נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2017, 01:44

ביליתי כמה שעות עם השילד והחוויה הייתה בהחלט מעניינת. הזרמת משחקים, זה עובד טוב בצורה מפתיעה. נתחיל בצד הלוגיסטי, איך זה עובד. אז מסתבר שהשילד הוא יותר שכונתי ממה שחשבתי, הוא פחות או יותר סתם משקף את המסך של המחשב כמו סוג של team viewer אבל באיכות בלתי רגילה (הצלחתי להעביר 4K HDR ב60FPS על רשת די רעועה). כלומר המכשיר מנסה לאסוף את כל ספרית המשחקים של המחשב ולהציג אותה בצורה סקסית כמו שקודי מנסה להציג את הסרטים והסדרות בצורה סקסית עם אייקונים גדולים, אזור אישי לכל משחק עם מידע, תמונות וסרטונים וכו' אבל לצערי השילד כשל בלמצא בערך חצי מהספריה שלי. איך השילד מחליט מה הוא מוצא ומה לא? לא בדיוק ברור. למשל את BATTLEFRONT הוא מצא אבל את FIFA17 הוא לא מצא. שניהם משחקי EA, שניהם באוריג'ן, שניהם יצאו בהפרש של כמה חודשים אחד מהשני ועדין אחד נמצא בשילד בצורה סקסית ומסודרת כאילו היה משחק שנקנה על הפלטפורמה והשני לא נמצא בכלל.

הבעיה היא יותר בעיית נוחות כי בסופו של דבר, כמו שציינתי מקודם, המכשיר הוא משקף מסך שמנסה להקיף את השיקוף בסקסיות מאורגנת. אם משחק לא מופיע, אפשר ללכת ל-nvidia expiriance ולהוסיף כל קובץ EXE שיופיע בשילד כמשחק נוסף, אפילו אם זה EXCEL. כלומר המכשיר מפעיל EXE על המחשב ומתחיל לשקף אותו, ברגע שאותה תוכנה של הEXE נסגרת הוא סוגר את השיקוף וחוזר למסך הראשי של השילד. מכאן אתם יכולים להבין שהכל שחיק על השילד כל עוד מוכנים לבלוע קצת לוגיסטיקה.

בנושא החוויה עצמה, היא מתחילה בעקימות של עולם משחקי הPC. כמו שכולנו יודעים, שיגור של משחק בPC יכול להיות כרוך באישורים של POPUPים למניהם (אישור גישה ל-FIREWALL, אישור התקנה לאיזה SDK של C++ או דרייבר מסויים. אה, ולאנצ'רים, מפתחי PC כל כך אוהבים לאנצ'רים) והשילד מנסה לעקוף את זה בעזרת נתינה שליטה על העכבר והמקדלת דרכו כאשר הסטיק הימני ממופה לעכבר ולחיצה על Y מקפיצה מקלדת אנדרואיד כך שבתאוריה אפשר לעבור כל מחסום ביננו לבין המשחק. בפועל זה לא תמיד עובד כי השילד נותן לך שליטה על העכבר והמקלדת רק ברגעים שהוא חושב שזה נחוץ; כך למשל אחרי שהוספתי את FIFA17 לרשימת הEXE שהשילד לא מצא לבד, יכלתי לשגר את המשחק אבל לא קבלתי מקלדת ועכבר בזמן שעולה הלאנצ'ר ולא באמת יכלתי להפעיל את המשחק. עקפתי את זה (בהתחלה פשוט עליתי למחשב, אשרתי את הלאנצ'ר עם העכבר והמשחק עלה, ירדתי בחזרה לסלון והתחלתי לשחק. אחר כך שחקתי בקבצי INI בכדי שהמשחק יעלה בלי לאנצ'ר) אבל זאת לא בדיוק הייתה חווית משתמש נעימה.

עכשיו מגיע הקטע שאני משער שכולם מחכים לשמוע עליו - איך זה משחק? האמת שמצויין בצורה מפתיעה. נתחיל בזה שנראה שיש קשר ישיר בין העומס שהמשחק שם על הGPU ולבין הלאג. הGPU עושה את הקידוד וידאו כך שאם יש משחק שמעמיס על הGPU, הוא יקודד לאט יותר וזה יוצר לאג. כמה לאג? לא נורא בכלל. כן, הרגשתי אותו, אבל הוא מספיק נמוך ששכחתי שאני משחק בROTTR הזרמה מהקומה העליונה. החוויה המדהימה באמת הייתה במשחקים היותר קטנים שלא מעמיסים על הGPU. שחקתי קצת STRIDER ב-4K 60FPS ואם מישהו מצליח להבדיל בין זה לבין לשחק נייטיב על המחשב אני צנצנת. לאג אפסי, תגובתיות פשוט מעולה ואיכות תמונה מעולה. אני בטוח שאם הייתי נותן למישהו לשחק בו בלי לספר לו איך הוא משחק במשחק, הוא בחיים לא היה מגלה שמדובר בהזרמה.

