ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2014, 16:02

kririn כתב:עם אתם חושבים שתמיכת הצד שלישי בWIIU גרועה ,זה יכול להיות גרועה הרבה יותר

נינטנדו יכולה לגרור את הWIIU ,ולהוציא מתחרה לPS4\XBO עוד 3 שנים ,בתיקווה הפעם מעבר לחומרת PC וחזקה מספיק
משחקים מהWIIU יוכלו לעבור פורטים לחדשה ,ככה שעלות הפיתוח לא תיתבזבז סתם

קודם כל - לא, הוא לא יכול להיות הרבה יותר גרוע. אנחנו כמעט בשפל של השפלץ לא זכורה לי קונסולה שלא הוציאו אליה את הלהיטים הכי גדולים של כל החברות, והשוק היום פורה מתמיד. רק אצל נינטנדו יש שממה מוחלטת.
לי לא זכור דבר כזה באמת מאז הדרימקאסט.
אתה יודע רק מה ההבדל בין נינטנדו לסגה? גב של מליארדי דולרים, תהום של כסף וכח מפריד ביניהם.

בכל אופן, אם נינטנדו תוציא עוד 3 שנים קונסולה - עד שיהיה לה בסיס משתמשים מספיק גדול - כבר יצא הPS5. זו טעות אדירה להוציא באמצע החיים של קונסולות מצליחות מאוד (ואין שום בסיס להניח שיהיה אחרת כרגע) - קונסולה חדשה.
אם תהיה חזקה באותה מידה - יהיה חסר לה 3 שנים של הסטוריית משחקים.
אם תהיה חזקה פחות - לא יסתכלו עליה, מן הסתם.
אם תהיה חזקה יותר - סביר שתעלה הרבה יותר אבל כל המפתחים כבר 3 שנים על הPS4/ONE ולא יעשו גירסה נוספת מיוחדת לקונסולה החדשה, אלא יעשו פורט של הגירסאות השונות, לפחות בשנה הראשונה של המכשיר. אז נגיד ששנה אחרי זה הם כן ישקיעו, למרות בסיס משתמשים קטן מאוד... עוד שנה יוצא "הדור הבא", נינטנדו שוב לא רלוונטיים.

בכלל, מעניין אותי לדעת מדוע אין תקדים למקרה בו חברה ביטלה קונסולה ועדיין הצליחה בעתיד, ולכן זה לא יקרה, אבל אין תקדים לקונסולה שיצאה באמצע הדור והצליחה, ולכן זה יקרה. :)
שמע, אני יכול להמשיך להתווכח איתך, אבל נראה שבכל הקשור לנינטנדו - אתה נאחז בתקוות יותר מאשר בהגיון ומציאות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2014, 16:09

bling כתב:אם אין לך ניסיון עם המותגים של נינטנדו, אתה באמת תקנה קונסולה כזו בשביל הילד ותוותר על הפלייסטיישן/אקסבוקס שלך או שתסתפק במה שיהיה לך לילד על הקונסולות המתחרות כמו ריימן או דיסני אינפיניטי, סקיילנדר וכו'

נראה לי התשובה די ברורה.
חוץ מזה שיש הרבה נערים, בוגרים וכו' שהם לא הפרופיל שציינת שאין להם סיבה לקחת סיכון עם קונסולה של נינטנדו ומריו ושות'.

אני חושב שכן, הורים נהיים רכים יותר ברגע שנהיים כאלו והרבה גיימרים כבר מפסיקים (לצערנו) עם התחביב ו"מורישים" אותו לילד שלהם. ולכן עושים את הבחירה לפי מה שמתאים לו, ולא להם.
בנוסף, לי למשל יש מחשב חזק וכנראה תמיד יהיה לי, אז ייתכן ובעתיד גם אני אסתפק בו ובקונסולה רק למשחקים לילד. כך הוא לא ישחק לי במחשב וייגע בדברים שאסור לו ואני גם לא אפחד שיחשף לתוכן אסור, כי אין ממש אינטרנט שם ;)
כך או כך - גם אם לא יבוא אצלי במקום PS/XBOX - הוא יכול בהחלט לבוא בנוסף, אבל לא בשביל 3 משחקים בשנה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 ינואר 2014, 00:44

Laskin כתב:
קודם כל - לא, הוא לא יכול להיות הרבה יותר גרוע. אנחנו כמעט בשפל של השפלץ לא זכורה לי קונסולה שלא הוציאו אליה את הלהיטים הכי גדולים של כל החברות, והשוק היום פורה מתמיד. רק אצל נינטנדו יש שממה מוחלטת.
לי לא זכור דבר כזה באמת מאז הדרימקאסט.
אתה יודע רק מה ההבדל בין נינטנדו לסגה? גב של מליארדי דולרים, תהום של כסף וכח מפריד ביניהם.

