במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 מרץ 2021, 14:30

המשכתי עוד קצת בelite ונתקעתי בלי דלק מול איזה starship שלא נותן לי אישור לנחיתה אצלו. הבנתי יש חברה שבאים לעזור עם דלק וצריך לתקשר איתם בטוויטר או משהו. היום נבדוק ת׳עניין.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 מרץ 2021, 14:46

swiss-the-engine כתב:המשכתי עוד קצת בelite ונתקעתי בלי דלק מול איזה starship שלא נותן לי אישור לנחיתה אצלו. הבנתי יש חברה שבאים לעזור עם דלק וצריך לתקשר איתם בטוויטר או משהו. היום נבדוק ת׳עניין.

זה מה שקורה כשלא עושים מנוי שגריר פרימיום.

אגב, לא ראיתי אף אחד מדבר על זה, אפשר שניה לדבר על המפה ב-GOW 2018 ולהכתיר אותה בתור המפה הכי גרועה בהסטוריה של משחקי הוידאו? וזה מגיע מבן אדם ששחק בקונטרול לפני חודשיים.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 מרץ 2021, 15:16

האמת שאני לא זוכר את המפה, זה לא משהו שמשתמשים בו הרבה במשחק הזה, עד כמה שזכור לי. אני כן זוכר שהשתמשתי בה כשרציתי לחזור למקומות אחרי שסיימתי את הסיפור, אבל בזמן המשחק אני חושב שכמעט ולא או אף פעם לא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 מרץ 2021, 17:08

המפה היא הכי גרועה שראיתי במשחק וידאו, אתה אפילו לא יכלו להבין את הטופוגרפיה הבסיסית של האזור הכללי שאתה נמצא בו. אין בה כלום, היא לא יכולה לעזור לך בכלום. אם תגיע לצומת שיש בה ימינה ושמאלה, לא רק שהמפה לא תעזור לך, הצומת אפילו לא תופיע בה כי היא מראה רק את ה-overworld. מבחינתי המפה הייתה המקום הזה שבו אני מסמן way points לסמנים הקבועים מראש שיש בה (נניח מיקום של וולקרי).

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 מרץ 2021, 21:21

DrKeo כתב:
swiss-the-engine כתב:המשכתי עוד קצת בelite ונתקעתי בלי דלק מול איזה starship שלא נותן לי אישור לנחיתה אצלו. הבנתי יש חברה שבאים לעזור עם דלק וצריך לתקשר איתם בטוויטר או משהו. היום נבדוק ת׳עניין.

זה מה שקורה כשלא עושים מנוי שגריר פרימיום.

אגב, לא ראיתי אף אחד מדבר על זה, אפשר שניה לדבר על המפה ב-GOW 2018 ולהכתיר אותה בתור המפה הכי גרועה בהסטוריה של משחקי הוידאו? וזה מגיע מבן אדם ששחק בקונטרול לפני חודשיים.

מה זה היה נותן לי?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2021, 17:26

העולם השלישי ב-DS לא עושה לי טוב. העיצוב מזעזע, בית כלא רפטטיבי כך שאי אפשר לזהות איפה היית ואיפה לא היית. זה אירוני כי מדובר בשלב עם הכי הרבה backtracking במשחק כי רוב הדלתות בכלא נעולות והמשחק שולח אותך למסעות בין מפתחות לדלתות נעולות (בלי מפה ובלי שמות מזהים טובים).

השלב הזה גם הביא לי את השיא של ״בזבוז זמן״ (כן, אפילו אם זה פסיכולוגי בלבד). אתמול רצתי כמעט את כולו בלי למות. אין בשלב הזה שום קיצור דרך נוח לתחילת השלב כך שיצא שסחבתי על עצמי כמות גדולה של נשמות לדרגה שלי (סביבות ה20k). כשהגעתי לדלת הבוס, החלטתי לחזור לנקסוס ולממש את הנשמות בשביל לצמצם סיכון. בדרך בחזרה, בגלל שכל האזורין בשלב נראים אותו דבר, חשבתי שהייתי במסדרון אחד, הייתי במסדרון אחר ונפלתי לחור ברצפה. קמתי לתחיה בתחילת השלב, רצתי לכיוון הנשמות אבל מתתי בדרך.