ההזרמת משחקים עובדת לכל קובץ EXE כך שכל משחק מכל שירות עובד, אוריג'ן/סטים/חנות חלונות/UPLAY/באטלנט, הכל עובד. מה שעוד נחמד הוא שBIG PICTURE MODE נקלט בשילד כ"משחק" בפני עצמו כך שהחוויה עם סטים היא מדהימה. בגלל ש99% מהספריה שלי מסטים, כשאני נכנס לשילד אני פשוט מריץ את BPM ואני בתוך סטים במצב BPM בדיוק כמו כל סטים בוקס או סטים LINK. זה מעולה כי בזכות המצב הזה אני יכול לא רק להפעיל משחקים אלה גם להשתמש בכל פיצ'ר של סטים BPM שכולל התקנת משחקים שלא נמצאים כרגע על המחשב או הסתובבות בחנות של סטים.

בצד של האנדרואיד TV אני כרגע פחות מרוצה. נראה שאני צריך להשקיע עוד עבודה בכדי לגרום להכל לעבוד כמו שצריך. לדוגמה הכנסתי דיסק און קי למכשיר עם סדרה 4K HDR, בנסיון להפעיל את הסדרה עם תרגום זה היה כאב ראש. בסוף כשסופסוף הצלחתי, היו לא מעט גמגומים בניגון. בניגוד לזה הטלביזיה שכנראה יש בה מעבד חלש פי כמה הריצה את אותה סדרה בצורה חלקה לגמרי.

אז בנתיים מבחינת גיימינג אני מאוד מרוצה. שחקתי פורצה 7, ROTTR וסטריידר והחוויה נעה בין טיפונת לאג ששוכחים ממנו אחרי כמה דקות לבין משהו שהרגיש כמו נייטיב לגמרי. מבחינת הזרמת מדיה ושות', כנראה שאני צריך השקיע עוד עבודה בכדי שזה יעבוד טוב.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 30 ספטמבר 2017, 13:33

יפה. הצלחת להתגבר על בעיית מהירות הרשת שהיתה לך או שהמהירות הקיימת פשוט הספיקה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2017, 23:06

המהירות עדין נעה בין 20 ל40 mbps אבל מסתבר שלשילד זה מספיק בכדי להזרים 4K כמו שצריך. אני עדין צריך לעבוד על הרשת שלי אבל העניינים מתחילים להתחבר לאט לאט. אפילו שחקתי היום פיפא 17 בלי לזכור בכלל שמדובר בהזרמה, היה מצויין :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוקטובר 2017, 01:31

GURU3D דברו עם מקור בתעשיה שאומר שה1070TI (השם לא סופי) יצא ב28 לאוקטובר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 אוקטובר 2017, 16:47

ני הו המוצלח מגיע לPC ב7.11.17.

דרישות המערכת:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 02 אוקטובר 2017, 17:36

מרשים שהוא יוצא לפיסי (ועוד ב-Complete Edition יחד עם שלושת ה-DLC שלו), וזה משחק שיצא רק השנה. מזל שלא קניתי אותו לפס4.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 אוקטובר 2017, 10:06

Warhammer 2 נחדש פשוט מעולה, מצליח להתעלות על הקודם בכל פרמטר. הVortex פשוט מכניס pacing מטורף למשחק שכל כך חסר במשחקים מסוגו.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוקטובר 2017, 10:55

איזה כיף לשמוע על NI-OH... ממש רציתי לשחק בו, מקווה שיצא לי מתישהו בשנה הקרובה להתפנות אליו.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 אוקטובר 2017, 11:51

זאת שנה מצוינת למחשב מבחינת פורטים. באיונטה, ואנקוויש ובקרוב ניהו, אוקאמי ו-ZOE2.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 אוקטובר 2017, 12:13

איזה יופי, לפני בדיוק חמישה ימים כבר הטענתי את הארנק במטרה לקנות את nioh וממש בשנייה האחרונה (כשרק הייץי צריך ללחוץ על אישור) התחרטתי והחלטתי לתת צאנס להנחה בזמן הקרוב. מזל :)

Death_119 כתב:Warhammer 2 נחדש פשוט מעולה, מצליח להתעלות על הקודם בכל פרמטר. הVortex פשוט מכניס pacing מטורף למשחק שכל כך חסר במשחקים מסוגו.