בכל אופן, אם נינטנדו תוציא עוד 3 שנים קונסולה - עד שיהיה לה בסיס משתמשים מספיק גדול - כבר יצא הPS5. זו טעות אדירה להוציא באמצע החיים של קונסולות מצליחות מאוד (ואין שום בסיס להניח שיהיה אחרת כרגע) - קונסולה חדשה.
אם תהיה חזקה באותה מידה - יהיה חסר לה 3 שנים של הסטוריית משחקים.
אם תהיה חזקה פחות - לא יסתכלו עליה, מן הסתם.
אם תהיה חזקה יותר - סביר שתעלה הרבה יותר אבל כל המפתחים כבר 3 שנים על הPS4/ONE ולא יעשו גירסה נוספת מיוחדת לקונסולה החדשה, אלא יעשו פורט של הגירסאות השונות, לפחות בשנה הראשונה של המכשיר. אז נגיד ששנה אחרי זה הם כן ישקיעו, למרות בסיס משתמשים קטן מאוד... עוד שנה יוצא "הדור הבא", נינטנדו שוב לא רלוונטיים.

בכלל, מעניין אותי לדעת מדוע אין תקדים למקרה בו חברה ביטלה קונסולה ועדיין הצליחה בעתיד, ולכן זה לא יקרה, אבל אין תקדים לקונסולה שיצאה באמצע הדור והצליחה, ולכן זה יקרה. :)
שמע, אני יכול להמשיך להתווכח איתך, אבל נראה שבכל הקשור לנינטנדו - אתה נאחז בתקוות יותר מאשר בהגיון ומציאות.

1-עם זה חומרת PC ,והמערכת הפעלה ידידותית מספיק -פורטים יהיו זולים ומהירים

2-שהXBOX 360 הושקה ,הPS2 היתה בשנה מאוד מוצלחת ,היו גם משחקים מאוד טובים ,וגם מכירות גבוהות מאוד
למעשה הPS2 מכרה יותר יחידות מהשנה הראשונה של ה360

3-בענין תמיכה ,היום הWIIU מקבלת חלק מהמשחקים של הצד שלישי ,חסרים הרבה כותרים ,ובמיוחד מEA
אבל פה ושם יוצא איזה פורט של צד שלישי ופה ושם משחק צד שני
אבל תדמין לך שנינטנדו לא תקבל כלום לא מקאפקום לא מהוביסופט ולא מאף צד שלישית אחרת

4- בעניין המצב בשוק -סוני כתאגיד בצרות כלכליות ,ולמרות הצלחת הPS4 בינתים ,הויטה עדין עמוק בבוץ
קאפקום בצרות כלכליות
EA מפסידה כבר שנים
אקטיוויזיון מרוויחה בעיקר על כמה מותגים בודדים ,ולא ידוע כמה זמן עוד יחזיקו מותגים כמו COD שבירידה במכירות ,וWOW בירידה במינוים
כרגע אין מחסור בXBO ,יש מחסורים בPS4 ,אבל כל קונסולה מינסטרים אחרת עם זמינות גדולה בשוק

אנשים ראו את פיצוץ המכירות בהתחלה ,ויתלהבו
הPS4 -אני מעריך שיהיה להיט בדור הזה
אבל התעשיה בכלל בכלל לא במקום טוב כרגע

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2014, 17:13

באמת קרירין שאתה בחור נחמד, אבל קשה לי להתווכח איתך מבלי להרגיש שהניסוח מתנשא, אבל זה לא נובע מזה, אלא רק מהבדלי גיל או הבנה בנושאים רחבים יותר בכלכלה, או לא יודע מה...
אז אני פשוט אתן לזמן להוכיח לך שוב שאתה רחוק שנות אור מהמציאות, ואמשיך לעבוד ^_^

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 ינואר 2014, 23:23

ניסינו להבין מה בעצם עובר על נינטנדו, אבל אני חושב שהתשובה נמצאת לכולנו מול הפנים:

זו השנה הכי גרועה של נינטנדו, מאז שהם התחילו לעשות משחקים.
לנינטנדו יש היסטוריה של התעללות ובריונות כלפי לואיג'י.
זו שנת לאויג'י.

זה בסה"כ תוכנית לגרום ללואיג'י להרגיש עוד יותר אימפוטנט בנוגע לעצמו. כל ההפסדים היו מכוונים. בשנה הבאה, בשנת הלא-לואיג'י הם בטח ישחררו את מריו קארט, סמאש ברוס, מטרויד חדש, זלדה חדש, שלושה IP חדשים והכל בשביל לגרום לשנה של לואיג'י להראות עוד יותר גרועה.

הם לא נכשלו בכלום. הכל מכוון מלמעלה. הם התכוונו להכל!

*גנבתי את הבדיחה הלא הכי מוצלחת הזאת מהפרק החדש של The Final Bosman, בGT.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ינואר 2014, 00:09

bling כתב:ואיך הם ישכנעו אותם שמריו וזלדה וסופר סמאש טובים להם, אנשים רואים את המותגים הללו וחושבים כמו death שמדובר באיזה תוצר פדופילי או משהו ביזארי שיצא מיפן, הם לא יתנו לזה צ'אנס כי אני לא חושב שנינטנדו מדברת לקהל השחקנים של קוד וכל האנשים שמחזיקים את קונסולות ה HD, לפחות לא ברמה שהם יסתכנו עם קונסולה בלעדית שלהם, אולי אם היא תביא את המותגים אליהם וגם תיצור מותגים חדשים שיותר ידברו אליהם (מטרויד למשל זה מותג בסגנון שיכול להיות הצלחה ענקית על קונסולות ה HD ועל PC למשל) אז יהיה על מה לדבר, אחרת איך בדיוק הם יצאו מהסטיגמה של "מריו זה לילדים" וכו'?