אז כן, עכשיו אני תוך 3 דק׳ בדלת בוס שוב בגלל קיצורי הדרך, אבל אני אהיה שם ~3 דרגות פחות ממה שיכלתי להיות. אם אני ארצה להרוויח את הנשמות בחזרה, זה יקח לי כמה עשרות דקות. בקיצור, הוציא לי לא מעט אויר מהמפרשים. ההגדרה של תסכול. זה מצחיק שאני נהנה מהאוייבים ומהבוסים אבל המבנה של המשחק הוא תסכול טהור.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 מרץ 2021, 17:35

נשמע כמו עינוי, האמת.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 מרץ 2021, 19:54

אשפוט כשאשחק אבל אם אדבר מתוך זכרון -
דווקא בגזרת האויבים ובעיקר הבוסים אני זוכר את דימון סולס כחלש באופן ברור מההמשכים. אז אם אתה לא נהנה מהצורה שהוא מעוצב בה מבחינת השלבים, ונשמע שאתה לא ממש נהנה, וגם לא מתרשם כל כך מהגרפיקה, אין באמת סיבה לשחק בו על פני משחק סולס מודרני יותר.
לך על BB, מן הסתם לא שיחקת בו. אני לא חושב שהוא הbest של FS כמו שהמון אומרים, אבל הוא בהחלט מצוין. אני כן חושב שהDLC שלו הוא פיסת התוכן הקטנה הכי טובה שלהם אגב, אבל לא המשחק כולו :).
בכל מקרה בכל הקשור לאויבים ובוסים וכמובן שמערכת הקרב הוא דור וחצי מעל דימון סולס בזכרון שלי. גם עיצוב העולם והשלבים שלו הוא כבר בסגנון דארק סולס - כלומר הרבה פחות בוסרי.
בדומה לדימון סולס הם חזרו בו לHUB כמו הנקסוס ולמערכת ביראות מבוסס LOOT.

(אבל אני יודע מה תגיד - 30fps ו1080p... בסדר גמור :). אבל כמשחק הוא מה שאתה מחפש, כנראה)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 מרץ 2021, 20:58

אני משוכנע ש*מתישהו* סוני תשדרג את BB וTLG ואם זה לא קורה עוד השנה אז באמת שזה לא פחות ממחדל :)
אמנם BB לא כל כך מעניין אותי אבל TLG הוא לא פחות מיהלום שיש להם בידיים ובמצבו הנכחי הוא לא בדיוק נוצץ, בלשון המעטה. זה יהיה פספוס אדיר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 מרץ 2021, 21:07

לא יודע לגבי BB, יש שמועות על גרסאת PC שממש עוד רגע תוכרז כבר שנתיים, ברור שאם אחת כזו תגיע אז יגיע גם שדרוג לפס5 (ובכל מקרה היכולת לשחק על הpc לבד זה מספיק), אבל זה פשוט לא קורה.
כלומר דווקא בגלל שזה כל כך מתבקש וכבר כל כך הרבה זמן מרגיש מעבר לפינה, אבל לא קורה, אני כבר לא יודע אם זה יקרה...
גם רימאסטר של דימון סולס היה באותו לימבו במשך המון זמן, גם הוא הרגיש מעבר לפינה כל דור הפס4, וזה לא קרה.
אמנם היו לו בעיות הפצה אבל מסתבר שהן היו פתירות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 מרץ 2021, 21:15

אני מסכים, אבל אחרי ההצלחות של הדברים האלה ובהתחשב במתחרה הישירה - הפ חייבים להיות מהירים יותר מפה והלאה. מקווה שהם מבינים את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2021, 22:40

Stick כתב:אשפוט כשאשחק אבל אם אדבר מתוך זכרון -
דווקא בגזרת האויבים ובעיקר הבוסים אני זוכר את דימון סולס כחלש באופן ברור מההמשכים. אז אם אתה לא נהנה מהצורה שהוא מעוצב בה מבחינת השלבים, ונשמע שאתה לא ממש נהנה, וגם לא מתרשם כל כך מהגרפיקה, אין באמת סיבה לשחק בו על פני משחק סולס מודרני יותר.
לך על BB, מן הסתם לא שיחקת בו. אני לא חושב שהוא הbest של FS כמו שהמון אומרים, אבל הוא בהחלט מצוין. אני כן חושב שהDLC שלו הוא פיסת התוכן הקטנה הכי טובה שלהם אגב, אבל לא המשחק כולו :).
בכל מקרה בכל הקשור לאויבים ובוסים וכמובן שמערכת הקרב הוא דור וחצי מעל דימון סולס בזכרון שלי. גם עיצוב העולם והשלבים שלו הוא כבר בסגנון דארק סולס - כלומר הרבה פחות בוסרי.
בדומה לדימון סולס הם חזרו בו לHUB כמו הנקסוס ולמערכת ביראות מבוסס LOOT.