שמח לשמוע, אני חורש כל אחד ממשחקי TW מאז רומא הראשון ב2004, והאמת שוורהאמר היה הTW הראשון אי פעם שלא סיימתי, והראשון שאין לי עליו מאות שעות.
לא יודע להסביר את זה, משהו בו לא תפס אותי (למרות שמאז ומעולם החלום שלי היה TW בעולם פנטזיה) ואחרי שניסיתי שלושה קמפיינים (האימפריה, הערפדים והאורקים) בסך כולל של 20 שעות לפי סטים פשוט ויתרתי עליו.
כתוצאה מזה וורהאמר 2 הוא הראשון שלא קניתי בפרה אורדר והראשון שאין לי בהשקה, אבל אני בטוח שביום מן הימים הוא יקבל ממני עוד צ'אנס.

בכל מקרה, בעקבות ההייפ עם יציאת המשחק אני דווקא מצאתי את עצמי מתחיל קמפיין חדש ברומא 2 עם הרומים, לראשונה על לג'נדרי (בדרך כלל אני על VH) ואחרי 220 שעות עם המשחק לפי סטים גם באופן מפתיע לראשונה עם הרומים (סיימתי קמפיינים עם ספרטה, מצרים, והשבטים הגרמנים, מסתבר שלא עם הרומים). למרות שהוא המשחק TW הכי בעייתי מאז אמפייר, יש לו איזה קסם שמצליח לתפוס אותי ואני מאוד נהנה גם הפעם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 03 אוקטובר 2017, 15:08

חרשתי על TW עד רומא 1 עם ההרחבות, ומאז לא סיימתי אף משחק. זה תמיד אותו דבר ותמיד מייגע, ובשורה התחתונה הרמה האסטרטגית שלו לא עומדת בתחרות עם משחקים אסטרטגיים טהורים, והרמה הטקטית לא יכולה להתחרות עם משחקים טקטיים טהורים. בנוסף, העולם של וורהאמר מיועד לבני עשרה מחוצ׳קנים שנורא מתלהבים מ-space marines עם שריון גדול שמנסרים אורקים עם מסור חשמלי. כשהייתי בן עשרה נורא אהבתי את dawn of war 1, אבל היום זה פשוט מביך לשחק בעולם הזה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 אוקטובר 2017, 15:34

לא מתיימר להבין משהו בלור של וורהאמר, אבל העולם של TW:W הוא עולם פנטזיה סטנדרטי בהשפעת שר הטבעות, והעולם שלDoW הוא פנטזיה-מד"ב על ספייס מרינס.

משחקי TW אכן לא נמצאים בנישה של משחק אסטרטגיה הארד קור, או ניהול טקטי הארד קור (אם כי פה הוא יותר מוצלח), אבל הוא מכוון ונותן דברים אחרים לגמרי שכמעט ואי אפשר למצוא במקום אחר

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 03 אוקטובר 2017, 16:48

נכון, TW מבוסס על וורהאמר פנטזי, ו-DoW על וורהאמר 40k שהוא יקום מקביל. אבל זה עדיין די אותו דבר.

ו-TW הם משחקים ייחודיים, זה נכון, אבל הם ייחודיים כבר 20 שנה. אני מוצא אותם משחקים מייגעים מאוד, במיוחד במישור הטקטי שמאלץ אותך לבזבז המון זמן על כל קרב חסר חשיבות ועומק (כי ה-auto resolve בד״כ יביא לך תוצאה פחות טובה).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 אוקטובר 2017, 19:51

InterAl כתב:נכון, TW מבוסס על וורהאמר פנטזי, ו-DoW על וורהאמר 40k שהוא יקום מקביל. אבל זה עדיין די אותו דבר.

ו-TW הם משחקים ייחודיים, זה נכון, אבל הם ייחודיים כבר 20 שנה. אני מוצא אותם משחקים מייגעים מאוד, במיוחד במישור הטקטי שמאלץ אותך לבזבז המון זמן על כל קרב חסר חשיבות ועומק (כי ה-auto resolve בד״כ יביא לך תוצאה פחות טובה).