חוץ מזה אתה באמת חושב שנינטדו צריכה לדשדש את המשך הדור הזה? לא ללכת למובייל? לא פיתוח צד ג' או PC?
להמשיך בהפסדים אסטרונומים במשך שנים כשהערך של המניה והחברה צולל?
המשקיעים לא יקבלו את זה בשום אופן, איוואטה יודע שהוא חייב לפעול אם הוא רוצה להמשיך בתפקיד, ההנהלה רוצה לראות פעולות חיוביות שיוציאו את החברה מהמקום שבו נמצאת, להוריד את המחיר של ה WIIU זה לא מספיק, להעביר עכשיו עוד 3-4 שנים של הפסדים כמו שהיא דיווחה השבוע ועם ערך המניה שממשיך לצלול זה לא בא בחשבון עבור החברה עם כל המליארדים שיש לב בבנק.

אני לא יודע אם מובייל זה הפתרון כמו שהאנליסטים חושבים (איוואטה כבר הבהיר עכשיו שמריו לא יגיע למובייל והם לא נוטשים את השוק הראשי שלהם) או צד ג' זמני כמו שפאכטר אומר, אבל היא חייבת תוכנית לשנים הקרובות עד שתצא הקונסולה הבאה.

מובייל זה לא הפיתרון, להוציא לקונסולת אחרות זה בטוח לא הפיתרון. כלומר זה כן, אם נינטנדו יוצאת מתחום החומרה. מה בדיוק ללכת לשם יגיד לצרכנים? "היי, לא קניתם את הקונסולה שלנו אז הפרס שלכם הוא שתקבלו את המשחקים שלנו בכל מקרה על הקונסולות שיש לכם כבר". כלומר באמת, איזה מהלך צר אופקים זה? כל קונסולה נינטנדואית עתידית תרצח עוד לפני שהיא תצא, אף אחד לא יקנה אותה כי ידעו שהמשחקים שלה בסוף יגיעו לפס4/ONE. כלומר באמת, אם 100% מהבלעדיים של סוני היו מגיעים לONE היית קונה פס4? ממש לא, היית קונה ONE ונהנה מכל העולמות.

נינטנדו צריכה להציל את הWIIU בעזרת חיתוך 100$ במחיר והפטרות מהשלט (שלפי מה שאומרים על עלויות היצור שלו, הם ירוויחו אותו דבר על כל WIIU שנמכר כך שלהפסיד להם כסף זה לא יפסיד). לפחות שיהפכו את הWIIU לקונסולה ב199$ שאולי הורים לצעירים יותר ישמחו לרכוש במחיר כזה. במקביל הם צריכים להתחיל לפתח את הדור הבא שלהם, שיוציאו משהו טיפה יותר חזק מהפס4 והONE ב199$ עוד שלוש שנים, אולי זה יחזיר אותם בחזרה למפה.

כן סוויס, הX86 זאת הנקודה העיקרית. אם הקונסולה הבאה של נינטנדו הוא X86 אז נורא קל לעשות לה פורט. אם אקטיוויז'ן או יובי מוכנות להשקיע את הכסף בליצור גרסת WIIU כשמדובר בקונסולה מאוד מאוד מאוד קשה לפיתוח לעומת התחרות אז מן הסתם הן ישמחו לשים כל משחק שלהם על הקונסולה של נינטנדו אם היא הייתה בכוח שקול ועם קלות פיתוח ופורטים של הX86 (מה שכמובן היה הופך את הפורטים לגרושים לעומת מה שצריך להשקיע היום, ביחוד כשהפס3 וה360 יגוועו והכל יתבסס על קונסולות חזקות פי 10 מהWIIU). אני בטוח ב100% שאם הייתה היום לנינטנדו קונסולה שקולה לפס4 והONE בכוח ובארכיטקטורת X86 אז היא הייתה מקבלת לפחות את רוב משחקי צד ג' הגדולים אם לא את כולם והמשחקי נינטנדו היו נותנים לה את היחוד והאטרקטיביות שהבלעדיים של הפס4 והONE נותנים. ביננו, אם הWIIU הייתה הקונסולה הזאת אז היא הייתה הרבה יותר אטרקטיבית מהפס4 והONE כרגע כשלהן יש בלעדיים איומים ונוראים בחוץ ולה יש עוד כמה שבועות את מריו קרארט, מריו דו מימדי, מריו תלת מימדי, דונקי קונג ופיקמין בחוץ.

למי שחושב שהבלעדיים של נינטנדו לא ידחפו מכירות, מריו קארט הוא משחק של 20+ מליון יחידות, כך גם NSMB ועוד רבים. הבלעדיים של נינטנדו יכולים למכרות עשרות מליונים, הורים מאוד ישמחו לקנות את הקונסולה של נינטנדו ואפילו אנשים כמוני היו שמחים לקנות קונסולת נינטנדו בתור הקונסולה הראשית אבל לצערי זה לא אפשרי מאז ה3 שנים הראשונות של הגיימקיוב.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 ינואר 2014, 09:51

KEO, דבר ראשון אם הייתי רואה קונסולה שמוצאת חן בעיני מצד נינטנדו מבחינת חומרה ומשחקים ששיחקתי על ה PS4 ואהבתי נורא אז כן, הייתי קונה.

