך פי 2 ממשחק קונסולה שנמכר בחנות ריטייל. בקיצור, אולי DS משחק יחסית קטן לסדרות של יובי או אקטיוויז'ן אבל בשביל FROM הוא מפלצת ענקית. אני לא רואה איך FROM מוותרים על זה והם כבר הראו נכונות לסחוט את הז'אנר מכל הכיוונים עם DS 2-3 ו-BB בטווח של שלוש שנים בלבד.

מה אתה חושב עושה הצוות של DS2 כבר שנתיים? אני ממש בספק אם הם לא יוציאו משחק שכזה גם שנה הבאה, אפילו אם השם שלו הוא לא BB או DS אלה צירוף מילים רנדומאלי אחר :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 אפריל 2016, 16:29

כן אבל הם בפירוש אמרו (לפני היציאה של 3 אמנם, אבל אני לא מאמין שההצלחה שלו הפתיעה אותם) שהמשחק מסמל את סוף העידן של הסדרה.
עכשיו כן, זה קצת יפני ולא ברור כזה, אבל אני מאמין להם שלכל הפחות המשחק הבא בסדרה יהיה שונה משמעותית (לא BB שונה, באמת שונה).
וזה בכלל אם יהיה משחק חדש כזה מהידיים שלהם (מאוד הגיוני שיצא משחק בהפצה של סוני ושל BN בנפרד ממפתחים אחרים, אני לא מדבר על מצב כזה).
אני מבטיח לך שגם UC4 הולך להיות הצלחה מטורפת, אז מה? עכשיו ND יחזרו בהם ויפתחו UC5? לא נראה לי, אני מאמין להם שזה המשחק האחרון, ולמרות זאת הגיוני שאולי סוני יחליטו לתת לאיזשהו סטודיו אחר לפתח המשך לUC.

בסופו של דבר אני פשוט מאמין להם שזה הסוף, לפחות במובן מסוים, וכנראה שפשוט צריך לחכות ולראות. מה עושה הסטודיו השני? אין לי מושג, אני מאמין שמפתח משחק ואני גם מאמין להם שהוא לא DS4,BB2 או חרטאת סולס 7 כלשהי. אולי אני טועה כמובן, אבל אני מספיק מאמין להם כדי להסכים להכנס לנושא ההתערבויות הרשמי של ווקסלים :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2016, 16:42

אני לגמרי חושב שמה שהצוות השני שלהם עושה כרגע זה או משחק סטייל DS או ממש המשך לBB לסוני. אין מצב שהם מוותרים על הביצת זהב שלהם, אין מצב. הצוות השני שלהם עובד על משהו חדש כבר שנתיים, בסוף 2017 זה יתקרב כבר ל-4 שנים. אין מצב שהצוות משנה הזה לא מוציא משחק BB2 או משחק סטייל סולס עם שם חדש, אולי DS פנטזיה בחלל או משהו באוירת DEAD SPACE. איך שלא תסתכל על זה, אין מצב שלא יוצא עוד משחק סטייל סולס ב-2017, אפילו אם לוקחים את זה לתפאורה שונה לגמרי בחלל, בדיוק כמו שAC יכול להיות במשחק אחד פיראט בקריבים ובמשחק אחר מתנקש במזרח התיכון.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 אפריל 2016, 16:47

סבבה, אז אני חושב שיש כאן את כל התנאים להתערבות כדן וכדין. :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2016, 16:51

יאללה, הולכים על זה. אני אעלה לת'רד התערבויות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2016, 17:02

שאלה, איפה אני הופך את הנשמות שהבוסים מפילים לנשקים מיוחדים?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 אפריל 2016, 17:03

אתה דווקא בכיוון לגבי דימון סולס, דארק סולס הוא המשך רוחני שלו (כמו שאפשר להבין מהשם שלו, בין היתר).
זה קשור במעבר למולטיפלטפורם כמובן.

ואני מבין מה אתה בא להגיד אבל אני לא מסכים לגבי בלאדבורן, מבחינתי זה כמו להגיד שפיינל פנטזי ואיזה jrpg אחר של סקוור הם אותו משחק. או אנצ'רטד וטומב ריידר אנאערף. אגב, בין כל משחקי ה AC היה איזה סיפור עלילתי מחבר לא? בכל מקרה, הוצאה שנתית זאת לא הבעיה העיקרית של הסדרה הזאת לדעתי, אבל זה לא לפה.

אבל אם זאת הכוונה, אז אין התערבות! :)
אני איתך, גם חושב שיצא בלאדבורן 2 כזה ב 2017, גג תחילת 2018.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 אפריל 2016, 17:06

DrKeo כתב:שאלה, איפה אני הופך את הנשמות שהבוסים מפילים לנשקים מיוחדים?

תסתכל טוב על אחד ה Thrones , יושב שם מישהו .

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 71 אורחים