(אבל אני יודע מה תגיד - 30fps ו1080p... בסדר גמור :). אבל כמשחק הוא מה שאתה מחפש, כנראה)

החוות דעת שלי על DS לפס5 היא שזה משחק הסולס-לייק הכי חלש ששחקתי כי הוא בדיוק מה שחשדנו שהוא לפני שנה+: משחק פס3 שהוא אבטיפוס לז'אנר בגרפיקה יפה (אבל ביננו, לא עד כדי כך יפה). העיצוב שלבים פשטני ולפחות בעולם 3 סובל מ-COPY PASTE נוראי, הסטרצ'ים שהמשחק מצפה ממך לשרוד ללא כל צ'קפויינט הם כמעט מגוחכים לעיתים והמערכות שדרוג/נשק/סטטס הם מעורפלים וצריך לעשות חיפושי אינטרנט בכדי באמת להבין מה הולך שם לגמרי (אגב, גם ב-GOW). השליטה קלנקית ביחס למשחקי סולס מודרנים וה-SCOPE פצפון, ממש ההגדרה של מסדרון סופר צר.

אני נהנה מהקושי, אני נהנה מהאוייבים והבוסים (אפילו אם הם "החלשים בסדרה", הם עדין טובים) ואני נהנה מהאוירה. זה לא משחק רע, זה משחק 7+ ממש נחמד עם אוירה נהדרת וגרפיקה לא רעה. כמובן שהוא הוליד ז'אנר, ב-2010 אנשים לא ממש שחקו במשהו כזה לפני אז הוא היה מאוד יחודי אבל ב-2021 הוא משחק פס3 לא מלוטש שאולי הוליד ז'אנר וכבודו במקומות מונח אבל DS3 משחק אקספוננציאלית יותר טוב ממנו (וכנראה גם DS1, אבל איתו אין לי נסיון).

בנוגע ל-BB, יש לי שני עותקים שלו בספריה כי המערכת של סוני עובדת כל כך נהדר (אחד רכשתי מזמן ואחד קבלתי בספריה של PS+) אבל אני ממתין איתו לפאטצ' 60FPS. יש כזה של הקהילה ואני מקווה שסוני בסוף יישמו את זה גם, ביחוד אם MS תפעיל עליהם לחץ עם כל ה-BC בקצב פריימים כפול שהם עושים לאחרונה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 מרץ 2021, 22:01

אז הפעלתי את המשחק ותקשרתי עם החברה של הדלק... לונג סטורי שורט עד שהבנתי איך לשחק עם הכל בשביל שהבחור יגיע הייתי 2 דקות לפני שנגמר לי החמצן. לחץ!

נחמד מאוד כל החוויה
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2021, 19:13

אשמח לחוויות שלכם בסופ״ש אם אתם מתכננים לשחק בIt Takes Two עם הנשים/חברים שלכם בספה... אני ממש בהייפ למשחק הזה, אחד המצופים של השנה הזו.
כנראה אקנה אותו כבר על הפס4 ואשחק בו על הפס5 אולי שוב, אחרי שיקבל את הפאצ׳ שהבטיחו שינצל את הדואלסנס והגרפיקה כמו שצריך... כרגע הוא לא מותאם מאוד ממה שהם אמרו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2021, 21:24

אני חושב לקנות אותו ולשחק עם האישה והיא ממש אבל ממש לא משחקת במשחקים כך שאני מקווה שזה מספיק פשוט בשביל שנצליח. אבל טיפה מבאס אותי להוציא עכשיו 40$ כשרק קניתי את DS, ספיידרמן ועוד כל מני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אפריל 2021, 13:19