ואם החיתוך במחיר ל 200 דולר לא יעזור? עדיין אתה חושב שהם צריכים לשבת ולסחוב את הדור הזה עם מליארדי דולרים של הפסדים וערך מניה שצולל במשך 3-4 שנים טובות? אתה באמת חושב שזה יהיה מקובל מצד המשקיעים?
לי לא נראה.

חוץ מזה, תקרא את ההודעה של לאסקין בעניין, להוציא קונסולה עוד 3 שנים שחזקה בקצת מהפס4 וה ONE זה מתכון לאסון, כי אז עוד הפעם הם נופלים בין הכסאות, הם יקבלו בהתחלה קצת פורטים אבל אז שנה אחרי יצא דור חדש ושוב הפעם הם ישארו מאחור, לי זה לא נראה פתרון אידיאלי.

והמכירות שציינת של מותגי נינטנדו הם בעיקר בקרב אוהדי נינטנדו, השאלה היא איך אתה מכניס שחקני PS4 ו ONE למחזור, למה שהם יעברו בכלל קונסולה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 ינואר 2014, 10:43

נדב, למה לא מובייל?
אני מדבר על המשחקים הישנים שלהם...
אם עכשיו יוציאו את משחקי זלדה הישנים לאייפד - לא תקנה? את סופר מריו וורלד? וכמה לדעתך פוקימון ישנים יותר יכולים למכור על האייפון/אנדרויד?
הם לא יפסידו מזה שקל, סה"כ יגיעו לעשרות אם לא מאות מליוני אנשים שישמחו להוציא כמה גרושים על המשחקים הישנים שאהבו או פיספסו.
רק רווח נקי ייצא מזה, מבלי לפגוע בקונסולות הנוכחיות/עתידיות שלהם.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 ינואר 2014, 16:11

רווח גדול-כן
אבל לא יפגע בקונסולות העתיד שלהם ? -בטח יפגע ,אנשים יצפו מהם לאפוך לצד שלישי
נינטנדו אולי לא תומכת בROMים ואמולטורים ,אבל גם לא נלחמת בזה ברצינות

הם בקלות היו יכולים לעשות פורטים צד ראשון שלהם ,לכל משחק עד הקיוב והDS ,בעזרת אמולטורים
רק עם שינוים מסוימים ,שיתאימו את הממשק והגרפיקה (פילטרים\גודל מסך וכו ) ,לכל מכשיר או מחשב
אבל הם לא עושים את זה ,כי הם רוצים ליהיות עדין יצרנית חומרה ,זה טוב מבחינה עסקית ? רע מבחינה עסקית ?
לא יודע

אבל תזכרו שצד שלישי משלמת תמלוגים לסטים\MS\סוני\אפל\גוגל -וכו ,להיות מורשת למכור את המשחקים
וצד שלישי צריכה לעמוד בהסכמים שכל יצרנית או נותנת שרות (כמו סטים) דורשת
וצריכה לפתח למערכות הפעלה שונות ,ולפעמים חומרה שונה וממשק שונה ,בנידים זה גם מסכי מגע וגדלים שונים

בקיצור הרבה הוצאות נוספות +הוצות נוספות כי צריך לפרסם במיגוון שרותים שונים
לפתח פוקימון ל3DS ,זה מאוד פשוט לנינטנדו
יש 3DS \3DSXL\ו2DS שבגודל מסך של ה3DS רק לי 3D
הכל אותה חומרה אותו שרות אונלין אותו מסך מגע ,ואין צורך בתמלוגים

עכשיו תדמינו פוקימון מהאיפון 4 עד האיפון 5S
לויטה
לגזיליון אנדרואידים שקימים מהמקבילים לגלקסי S2 ומעלה
לגזיליון טאבלטים

תחשבו כמה בדיקות איכות צריך לעבור ,וכמה תלונות ובאגים שצריך לתקן נינטנדו תקבל
וזאת חברה שרגילה לפתח ל2 קונסולות בדור

פיתאום צריך להגדיל מאוד ציוותי פיתוח\עורכי דין \בודקי איכות \תמיכה טכנית \וכו וכו
נינטנדו לא מצליחה היום לספק מספיק משחקים לWIIU ,ולקח לה הרבה זמן לפתח משחקים ל3DS
והיא גם ככה מפוצלת בין משחקי קזואל לקור ,אז כמה משחקים תצליח לפתח למיליון ואחד פלטפורמות ?

אני חושב שיותר סביר שחברה גדולה תקנה את נינטנדו ,לפני שתעשה מהלך כזה
חברות כמו MS או אפל או גוגל יכולות לקנות את נינטנדו ,וזה יתן להם המון כוח מול המתחרות
ציוותי פיתוח איכותים \פטנטים\זיכיונות גדולים כמו מאריו ופוקימון

אני לא אומר סוני -כי נינטנדו היום שווה יותר מסוני מבחינת ערך כלכלי ,לא כי אני נגד סוני
היתי קונה איפד או מאק ,עם היו שם בילעדים של נינטנדו
אותו הדבר XBO

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 24 ינואר 2014, 00:29

kririn כתב:רווח גדול-כן
אבל לא יפגע בקונסולות העתיד שלהם ? -בטח יפגע ,אנשים יצפו מהם לאפוך לצד שלישי
נינטנדו אולי לא תומכת בROMים ואמולטורים ,אבל גם לא נלחמת בזה ברצינות