הauto resolve מביא תוצאות ידועות מראש לאור יחסי הכוחות הידועים בפתיחת הקרב. אין שום בעייה לדלג על קרבות לא מעניינים ולספוג נזקים אפסיים אם בכלל.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 אוקטובר 2017, 20:22

הקרבות האוטומטים עברו שינוי במשחקים האחרונים, אפילו כתוב לך בדיוק לפני הקרב מה תיהיה התוצאה ומה אחוז האבידות שלך (לפחות ברומא 2, לא זוכר אם זה המשיך הלאה).
כמובן שזה יתן לך תוצאה פחות טובה, זה בגדול פשוט נותן לך את הקרב הסטנדרטי, אם אתה רוצה לנצח קרב בצורה "מעל למצופה", או בכלל לנצח קרב שהסיכויים בו לרעתך, אז כמובן שאתה צריך לרדת לשדה הקרב ולנהל אותו בעצמך.
באותה מידה בדיוק אתה גם יכול להשיג ניצחון פחות טוב בקרב קליל, על ידי ניהול טקטי גרוע.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 03 אוקטובר 2017, 22:40

אז זאת בעיה. אם אתה משחק על רמה קשה, אתה צריך לשחק את רוב הקרבות, גם הקטנים, אחרת אתה מקטין את סיכויי הניצחון שלך בקמפיין. וזה מייגע ורפטטיבי בטירוף.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 אוקטובר 2017, 23:07

אני מצטער אבל זה ממש לא נכון.. אני משחק רק על הרמות הקשות ואני מעביר את כל הקרבות הלא צמודים, הקרבות הלא צמודים היחידים שאני לפעמים לא אעביר אלו הקרבות שלרעתי באופן מובהק ואז אני אנסה כן להרוג כמה שיותר חיילים ליריב לפני ההפסד, אבל מלבד זאת אני מעביר כל קרב שהוא לא משמעותי.

מה האלטרנטיבה? שקרבות צמודים יהיו רולטה? מה בדבר קרבות שבהם אתה בבירור בנחיתות אבל על ידי ניהול טקטי נכון וכמה הפתעות כן תצליח לנצח?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 אוקטובר 2017, 00:35

זה יפה שאתה מעביר את כל הקרבות הלא צמודים, אבל זה לא משנה את העובדה שזה מקטין את סיכויי הניצחון שלך.

מה האלטרנטיבה? אין אלטרנטיבה מושלמת. לכן אני לא אוהב משחקים שמשלבים אסטרטגיה עם ניהול קרבות טקטיים. זה תמיד נחמד בהתחלה והופך למייגע ומתיש אחרי כמה עשרות שעות משחק.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 אוקטובר 2017, 07:33

InterAl כתב:זה יפה שאתה מעביר את כל הקרבות הלא צמודים, אבל זה לא משנה את העובדה שזה מקטין את סיכויי הניצחון שלך.

מה האלטרנטיבה? אין אלטרנטיבה מושלמת. לכן אני לא אוהב משחקים שמשלבים אסטרטגיה עם ניהול קרבות טקטיים. זה תמיד נחמד בהתחלה והופך למייגע ומתיש אחרי כמה עשרות שעות משחק.

משחקי אסטרטגיה הופכים להיות מייגעים מאחר ובשלב מסויים אתה פשוט מנצח לא רישמית, אין אתגר אמיתי ואתה עדיין מחוייב להשקיע עוד עשרות שעות כדי לנצח רישמית. זה קיים מאז ומעולם בסדרת Total war זה קיים במשחקי Civ ועוד.

בדיוק בשביל הסיטואציה הזאת המציאו את הvortex בwh2 וזה מרהיב. אתה על הקצה כל הזמן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אוקטובר 2017, 17:19

“The PC version of Final Fantasy 15 is set to become the definitive edition of the game. It will boast improved graphics, a new first-person mode and support for 8K resolutions. You'd think those add-ons would make development difficult—not so, according to game director Hajime Tabata. In fact, he says it was "more than 100 times" easier crafting the PC edition than the console version before it.

The team only started working on the PC edition this year but it's due to come out in early 2018, and Tabata told MCV: “The console version, which required reconstruction from the very start for both the game itself and the engine, was more than 100 times more difficult."