התקדמתי ב-DS, סיימתי את 3-2 ואת 4-1. ההדגמה המקורית של המשחק הייתה ב-4-1 (עם הברק שפוגע בעץ) וזה ללא ספק השלב הכי מרשים גרפית עד עכשיו, בהפרש. 3-1 ו-4-1 נראים כאילו נלקחו מדורות שונים. מה שבאמת בולט לי ב-DS הוא כמה הבוסים קלים, מתתי סה"כ רק איזה 3-4 מול בוסים כשאת רובם אני עובר על הנסיון הראשון. כל כך מוזר כי grunts מצליחים להרוג אותי פה ושם אבל בוסים מתים בכזאת קלות. גם כל כך קל לעשות להם צ'יז, המשחק פשוט מלא בצ'יז. תעמוד מאחורי איזה עמוד ותירה כדורי אש כשהאוייב לא יכול לגעת בך או לגרום לאוייב להתקע בגאומטריה של השלב ולעשות לו דקירות R2 ולברוח שוב ושוב עד שהוא מת. צ'יז, צ'יז בכל מקום.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 אפריל 2021, 14:19

כן, אלו בדיוק שני הדברים שדיברתי עליהם שאני פחות אוהב במשחק.
הקטע של הבוסים זו בחירה עיצובית, הם באמת פשוט בוסים של גימיק בדרך כלל. אני מניח שאולי העובדה שאין צ'קפוינט אמיתי בשלב היא שגרמה להם לקחת קצת בקלות את הבוסים, למרות קיצורי הדרך וכל זה.
כי אפילו את הבוס של 2-2, קרב קלאסי ורגיל מול יצור גדול וחזק פשוט (היצור אש שהיה בתצוגת גיימפלי. אגב, הוא מאוד מרשים בזמן אמת והאפקטים עליו ברמה מאוד גבוהה), עברתי בנסיון השני ובלי יותר מדי להסתבך.אז לא יודע אם הכנסה של צ'קפוינטים היא שגרמה להם להעלות את הקושי בהמשכים, אבל אחרי שעברת כמה בוסים בDS3 אין ממש תחרות בדימון סולס, לפחות בינתיים.

הצ'יז של האויבים זו הנקודה שבה הבוסריות של המשחק מתגלה. דברים כמו היכולת לירות באויבים מרחוק זה דבר שקיים גם בהמשכים של FS, והאמת שגם דארק סולס 1 ספציפית לא מאוד השתפר בכל השאר, אבל ממנו והלאה המשחקים השתפרו מאוד באי היכולת פשוט לנצל את האויבים בצורה פשוטה ויעילה.
כמו שאמרתי כבר, זה פשוט מרגיש שהאויבים מוגבלים ביכולת שלהם להתמודד עם המהלכים שלך. זו הנקודה המרכזית שמפריעה לי במשחק.
והיא משמעותית מספיק כדי שהיא באמת תורגש ותציק, אבל האמת שבאופן כללי חשבתי שהמשחק יהיה יותר קלאנקי ובוסרי. בינתיים זה הדבר היחיד שממש צורם לי בו וציפיתי ליותר.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 05 אפריל 2021, 11:34

התחלתי את it's take two עם האישה. זה משחק פלטפורמה שחובה לשחק בזוג, או בקואופ או במסך מפוצל. בינתיים עברנו את השלב הראשון (בחינם בפלייסטשן) והוא ממש אדיר. שלבים טובים עם פלטפורמה יצירתית ושני בוסים אדירים עד כה, הוא גם הרבה פחות ילדותי ממה שחשבתי בהתחלה.
ממש מומלץ למי שרוצה משחק טוב עם הבנזוג.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אפריל 2021, 12:47

אני כנראה מקבל את הפלייסטיישן 5 מחר וזה כנראה יהיה המשחק הראשון שאשחק בו :) אולי אתחיל עם אסטרובוט בזמן שהוא יורד, אבל זה יהיה המשחק הראשון שארכוש ואשחק בו