הם בקלות היו יכולים לעשות פורטים צד ראשון שלהם ,לכל משחק עד הקיוב והDS ,בעזרת אמולטורים
רק עם שינוים מסוימים ,שיתאימו את הממשק והגרפיקה (פילטרים\גודל מסך וכו ) ,לכל מכשיר או מחשב
אבל הם לא עושים את זה ,כי הם רוצים ליהיות עדין יצרנית חומרה ,זה טוב מבחינה עסקית ? רע מבחינה עסקית ?
לא יודע

אבל תזכרו שצד שלישי משלמת תמלוגים לסטים\MS\סוני\אפל\גוגל -וכו ,להיות מורשת למכור את המשחקים
וצד שלישי צריכה לעמוד בהסכמים שכל יצרנית או נותנת שרות (כמו סטים) דורשת
וצריכה לפתח למערכות הפעלה שונות ,ולפעמים חומרה שונה וממשק שונה ,בנידים זה גם מסכי מגע וגדלים שונים

בקיצור הרבה הוצאות נוספות +הוצות נוספות כי צריך לפרסם במיגוון שרותים שונים
לפתח פוקימון ל3DS ,זה מאוד פשוט לנינטנדו
יש 3DS \3DSXL\ו2DS שבגודל מסך של ה3DS רק לי 3D
הכל אותה חומרה אותו שרות אונלין אותו מסך מגע ,ואין צורך בתמלוגים

עכשיו תדמינו פוקימון מהאיפון 4 עד האיפון 5S
לויטה
לגזיליון אנדרואידים שקימים מהמקבילים לגלקסי S2 ומעלה
לגזיליון טאבלטים

תחשבו כמה בדיקות איכות צריך לעבור ,וכמה תלונות ובאגים שצריך לתקן נינטנדו תקבל
וזאת חברה שרגילה לפתח ל2 קונסולות בדור

פיתאום צריך להגדיל מאוד ציוותי פיתוח\עורכי דין \בודקי איכות \תמיכה טכנית \וכו וכו
נינטנדו לא מצליחה היום לספק מספיק משחקים לWIIU ,ולקח לה הרבה זמן לפתח משחקים ל3DS
והיא גם ככה מפוצלת בין משחקי קזואל לקור ,אז כמה משחקים תצליח לפתח למיליון ואחד פלטפורמות ?

אני חושב שיותר סביר שחברה גדולה תקנה את נינטנדו ,לפני שתעשה מהלך כזה
חברות כמו MS או אפל או גוגל יכולות לקנות את נינטנדו ,וזה יתן להם המון כוח מול המתחרות
ציוותי פיתוח איכותים \פטנטים\זיכיונות גדולים כמו מאריו ופוקימון

אני לא אומר סוני -כי נינטנדו היום שווה יותר מסוני מבחינת ערך כלכלי ,לא כי אני נגד סוני
היתי קונה איפד או מאק ,עם היו שם בילעדים של נינטנדו
אותו הדבר XBO

מאיפה שמעת את זה? אם אני לא טועה רק במערכות IOS וווינדוס 8 אז צריך לעבור בקרת איכות
אבל לעומת זאת באנדרואיד, כל אחד יכול להתקין על מכשיר בפיתוח בחינם ואין שום סלקציה לאפליקציות ומשחקים שנכנסים לחנויות..

ובהנחה שאני מתקין Final Fantasy III על טאבלט 7 אינץ' של אנדרואיד אז למה הוא לא נראה במיטבו על טאבלט 7 אינץ'?
הם לא חייבים לעשות שום בדיקות ושום בקרת איכות, מספיק לזרוק את המשחק הזה לחנות.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 ינואר 2014, 16:50

באנדרואיד עם אתה מוכר דרך גוגל פלי -אתה משלם תמלוגים לMS ,והעסקה דרך גוגל
אתה יכול למכור בלי צורך בגוגל פלי ,אפילו לפתוח חנות משלך במכשיר
אבל זה משהו שהיצרנית צריכה להוסיף ,או לחלופין אפליקציה להוריד

ופה כבר יש לך הרבה הרבה פחות קונים פוטנציאלים ,ניראה לך שמר וגברת קזואל ,יתקינו את החנות של נינטנדו ?
הם יכנסו לגוגל פלי כמו כולם ,יחפשו משחקים מבוקשים ,ולא יראו את מאריו ופוקימון ,עם נינטנדו לא יסכימו לשלם תמלוגים

בעניין בקרת איכות -ניראה לך שחברה כמו נינטנדו תיצר משחקים בלי בקרת איכות פנימית נורמלית ?
הזיכיונות שלה יפלו טיל עם לא ימשיכו לספק איכות
משחק רע של נינטנדו זה משחק של 5-6 ,ואין לה הרבה כאלו
אתה רוצה שתרד לרמה של משחקי 0-4 ? (0=לא שחיק בחלק מהמכשירים )