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2017, 17:22

ה-8700K יוצא בימים הקרובים ומדובר במפלצת שהיא הטוב משני העולמות, יותר טוב מרייזן בביצועי multy core ובו בזמן עם ביצועי single core הכי טובים בשוק אי פעם. קפיצת ביצועים טובה מאינטל סופסוף, אם משהו מחפש להוציא יותר מדי על מעבד אז כנראה שאין מעבד גיימינג יותר טוב מה8700k. בנוסף צריך לשים לב שכרגע אינטל כופה את ה370z ומעלה בשביל המעבד הזה, כלומר אפילו אם יש לכם לוח אם בן שבועיים, הוא לא מתאים למעבד החדש. למה? כי בא להם, אין שום דבר חדש בסדרה 300 חוץ מאשר העובדה שלא תוכלו להשתמש בלוח אם הישן שלכם.

ה-8400 מצטייר כמעבד הכי משתלם כרגע בשוק, משושה עם ביצועי single core דומים ל7700K, ביצועי מולטי קור עדיפים ל7700K והוא עולה בפחות מ-850 שקלים:
https://www.wellcom.co.il/index.php?rou ... t_id=16972
להשוואה, הוא מנצח את ה1600X של AMD גם במשחקים המצטיינים בSINGLE CORE וגם באלה שמצטיינים בMULTY CORE בזמן שה1600X עולה בארץ 1050 שקלים. ההפרש לפעמים כל כך גדול שבביקורת של DF ה8400 נצח ב20% את ה1600X בוויצ'ר 3 בזמן שה1600X היה ב-OC. חוץ מאשר סצנות מאוד ספציפיות בקרייסס 3, ה8400 נצח את ה1600X בכל משחק שהם בדקו והוא זול יותר ב-200 שקלים. בהחלט המעבד "תקציב" (במרכאות כי בכל זאת 850 שקלים) הכי טוב בשוק היום.

גם בשבילו כרגע נכפה לוח Z370 ומעלה, מי שילך לכיוון הזה כנראה ירצה לחכות ללוחות קצת יותר זולים כי כרגע יש בשוק רק מפלצות כמו הROG של ASUS.

נראה שהתחרות סופסוף בעטה לאינטל בתחת והם התעוררו על עצמם. כמו עם NVIDIA, גם בתחום המעבדים AMD לא ממש מסוגלים להתחרות באינטל אבל הם כן הקימו לתחיה את השוק סופסוף.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 15 אוקטובר 2017, 19:29

הסייפא של הדברים שלך.
בהתחשב בתנומה החולנית של השנים האחרונות, ספק אם לאינטל אין עוד שתי קפיצות ביצועים מוכנות. כל זמן שלא היה לחץ של תחרות בתחום אז לא היתה מוטיבציה. עכשיו יש. מהצד השני צריך לראות לאן AMD יכולה לקחת את הפלטפורמה שלה. היא כבר לא מוגבלת באופן שבו היא היתה בעבר וכשיש תחרות ראויה אז דברים זזים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2017, 19:48

omerkot כתב:הסייפא של הדברים שלך.
בהתחשב בתנומה החולנית של השנים האחרונות, ספק אם לאינטל אין עוד שתי קפיצות ביצועים מוכנות. כל זמן שלא היה לחץ של תחרות בתחום אז לא היתה מוטיבציה. עכשיו יש. מהצד השני צריך לראות לאן AMD יכולה לקחת את הפלטפורמה שלה. היא כבר לא מוגבלת באופן שבו היא היתה בעבר וכשיש תחרות ראויה אז דברים זזים.

סדרה 8000 בהחלט מרגישה כמו תגובה לAMD, זה 7700 מואץ קלות ויעיל קלות עם עוד שתי ליבות. אני בטוח שאם רייזן לא היה יוצא השנה הם היו נשארים עם 4 ליבות והקפיצה הייתה דומה לדורות הקודמים. אם אני לא טועה הקפיצה האחרונה בסדר גודל כזה הייתה ב-2011 עם סדרה 2000, שש וחצי שנים שלמות.

אז יאללה, שדברים יזוזו, הגיע הזמן לקצת תחרות סופסוף. נקווה שיש לAMD תשובה כי סדרה 8000 של אינטל באמת לקחה את הכתר בכל תחום אפשרי. לפחות שיחתכו מחיר, זה יכול להיות צעד ראשון.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 אוקטובר 2017, 13:59

חבר רוצה לרכוש שלט סטייל 360 למחשב. רצה לקנות לא מקורי, לדעתי עדיף מקורי. אין לו בלוטות במחשב אז השלטי וואן החדשים עם הבלוטות המובנה לא עוזרים לו.

מה כדאי לו לרכוש?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 אוקטובר 2017, 14:11

ניתן לקנות מתאם אלחוטי לא מקורי ל-360 - כמה דולרים - עובד לי מצויין.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־ 71 אורחים