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אפריל 2021, 14:52

גם אני התחלתי לשחק בו והגעתי בדיוק לאותה נקודה.
מבחינת הסיפור לא ידעתי למה אני נכנס לפני שקניתי אותו ובדיעבד אני מניח שהרבה יותר הגיוני לשחק אותו עם בת זוג מאשר עם ילד בן 10.. אבל אחיין שלי גיימר הרבה יותר מוכשר מהבת זוג שלי ככה שלפחות מהבחינה הזאת אין תסכולים, הפלטפורמינג מאוד סלחני ואת הפאזלים בעיקר אני פותר והוא רק צריך להוציא לפועל ככה שההתקדמות במשחק מאוד זרמה. סה"כ אני מתרשם שהתכונה הכי חזקה של המשחק עד כה זה הגיוון שלו, התדירות שבה הוא קופץ מרעיון לרעיון. אמנם לאורך השלב היו אלמנטים בסיסיים שחזרו על עצמם מן הסתם אבל המשחק מציג כל הזמן עוד ועוד דרכים יצירתיות לעשות בהם שימוש, הוא לא נתקע יותר מידי זמן על אף קונספט. ובכלל שני בוסים, שני מיני גיימס שבהם אתה והפרטנר שלך משחקים אחד נגד השני ושני חפצים שהם power-ups לצורך העניין, זה חתיכת הספק לשלב ראשון. אם המשחק יצליח לשמור על הגיוון הזה לאורך כל החוויה נראה לי שזה בעיקר מה שיכריע עבורי אם להעריך אותו על הצד המאוד חיובי כי תכלס בתור נטו פלטפורמר הוא די בינוני, לא בדיוק מדובר פה באיזה מריו עם שליטה סופר מהודקת ו moveset מגוון, רחוק מאוד מכך, אבל בשביל מה שהוא זה די עושה את העבודה בינתיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אפריל 2021, 10:47

סיימתי את אסטרובוט... וואלה - משחק ממש מגניב והרבה יותר מהנה ממה שחשבתי. השליטה במיוחד, הם באמת עשו עבודה טובה, לא רק עם השלט אלא פשוט איך שהכל מרגיש - אחלה של פלטפורמר.
מה שכן, הוא ממש ממש קל, קצר ופשוט, והייתי שמח גם לשלבים מאתגרים. בקיצור אני כן אופטימי לגבי הצוות הזה, אם יתנו להם זמן לעשות פלטפורמר רציני יותר הוא בטח יהיה ממש טוב.
הסאונד בו גם ממש טוב.

חוץ מזה שיחקתי קצת במיילס מורלס והוא נחמד מאוד, שיחקתי אולי רק שעה, לקח לי זמן לחזור לשליטה אבל עכשיו אני בעניינים.
אני שיחקתי עד עכשיו במצב עם איכות עם RT אבל אחליף ל-60 פריימים

וגם קצת בIt takes two עפ האשה וכמו שאמרו כאן - הוא מאוד מגוון אבל גם בו לא שיחקנו עדיין יותר מדי, פחות משעה.

אה, וגם בדמו של רזידנט איוול 8 - והוא ממש מפחיד למרות שלא קורה בו כמעט כלום... עכשיו יש לי את 7 כחלק מלהיטי הפס4 אז כנראה שכן אשחק בו כבר ככה, נראה אם יכריזו על הקסדה הבאה עד היציאה של 8 :)

אני מת לנסות משהו עם 120 פריימים אבל יש מעט מאוד כאלה כרגע, ו פורטנייט לא בדיוק כוס התה שלי (ולא בא לי לרכוש את דירט5 רק בשביל זה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2021, 13:13

שים לב שיש שלושה מצבי גרפיקה בספיידרמן, תבחר בRT 60.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אפריל 2021, 17:18

ניסיתי, חשבתי שזה באמת המצב האולטימטיבי אבל באמת שזה קצת פחות להיט, במיוחד בקטעי מעבר אבל גם סתם ככה כש מסתובבים בעולם, יש ארטיפקטים מסביב לדמות שלך וזה מעיק לי בעין... התוספת של RT לא מפצה מספיק על הירידה באיכות בכללית, הצפיפות וכו׳.
אין ספק שהכי כיף לשחק את המשחק הזה במצב performance. גם שם בקטעי הקישור זה קצת יותר בולט, אבל פחות מהמצב של RT 60.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2021, 17:33

במצב 60 RT יש גרפיקה יותר טובה מאשר במצב performance על חשבון רזולוציה אבל הם משתמשים בהזרקה הטרמפורלית שהם השתמשו בגרסת הפרו. כלומר ספיידרמן רימאסטר/מיילס במצב RT 60 הוא בעצם האיכות תמונה של ספיידרמן לפרו אבל עם שיפורים גרפים, RT ו-60FPS.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אפריל 2021, 17:50

לא יודע, העיניים שלי ראו ארטיפקטים מאוד בולטים, ונראה שיש הרבה פחות תנועה והולכי רגל בRT60 מאשר במצב הperformance הרגיל, שנראה ממש סבבה דווקא.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 94 אורחים