אתה רוצה שמישהו יקנה טאבלט בשקל תישעים ,יקנה זלדה באיזה 10 שקל ,והמשחק לא יפעל כי החומרה ישנה מידי וגם מערכת ההפעלה ?
הוא יאשים את נינטנדו ישר
נינטנדו תיצתרך לדאוג מראש ,שהמשחקים שנימכרים נבדקו ופועלים על כל מכשיר ,מכשיר שלא ניבדק ,לא יקבל אפשרות למשחקי נינטנדו
רוב האנשים לא מבינים לא בחומרה ולא בתוכנה ,לך תסביר להם למה משחק כזה או אחר לא פועל
נכון המצב היום באנדרואיד לא בדיוק להיט -במכשירי שולים ,ואין מספיק סטנדרטים ,וחבל מאוד
עם היתי מנהל בחברת פיתוח צד שלישי ,שמיתמקדת באנדרואיד ,היתי בוחר לאיזה מכשירים למכור ,ולאיזה לא
לדוגמה נקסוסים\גלקסים\וכו -כן
מכשירים עם איזה מעבד סיני מוזר (יש כאלו ) ,לא
בקיצור מכשירים שגם מוכרים בכמות גדולה ,וגם אפשר לעשות בדיקות איכות למשחק

לא רוצה להגיע למצב שאנשים קונים משחק ,והוא לא רץ בכלל או רץ בפרים אחד לשניה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 ינואר 2014, 21:47

תכינו את עצמכם לביטול גרסת הווי יו של וואטץ' דוגס. חנות אילטקית החלה לבטל את ההזמנות מראש של המשחק.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 ינואר 2014, 14:15

מקודם רשמתי תמלוגים לMS במקום גוגל-טעות

Kazz כתב:תכינו את עצמכם לביטול גרסת הווי יו של וואטץ' דוגס. חנות אילטקית החלה לבטל את ההזמנות מראש של המשחק.

המשחק הזה פשוט לא היה מוכר טוב על הWIIU ,אז לא מפתיע בכלל
אני רק לא מבין למה הוביסופט לא מוציאה אותו לפחות בגרסה הדיגיטלית ,המשחק אמור להיות מוכן כבר

בריטל זה ברור ,יש עלויות יצור משלוח וכו

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ינואר 2014, 16:55

kririn כתב:מקודם רשמתי תמלוגים לMS במקום גוגל-טעות

אני רק לא מבין למה הוביסופט לא מוציאה אותו לפחות בגרסה הדיגיטלית ,המשחק אמור להיות מוכן כבר

בריטל זה ברור ,יש עלויות יצור משלוח וכו

שמישהו יסביר לי מה קראתי הרגע

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ינואר 2014, 17:35

bling כתב:KEO, דבר ראשון אם הייתי רואה קונסולה שמוצאת חן בעיני מצד נינטנדו מבחינת חומרה ומשחקים ששיחקתי על ה PS4 ואהבתי נורא אז כן, הייתי קונה.

ואם החיתוך במחיר ל 200 דולר לא יעזור? עדיין אתה חושב שהם צריכים לשבת ולסחוב את הדור הזה עם מליארדי דולרים של הפסדים וערך מניה שצולל במשך 3-4 שנים טובות? אתה באמת חושב שזה יהיה מקובל מצד המשקיעים?
לי לא נראה.

חוץ מזה, תקרא את ההודעה של לאסקין בעניין, להוציא קונסולה עוד 3 שנים שחזקה בקצת מהפס4 וה ONE זה מתכון לאסון, כי אז עוד הפעם הם נופלים בין הכסאות, הם יקבלו בהתחלה קצת פורטים אבל אז שנה אחרי יצא דור חדש ושוב הפעם הם ישארו מאחור, לי זה לא נראה פתרון אידיאלי.

והמכירות שציינת של מותגי נינטנדו הם בעיקר בקרב אוהדי נינטנדו, השאלה היא איך אתה מכניס שחקני PS4 ו ONE למחזור, למה שהם יעברו בכלל קונסולה?

אם זה רק להוציא משחקים עתיקים למובייל אז בטח, אם זה להוציא את המשחקים החדשים שלהם לפס4 ולONE כי אין להם לבנתיים קונסולה אז ממש לא. להוציא משחקים ישנים מאוד למובייל נשמע בהחלט הגיוני, לכל דבר אחר אין מקום בקונסולה שהיא לא נינטנדו לדעתי.

בנושא קונסולה חדשה, מה בדיוק אתה רוצה שהם יעשו? להוציא קונסולה זה שנים של R&D, הם לא יכולים לשלוף אחת מהתחת תוך חצי שנה. אז מה האופציות שלהם? לוותר על הדור לגמרי ולחכות 7 שנים לדור הבא? לא נשמע לי הגיוני. הם צריכים לרוץ מהר, לפתח קונסולה חדשה לעוד שנתיים או שלוש ולקצור את הפירות של ה4 שנים האחרונות של הדור הנוכחי. הרי אתה חושב ברצינות שהדור הזה יהיה פחות מ-5 שנים? כולנו יודעים שהדור יהיה 6-8 שנים. אז מה יקרה אם נינטנדו תוציא קונסולה, אפילו חזקה מהפס4 והONE כשהן יהיו בנות שלוש? כלום, זה לא שסוני ומיקרוסופט ירוצו להוציא קונסולה חדשה כשהפס4 בת 4 שנים, יהיה בנקודה הזאת לדור עוד שלוש עד חמש שנים של חיים.

אז נקח את המקרה הכי קטסטרופלי מבחינת נינטנדו, הדור הזה ימשיך רק 6 שנים. כשהקונסולה הבאה של נינטנדו תהיה בת 3 או 4 סוני ומיקרוסופט יצאו עם הדור הבא שלהן. אוקיי, אז הם יוציאו את הבאה שלהם שנה אחרי סוני ומיקרוסופט כשהקונסולה החדשה תהיה בת 4-5 שנים, סטנדרטי לגמרי.

שנתיים או שלוש לבנות את הקונסולה הבאה של נינטנדו זה הגיוני לגמרי. לעשות אותה חזקה משמעותית מהפס4 והONE במחיר תחרותי זה לגמרי הגיוני (הן הרי יהיו כבר בנות שנתיים או שלוש ושתיהן נמכרו ברווח מהיום הראשון) וכך גם לעשות אותה X86 ולכן לגרום לה להיות מכונה שתקבל כל משחק צד ג' גדול. אז מאותה נקודה יהיה לה במקביל לפס4 ולONE לפחות 4 שנים של חיים, לגמרי הגיוני וסטנדרטי. עם כל הכבוד לצאת כשהפס4 והONE בנות 3 זה לא לצאת בסוף הדור, זה לצאת במקרה הגרוע באמצע הדור ולתת לקונסולה החדשה אורך חיים של 4-6 שנים (להזכיר שהXBOX למשל חיה 4 שנים, הפס1 רק 5 ובעצם כל קונסולה של נינטנדו חיה רק 5 שנים חוץ מאשר הWII ש"חיה" 6 וגם 3 מהן לא היו בדיוק חיה).

הגרסה הקצרה הולכת ככה. נינטנדו צריכה לשים דגש על שלושה דברים, יחסים עם חברות צד ג', קלות פיתוח (שחלק מזה זה כוח שווה ערך או גדול מהתחרות וארכיטקטורת X86) ואיכות איכות איכות מצד א'/ב' שזה אומר גם לנסות דברים חדשים. זה המסלול שלה לצאת מהבוץ בקונסולות הביתיות וכל עוד היא תלך על שטיקים מפגרים וקונסולות נחותות ברמה של דור שלם אז המצב לא ישתפר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 ינואר 2014, 01:53

אני חושב שלשחרר קונסולה עוד שלוש שנים זה לגמרי בגדר "סוף הדור", כי שנה לאחר מכן כבר יתחילו לפתח משחקים ל"דור הבא" והוא לא יהיה X86, ולא בטוח בכלל שלקונסולה הזו יהיה אורך חיים של מעל שלוש שנים, כי שנתיים אחרי שהיא יוצאת - היא כבר לא מסוגלת להתחרות בקונסולות החדשות שיצאו, כי הן כן מוכנות למנועים החדשים, ואם יהיה להן שכל - הן כן יהיו מתאומות לארכיטקטורה הפופולרית של 2018/19.

במלים אחרות - זה יהיה אותו מצב של הווי-יו, עם הבדל של שנה אחת בה היא כן תהיה רלוונטית.
תחשוב שהווי-יו היתה יוצאת שנה קודם. אפילו בלי הגימיק של המסך.
הדור הבא יהרוג אותם שוב, פשוט שנה אחת מאוחר יותר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 ינואר 2014, 10:00

Laskin כתב:אני חושב שלשחרר קונסולה עוד שלוש שנים זה לגמרי בגדר "סוף הדור", כי שנה לאחר מכן כבר יתחילו לפתח משחקים ל"דור הבא" והוא לא יהיה X86, ולא בטוח בכלל שלקונסולה הזו יהיה אורך חיים של מעל שלוש שנים, כי שנתיים אחרי שהיא יוצאת - היא כבר לא מסוגלת להתחרות בקונסולות החדשות שיצאו, כי הן כן מוכנות למנועים החדשים, ואם יהיה להן שכל - הן כן יהיו מתאומות לארכיטקטורה הפופולרית של 2018/19.

במלים אחרות - זה יהיה אותו מצב של הווי-יו, עם הבדל של שנה אחת בה היא כן תהיה רלוונטית.

סביר מאוד להניח שהאכיטקטורה הפופולרית של 2019/19 עדין תהייה X86. בכל זאת, הארכיטקטורה הזאת בשימוש מאז 1978. אני לא חושב שיזנחו אותה ואתה התאימות האחורית שלה כל כך מהר.
בגלל זה כל כך הרבה אנשים שמחים שהקונסולות סוף סוף עושים בה שימוש.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 ינואר 2014, 10:30

נו, גם במקרה כזה - יש טכנולוגיות רבות ושיפורים שנראה בחומרה או כרטיסים ייעודיים, שלא נדבר על VR READY וכד', בקיצור - שוב יאלצו להתמודד עם תחרות שהיא דור אחד קדימה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 ינואר 2014, 11:17

Laskin כתב:נו, גם במקרה כזה - יש טכנולוגיות רבות ושיפורים שנראה בחומרה או כרטיסים ייעודיים, שלא נדבר על VR READY וכד', בקיצור - שוב יאלצו להתמודד עם תחרות שהיא דור אחד קדימה.

זה נכון, אבל עם זמן חיים של 4 שנים לכל קונסולה (שזה בצד הקצר של הסביר), הם יאלצו להתמודד עם התחרות הזאת הכי פחות זמן.

הברירות האחרות הן להפסיק לייצר חומרה לעד, לדשדש במהלך הדור כולו ולדמם כסף ואז להוציא קונוסלה במקביל לתחרות, או לנסות להמשיך להצליח עם גימיקים ופנייה לקהלים קז'ואלים ולהוציא את הקונסולה הבאה שלהם עם גימיק חדש שנתיים לפני סוני ומייקרוסופט ולקוות שהיא תהייה WII ולא WIIU.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 ינואר 2014, 12:52

או... לעשות את הרווח הכי קל שלהם ולשחרר את כל המשחקים הישנים שלהם לפלאפונים, בזמן שהם משקיעים המון במחקר ופיתוח, וכן פיתוח משחקים מהפכניים שיצאו ביחד עם הקונסולה החדשה שלהם, בעוד 4 וחצי שנים :)
כן, תאר לך שיעבדו עכשיו על זלדה חדש 3 ומשהו שנים ויוציאו אותו כמשחק השקה, יחד עם מריו שגם כן יקבל זמן פיתוח דומה, ופוקימון MMO ^_^
זו תהיה קונסולה מנצחת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2014, 21:43

Laskin כתב:אני חושב שלשחרר קונסולה עוד שלוש שנים זה לגמרי בגדר "סוף הדור", כי שנה לאחר מכן כבר יתחילו לפתח משחקים ל"דור הבא" והוא לא יהיה X86, ולא בטוח בכלל שלקונסולה הזו יהיה אורך חיים של מעל שלוש שנים, כי שנתיים אחרי שהיא יוצאת - היא כבר לא מסוגלת להתחרות בקונסולות החדשות שיצאו, כי הן כן מוכנות למנועים החדשים, ואם יהיה להן שכל - הן כן יהיו מתאומות לארכיטקטורה הפופולרית של 2018/19.

אני חושב שאתה חיי טיפונת בסרט אם אתה חושב שהפס5 יוצאת לפני 2019. אתה מדבר כאילו הדור הבא יגיע עוד מקסימום 5 שנים כשבמציאות 5 שנים זה המינימום של המינימום וזה יותר טווח של 5-8 שנים. אם זה 5 אז יצא לה שנתיים, אם זה 8 אז יצא לה 5 שנים. לדעתי אין מצב שהפס5 יוצאת עוד פחות מ6 שנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 ינואר 2014, 09:54

נו, כתבתי 2018/19. אולי זה יהיה חמש שנים, אולי שש וחצי. אבל זה הטווח הסביר, ושנה לכאן או לכאן לא תשנה דבר לנינטנדו.
אחת הסיבות שאף אחד לא רצה לגעת בקונסולה שלה עוד כשיצאה (מלבד הפאנבויז שמספרם הולך ופוחת) - היא שהקונסולות הבאות היו בדרך. חצי שנה לפני שהוכרזו בכלל.
אני לא חושב אם זה עד כדי כך היה משנה אם זה היה אמור להיות "בעוד שנה" או שנתיים.

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 27 ינואר 2014, 18:35

קפקום הכריזה על Monster Hunter 4 G שהוא הגרסא המשופרת של Monster Hunter 4 והוא ייצא בסתיו 2014
מה שאומר.. 3DS ימשיך לשלוט ביפן גם השנה.
אחרי כמה שעות הכריזו על Monster Hunter 4 Ultimate, כלומר גרסא מערבית לMonster Hunter 4 G והוא ייצא בתחילת 2015.

השאלה המעניינת אם תהיה גרסת Wii U או לא.. אחרי השנה האיומה שעברה על Wii U אז אני כבר בספק
אבל אם כן יהיה זה יכול לתת קפיצה זמנית במכירות ביפן

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 ינואר 2014, 12:28

קשה לי להאמין שדור שהתחיל ברווח ובנוסף דור שימשיך להילחץ מחנויות דיגיטליות ואולי אפילו סטיםמשינס יארך יותר מ5 שנים
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 ינואר 2014, 12:43

swiss-the-engine כתב:קשה לי להאמין שדור שהתחיל ברווח ובנוסף דור שימשיך להילחץ מחנויות דיגיטליות ואולי אפילו סטיםמשינס יארך יותר מ5 שנים

מה זה ימשיך להלחץ מחנויות דיגיטליות? תמיד יכולים להוריד מחירים גם אצלם אם זה יגיע לכך שיחליטו שהחנויות הדיגיטליות על ה PC עושות את הנזק הכי גדול לקונסולות.
מחיר זה לא פקטור שקשור לאורך של דור, הרי אם זה יזרז את דור הבא מה יהיה ההבדל? רק שם אפשר יהיה להשוות מחירים לחנויות הדיגיטליות?

אם כבר מה שיכול לגרום לזירוז מאסיבי של הדור זה דבר אחד שקוראים לו VR, אם הדבר הזה יהיה מהפכני כמו שאמור ויתפוס כמו אש קוצים אנשים עלולים להרגיש שיש להם טכנולוגייה סובייטית משנות ה 60 בהשוואה, תחשוב שיצאו קיטים של סטימבוקסים חזקים+ VR שמציעים חווית דור הבא שאין בכלל מה להשוות לעוד קשקושי גראפיקה, זה יכול להיות הדבר הכי גדול מאז ה 3D, דבר כזה יכול לגרום למיאוס ענקי כלפי הדור והקונסולות, ולזה MS וסוני יוכלו להגיב רק בחומרה חזקה יותר כי הקונסולות לא מספיק חזקות כדי להריץ ערכי הפקה גבוהים ב VR.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 94 אורחים